Rychlé novinky:

10.09.2020: Brněnský běžecký pohár 2020/21

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

Havlíčkobrodský půlmaraton - Půlmaraton

Datum pořádání od 26.09.2020 09:00 do 26.09.2020 19:00
Hlavní rozhodčíMartin Juránek
Technický delegátTomáš Nejedlý
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 11:15 hod

Vzdálenost (km)21,10
Počet kol4
Počet závodníků101
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1122 ČIVRNÝ Jiří 1 M2 1980 6 01:14:44
2 1144 PELOUCH Leoš SK Chotěboř 2 M2 1975 6 01:15:36 00:00:52
3 1042 KRAJCIGR Jan Hlavně to doběhnout :) 1 M1 1996 6 01:19:04 00:04:20
4 1127 NOVÁK Matěj SK TRI CykloChlubna 2 M1 2002 6 01:19:26 00:04:42
5 1086 TOMAN Radek AFK Kornice 3 M1 1987 6 01:23:40 00:08:55
6 1141 LOMSKÝ Tomáš Nové Homole 4 M1 1984 6 01:25:36 00:10:52
7 1046 LIBÁNSKÝ Vratislav SfhkKV Havlíčkův Brod 3 M2 1977 6 01:26:33 00:11:49
8 1017 DOUCHA Jiří Hvězda Pardubice 4 M2 1971 6 01:27:26 00:12:42
9 1107 BROZ Michal Bily Kamen 5 M2 1976 6 01:27:29 00:12:45
10 1078 STRÁNSKÝ Petr TJ Kafky 6 M2 1979 6 01:28:19 00:13:35
11 1050 MAREK Miloš 5 M1 1982 6 01:28:30 00:13:45
12 1119 MÍKA Ondřej SK Svárov / Sykyho Sexy Krtcečci 6 M1 1984 6 01:28:34 00:13:50
13 1138 ŠIMEK Pavel Polenský team 7 M2 1978 6 01:28:48 00:14:04
14 1137 KRČÁLOVÁ Olga Polenský team 1 Z2 1978 6 01:28:50 00:14:06
15 1009 BRABENEC Miroslav 1 M4 1959 6 01:29:03 00:14:19
16 1036 KLEMENT Marek Kavarna Pohodička 7 M1 1985 6 01:29:18 00:14:34
17 1062 PILAŘOVÁ Jana 1 Z1 1987 6 01:29:38 00:14:53
18 1154 NĚMEC Patrik 8 M1 2001 6 01:30:02 00:15:18
19 1027 HODULÍK Petr 9 M1 1981 6 01:30:24 00:15:40
20 1136 LACINA Jiri 8 M2 1976 6 01:30:47 00:16:03
21 1106 HOLEČEK Miloš 9 M2 1972 6 01:32:27 00:17:43
22 1126 ŽANDA Jan SK Chotěboř 10 M1 1999 6 01:33:05 00:18:21
23 1093 VOTAVA Miroslav Jipocar 11 M1 1986 6 01:33:39 00:18:55
24 1035 KLEČKA Jan 10 M2 1972 6 01:36:19 00:21:34
25 1021 EISENWORT Lukáš 12 M1 1998 6 01:36:21 00:21:37
26 1018 DUBSKÝ Roman Přibyslav 11 M2 1978 6 01:36:23 00:21:39
27 1039 KOREL Marek 13 M1 1986 6 01:37:25 00:22:41
28 1132 TOMANOVÁ Monika AO Nové Město na Moravě 2 Z2 1977 6 01:37:27 00:22:43
29 1128 PRCHAL Pavel GP Kolín 2 M4 1959 6 01:37:28 00:22:43
30 1015 DOLEŽAL Dominik 14 M1 1990 6 01:37:43 00:22:58
31 1114 TŘÍSKOVÁ Katarína 3 Z2 1971 6 01:38:03 00:23:18
32 1059 NOVOTNÝ Jakub SKI Team Vysočina 12 M2 1977 6 01:39:10 00:24:26
33 1074 SEMRÁD Zbyněk 13 M2 1975 6 01:39:20 00:24:36
34 1008 BOUCHAL Hynek 14 M2 1974 6 01:39:35 00:24:50
35 1090 VAŠEK René Krucemburk 15 M2 1977 6 01:39:36 00:24:52
36 1157 ŽANDA Jan SK Chotěboř 1 M3 1967 6 01:39:47 00:25:03
37 1087 VÁCHA Ladislav BK Havlíčkův Brod 15 M1 1992 6 01:39:50 00:25:06
38 1045 LACINA Daniel 16 M1 2002 6 01:40:52 00:26:08
39 1067 PROSTŘEDNÍ Patrik Hasiči Havlíčkův Brod 17 M1 1997 6 01:40:53 00:26:09
40 1080 ŠRÁMEK Roman Modlíkov 16 M2 1978 6 01:41:36 00:26:51
41 1051 MENŠÍKOVÁ Hana 2 Z1 1981 6 01:44:10 00:29:26
42 1040 KOŘENÁŘ Petr Zálesí 17 M2 1975 6 01:44:18 00:29:33
43 1088 VALA Lukáš 18 M1 1997 6 01:44:23 00:29:39
44 1153 STEHLÍKOVÁ Růžena 4 Z2 1976 6 01:44:48 00:30:04
45 1030 CHALUPA Josef 18 M2 1977 6 01:45:38 00:30:54
46 1156 KADLEC Michal 2 M3 1967 6 01:45:53 00:31:09
47 1006 BENEŠ Ondřej 19 M1 1987 6 01:46:12 00:31:28
48 1094 ZAJÍC Ondřej 3 M3 1970 6 01:46:15 00:31:31
49 1070 ROJKA Jiří Běžecký klub Gymnázia Havlíčkův Brod 19 M2 1974 6 01:46:16 00:31:32
50 1001 ARNOT Michal RunPORG 20 M2 1976 6 01:46:48 00:32:04
51 1047 LUŇÁČEK Jaroslav Maleč tým 21 M2 1978 6 01:46:50 00:32:06
52 1075 SCHMID Daniel 20 M1 1984 6 01:47:15 00:32:31
53 1073 SÁDLO Jan SfhkKV 22 M2 1978 6 01:47:17 00:32:33
54 1007 BERÁNEK Jan 21 M1 1984 6 01:47:23 00:32:39
55 1025 HEJDA Tomáš 22 M1 1985 6 01:47:25 00:32:41
56 1023 HAVEL Petr Lípa 23 M1 1994 6 01:47:53 00:33:09
57 1152 HLADÍK Otakar 24 M1 1988 6 01:48:04 00:33:20
58 1058 NĚMEC Michal Vepřová 23 M2 1975 6 01:48:43 00:33:59
59 1084 TESAŘOVÁ Petra DURAS team spolek 5 Z2 1976 6 01:49:23 00:34:39
60 1022 HAMPEJS Tomáš 25 M1 1989 6 01:49:25 00:34:40
61 1064 PODANY Martin Rozběháme Česko/Foxconn-KH 26 M1 1982 6 01:49:28 00:34:44
62 1003 BAČKOVSKÝ Daniel 27 M1 2000 6 01:50:01 00:35:17
63 1052 MICHAL Peter 24 M2 1980 6 01:50:28 00:35:44
64 1098 ZIMMERMANNOVÁ Markéta 3 Z1 1989 6 01:50:34 00:35:50
65 1131 BERÁNEK Jan 28 M1 1985 6 01:51:00 00:36:16
66 1151 MUNKH Ochair 29 M1 1987 6 01:51:17 00:36:33
67 1134 BOUCHALOVÁ Viktorie 4 Z1 2005 6 01:52:47 00:38:03
68 1072 ŘÍČKA Jaroslav 4 M3 1968 6 01:53:24 00:38:40
69 1066 POPEK Miloš 30 M1 1984 6 01:53:48 00:39:04
70 1037 KLUSÁČEK Patrik 25 M2 1974 6 01:54:38 00:39:54
71 1147 BAXA Tomáš 31 M1 1985 6 01:56:13 00:41:29
72 1083 ŠTEFÁNKOVÁ Jana 6 Z2 1974 6 01:57:00 00:42:16
73 1115 SEDLÁK Karel S P A R T A 32 M1 1984 6 01:57:28 00:42:44
74 1020 DVOŘÁK Lukáš 33 M1 1986 6 01:57:51 00:43:07
75 1010 BUCHTOVÁ Jana 4maxfitness 1 Z3 1970 6 01:58:48 00:44:04
76 1110 VOJTÍŠEK Tomáš AC Moravská Slávia Brno 26 M2 1973 6 01:58:56 00:44:12
77 1095 ZAMRZLA David 34 M1 1991 6 01:59:37 00:44:52
78 1096 ZAMRZLA Tomáš 35 M1 1994 6 01:59:37 00:44:53
79 1065 POKORNÝ Jan 36 M1 1983 6 02:00:23 00:45:38
80 1133 JEŘÁBEK Michal 37 M1 1990 6 02:00:38 00:45:54
81 1102 HORÁK Ondřej CK Poberouní Systém 38 M1 1989 6 02:04:14 00:49:30
82 1002 ARNOTOVÁ Kateřina RunPORG 7 Z2 1973 6 02:04:53 00:50:08
83 1068 RAK Martin 27 M2 1972 6 02:04:56 00:50:12
84 1060 NOVOTNÝ Martin 28 M2 1976 6 02:06:34 00:51:50
85 1139 VANDAS Martin 29 M2 1971 6 02:06:46 00:52:02
86 1026 HEJNÁ Denisa 5 Z1 1981 6 02:07:09 00:52:24
87 1038 KOLÁČEK Josef 39 M1 1995 6 02:07:09 00:52:25
88 1079 ŠIMÁNKOVÁ Lenka 8 Z2 1975 6 02:07:31 00:52:47
89 1099 ZVOLÁNKOVÁ Helča 6 Z1 1985 6 02:08:46 00:54:02
90 1124 POLÁK Dušan 30 M2 1974 6 02:11:36 00:56:52
91 1146 FERENCZOVÁ Kateřina 7 Z1 1997 6 02:12:59 00:58:15
92 1129 CHLÁD Stanislav AZ tým Světlá nad Sázavou 5 M3 1961 6 02:13:12 00:58:27
93 1135 ŠUŤAK Jakub 40 M1 1990 6 02:13:53 00:59:08
94 1004 BALOUN MILAN 3 M4 1955 6 02:16:09 01:01:24
95 1016 DOLGORSUREN Enkhmandakh FCZ 31 M2 1976 6 02:20:43 01:05:59
96 1077 SPÁLRNKOVÁ Kateřina 8 Z1 1989 6 02:23:21 01:08:37
97 1029 HYRŠOVÁ Anežka 9 Z1 1993 6 02:29:31 01:14:47
98 1155 TESAŘ Michal 41 M1 1982 6 02:33:42 01:18:58

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 1113 TSERENDOLGOR Altansukh FCZ MNG M1 1993
DNF 1117 FROSCH Petr OK LOKO Pardubice M2 1975
DNF 1145 TVRDÍK Pavel Štefko running team M1 1986

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.10.2020 08:00
!!ZRUŠENO!! Běh Slavkovem 2020
03.10.2020 08:00
Běh Pístovickou riviérou - 59. ročník
03.10.2020 09:00
34. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
08.10.2020 17:00
BB 9 - Běh okolo Campusu
11.10.2020 09:00
Slatinský kros 2020
17.10.2020 09:00
Běh Komory daňových poradců
18.10.2020 08:00
Česko-rakouský maraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.