01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Hlavní rozhodčí | Alena Mlynářová |
Technický delegát | Alena Mlynářová |
Zpracování výsledků | Martin Juránek |
Propozice ke stažení |
Seriál závodů | SPAC - všechny kategorie 2016 |
Detail seriálu | |
Vzdálenost (km) | 77,50 |
Počet kol | 3 |
Počet závodníků | 74 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 202 | ODVÁRKA Ivo | _FORCE KCK ZLÍN | 1 | C | 1967 | 1 | 02:04:12 | |
2 | 201 | KLÁŠTERKA Tomáš | _CK Continental Frenštát p.R. 1 | 2 | C | 1975 | 1 | 02:04:28 | 00:00:15 |
3 | 243 | SZAFRANIEC Piotr | Bike Atelier Team | 3 | C | 1972 | 1 | 02:04:49 | 00:00:36 |
4 | 724 | BIALONCZYK Kamil | LKUKS Pszczyna Dobře Sklepy Rowerowe | 1 | M | 1998 | 1 | 02:05:19 | 00:01:07 |
5 | 717 | MANOWSKI Mateuzs | LKUKS Pszczyna Dobře Sklepy Rowerowe | 2 | M | 1998 | 1 | 02:05:19 | 00:01:07 |
6 | 220 | MACHOTKA Karel | _YOGI Racing Ostrava 1 | 4 | C | 1973 | 1 | 02:06:38 | 00:02:26 |
7 | 750 | BARTOZS Bozek | LKUKS Pszczyna Dobře Sklepy Rowerowe | 3 | M | 1998 | 1 | 02:07:14 | 00:03:01 |
8 | 256 | KOUŘIL Martin | FITKO JESENÍK | 5 | C | 1975 | 1 | 02:07:14 | 00:03:02 |
9 | 250 | PODOLSKI Krysztof | Teskowice | 6 | C | 1968 | 1 | 02:07:15 | 00:03:02 |
10 | 705 | PĚGŘIM Filip | _TJ TŽ Třinec | 4 | M | 2000 | 1 | 02:10:18 | 00:06:05 |
11 | 240 | BLAHUT Radek | SK MAXBIKE | 7 | C | 1973 | 1 | 02:10:25 | 00:06:12 |
12 | 210 | GALUŠKA Tomáš | _FORCE KCK ZLÍN | 8 | C | 1970 | 1 | 02:10:25 | 00:06:13 |
13 | 309 | DAŇHEL Mojmír | _Cyklistika pro všechny Krnov | 1 | D | 1964 | 1 | 02:10:26 | 00:06:14 |
14 | 338 | WAWRZYNKIEWICZ Edward | _CZERNICA MASTERS | 2 | D | 1962 | 1 | 02:10:27 | 00:06:14 |
15 | 316 | KONEČNÝ Pavel | _CK Kolík Hobby Bohumín "A" | 3 | D | 1963 | 1 | 02:10:27 | 00:06:15 |
16 | 255 | RADZKI Tomasz | LKUKS Pszczyna Dobře Sklepy Rowerowe | 9 | C | 1967 | 1 | 02:10:28 | 00:06:15 |
17 | 223 | ONDERKA Milan | _YOGI Racing Ostrava 1 | 10 | C | 1972 | 1 | 02:10:28 | 00:06:16 |
18 | 726 | KASINSKI Marcin | LMGKK ZIEMIA BRZESKA | 5 | M | 1999 | 1 | 02:10:29 | 00:06:16 |
19 | 236 | ZÁMEČNÍK Ivo | _CK Continental Frenštát p.R. 1 | 11 | C | 1973 | 1 | 02:10:30 | 00:06:17 |
20 | 322 | MÍČEK Oldřich | _2K-BIKE CLUB Odry | 4 | D | 1958 | 1 | 02:10:30 | 00:06:18 |
21 | 259 | HAAS Robert | SK Bagbike Rubing | 12 | C | 1974 | 1 | 02:10:31 | 00:06:18 |
22 | 326 | NOVÁK Milan | _YOGI Racing Ostrava 1 | 5 | D | 1957 | 1 | 02:10:35 | 00:06:23 |
23 | 331 | SATINSKÝ Alexandr | _YOGI Racing Ostrava 1 | 6 | D | 1963 | 1 | 02:11:23 | 00:07:10 |
24 | 246 | MLYNÁŘ Vlastimil | _ACS DRAK VRBNO | 13 | C | 1974 | 1 | 02:12:52 | 00:08:39 |
25 | 213 | JANCZURA Piotr | _DAR BUD TEAM | 14 | C | 1971 | 1 | 02:12:54 | 00:08:41 |
26 | 247 | PRZYSTAJCZUK Robert | Dombrova Gornica | 15 | C | 1974 | 1 | 02:12:56 | 00:08:44 |
27 | 227 | SCHNERCH Martin | _Skvělá kola - TJ TŽ Třinec | 16 | C | 1975 | 1 | 02:12:57 | 00:08:44 |
28 | 713 | LUBOWIECKI Pawel | LKUKS Pszczyna Dobře Sklepy Rowerowe | 6 | M | 1998 | 1 | 02:12:57 | 00:08:45 |
29 | 253 | ROSA Jerzy | Bukowno | 7 | D | 1963 | 1 | 02:12:57 | 00:08:45 |
30 | 336 | ŠPAČEK Petr | Tým VSK Vsetín | 8 | D | 1963 | 1 | 02:12:58 | 00:08:45 |
31 | 328 | PETRUŠ Lubomír | _ACS DRAK VRBNO | 9 | D | 1963 | 1 | 02:12:58 | 00:08:45 |
32 | 258 | MATULA Krzysztof | Twomark Tytan | 17 | C | 1974 | 1 | 02:12:58 | 00:08:45 |
33 | 306 | BARAN Petr | _SK Bagbike Rubing | 10 | D | 1960 | 1 | 02:12:58 | 00:08:46 |
34 | 252 | SZYMANSKI Marek | Rybnik | 18 | C | 1970 | 1 | 02:12:59 | 00:08:47 |
35 | 209 | FRYC Bohdan | _KILPI RACING TEAM OSTRAVA | 19 | C | 1976 | 1 | 02:13:01 | 00:08:48 |
36 | 342 | LYSEK Vladimír | _CK Continental Frenštát p.R. 1 | 11 | D | 1966 | 1 | 02:13:07 | 00:08:54 |
37 | 315 | KASZUBA Miroslav | _CK Kolík Hobby Bohumín "A" | 12 | D | 1961 | 1 | 02:13:07 | 00:08:54 |
38 | 727 | FELBIER Rudolf | TK Opava | 7 | M | 1998 | 1 | 02:13:54 | 00:09:42 |
39 | 208 | FIERLA Jan | _CK Feso Petřvald | 20 | C | 1969 | 1 | 02:14:33 | 00:10:20 |
40 | 222 | MÍČEK Roman | _ACS DRAK VRBNO | 21 | C | 1973 | 1 | 02:15:01 | 00:10:48 |
41 | 721 | HAŠEK daniel | SK Bagbike Rubing | 8 | M | 1999 | 1 | 02:17:31 | 00:13:19 |
42 | 340 | ZVONÍČEK Radomír | _FORCE KCK ZLÍN | 13 | D | 1963 | 1 | 02:17:32 | 00:13:19 |
43 | 216 | KARÁSEK Jiří | _Racing Olešná | 22 | C | 1973 | 1 | 02:17:34 | 00:13:22 |
44 | 215 | KAISER Zdeněk | _KILPI RACING TEAM OSTRAVA | 23 | C | 1970 | 1 | 02:17:34 | 00:13:22 |
45 | 297 | NOCON Robert | Nysa | 24 | C | 1974 | 1 | 02:22:03 | 00:17:51 |
46 | 313 | CHMURA Petr | _Team Forman Cinelli | 14 | D | 1962 | 1 | 02:22:15 | 00:18:02 |
47 | 348 | SZECZYGEL Jacek | Pieskowice | 15 | D | 1963 | 1 | 02:22:16 | 00:18:03 |
48 | 248 | CHLIPALA Marek | Nysa | 25 | C | 1968 | 1 | 02:22:18 | 00:18:06 |
49 | 351 | BAJER Jan | Šafrata Bohumín | 16 | D | 1957 | 1 | 02:22:21 | 00:18:08 |
50 | 245 | ULUDENSKI Marek | Opole | 26 | C | 1970 | 1 | 02:23:18 | 00:19:05 |
51 | 354 | LAZECKÝ Petr | LK Pustá Polom | 17 | D | 1958 | 1 | 02:23:19 | 00:19:07 |
52 | 242 | CIESLA Krysztof | Bytom | 27 | C | 1971 | 1 | 02:26:57 | 00:22:45 |
53 | 710 | ZIEBURA Maciej | LKUKS Pszczyna Dobře Sklepy Rowerowe | 9 | M | 1998 | 1 | 02:26:58 | 00:22:45 |
54 | 719 | WENGLORZ Michal | LKUKS Pszczyna Dobře Sklepy Rowerowe | 10 | M | 2000 | 1 | 02:26:58 | 00:22:45 |
55 | 711 | MENDRYGAL Ryszard | LKUKS Pszczyna Dobře Sklepy Rowerowe | 11 | M | 1998 | 1 | 02:27:02 | 00:22:49 |
56 | 321 | LAWICKI Dariusz | _CZERNICA MASTERS | 18 | D | 1959 | 1 | 02:28:17 | 00:24:04 |
57 | 399 | PIACHACZEK Janusz | Pichany Slashie | 19 | D | 1960 | 1 | 02:28:19 | 00:24:07 |
58 | 311 | HOLEŠ Jiří | _CK Kolík Hobby Bohumín "B" | 20 | D | 1961 | 1 | 02:28:38 | 00:24:26 |
59 | 254 | HERMAN Jaroslav | Katowice | 28 | C | 1969 | 1 | 02:29:54 | 00:25:41 |
60 | 325 | NOVÁČEK Pavel | _Racing Olešná | 21 | D | 1961 | 1 | 02:32:52 | 00:28:40 |
61 | 335 | ŠKARKA Jiří | _CK Kolík Hobby Bohumín "B" | 22 | D | 1964 | 1 | 02:32:53 | 00:28:41 |
62 | 324 | NIEMCZYK Jan | _TJ TŽ Třinec | 23 | D | 1963 | 1 | 02:32:54 | 00:28:42 |
63 | 330 | RUMIŃSKI Stanislaw | _CZERNICA MASTERS | 24 | D | 1959 | 1 | 02:32:57 | 00:28:44 |
64 | 295 | VLK Jiří | 29 | C | 1967 | 1 | 02:33:54 | 00:29:41 | |
65 | 347 | SMOLKA Marek | Cwirklice | 25 | D | 1963 | 1 | 02:34:54 | 00:30:41 |
66 | 722 | ŠÍBL Jakub | 12 | M | 2001 | 1 | 02:36:30 | 00:32:17 | |
67 | 318 | KRAWCZYK Andrzej | _CZERNICA MASTERS | 26 | D | 1959 | 1 | 02:37:30 | 00:33:17 |
68 | 352 | KANTOR Milan | MIKONT Frenštát pod Radhoštěm | 27 | D | 1960 | 1 | 02:39:55 | 00:35:42 |
69 | 257 | BYRSKI Robert | Nysa | 30 | C | 1972 | 1 | 02:51:22 | 00:47:09 |
70 | 314 | JAKL Jiří | Triatlon klub Ostrava | 28 | D | 1963 | 1 | 02:56:34 | 00:52:22 |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
DNS | 720 | MULAWA Marek | LKUKS Pszczyna Dobře Sklepy Rowerowe | M | 2001 | 0 | 1 kolo | ||
DNS | 730 | ZILINSKI Jaroslav | Jakubowice | M | 1998 | 0 | 1 kolo | ||
DNF | 226 | SEDLÁŘ Milan | CYKLOTEAM ZLÍN | C | 1971 | ||||
DNF | 718 | MIGDOL Katarzyna | LKUKS Pszczyna Dobře Sklepy Rowerowe | M | 1999 |
20.04.2024 06:00 | |
NoMenRun 2024 | |
20.04.2024 08:00 | |
Jarní běh severem 2024 | |
21.04.2024 15:00 | |
Běh městem Lanžhot | |
30.04.2024 15:00 | |
Z bačkor do tenisek | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium | |
05.05.2024 08:30 | |
FORCE SPAC - O pohár starosty města Orlové | |
06.05.2024 06:45 | |
Kardio běh Jiřího Tomana 2024 | |
09.05.2024 17:00 | |
BB 3 - Běh Holednou |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.