Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

Běh rektorky - Hlavní závod - souhrn

Datum pořádání od 21.09.2019 08:30 do 21.09.2019 15:00
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 14:30 hod

Vzdálenost (km)4,00
Počet kol1
Počet závodníků166
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 124 DOLANSKÝ Antonín 1 st 2019 4 00:13:13
2 126 DRÁBEK Jan 2 st 2019 4 00:14:32 00:01:19
3 185 MACO Roman Potravináři 3 st 2019 4 00:14:55 00:01:41
4 159 KONEČNÝ Ondřej 1 zam_39 2019 4 00:14:57 00:01:44
5 225 SEDLÁK Petr Použitá ochrana 2 zam_39 2019 4 00:15:05 00:01:52
6 118 BUDÍK Ondřej 1 zam_40-49 2019 4 00:15:09 00:01:56
7 243 URBAN Vojtěch 4 st 2019 4 00:15:11 00:01:58
8 244 URBÁNKOVÁ Hana Běžím za Pefku A 1 zam_39_Ž 2019 4 00:15:19 00:02:06
9 237 ŠTELCL Jan 5 st 2019 4 00:15:25 00:02:12
10 160 KOPP Radovan 2 zam_40-49 2019 4 00:15:30 00:02:17
11 137 HAVLÁT Petr 6 st 2019 4 00:15:33 00:02:20
12 122 DAŘENA František Běžím za Pefku A 3 zam_40-49 2019 4 00:15:36 00:02:23
13 145 JURÁŠOVÁ Lucie Centrum skvělých atletů 1 stka 2019 4 00:15:49 00:02:36
14 247 VANĚK Petr 7 st 2019 4 00:15:54 00:02:41
15 111 BLAŽEK Matěj 8 st 2019 4 00:15:55 00:02:42
16 214 PLHAL Radim Wild Hornets 3 zam_39 2019 4 00:15:56 00:02:43
17 260 ŽID Tomáš Použitá ochrana 4 zam_39 2019 4 00:15:58 00:02:45
18 259 ZMRHAL Vladimír MORFYGEZ 9 st 2019 4 00:16:05 00:02:52
19 191 MARTINEK Petr Použitá ochrana 5 zam_39 2019 4 00:16:06 00:02:53
20 204 NOVÁK Jan Molekulky 6 zam_39 2019 4 00:16:10 00:02:57
21 152 KAMLER Jiří Wild Hornets 4 zam_40-49 2019 4 00:16:14 00:03:01
22 210 PAJL Jaroslav 10 st 2019 4 00:16:16 00:03:03
23 117 BRZOBOHATÝ Michal Centrum skvělých atletů 7 zam_39 2019 4 00:16:28 00:03:15
24 170 KUBÍČKOVÁ Veronika Běžím za Pefku A 2 stka 2019 4 00:16:32 00:03:19
25 110 BLAHA Jiří 11 st 2019 4 00:16:37 00:03:24
26 121 DÁLYA László Použitá ochrana 8 zam_39 2019 4 00:16:41 00:03:28
27 233 SZEWIECZKOVÁ Anna Běžím za Pefku B 3 stka 2019 4 00:16:44 00:03:31
28 219 PŘIKRYL Adam 12 st 2019 4 00:16:45 00:03:31
29 209 OSTŘÍŽEK František Běžím za Pefku A 9 zam_39 2019 4 00:16:46 00:03:33
30 234 ŠIKULOVÁ Magdalena 4 stka 2019 4 00:16:58 00:03:45
31 198 NAVRÁTIL Miroslav 1 Zam_50+ 2019 4 00:17:03 00:03:50
32 223 RYGLOVÁ Kateřina Běžím za Pefku A 1 zam_40-49_Ž 2019 4 00:17:04 00:03:50
33 253 WIJACKI Jan MORFYGEZ 10 zam_39 2019 4 00:17:05 00:03:52
34 186 MÁCHA Přemysl 13 st 2019 4 00:17:06 00:03:53
35 119 BUCHTA Jiří 14 st 2019 4 00:17:17 00:04:04
36 156 KODÝTEK Petr 15 st 2019 4 00:17:18 00:04:05
37 142 CHARVÁT Zdeněk 16 st 2019 4 00:17:21 00:04:08
38 189 MALÁ Alice Wild Hornets 2 zam_39_Ž 2019 4 00:17:22 00:04:09
39 144 JEŽKOVÁ Markéta 5 stka 2019 4 00:17:27 00:04:13
40 136 HAVEL Jakub Centrum skvělých atletů 11 zam_39 2019 4 00:17:28 00:04:15
41 194 MIKULKA Ondřej Wild Hornets 12 zam_39 2019 4 00:17:35 00:04:22
42 132 FILLA Adam 17 st 2019 4 00:17:36 00:04:23
43 115 BOČEK Pavel 18 st 2019 4 00:17:39 00:04:26
44 239 TIHLAŘÍK František 19 st 2019 4 00:17:51 00:04:38
45 138 HAVRÁNKOVÁ Veronika Zobani 6 stka 2019 4 00:17:55 00:04:41
46 140 HRABÁLEK Martin 13 zam_39 2019 4 00:17:56 00:04:43
47 108 BARTOŠ Michal 20 st 2019 4 00:17:58 00:04:45
48 112 BLAŽKOVÁ Michaela Centrum skvělých atletů 3 zam_39_Ž 2019 4 00:18:02 00:04:49
49 202 NESIBA Jiří 5 zam_40-49 2019 4 00:18:03 00:04:50
50 104 ADAM Jan 21 st 2019 4 00:18:06 00:04:53
51 241 TRUHAN Marek 22 st 2019 4 00:18:06 00:04:53
52 230 SOUKOPOVÁ Pavla 4 zam_39_Ž 2019 4 00:18:29 00:05:15
53 215 PODNECKÁ Zuzana Centrum skvělých atletů 5 zam_39_Ž 2019 4 00:18:41 00:05:27
54 251 VONDROVÁ Olga Běžím za Pefku A 1 Zamky_50+ 2019 4 00:18:46 00:05:33
55 148 JŮZL Miroslav Potravináři 6 zam_40-49 2019 4 00:19:01 00:05:48
56 183 LENGÁLOVÁ Klára Wild Hornets 7 stka 2019 4 00:19:06 00:05:53
57 161 KOSTKA Matěj 23 st 2019 4 00:19:07 00:05:54
58 151 KACHYŇA František 2 Zam_50+ 2019 4 00:19:07 00:05:54
59 4 KLIMÁNEK Martin Středně rychlá rota podruhé 7 zam_40-49 2019 4 00:19:09 00:05:56
60 153 KAŇOVÁ Jana 2 zam_40-49_Ž 2019 4 00:19:11 00:05:57
61 6 SÁDLÍK Libor Středně rychlá rota podruhé 8 zam_40-49 2019 4 00:19:14 00:06:01
62 147 JURSA Filip 24 st 2019 4 00:19:44 00:06:31
63 158 KOMPRDA Tomáš Potravináři 3 Zam_50+ 2019 4 00:20:05 00:06:52
64 217 PROKEŠ Martin 9 zam_40-49 2019 4 00:20:06 00:06:53
65 177 KUTHANOVÁ Michaela 6 zam_39_Ž 2019 4 00:20:17 00:07:04
66 166 KRCHNIVÁ Kateřina Běžím za Pefku B 7 zam_39_Ž 2019 4 00:20:18 00:07:05
67 107 BALKOVÁ Marie Wild Hornets 8 zam_39_Ž 2019 4 00:20:45 00:07:31
68 222 RUBÍNOVÁ Andrea 8 stka 2019 4 00:20:46 00:07:33
69 221 RAŠTICOVÁ Martina Běžím za Pefku B 3 zam_40-49_Ž 2019 4 00:20:56 00:07:43
70 240 TRENZ Oldřich Běžím za Pefku A 14 zam_39 2019 4 00:21:01 00:07:48
71 232 SWIATKOVÁ Lucie 9 stka 2019 4 00:21:09 00:07:56
72 192 MATEJOVIČOVÁ Milena Potravináři 2 Zamky_50+ 2019 4 00:21:09 00:07:56
73 8 TULEJOVÁ Lucie 4 zam_40-49_Ž 2019 4 00:21:13 00:08:00
74 182 LAŠTŮVKOVÁ Jana Běžím za Pefku B 9 zam_39_Ž 2019 4 00:21:13 00:08:00
75 258 ZÍTKA Jan SpektRum 15 zam_39 2019 4 00:21:30 00:08:17
76 213 PERAŠÍNOVÁ Nikola Molekulky 10 stka 2019 4 00:21:40 00:08:27
77 167 KRIŠOVÁ Hana 11 stka 2019 4 00:21:51 00:08:38
78 114 BOBRÍKOVÁ Júlia 12 stka 2019 4 00:21:56 00:08:43
79 199 NEČASOVÁ Markéta Zobani 13 stka 2019 4 00:22:16 00:09:03
80 224 SÁNCHEZ Leticia Použitá ochrana 10 zam_39_Ž 2019 4 00:22:30 00:09:17
81 3 JANOVÁ Jitka Středně rychlá rota podruhé 11 zam_39_Ž 2019 4 00:22:35 00:09:22
82 7 TULEJA Pavel 10 zam_40-49 2019 4 00:22:39 00:09:26
83 171 KUČEROVÁ Markéta Molekulky 14 stka 2019 4 00:22:45 00:09:32
84 208 OPAVSKÁ Ilona Zobani 15 stka 2019 4 00:23:02 00:09:49
85 123 DIVIŠOVÁ Markéta 16 stka 2019 4 00:23:03 00:09:50
86 195 MOCEK Ondřej 16 zam_39 2019 4 00:23:05 00:09:52
87 261 ŽIDOVÁ Zuzana Použitá ochrana 12 zam_39_Ž 2019 4 00:23:06 00:09:53
88 162 KOUŘILOVÁ Veronika Potravináři 17 stka 2019 4 00:23:27 00:10:14
89 1 NERUDOVÁ Danuše Středně rychlá rota podruhé 5 zam_40-49_Ž 2019 4 00:23:34 00:10:21
90 252 VRÁNOVÁ Hana 13 zam_39_Ž 2019 4 00:23:36 00:10:22
91 113 BLECHOVÁ Veronika Molekulky 18 stka 2019 4 00:23:43 00:10:30
92 196 MUNSTEROVÁ Adéla Zobani 19 stka 2019 4 00:24:03 00:10:50
93 181 LANGOVÁ Markéta Zobani 20 stka 2019 4 00:24:16 00:11:03
94 169 KUBÁTOVÁ Michaela 21 stka 2019 4 00:24:26 00:11:13
95 179 KYNCL Libor Běžím za Pefku B 17 zam_39 2019 4 00:24:30 00:11:17
96 207 ONDRUŠÍKOVÁ Sylvie Potravináři 22 stka 2019 4 00:24:33 00:11:20
97 120 ČECHOVÁ Kateřina 14 zam_39_Ž 2019 4 00:24:35 00:11:22
98 231 STUDENKOVÁ Jiřina 6 zam_40-49_Ž 2019 4 00:25:16 00:12:03
99 5 LICHOVNÍKOVÁ Martina Středně rychlá rota podruhé 7 zam_40-49_Ž 2019 4 00:25:31 00:12:18
100 262 ŽUFAN Pavel Běžím za Pefku A 11 zam_40-49 2019 4 00:26:15 00:13:02
101 2 ADAM Vojtěch Středně rychlá rota podruhé 18 zam_39 2019 4 00:26:19 00:13:06
102 180 LANGOVÁ Lucie MORFYGEZ 23 stka 2019 4 00:28:35 00:15:22

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 105 BAČOVÁ Aneta Použitá ochrana zam_39_Ž 2019 0 4 kola
DNS 106 BALÁŽOVÁ Soňa stka 2019 0 4 kola
DNS 109 BERNADYOVÁ Magdalena Storno stka 2019 0 4 kola
DNS 116 BOLTIŽIAR Martin st 2019 0 4 kola
DNS 125 DOSTÁLOVÁ Marie Storno stka 2019 0 4 kola
DNS 127 DRIMAJ Jakub Wild Hornets zam_39 2019 0 4 kola
DNS 128 DROZDKOVÁ Marta zam_40-49_Ž 2019 0 4 kola
DNS 129 DUFKOVÁ Renáta Potravináři stka 2019 0 4 kola
DNS 130 ELZNER Petr Storno zam_39 2019 0 4 kola
DNS 131 FAJSTL Jiří st 2019 0 4 kola
DNS 133 FIŠNAROVÁ Simona Wild Hornets zam_40-49_Ž 2019 0 4 kola
DNS 134 FORMÁNKOVÁ Sylvie Storno zam_39_Ž 2019 0 4 kola
DNS 135 GLANZOVÁ Štěpánka stka 2019 0 4 kola
DNS 139 HLÁSKOVÁ Luďka zam_39_Ž 2019 0 4 kola
DNS 143 JAHODOVÁ Aneta stka 2019 0 4 kola
DNS 146 JURČÍK Radek zam_40-49 2019 0 4 kola
DNS 149 KADEROVÁ Mária stka 2019 0 4 kola
DNS 150 KADLČEK Martin st 2019 0 4 kola
DNS 154 KARHÁNKOVÁ Martina Zamky_50+ 2019 0 4 kola
DNS 155 KLOBOUKOVÁ Tereza stka 2019 0 4 kola
DNS 157 KOHOUTKOVÁ Nikola stka 2019 0 4 kola
DNS 164 KOVÁČIKOVÁ Kateřina stka 2019 0 4 kola
DNS 165 KOVÁČIKOVÁ Markéta stka 2019 0 4 kola
DNS 168 KŘUPALOVÁ Petra zam_40-49_Ž 2019 0 4 kola
DNS 172 KUCHAŘÍKOVÁ Kateřina stka 2019 0 4 kola
DNS 173 KUNCOVÁ Jana zam_40-49_Ž 2019 0 4 kola
DNS 174 KUNWAR Sudipt st 2019 0 4 kola
DNS 197 MUROŇ Mikuláš st 2019 0 4 kola
DNS 200 NEJDL Lukáš SpektRum zam_39 2019 0 4 kola
DNS 201 NEPOMUCKÁ Ludmila Storno zam_39_Ž 2019 0 4 kola
DNS 203 NOVÁK Karel st 2019 0 4 kola
DNS 205 OLEXA Michal Molekulky st 2019 0 4 kola
DNS 206 OLŠANSKÝ Jiří Storno st 2019 0 4 kola
DNS 211 PARTILA Filip Storno st 2019 0 4 kola
DNS 212 PAVLAČKOVÁ Veronika SpektRum zam_39_Ž 2019 0 4 kola
DNS 216 POKLADNÍKOVÁ Michaela stka 2019 0 4 kola
DNS 218 PRUDIL Jakub st 2019 0 4 kola
DNS 220 RAŠOVSKÁ Ida Zamky_50+ 2019 0 4 kola
DNS 226 SEDLÁK Luboš st 2019 0 4 kola
DNS 227 SKOTÁK Vlastimil zam_39 2019 0 4 kola
DNS 229 SLEZÁKOVÁ Jana Zobani stka 2019 0 4 kola
DNS 235 ŠLÉGROVÁ Bohdana zam_40-49_Ž 2019 0 4 kola
DNS 236 ŠRÁMEK Martin Centrum skvělých atletů zam_39 2019 0 4 kola
DNS 238 ŠŤĚPÁNOVÁ Monika SpektRum stka 2019 0 4 kola
DNS 242 ULRICH Ondřej st 2019 0 4 kola
DNS 245 VALOVIČ Roman st 2019 0 4 kola
DNS 246 VANĚČKOVÁ Tereza SpektRum zam_39_Ž 2019 0 4 kola
DNS 248 VAŠČÁK Samuel st 2019 0 4 kola
DNS 249 VAVŘÍKOVÁ Jana Storno zam_40-49_Ž 2019 0 4 kola
DNS 250 VESELÁ Natalija stka 2019 0 4 kola
DNS 254 WILDOVÁ Iveta stka 2019 0 4 kola
DNS 255 ZÁBOJ Marek Storno zam_40-49 2019 0 4 kola
DNS 256 ZAHRÁDKOVÁ Marie stka 2019 0 4 kola
DNS 257 ZERDALOGLU Stratos zam_39 2019 0 4 kola
DNS 176 KUSÁ Lucie Běžím za Pefku B zam_39_Ž 2019 0 4 kola
DNS 178 KUTROVÁ Eliška stka 2019 0 4 kola
DNS 184 MACEK Libor st 2019 0 4 kola
DNS 187 MACHAY Martin zam_39 2019 0 4 kola
DNS 188 MALÁ Sabina Zobani stka 2019 0 4 kola
DNS 190 MALÝCH Veronika stka 2019 0 4 kola
DNF 193 MIFKOVÁ Tamara MORFYGEZ zam_39_Ž 2019
DNF 228 SLÁMA Petr MORFYGEZ zam_40-49 2019
DNF 175 KUPSKÁ Markéta stka 2019
DNF 141 HRABÁLKOVÁ Barbora zam_39_Ž 2019

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.