01.03.2024: Změna termínu 8. závodu BBP
22.02.2024: Rohálovská 10 - Startovní listina
Hlavní rozhodčí | Petr Kotyza |
Zpracování výsledků | Martin Juránek |
Propozice ke stažení |
Seriál závodů | BBP 2020 - Přípravky starší dívky |
Propozice seriálu ke stažení | |
Detail seriálu | |
Vzdálenost (km) | 0,80 |
Počet kol | 1 |
Počet závodníků | 27 |
Stav | Oficiální výsledky |
Poř. | St. číslo |
Jméno | Oddíl | Poř. kat. | Kateg. | Ročník | Kola | Výkon | Ztráta |
1 | 24 | PROCHÁZKOVÁ Sára | TJ Sokol Přísnotice | 1 | Př_St_D | 2009 | 1 | 00:03:08 | |
2 | 1 | RADVANOVÁ Markéta | VSK Univerzita Brno | 2 | Př_St_D | 2009 | 1 | 00:03:09 | 00:00:00 |
3 | 16 | RYBOVÁ Kateřina | ASK Blansko | 3 | Př_St_D | 2009 | 1 | 00:03:09 | 00:00:00 |
4 | 29 | NAVRÁTILOVÁ Stela | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 4 | Př_St_D | 2009 | 1 | 00:03:13 | 00:00:04 |
5 | 14 | ZAMAZALOVÁ Eliška | ASK Blansko | 5 | Př_St_D | 2009 | 1 | 00:03:18 | 00:00:09 |
6 | 2 | SOUČKOVÁ Marie | Sokol Přísnotice / Orel Židenice | 6 | Př_St_D | 2009 | 1 | 00:03:19 | 00:00:10 |
7 | 30 | VLKOVÁ Bára | SK Speed Brno, spolek | 7 | Př_St_D | 2009 | 1 | 00:03:19 | 00:00:10 |
8 | 3 | BEZDÍČKOVÁ Daniela | AK Blansko | 8 | Př_St_D | 2010 | 1 | 00:03:22 | 00:00:13 |
9 | 10 | KREJČÍ Barbora | ELITE sport Boskovice | 9 | Př_St_D | 2009 | 1 | 00:03:25 | 00:00:16 |
10 | 34 | HLADKÁ Leontýna | SK Skol | 10 | Př_St_D | 2010 | 1 | 00:03:29 | 00:00:21 |
11 | 8 | PLAŠILOVÁ Lucie | TJ Znojmo, z.s. | 11 | Př_St_D | 2010 | 1 | 00:03:31 | 00:00:22 |
12 | 32 | JANDÁKOVÁ Zuzana | ASK Blansko | 12 | Př_St_D | 2009 | 1 | 00:03:33 | 00:00:25 |
13 | 33 | MELUZÍNOVÁ Nela | ELITE sport Boskovice | 13 | Př_St_D | 2009 | 1 | 00:03:35 | 00:00:27 |
14 | 25 | HOFROVÁ Kornélie | BYAC Brno | 14 | Př_St_D | 2010 | 1 | 00:03:37 | 00:00:28 |
15 | 42 | BRADÁČOVÁ Aneta | ACT leraK Blansko | 15 | Př_St_D | 2010 | 1 | 00:03:41 | 00:00:33 |
16 | 48 | ZAVŘELOVÁ Aneta | AC Moravská Slavia Brno, spolek | 16 | Př_St_D | 2010 | 1 | 00:03:42 | 00:00:33 |
17 | 15 | COUFALOVÁ Thea | SK Žabovřesky Brno | 17 | Př_St_D | 2010 | 1 | 00:03:44 | 00:00:35 |
18 | 9 | ODVÁŘKOVÁ Lucie | Hustopeče | 18 | Př_St_D | 2010 | 1 | 00:03:50 | 00:00:42 |
19 | 17 | TOMANOVÁ Maja | Orel Vyškov | 19 | Př_St_D | 2010 | 1 | 00:03:52 | 00:00:43 |
20 | 26 | ČERNÁ Beáta | JAC Brno | 20 | Př_St_D | 2009 | 1 | 00:03:54 | 00:00:46 |
21 | 18 | UHŘÍKOVÁ Karolína | ŠAK Židlochovice | 21 | Př_St_D | 2010 | 1 | 00:04:04 | 00:00:55 |
22 | 5 | JELÍNKOVÁ Valentýna | AK Panter Brno | 22 | Př_St_D | 2010 | 1 | 00:04:08 | 00:00:59 |
23 | 50 | KOPROVÁ Eliška | SK TROPS Brno, z.s. | 23 | Př_St_D | 2010 | 1 | 00:04:15 | 00:01:07 |
24 | 52 | MODŘICKÁ Kareřina | Tišnov | 24 | Př_St_D | 2009 | 1 | 00:04:16 | 00:01:08 |
25 | 51 | SACHSOVÁ Klára | SK Speed Brno, spolek | 25 | Př_St_D | 2010 | 1 | 00:04:23 | 00:01:14 |
26 | 46 | ŽABKOVÁ Tereza | SK Speed Brno, spolek | 26 | Př_St_D | 2009 | 1 | 00:04:25 | 00:01:17 |
27 | 31 | KUŘÍKOVÁ Amálie | SK Speed Brno, spolek | 27 | Př_St_D | 2010 | 1 | 00:04:27 | 00:01:19 |
06.04.2024 08:00 | |
Silniční běh Velká Morava | |
06.04.2024 09:00 | |
38. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON | |
07.04.2024 08:00 | |
BBP 10 - Šaratický běh | |
11.04.2024 17:00 | |
BB 2 - Běh okolo Kraví hory | |
13.04.2024 09:00 | |
Veřovská desítka | |
20.04.2024 06:00 | |
NoMenRun 2024 | |
20.04.2024 08:00 | |
Jarní běh severem 2024 | |
01.05.2024 10:00 | |
FORCE SPAC - Krnovské silniční kritérium |
MYLAPS ProChip
Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.
Náš tým
Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.
SW vybavení
Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.