Rychlé novinky:

18.10.2022: Propozice BBP Jehnice 2022

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

Zámecká 5 - Hlavní závod 5 km

Datum pořádání od 09.09.2022 15:00 do 09.09.2022 18:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 18:00 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků107
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 51 JANÍČEK Tomáš Bežecký klub Lysá pod Makytou 1 M19- 2004 1 00:16:16
2 60 KHÝR Bronislav AC Prostějov 1 M40-49 1975 1 00:16:46 00:00:29
3 1 NAVRÁTIL Tomáš Ak Kroměříž - O.Němec 1 M30-39 1988 1 00:16:54 00:00:38
4 31 ŽALUDEK Přemysl Malenovice 2 M40-49 1977 1 00:16:56 00:00:40
5 67 JANDA Jakub Rohálov bike team 2 M30-39 1991 1 00:16:57 00:00:41
6 25 ŠÍBL Radoslav EKODRILL Zlín 3 M40-49 1980 1 00:16:59 00:00:43
7 103 ČERVENKA Jiří SP Malenovice 3 M30-39 1986 1 00:17:02 00:00:45
8 79 VINKLÁREK Milan AK EZ Kopřivnice 4 M30-39 1988 1 00:17:05 00:00:49
9 47 KUČERA Petr Grymov 4 M40-49 1975 1 00:17:12 00:00:56
10 99 TABARKA Radek X-TRAIL Rychlovrat 5 M30-39 1988 1 00:18:29 00:02:13
11 106 ČERVENKA Pavel SP Malenovice 1 M50-59 1969 1 00:18:35 00:02:19
12 38 BĚTÍK Miroslav Joemm Bětníci 2 M50-59 1972 1 00:18:56 00:02:40
13 4 KOVAŘÍK Radek RK PELLS Holešov 5 M40-49 1974 1 00:18:58 00:02:42
14 55 ŠINDELEK Dan MK SEITL Ostrava 3 M50-59 1965 1 00:19:00 00:02:44
15 53 MATĚJ Erik Bežecký klub Lysá pod Makytou 1 M20-29 2002 1 00:19:09 00:02:53
16 46 HEČKO Martin VALACHBAJK Team 6 M30-39 1987 1 00:19:19 00:03:03
17 61 ŘEDINA Milan MK Prostějov 4 M50-59 1971 1 00:19:30 00:03:14
18 74 PAVLÍČEK Roman 7 M30-39 1990 1 00:19:30 00:03:14
19 23 SPOREK Jakub Atletika Holešov 6 M40-49 1982 1 00:19:54 00:03:38
20 84 CUPERJAK Vitalij Holešov 2 M20-29 1997 1 00:20:10 00:03:54
21 54 MATOUCH Bronislav Herbalife Nutrition 5 M50-59 1965 1 00:20:13 00:03:57
22 71 FRYDRYCH Martin Líšná 8 M30-39 1983 1 00:20:16 00:04:00
23 20 KAROL Marek 7 M40-49 1977 1 00:20:21 00:04:05
24 39 DĚDIČ Michal Atletika Holešov 9 M30-39 1984 1 00:20:43 00:04:27
25 7 POLÁŠEK Martin Hc Holešov Gators 10 M30-39 1985 1 00:20:45 00:04:29
26 17 JURÁŇ Tomáš Devils Holešov 8 M40-49 1976 1 00:20:50 00:04:34
27 66 MARTINEC Petr Veselan 9 M40-49 1975 1 00:20:51 00:04:35
28 8 PUMPRLA Václav Rohálov bike team 2 M19- 2008 1 00:20:52 00:04:36
29 98 KOPŘIVA Jaryn Rohálov bike team 11 M30-39 1984 1 00:20:56 00:04:40
30 70 SOLAŘ Petr Solario team 3 M19- 2006 1 00:21:04 00:04:48
31 80 BARTÍK Patrik Kezbuk 10 M40-49 1976 1 00:21:06 00:04:49
32 14 SPRUŽINA Jan 4 M19- 2012 1 00:21:09 00:04:53
33 50 TVARŮŽKA Tomáš Ladermon 6 M50-59 1972 1 00:21:17 00:05:00
34 96 MĚCHÁČEK Radan 5 M19- 2004 1 00:21:23 00:05:07
35 27 ŽALUDKOVÁ Jana 1 Ž40-49 1975 1 00:21:24 00:05:08
36 36 ŠTĚPÁNEK Michal 12 M30-39 1986 1 00:21:30 00:05:14
37 94 ŽÍDEK Michal 6 M19- 2003 1 00:21:32 00:05:16
38 97 NERADIL Svatopluk Líšná 11 M40-49 1980 1 00:21:33 00:05:17
39 34 LOSERTOVÁ Alena ZAPRO Team 1 Ž30-39 1988 1 00:21:34 00:05:18
40 11 JASENSKÝ Oldřich Ak Kroměříž - O.Němec 12 M40-49 1982 1 00:21:41 00:05:24
41 37 ŠTĚPÁNKOVÁ Eva 2 Ž30-39 1989 1 00:21:46 00:05:30
42 35 MÍKA Radan uniploty.cz 13 M40-49 1977 1 00:21:48 00:05:32
43 42 NOVOSADOVÁ Nikola 1 Ž20-29 1994 1 00:21:51 00:05:35
44 48 STANĚK Petr Ak Kroměříž - O.Němec 14 M40-49 1974 1 00:21:54 00:05:38
45 91 ZAPLETAL Ondřej Bystřičtí Izotopové 15 M40-49 1979 1 00:22:00 00:05:44
46 19 LEJSEK Jaroslav KESSY Plesovec 1 M60+ 1953 1 00:22:04 00:05:48
47 88 KRISTEK Tomáš AK Krroměříž 3 M20-29 1999 1 00:22:11 00:05:55
48 107 STUCHLÍKOVÁ Anna 2 Ž20-29 1996 1 00:22:18 00:06:02
49 26 KAŠÍK Martin Besys 16 M40-49 1978 1 00:22:20 00:06:04
50 73 TELIČKA Marek Mary's meals 7 M50-59 1972 1 00:22:32 00:06:16
51 52 JANÍČKOVÁ Katarína Bežecký klub Lysá pod Makytou 1 Ž19- 2005 1 00:22:37 00:06:20
52 22 PTÁČEK Radim Rohákov Biketeam 7 M19- 2013 1 00:22:40 00:06:24
53 43 SEDLÁŘ Zbyněk 17 M40-49 1977 1 00:22:47 00:06:31
54 93 MALÍKOVÁ Zuzana Újezd Holešov 2 Ž19- 2005 1 00:22:48 00:06:32
55 32 ZICHOVÁ Miroslava Slawex runners 2 Ž40-49 1981 1 00:22:52 00:06:36
56 2 ŠŤASTNÝ Jan 13 M30-39 1986 1 00:23:02 00:06:45
57 41 SUDER Jan 14 M30-39 1989 1 00:23:03 00:06:47
58 65 TOMEČKA Libor Hranice 2 M60+ 1962 1 00:23:09 00:06:53
59 83 KARSKY David 18 M40-49 1974 1 00:23:27 00:07:11
60 44 KVASNIČKA Jiří stolní tenis Bystřice pod Hostýnem 19 M40-49 1973 1 00:23:41 00:07:25
61 63 NAVRÁTIL Michal DR.A.CY. 20 M40-49 1974 1 00:23:43 00:07:27
62 33 VACULÍK Ladislav 15 M30-39 1990 1 00:23:43 00:07:27
63 102 VRUBELOVÁ Michaela 3 Ž20-29 1994 1 00:23:47 00:07:31
64 21 SMYČKOVÁ Veronika Napariders 3 Ž30-39 1986 1 00:23:52 00:07:36
65 104 MICHNA Roman 21 M40-49 1977 1 00:23:55 00:07:39
66 72 JELÍNEK Milan Orel jednota Bystřice p. H. 22 M40-49 1979 1 00:23:58 00:07:41
67 101 KNEBL Lukáš Citibank Europe 16 M30-39 1985 1 00:24:03 00:07:47
68 75 ŠTURM Zbyněk SKP lyžaři Holešov 23 M40-49 1976 1 00:24:04 00:07:48
69 100 RADECKÁ Linda SKP Zlín 3 Ž40-49 1978 1 00:24:07 00:07:51
70 10 GAHURA Petr Házená Holešov 24 M40-49 1979 1 00:24:18 00:08:02
71 16 POLEŠOVSKÝ Libor ASPOT Hulín 25 M40-49 1982 1 00:24:19 00:08:03
72 45 ROLINC Jakub 17 M30-39 1985 1 00:24:44 00:08:27
73 18 JURÁŇOVÁ Jana TJ Running Queens Holešov 4 Ž40-49 1975 1 00:25:02 00:08:46
74 9 PUMPRLA Jakub O.Němec.cz 8 M19- 2007 1 00:25:05 00:08:49
75 76 LUTONSKÝ Aleš 18 M30-39 1985 1 00:25:17 00:09:00
76 95 GABRHELÍKOVÁ Jarmila 4 Ž30-39 1989 1 00:25:31 00:09:15
77 12 REMEŠ DAVID Candy Plus Sweet Factory- Rohatec 26 M40-49 1977 1 00:25:36 00:09:20
78 13 REMEŠ Martin Větřák - Staré Oldřůvky 9 M19- 2011 1 00:25:36 00:09:20
79 89 ZAPLETAL Jan STG Zlín 19 M30-39 1986 1 00:25:56 00:09:40
80 24 HRBKOVÁ Hana Predator workout Brno 4 Ž20-29 1996 1 00:25:58 00:09:42
81 85 DOLEŽEL Oldřich Než si.pro nás přijde 3 M60+ 1951 1 00:26:01 00:09:45
82 56 KOTKOVÁ Hana 1 Ž50+ 1969 1 00:26:03 00:09:47
83 92 KRBÍLEK Dalibor Gemini 4 M60+ 1962 1 00:26:31 00:10:15
84 86 KOHOUT Radim 27 M40-49 1976 1 00:26:32 00:10:16
85 15 POLEŠOVSKÁ Lucie 5 Ž30-39 1986 1 00:27:19 00:11:03
86 6 DOSTÁL Pavel DRACY 8 M50-59 1970 1 00:27:32 00:11:16
87 57 STEHNOVÁ Jitka Vesani.cz 2 Ž50+ 1971 1 00:27:46 00:11:30
88 77 NĚMCOVÁ Klára Tescoma 5 Ž20-29 1994 1 00:28:07 00:11:51
89 78 KADLČKOVÁ Tereza Tescoma 6 Ž30-39 1990 1 00:28:07 00:11:51
90 64 KONEČNÝ Jaroslav DRACY 28 M40-49 1973 1 00:28:30 00:12:13
91 90 ZAPLETALOVÁ Alena STG Zlín 7 Ž30-39 1988 1 00:28:35 00:12:19
92 5 ŠAŠKOVÁ Karolína DRACY 8 Ž30-39 1990 1 00:28:47 00:12:30
93 105 KOUTKOVÁ Petra 5 Ž40-49 1973 1 00:28:51 00:12:35
94 69 SOLAŘOVÁ Eva Solario team 3 Ž50+ 1970 1 00:28:56 00:12:40
95 30 POSPÍŠILOVÁ Lucie 9 Ž30-39 1989 1 00:29:31 00:13:15
96 29 KŘIŽANOVÁ Radka 10 Ž30-39 1985 1 00:29:32 00:13:16
97 62 ROSECKÝ Dalibor 4 M20-29 1996 1 00:30:27 00:14:11
98 68 KOJECKÁ Michaela Solario team 6 Ž40-49 1975 1 00:30:33 00:14:16
99 3 ŠLANCAROVÁ Alena 11 Ž30-39 1983 1 00:31:13 00:14:56
100 58 KLÍČOVÁ Lenka 12 Ž30-39 1987 1 00:31:33 00:15:16
101 28 BARTÁKOVÁ Michaela 13 Ž30-39 1984 1 00:33:13 00:16:57
102 59 KONEČNÝ Jan 20 M30-39 1986 1 00:33:27 00:17:11
103 40 HUDCOVÁ Iva 14 Ž30-39 1984 1 00:33:51 00:17:35
104 49 TVARŮŽKA Tomáš O Němec 10 M19- 2008 1 00:34:33 00:18:17
105 81 HORT Aleš 21 M30-39 1983 1 00:37:19 00:21:03
106 82 HORTOVÁ Eva 7 Ž40-49 1978 1 00:37:19 00:21:03
107 87 KNEBL Vladislav TOMA OTROKOVICE 5 M60+ 1935 1 00:37:54 00:21:38

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.12.2022 08:00
BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
17.12.2022 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
26.12.2022 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
07.01.2023 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
21.01.2023 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
04.02.2023 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
25.02.2023 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
25.02.2023 09:00
Rohálovská desítka
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.