01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Pohlaví | Žena |
Rok narození (věk) | 2011 (13) |
Oddíl | Orel Židenice |
Poř. | St. číslo |
Oddíl | Kateg. | Poř. kat. | Kola | Výkon | Ztráta | |
02.03.2024 | BBP 7 - Běh kolem Myslivny - Mladší žákyně | |||||||
2 | 12 | Orel Židenice | Žky_Ml | 2 | 1 | 00:03:12 | 00:00:01 | |
28.09.2023 | Svatováclavský běh Blažovice - Mladší žákyně | |||||||
1 | 227 | Orel Židenice | Žky_ml | 1 | 3 | 00:02:56 | ||
22.04.2023 | Jarní běh severem 2023 - Mladší žákyně | |||||||
1 | 443 | Orel Židenice | MlZky | 1 | 1 | 00:01:38 | ||
28.09.2022 | Svatováclavský běh Blažovice - Přípravka st. dívky | |||||||
1 | 106 | Orel Židenice | Př_st_D | 1 | 2 | 00:01:36 | ||
30.04.2022 | Jarní běh severem 2022 - Přípravka dívky | |||||||
3 | 181 | Orel Židenice | PrD | 3 | 1 | 00:01:24 | 00:00:00 | |
18.12.2021 | BBP 3 - Vranovský žleb - Přípravky starší dívky | |||||||
2 | 20 | Orel Židenice | Př_St_D | 2 | 1 | 00:03:13 | 00:00:12 | |
26.12.2021 | BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Přípravky starší dívky | |||||||
2 | 17 | Orel Židenice | Př_St_D | 2 | 1 | 00:01:52 | 00:00:02 | |
16.10.2021 | Krumlovský běh - 30. ročník - Starší přípravka dívky | |||||||
11 | 144 | Orel Židenice | Nej_žky | 11 | 1 | 00:02:43 | 00:00:15 | |
28.09.2021 | Svatováclavský běh Blažovice - Přípravka st. dívky | |||||||
1 | 90 | SKP Kometa Brno / Orel Židenice | Př_st_D | 1 | 2 | 00:02:07 | ||
08.10.2020 | BB 9 - Běh okolo Campusu - Děti 500m | |||||||
5 | 45 | SKP Kometa Brno / Orel Židenice | XŽ | 4 | 1 | 00:00:58 | 00:00:04 | |
17.09.2020 | BB 8 - Běh Akátkami - Děti 500m | |||||||
1 | 30 | SKP Kometa Brno / Orel Židenice | XŽ | 1 | 1 | 00:00:47 | ||
06.08.2020 | BB 6 - Běh okolo Olympie - Děti 500m | |||||||
1 | 7 | SKP Kometa Brno / Orel Židenice | XŽ | 1 | 1 | 00:01:05 | ||
23.06.2020 | BB 4 - Běh na Kraví horu - Dětský běh | |||||||
2 | 15 | SKP Kometa Brno / Orel Židenice | Ž_U35 | 2 | 1 | 00:01:24 | 00:00:02 | |
11.06.2020 | BB 3 - Běh okolo Špilberku - Dětský běh | |||||||
3 | 26 | SKP Kometa Brno / Orel Židenice | Holky | 2 | 1 | 00:00:57 | 00:00:01 | |
07.03.2020 | BBP 8 - Modřický pohár - Přípravky mladší dívky | |||||||
3 | 256 | AK Panter Brno | Př_Ml_D | 3 | 1 | 00:01:01 | 00:00:01 | |
25.01.2020 | BBP 7 - Rájecká desítka - Přípravky mladší dívky | |||||||
3 | 308 | AK Panter Brno | Př_Ml_D | 3 | 1 | 00:02:37 | 00:00:01 | |
11.01.2020 | Uhřické kolečko - Nejmladší žactvo dívky | |||||||
1 | 111 | Orel Židenice | Nej_Ml_D | 1 | 1 | 00:01:24 | ||
26.12.2019 | BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Přípravky mladší dívky | |||||||
6 | 308 | Př_Ml_D | 6 | 1 | 00:01:03 | 00:00:05 | ||
17.11.2019 | BBP 1 - Běh o pohár Jehnic - Přípravky mladší dívky | |||||||
7 | 116 | AK Panter Brno | Př_Ml_D | 7 | 1 | 00:01:27 | 00:00:08 | |
07.04.2019 | BBP 10 - Brněnská přehrada - Přípravky mladší dívky | |||||||
11 | 311 | AK Panter Brno | Př_Ml_D | 11 | 1 | 00:01:34 | 00:00:16 |
06.04.2024 08:00 | |
Silniční běh Velká Morava | |
06.04.2024 09:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON | |
07.04.2024 08:00 | |
BBP 10 - Šaratický běh | |
11.04.2024 17:00 | |
BB 2 - Běh okolo Kraví hory | |
13.04.2024 09:00 | |
Veřovská desítka | |
20.04.2024 06:00 | |
NoMenRun 2024 | |
20.04.2024 08:00 | |
Jarní běh severem 2024 | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.