Rychlé novinky:

04.01.2022: Změny Kuřimský kros (5. BBP)

04.01.2022: Zrušení závodu - Uhřické kolečko

Česko-rakouský maraton - Desítka

Datum pořádání od 29.05.2021 08:00 do 29.05.2021 16:00
Technický delegátJana Smrčková
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 09:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků143
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 109 KOVAC Michal Run for fun 1 Muži_A 1991 1 00:32:30
2 106 PETR Jiří Salomon 1 Muži_B 1979 1 00:32:36 00:00:06
3 101 KUČERA Lukáš ELEVENRUNTEAM 2 Muži_B 1981 1 00:32:50 00:00:20
4 104 HUJSA Matus Nasa atletika Bratislava 2 Muži_A 1991 1 00:32:56 00:00:26
5 176 ŠTĚPÁNÍK Pavel AK Škoda Plzeň 3 Muži_A 1992 1 00:33:10 00:00:40
6 141 SMETANA Jakub Eurofoam Sport Team 4 Muži_A 1996 1 00:33:33 00:01:03
7 102 STEINER Tomáš AK Drnovice/ VSK Uni Brno 5 Muži_A 1986 1 00:33:51 00:01:21
8 118 MIHALOV Adam AKBK 6 Muži_A 1992 1 00:34:01 00:01:30
9 133 NOVÁK Josef Extreme obstacle runners 7 Muži_A 1997 1 00:34:03 00:01:33
10 145 KYNICKÝ Lukáš KONRAD TOOLS TEAM 8 Muži_A 1997 1 00:34:56 00:02:25
11 113 POZDENKOV Michael 2BWinner / Sanasport 9 Muži_A 1994 1 00:35:03 00:02:33
12 177 BUKOVJAN Filip 10 Muži_A 1990 1 00:35:11 00:02:41
13 242 BLAHA Tomáš AK ASICS Kroměříž 3 Muži_B 1976 1 00:35:20 00:02:50
14 178 MACUROVÁ Barbora 2BWINNER TEAM 1 Ženy_A 1999 1 00:35:26 00:02:56
15 107 FOLTAN Gabriel 11 Muži_A 1988 1 00:36:03 00:03:33
16 163 HOCHMAN Zdeněk SK I.CA / Orel Blučina 12 Muži_A 1985 1 00:36:52 00:04:22
17 105 MORENO David ŠK Run Fór Fun 13 Muži_A 2000 1 00:37:33 00:05:02
18 181 VEČEŘA Tomáš 14 Muži_A 1989 1 00:38:15 00:05:45
19 126 JELÍNEK Aleš 1 Muži_C 1967 1 00:38:20 00:05:49
20 222 BĚLÍK Vladimír VSK Univerzita Brno / Uherčice 15 Muži_A 1978 1 00:38:42 00:06:12
21 143 DVOŘÁČEK Jiří Fénix sport 2 Muži_C 1968 1 00:38:49 00:06:19
22 140 STREJČEK Jakub 16 Muži_A 1995 1 00:39:04 00:06:33
23 164 WEIGL Alexander 17 Muži_A 1994 1 00:39:12 00:06:42
24 127 NEČAS Vítězslav FENIX Sport 4 Muži_B 1978 1 00:39:15 00:06:45
25 136 ČERNÝ Tomáš 18 Muži_A 1990 1 00:39:48 00:07:18
26 135 ŠILAR František 19 Muži_A 1997 1 00:39:55 00:07:24
27 142 SMETANA Josef 3 Muži_C 1969 1 00:40:05 00:07:34
28 132 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 4 Muži_C 1967 1 00:40:12 00:07:42
29 111 KRÁSNÝ Jan no miles no smiles 20 Muži_A 1993 1 00:40:15 00:07:44
30 144 HORŇOVÁ Adriana Fénix Sport Blansko 2 Ženy_A 2000 1 00:40:38 00:08:08
31 112 MATĚJ Kryštof no miles no smiles 21 Muži_A 1992 1 00:40:39 00:08:09
32 116 KOCKA Matúš 2BWINNER TEAM 22 Muži_A 1984 1 00:41:02 00:08:32
33 191 CHMÁTAL Martin Štefko running team 5 Muži_B 1974 1 00:41:11 00:08:40
34 190 ISHCHUK Daria Štefko running team 3 Ženy_A 1994 1 00:41:32 00:09:02
35 188 KOSMÁK Václav 22. Základna vrtulníkového letectva 23 Muži_A 1983 1 00:41:44 00:09:14
36 175 DUBJÁKOVÁ Kateřina 4 Ženy_A 1999 1 00:42:29 00:09:58
37 138 MARTINEC Jindřich AC Moravská Slavia Brno 1 Muži_D 1961 1 00:42:39 00:10:08
38 119 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 2 Muži_D 1951 1 00:42:55 00:10:25
39 197 JANKOVÁ Magda 1 Ženy_B 1980 1 00:42:59 00:10:28
40 114 TRLICA Radek 24 Muži_A 1991 1 00:43:03 00:10:33
41 210 ŠVANCARA Ondřej 25 Muži_A 1988 1 00:43:11 00:10:41
42 170 STAVINOHOVÁ Adéla 5 Ženy_A 1998 1 00:43:28 00:10:58
43 172 SOBOTKA Kamil 6 Muži_B 1977 1 00:43:36 00:11:06
44 122 NOVÁK Jan Hluchý místa 26 Muži_A 2002 1 00:43:36 00:11:06
45 171 MORAVCOVÁ Koleta 6 Ženy_A 2001 1 00:43:43 00:11:12
46 233 DANEŠ Martin ROzběháme Břeclav 27 Muži_A 1985 1 00:43:44 00:11:14
47 117 VÁVROVÁ Veronika PROefekt team 7 Ženy_A 1998 1 00:43:56 00:11:26
48 123 JANUŠKA Ivan Šanov 3 Muži_D 1958 1 00:44:04 00:11:34
49 166 AUER Johannes 28 Muži_A 1990 1 00:44:05 00:11:34
50 108 VLACHOVÁ_HUTOVÁ Eliška 2BWINNER TEAM 8 Ženy_A 1988 1 00:45:02 00:12:32
51 200 POKORNÁ Eva Miláčci 9 Ženy_A 1987 1 00:45:08 00:12:38
52 196 JANEK Petr 5 Muži_C 1969 1 00:45:11 00:12:41
53 155 KOLÍNEK František AK Perná 4 Muži_D 1956 1 00:45:17 00:12:47
54 137 BUREŠOVÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 10 Ženy_A 1986 1 00:45:20 00:12:50
55 146 ČAPKA František TJ Liga 100 Olomouc 6 Muži_C 1968 1 00:45:37 00:13:06
56 165 GRAF Hermie 7 Muži_B 1975 1 00:46:10 00:13:40
57 158 HORÁK Radek 8 Muži_B 1985 1 00:46:21 00:13:50
58 160 NOVÁK Lubomír 9 Muži_B 1977 1 00:46:26 00:13:56
59 184 TRNKOVÁ Hana 2 Ženy_B 1979 1 00:47:01 00:14:31
60 131 BRACHTLOVÁ Iveta 11 Ženy_A 1987 1 00:47:04 00:14:34
61 239 JUŘENA Petr 29 Muži_A 1989 1 00:47:12 00:14:42
62 220 DOKOUPIL Tomáš MK DDsport Daňci 30 Muži_A 1983 1 00:47:35 00:15:05
63 189 BARTOŇKOVÁ Nina AK Drnovice 12 Ženy_A 1990 1 00:47:54 00:15:24
64 215 VACEK Martin 31 Muži_A 1984 1 00:48:24 00:15:54
65 211 ZIMMERMANNOVÁ Martina 13 Ženy_A 1991 1 00:48:30 00:16:00
66 193 BALCAROVÁ Adéla 14 Ženy_A 1987 1 00:48:31 00:16:01
67 192 NAUŠOVÁ Nicola 15 Ženy_A 1995 1 00:48:42 00:16:12
68 139 ŠVARCOVÁ Petra 3 Ženy_B 1981 1 00:48:51 00:16:21
69 157 ŽÁK Ladislav AK-Perná 10 Muži_B 1972 1 00:48:54 00:16:23
70 154 REIMANN Annalena Leipzig 16 Ženy_A 2000 1 00:48:57 00:16:27
71 156 KOLÍNKOVÁ Hana AK Perná 4 Ženy_B 1974 1 00:48:59 00:16:29
72 237 KAŇA Miroslav AK Hodonín 7 Muži_C 1968 1 00:49:20 00:16:50
73 162 VOLÁNEK Pavel Lesní Hluboké 8 Muži_C 1968 1 00:49:26 00:16:56
74 129 ČECHOVÁ Silvie HoRUNi 5 Ženy_B 1979 1 00:49:33 00:17:03
75 150 ŠMERDA Roman 11 Muži_B 1975 1 00:49:38 00:17:07
76 226 TROJÁK František 9 Muži_C 1969 1 00:49:46 00:17:16
77 225 KÁŇA Jiří 32 Muži_A 1988 1 00:49:48 00:17:18
78 183 BÁBEK Martin Šneci v běhu 10 Muži_C 1971 1 00:49:51 00:17:21
79 219 LORENC František MK DDsport daňci Olomouc 11 Muži_C 1968 1 00:49:55 00:17:25
80 168 ROUS Pavel 12 Muži_C 1968 1 00:50:13 00:17:43
81 217 NĚMEC Radek 33 Muži_A 1997 1 00:50:18 00:17:48
82 182 KOČÍ Adéla SportObchod.cz 17 Ženy_A 1997 1 00:50:47 00:18:16
83 224 ŘEZÁČ Radim 34 Muži_A 1983 1 00:50:47 00:18:16
84 199 ŠPINDLEROVÁ Věra 6 Ženy_B 1979 1 00:50:49 00:18:19
85 179 POKORNÁ Dana 18 Ženy_A 1983 1 00:50:59 00:18:29
86 115 ROZHOŇOVÁ Andrea 19 Ženy_A 1993 1 00:51:16 00:18:45
87 213 BARÁK Jiří 35 Muži_A 1983 1 00:51:19 00:18:49
88 241 PĚČEK Petr STG-Břeclav 36 Muži_A 1998 1 00:51:21 00:18:51
89 149 POPPELOVÁ Martina 7 Ženy_B 1972 1 00:52:03 00:19:33
90 169 HAMŠÍKOVÁ Romana 8 Ženy_B 1975 1 00:52:24 00:19:54
91 216 DOHNÁLEK Zbyněk 37 Muži_A 2003 1 00:52:49 00:20:18
92 174 HOLEŠINSKÝ Miroslav KATASTROFA BŘECLAV 12 Muži_B 1981 1 00:53:16 00:20:45
93 208 KRAUSE Martin 38 Muži_A 1996 1 00:53:29 00:20:59
94 134 HAUPTOVÁ Kristýna 20 Ženy_A 1997 1 00:53:33 00:21:03
95 235 FICHTOVÁ Iva 2BWINNER TEAM 21 Ženy_A 1988 1 00:53:37 00:21:07
96 228 KNAPPKOVÁ Michaela 22 Ženy_A 1982 1 00:53:57 00:21:26
97 227 KNAPPEK Libor 13 Muži_C 1969 1 00:53:58 00:21:28
98 206 LOVÍČEK David 39 Muži_A 1996 1 00:54:04 00:21:34
99 244 TRNKA Tomas Brennen 40 Muži_A 1984 1 00:54:06 00:21:36
100 212 VALERIÁNOVÁ Kateřina 9 Ženy_B 1977 1 00:54:12 00:21:41
101 203 MALČICOVÁ Michaela ROzběháme Břeclav 23 Ženy_A 1989 1 00:54:13 00:21:42
102 209 KRAHULÍKOVÁ Zdeňka 10 Ženy_B 1978 1 00:54:17 00:21:47
103 240 GREGA Josef 13 Muži_B 1980 1 00:54:42 00:22:12
104 238 BRHEL Roman 41 Muži_A 1993 1 00:54:52 00:22:22
105 185 SPARGEL Ladislav 14 Muži_B 1973 1 00:54:58 00:22:27
106 180 KOČÍ Heidi 24 Ženy_A 1997 1 00:55:04 00:22:34
107 232 BENADA Martin ROzběháme Břeclav 15 Muži_B 1976 1 00:55:09 00:22:39
108 161 GURKOVA Dana 25 Ženy_A 1985 1 00:55:19 00:22:49
109 229 HRSTKOVÁ Iva AC Moravská Slavia Brno 11 Ženy_B 1976 1 00:55:33 00:23:03
110 130 SIGMUND Milan ROzběháme Břeclav 16 Muži_B 1977 1 00:55:34 00:23:04
111 147 BRABLECOVÁ Jana 26 Ženy_A 1990 1 00:56:01 00:23:31
112 148 JANDERKA Jakub All-In crossfit crew 42 Muži_A 1990 1 00:56:02 00:23:31
113 103 SVOBODOVÁ Kateřina 12 Ženy_B 1976 1 00:56:36 00:24:06
114 202 KAŠPÁRKOVÁ Ilona ROzběháme Břeclav 27 Ženy_A 1988 1 00:56:46 00:24:16
115 223 FIALA Oto 5 Muži_D 1956 1 00:57:51 00:25:21
116 195 ODSTRČIL Martin 17 Muži_B 1974 1 00:58:00 00:25:30
117 194 KNECHT Milan Black swins Brno 6 Muži_D 1961 1 00:58:05 00:25:35
118 214 KRMELA_VACKOVÁ Jaroslava 28 Ženy_A 1983 1 00:58:09 00:25:39
119 207 PEZENREITEROVÁ Michala 29 Ženy_A 1993 1 00:58:11 00:25:41
120 151 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Alfa Brno 1 Ženy_C 1966 1 00:58:23 00:25:53
121 186 ANDRÉ David 43 Muži_A 1993 1 00:59:37 00:27:07
122 187 ZÁVODSKÁ Markéta 30 Ženy_A 1989 1 00:59:37 00:27:07
123 205 MIKULÁŠEK Petr 44 Muži_A 1995 1 00:59:58 00:27:28
124 204 METELKOVÁ Magdalena 31 Ženy_A 1992 1 01:00:02 00:27:31
125 230 VYCHODILOVÁ Zuzana DulazBrna 13 Ženy_B 1976 1 01:00:02 00:27:31
126 236 NĚMČIK Lukáš Mikulov 45 Muži_A 1990 1 01:00:23 00:27:53
127 152 HAFEZ Sara 32 Ženy_A 1993 1 01:00:34 00:28:03
128 159 NOVÁKOVÁ Lucie 14 Ženy_B 1978 1 01:00:41 00:28:10
129 218 LORENCOVÁ Ivana MK DDsport daňci Olomouc 15 Ženy_B 1973 1 01:01:18 00:28:48
130 124 KUBÍČEK František 7 Muži_D 1946 1 01:01:23 00:28:53
131 221 MAŇÁKOVÁ Klára 33 Ženy_A 1987 1 01:03:13 00:30:43
132 234 BENADOVÁ Petra ROzběháme Břeclav 16 Ženy_B 1976 1 01:03:22 00:30:51
133 153 OBRÁTIL Vilém KOB Alfa Brno 46 Muži_A 1992 1 01:03:35 00:31:04
134 110 BROŽOVÁ Šárka 2 Ženy_C 1968 1 01:04:18 00:31:48
135 231 SEDLÁČKOVÁ Martina 34 Ženy_A 1991 1 01:05:18 00:32:48
136 167 ZOULOVÁ Šárka 35 Ženy_A 1995 1 01:05:21 00:32:50
137 243 BARTOŠOVÁ Iveta 3 Ženy_C 1971 1 01:05:32 00:33:02
138 128 SLEZÁKOVÁ Dominika 36 Ženy_A 1993 1 01:05:39 00:33:08
139 201 KAŠPÁRKOVÁ Kateřina Rozbehame Breclav 4 Ženy_C 1965 1 01:06:18 00:33:48
140 173 VOSTAL Tomáš ROzběháme Břeclav 47 Muži_A 1985 1 01:10:15 00:37:45
141 121 HOPIÁNOVÁ Hanka Highland Destroyers 37 Ženy_A 1990 1 01:13:28 00:40:58
142 120 ZEJDA David 18 Muži_B 1979 1 01:13:28 00:40:58
143 198 ŘÍHA Jindřich 19 Muži_B 1976 1 01:14:59 00:42:29

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

05.02.2022 08:00
!!ZRUŠENO!! BBP 7 - Rájecká desítka
26.02.2022 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
05.03.2022 09:00
Rohálovská desítka
19.03.2022 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
26.03.2022 08:00
BBP 10 - Masarykův okruh
09.05.2022 06:45
Kardio běh Jiřího Tomana 2022
28.05.2022 13:13
VolšoHEC run
24.09.2022 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.