Rychlé novinky:

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

14.11.2023: Brněnský běžecký pohár 2023/24

Zámecká 5 - Hlavní závod 5 km

Datum pořádání od 08.09.2023 15:00 do 08.09.2023 19:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 18:00 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků161
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 HABARTA Tomáš AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště 1 M20-29 2003 1 00:15:12
2 301 ZEMANÍK Jakub SSK Vítkovice 2 M20-29 1995 1 00:15:16 00:00:04
3 2 JANÍČEK Tomáš Běžecký klub Lysá pod Makytou 1 M19- 2004 1 00:15:38 00:00:26
4 4 VABROUŠEK Filip Zlín 3 M20-29 1999 1 00:15:54 00:00:42
5 67 BLAHA Tomáš AK ASICS Kroměříž 1 M40-49 1976 1 00:16:32 00:01:20
6 5 JANDA Jakub ROHÁLOV bike team/Hostýn trail 1 M30-39 1991 1 00:16:47 00:01:34
7 61 KABANOV Bohdan Bežecký klub Lysá pod Makytou 2 M19- 2006 1 00:16:54 00:01:42
8 136 HORÁK Pavel ZAPRO Team 4 M20-29 1995 1 00:16:54 00:01:42
9 91 ŠÍBL Radoslav EKODRILL Zlín 2 M40-49 1980 1 00:16:58 00:01:45
10 58 KUČERA Petr Grymov 3 M40-49 1975 1 00:17:10 00:01:58
11 3 NAVRÁTIL Tomáš Ak Kroměříž - O.Němec 2 M30-39 1988 1 00:17:27 00:02:15
12 59 FOUSEK Jan MK SEITL Ostrava 3 M30-39 1991 1 00:17:34 00:02:22
13 98 JANEČKA Svatopluk Ski-Turist Velké Karlovice 1 M50-59 1972 1 00:17:39 00:02:27
14 84 ŽALUDEK Přema cyklogat 4 M40-49 1977 1 00:18:01 00:02:49
15 140 PLEVÁK Milan Běžecký klub Lysá pod Makytou 2 M50-59 1972 1 00:18:06 00:02:54
16 13 TALA Erik AD team 3 M19- 2006 1 00:18:10 00:02:58
17 127 DOSOUDIL František AK Chrášťany 3 M50-59 1970 1 00:18:27 00:03:15
18 62 HUBÁČEK Ondřej TJ Jiskra Otrokovice 4 M19- 2007 1 00:18:42 00:03:30
19 85 KOVAŘÍK Radek RK PELLS Holešov 5 M40-49 1974 1 00:18:50 00:03:38
20 72 DERKA Radim Přerov 4 M30-39 1991 1 00:18:50 00:03:38
21 142 BEDNÁR Samuel Běžecký klub Lysá pod Makytou 5 M20-29 2003 1 00:18:51 00:03:39
22 130 KUČERA Vladimír PSG Mechanix 4 M50-59 1973 1 00:18:55 00:03:43
23 153 KOTOKULU Helena CSG Tritín 1 Ž40-49 1980 1 00:18:59 00:03:47
24 69 MATEJ Erik Bežecký klub Lysá pod Makytou 6 M20-29 2002 1 00:19:01 00:03:49
25 60 HUBÁČEK Josef KESBUK 5 M50-59 1973 1 00:19:02 00:03:49
26 31 DEDEK Aleš AD team 6 M40-49 1975 1 00:19:04 00:03:51
27 26 PLHOŇ Jakub Mattoni Freerun Zlín 7 M40-49 1978 1 00:19:05 00:03:53
28 21 BĚTÍK Miroslav Bětíci 6 M50-59 1972 1 00:19:07 00:03:54
29 401 KOPLÍK Martin Vesani.cz 5 M30-39 1984 1 00:19:10 00:03:58
30 11 PUMPRLA Václav Rohálov bike team 5 M19- 2008 1 00:19:17 00:04:05
31 47 BUŠ Jiří Rájec 7 M20-29 1994 1 00:19:29 00:04:16
32 115 FRYDRYCH Martin Atletika Alojzov 6 M30-39 1984 1 00:19:37 00:04:25
33 34 BLÁHA Jan BTT Libochovice 8 M40-49 1978 1 00:19:42 00:04:30
34 114 VÁLEK Jaromír Kroměříž 9 M40-49 1982 1 00:19:53 00:04:41
35 45 SPOREK Jakub Atletika Holešov 10 M40-49 1982 1 00:20:01 00:04:49
36 42 DĚDIČ Michal Atletika Holešov 7 M30-39 1984 1 00:20:13 00:05:01
37 25 ODSTRČILÍK Tomáš SOKOL Třebětice 11 M40-49 1983 1 00:20:13 00:05:01
38 75 ZAPLETAL Miroslav SAUCONY Team 12 M40-49 1976 1 00:20:13 00:05:01
39 35 ŠŤASTNÍK Robin Kroměříž 6 M19- 2005 1 00:20:21 00:05:08
40 66 RYTÍŘ Jan KOB Kroměříž 13 M40-49 1977 1 00:20:25 00:05:13
41 90 LOSERT Matyáš Zábeštní Lhota 7 M19- 2008 1 00:20:31 00:05:18
42 102 KAROL Marek Holešov 14 M40-49 1977 1 00:20:34 00:05:22
43 40 FRANKOVIČ Jan Listoprdak.cz 15 M40-49 1976 1 00:20:44 00:05:31
44 119 KOPŘIVA Jaryn Rohálov bike team 8 M30-39 1984 1 00:20:45 00:05:32
45 135 KRYSTIÁN Martin Šlapanice 7 M50-59 1972 1 00:21:00 00:05:48
46 57 KLAPIL Luděk SAUCONY Team 8 M50-59 1973 1 00:21:04 00:05:52
47 132 PTÁČEK Radim Rohalov Bike Team 8 M19- 2013 1 00:21:07 00:05:55
48 138 ODSTRČILÍK Roman SAUCONY Team 16 M40-49 1975 1 00:21:10 00:05:58
49 148 BIZNER Marek Atletika Alexovice 9 M50-59 1972 1 00:21:18 00:06:06
50 116 NERADIL Svatopluk Líšná 17 M40-49 1980 1 00:21:19 00:06:06
51 12 JASENSKÝ Oldřich Ak Kroměříž - O.Němec 18 M40-49 1982 1 00:21:24 00:06:11
52 86 BANCIKOVA Lucie PSK Prerov 1 Ž30-39 1988 1 00:21:26 00:06:13
53 83 ŽALUDKOVÁ Jana Zlín 2 Ž40-49 1975 1 00:21:26 00:06:14
54 79 POLÍVKA Luďěk AD team 19 M40-49 1978 1 00:21:29 00:06:17
55 155 PAVLÍČEK Roman Hostýn Trail 9 M30-39 1990 1 00:21:30 00:06:17
56 7 NOVOTNÁ Martina O Němec 2 Ž30-39 1988 1 00:21:34 00:06:22
57 97 ZAPLETAL Ondřej Olomouc 20 M40-49 1979 1 00:21:36 00:06:24
58 154 DVOŘÁK Pavel Atletika Alojzov 21 M40-49 1982 1 00:21:38 00:06:25
59 68 GRULICHOVA Simona AK. Drnovice 1 Ž50+ 1972 1 00:21:38 00:06:26
60 122 REMEŠ Jaroslav OD Morava Holešov 22 M40-49 1974 1 00:21:39 00:06:27
61 145 TVARŮŽKA Tomáš Ladermon 10 M50-59 1972 1 00:21:41 00:06:29
62 92 MÍKA Radan uniploty.cz 23 M40-49 1977 1 00:21:51 00:06:38
63 100 BARTÍK Patrik KESBUK 24 M40-49 1976 1 00:22:01 00:06:49
64 10 SPRUŽINA Jan Hulín 9 M19- 2012 1 00:22:07 00:06:55
65 82 ŽALUDKOVÁ Barča cyklogat 1 Ž19- 2007 1 00:22:08 00:06:56
66 157 POK Pavel DR.A.CY. 25 M40-49 1974 1 00:22:08 00:06:56
67 158 POSPÍŠIL Šimon Házená Holešov 10 M19- 2005 1 00:22:13 00:07:01
68 63 JANÍK Stanislav Kokory 11 M50-59 1966 1 00:22:14 00:07:02
69 70 NOVOSADOVÁ Nikola Holešov 1 Ž20-29 1994 1 00:22:14 00:07:02
70 81 KOUTNÁ Zuzana AD team 3 Ž30-39 1988 1 00:22:17 00:07:05
71 152 ZEMÁNEK Petr DR.A.CY. 12 M50-59 1968 1 00:22:18 00:07:06
72 29 LEJSEK Jaroslav Kessy Plešovec 1 M60+ 1953 1 00:22:19 00:07:07
73 103 SOLAŘ Petr Solario team 11 M19- 2006 1 00:22:26 00:07:14
74 51 KIMLOVA Veronika PSK Prerov 3 Ž40-49 1983 1 00:22:32 00:07:20
75 8 REICHLOVÁ Lucie FRČÍME 4 Ž30-39 1986 1 00:22:36 00:07:24
76 89 LOSERTOVÁ Alena ZAPRO Team 5 Ž30-39 1988 1 00:22:58 00:07:46
77 149 FUSEK Josef STG Zlín 10 M30-39 1990 1 00:23:06 00:07:54
78 24 KREJČÍ Jan TJ Prusinovice 12 M19- 2007 1 00:23:09 00:07:56
79 141 NEDBAL Marek TJ Prusinovice 13 M19- 2009 1 00:23:09 00:07:57
80 23 KAŠÍK Martin Besys 26 M40-49 1978 1 00:23:10 00:07:58
81 118 MĚCHÁČEK Radan Loukov 14 M19- 2004 1 00:23:14 00:08:02
82 162 HRABICA David 15 M19- 2006 1 00:23:14 00:08:02
83 22 VLATTEN André Přerov 13 M50-59 1969 1 00:23:24 00:08:11
84 36 ZICHOVÁ Miroslava Slavičín 4 Ž40-49 1981 1 00:23:25 00:08:13
85 156 ŽÍDEK Michal 8 M20-29 2003 1 00:23:33 00:08:21
86 49 SPOREK Jáchym 4EVER CYKLOBULIS - Cyklokroužek Fryšták 16 M19- 2013 1 00:23:34 00:08:22
87 65 KOTEK Karel Kroměříž 14 M50-59 1965 1 00:23:35 00:08:23
88 6 KVASNIČKA Jiří stolní tenis Bystřice pod Hostýnem 15 M50-59 1973 1 00:23:36 00:08:23
89 19 VEČEŘ Michal Uničov 11 M30-39 1984 1 00:23:46 00:08:33
90 111 NAVRÁTIL Michal DR.A.CY. 27 M40-49 1974 1 00:23:52 00:08:40
91 106 VRUBELOVÁ Michaela Prusinovice 2 Ž20-29 1994 1 00:23:57 00:08:45
92 96 ZAPLETAL Jan Cyklo tým Bolavá noha 12 M30-39 1986 1 00:24:08 00:08:55
93 16 REMEŠ Martin Větřák - Staré Oldřůvky 17 M19- 2011 1 00:24:12 00:09:00
94 80 TOPIČOVÁ Barča ModerniLeader.cz 2 Ž19- 2008 1 00:24:13 00:09:01
95 78 TOPIČ Patrik ModerniLeader.cz 28 M40-49 1979 1 00:24:13 00:09:01
96 117 DOPITOVÁ Lucie Přáslavice 6 Ž30-39 1992 1 00:24:24 00:09:12
97 159 ROLINC Jakub Hulín Micáčci 13 M30-39 1985 1 00:24:25 00:09:12
98 48 VINKLÁREK Jiří TJ Rožnov pod Radhoštěm 2 M60+ 1961 1 00:24:26 00:09:14
99 30 PELUHOVÁ Monika Přerov 2 Ž50+ 1971 1 00:24:30 00:09:18
100 46 SPORKOVÁ Jana Sporaci 7 Ž30-39 1986 1 00:24:33 00:09:21
101 147 BĚHALOVÁ Lenka Přerov 5 Ž40-49 1975 1 00:24:36 00:09:23
102 137 ZACHARA David 16 M50-59 1973 1 00:24:47 00:09:34
103 56 HASALA Miroslav Holešov 14 M30-39 1988 1 00:24:48 00:09:35
104 17 REMEŠ DAVID Candy Plus Sweet Factory - Rohatec - PEDRO 29 M40-49 1977 1 00:24:55 00:09:42
105 99 KRISTEK Tomáš AK Kroměříž 9 M20-29 1999 1 00:25:03 00:09:51
106 95 ŠÍBLOVÁ Veronika Atletika Holešov 3 Ž19- 2014 1 00:25:08 00:09:56
107 144 KADLECOVA Alena Bežecký klub Lysá pod Makytou 3 Ž50+ 1966 1 00:25:17 00:10:05
108 33 BLÁHOVÁ Hedvika PS Kroměříž 4 Ž19- 2005 1 00:25:21 00:10:09
109 38 GABRHELÍKOVÁ Jarmila Holešov 8 Ž30-39 1989 1 00:25:25 00:10:13
110 64 KOTKOVÁ Hana Kroměříž 4 Ž50+ 1969 1 00:25:32 00:10:20
111 105 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 5 Ž50+ 1969 1 00:25:40 00:10:28
112 37 PUMPRLA Jakub TJ Prusinovice 18 M19- 2007 1 00:25:43 00:10:31
113 143 JANÍČKOVÁ Katarína Běžecký klub Lysá pod Makytou 5 Ž19- 2005 1 00:25:48 00:10:36
114 52 NESVADBA Vladan stolní tenis Bystřice pod Hostýnem 10 M20-29 1995 1 00:25:54 00:10:41
115 74 KNEBL Michael SK Hanácká Slavia Kroměříž 19 M19- 2014 1 00:25:54 00:10:42
116 151 MATULOVÁ Kateřina 6 Ž19- 2006 1 00:26:03 00:10:51
117 146 HRACHOVÝ Ondřej Prusinovice 15 M30-39 1984 1 00:26:06 00:10:54
118 94 ZAPLETALOVÁ Alena STG Zlín 9 Ž30-39 1988 1 00:26:08 00:10:56
119 93 ŠÍBL Václav Cyklokroužek Fryšták 20 M19- 2012 1 00:26:25 00:11:13
120 27 KUKLA Rostislav SDH Rymice 30 M40-49 1980 1 00:26:32 00:11:20
121 32 DEDKOVÁ Blanka AD team 6 Ž40-49 1977 1 00:26:34 00:11:22
122 109 NĚMCOVÁ Klára ONěmec 3 Ž20-29 1994 1 00:26:43 00:11:31
123 28 HASNÍKOVÁ Lenka Mattoni Freerun Zlín 6 Ž50+ 1973 1 00:26:50 00:11:38
124 77 HEJNÍČEK Pavel Kostelec u Holešova 17 M50-59 1970 1 00:26:50 00:11:38
125 71 POLÁCH Pavel Vyškov 16 M30-39 1984 1 00:27:08 00:11:56
126 20 TOBOLIK Jiří 17 M30-39 1988 1 00:27:21 00:12:09
127 120 LÁNÍKOVÁ Kateřina Kroměříž 7 Ž40-49 1982 1 00:27:28 00:12:16
128 53 SNOPEK Josef Holešov 18 M30-39 1990 1 00:27:36 00:12:24
129 112 BAJEROVÁ Jitka Chropyně 10 Ž30-39 1985 1 00:27:41 00:12:29
130 39 ZELENKA Lukáš Zelíci 19 M30-39 1984 1 00:28:05 00:12:53
131 160 BUDÍN Miroslav Micáčci 20 M30-39 1987 1 00:28:05 00:12:53
132 108 JEMELKOVÁ Kateřina Čekyně 8 Ž40-49 1980 1 00:28:07 00:12:54
133 121 KOLÁŘ Jaroslav Holešov 21 M30-39 1991 1 00:28:09 00:12:56
134 110 KADLČKOVÁ Tereza Tescoma 11 Ž30-39 1990 1 00:28:12 00:13:00
135 107 NEZVALOVÁ Blanka Terénkozy 7 Ž50+ 1972 1 00:28:17 00:13:04
136 131 KUNDERA David 22 M30-39 1991 1 00:28:26 00:13:14
137 76 DOSTÁL Pavel DRACY 18 M50-59 1970 1 00:28:29 00:13:16
138 55 ROZSYPALOVA Věra Holešov 4 Ž20-29 1999 1 00:28:38 00:13:25
139 87 SEVERA Jaroslav Tlumačov 19 M50-59 1972 1 00:28:39 00:13:27
140 73 KLÍČOVÁ Lenka Micáčci 12 Ž30-39 1987 1 00:28:41 00:13:28
141 133 HOGLOVÁ Kateřina Cyklo-Žopy 13 Ž30-39 1988 1 00:28:44 00:13:31
142 129 KNEBL Lukáš Citibank Europe 23 M30-39 1985 1 00:28:44 00:13:32
143 54 SNOPKOVÁ Iveta Holešov 14 Ž30-39 1991 1 00:28:47 00:13:35
144 50 HRBKOVÁ Hana Karolín 5 Ž20-29 1996 1 00:28:52 00:13:40
145 41 FRANKOVIČOVÁ Zdenka Listoprdak.cz 9 Ž40-49 1975 1 00:28:53 00:13:41
146 15 PETRŽELA Pavel šachový klub Holešov 20 M50-59 1966 1 00:29:05 00:13:53
147 124 VRÁNOVÁ Adriana AK Chrášťany 6 Ž20-29 1995 1 00:29:07 00:13:55
148 134 BÍLEK Lukáš Holešov 31 M40-49 1974 1 00:29:17 00:14:05
149 104 SOLAŘOVÁ Eva Solario team 8 Ž50+ 1970 1 00:29:22 00:14:09
150 139 STEHNOVÁ Jitka Vesani.cz 9 Ž50+ 1971 1 00:31:11 00:15:59
151 14 ŠLANCAROVÁ Alena Házená Holešov 10 Ž40-49 1983 1 00:31:14 00:16:02
152 18 MARTINCOVÁ Petra Házená Holešov 15 Ž30-39 1986 1 00:31:38 00:16:25
153 125 DOSOUDILOVÁ Libuše AK Chrášťany 10 Ž50+ 1972 1 00:32:07 00:16:55
154 44 ZAPLETALOVÁ Simona SDH Žeranovice 16 Ž30-39 1985 1 00:33:22 00:18:09
155 43 ZAPLETAL Miroslav Žeranovice 32 M40-49 1980 1 00:33:22 00:18:10
156 220 FRIDRICHOVÁ Nikol Holešov 7 Ž20-29 1998 1 00:33:54 00:18:42
157 113 FRYDRYCHOVÁ Zuzana Atletika Alojzov / Running academy Olomouc 8 Ž20-29 1995 1 00:34:22 00:19:10
158 150 TVARŮŽKA Tomáš O Němec 21 M19- 2008 1 00:35:28 00:20:16
159 88 KNEBL Vladislav TOMA OTROKOVICE 3 M60+ 1935 1 00:42:03 00:26:51
160 161 MAXIÁNOVÁ Lucie 11 Ž40-49 1977 1 00:42:11 00:26:58
161 9 JANDOVÁ Vladimíra Hulín 11 Ž50+ 1959 1 00:42:46 00:27:34

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

24.02.2024 09:00
Rohálovská desítka
02.03.2024 08:00
BBP 7 - Běh kolem Myslivny
16.03.2024 08:00
BBP 8 - Jarní běh Doubravy
24.03.2024 08:00
BBP 9 - Blanenský kros
06.04.2024 08:00
Silniční běh Velká Morava
06.04.2024 09:00
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
07.04.2024 08:00
BBP 10 - Šaratický běh
20.04.2024 06:00
NoMenRun 2024
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.