Rychlé novinky:

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

14.11.2023: Brněnský běžecký pohár 2023/24

BBP 1 - Běh o pohár města Jehnic - Mladší žákyně

Datum pořádání od 17.11.2014 07:45 do 17.11.2014 17:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátLukáš Kučera
Zpracování výsledkůAleš MACHO
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 09:10 hod

Seriál závodůBBP 2015 - Mladší žákyně
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)1,00
Počet kol1
Počet závodníků39
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 52 PŮSTOVÁ Šárka VSK UNI Brno - Jehnice 1 Žky_Ml 2002 1 00:03:47
2 77 ŠTOUDKOVÁ Pavla ASK Blansko 2 Žky_Ml 2003 1 00:03:50 00:00:03
3 66 MARCIÁNOVÁ Hana VSK Univerzita Brno 3 Žky_Ml 2003 1 00:03:52 00:00:05
4 80 HUDEČKOVÁ Barbora AC Moravská Slavia Brno, spolek 4 Žky_Ml 2003 1 00:03:55 00:00:08
5 84 ČAJKOVÁ Kristýna AK Hodonín 5 Žky_Ml 2002 1 00:03:55 00:00:08
6 62 ZÁDRAPOVÁ Zuzana AC Moravská Slavia Brno, spolek 6 Žky_Ml 2003 1 00:03:57 00:00:10
7 82 OBOŘILOVÁ Tereza Moravec Team 7 Žky_Ml 2002 1 00:04:00 00:00:12
8 88 KAMENICKÁ Vendula Brno 8 Žky_Ml 2002 1 00:04:00 00:00:13
9 89 KALINCOVÁ Anna ASK Blansko Dvorská 9 Žky_Ml 2002 1 00:04:03 00:00:15
10 71 FURCHOVÁ Natálie TJ Sokol Přísnotice 10 Žky_Ml 2003 1 00:04:05 00:00:18
11 65 JELÍNKOVÁ Adéla AHA Vyškov 11 Žky_Ml 2002 1 00:04:11 00:00:23
12 68 KOLEGAROVÁ Anna TJ Sokol Přísnotice 12 Žky_Ml 2002 1 00:04:11 00:00:24
13 60 MÁTLOVÁ Renata AHA Vyškov 13 Žky_Ml 2002 1 00:04:12 00:00:25
14 79 POHLOVÁ Adéla JAC Brno 14 Žky_Ml 2002 1 00:04:17 00:00:29
15 90 KONEČNÁ Agáta Relax-Fit.cz Team 15 Žky_Ml 2003 1 00:04:21 00:00:34
16 83 KLEIBLOVÁ Karolína Atletický klub Kuřim, z.s. 16 Žky_Ml 2002 1 00:04:22 00:00:35
17 54 HOJOVCOVÁ Marie VSK UNI Brno - Botanická 17 Žky_Ml 2003 1 00:04:26 00:00:39
18 70 MÜLLEROVÁ Kateřina AC TRACK & FIELD Brno z.s. 18 Žky_Ml 2002 1 00:04:28 00:00:40
19 53 BÍNOVÁ Viktorie VSK UNI Brno - Jehnice 19 Žky_Ml 2002 1 00:04:30 00:00:42
20 75 GLADIŠOVÁ Sára SKG Brno 20 Žky_Ml 2003 1 00:04:36 00:00:49
21 78 RAPUTOVÁ Eliška VSK Univerzita Brno 21 Žky_Ml 2003 1 00:04:37 00:00:49
22 61 FRITZOVÁ Aneta Moravec Team 22 Žky_Ml 2002 1 00:04:38 00:00:50
23 64 VŠIANSKÁ Tereza AC Moravská Slavia Brno, spolek 23 Žky_Ml 2003 1 00:04:42 00:00:54
24 81 MEZEROVÁ Eliška Sokol Bílovice nad Svitavou 24 Žky_Ml 2002 1 00:04:43 00:00:55
25 69 MÜLLEROVÁ Daniela AC TRACK & FIELD Brno z.s. 25 Žky_Ml 2002 1 00:04:46 00:00:59
26 67 ZMOŘILOVÁ Anna ŠAK Židlochovice 26 Žky_Ml 2002 1 00:04:58 00:01:10
27 73 HRISTOVÁ Desi TJ Sokol Přísnotice 27 Žky_Ml 2003 1 00:04:58 00:01:11
28 86 HROMÁDKOVÁ Aneta (CZ) Brno 28 Žky_Ml 2003 1 00:04:59 00:01:11
29 74 GLADIŠOVÁ Johana SKG Brno 29 Žky_Ml 2003 1 00:05:08 00:01:20
30 59 HÁLOVÁ Nikol AK Tišnov 30 Žky_Ml 2002 1 00:05:19 00:01:32
31 63 SMEJKALOVÁ Zuzana 31 Žky_Ml 2003 1 00:05:19 00:01:32
32 58 VRBOVSKÁ Nela VSK UNI Brno - Botanická 32 Žky_Ml 2002 1 00:05:37 00:01:49
33 55 MICHUTOVÁ Gabriela VSK UNI Brno - Botanická 33 Žky_Ml 2002 1 00:05:40 00:01:52
34 76 PROKEŠOVÁ Vendula Sokolnice 34 Žky_Ml 2002 1 00:05:48 00:02:00
35 57 SURMOVÁ Aneta VSK UNI Brno - Botanická 35 Žky_Ml 2003 1 00:05:51 00:02:04
36 51 PALEČKOVÁ Natálie VSK UNI Brno - Jehnice 36 Žky_Ml 2003 1 00:05:56 00:02:09
37 56 TRÁVNÍČKOVÁ Barbora VSK UNI Brno - Botanická 37 Žky_Ml 2003 1 00:05:58 00:02:10
38 85 BAŠEOVÁ Klára VSK Univerzita Brno 38 Žky_Ml 2002 1 00:06:00 00:02:12
39 87 MATULOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno, spolek 39 Žky_Ml 2002 1 00:07:44 00:03:57

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

24.02.2024 09:00
Rohálovská desítka
02.03.2024 08:00
BBP 7 - Běh kolem Myslivny
16.03.2024 08:00
BBP 8 - Jarní běh Doubravy
24.03.2024 08:00
BBP 9 - Blanenský kros
06.04.2024 08:00
Silniční běh Velká Morava
06.04.2024 09:00
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
07.04.2024 08:00
BBP 10 - Šaratický běh
20.04.2024 06:00
NoMenRun 2024
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.