Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 06.12.2014 08:00 do 06.12.2014 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO, Martin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2015 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)4,60
Počet kol1
Počet závodníků121
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 29 SEDLÁČEK Ondřej KČT-OB Holešov 1 Jři 1997 1 00:18:47
2 34 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 1 Dci 1998 1 00:19:12 00:00:24
3 25 TOMEK Jiří Athletic runners club 2 Jři 1997 1 00:19:22 00:00:34
4 68 ŠTĚPANÍK Jiří Moravec Benešov 3 Jři 1997 1 00:19:32 00:00:44
5 165 PIŇOS Ondřej DSP Kometa 4 Jři 1996 1 00:19:45 00:00:58
6 66 VABROUŠEK Filip TRI LIFE ZLÍN 2 Dci 1999 1 00:19:49 00:01:01
7 52 HOLÍK Michal Orel Bořitov 3 Dci 1998 1 00:19:51 00:01:03
8 190 KARAFIÁT Jan AK Kyjov 4 Dci 1999 1 00:20:15 00:01:28
9 187 PRÁŠEK Štefan VSK Univerzita Brno 5 Dci 2000 1 00:20:22 00:01:34
10 188 CRHA Radek SKOL Brno 5 Jři 1997 1 00:20:31 00:01:43
11 178 ČECH Filip ARC Brno 6 Dci 1998 1 00:20:37 00:01:49
12 170 HALAS Pavel Sokol Přísnotice a Orel Šitbořice 7 Dci 1999 1 00:20:48 00:02:00
13 76 BARTÁK Radim Mokrá Horákov 6 Jři 1996 1 00:20:58 00:02:10
14 22 PUKLOVÁ Patrícia Šport Team Hritz 1 Ž 1986 1 00:21:03 00:02:15
15 194 SZABO Martin ASK Blansko Dvorská 8 Dci 1999 1 00:21:14 00:02:27
16 200 ŘÍHA Jaroslav AK Kuřim 9 Dci 1999 1 00:21:19 00:02:31
17 191 ZAHRADNÍČKOVÁ Marika EKOL TEAM 2 Ž 1994 1 00:21:34 00:02:46
18 56 JAGOŠOVÁ Tereza AC Moravská Slavia Brno 3 Ž 1993 1 00:21:41 00:02:54
19 182 PAPP Dominik AHA Vyškov 10 Dci 1999 1 00:21:46 00:02:58
20 24 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:21:51 00:03:04
21 71 PTÁČEK Patrik BETA URSUS Orienteering 11 Dci 1998 1 00:22:07 00:03:19
22 21 JANKOVÁ Magda Brno 4 Ž 1980 1 00:22:11 00:03:24
23 12 PŘIKRYL Adam Blansko 7 Jři 1997 1 00:22:21 00:03:33
24 44 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 1 00:22:22 00:03:34
25 173 ZACHARIÁŠOVÁ Alice AK Olymp Brno 5 Ž 1987 1 00:22:33 00:03:45
26 161 FRITZ Tomáš 12 Dci 1998 1 00:22:43 00:03:55
27 10 ŠMÍDA Jan Moravec Team 13 Dci 1999 1 00:22:43 00:03:56
28 73 KOMÁRKOVÁ Zdenka Olešnice 2 ŽV1 1974 1 00:22:47 00:03:59
29 18 DOUBKOVÁ Kateřina AK Perná 3 ŽV1 1972 1 00:23:06 00:04:19
30 181 SEBEROVÁ Petra AK Tišnov 6 Ž 1979 1 00:23:09 00:04:21
31 64 NEDOMOVÁ Lucie Lysice 7 Ž 1985 1 00:23:11 00:04:23
32 79 ONDROUŠEK David 1 XM 1994 1 00:23:12 00:04:24
33 175 NACHTNEBLOVÁ Kristína BehejBrno.com 4 ŽV1 1972 1 00:23:15 00:04:27
34 9 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 8 Ž 1976 1 00:23:18 00:04:31
35 4 RAPUTA Tomáš Brno 2 XM 1973 1 00:23:21 00:04:34
36 65 RICHTER Jakub AC Moravská Slavia Brno 14 Dci 1998 1 00:23:27 00:04:39
37 42 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 2 ŽV2 1964 1 00:23:30 00:04:42
38 169 ŠRAJER Jan 3 XM 1991 1 00:23:30 00:04:42
39 180 SOLANSKÁ Michaela TJ Valašské Meziříčí 1 Jky 1996 1 00:23:33 00:04:45
40 32 ZWIENEROVÁ Jitka AK Olymp Brno 9 Ž 1995 1 00:23:41 00:04:54
41 196 KOUTNÝ Jan Biatlon Prostějov 15 Dci 2005 1 00:23:43 00:04:55
42 78 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 5 ŽV1 1970 1 00:23:45 00:04:57
43 197 KOUTNÝ Jan Prostějov 4 XM 1972 1 00:23:57 00:05:09
44 164 KOLÁŘOVÁ Kateřina Blansko 10 Ž 1985 1 00:24:01 00:05:14
45 185 HAVELKOVÁ Kristýna AC Moravská Slavia Brno 1 Dky 2000 1 00:24:03 00:05:15
46 39 NEHYBOVÁ Zuzana AC Moravská Slavia Brno 6 ŽV1 1975 1 00:24:15 00:05:28
47 193 DOLEŽAL JAKUB 16 Dci 1999 1 00:24:18 00:05:30
48 72 FLORIÁN Vojtěch KOB Moira Brno 17 Dci 1999 1 00:24:18 00:05:30
49 172 INGRŠT Matěj KOB Moira Brno 18 Dci 1999 1 00:24:25 00:05:38
50 15 BUDIŠOVÁ Michaela Lomnice 11 Ž 1990 1 00:24:29 00:05:41
51 163 FARSKÁ Michaela 12 Ž 1986 1 00:24:29 00:05:42
52 195 KOLEGAROVÁ Gabriela Sokol Přísnotice 2 Dky 1999 1 00:24:45 00:05:58
53 156 DRGOVÁ Gabriela Lysice 13 Ž 1981 1 00:24:49 00:06:01
54 183 ROČKOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 3 Dky 1999 1 00:24:50 00:06:02
55 167 KOPECKÁ Michaela Boskovice 14 Ž 1982 1 00:24:51 00:06:04
56 26 BARTOŇKOVÁ Nina Fan 15 Ž 1990 1 00:24:58 00:06:10
57 16 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 3 ŽV2 1962 1 00:25:02 00:06:14
58 69 OPÁLKOVÁ Martina BETA URSUS Orienteering 4 Dky 2000 1 00:25:09 00:06:22
59 80 ŠOLCOVÁ Eva SKI Žabiny 16 Ž 1984 1 00:25:23 00:06:35
60 49 TEŠNAROVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 5 Dky 1999 1 00:25:23 00:06:36
61 37 VOLAVÁ Ivana Fit online 4 ŽV2 1964 1 00:25:33 00:06:45
62 33 MAŠKOVÁ Alena AK Tišnov 7 ŽV1 1975 1 00:25:47 00:07:00
63 50 DVOŘÁKOVÁ Hana 17 Ž 1976 1 00:25:50 00:07:02
64 38 GORECKÁ Marcela AC Moravská Slavia Brno 18 Ž 1988 1 00:25:58 00:07:11
65 11 ŠEBEK Martin ACT Lerak Blansko 19 Dci 1998 1 00:26:02 00:07:14
66 27 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 19 Ž 1986 1 00:26:04 00:07:16
67 36 ZEMÁNKOVÁ Naďa Letovice 8 ŽV1 1973 1 00:26:39 00:07:51
68 54 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽV3 1955 1 00:26:43 00:07:55
69 41 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 9 ŽV1 1966 1 00:26:56 00:08:08
70 23 ŠORMOVÁ Hana BehejBrno.com 20 Ž 1989 1 00:27:01 00:08:13
71 30 VOJTOVÁ Daniela AK Tišnov 10 ŽV1 1969 1 00:27:04 00:08:16
72 53 SVAČINOVÁ Blažena Pampeliška Olomouc 2 ŽV3 1952 1 00:27:05 00:08:18
73 31 JÍCHOVÁ Ivana AK Tišnov 11 ŽV1 1968 1 00:27:08 00:08:21
74 55 KUNC Josef LRS Vyškov 5 XM 1960 1 00:27:16 00:08:28
75 57 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Orel Vyškov 12 ŽV1 1967 1 00:27:16 00:08:28
76 8 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 21 Ž 1977 1 00:27:18 00:08:31
77 63 FLORIÁNOVÁ Veronika 13 ŽV1 1973 1 00:27:23 00:08:35
78 2 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 6 XM 1973 1 00:27:24 00:08:36
79 179 MIKOVÁ Dominika Orel Obřany 2 Jky 2002 1 00:27:26 00:08:39
80 6 SLANÁ Marie AC Moravská Slavia Brno 6 Dky 1999 1 00:27:27 00:08:39
81 3 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 14 ŽV1 1971 1 00:27:27 00:08:39
82 28 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 3 ŽV3 1954 1 00:27:28 00:08:41
83 171 MYŠKOVÁ Eva 22 Ž 1984 1 00:27:37 00:08:49
84 5 TOMÁŠKOVÁ Lenka Těrlicko 23 Ž 1987 1 00:27:43 00:08:55
85 62 NAVRÁTILOVÁ Markéta Individuální 24 Ž 1979 1 00:27:57 00:09:09
86 192 ZBOŘILOVÁ Anna ŠAK Židlochovice 7 Dky 2002 1 00:28:11 00:09:23
87 168 PELCOVÁ Kateřina OZZY Brno 8 Dky 1998 1 00:28:11 00:09:24
88 48 KOUDELKOVÁ Zdeňka BehejBrno.com 15 ŽV1 1974 1 00:28:11 00:09:24
89 47 MARYŠLEROVÁ Monika BehejBrno.com 16 ŽV1 1974 1 00:28:11 00:09:24
90 189 ZBOŘILOVÁ Jana 17 ŽV1 1975 1 00:28:11 00:09:24
91 61 PELLOVÁ Gabriela 25 Ž 1979 1 00:28:15 00:09:28
92 51 ČERMÁKOVÁ Jitka SKOL Brno 5 ŽV2 1961 1 00:28:32 00:09:44
93 46 VALLOVÁ Olga BehejBrno.com 26 Ž 1986 1 00:28:34 00:09:46
94 45 MENDREKOVÁ Martina BehejBrno.com 18 ŽV1 1969 1 00:28:34 00:09:46
95 226 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 4 ŽV3 1950 1 00:28:52 00:10:04
96 70 POLÁKOVÁ Šárka HO Lemra 19 ŽV1 1973 1 00:29:13 00:10:25
97 176 ČERMÁKOVÁ Jana SK Skol Brno 9 Dky 1998 1 00:29:13 00:10:26
98 59 ŠTANCLOVÁ Kateřina (CZ) Brno 27 Ž 1991 1 00:29:16 00:10:28
99 199 EARTH Andrea 20 ŽV1 1973 1 00:29:24 00:10:37
100 75 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 21 ŽV1 1973 1 00:29:40 00:10:52
101 58 NĚMEČKOVÁ Alena 28 Ž 1979 1 00:29:58 00:11:11
102 14 SVOBODOVÁ Martina 22 ŽV1 1975 1 00:30:05 00:11:17
103 177 ODEHNALOVÁ Markéta 29 Ž 1993 1 00:30:11 00:11:23
104 7 KONEČNÁ Vlasta AC Okrouhlá 23 ŽV1 1974 1 00:30:24 00:11:36
105 67 HLAVATÁ Andrea OK Chrastava 30 Ž 1987 1 00:30:30 00:11:42
106 186 ZÁVODNÁ Marcela Niva 31 Ž 1977 1 00:30:55 00:12:08
107 162 KRÁL Michal 7 XM 1965 1 00:31:11 00:12:23
108 43 KLIMEŠOVÁ Zdenka Kuřim 6 ŽV2 1963 1 00:31:16 00:12:28
109 152 LIBEROVÁ Barbora 24 ŽV1 1972 1 00:31:30 00:12:43
110 60 OBRÁTILOVÁ Naďa KOB Moira Brno 25 ŽV1 1966 1 00:31:40 00:12:52
111 40 MOKRÁ Regina Brno 26 ŽV1 1968 1 00:31:41 00:12:54
112 77 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 27 ŽV1 1975 1 00:33:20 00:14:33
113 81 JUROŠKOVÁ Miluše Business Link 7 ŽV2 1958 1 00:33:34 00:14:47
114 13 KONEČNÁ Monika AC Okrouhlá 10 Dky 2000 1 00:33:57 00:15:09
115 35 OSOLSOBĚ Kristýna AHA Vyškov 3 Jky 1996 1 00:34:09 00:15:21
116 19 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 5 ŽV3 1955 1 00:34:37 00:15:49
117 74 NOVÁKOVÁ Alena Tuřany 8 ŽV2 1959 1 00:34:56 00:16:08
118 20 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 6 ŽV3 1938 1 00:35:12 00:16:24
119 166 FLORIÁNOVÁ Eva Bučovice 32 Ž 1991 1 00:36:12 00:17:24
120 17 SUCHÁNKOVÁ Lucie Báječné ženy v běhu 33 Ž 1984 1 00:41:08 00:22:21
121 184 LIŠKOVÁ Petra Báječné ženy v běhu 34 Ž 1983 1 00:41:09 00:22:21

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.