Rychlé novinky:

18.10.2022: Propozice BBP Jehnice 2022

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

BBP 8 - Modřický pohár - Přípravky mladší dívky

Datum pořádání od 07.03.2020 08:00 do 07.03.2020 15:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 09:45 hod

Vzdálenost (km)0,30
Počet kol1
Počet závodníků43
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 342 VLACHOVÁ Ester Orel Vyškov 1 Př_Ml_D 2011 1 00:00:59
2 306 STAŇKOVÁ Hana TJ Sokol Přísnotice 2 Př_Ml_D 2011 1 00:01:00 00:00:00
3 256 PŘIDALOVÁ Veronika AK Panter Brno 3 Př_Ml_D 2011 1 00:01:01 00:00:01
4 332 MAREŠOVÁ Nella AC Moravská Slavia Brno 4 Př_Ml_D 2011 1 00:01:02 00:00:02
5 346 VAVEĽOVÁ Leontýna SK TROPS Brno 5 Př_Ml_D 2011 1 00:01:04 00:00:04
6 262 KUKUČKOVÁ Barbora VSK Univerzita Brno 6 Př_Ml_D 2011 1 00:01:05 00:00:05
7 350 ŠMÍDOVÁ Linda TJ Sokol Přísnotice 7 Př_Ml_D 2011 1 00:01:05 00:00:05
8 305 HANÁKOVÁ Markéta Orel Vyškov 8 Př_Ml_D 2012 1 00:01:05 00:00:06
9 337 SEDLÁKOVÁ Adéla AHA Vyškov 9 Př_Ml_D 2012 1 00:01:06 00:00:06
10 349 LUKLOVÁ Linda Modřice 10 Př_Ml_D 2011 1 00:01:06 00:00:06
11 308 DOBEŠOVÁ Veronika AC Moravská Slavia Brno 11 Př_Ml_D 2011 1 00:01:06 00:00:07
12 315 KAŠAJ Natálie AC Moravská Slavia Brno 12 Př_Ml_D 2013 1 00:01:08 00:00:08
13 344 KOKTOVÁ Zuzana SK TROPS 13 Př_Ml_D 2011 1 00:01:08 00:00:08
14 335 HOLKOVÁ Emilly Atletika Slavkov 14 Př_Ml_D 2012 1 00:01:09 00:00:09
15 271 LANDOVÁ Simona AC Moravská Slavia Brno 15 Př_Ml_D 2011 1 00:01:09 00:00:09
16 310 HRABOVSKÁ Lucie AHA Vyškov 16 Př_Ml_D 2013 1 00:01:10 00:00:10
17 260 ŠPOKOVÁ Laura 17 Př_Ml_D 2011 1 00:01:10 00:00:10
18 265 SAMKOVÁ Simona AHA Vyškov 18 Př_Ml_D 2013 1 00:01:11 00:00:11
19 322 ČECHALOVÁ Liduše 19 Př_Ml_D 2011 1 00:01:11 00:00:11
20 274 PUDELKOVÁ Anna AC Moravská Slavia Brno 20 Př_Ml_D 2013 1 00:01:11 00:00:11
21 338 DARKWAH Melisa SK Speed Brno 21 Př_Ml_D 2013 1 00:01:11 00:00:11
22 257 SOUKUPOVÁ Nela SK TROPS Brno 22 Př_Ml_D 2011 1 00:01:11 00:00:12
23 339 LINHARTOVÁ Laura SK TROPS 23 Př_Ml_D 2012 1 00:01:11 00:00:12
24 277 MATOUŠKOVÁ Ema SK Speed Brno 24 Př_Ml_D 2011 1 00:01:12 00:00:12
25 333 SCHWABOVÁ Ema SK Speed Brno 25 Př_Ml_D 2012 1 00:01:13 00:00:13
26 316 HOLEŠOVSKÁ Emma Brno 26 Př_Ml_D 2013 1 00:01:14 00:00:14
27 261 KOŘENKOVÁ Julie AC Moravská Slavia Brno 27 Př_Ml_D 2013 1 00:01:15 00:00:15
28 259 JANÁSOVÁ Viktorie Slavkov 28 Př_Ml_D 2011 1 00:01:15 00:00:15
29 276 JUŘICOVÁ Ema Brno 29 Př_Ml_D 2011 1 00:01:15 00:00:16
30 326 ZEZULOVÁ Luisa Fileto 30 Př_Ml_D 2011 1 00:01:16 00:00:17
31 302 VALEŠOVÁ Klára AK Šlapanice 31 Př_Ml_D 2011 1 00:01:17 00:00:17
32 301 BENČÍKOVÁ Ella SK TROPS Brno 32 Př_Ml_D 2013 1 00:01:17 00:00:18
33 334 HORTOVÁ Eliška SK Speed Brno 33 Př_Ml_D 2011 1 00:01:18 00:00:18
34 330 KILIANOVÁ Vanda SK Speed Brno 34 Př_Ml_D 2012 1 00:01:19 00:00:19
35 320 BÁRTOVÁ Vendula SK TROPS 35 Př_Ml_D 2013 1 00:01:19 00:00:19
36 328 BLAŽKOVÁ Aneta 36 Př_Ml_D 2011 1 00:01:19 00:00:20
37 253 STRAKOVÁ Lucie SK TROPS Brno 37 Př_Ml_D 2013 1 00:01:21 00:00:21
38 264 VUCHKÁNOVÁ Natálie SK TROPS Brno 38 Př_Ml_D 2012 1 00:01:21 00:00:22
39 336 ŽABKOVÁ Elena 39 Př_Ml_D 2012 1 00:01:23 00:00:23
40 279 BOTHOVÁ Markéta VSK Univerzita Brno 40 Př_Ml_D 2013 1 00:01:26 00:00:26
41 317 PIELOVÁ Nela 41 Př_Ml_D 2013 1 00:01:29 00:00:29
42 340 KROMEROVÁ Adéla Brno 42 Př_Ml_D 2013 1 00:01:33 00:00:33
43 323 ČECHALOVÁ Hana 43 Př_Ml_D 2011 1 00:01:59 00:00:59

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

04.02.2023 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
25.02.2023 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
25.02.2023 09:00
Rohálovská desítka
04.03.2023 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
25.03.2023 08:00
BBP 10 - Jarní běh DOUBRAVY
30.03.2023 17:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
13.04.2023 17:00
BB 2 - Běh okolo Kraví hory
11.05.2023 17:00
BB 3 - Běh Holednou
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.