Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

KOLÁŘ Jiří

Základní informace

PohlavíMuž
Rok narození (věk)1976 (48)
OddílHammer OCR team

Seznam absolvovaných závodů

  Poř. St.
číslo
Oddíl Kateg. Poř. kat. Kola Výkon Ztráta
11.07.2024 BB 5 - Běh okolo Bílé hory - Muži 5,1 km
  9 267 Hammer OCR team M_40+ 4 3 00:22:31 00:02:46
06.06.2024 BB 4 - Běh okolo Špilberku - Muži 6,5 km
  12 65 Hammer OCR team M_40+ 4 5 00:28:19 00:04:42
09.05.2024 BB 3 - Běh Holednou - Muži 5,5 km
  22 13 Hammer OCR team M_40+ 8 1 00:26:15 00:06:02
20.04.2024 Jarní běh severem 2024 - Hlavní závod 5,5km
  14 304 Hammer OCR team M_B 5 1 00:22:21 00:02:30
11.04.2024 BB 2 - Běh okolo Kraví hory - Muži 5,4 km
  18 116 Hammer OCR team M_40+ 5 2 00:22:41 00:03:34
02.03.2024 BBP 7 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  33 20 Hammer OCR team MV1 12 1 00:41:56 00:07:30
02.12.2023 BBP 2 - Vranovský žleb - Hlavní závod 10,4km
  26 19 Hammer OCR team MV1 7 2 00:45:16 00:09:07
17.11.2023 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  59 63 Hammer OCR team MV1 18 1 00:45:03 00:09:25
21.09.2023 BB 8 - Běh okolo Campusu - Muži 5,6 km
  8 32 Hammer OCR team M_40+ 3 1 00:22:44 00:03:40
13.09.2023 16. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  33 348 Hammer OCR team M_B 14 1 00:24:30 00:03:30
07.09.2023 BB 7 - Běh Akátkami - Muži 5,2 km
  3 23 Hammer OCR team M_40+ 3 1 00:21:22 00:01:18
06.09.2023 15. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  60 323 Hammer OCR team M_B 21 1 00:39:40 00:08:38
30.08.2023 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Celkové pořadí 10 km
  41 278 OCR Hammer Team M_B 18 25 00:42:23 00:08:10
30.08.2023 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 10 km běh 2
  36 278 OCR Hammer Team M_B 15 25 00:42:23 00:08:10
24.08.2023 BB 6 - Běh okolo Olympie - Muži 5,8 km
  5 15 Hammer OCR team M_40+ 3 1 00:22:24 00:01:33
16.08.2023 12. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  24 504 Hammer OCR team M_B 8 1 00:30:07 00:04:19
02.08.2023 10. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  26 382 Hammer OCR team M_B 8 1 00:35:12 00:07:33
26.07.2023 9. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  24 307 Hammer OCR team M_B 9 1 00:23:11 00:03:47
13.07.2023 BB 5 - Běh okolo Bílé hory - Muži 5,1 km
  6 30 Hammer OCR team M_40+ 3 3 00:21:36 00:01:43
28.06.2023 7. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  22 208 Hammer OCR team M_B 9 1 00:44:28 00:06:13
21.06.2023 6. TRIEXPERT CUP - Kociánka - Hlavní závod 3,5 km
  14 163 Hammer OCR team M_B 7 1 00:12:56 00:01:10
14.06.2023 5. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  18 502 Hammer OCR team M_B 5 1 00:33:02 00:05:07
08.06.2023 BB 4 - Běh okolo Špilberku - Muži 6,5 km
  6 66 Hammer OCR team M_40+ 2 5 00:27:13 00:03:17
31.05.2023 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km
  38 325 Hammer OCR team M_B 16 13 00:19:01 00:02:30
31.05.2023 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km běh 3
  DNS 325 Hammer OCR team M_B 0 13 kol
31.05.2023 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km běh 2
  6 325 Hammer OCR team M_B 2 13 00:19:01 00:01:16
24.05.2023 2. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  22 252 Hammer OCR team M_B 11 1 00:28:50 00:04:51
17.05.2023 1. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  34 193 M_B 13 1 00:23:46 00:03:25
13.04.2023 BB 2 - Běh okolo Kraví hory - Muži 5,4 km
  5 61 Hammer OCR team M_40+ 2 2 00:21:40 00:01:19
30.03.2023 BB 1 - Běh Čertovou roklí - Muži 7,5 km
  5 66 Hammer OCR team M_40+ 2 3 00:34:33 00:01:31
04.03.2023 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  28 143 Hammer OCR team MV1 9 1 00:42:06 00:06:11
25.02.2023 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  34 32 Hammer OCR team MV1 9 4 00:38:09 00:07:06
04.02.2023 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 9,6km
  19 26 Hammer OCR team MV1 8 1 00:44:04 00:08:16
07.01.2023 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 8,8km
  29 86 Hammer OCR team MV1 8 1 00:41:02 00:07:42
26.12.2022 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 9,4km
  23 30 Hammer OCR team MV1 7 2 00:39:18 00:07:03
17.12.2022 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 9,8km
  24 42 Hammer OCR team MV1 8 1 00:40:41 00:08:50
03.12.2022 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 8,6km
  28 100 Hammer OCR team MV1 7 1 00:38:00 00:07:30
09.10.2022 Slatinský kros 2022 - Muži, Veteráni
  12 193 Hammer OCR team Muži_Vet 4 1 00:25:05 00:04:01
29.09.2022 BB 8 - Běh okolo Campusu - Muži 5,6 km
  4 9 Hammer OCR team M_40+ 2 1 00:23:00 00:03:30
28.09.2022 Svatováclavský běh Blažovice - Memoriál Aloise Plcha 5km
  6 157 Hammer OCR team XM 4 1 00:19:46 00:00:55
28.09.2022 Svatováclavský běh Blažovice - Hlavní závod 10km
  22 221 Hammer OCR team MV1 9 1 00:41:25 00:08:00
14.09.2022 16. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  DNS 49 STG Česká M_B 0 1 kolo
08.09.2022 BB 7 - Běh Akátkami - Muži 5,2 km
  2 6 STG Česká M_40+ 2 1 00:22:34 00:01:20
07.09.2022 15. TRIEXPERT CUP - SAKO Brno běh Kociánkou - Hlavní závod 3,5 km
  129 49 STG Česká M_B 30 0 1 kolo
31.08.2022 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 2
  DNS 49 STG Česká M_B 0 25 kol
31.08.2022 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 1
  DNS 49 STG Česká M_B 0 25 kol
25.08.2022 BB 6 - Běh okolo Olympie - Muži 5,8 km
  5 22 STG Česká M_40+ 2 1 00:22:44 00:03:37
24.08.2022 13. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  DNS 49 STG Česká M_B 0 1 kolo
17.08.2022 12. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  DNS 49 STG Česká M_B 0 1 kolo
10.08.2022 11. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  DNS 49 STG Česká M_B 0 1 kolo
03.08.2022 10. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  DNS 49 STG Česká M_B 0 1 kolo
27.07.2022 9. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  28 49 STG Česká M_B 11 1 00:34:35 00:04:11
20.07.2022 8. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  DNS 49 STG Česká M_B 0 1 kolo
07.07.2022 BB 5 - Běh okolo Bílé hory - Muži 5,1 km
  4 6 STG Česká M_40+ 2 3 00:21:50 00:02:47
29.06.2022 7. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  DNS 49 STG Česká M_B 0 1 kolo
22.06.2022 6. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  44 49 STG Česká M_B 18 1 00:47:41 00:07:54
15.06.2022 5. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  26 49 STG Česká M_B 10 1 00:33:43 00:05:22
09.06.2022 BB 4 - Běh okolo Špilberku - Muži 6,5 km
  5 25 STG Česká M_40+ 2 5 00:28:22 00:04:36
08.06.2022 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  DNS 49 STG Česká M_B 0 1 kolo
01.06.2022 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km
  81 49 STG Česká M_B 26 13 00:19:53 00:03:57
01.06.2022 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km běh 3
  DNS 49 STG Česká M_B 0 13 kol
01.06.2022 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km běh 2
  DNS 49 STG Česká M_B 0 13 kol
25.05.2022 2. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  41 49 STG Česká M_B 16 1 00:31:16 00:05:30
14.04.2022 BB 2 - Běh na Kraví horu - Muži 5,4 km
  3 98 M_40+ 2 2 00:22:37 00:00:35
31.03.2022 BB 1 - Běh Čertovou roklí - Muži 7,5 km
  2 72 M_40+ 2 3 00:36:22 00:00:19
26.03.2022 BBP 10 - Masarykův okruh - Hlavní závod 10km
  DNF 149 MV1 0 2 kola
19.03.2022 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km
  DNF 149 MV1 0 1 kolo
22.01.2022 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10 km
  DNS 149 MV1 0 3 kola
08.01.2022 BBP 5 - Kuřimský kros - Hlavní závod 8,8km
  DNF 149 MV1 0 1 kolo
17.11.2021 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  41 199 Hammer OCR team MV1 9 1 00:42:08 00:08:02
07.10.2021 BB 8 - Běh okolo Campusu - Muži 5,6 km
  4 183 STG Česká M_40+ 2 1 00:20:50 00:03:01
20.05.2021 BB 1 - Běh Holednou - Muži 5,5 km
  7 168 STG Česká M_40+ 2 1 00:27:09 00:05:57
15.09.2021 16. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km
  26 64 STG Česká M_B 7 13 00:18:30 00:02:44
09.09.2021 BB 7 - Běh Akátkami - Muži 5,2 km
  7 192 STG Česká M_40+ 1 1 00:22:12 00:03:28
08.09.2021 15. TRIEXPERT CUP - Kociánka - Hlavní závod 3,3 km
  DNS 64 STG Česká M_B 0 1 kolo
01.09.2021 14. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  47 64 STG Česká M_B 15 1 00:35:45 00:08:03
26.08.2021 BB 6 - Běh okolo Olympie - Muži 5,8 km
  4 178 STG Česká M_40+ 2 1 00:22:43 00:03:15
25.08.2021 13. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  77 64 STG Česká M_B 30 1 00:50:16 00:12:43
18.08.2021 12. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km
  31 64 STG Česká M_B 10 1 00:33:02 00:06:51
11.08.2021 11. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km
  25 64 STG Česká M_B 8 1 00:30:10 00:04:36
04.08.2021 10. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  46 64 STG Česká M_B 13 1 00:24:01 00:04:13
28.07.2021 9. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  40 64 STG Česká M_B 13 1 00:30:22 00:06:53
21.07.2021 8. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km
  DNS 64 STG Česká M_B 0 1 kolo
14.07.2021 7. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km
  DNS 64 STG Česká M_B 0 1 kolo
08.07.2021 BB 5 - Běh okolo Bílé hory - Muži 5,1 km
  5 166 STG Česká M_40+ 1 3 00:21:33 00:03:18
07.07.2021 6. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km
  18 64 STG Česká M_B 5 1 00:24:24 00:03:21
30.06.2021 5. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km
  35 64 STG Česká M_B 8 1 00:46:34 00:08:19
24.06.2021 BB 4 - Běh na Kraví horu - Muži 5,4 km
  2 161 STG Česká M_40+ 1 2 00:23:06 00:01:01
23.06.2021 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km
  42 64 STG Česká M_B 13 1 00:29:11 00:06:29
16.06.2021 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km
  49 64 STG Česká M_B 15 1 00:31:35 00:06:52
10.06.2021 BB 3 - Běh okolo Špilberku - Muži 6,5 km
  7 162 STG Česká M_40+ 2 5 00:28:25 00:05:11
27.05.2021 BB 2 - Běh Čertovou roklí - Muži 7,5 km
  4 165 STG Česká M_40+ 2 3 00:37:03 00:03:19
05.12.2020 BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 9,8km
  39 149 STG Česká MV1 10 1 00:40:14 00:08:59
06.08.2020 BB 6 - Běh okolo Olympie - Muži 5,8km
  11 23 Predator workout Brno M_35+ 2 1 00:23:05 00:04:43
16.07.2020 BB 5 - Běh Rosničkou - Muži 7,8km
  6 2 Predator workout Brno M_35+ 1 3 00:36:05 00:06:24
23.06.2020 BB 4 - Běh na Kraví horu - Muži 5,4 km
  11 2 Predator workout Brno M_35+ 3 2 00:22:42 00:03:51
28.05.2020 BB 2 - Běh Čertovou roklí - Muži 7,5 km
  12 8 Predator workout Brno M_40+ 1 3 00:36:01 00:05:57
14.05.2020 BB 1 - Běh Holednou - Muži 5,5km
  13 5 Predator workout Brno M_40+ 1 1 00:26:34 00:05:13
31.05.2020 Česko-rakouský maraton - Půlmaraton
  35 68 Predator workout Brno Muži_B 13 1 01:25:35 00:17:55
25.01.2020 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 9,6km
  40 167 Predator workout Brno MV1 15 1 00:43:19 00:09:56
18.01.2020 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10,5km
  45 174 Predator workout Brno MV1 10 3 00:45:20 00:09:15
26.12.2019 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 9,4km
  47 234 Predator workout Brno MV1 12 2 00:39:32 00:08:14
30.11.2019 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 8,6km
  49 242 Predator workout Brno MV1 20 1 00:37:56 00:08:38
17.11.2019 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 10km
  84 269 Predator workout Brno MV1 20 1 00:45:26 00:09:41
10.10.2019 BB 8 - Běh okolo Campusu - Muži 5,6 km Campus
  14 35 Predator workout Brno M_35+ 5 1 00:25:40 00:04:08
06.04.2019 BT 2019 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT
  74 172 M_C 13 2 00:42:42 00:10:36
06.04.2019 BT 2019 - Silniční běh Velká Morava - Hlavní závod 10km
  74 172 M40 20 2 00:42:42 00:10:36
09.03.2019 BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km
  127 243 Brno MV1 41 4 00:42:07 00:10:58
26.01.2019 BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 9,6km
  90 206 Brno MV1 36 1 00:49:29 00:14:01

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.08.2024 10:00
38. KALÁB JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2024
03.08.2024 12:00
Vnorovská desítka
18.08.2024 08:00
FORCE SPAC - O cenu města Petřvald
22.08.2024 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
05.09.2024 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
07.09.2024 08:00
FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
13.09.2024 15:00
Zámecká 5
14.09.2024 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.