01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Pohlaví | Žena |
Rok narození (věk) | 1982 (42) |
Oddíl | Mabruk Team Brno |
Poř. | St. číslo |
Oddíl | Kateg. | Poř. kat. | Kola | Výkon | Ztráta | |
13.09.2023 | 16. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km | |||||||
DNS | 13 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 0 | 1 kolo | |||
06.09.2023 | 15. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km | |||||||
DNS | 13 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 0 | 1 kolo | |||
30.08.2023 | 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Celkové pořadí 10 km | |||||||
DNS | 13 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 0 | 25 kol | |||
30.08.2023 | 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 10 km běh 2 | |||||||
DNS | 13 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 0 | 25 kol | |||
30.08.2023 | 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 10 km běh 1 | |||||||
DNS | 13 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 0 | 25 kol | |||
23.08.2023 | 13. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km | |||||||
DNS | 13 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 0 | 1 kolo | |||
16.08.2023 | 12. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km | |||||||
90 | 13 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 5 | 1 | 00:40:08 | 00:14:19 | |
09.08.2023 | 11. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km | |||||||
DNS | 13 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 0 | 1 kolo | |||
02.08.2023 | 10. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km | |||||||
112 | 13 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 8 | 1 | 00:45:09 | 00:17:29 | |
26.07.2023 | 9. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km | |||||||
126 | 13 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 9 | 1 | 00:30:09 | 00:10:45 | |
19.07.2023 | 8. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km | |||||||
DNS | 13 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 0 | 1 kolo | |||
28.06.2023 | 7. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km | |||||||
92 | 13 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 5 | 1 | 00:55:47 | 00:17:31 | |
21.06.2023 | 6. TRIEXPERT CUP - Kociánka - Hlavní závod 3,5 km | |||||||
68 | 13 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 5 | 1 | 00:16:46 | 00:05:00 | |
14.06.2023 | 5. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km | |||||||
94 | 13 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 10 | 1 | 00:43:45 | 00:15:49 | |
07.06.2023 | 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km | |||||||
112 | 13 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 8 | 1 | 00:45:53 | 00:16:32 | |
31.05.2023 | 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km běh 3 | |||||||
DNS | 13 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 0 | 13 kol | |||
31.05.2023 | 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch dráha - Hlavní závod 5 km běh 2 | |||||||
DNS | 13 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 0 | 13 kol | |||
24.05.2023 | 2. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km | |||||||
115 | 13 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 11 | 1 | 00:39:03 | 00:15:05 | |
17.05.2023 | 1. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km | |||||||
DNS | 13 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 0 | 1 kolo | |||
14.09.2022 | 16. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km | |||||||
86 | 106 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 7 | 1 | 00:27:48 | 00:08:01 | |
07.09.2022 | 15. TRIEXPERT CUP - SAKO Brno běh Kociánkou - Hlavní závod 3,5 km | |||||||
65 | 106 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 7 | 1 | 00:15:26 | 00:04:19 | |
31.08.2022 | 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 2 | |||||||
DNS | 106 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 0 | 25 kol | |||
31.08.2022 | 14. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 10 km běh 1 | |||||||
DNS | 106 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 0 | 25 kol | |||
24.08.2022 | 13. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km | |||||||
82 | 106 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 6 | 1 | 00:42:14 | 00:13:12 | |
17.08.2022 | 12. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km | |||||||
91 | 106 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 7 | 1 | 00:40:59 | 00:15:44 | |
10.08.2022 | 11. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km | |||||||
91 | 106 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 7 | 1 | 00:57:58 | 00:18:38 | |
03.08.2022 | 10. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km | |||||||
DNS | 106 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 0 | 1 kolo | |||
27.07.2022 | 9. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km | |||||||
110 | 106 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 5 | 1 | 00:44:45 | 00:14:21 | |
20.07.2022 | 8. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km | |||||||
DNS | 106 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 0 | 1 kolo | |||
29.06.2022 | 7. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km | |||||||
117 | 106 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 7 | 1 | 00:29:30 | 00:09:09 | |
22.06.2022 | 6. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km | |||||||
91 | 106 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 4 | 1 | 00:56:38 | 00:16:52 | |
15.06.2022 | 5. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km | |||||||
101 | 106 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 6 | 1 | 00:43:24 | 00:15:03 | |
08.06.2022 | 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km | |||||||
122 | 106 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 8 | 1 | 00:35:27 | 00:11:07 | |
01.06.2022 | 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km | |||||||
170 | 106 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 11 | 13 | 00:23:54 | 00:07:58 | |
01.06.2022 | 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km běh 3 | |||||||
DNS | 106 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 0 | 13 kol | |||
01.06.2022 | 3. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km běh 2 | |||||||
82 | 106 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 6 | 13 | 00:23:54 | 00:05:56 | |
25.05.2022 | 2. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km | |||||||
DNS | 313 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 0 | 1 kolo | |||
18.05.2022 | 1. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km | |||||||
122 | 313 | Mabruk Team Brno | Ž_B | 7 | 1 | 00:29:34 | 00:10:14 | |
15.09.2021 | 16. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 5 km | |||||||
132 | 178 | Ž_A | 6 | 13 | 00:24:15 | 00:08:29 | ||
08.09.2021 | 15. TRIEXPERT CUP - Kociánka - Hlavní závod 3,3 km | |||||||
89 | 178 | Ž_A | 6 | 1 | 00:15:44 | 00:05:08 | ||
01.09.2021 | 14. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km | |||||||
DNS | 178 | Ž_A | 0 | 1 kolo | ||||
25.08.2021 | 13. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km | |||||||
127 | 178 | Ž_A | 14 | 1 | 00:58:33 | 00:21:00 | ||
18.08.2021 | 12. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km | |||||||
DNS | 178 | Ž_A | 0 | 1 kolo | ||||
11.08.2021 | 11. TRIEXPERT CUP - Popůvky - Hlavní závod 8km | |||||||
DNS | 178 | Ž_A | 0 | 1 kolo | ||||
04.08.2021 | 10. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km | |||||||
144 | 178 | Ž_A | 11 | 1 | 00:29:34 | 00:09:45 | ||
28.07.2021 | 9. TRIEXPERT CUP - Palackého vrch - Hlavní závod 7,1 km | |||||||
119 | 178 | Ž_A | 8 | 1 | 00:37:06 | 00:13:37 | ||
21.07.2021 | 8. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 8,8 km | |||||||
143 | 153 | Ž_A | 11 | 1 | 00:45:18 | 00:16:13 | ||
14.07.2021 | 7. TRIEXPERT CUP - Myslivna - Hlavní závod 7 km | |||||||
DNS | 153 | Ž_A | 0 | 1 kolo | ||||
07.07.2021 | 6. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km | |||||||
101 | 153 | Ž_A | 7 | 1 | 00:31:07 | 00:10:05 | ||
30.06.2021 | 5. TRIEXPERT CUP - Líšeň - Hlavní závod 11 km | |||||||
123 | 153 | Ž_A | 13 | 1 | 01:00:05 | 00:21:50 | ||
23.06.2021 | 4. TRIEXPERT CUP - Obřany - Hlavní závod 7 km | |||||||
136 | 153 | Ž_A | 11 | 1 | 00:36:13 | 00:13:32 |
09.05.2024 17:00 | |
BB 3 - Běh Holednou | |
15.05.2024 15:00 | |
MUNI RUN | |
18.05.2024 08:00 | |
!!ZRUŠENO!! Rubej Ondřejníky | |
18.05.2024 08:00 | |
FORCE SPAC - Velká cena Žabně | |
19.05.2024 08:00 | |
FORCE SPAC - Bohumínská časovka | |
25.05.2024 13:13 | |
VolšoHEC run | |
26.05.2024 12:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - INTERTECH Triatlon Jedovnice | |
02.06.2024 08:30 | |
FORCE SPAC - VC Racingu Olešná |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.