Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

9. FORCE SPAC - Velká cena SPAC - 1. etapa ► ČASOVKA

Datum pořádání od 08.06.2019 07:00 do 09.06.2019 18:00
Hlavní rozhodčíJarka Vráblová
Technický delegátRoman Franta
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 09:00 hod

Seriál závodůVše_2019
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)16,00
Počet kol1
Počet závodníků86
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 57 HRSTKA Jan Ráfkárna IDEA Cycling Team 1 A 1994 1 00:20:38,64
2 3 FIERLA Ondřej Team Forman Cinelli 2 A 1993 1 00:21:27,92 00:00:49,28
3 39 FRKAL Jakub Team Forman Cinelli 3 A 1994 1 00:21:50,64 00:01:12,00
4 59 MALEJKA Michal Cyklotým Horní Bludovice 4 A 1990 1 00:21:51,64 00:01:13,00
5 25 SLAVÍK Jiří Force Kck Zlín 5 A 1979 1 00:21:53,34 00:01:14,70
6 50 LANT Antonín Team Forman Cinelli 6 A 1994 1 00:22:10,94 00:01:32,30
7 22 GALATÍK Roman Continental Frenštát p R. 7 A 1977 1 00:22:13,12 00:01:34,48
8 107 HALTOF Aleš Continental Frenštát p R. 1 B 1983 1 00:22:24,50 00:01:45,86
9 150 SOBEK Ondřej SKIBIKECENTRUM.CZ team 2 B 1987 1 00:22:37,75 00:01:59,11
10 58 ŘÍMAN Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 8 A 2000 1 00:22:38,80 00:02:00,16
11 60 WENGLORZ Michał GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH 9 A 2000 1 00:22:39,87 00:02:01,23
12 33 ZÁRUBA Petr ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 10 A 1991 1 00:22:44,68 00:02:06,04
13 121 UVÍRA Václav Orlík Orlová zs 3 B 1981 1 00:22:48,10 00:02:09,46
14 202 KUBALA Martin SK Bagbike 1 C 1974 1 00:22:58,94 00:02:20,30
15 110 KONEČNÝ Dalibor KILPI RACING TEAM 4 B 1989 1 00:23:03,45 00:02:24,81
16 301 ODVÁRKA Ivo Force Kck Zlín 1 D 1967 1 00:23:12,02 00:02:33,38
17 52 HRACHOVINA Eduard Team Forman Cinelli 11 A 1995 1 00:23:20,27 00:02:41,63
18 29 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát p. R. 1 12 A 1990 1 00:23:20,98 00:02:42,34
19 423 SLEZÁK Josef Force Kck Zlín 1 E 1959 1 00:23:22,36 00:02:43,72
20 53 BYSTROŇ Vilém STŘEDEČNÍ MONUMENTY 13 A 1996 1 00:23:22,91 00:02:44,27
21 239 MARTINÁK JOSEF myonic 2 C 1975 1 00:23:31,28 00:02:52,64
22 234 ONDERKA Milan Yogi Racing Ostrava 1 3 C 1972 1 00:23:39,26 00:03:00,62
23 7 ČAPLA JAKUB KILPI RACING TEAM 14 A 1992 1 00:23:43,39 00:03:04,75
24 216 CHUDÝ Jan SK Bag Bike 4 C 1978 1 00:23:43,83 00:03:05,19
25 401 PELC Ladislav Force Kck Zlín 2 E 1958 1 00:23:44,24 00:03:05,60
26 13 CHOVANEC David Force Kck Zlín 15 A 1995 1 00:23:50,23 00:03:11,59
27 215 HAAS Robert SK Bagbike 5 C 1974 1 00:23:55,14 00:03:16,50
28 203 GALUŠKA Tomáš Force Kck Zlín 6 C 1970 1 00:23:59,03 00:03:20,39
29 404 ADAMČÍK Miroslav Cyklokramo Suchdol nad Odrou 3 E 1957 1 00:24:01,20 00:03:22,56
30 414 MÍČEK Oldřich 2K Bike Klub Odry 4 E 1958 1 00:24:05,43 00:03:26,79
31 236 PECHA MARTIN KILPI RACING TEAM 7 C 1971 1 00:24:10,68 00:03:32,04
32 55 FIERLA Jan Team Forman Cinelli 16 A 1996 1 00:24:16,55 00:03:37,91
33 113 MOTYKA Patrik KILPI RACING TEAM 5 B 1985 1 00:24:17,52 00:03:38,88
34 62 JANEČKA Jakub ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 17 A 1990 1 00:24:18,09 00:03:39,45
35 54 ŠIMEK Milan FAVORIT BRNO 18 A 2000 1 00:24:19,25 00:03:40,61
36 223 KOKEŠ Pavel Force-KCK Zlín 8 C 1971 1 00:24:19,91 00:03:41,27
37 5 BEDŘICH Radim Cyklotým Horní Bludovice 19 A 2000 1 00:24:20,61 00:03:41,97
38 302 DAŇHEL Mojmír Loko Campagnolo Krnov 2 D 1964 1 00:24:21,39 00:03:42,75
39 402 NOVÁK Milan YOGi Racing Ostrava 5 E 1957 1 00:24:29,04 00:03:50,40
40 38 SCHICHEL Jakub Yogi Racing 20 A 1997 1 00:24:30,92 00:03:52,28
41 706 KAHÁNEK Filip CK Continental Frenštát p.R. 1 1 M 2001 1 00:24:34,95 00:03:56,31
42 207 BLAHUT Radek Verge czech republic 9 C 1973 1 00:24:37,68 00:03:59,04
43 403 BÁRTA Miroslav SK Bagbike 6 E 1954 1 00:24:39,77 00:04:01,13
44 333 VILHELM Jaroslav CK Hobby Bohumí 3 D 1967 1 00:24:43,52 00:04:04,88
45 304 BARAN Petr SK Bagbike 4 D 1960 1 00:24:44,97 00:04:06,33
46 123 ZÁRUBA Pavel 6 B 1989 1 00:24:58,95 00:04:20,31
47 713 MORONG Kryštof Team Forman Cinelli 2 M 2002 1 00:25:22,13 00:04:43,49
48 429 MOTTL Bohumír CK hobby Bohumín 7 E 1951 1 00:25:22,21 00:04:43,57
49 32 VIDECKÝ Radek KILPI RACING TEAM 21 A 1999 1 00:25:23,34 00:04:44,70
50 535 BOHÁČOVÁ Zuzana SKIBIKECENTRUM.CZ team 1 Ž 1994 1 00:25:24,53 00:04:45,89
51 406 DANĚČEK Pavel Loko Campagnolo Krnov 8 E 1951 1 00:25:31,27 00:04:52,63
52 418 PRASKI Henryk CK HOBBY Bohumín A 9 E 1958 1 00:25:33,64 00:04:55,00
53 711 ŠKUREK Kryštof Loko Campagnolo Krnov 3 M 2003 1 00:25:34,65 00:04:56,01
54 424 ZDANOWICZ Marek CK HOBBY BOHUMÍN B 10 E 1955 1 00:25:39,83 00:05:01,19
55 314 KOWALCZYK Mariusz SK Jiří team Ostrava 5 D 1963 1 00:25:48,14 00:05:09,50
56 117 SEKANINA Petr Loko Campagnolo Krnov 7 B 1980 1 00:25:53,64 00:05:15,00
57 434 TOMAN Vladislav Cyklokramo Suchdol nad Odrou 11 E 1953 1 00:25:56,77 00:05:18,13
58 413 BANANSINSKI Waldemar Browar Fortuna 12 E 1953 1 00:25:58,70 00:05:20,06
59 513 PECHOVÁ Vlaďka KILPI RACING TEAM 2 Ž 1973 1 00:26:02,00 00:05:23,36
60 512 JAKLOVÁ Ivana CK HOBBY Bohumín A 3 Ž 1965 1 00:26:02,45 00:05:23,81
61 312 KONTÚR Milan MIKONT Frenštát 6 D 1960 1 00:26:04,23 00:05:25,59
62 306 FIERLA ST. CK Feso Petřvald 7 D 1969 1 00:26:14,77 00:05:36,13
63 322 PIKÁLEK Milan Cyklo Tým Horní Bludovice 8 D 1962 1 00:26:14,88 00:05:36,24
64 106 DOHNAL Tomáš Cyklokramo Suchdol. n. O. 8 B 1980 1 00:26:17,52 00:05:38,88
65 221 KARMELITA Tomáš Cyklosport HaF Opava 10 C 1978 1 00:26:18,23 00:05:39,59
66 119 STANČÍK Martin CK Continental Frenštát 1 9 B 1982 1 00:26:27,63 00:05:48,99
67 320 NIEMCZYK Jan TJ TŽ Třinec 9 D 1963 1 00:26:28,38 00:05:49,74
68 151 ČADIL Pavel SK Bagbike 10 B 1980 1 00:26:31,95 00:05:53,31
69 210 DOHNAL Blahoslav Loko Campagnolo Krnov 11 C 1972 1 00:26:40,74 00:06:02,10
70 350 ŠKANDERA Karel Cyklotým Horní Bludovice 10 D 1961 1 00:27:11,20 00:06:32,56
71 502 CHMUROVÁ Jana Team Forman Cinelli 4 Ž 1991 1 00:27:11,42 00:06:32,78
72 504 MOTYKA Tomáš KILPI RACING TEAM 11 D 1963 1 00:27:15,66 00:06:37,02
73 311 JAKL Jiří CK HOBBY Bohumín A 12 D 1963 1 00:27:39,14 00:07:00,50
74 437 PAVLÍK Jiří Ostrava 13 E 1951 1 00:28:02,41 00:07:23,77
75 426 DUBNÝ Pavel CYKLOKRAMO 14 E 1950 1 00:28:27,89 00:07:49,25
76 330 ŠIRUČKA Pavel Cyklotým Horní Bludovice 3 13 D 1964 1 00:28:29,29 00:07:50,65
77 714 ŠTĚPÁN Ferdinand Team Forman Cinelli 4 M 2001 1 00:28:30,88 00:07:52,24
78 415 MISINA Andrzej ACK Stara Ves 15 E 1953 1 00:29:00,68 00:08:22,04
79 61 CIHLÁŘ ADAM Rafkárna Idea cycling team 22 A 1998 1 00:29:01,46 00:08:22,82
80 432 PEKARČÍK Jiří Cyklokramo Suchdol 16 E 1953 1 00:29:34,56 00:08:55,92
81 525 DUBSKÁ Kateřina Head Pro Team 5 Ž 2001 1 00:29:36,84 00:08:58,20
82 421 SAVKA MIREK Cyklo Tým Horní Bludovice 17 E 1955 1 00:29:48,16 00:09:09,52
83 206 BENÍČEK Tomáš CK Continental Frenštát pod Radhoštěm 2 12 C 1975 1 00:30:22,97 00:09:44,33
84 505 MARKOVÁ Nikola CK Continental Frenštát p.R. 6 Ž 1996 1 00:30:24,43 00:09:45,79
85 433 SKOTNICA Josef SKP Opava 18 E 1952 1 00:32:32,57 00:11:53,93
86 40 SOLÁŘ Kryštof OPLT cycling 23 A 1999 1 01:11:57,19 00:51:18,55

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

22.02.2020 09:00
Rohálovská desítka
07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
20.09.2020 10:30
7. Pivní míle
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.