Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

Zámecká 5 - Hlavní závod 5 km

Datum pořádání od 13.06.2020 09:00 do 13.06.2020 14:00
Zpracování výsledkůMichal Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků140
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 155 PELÍŠEK David 1 M20-39 1990 1 00:15:27
2 159 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 2 M20-39 2000 1 00:15:40 00:00:12
3 57 DVOŘÁK Pavel Atletika Alojzov 3 M20-39 1982 1 00:16:30 00:01:02
4 96 SKLENÁŘ Jakub vk olomouc 4 M20-39 1983 1 00:16:32 00:01:04
5 18 ŠÍBL Radoslav EKODRILL Zlín 1 M40-49 1980 1 00:16:46 00:01:18
6 70 SADIL Radek Chomýž 5 M20-39 1993 1 00:16:49 00:01:22
7 108 BLAHA Tomáš AK Kroměříž O.Němec 2 M40-49 1976 1 00:16:57 00:01:29
8 185 JANDA Jakub Rohálov bike team 6 M20-39 1991 1 00:17:02 00:01:35
9 109 ČERVENKA Jiří SK Jaroslavice 7 M20-39 1986 1 00:17:10 00:01:42
10 86 VESELSKÝ Petr Aspot 8 M20-39 1994 1 00:17:23 00:01:55
11 92 VINKLÁREK Milan Sokol Opatovice 9 M20-39 1988 1 00:18:11 00:02:44
12 20 BAROT Josef Tj Slavkov pod Hostýnem 10 M20-39 1982 1 00:18:19 00:02:51
13 187 KOVAŘÍK Rdek RK PELLS Holešov 3 M40-49 1974 1 00:18:28 00:03:00
14 74 BLÁHA Jan BTT Libochovice 4 M40-49 1978 1 00:18:41 00:03:14
15 29 OMELKA Tomáš 1 M19- 2004 1 00:18:49 00:03:21
16 157 ŠVANCAROVÁ Kateřina SK Skol Brno 1 Ž19- 2002 1 00:18:51 00:03:24
17 90 DERKA Radim 11 M20-39 1991 1 00:19:08 00:03:40
18 154 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž O.Němec 12 M20-39 1982 1 00:19:21 00:03:53
19 59 MENŠÍK Petr ASPOT Hulín 1 M50-59 1970 1 00:19:30 00:04:03
20 32 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 Ž50+ 1970 1 00:19:35 00:04:07
21 33 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 2 M50-59 1968 1 00:19:40 00:04:12
22 174 CUPERJAK Vitalij Holešov 13 M20-39 1997 1 00:19:44 00:04:16
23 47 KROČOVÁ Zuzana SK Hranice 1 Ž40-49 1977 1 00:19:47 00:04:20
24 186 NOVOTNÁ Martina AK Kroměříž O.Němec 1 Ž20-39 1988 1 00:19:47 00:04:20
25 12 ODSTRČILÍK Roman 5 M40-49 1975 1 00:19:52 00:04:24
26 80 KAROL Marek Canyon Racing Team 6 M40-49 1977 1 00:19:53 00:04:26
27 38 LUTONSKÝ Aleš 14 M20-39 1985 1 00:19:57 00:04:30
28 71 KARÁSEK Štěpán Kvasice 2 M19- 2004 1 00:20:03 00:04:36
29 25 ZAPLETAL Miroslav Tefo Bilany 7 M40-49 1976 1 00:20:07 00:04:39
30 103 FOLTÝN Lukas Shining Stars 15 M20-39 1994 1 00:20:07 00:04:40
31 151 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 8 M40-49 1976 1 00:20:24 00:04:56
32 166 PATAKI Patrik AK Drnovice 9 M40-49 1980 1 00:20:28 00:05:00
33 110 REMEŠ Jaroslav OD MORAVA 10 M40-49 1974 1 00:20:31 00:05:04
34 79 DOVRTĚL David CYKLO ŽOPY 16 M20-39 1993 1 00:20:34 00:05:07
35 170 HROUZA Michal Krnov 11 M40-49 1978 1 00:20:39 00:05:12
36 5 PIRKL Marek Bozcy Rohálov 3 M19- 2004 1 00:20:40 00:05:12
37 87 BRÁZDOVÁ Veronika VALACHBAJK Team 2 Ž20-39 1990 1 00:20:40 00:05:13
38 171 SADIL Zdeněk Chomýž 17 M20-39 1991 1 00:20:56 00:05:28
39 156 TVARŮŽKA Tomáš O. Němec 12 M40-49 1972 1 00:20:59 00:05:31
40 72 DROZDEK Tomáš PES a VLK 13 M40-49 1974 1 00:21:00 00:05:33
41 48 JÍNKOVÁ Veronika Karpatský kynologický klub 3 Ž20-39 1986 1 00:21:12 00:05:44
42 24 VEČEŘ Michal 18 M20-39 1984 1 00:21:18 00:05:50
43 153 STANĚK Petr AK Kroměříž O.Němec 14 M40-49 1974 1 00:21:19 00:05:51
44 52 GRULICHOVÁ Simona AK Drnovce 2 Ž40-49 1972 1 00:21:20 00:05:52
45 107 KLAPIL Luděk OD Morava Holešov 15 M40-49 1973 1 00:21:21 00:05:53
46 56 ONDRYÁŠ Petr TJ Liga 100 Olomouc 16 M40-49 1980 1 00:21:27 00:05:59
47 30 NOVÁKOVÁ Petra Atletika Holešov 4 Ž20-39 1999 1 00:21:32 00:06:05
48 65 ZLÁMAL Jiří TITAN Trilife 19 M20-39 1988 1 00:21:34 00:06:06
49 3 JURČÍK Michal Bozcy Rohálov 4 M19- 2004 1 00:21:42 00:06:14
50 67 LAJDA Petr 20 M20-39 1983 1 00:21:46 00:06:19
51 169 KOPLÍK Michal Lasice 5 M19- 2001 1 00:21:51 00:06:24
52 111 SMUTNÝ Zdeněk AK Drnovice 1 M60+ 1957 1 00:21:51 00:06:24
53 158 PODJUKLOVÁ Iva SK Hranice 3 Ž40-49 1974 1 00:21:53 00:06:25
54 175 KUKUČKA Jaroslav 21 M20-39 1986 1 00:21:59 00:06:32
55 6 REMEŠ DAVID Candy+Rohatec 17 M40-49 1977 1 00:22:14 00:06:47
56 41 NEVĚLÍK Cyril SKP Zlín 22 M20-39 1984 1 00:22:20 00:06:53
57 49 JONÁŠEK Zdeněk Já sám 23 M20-39 1982 1 00:22:27 00:06:59
58 99 KOVÁČ Adam 24 M20-39 1996 1 00:22:45 00:07:17
59 83 SLOVÁČEK Jiří AK Zlín 6 M19- 2003 1 00:22:48 00:07:20
60 89 KAŠÍK Martin BESYS VKJM 18 M40-49 1978 1 00:22:54 00:07:26
61 35 BUBENÍK Jiří AK Drnovice 3 M50-59 1969 1 00:23:00 00:07:32
62 51 DVOŘÁKOVÁ JItka Prostějov 5 Ž20-39 1990 1 00:23:06 00:07:39
63 63 KRISTEK Tomáš O. Němec 25 M20-39 1999 1 00:23:09 00:07:42
64 91 KOUTNÁ Veronika 2 Ž19- 2002 1 00:23:10 00:07:43
65 112 JELÍNEK Milan OREL Jednota Bytřice pod Hostýnem 19 M40-49 1979 1 00:23:12 00:07:45
66 10 SPRUŽINA Jan 7 M19- 2012 1 00:23:12 00:07:45
67 69 ZELA Dalibor pajzly.cz 20 M40-49 1976 1 00:23:15 00:07:48
68 28 MACÍČEK Ondřej 26 M20-39 1988 1 00:23:19 00:07:52
69 19 ŠTURM Zbyněk 21 M40-49 1976 1 00:23:26 00:07:58
70 36 HYNŠTOVÁ Marie AK Drnovice 2 Ž50+ 1957 1 00:23:30 00:08:02
71 85 ZAŤKO Libor liga100 4 M50-59 1968 1 00:23:36 00:08:09
72 82 ZAPLETAL Jan STG Holešov 27 M20-39 1986 1 00:23:41 00:08:14
73 4 KUMPRLA Martin Bozcy Rohálov 8 M19- 2001 1 00:23:47 00:08:20
74 75 ŽŮRKOVÁ Michaela 4 Ž40-49 1980 1 00:23:55 00:08:28
75 161 ZELINKA Miroslav 5 M50-59 1967 1 00:24:01 00:08:33
76 54 BĚHALOVÁ Lenka 5 Ž40-49 1975 1 00:24:02 00:08:35
77 39 SMUTNÁ Ester 6 Ž40-49 1980 1 00:24:04 00:08:36
78 94 ŠANDO Martin Atletika Holešov 22 M40-49 1971 1 00:24:07 00:08:39
79 81 POSPÍŠILOVÁ Alena STG Holešov 6 Ž20-39 1988 1 00:24:12 00:08:44
80 64 GABRHELÍKOVÁ Jarmila 7 Ž20-39 1989 1 00:24:20 00:08:52
81 77 KRBÍLEK Dalibor Gemini Přerov 6 M50-59 1962 1 00:24:35 00:09:07
82 21 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 3 Ž50+ 1969 1 00:24:35 00:09:08
83 44 KOHOUT Radim Újezd Holešov 23 M40-49 1976 1 00:24:41 00:09:14
84 37 SLANINOVÁ Barbora SK Rudá Hvězda Kroměříž 7 Ž40-49 1978 1 00:24:43 00:09:16
85 7 STAROSTOVÁ Lenka 8 Ž20-39 1988 1 00:24:47 00:09:19
86 102 VESELÝ Filip 28 M20-39 1993 1 00:24:48 00:09:20
87 53 MAZOUCHOVÁ Blanka SDH Čekyně 8 Ž40-49 1972 1 00:25:02 00:09:34
88 31 NOVÁK Radek 29 M20-39 1996 1 00:25:04 00:09:36
89 78 PODOLOVA Daniela Šneci v běhu 9 Ž20-39 1987 1 00:25:07 00:09:39
90 55 ROLINC Jakub Šneci v běhu 30 M20-39 1985 1 00:25:07 00:09:40
91 15 ŠAFÁŘ Petr 31 M20-39 1987 1 00:25:11 00:09:43
92 43 LABUDA Roman 32 M20-39 1992 1 00:25:13 00:09:45
93 40 NEVĚLÍKOVA Iveta SKP Zlín 9 Ž40-49 1975 1 00:25:13 00:09:46
94 66 LAJDOVÁ Zdeňka 10 Ž40-49 1980 1 00:25:14 00:09:46
95 167 NĚMCOVÁ Klára BK Holešov 10 Ž20-39 1994 1 00:25:16 00:09:48
96 50 MACHÁLKOVÁ Jarmila Kroměříž 11 Ž40-49 1976 1 00:25:25 00:09:58
97 13 ODSTRČILÍKOVÁ Zuzana Atletika Holešov 11 Ž20-39 1981 1 00:25:30 00:10:03
98 106 BERÁNEK Tomáš TJ SPARTAK Přerov 2 M60+ 1957 1 00:25:35 00:10:07
99 95 ŠANDOVÁ Petra Atletika Holešov 12 Ž40-49 1973 1 00:25:45 00:10:17
100 8 ŠTĚPÁNKOVÁ Anna KOBRA Vsetín 3 Ž19- 2009 1 00:25:47 00:10:20
101 73 BLÁHOVÁ Hedvika PS Kroměříž 4 Ž19- 2005 1 00:25:59 00:10:31
102 42 KOLÁČEK Jan 33 M20-39 1982 1 00:25:59 00:10:31
103 46 PAULĎURO Miroslav Triatlon Vladko 3 M60+ 1958 1 00:25:59 00:10:32
104 84 LACIGA Stanislav AK Zlín 7 M50-59 1961 1 00:26:15 00:10:47
105 104 KOUPILOVÁ Eliška AK Šternberk 5 Ž19- 2009 1 00:26:22 00:10:54
106 105 KOUPIL Petr TJ Liga 100 Olomouc 24 M40-49 1976 1 00:26:22 00:10:54
107 22 SOLAŘ Michal 25 M40-49 1973 1 00:26:40 00:11:13
108 1 RYS Rudolf 34 M20-39 1991 1 00:26:41 00:11:13
109 2 VYBÍRAL Jakub Teletubbies 26 M40-49 1973 1 00:26:41 00:11:14
110 11 SUMCOVÁ Andrea 13 Ž40-49 1974 1 00:26:51 00:11:24
111 61 KŘEMEČEK Jakub Poslední polívky 9 M19- 2005 1 00:26:58 00:11:31
112 16 DĚDKOVÁ Petra Stg Kroměříž 12 Ž20-39 1989 1 00:27:01 00:11:33
113 68 DAĎOVÁ Martina 6 Ž19- 2003 1 00:27:09 00:11:41
114 27 LEŽÁKOVÁ Markéta 13 Ž20-39 1982 1 00:27:09 00:11:41
115 93 ŠIMKOVÁ Kateřina Půjdu do pekla 14 Ž20-39 1995 1 00:27:19 00:11:51
116 101 GREGUŠOVÁ Ivana 15 Ž20-39 1991 1 00:27:21 00:11:53
117 100 ŠILDOVÁ Ilona 16 Ž20-39 1991 1 00:27:22 00:11:54
118 58 MENŠÍKOVÁ Kateřina Atletika Holešov 7 Ž19- 2007 1 00:27:22 00:11:55
119 168 MENŠÍKOVÁ Marcela ASPOT Hulín 14 Ž40-49 1972 1 00:27:24 00:11:56
120 164 VESELSKÁ Iva 15 Ž40-49 1972 1 00:27:26 00:11:59
121 76 KOLMANOVÁ Lenka Atomy Sport-club KM 17 Ž20-39 1981 1 00:27:35 00:12:07
122 62 KŘEMEČKOVÁ Kamila Poslední polívky 18 Ž20-39 1983 1 00:27:36 00:12:09
123 165 KOCHANOVÁ Jana 19 Ž20-39 1981 1 00:27:42 00:12:15
124 17 DĚDEK Tomáš Stg Kroměříž 35 M20-39 1988 1 00:28:30 00:13:03
125 45 NAVRÁTIL Marek 36 M20-39 1992 1 00:28:41 00:13:13
126 60 PRAŽÁKOVÁ Petra Poslední polívky 16 Ž40-49 1979 1 00:28:52 00:13:25
127 162 SOLDÁNOVÁ Kateřina CYKLO ŽOPY 20 Ž20-39 1988 1 00:29:06 00:13:38
128 160 MARVÁNOVÁ Martina TJ Sokol Tovačov 21 Ž20-39 1983 1 00:29:27 00:13:59
129 34 JURÁKOVÁ Klára 22 Ž20-39 1987 1 00:29:33 00:14:05
130 97 DOSOUDILOVÁ Libuše 17 Ž40-49 1972 1 00:30:15 00:14:47
131 14 BÍLEK Lukáš 27 M40-49 1974 1 00:30:15 00:14:48
132 152 ALVARADO Diana Uncle Fish Team 23 Ž20-39 1984 1 00:31:03 00:15:35
133 98 KOJECKÁ Michaela 18 Ž40-49 1975 1 00:31:14 00:15:47
134 172 POLIŠENSKÝ Daniel RBT Slimáci 10 M19- 2002 1 00:31:24 00:15:57
135 23 SOLAŘOVÁ Gabriela Atletika Holešov 8 Ž19- 2007 1 00:32:38 00:17:11
136 163 PETRŽELOVÁ Michaela Atletika Holešov 9 Ž19- 2006 1 00:32:38 00:17:11
137 26 ZAPLETALOVA Marketa Tefo Bilany 19 Ž40-49 1979 1 00:33:12 00:17:44
138 173 JARONĚK Martin Mattoni 8 M50-59 1969 1 00:33:18 00:17:50
139 9 SKLENÁŘOVÁ Petra 24 Ž20-39 1986 1 00:33:28 00:18:01
140 88 ŠEVČÍK Libor Sanitka66 Holešov 9 M50-59 1966 1 00:38:40 00:23:13

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

16.07.2020 17:00
BB 5 - Běh Rosničkou
19.07.2020 08:00
7. FORCE SPAC - Grand Prix Forman
01.08.2020 08:00
8. FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
01.08.2020 12:00
Tylovská dvacítka
02.08.2020 08:00
9. FORCE SPAC - O cenu Continentalu
29.08.2020 08:00
10. FORCE SPAC - Beskydský maraton
29.08.2020 13:13
VolšoHEC run
05.09.2020 08:00
11. FORCE SPAC - Velká cena SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.