Rychlé novinky:

18.10.2022: Propozice BBP Jehnice 2022

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

Havlíčkobrodský půlmaraton - Půlmaraton

Datum pořádání od 24.09.2022 09:00 do 24.09.2022 19:00
Technický delegátTomáš Nejedlý
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:00 hod

Vzdálenost (km)21,10
Počet kol4
Počet závodníků177
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 443 HRADECKÝ Jaromír 1 M18 1985 1 01:11:44
2 1214 TVRDÍK Pavel Wlach Transport Polná 2 M18 1986 1 01:12:17 00:00:33
3 1173 VANĚK David Swoboda Pteam Jihlava 3 M18 1990 1 01:13:01 00:01:17
4 1216 PELOUCH Leoš SK Chotěboř 1 M40 1975 1 01:15:02 00:03:18
5 1159 HRABÁNEK Aleš Vysočina Running 4 M18 1984 1 01:18:07 00:06:23
6 1066 KRAJCIGR Jan Havlíčkův Brod 5 M18 1996 1 01:18:59 00:07:14
7 1114 VEČEŘA Tomáš AK Blansko Dvorská 6 M18 1989 1 01:19:44 00:07:59
8 1125 ZICH Radek PSK Přerov 7 M18 1984 1 01:19:49 00:08:04
9 1170 PÁRAL Marek Běhej Žďárák 8 M18 1996 1 01:20:02 00:08:17
10 1142 ČENĚK Jan Kasper Swix team 9 M18 1987 1 01:20:33 00:08:48
11 1143 KOŠČÁK Peter jACO blesk 10 M18 1983 1 01:20:57 00:09:13
12 444 ČÁP Marek České Budějovice 2 M40 1978 1 01:21:15 00:09:31
13 1154 KADLEC Jaroslav Brno 3 M40 1980 1 01:22:16 00:10:32
14 1128 ČERMÁK Kryštof Okrouhlice 4 M40 1980 1 01:23:20 00:11:36
15 1219 MUSIL Karel Hluboké u Daleče 5 M40 1978 1 01:23:43 00:11:59
16 1061 FIŠER Jan Žďár nad Sázavou 6 M40 1980 1 01:23:45 00:12:01
17 1164 TÁBORSKÝ David Želetava 11 M18 1991 1 01:23:47 00:12:03
18 1021 KOBELKA Michal Běháme Třebovou 12 M18 1987 1 01:23:55 00:12:11
19 1045 LIBÁNSKÝ Vratislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 M40 1977 1 01:25:54 00:14:10
20 1032 RAŠOVSKÝ Matěj Benešovský běžecký klub 13 M18 1988 1 01:26:17 00:14:32
21 1054 NOVÁK Tomáš Dolní Krupá 14 M18 1993 1 01:26:23 00:14:39
22 1162 STRÁNSKÝ Petr TJ Kafky 8 M40 1978 1 01:27:54 00:16:10
23 1155 SKÁLA Radek JOSKATEL TRI TEAM 1 M50 1969 1 01:27:56 00:16:12
24 1015 MUNKH-OCHIR Byamba Třebíč 15 M18 1987 1 01:29:35 00:17:51
25 1046 KOCMAN Matěj Havlíčkův Brod 16 M18 1992 1 01:29:51 00:18:06
26 1218 NEJEDLÍK Tomáš Tým Voklobáci 17 M18 1989 1 01:30:00 00:18:16
27 1163 ILCHENKO Svitlana Brno 1 Z40 1981 1 01:30:01 00:18:17
28 1144 TRPIŠOVSKÝ David Rebel team 18 M18 1997 1 01:30:04 00:18:19
29 1063 KOTOUN Aneta DC 1 Z18 1995 1 01:30:08 00:18:24
30 1010 HOLEČEK Miloš Třebíč 2 M50 1972 1 01:30:08 00:18:24
31 1213 TUMOVÁ Simona Energy team Bolotice 2 Z18 1994 1 01:30:25 00:18:40
32 1129 MIKEŠ Petr Brno 19 M18 1990 1 01:30:32 00:18:48
33 442 MRKVIČKA Robert TJ Jiskra 3 M50 1971 1 01:30:47 00:19:03
34 1140 BRABENEC Miroslav Žďár n. S. 1 M60 1959 1 01:30:49 00:19:05
35 1166 MAREK Miloš Pelhřimov 9 M40 1982 1 01:31:03 00:19:19
36 449 WEIGEL Libor 10 M40 1974 1 01:32:40 00:20:55
37 1123 RŮŽIČKA Jan Světlá nad Sázavou 11 M40 1978 1 01:32:43 00:20:58
38 1028 HABAL František Šneci v běhu 20 M18 1988 1 01:33:16 00:21:31
39 1034 KOVAŘÍK Tomáš PiFka 21 M18 1990 1 01:33:20 00:21:35
40 1174 VOPLAKAL Libor Equipe Humpolec 22 M18 1986 1 01:33:20 00:21:35
41 1121 ANTL Martin Praha 23 M18 1987 1 01:33:25 00:21:40
42 1082 OLIVA Radim SKP Pardubice 12 M40 1975 1 01:33:28 00:21:44
43 1118 PRCHAL Pavel GP Kolín 2 M60 1959 1 01:33:49 00:22:05
44 1027 POBORSKÁ Jitka AC Čáslav 4 M50 1965 1 01:34:24 00:22:40
45 1033 ŠTĚRBA Josef železnohorák tým 24 M18 1987 1 01:34:31 00:22:47
46 1165 MAKOVOZ Svitlana Brno 2 Z40 1979 1 01:34:36 00:22:52
47 1093 ZADINA Jiří Rebel team 25 M18 1990 1 01:34:53 00:23:08
48 1157 ŠORF Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod 26 M18 1994 1 01:35:02 00:23:17
49 1108 BĚLEHRÁDEK Pavel TJ Čolek 3 M60 1958 1 01:35:06 00:23:22
50 1210 DEJMAL Karel Světlá nad Sázavou 13 M40 1978 1 01:35:13 00:23:28
51 1051 VAŠEK René Krucemburk 14 M40 1977 1 01:35:39 00:23:55
52 1148 MELOUN Vít Dlouhá Ves 27 M18 1985 1 01:35:48 00:24:04
53 1062 DUBSKÝ Roman Přibyslav 15 M40 1978 1 01:35:56 00:24:12
54 1076 BERKY Jiří AZ tým Světlá nad Sázavou 4 M60 1962 1 01:35:57 00:24:13
55 1124 NOVÁK Petr Praha 16 M40 1973 1 01:36:04 00:24:19
56 1209 TECLOVÁ Adéla TJ Jiskra Havl. Brod 3 Z18 1999 1 01:36:54 00:25:09
57 1067 BLEŠA Dominik Meruňka 28 M18 1993 1 01:37:14 00:25:30
58 1016 BOUCHAL Hynek Světlá nad Sázavou 17 M40 1974 1 01:37:17 00:25:33
59 1037 ZATLOUKAL Jiří Olomouc 18 M40 1979 1 01:37:30 00:25:45
60 1134 DAVAASUREN Otgondavaa FCZ (Mongolsko) 29 M18 2003 1 01:38:20 00:26:36
61 1152 CHMELÍČEK Bernard Velká Bíteš 19 M40 1978 1 01:38:29 00:26:44
62 1087 PŘÍBRAMSKÝ Petr PiFka 30 M18 1991 1 01:38:31 00:26:47
63 1211 LACINA Václav Havl. Borová 5 M50 1969 1 01:39:06 00:27:22
64 1080 HAVEL Petr Lípa 31 M18 1994 1 01:39:09 00:27:25
65 1117 NOVOTNÝ Radek Amélie 6 M50 1969 1 01:39:11 00:27:26
66 1040 DVOŘÁČEK David Sportovní klub Policie 20 M40 1977 1 01:39:13 00:27:29
67 1004 BROŽ Jindřich Ledeč nad Sázavou 32 M18 1987 1 01:39:14 00:27:30
68 1147 HLAVÁČOVÁ Lada Havlíčkův Brod 4 Z18 1985 1 01:39:34 00:27:50
69 1135 ŠRÁMEK Jan Auto Racek a.s. 33 M18 1991 1 01:39:40 00:27:56
70 1060 VLK Jiří Žižkov Crew 34 M18 1986 1 01:39:41 00:27:57
71 1085 VACUŠKA Dušan Kludi.cz 21 M40 1980 1 01:40:04 00:28:19
72 1167 PÍŠKA Václav Světlá nad Sázavou 22 M40 1979 1 01:40:34 00:28:49
73 1217 MELICHAROVÁ Jana Velká Bíteš 5 Z18 1989 1 01:40:45 00:29:01
74 1215 BORKOVEC Luděk Véola training 35 M18 1985 1 01:41:00 00:29:15
75 1049 HAMPEJS Tomáš H3-stav 36 M18 1989 1 01:41:14 00:29:30
76 1150 MUSIL Tomáš Jindřichův Hradec 37 M18 1988 1 01:41:16 00:29:32
77 1149 MUSILOVÁ Nikola Jindřichův Hradec 6 Z18 1989 1 01:41:18 00:29:33
78 1092 COUFAL Tomáš Rebel team 38 M18 1986 1 01:41:23 00:29:39
79 1104 PRCHLÍKOVÁ Barbora Benešovský běžecký klub 1 Z50 1971 1 01:41:53 00:30:08
80 1057 TOMAN Filip Ždírec nad Doubravou 39 M18 2003 1 01:42:25 00:30:40
81 1068 TŮMA Libor Benešovský běžecký klub 7 M50 1971 1 01:42:28 00:30:43
82 1131 VACKOVÁ Martina Žďár nad Sázavou 7 Z18 1992 1 01:42:34 00:30:49
83 1172 FIEDLEROVÁ Lucie Carnivora 8 Z18 1984 1 01:42:38 00:30:54
84 1139 STRÁNSKÝ Filip Havlíčkův Brod 40 M18 1990 1 01:42:42 00:30:58
85 1169 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 8 M50 1971 1 01:42:58 00:31:14
86 1074 FIALA Ondřej Prachovice 41 M18 1988 1 01:43:09 00:31:24
87 1001 VOREL Tomáš Inferno 23 M40 1974 1 01:43:44 00:32:00
88 1086 NOVÁKOVÁ Hana Čáslav 9 Z18 1985 1 01:43:59 00:32:14
89 1127 MALÝ Milan Jihlava 9 M50 1968 1 01:45:03 00:33:18
90 1204 DIVIŠOVÁ Monika Cykloklub Kněžice 10 Z18 1989 1 01:45:03 00:33:18
91 1008 KOŘENÁŘ Petr Havl. Brod 24 M40 1975 1 01:45:17 00:33:32
92 1151 DUBOVÁ Jarka Velká Bíteš 3 Z40 1973 1 01:45:40 00:33:55
93 1064 BOČEK Lukáš Havlíčkův Brod 42 M18 2002 1 01:45:51 00:34:07
94 1126 HOZLÁR Jakub Havlíčkův Brod 43 M18 2000 1 01:46:32 00:34:48
95 1041 VALENTA David Pelhřimov 25 M40 1973 1 01:47:44 00:36:00
96 1078 HEJDA Tomáš Voklobáci 44 M18 1985 1 01:48:07 00:36:23
97 1105 FOREJT Tomáš Ždírec nad Doubravou 45 M18 2001 1 01:48:36 00:36:52
98 1158 HEJNÝ Martin Čechtice 26 M40 1978 1 01:48:37 00:36:52
99 1043 FIKAROVÁ Eva Štoky 11 Z18 1984 1 01:48:37 00:36:52
100 1103 TLAČBABA Petr Polná 46 M18 1989 1 01:48:49 00:37:05
101 1013 FIGUROVÁ Katarína Jihlava 12 Z18 1994 1 01:48:56 00:37:12
102 1030 JEŘÁBEK Michal Ledeč nad Sázavou 47 M18 1990 1 01:49:18 00:37:33
103 1053 NECID Vlastimil Běhám pro radost 27 M40 1976 1 01:49:18 00:37:34
104 1161 JŮN Jiří Počátky 28 M40 1974 1 01:49:22 00:37:37
105 1019 BAŠTÝŘ Jan Olešná 29 M40 1979 1 01:49:26 00:37:41
106 1102 ŠTĚPÁNKOVÁ Eliška Chrudim 13 Z18 1996 1 01:49:40 00:37:55
107 1079 ZIMMERMANNOVÁ Markéta Havlíčkův Brod 14 Z18 1989 1 01:49:48 00:38:04
108 1112 KARBAN David Církvice u Kutné Hory 48 M18 1995 1 01:50:05 00:38:20
109 1111 TESAŘOVÁ Barbora Žďár nad Sázavou 15 Z18 1990 1 01:50:23 00:38:38
110 1075 ZELENÝ Pavel Havlíčkova Borová 49 M18 1986 1 01:50:38 00:38:54
111 1047 ŘÍČKA Jaroslav Žďár nad Sázavou 10 M50 1968 1 01:50:53 00:39:09
112 1039 LEDVINKA Josef Přibyslav 11 M50 1972 1 01:51:02 00:39:18
113 1205 JANŠA Jiří Jihlava 30 M40 1980 1 01:51:49 00:40:05
114 1069 MARKOVÁ Jitka Nove Mesto na Morave 16 Z18 1985 1 01:51:58 00:40:14
115 1202 POSPÍŠIL Luboš Heraltice 12 M50 1966 1 01:52:01 00:40:16
116 1137 LISKOVCOVA Lydie Kostelec nad Černými lesy 4 Z40 1976 1 01:52:34 00:40:50
117 1024 BERÁNEK Jan Okrouhlice 50 M18 1984 1 01:52:52 00:41:08
118 1097 BLAHOVÁ Karolína AZ tým Světlá nad Sázavou 51 M18 1998 1 01:53:33 00:41:49
119 1207 KACETL Michael Pardubice 52 M18 1992 1 01:54:13 00:42:29
120 1212 FIALA Patrkj Jihlava 31 M40 1977 1 01:54:34 00:42:50
121 1035 BAXA Tomáš Dolní město 53 M18 1985 1 01:54:59 00:43:15
122 1052 BELOBRAD Filip Osamelé lvíče 54 M18 1984 1 01:55:42 00:43:57
123 1107 SEDNIČKOVÁ Michaela Ratměřice 17 Z18 1990 1 01:55:44 00:43:59
124 1005 HEJNÁ Denisa Horní Krupá 5 Z40 1981 1 01:55:51 00:44:07
125 1132 DOLGORSUREN Enkhmandakh FCZ (Mongolsko) 6 Z40 1976 1 01:56:29 00:44:45
126 1160 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 5 M60 1954 1 01:56:38 00:44:54
127 1071 VOLDŘICH Vladimír Havlíčkův Brod 32 M40 1976 1 01:56:39 00:44:54
128 1038 FICEK Tomáš SK Chotěboř 33 M40 1975 1 01:56:54 00:45:09
129 497 NEKVAPILOVÁ Lenka SDH Kostelec u Heř.Jezdce 7 Z40 1973 1 01:56:54 00:45:10
130 1115 FOREJTOVÁ Jana Ždírec nad Doubravou 18 Z18 2003 1 01:57:12 00:45:28
131 1101 WÍTTEK Richard Run magazine team 13 M50 1972 1 01:57:38 00:45:54
132 1055 MARKOVÁ Věra Humpolec 8 Z40 1975 1 01:57:40 00:45:55
133 1153 TOMEK Pavel Hovorčovice 34 M40 1977 1 01:57:56 00:46:12
134 1096 NEUWIRTH Daniel Brno 35 M40 1977 1 01:57:58 00:46:14
135 1120 ŠVÁBOVÁ Denisa TJ Čolek 9 Z40 1978 1 01:58:01 00:46:17
136 1003 NOVOTNÝ Martin Havlíčkův Brod 36 M40 1976 1 01:58:05 00:46:21
137 1145 HLAVÁČOVÁ Eliška Dřevo a zem 19 Z18 1989 1 01:58:07 00:46:23
138 1017 HAVLÍČEK Petr Kámen u Habrů 37 M40 1977 1 01:58:28 00:46:44
139 1168 BOUCHALOVÁ Viktorie Světlá nad Sázavou 20 Z18 2003 1 01:59:22 00:47:37
140 1171 KAHOUN Lubos Elektros 55 M18 1985 1 02:00:06 00:48:21
141 1208 ŠANTRŮČEK Vojtěch Chrudim 56 M18 1996 1 02:00:37 00:48:52
142 1106 RAK Martin České Budějovice 14 M50 1972 1 02:01:04 00:49:20
143 1091 COUFAL David Polička 57 M18 1989 1 02:01:34 00:49:49
144 1042 PETRÁŇ Bedřich Pardubice 15 M50 1969 1 02:01:43 00:49:58
145 1026 JANICEK Libor Svitavy 38 M40 1979 1 02:02:00 00:50:16
146 1023 VENCOVSKÁ Nikola Žleby 21 Z18 1987 1 02:02:12 00:50:28
147 1133 AMARSAIKHAN Darambazar FCZ (Mongolsko) 58 M18 1992 1 02:02:25 00:50:41
148 1099 SPANELOVA Dana Kunštát 10 Z40 1981 1 02:02:33 00:50:48
149 447 LEDVINKA Lukáš 59 M18 1990 1 02:02:47 00:51:03
150 448 KANIOKOVÁ Zuzana 22 Z18 1994 1 02:02:48 00:51:03
151 1110 ŠTAUBERTOVÁ Vlaďka TJ Jiskra Humpolec 11 Z40 1973 1 02:02:49 00:51:04
152 1029 ROZTOČIL Lukáš Sykyho Sexy Krtečci 60 M18 1985 1 02:03:00 00:51:15
153 1156 KOČÍ Heidi Brno 23 Z18 1997 1 02:03:23 00:51:39
154 1048 BLAŽKOVÁ Vendula Cycli.cz Team 24 Z18 1996 1 02:04:17 00:52:33
155 1090 COUFALOVÁ Michaela Předměstí 25 Z18 1989 1 02:04:34 00:52:49
156 1009 SATRAPA Ondřej Run In Hobby 39 M40 1974 1 02:05:30 00:53:45
157 1095 PAVLAS Antonín Stříbrné Hory 6 M60 1956 1 02:05:30 00:53:45
158 1059 ŠŤASTNÍK František Havlíčkův Brod 61 M18 1985 1 02:07:03 00:55:18
159 1012 MACHKOVÁ Marika Svetla nad Sazavou 12 Z40 1982 1 02:08:06 00:56:21
160 1007 VANDAS Martin Humpolec 16 M50 1971 1 02:08:19 00:56:35
161 1020 RŮŽIČKA Kevin Drnholec 62 M18 1993 1 02:08:48 00:57:04
162 1084 BURDOVÁ Hana Přibyslav 13 Z40 1981 1 02:12:30 01:00:45
163 1058 SKÁLOVÁ Aneta Nová Ves u Světlé 26 Z18 1990 1 02:13:25 01:01:40
164 1122 PĚCHA Tomáš Poděbrady 17 M50 1966 1 02:13:33 01:01:49
165 1220 CHLÁD Stanislav Světlá nad Sázavou 7 M60 1961 1 02:14:04 01:02:19
166 1130 HODRMENT Petr Malá Losenice 63 M18 1984 1 02:14:25 01:02:40
167 1006 KOPICOVÁ Eliška Česká Bělá 27 Z18 1990 1 02:15:51 01:04:07
168 1036 BLAŽEK Michal Havlíčkův Brod 64 M18 1989 1 02:17:59 01:06:15
169 1056 STEPANEK adam Havlickuv Brod 65 M18 1998 1 02:19:33 01:07:49
170 1136 GRYČ Patrik Kutná Hora 66 M18 2001 1 02:22:19 01:10:34
171 1138 NÝVLTOVÁ Kristýna Kutná Hora 28 Z18 1998 1 02:22:19 01:10:34
172 1203 FIEDLER Lukáš Havlíčkův Brod 67 M18 1992 1 02:26:25 01:14:40
173 1025 TICHÁČKOVÁ Jana Praha 5 29 Z18 1992 1 02:26:25 01:14:41
174 1089 KOLÁTOROVÁ Pavlína MTB MEL 2 Z50 1972 1 02:30:19 01:18:35
175 1206 KUMPRECHT Zbyněk Praha-Východ 40 M40 1978 1 02:30:54 01:19:09

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 1098 ŠPANĚL Martin Kunštát M40 1978
DNF 1109 ŠTAUBERT Milan Broučci Humpolec M40 1974

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

17.12.2022 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
26.12.2022 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
07.01.2023 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
21.01.2023 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
04.02.2023 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
25.02.2023 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
25.02.2023 09:00
Rohálovská desítka
04.03.2023 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.