Rychlé novinky:

01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP

22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina

Štěpánský běh Kyjov - Hlavní závod 8,2 km

Datum pořádání od 26.12.2023 08:00 do 26.12.2023 14:00
Technický delegátJan Kundrata
Zpracování výsledkůMilan Chaloupka
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Vzdálenost (km)8,20
Počet kol1
Počet závodníků266
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 15 HŘEBAČKA Matěj AK Hodonín 1 m_u39 2003 1 00:25:49
2 111 STUDNIČKA Ondřej TJ Šumperk 2 m_u39 2002 1 00:28:38 00:02:48
3 39 VIKTORA Milan Hasiči Pardubice 3 m_u39 1990 1 00:29:02 00:03:13
4 243 BLAHA Tomáš AK Kroměříž 1 m_40+ 1976 1 00:29:13 00:03:24
5 109 ŽAJDLÍK Pavel Ostrožská Lhota 4 m_u39 1988 1 00:29:22 00:03:33
6 100 JOSEF Filip Mikulčice 5 m_u39 1984 1 00:29:50 00:04:01
7 136 MASARYK Pavol AK Senice 2 m_40+ 1980 1 00:30:16 00:04:27
8 34 KARAFIÁT Jan AK Hodonín 6 m_u39 1999 1 00:30:17 00:04:28
9 306 JURČÍK Josef Skalica 3 m_40+ 1977 1 00:30:57 00:05:08
10 17 PŘICHYSTAL Lukáš Židlochovice 4 m_40+ 1981 1 00:31:41 00:05:52
11 22 SKŘIVÁNEK Martin AK Drnovice 5 m_40+ 1976 1 00:31:49 00:06:00
12 44 VODIČKA David SDH Svatobořice 7 m_u39 1994 1 00:31:54 00:06:04
13 384 ŠNAJDR Petr Milotice 8 m_u39 1997 1 00:31:56 00:06:06
14 170 PSOTA Andrej AŠK Grafobal Skalica 1 m_50+ 1970 1 00:31:57 00:06:07
15 188 DERKA Radim Přerov 9 m_u39 1991 1 00:31:59 00:06:09
16 113 POLOHOVÁ Zuzana KOBRA 1 z_35+ 1982 1 00:32:04 00:06:15
17 307 KOLÍNEK Peter AK Junior Holíč 10 m_u39 1987 1 00:32:24 00:06:35
18 391 TRUKSOVÁ Danka TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 2 z_35+ 1982 1 00:32:24 00:06:35
19 37 DINŽÍK Viliam Myjava 11 m_u39 1987 1 00:32:44 00:06:54
20 80 TOMEČEK Jiří AK Vnorovy 6 m_40+ 1983 1 00:32:47 00:06:57
21 133 HASTÍKOVÁ Jarmila Veselí nad Moravou 3 z_35+ 1980 1 00:32:47 00:06:58
22 49 JANČAŘÍKOVÁ Lenka 2BWINNER TEAM 1 z_45+ 1970 1 00:32:52 00:07:03
23 131 MAXIÁN Boris Kuty 12 m_u39 1991 1 00:33:01 00:07:12
24 4 HORÁK Aleš Uherské Hradiště 7 m_40+ 1980 1 00:33:01 00:07:12
25 220 VAŠEK Petr Brno 13 m_u39 1984 1 00:33:02 00:07:13
26 78 VAŘECHA Lubomír Karpatské Naděje 8 m_40+ 1978 1 00:33:20 00:07:31
27 84 POPOV Evžen Bzenec 2 m_50+ 1969 1 00:33:24 00:07:35
28 387 KOTÁSEK Pavel Holíč 14 m_u39 1999 1 00:33:31 00:07:41
29 134 KYJOVSKÝ Radim 15 m_u39 2002 1 00:33:37 00:07:47
30 254 KADLEC Petr Milotice 3 m_50+ 1965 1 00:33:48 00:07:59
31 379 UHRIN Tomáš Skalica 16 m_u39 1984 1 00:33:48 00:07:59
32 138 CHALK Steve SK Radiosport 4 m_50+ 1965 1 00:33:49 00:07:59
33 268 MICHALČÍK Pavol TJ Spartak Miava 9 m_40+ 1980 1 00:33:51 00:08:02
34 8 KŘEŠŤÁK Damien Rozběháme Břeclav 17 m_u39 2008 1 00:33:52 00:08:03
35 147 DUŠIL Jaroslav BK Brno 5 m_50+ 1970 1 00:33:56 00:08:07
36 255 PRČÍK Adam Čejkovice 18 m_u39 2003 1 00:34:15 00:08:25
37 196 ČERMÁK Gabriel AK Junior Holíč 10 m_40+ 1979 1 00:34:19 00:08:29
38 164 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 4 z_35+ 1983 1 00:34:22 00:08:32
39 328 DOBŠÍK Jiří Brno 11 m_40+ 1978 1 00:34:27 00:08:38
40 370 VÁVROVÁ Veronika PROefekt team 1 z_u34 1998 1 00:34:35 00:08:46
41 6 SELUCKÝ Jiří Kyjov 6 m_50+ 1965 1 00:34:38 00:08:49
42 57 DERMÍŠEK Milan Pneuservis Prstek 19 m_u39 1984 1 00:34:43 00:08:54
43 149 CINTUA Juraj ŠFK Štěfanov 12 m_40+ 1979 1 00:34:51 00:09:02
44 148 ROTREKL Jakub SDH Svatobořice 20 m_u39 1997 1 00:35:00 00:09:11
45 108 KRYSTIÁN Martin Ladermon 7 m_50+ 1972 1 00:35:14 00:09:25
46 377 HÁJEK Jakub Kroměříž 8 m_50+ 1970 1 00:35:15 00:09:26
47 59 GRMOLEC Lukáš Cyclo team Kyjov 13 m_40+ 1983 1 00:35:24 00:09:34
48 163 KOVALČÍK Michal Hodonín 21 m_u39 1998 1 00:35:32 00:09:43
49 29 MATUŠKA Jaroslav MT_workout 22 m_u39 1987 1 00:35:33 00:09:44
50 386 DUCHOSLAV Adrián AK Junior Holíč 23 m_u39 2003 1 00:35:33 00:09:44
51 242 CERMAN Ivo Kyjov 24 m_u39 1991 1 00:35:40 00:09:51
52 314 POHANKA Libor Břeclav 14 m_40+ 1978 1 00:35:42 00:09:52
53 97 DANIŠ Miroslav Senica 9 m_50+ 1973 1 00:35:45 00:09:56
54 247 MINAŘÍK Miroslav EPS ROTOR Kunovice 10 m_50+ 1971 1 00:35:53 00:10:04
55 9 VRZAL Tomáš Rozběháme Břeclav 25 m_u39 1988 1 00:35:55 00:10:06
56 118 NEDBAL Daniel Digram 15 m_40+ 1976 1 00:35:56 00:10:07
57 327 HYRÁNEK Vladimír Kuty 16 m_40+ 1979 1 00:36:02 00:10:13
58 81 MANĚK Lubor 26 m_u39 1989 1 00:36:03 00:10:14
59 72 VACHO Juraj AK Senica 17 m_40+ 1981 1 00:36:05 00:10:15
60 178 MARADA Tomáš Řečkovice 18 m_40+ 1976 1 00:36:06 00:10:16
61 393 DOSTÁL Rostislav Šibuřice 27 m_u39 1995 1 00:36:07 00:10:18
62 95 HOFMANN Adriana Potsdamer Laufclub 2 z_u34 1993 1 00:36:09 00:10:20
63 228 MIKULA Miroslav Radošovce 1 m_65+ 1957 1 00:36:10 00:10:21
64 19 DANEŠ Martin Rozběháme Břeclav 28 m_u39 1985 1 00:36:13 00:10:23
65 395 INDRA Marek 11 m_50+ 1972 1 00:36:16 00:10:26
66 65 KORVAS Josef Atletický klub Vnorovy 12 m_50+ 1964 1 00:36:22 00:10:33
67 354 JAVORSKÁ Silvia Skalica 3 z_u34 1994 1 00:36:27 00:10:38
68 46 VODIČKA Lukáš SDH Svatobořice 29 m_u39 2008 1 00:36:33 00:10:44
69 5 SELUCKÁ Blanka Kyjov 2 z_45+ 1970 1 00:36:35 00:10:46
70 331 ŠRUTKOVÁ Adéla Dubňany 4 z_u34 1999 1 00:36:40 00:10:51
71 47 ONDRAČKA Zbyněk KANOISTIKA ONV 13 m_50+ 1972 1 00:36:46 00:10:57
72 86 MARTIŠOVÁ Michala ŠK Jablonica 5 z_35+ 1983 1 00:36:48 00:10:59
73 197 GARDAVSKÝ Radovan Praha 30 m_u39 1988 1 00:36:52 00:11:03
74 349 BARTOŠKOVÁ Lobomíra Skalica 3 z_45+ 1977 1 00:36:57 00:11:08
75 312 JANDORA Jaroslav Kyjov 31 m_u39 1992 1 00:36:58 00:11:09
76 125 HALOVA Hana AK Kyjov 5 z_u34 1991 1 00:37:10 00:11:20
77 66 KOLLÁR Martin Nafta a.s. 19 m_40+ 1974 1 00:37:12 00:11:23
78 43 ROTREKL Michal SDH Svatobořice 32 m_u39 2002 1 00:37:13 00:11:24
79 155 STŘÍBRNÝ Martin Brno 33 m_u39 1987 1 00:37:14 00:11:25
80 23 CÍCH Vladimír Beháme SK 2 m_65+ 1958 1 00:37:15 00:11:26
81 25 KRATOCHVILOVA Martina Malacky 6 z_35+ 1980 1 00:37:16 00:11:26
82 210 ŠOŠOVIČKA Jaroslav Lužice 14 m_50+ 1970 1 00:37:26 00:11:36
83 241 KADLECOVÁ Jana Chřibyrun 4 z_45+ 1977 1 00:37:28 00:11:39
84 90 FRIDRICH Pavel Kyjov 20 m_40+ 1983 1 00:37:29 00:11:40
85 389 SOUKUP Aleš Milotice 34 m_u39 1988 1 00:37:37 00:11:48
86 292 SÝKORA Michal Rozběháme Břeclav 21 m_40+ 1983 1 00:37:39 00:11:49
87 85 FABUŠ Milan Borský svätý Jur - Tomky 15 m_50+ 1972 1 00:37:45 00:11:56
88 378 DUŠÍK Michal Lovčice 22 m_40+ 1975 1 00:37:48 00:11:59
89 353 IŠTOK Aleš 23 m_40+ 1976 1 00:37:54 00:12:05
90 213 ŠOŠOVIČKA David Prušánky 35 m_u39 1993 1 00:38:00 00:12:10
91 127 PAUER Jan Kyjov 36 m_u39 1991 1 00:38:05 00:12:15
92 156 VACULÍK Michal Žeravice 37 m_u39 2000 1 00:38:06 00:12:16
93 21 KREJZLIK Pavel Kyjov 16 m_50+ 1968 1 00:38:16 00:12:27
94 326 PAULÍK Roman Kyjov 38 m_u39 1994 1 00:38:23 00:12:34
95 233 PETER Portašik AŠK Grafobal Skalica 1 m_60+ 1963 1 00:38:25 00:12:36
96 161 SPÁČIL Petr Ultra Kyjov 24 m_40+ 1978 1 00:38:26 00:12:36
97 303 STRÝČEK Kryštof Kyjov 39 m_u39 1998 1 00:38:33 00:12:43
98 360 SLOUKA Jiří Blažovice 25 m_40+ 1983 1 00:38:37 00:12:48
99 36 MĚSIČKOVÁ Petra Sobůlky 7 z_35+ 1988 1 00:38:40 00:12:51
100 165 VINTR Tomáš AK Junior Holíč 26 m_40+ 1983 1 00:38:42 00:12:53
101 107 MARTON Daniel Sokol Kyjov 27 m_40+ 1980 1 00:38:48 00:12:59
102 119 TOMÁŠ Martin Brno 28 m_40+ 1977 1 00:38:55 00:13:06
103 267 VAŠULKA Martin Kyjov 40 m_u39 1997 1 00:38:59 00:13:10
104 275 HUTYRA Jaroslav TJ Spartak Miava 2 m_60+ 1962 1 00:39:00 00:13:10
105 316 RYGL Jaroslav Kelčany 17 m_50+ 1970 1 00:39:05 00:13:16
106 83 MIKULECKÁ Kateřina Hodonín 6 z_u34 1998 1 00:39:08 00:13:19
107 381 ŠNAJDR Marek Ratíškovice 41 m_u39 1991 1 00:39:12 00:13:23
108 342 KORDULA Miroslav Sobůlky 42 m_u39 1994 1 00:39:22 00:13:33
109 20 LENGHARTOVÁ Dáša Hlohovec 5 z_45+ 1976 1 00:39:23 00:13:34
110 61 MRÁZEK Roman 43 m_u39 1986 1 00:39:25 00:13:36
111 26 KOLMAŠOVÁ Lucie Liga 100 Olomouc 8 z_35+ 1982 1 00:39:27 00:13:37
112 295 LE Adam 44 m_u39 1997 1 00:39:27 00:13:37
113 206 STRASSER Jakub 45 m_u39 1986 1 00:39:32 00:13:43
114 51 MĚSÍČEK Jakub Sokol Sobůlky 46 m_u39 1990 1 00:39:38 00:13:48
115 50 MARTINEK Pavel Hýsly 47 m_u39 1992 1 00:39:44 00:13:54
116 434 ADAMEC Jiří Strážnické Běhny 48 m_u39 1986 1 00:39:49 00:13:59
117 319 GAZÁRKOVÁ Martina Strážnice 9 z_35+ 1984 1 00:39:49 00:14:00
118 52 MLČEK Rostislav Vracov 49 m_u39 1992 1 00:39:51 00:14:02
119 285 SMOLÍČEK Milan TJ Spartak Miava 3 m_60+ 1960 1 00:39:59 00:14:10
120 63 HALAS Petr AK Drnovice 18 m_50+ 1973 1 00:40:07 00:14:18
121 258 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 3 m_65+ 1957 1 00:40:14 00:14:24
122 71 MÍŠA Dušan Skalica 29 m_40+ 1978 1 00:40:27 00:14:38
123 278 PŘIKRYLOVÁ Lada Vlkoš 7 z_u34 2001 1 00:40:30 00:14:40
124 269 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 4 m_60+ 1959 1 00:40:42 00:14:53
125 289 DURNOVÁ Marta Veselí nad Moravou 1 z_55+ 1964 1 00:40:42 00:14:53
126 112 STUDNIČKA Oldřich 50 m_u39 1999 1 00:40:43 00:14:54
127 329 KUTÁLEK Jakub Dubňany 51 m_u39 1986 1 00:40:45 00:14:56
128 137 HASTÍK Kamil 30 m_40+ 1977 1 00:40:47 00:14:58
129 159 VALÁŠEK Jiří Kyjov 52 m_u39 1989 1 00:40:48 00:14:59
130 79 HAPLOVA Leona Karpatské Naděje 31 m_40+ 1974 1 00:40:50 00:15:01
131 12 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 19 m_50+ 1971 1 00:41:04 00:15:15
132 310 GRUFÍK Zbyněk Dubňany 32 m_40+ 1982 1 00:41:18 00:15:29
133 48 ZVÁČ Josef Kazárka klub Šaštín 5 m_60+ 1963 1 00:41:20 00:15:31
134 182 VÁHALA Zbyněk Kyjov 33 m_40+ 1980 1 00:41:23 00:15:34
135 357 JIŘÍK Matěj Kobeho tygři 53 m_u39 2002 1 00:41:24 00:15:34
136 75 MARTINČIČ Tomáš Skalica 54 m_u39 1984 1 00:41:25 00:15:36
137 302 MICHALOVIČ Martin 34 m_40+ 1979 1 00:41:38 00:15:48
138 14 BACHURKOVÁ Jitka Rozběháme Hodonín 6 z_45+ 1971 1 00:41:38 00:15:49
139 32 LE David 55 m_u39 1998 1 00:41:40 00:15:51
140 225 MADLUŠKOVÁ Veronika SŠ Trenčín 8 z_u34 2007 1 00:41:41 00:15:52
141 334 NOVÁK Václav Olomouc 56 m_u39 1986 1 00:41:42 00:15:53
142 205 LEBDUŠKA Jiří Kyjov 35 m_40+ 1981 1 00:41:43 00:15:53
143 236 CHRENKA Josef AŠK Grafobal Skalica 4 m_65+ 1957 1 00:41:46 00:15:57
144 238 MAUMGARTNER Eduard Radošovce 5 m_65+ 1957 1 00:41:52 00:16:03
145 308 ILČÍK Jiří Dubnany 57 m_u39 1987 1 00:41:59 00:16:10
146 11 PJAJČÍK Vít KANOISTIKA ONV 20 m_50+ 1969 1 00:42:01 00:16:12
147 222 KUNRT Vladislav Bukovany 21 m_50+ 1970 1 00:42:04 00:16:15
148 102 BOBČÍKOVÁ Martina AK Vnorovy 10 z_35+ 1981 1 00:42:06 00:16:17
149 58 WOLLMUTH Petr 22 m_50+ 1968 1 00:42:07 00:16:18
150 369 ŽIVNA Vladimír Skalica 36 m_40+ 1975 1 00:42:13 00:16:23
151 120 KOUKAL Marek Kyjov 37 m_40+ 1974 1 00:42:13 00:16:23
152 383 DŘEVĚNÝ Stanislav Milotice 58 m_u39 1991 1 00:42:18 00:16:29
153 207 MAREŠ Petr Praha 23 m_50+ 1971 1 00:42:27 00:16:37
154 88 MUDRONČEKOVÁ Nevenka Senica 7 z_45+ 1977 1 00:42:27 00:16:38
155 208 MAŠKOVÁ Ludmila Praha 8 z_45+ 1978 1 00:42:30 00:16:41
156 54 LECIÁNOVÁ Monika AK Kyjov 9 z_u34 2000 1 00:42:30 00:16:41
157 104 GUBAN Josef AK Vnorovy 24 m_50+ 1968 1 00:42:35 00:16:46
158 103 URBANČÍKOVÁ Marie AK Vnorovy 9 z_45+ 1975 1 00:42:35 00:16:46
159 129 ONDRISKOVÁ Katarína AK Senica 10 z_u34 1991 1 00:42:41 00:16:52
160 70 ONDRISKA Jakub AK Senica 59 m_u39 1990 1 00:42:41 00:16:52
161 117 DEMOVIČ Štefan KOBRA 25 m_50+ 1964 1 00:42:44 00:16:55
162 114 DOBŠOVIČ Peter KOBRA 38 m_40+ 1974 1 00:42:47 00:16:58
163 2 ORTH Ján Zohor 6 m_60+ 1963 1 00:42:48 00:16:59
164 317 TANNEROVÁ Kateřina CK DACOM PHARMA KYJOV 11 z_u34 2008 1 00:42:48 00:16:59
165 209 KUPEC Libor Kyjov 26 m_50+ 1967 1 00:43:01 00:17:12
166 221 NECKÁŘ Václav 39 m_40+ 1979 1 00:43:06 00:17:17
167 218 PAVELKOVÁ Erika Kůty 60 m_u39 1992 1 00:43:15 00:17:26
168 362 JAVORČEKOVÁ Klaudia Holíč 12 z_u34 1996 1 00:43:24 00:17:35
169 24 SLOVÁK Patrik Kyjov 40 m_40+ 1976 1 00:43:26 00:17:37
170 10 PJAJČÍK Michal KANOISTIKA ONV 61 m_u39 2001 1 00:43:34 00:17:45
171 38 VIKTORA Milan VK Hodonín 27 m_50+ 1966 1 00:43:36 00:17:47
172 123 SLAVIČÍNSKÝ Jaroslav Světice 62 m_u39 1990 1 00:43:59 00:18:10
173 132 LIŠKA Julius Kyjov 63 m_u39 1994 1 00:44:09 00:18:19
174 27 KACHTÍK Vlastimil eSVS.CZ Team Vsetín 28 m_50+ 1968 1 00:44:17 00:18:28
175 368 BREZOVSKÝ Ferdinand AŠK Grafobal Skalica 41 m_40+ 1982 1 00:44:22 00:18:32
176 62 BUJNA Robert Kuchyňa 29 m_50+ 1964 1 00:44:24 00:18:35
177 64 KÉRI Pavol Nezastaviteľný 42 m_40+ 1976 1 00:44:24 00:18:35
178 98 BĚLKA Jakub Běž a bud 43 m_40+ 1983 1 00:44:26 00:18:37
179 99 MAŠOVÁ Jitka Milotice 13 z_u34 1993 1 00:44:26 00:18:37
180 130 SMITH Anna Osvětimany 14 z_u34 1993 1 00:44:31 00:18:42
181 60 HRAZDIL Michal 44 m_40+ 1978 1 00:44:38 00:18:49
182 30 HLAVÁČ Radek 64 m_u39 1988 1 00:44:42 00:18:53
183 301 MOLNÁR Jiří Lužice 45 m_40+ 1979 1 00:44:54 00:19:05
184 315 KONÍČEK Marek CK DACOM PHARMA KYJOV 46 m_40+ 1975 1 00:44:57 00:19:08
185 153 CHALK Zuzana 2 z_55+ 1959 1 00:45:04 00:19:15
186 189 MORAVANSKÁ Věra 11 z_35+ 1979 1 00:45:08 00:19:18
187 33 GAZÁRKOVÁ Adriana MŠK Borský Mikuláš 15 z_u34 2008 1 00:45:16 00:19:26
188 299 SLÁVIKOVÁ Lea MŠK Borský Mikuláš 16 z_u34 2009 1 00:45:17 00:19:27
189 35 ORGOŇOVÁ Michaela MŠK Borský Mikuláš 17 z_u34 2008 1 00:45:17 00:19:27
190 304 NOVOSAD Peter Skalica 65 m_u39 1986 1 00:45:18 00:19:29
191 215 ČMELÍK Daniel Kyjov 66 m_u39 1995 1 00:45:19 00:19:29
192 227 MADLUŠKA Marian Miava 30 m_50+ 1971 1 00:45:22 00:19:33
193 250 ŠKARECKÁ Marcela Vracov 10 z_45+ 1969 1 00:45:29 00:19:40
194 42 HOLKOVÁ Jiřina AK Junior Holíč 11 z_45+ 1970 1 00:45:31 00:19:41
195 89 ČMELA Marián 47 m_40+ 1976 1 00:45:31 00:19:42
196 76 TURKOVIČOVÁ Silvia 18 z_u34 1994 1 00:45:33 00:19:44
197 77 STANČIAK Boris Skalica 48 m_40+ 1977 1 00:45:33 00:19:44
198 390 BARTÁL Peter Praha 67 m_u39 1984 1 00:45:41 00:19:52
199 69 MEZIHORÁK Radim 68 m_u39 1992 1 00:45:41 00:19:52
200 252 SLÁDEK Michal Holíč 69 m_u39 1987 1 00:45:50 00:20:01
201 199 BALÁŽOVÁ Anna Nová Lhota 12 z_45+ 1974 1 00:45:52 00:20:03
202 336 KOBLIHA Milan Atletika Alojsof 6 m_65+ 1957 1 00:45:52 00:20:03
203 13 PRČÍK Antonín Dolní Bojanovice 7 m_65+ 1955 1 00:45:54 00:20:05
204 397 ZDEŇKOVÁ Renata Veselí nad Moravou 13 z_45+ 1972 1 00:45:56 00:20:07
205 283 KLIMEŠOVÁ Jana Kyjov 3 z_55+ 1963 1 00:45:58 00:20:08
206 169 HORÁK Luboš Bučovice 49 m_40+ 1979 1 00:46:01 00:20:12
207 340 DVOŘÁKOVÁ Eva Atletika Alojsof 4 z_55+ 1955 1 00:46:15 00:20:26
208 160 SVOBODA Jakub 70 m_u39 2002 1 00:46:21 00:20:31
209 126 HORŇÁKOVÁ Zuzana AK Kyjov 19 z_u34 2004 1 00:46:21 00:20:31
210 87 POLÁŠEK Zdeněk Vlkoš 50 m_40+ 1974 1 00:46:38 00:20:49
211 173 HORŇÁK Pavel Kyjov 31 m_50+ 1972 1 00:46:42 00:20:52
212 154 NĚMČANSKÝ Vítek Kyjov 71 m_u39 2004 1 00:46:45 00:20:56
213 68 SLEPÁNEK Lukáš Ostrovánky 72 m_u39 1986 1 00:46:46 00:20:56
214 200 TOMKOVÁ Silvie 14 z_45+ 1974 1 00:47:01 00:21:11
215 388 KRESTA Roman Orel Židenice 32 m_50+ 1965 1 00:47:21 00:21:31
216 3 ORTH Milan Stará Břeclav 7 m_60+ 1961 1 00:47:42 00:21:53
217 332 WOLFOVÁ Monika Kelčany 15 z_45+ 1972 1 00:47:51 00:22:02
218 216 CERMANOVÁ Aneta Kyjov 20 z_u34 2002 1 00:47:53 00:22:03
219 175 ŘIHÁKOVÁ Tereza SDH Svatobořice 21 z_u34 1994 1 00:47:56 00:22:07
220 305 IVÁN Jaroslav Karlín 8 m_60+ 1960 1 00:48:24 00:22:35
221 45 URUBEK Hynek SDH Svatobořice 73 m_u39 1996 1 00:48:33 00:22:44
222 93 ZAHRÁDKA Michal 74 m_u39 1984 1 00:48:41 00:22:52
223 322 KUBENOVÁ Markéta Uherské Hradiště 12 z_35+ 1987 1 00:48:45 00:22:56
224 82 FILÍPKOVÁ Šárka SRTG Podluží 22 z_u34 1999 1 00:48:51 00:23:01
225 73 TROJANOVÁ Iveta Vracov 16 z_45+ 1974 1 00:48:55 00:23:06
226 91 LOCHMAN Ondřej 75 m_u39 1986 1 00:49:00 00:23:11
227 366 GORBATENKOVÁ Soňa AK Junior Holíč 13 z_35+ 1981 1 00:49:02 00:23:13
228 96 HOLEČEK Ondřej 76 m_u39 1985 1 00:49:13 00:23:24
229 176 PERĎOCH Jiří 77 m_u39 1989 1 00:49:15 00:23:26
230 40 JAROŠOVÁ Lenka Pardubice 23 z_u34 1991 1 00:49:21 00:23:32
231 177 ŠMÍD Petr Hrušky 51 m_40+ 1980 1 00:49:40 00:23:50
232 239 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 5 z_55+ 1965 1 00:49:45 00:23:56
233 286 ŠAŇKOVÁ Adéla OSP Hodonín 24 z_u34 2008 1 00:49:57 00:24:08
234 294 HOČICA Lukáš Znojmo 52 m_40+ 1982 1 00:50:09 00:24:19
235 293 GROŠEK Tomáš Brno 53 m_40+ 1981 1 00:50:09 00:24:20
236 55 NEMČEK Tomáš BSJ Lajf 78 m_u39 1987 1 00:50:20 00:24:31
237 41 HAVLÍČEK Michal ACES Team Karlovy Vary 33 m_50+ 1971 1 00:50:24 00:24:34
238 358 ŽIVNA Radovan Lab 34 m_50+ 1970 1 00:50:42 00:24:53
239 271 ROZSYPALOVÁ Pavla Kyjov 17 z_45+ 1970 1 00:50:54 00:25:04
240 101 ROZSYPAL Jakub 79 m_u39 1993 1 00:50:54 00:25:05
241 92 HUDEC Radek 80 m_u39 1984 1 00:51:00 00:25:10
242 74 CHALOUPKOVÁ Gabriela Kyjov 14 z_35+ 1984 1 00:51:51 00:26:02
243 265 DUROŠKA Pavel SDH Svatobořice 81 m_u39 1989 1 00:52:24 00:26:34
244 323 NOVOTNÝ Adam Kyjov 82 m_u39 2014 1 00:52:24 00:26:35
245 367 GORBATENKOV Alexander AK Junior Holíč 35 m_50+ 1972 1 00:52:42 00:26:53
246 333 ŠLAMPA Pavel Kyjov 9 m_60+ 1960 1 00:53:11 00:27:22
247 318 SVITÁLKOVÁ Ema CK DACOM PHARMA KYJOV 25 z_u34 2012 1 00:53:11 00:27:22
248 28 MATUŠKOVÁ Aneta MT_workout 26 z_u34 1993 1 00:53:42 00:27:53
249 324 NOVOTNÝ Emil Kyjov 36 m_50+ 1972 1 00:53:43 00:27:54
250 94 VIDUREK Milan 54 m_40+ 1978 1 00:53:52 00:28:03
251 256 TANHAUSER Petr Hodonín 55 m_40+ 1977 1 00:54:23 00:28:34
252 7 KŘEŠŤÁK Miloslav Břeclav 10 m_60+ 1963 1 00:54:26 00:28:36
253 181 MARADOVÁ Karla Řečkovice 15 z_35+ 1980 1 00:54:40 00:28:51
254 361 ŠTOSOVÁ Kristýna Dražovky 27 z_u34 1998 1 00:55:42 00:29:53
255 284 KLIMEŠOVÁ Lucie Kyjov 28 z_u34 1994 1 00:56:48 00:30:59
256 260 HLADKÁ Ivana Veselí nad Moravou 18 z_45+ 1969 1 00:57:21 00:31:32
257 231 ŠKARECKÝ Filip 83 m_u39 1995 1 00:58:01 00:32:11
258 193 ŽIŽLAVSKÁ Nela Kyjov 29 z_u34 2005 1 00:59:26 00:33:36
259 282 ŠIMEČEK Jan Kyjov 84 m_u39 2005 1 00:59:26 00:33:37
260 192 ŽIŽLAVSKÁ Leontýna Kyjov 30 z_u34 2003 1 00:59:26 00:33:37
261 248 HORÁKOVÁ Marie Bučovice 16 z_35+ 1986 1 01:00:23 00:34:34
262 359 VÁGNEROVÁ Zuzana Žadovice 17 z_35+ 1983 1 01:00:42 00:34:53
263 296 SOLDÁNOVÁ Helena Brno 19 z_45+ 1972 1 01:01:42 00:35:53
264 18 MĚSÍČEK Pavel Sokol Mistřín 37 m_50+ 1967 1 01:04:59 00:39:10
265 191 ŠKRABALOVÁ Adéla Uherský Ostroh 31 z_u34 2003 1 01:06:20 00:40:31
266 128 KUNC Josef Orel Vyškov 11 m_60+ 1960 1 01:08:54 00:43:04

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

20.04.2024 06:00
NoMenRun 2024
20.04.2024 08:00
Jarní běh severem 2024
21.04.2024 15:00
Běh městem Lanžhot
30.04.2024 15:00
Z bačkor do tenisek
01.05.2024 10:00
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium
05.05.2024 08:30
FORCE SPAC - O pohár starosty města Orlové
06.05.2024 06:45
Kardio běh Jiřího Tomana 2024
09.05.2024 17:00
BB 3 - Běh Holednou
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.