Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

KOLÁČKOVÁ Adéla

Základní informace

PohlavíŽena
Rok narození (věk)2001 (23)
OddílAK Olymp Brno, spolek

Seznam absolvovaných závodů

  Poř. St.
číslo
Oddíl Kateg. Poř. kat. Kola Výkon Ztráta
26.03.2022 BBP 10 - Masarykův okruh - Hlavní závod 10km
  9 78 AK Olymp Brno, spolek XZ 1 2 00:39:28 00:03:46
19.03.2022 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  18 56 AK Olymp Brno, spolek XZ 1 1 00:42:53 00:05:57
17.11.2021 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km
  5 18 AK Olymp Brno, spolek Ž 1 1 00:23:24 00:01:44
30.06.2021 5. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  10 520 jky 1 1 00:41:56 00:03:41
23.06.2021 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  11 513 AK Olymp Brno, spolek jky 1 1 00:25:57 00:03:16
05.12.2020 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 6,1km
  2 229 AK Olymp Brno, spolek Ž 1 1 00:19:50 00:00:06
25.01.2020 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km
  6 40 AK Olymp Brno, spolek Jky 1 1 00:20:09 00:01:28
18.01.2020 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 4,55km
  6 34 AK Olymp Brno, spolek Jky 1 2 00:16:57 00:01:37
26.12.2019 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 4,7km
  7 78 AK Olymp Brno, spolek Jky 1 1 00:17:02 00:01:32
17.11.2019 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km
  12 47 AK Olymp Brno, spolek Jky 1 1 00:23:03 00:01:30
16.03.2019 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km
  10 58 AK Olymp Brno, spolek Jky 1 1 00:21:23 00:01:32
26.01.2019 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km
  8 27 AK Olymp Brno, spolek Jky 1 1 00:20:26 00:01:22
19.01.2019 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 4,55km
  7 46 AK Olymp Brno, spolek Jky 1 2 00:16:20 00:01:29
26.12.2018 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 4,7km
  12 171 AK Olymp Brno, spolek Jky 1 1 00:16:39 00:01:28
15.12.2018 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 6,1km
  8 24 AK Olymp Brno, spolek Jky 1 1 00:20:12 00:01:59
17.11.2018 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km
  7 259 AK Olymp Brno, spolek Jky 1 1 00:22:47 00:02:12
25.03.2018 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 5km
  15 49 AK Olymp Brno, spolek Dky 1 1 00:22:33 00:03:30
10.03.2018 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km
  9 63 AK Olymp Brno, spolek Dky 1 1 00:22:06 00:02:08
27.01.2018 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km
  21 46 AK Olymp Brno, spolek Dky 1 1 00:22:40 00:03:58
06.01.2018 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 4,8km
  11 74 AK Olymp Brno, spolek Dky 1 1 00:19:29 00:02:27
26.12.2017 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 4,7km
  20 70 AK Olymp Brno, spolek Dky 1 1 00:17:40 00:02:10
09.12.2017 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 6,1km
  17 57 AK Olymp Brno, spolek Dky 1 1 00:21:24 00:02:27
02.04.2017 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 5km
  18 215 AK Olymp Brno, spolek Dky 1 1 00:21:44 00:02:37
25.03.2017 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km
  17 60 AK Olymp Brno, spolek Dky 1 1 00:22:35 00:03:00
04.03.2017 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km
  31 42 AK Olymp Brno, spolek Dky 1 3 00:20:01 00:03:18
11.02.2017 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km
  18 46 AK Olymp Brno, spolek Dky 1 1 00:23:38 00:04:00
26.12.2016 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 5km
  20 79 AK Olymp Brno, spolek Dky 1 1 00:18:19 00:02:38
10.12.2016 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 5km
  20 33 AK Olymp Brno, spolek Dky 1 1 00:21:39 00:03:25
03.12.2016 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 5km
  22 137 AK Olymp Brno, spolek Dky 1 1 00:21:01 00:02:47
03.04.2016 BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 5km
  73 234 AC Moravská Slavia Brno, spolek Dky 10 1 00:26:46 00:07:26
19.03.2016 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Starší žákyně
  5 55 AC Moravská Slavia Brno, spolek Žky_St 5 1 00:06:10 00:00:13
06.02.2016 BBP 7 - Rájecká desítka - Starší žákyně
  5 12 AC Moravská Slavia Brno, spolek Žky_St 5 1 00:05:46 00:00:21
23.01.2016 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Starší žákyně
  4 6 AC Moravská Slavia Brno, spolek Žky_St 4 2 00:07:27 00:00:09
17.11.2015 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Starší žákyně
  9 61 AC Moravská Slavia Brno, spolek Žky_St 9 1 00:06:20 00:00:34
29.03.2015 BBP 10 - Brněnská přehrada - Starší žákyně
  4 3 AC Moravská Slavia Brno, spolek Žky_St 4 1 00:05:22 00:00:12
14.03.2015 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Starší žákyně
  2 4 AC Moravská Slavia Brno, spolek Žky_St 2 1 00:05:35 00:00:12
17.01.2015 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Starší žákyně
  2 52 AC Moravská Slavia Brno, spolek Žky_St 2 2 00:07:04 00:00:02
03.01.2015 BBP 5 - Kuřimský kros - Starší žákyně
  2 52 AC Moravská Slavia Brno, spolek Žky_St 2 1 00:05:18 00:00:03
26.12.2014 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Starší žákyně
  4 52 AC Moravská Slavia Brno, spolek Žky_St 4 1 00:05:51 00:00:10
06.12.2014 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Starší žákyně
  2 53 AC Moravská Slavia Brno, spolek Žky_St 2 1 00:07:53 00:00:00
17.11.2014 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Starší žákyně
  1 58 AC Moravská Slavia Brno, spolek Žky_St 1 1 00:05:58
05.04.2014 BBP 10 - SOUDEK Vinice-Hnanice - Mladší žákyně
  1 58 AC Moravská Slavia Brno, spolek Žky_Ml 1 1 00:03:26
08.02.2014 BBP 7 - Ráječkovská desítka - Mladší žákyně
  1 60 AC Moravská Slavia Brno, spolek Žky_Ml 1 1 00:03:54
18.01.2014 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Mladší žákyně
  2 52 AC Moravská Slavia Brno, spolek Žky_Ml 2 1 00:03:42 00:00:01
04.01.2014 BBP 5 - Kuřimský kros - Mladší žákyně
  1 59 AC Moravská Slavia Brno, spolek Žky_Ml 1 1 00:03:16
17.11.2013 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Mladší žákyně
  2 65 AC Moravská Slavia Brno, spolek Žky_Ml 2 1 00:03:49 00:00:00
14.12.2013 BBP 3 - Vranovský žleb - Mladší žákyně
  1 56 AC Moravská Slavia Brno, spolek Žky_Ml 1 1 00:03:49
30.11.2013 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Mladší žákyně
  1 53 Atletický klub Kuřim, z.s. Žky_Ml 1 1 00:03:24
06.04.2013 BBP 10 - Soudek Vinice-Hnanice - Mladší žákyně
  2 79 Atletický klub Kuřim, z.s. Žky_Ml 2 1 00:04:03 00:00:03
24.03.2013 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Mladší žákyně
  2 20 Atletický klub Kuřim, z.s. Žky_Ml 2 1 00:04:14 00:00:01
09.03.2013 BBP 8 - Modřický pohár - Mladší žákyně
  1 15 Atletický klub Kuřim, z.s. Žky_Ml 1 1 00:04:27
09.03.2013 BBP 7 - Vranovský žleb - Mladší žákyně
  1 18 Atletický klub Kuřim, z.s. Žky_Ml 1 1 00:03:45
02.02.2013 BBP 6 - Ráječkovská desítka - Mladší žákyně
  2 121 Atletický klub Kuřim, z.s. Žky_Ml 2 1 00:04:05 00:00:04
19.01.2013 BBP 5 - Radostická nerezová desítka - Mladší žákyně
  2 98 Atletický klub Kuřim, z.s. Žky_Ml 2 1 00:04:12 00:00:01
05.01.2013 BBP 4 -Kuřimský kros - Mladší žákyně
  2 24 Atletický klub Kuřim, z.s. Žky_Ml 2 2 00:03:22 00:00:01
26.12.2012 BBP 3 - Štěpánský běh - Mladší žákyně
  2 22 Atletický klub Kuřim, z.s. Žky_Ml 2 1 00:04:12 00:00:05
01.12.2012 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Mladší žákyně
  2 24 Atletický klub Kuřim, z.s. Žky_Ml 2 1 00:03:33 00:00:06
17.11.2012 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Mladší žákyně
  2 13 Atletický klub Kuřim, z.s. Žky_Ml 2 1 00:04:01 00:00:00

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

20.04.2024 06:00
NoMenRun 2024
20.04.2024 08:00
Jarní běh severem 2024
21.04.2024 15:00
Běh městem Lanžhot
30.04.2024 15:00
Z bačkor do tenisek
01.05.2024 10:00
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium
05.05.2024 08:30
FORCE SPAC - O pohár starosty města Orlové
06.05.2024 06:45
Kardio běh Jiřího Tomana 2024
09.05.2024 17:00
BB 3 - Běh Holednou
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.