Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

JANČAŘÍKOVÁ Karolína

Základní informace

PohlavíŽena
Rok narození (věk)2008 (16)
Oddíl2BWINNER TEAM

Seznam absolvovaných závodů

  Poř. St.
číslo
Oddíl Kateg. Poř. kat. Kola Výkon Ztráta
27.01.2024 BBP 6 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km
  25 56 2BWINNER TEAM Dky 2 1 00:26:28 00:06:09
20.01.2024 BBP 5 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 4,5 km
  26 42 2BWINNER TEAM Dky 2 2 00:20:23 00:03:17
26.12.2023 Štěpánský běh Kyjov - Dorost + Junioři
  9 110 2BWINNER TEAM dky 1 2 00:14:43 00:02:17
10.12.2023 BBP 3 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km
  34 88 2BWINNER TEAM Dky 2 2 00:20:50 00:05:45
02.12.2023 BBP 2 - Vranovský žleb - Hlavní závod 5,2km
  30 49 2BWINNER TEAM Dky 4 1 00:25:25 00:05:00
17.11.2023 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Hlavní závod 5km
  88 234 2BWINNER TEAM Dky 6 1 00:29:16 00:08:26
21.10.2023 Krumlovský běh - 32. ročník - Starší žákyně
  2 134 Orel Židenice-2BWinner team S_žky 2 2 00:05:19 00:00:02
19.08.2023 Běh na Svatý Hostýn - 5000 m (hodnocení orel)
  18 46 Orel Židenice - 2BWINNER TEAM jky_o 1 1 00:36:39 00:12:57
19.08.2023 Běh na Svatý Hostýn - 5000 m
  103 46 Orel Židenice - 2BWINNER TEAM Jky 1 1 00:36:39 00:13:33
22.04.2023 Jarní běh severem 2023 - Starší žákyně
  1 146 Orel Židenice - 2B Winner Team StZky 1 1 00:02:18
15.04.2023 Běh osvobození Vacenovic - mistrovství JmK přespolák - Starší žákyně
  5 30 2BWINNER TEAM st_žky 5 1 00:03:47 00:00:14
26.03.2023 BBP 10 - Jarní běh DOUBRAVY - Starší žákyně
  3 10 Orel Židenice-2BWinner team Žky_St 3 1 00:06:05 00:00:09
04.03.2023 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Starší žákyně
  4 11 Orel Židenice-2BWinner team Žky_St 4 1 00:05:35 00:00:20
25.02.2023 BBP 8 - Modřický pohár - Starší žákyně
  3 183 Orel Židenice-2BWinner team Žky_St 3 1 00:05:21 00:00:01
04.02.2023 BBP 7 - Rájecká desítka - Starší žákyně
  2 8 Orel Židenice-2BWinner team Žky_St 2 1 00:06:21 00:00:16
21.01.2023 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Starší žákyně
  4 8 Orel Židenice-2BWinner team Žky_St 4 2 00:07:24 00:00:20
03.12.2022 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Starší žákyně
  4 15 Orel Židenice-2BWinner team Žky_St 4 1 00:08:19 00:00:33
15.10.2022 Krumlovský běh - 31. ročník - Starší žákyně
  4 80 Orel Židenice-2BWinner team S_žky 4 2 00:05:38 00:00:14
09.10.2022 Slatinský kros 2022 - Starší žákyně
  15 228 2BWINNER TEAM St_žkyně 15 1 00:09:23 00:01:23
20.08.2022 Běh na Svatý Hostýn - 5000 m
  98 83 Orel Židenice - 2B Winner Team jky 3 1 00:35:54 00:13:13
26.03.2022 BBP 10 - Masarykův okruh - Starší žákyně
  6 123 VSK Univerzita Brno Žky_St 6 1 00:05:55 00:00:30
19.03.2022 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Starší žákyně
  11 123 VSK Univerzita Brno Žky_St 11 1 00:06:45 00:01:04
05.03.2022 Rohálovská desítka - Starší žákyně
  6 287 VSK Univerzita Brno st_žky 6 1 00:06:19 00:00:40
22.01.2022 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Starší žákyně
  DNS 123 VSK Univerzita Brno Žky_St 0 2 kola
18.12.2021 BBP 3 - Vranovský žleb - Starší žákyně
  DNF 123 Žky_St 0 1 kolo
08.01.2022 BBP 5 - Kuřimský kros - Starší žákyně
  DNS 123 VSK Univerzita Brno Žky_St 0 1 kolo
26.12.2021 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Starší žákyně
  8 123 VSK Univerzita Brno Žky_St 8 1 00:07:18 00:01:28
17.11.2021 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Starší žákyně
  14 23 Orel Židenice / VSK Univerzita Brno Žky_St 14 1 00:06:48 00:01:03
16.10.2021 Krumlovský běh - 30. ročník - Mladší žákyně
  7 58 Orel Židenice / VSK Univerzita Brno M_žky 7 2 00:04:32 00:00:23
28.09.2021 Svatováclavský běh Blažovice - Mladší žákyně
  2 23 Orel Židenice / VSK Univerzita Brno Žky_ml 2 3 00:03:27 00:00:00
21.08.2021 Běh na Svatý Hostýn - 5000 m
  134 44 Orel Židenice / VSK Univerzita Brno jky 5 1 00:44:54 00:20:26
05.12.2020 BBP 3 - Vranovský žleb - Mladší žactvo
  20 123 VSK Univerzita Brno Žky_Ml 13 1 00:04:37 00:00:47
22.08.2020 Běh na Svatý Hostýn - 5000 m
  144 42 VSK Univerzita Brno / Orel Židenice jky 3 1 00:43:07 00:20:48
13.06.2020 Zámecká 5 - 800m D
  4 116 VSK Univerzita Brno / Orel Židenice MlZky 4 2 00:02:57 00:00:16
07.03.2020 BBP 8 - Modřický pohár - Mladší žákyně
  10 22 VSK Univerzita Brno / Orel Židenice Žky_Ml 10 1 00:04:39 00:00:28
18.01.2020 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Mladší žákyně
  7 6 VSK Univerzita Brno / Orel Židenice Žky_Ml 7 1 00:04:17 00:00:30
11.01.2020 Uhřické kolečko - Mladší žákyně
  4 4 VSK Univerzita Brno / Orel Židenice Žky_Ml 4 3 00:05:08 00:00:33
26.12.2019 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Mladší žákyně
  14 32 VSK Univerzita Brno / Orel Židenice Žky_Ml 14 1 00:04:13 00:00:36
17.11.2019 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Mladší žákyně
  15 4 VSK Univerzita Brno Žky_Ml 15 1 00:04:22 00:00:37
28.09.2019 BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice - Přípravka st. dívky
  2 227 VSK UNI Brno / Orel Židenice Př_st_D 2 2 00:02:02 00:00:04
02.06.2019 BT 2019 - Šaratice, Mohyla Míru - Nejmladší žákyně
  1 211 VSK Univerzita Brno Př_St_D 1 1 00:01:16
27.04.2019 Jarní běh severem 2019 - Přípravka dívky
  1 18 VSK Univerzita Brno / Orel Židenice PrD 1 1 00:01:12
07.04.2019 BBP 10 - Brněnská přehrada - Přípravky starší dívky
  2 34 VSK Univerzita Brno Př_St_D 2 1 00:02:59 00:00:06
16.03.2019 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Přípravky starší dívky
  4 8 VSK Univerzita Brno Př_St_D 4 1 00:03:14 00:00:11
09.03.2019 BBP 8 - Modřický pohár - Přípravky starší dívky
  3 6 VSK Univerzita Brno Př_St_D 3 1 00:02:57 00:00:04
26.01.2019 BBP 7 - Rájecká desítka - Přípravky starší dívky
  3 9 VSK Univerzita Brno Př_St_D 3 1 00:03:22 00:00:07
19.01.2019 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Přípravky starší dívky
  2 4 VSK Univerzita Brno Př_St_D 2 1 00:02:44 00:00:03
12.01.2019 Uhřické kolečko - Přípravky dívky
  1 4 VSK Univerzita Brno Př_St_D 1 2 00:03:02
05.01.2019 BBP 5 - Kuřimský kros - Přípravky starší dívky
  2 9 VSK Univerzita Brno Př_St_D 2 1 00:01:55 00:00:04
01.12.2018 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Přípravky starší dívky
  7 28 VSK Univerzita Brno Př_St_D 7 1 00:01:43 00:00:07
17.11.2018 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Přípravky starší dívky
  6 5 VSK Univerzita Brno Př_St_D 6 1 00:02:12 00:00:14
20.10.2018 Krumlovský běh - 28. ročník - Nejmladší žákyně
  7 65 VSK Univerzita Brno / Orel Židenice Nej_žky 7 1 00:02:39 00:00:14
28.09.2018 BT 2018 - Svatováclavský běh Blažovice - Přípravka st. dívky
  8 211 VSK Univerzita Brno / Orel Židenice Př_st_D 8 2 00:02:18 00:00:15
03.06.2018 BT 2018 - Šaratice, Mohyla Míru - Nejmladší žákyně
  4 325 VSK Univerzita Brno Př_St_D 4 1 00:01:22 00:00:06
25.03.2018 BBP 10 - Brněnská přehrada - Přípravky starší dívky
  13 18 VSK Univerzita Brno Př_St_D 13 1 00:03:22 00:00:27
17.03.2018 Uhřické kolečko - Přípravky dívky
  4 14 VSK Univerzita Brno Př_St_D 4 2 00:03:14 00:00:13
10.03.2018 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Přípravky starší dívky
  11 24 VSK Univerzita Brno Př_St_D 11 1 00:03:29 00:00:29
20.01.2018 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Přípravky starší dívky
  9 22 VSK Univerzita Brno Př_St_D 9 1 00:03:06 00:00:23
26.12.2017 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Přípravky starší dívky
  7 21 VSK Univerzita Brno Př_St_D 7 1 00:01:38 00:00:06
09.12.2017 BBP 3 - Vranovský žleb - Přípravky starší dívky
  6 16 VSK Univerzita Brno Př_St_D 6 1 00:03:15 00:00:17
02.12.2017 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Přípravky starší dívky
  5 34 VSK Univerzita Brno Př_St_D 5 1 00:01:49 00:00:11
17.11.2017 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Přípravky starší dívky
  4 4 VSK Univerzita Brno Př_St_D 4 1 00:02:07 00:00:11
21.10.2017 Krumlovský běh - 27. ročník - Přípravky II. dívky
  3 198 Orel Židenice př2_d 3 2 00:01:26 00:00:02
28.09.2017 BT 2017 - Svatováclavský běh Blažovice - Přípravka ml. dívky
  4 69 VSK UNI Brno / Orel Židenice Př_ml_D 4 1 00:01:04 00:00:02
22.04.2017 Jarní běh severem 2017 - Minipřípravka dívky
  3 147 VSK UNI Brno / Orel Židenice MPrD 3 1 00:00:46 00:00:02
02.04.2017 BBP 10 - Brněnská přehrada - Přípravky mladší dívky
  1 327 VSK UNI Brno / Orel Židenice Př_Ml_D 1 1 00:01:24
25.03.2017 BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Přípravky mladší dívky
  1 352 VSK UNI Brno / Orel Židenice Př_Ml_D 1 1 00:01:28
04.03.2017 BBP 8 - Modřický pohár - Přípravky mladší dívky
  2 317 VSK UNI Brno / Orel Židenice Př_Ml_D 2 1 00:00:49 00:00:00
11.02.2017 BBP 7 - Rájecká desítka - Přípravky mladší dívky
  1 314 VSK UNI Brno / Orel Židenice Př_Ml_D 1 1 00:02:52
21.01.2017 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Přípravky mladší dívky
  1 333 VSK UNI Brno / Orel Židenice Př_Ml_D 1 1 00:00:52
14.01.2017 Uhřické kolečko - Nejmladší žactvo dívky
  DNF 202 VSK Univerzita Brno Nej_Ml_D 1 00:01:30 00:00:00
07.01.2017 BBP 5 - Kuřimský kros - Přípravky mladší dívky
  2 309 VSK Univerzita Brno Př_Ml_D 2 1 00:00:46 00:00:01
26.12.2016 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Přípravky mladší dívky
  1 315 VSK Univerzita Brno Př_Ml_D 1 1 00:01:05
10.12.2016 BBP 3 - Vranovský žleb - Přípravky mladší dívky
  1 314 VSK Univerzita Brno Př_Ml_D 1 1 00:02:17
03.12.2016 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Přípravky mladší dívky
  1 315 VSK Univerzita Brno Př_Ml_D 1 1 00:00:47
17.11.2016 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Přípravky mladší dívky
  1 69 VSK Univerzita Brno Př_Ml_D 1 1 00:00:59
15.10.2016 Krumlovský běh 26.ročník - Přípravky II. dívky
  11 218 AAC Brno - Orel Židenice př2_d 11 2 00:01:43 00:00:09
28.09.2016 BT 2016 - Svatováclavský běh Blažovice - Přípravka ml. dívky
  9 346 VSK UNI Brno / Orel Židenice Př_ml_D 9 1 00:01:11 00:00:06
05.06.2016 BT 2016 - Šaratice, Mohyla Míru - Benjamínci dívky
  4 55 VSK Univerzita Brno Př_Ml_D 4 1 00:00:30 00:00:01
03.04.2016 BBP 10 - Brněnská přehrada - Přípravky mladší dívky
  11 367 VSK Univerzita Brno Př_Ml_D 11 1 00:01:31 00:00:13
06.02.2016 BBP 7 - Rájecká desítka - Přípravky mladší dívky
  10 334 VSK Univerzita Brno Př_Ml_D 10 1 00:02:22 00:00:19
16.01.2016 Uhřické kolečko - Nejmladší žactvo dívky
  4 216 VSK Univerzita Brno Nej_Ml_D 4 1 00:01:33 00:00:07
26.12.2015 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Přípravky mladší dívky
  11 387 VSK Univerzita Brno Př_Ml_D 11 1 00:01:11 00:00:10
05.12.2015 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Přípravky mladší dívky
  7 320 VSK Univerzita Brno Př_Ml_D 7 1 00:00:47 00:00:04
17.11.2015 BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Přípravky mladší dívky
  16 84 VSK UNI Brno - Botanická Př_Ml_D 16 1 00:01:17 00:00:10
17.10.2015 Krumlovský běh 25.ročník - Přípravky I. dívky
  2 219 VSK Univerzita Brno př1_d 2 1 00:01:30 00:00:01
28.09.2015 BT 2015 Svatováclavský běh Blažovice - Předškoláci dívky
  1 40 VSK Univerzita Brno Pred_D 1 1 00:00:27
17.01.2015 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Přípravky nejmladší dívky
  1 210 VSK Univerzita Brno Př_Nejml_D 1 1 00:00:36
10.01.2015 Uhřické kolečko - PředškoláciD
  1 140 VSK Univerzita Brno Předškol_D 1 1 00:00:24
26.12.2014 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Přípravky nejmladší dívky
  2 210 VSK Univerzita Brno Př_Nejml_D 2 1 00:00:33 00:00:00
13.12.2014 BBP 3 - Vranovský žleb - Přípravky nejmladší dívky
  3 285 VSK Univerzita Brno Př_Nejml_D 3 1 00:00:47 00:00:01
06.12.2014 BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Přípravky nejmladší dívky
  1 411 Brno Př_Nejml_D 1 1 00:00:24
17.11.2014 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Přípravky nejmladší dívky
  10 250 VSK UNI Brno - Botanická Př_Nejml_D 10 1 00:00:21 00:00:02
05.04.2014 BBP 10 - SOUDEK Vinice-Hnanice - Přípravky nejmladší dívky
  DNF 322 Sokol Brno Př_Nejml_D 1
08.03.2014 BBP 8 - Modřický pohár - Mladší
  6 252 Brno Mladsi_M 6 1 00:00:29 00:00:02
08.02.2014 BBP 7 - Ráječkovská desítka - Přípravky nejmladší dívky
  7 273 Sokol Brno Př_Nejml_D 7 1 00:00:48 00:00:07
18.01.2014 BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Přípravky nejmladší dívky
  9 217 Sokol Brno Př_Nejml_D 9 1 00:00:42 00:00:07
26.12.2013 BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Přípravky nejmladší dívky
  3 214 Sokol Brno Př_Nejml_D 3 1 00:00:34 00:00:02
17.11.2013 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Přípravky nejmladší dívky
  DNS 137 Sokol Brno Př_Nejml_D 0 1 kolo
02.02.2013 BBP 6 - Ráječkovská desítka - Přípravky nejmladší dívky
  5 35 Sokol Brno Př_Nejml_D 5 1 00:00:52 00:00:15
17.11.2012 BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Přípravky nejmladší dívky
  41 124 Sokol Brno Př_Nejml_D 41 1 00:01:06 00:00:31

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

02.03.2024 08:00
BBP 7 - Běh kolem Myslivny
17.03.2024 08:00
BBP 8 - Běh na Nový hrad
24.03.2024 08:00
BBP 9 - Blanenský kros
06.04.2024 08:00
Silniční běh Velká Morava
06.04.2024 09:00
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
07.04.2024 08:00
BBP 10 - Šaratický běh
20.04.2024 06:00
NoMenRun 2024
20.04.2024 08:00
Jarní běh severem 2024
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.