Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

BT 2018 - Velká Cena města Holíč - Seriál 10km - kategorie dle BT

Datum pořádání od 08.09.2018 08:30 do 08.09.2018 18:00
Hlavní rozhodčíPavel Bíla
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:50 hod

Seriál závodůBěžecká tour 2018
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)8,90
Počet kol1
Počet závodníků186
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 122 KUČERA Martin Eleventeam- VSK Univerzita brno 1 M_B 1980 2 00:28:38
2 139 ONDROVIČ Marek AC Malacky 1 Jun 2001 2 00:29:22 00:00:44
3 140 KOPIAR Jakub AC Malacky 2 Jun 1999 2 00:29:27 00:00:49
4 106 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 1 M_C 1977 2 00:30:01 00:01:23
5 206 SOURAL Lukáš Orel Židenice 2 M_B 1982 2 00:30:22 00:01:44
6 115 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 2 M_C 1977 2 00:30:54 00:02:15
7 145 TOMČAL Dušan Lipov 1 M_D 1973 2 00:30:59 00:02:20
8 215 PORTÁŠIK Patrik AŠK Grakobal Skalica 3 M_B 1983 2 00:31:12 00:02:34
9 134 FLÁJŽIK Erik AK Junior Holič 1 M_A 1997 2 00:31:20 00:02:41
10 197 KOCÚR Lukáš Orel Šitborice 3 M_C 1977 2 00:31:24 00:02:46
11 214 PSOTA Andrej AŠK Grafobal Skalica 2 M_D 1970 2 00:31:37 00:02:58
12 244 BUČEK Petr AC Moravská Slavia Brno 2 M_A 1994 2 00:31:42 00:03:04
13 343 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 3 M_A 1985 2 00:31:54 00:03:16
14 199 SKALA Tomáš AK Junior Holíč/ZFT 4 M_A 1995 2 00:32:06 00:03:28
15 346 JURČÍK Josef Skalica 4 M_C 1977 2 00:32:08 00:03:30
16 111 NOŽIČKA Michal Kobalt 5 M_A 1990 2 00:32:37 00:03:59
17 219 MASARYK Pavol ZFT Holič 4 M_B 1980 2 00:32:42 00:04:03
18 181 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 1 M_E 1965 2 00:33:02 00:04:23
19 187 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 1 M_F 1960 2 00:33:16 00:04:38
20 110 TOMEČEK Antonín Uherský Ostroh 2 M_E 1968 2 00:33:26 00:04:48
21 318 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 3 M_E 1968 2 00:33:35 00:04:57
22 253 NEUMANN Martin Strážnice 6 M_A 1986 2 00:33:49 00:05:11
23 143 KUSALÍK Miroslav Vnorovy v pohybu 5 M_C 1975 2 00:33:50 00:05:11
24 323 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž_B 1983 2 00:33:57 00:05:19
25 345 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 4 M_E 1967 2 00:34:00 00:05:21
26 339 ČERMÁK Gabriel Holíč 5 M_B 1979 2 00:34:17 00:05:39
27 305 PUKLOVÁ Patrícia AK Steeple Poprad 1 Ž_A 1986 2 00:34:23 00:05:45
28 167 KOMÁREK Roman DHZ Ina Skalica 6 M_C 1977 2 00:34:33 00:05:55
29 180 FLAJŽÍK Peter Schaeffler Skalica 7 M_A 1993 2 00:34:37 00:05:59
30 248 ŘÍHA Jaroslav Vsk Uni Brno-Orel Kuřim 3 Jun 1999 2 00:34:40 00:06:01
31 333 KOLLÁR Martin NAFTA a. s. 7 M_C 1974 2 00:34:51 00:06:12
32 320 MIKULA Miroslav Radošovce 1 M_G 1957 2 00:34:52 00:06:14
33 173 TOMEČEK Jiří Vnorovy 6 M_B 1983 2 00:35:08 00:06:29
34 154 BLAHA Erik Blázni z Pochodin 8 M_A 1991 2 00:35:11 00:06:33
35 331 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 2 Ž_A 1993 2 00:35:18 00:06:40
36 179 BUZEK Jan Borský Mikuláš 3 M_D 1973 2 00:35:31 00:06:53
37 300 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 2 M_F 1959 2 00:35:40 00:07:02
38 11 KOTYZA Petr VSK UNIVERZITA BRNO - OREL Židenice 4 M_D 1970 2 00:36:11 00:07:33
39 307 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 5 M_E 1968 2 00:36:15 00:07:37
40 306 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 Ž_D 1970 2 00:36:21 00:07:42
41 131 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 3 Ž_A 1986 2 00:36:24 00:07:46
42 242 FABUŠ Milan Tomky 5 M_D 1972 2 00:36:26 00:07:48
43 347 MINAŘÍK Miroslav EPS Kunovice 6 M_D 1971 2 00:36:27 00:07:49
44 341 BŘEZINA Aleš newline 3 M_F 1962 2 00:36:29 00:07:51
45 334 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana AC Moravská Slavia Brno 2 Ž_B 1982 2 00:36:30 00:07:52
46 322 CHRENKA Josef AŠK Grafová Skalica 2 M_G 1957 2 00:36:31 00:07:53
47 100 BAJÁK Marek Sokol Velké Bílovice 7 M_D 1972 2 00:36:38 00:08:00
48 190 VINKLÁREK Jiří TJ Rožnov pod Radhoštěm 4 M_F 1961 2 00:36:55 00:08:17
49 205 HERCEG Adam Záhorácký Friški team 7 M_B 1981 2 00:37:02 00:08:24
50 125 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 M_H 1950 2 00:37:16 00:08:37
51 254 BUFFA Petr 9 M_A 1990 2 00:37:19 00:08:41
52 304 ZEMÁNKOVÁ Eva Moravec Team 4 Ž_A 1991 2 00:37:20 00:08:41
53 182 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 5 M_F 1963 2 00:37:21 00:08:43
54 183 UHRIN Tomáš 10 M_A 1984 2 00:37:24 00:08:46
55 235 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 1 Ž_C 1975 2 00:37:34 00:08:56
56 302 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 2 M_H 1951 2 00:37:39 00:09:01
57 351 SLOUKA Jiří Blažovice 8 M_B 1983 2 00:37:41 00:09:03
58 314 NAVARA Karel Uherský Ostroh 3 M_H 1950 2 00:37:43 00:09:05
59 184 SALAJKA Michal HBK Hokejmarket Skalica 11 M_A 1989 2 00:37:45 00:09:07
60 224 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 3 M_G 1957 2 00:37:47 00:09:08
61 124 BAČA Peter Malacky 9 M_B 1982 2 00:37:55 00:09:16
62 238 TRUISSARD Mária AK Junior Holič 5 Ž_A 1987 2 00:38:00 00:09:22
63 311 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 4 M_G 1958 2 00:38:04 00:09:26
64 135 MONAGHAN Daniel 8 M_C 1975 2 00:38:10 00:09:31
65 209 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 6 M_E 1967 2 00:38:11 00:09:33
66 109 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 8 M_D 1971 2 00:38:20 00:09:42
67 128 CINTULA Juraj ZFT/Štěfanovské pumy 10 M_B 1979 2 00:38:25 00:09:47
68 130 PALKOVIČ Pavol AK Junior Holič 6 M_F 1959 2 00:38:30 00:09:52
69 208 ŠÁRNÍK Adrian AC Malacky 9 M_C 1977 2 00:38:31 00:09:52
70 310 MAREK Jaromír 7 M_E 1964 2 00:38:39 00:10:01
71 138 RŮŽIČKA Martin Mikulov 9 M_D 1973 2 00:38:43 00:10:05
72 216 GARŠIC Tomáš 12 M_A 1985 2 00:38:46 00:10:08
73 218 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 10 M_C 1976 2 00:38:54 00:10:16
74 325 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 8 M_E 1964 2 00:38:55 00:10:16
75 211 BERNÁT Zdeněk 13 M_A 1988 2 00:38:56 00:10:17
76 201 BARTOVIČ Juraj Zeleneč 11 M_B 1980 2 00:39:01 00:10:23
77 108 MIKA Ivo Orel Obřany 9 M_E 1966 2 00:39:05 00:10:27
78 121 HALMO Patrik Zeleneč 11 M_C 1976 2 00:39:09 00:10:31
79 210 SZALVA Jiří Koválov 10 M_E 1967 2 00:39:12 00:10:34
80 313 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 4 M_H 1951 2 00:39:13 00:10:35
81 249 PETRÁŠ Dušan Enem pro nás 10 M_D 1972 2 00:39:15 00:10:37
82 193 MEČÁROVÁ Iveta SANASPORT 6 Ž_A 1988 2 00:39:17 00:10:39
83 192 VYDARENÝ Vladislav Grafobal Skalica 11 M_E 1966 2 00:39:35 00:10:56
84 265 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 12 M_C 1976 2 00:39:40 00:11:02
85 118 MARTIŠOVÁ Michala ŠK Jablonica 3 Ž_B 1983 2 00:39:51 00:11:12
86 168 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 1 Ž_E 1964 2 00:39:51 00:11:13
87 344 RUSÍNOVÁ Monika 2 Ž_C 1977 2 00:39:56 00:11:18
88 250 ONDRÁŠ Juraj Enem pro nás 11 M_D 1973 2 00:40:00 00:11:22
89 114 KORČÁK Richard fajný 14 M_A 1991 2 00:40:02 00:11:24
90 328 MATULOVÁ Martina Brno 2 Ž_D 1972 2 00:40:05 00:11:26
91 237 HOZA Michal 13 M_C 1977 2 00:40:17 00:11:38
92 137 POLLÁK Martin TFA Team 15 M_A 1990 2 00:40:20 00:11:42
93 266 ŠIMANDL renatus Rohovce 14 M_C 1975 2 00:40:37 00:11:59
94 330 HLAVATÁ Alexandra Brno 2 Ž_E 1967 2 00:40:38 00:12:00
95 327 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 5 M_G 1957 2 00:40:56 00:12:18
96 200 ULLEROVÁ Mária Studienka 3 Ž_C 1974 2 00:41:02 00:12:24
97 329 MATULA Jaroslav Brno 12 M_D 1970 2 00:41:19 00:12:41
98 236 ZÍŠEK Rastislav ŠK Jablonica 13 M_D 1972 2 00:41:30 00:12:52
99 142 ORTH Ján Zohor 7 M_F 1963 2 00:41:44 00:13:05
100 316 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 1 M_I 1948 2 00:41:53 00:13:14
101 338 RAFFAY Ivan 12 M_E 1966 2 00:42:02 00:13:23
102 246 JANOTA Miroslav Schaeffler Skalica 14 M_D 1973 2 00:42:10 00:13:32
103 158 BUČÁNY Pavol Zeleneč 15 M_D 1972 2 00:42:15 00:13:37
104 301 MIKUŠ Miroslav Radošovce 5 M_H 1951 2 00:42:19 00:13:41
105 148 RAJČÁKOVÁ Lucia Bežecke strely Skalica 4 Ž_B 1979 2 00:42:20 00:13:41
106 196 HRUŠECKÝ Igor Slávia Holíč 16 M_D 1971 2 00:42:25 00:13:46
107 340 KUBÍČKOVÁ Jana Záhorácký Frišký tým 4 Ž_C 1976 2 00:42:30 00:13:52
108 113 PROFOUS Petr Kanoistika O.N.V 6 M_G 1958 2 00:42:45 00:14:07
109 243 MICHÁLEK Martin Skalica 15 M_C 1978 2 00:42:47 00:14:09
110 153 PELC Vít OZZY Brno 13 M_E 1967 2 00:42:59 00:14:21
111 146 BARTOŠ Miroslav Enem pro nás 17 M_D 1973 2 00:43:01 00:14:23
112 213 NAVRÁTIL Lubomír 6 M_H 1953 2 00:43:03 00:14:24
113 252 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 7 Ž_A 1984 2 00:43:06 00:14:27
114 337 RAFFAYOVÁ Světlana 3 Ž_E 1967 2 00:43:08 00:14:30
115 101 STOLARIK Peter 2 M_I 1947 2 00:43:13 00:14:35
116 103 MARKOVÁ Alice 3 Ž_D 1970 2 00:43:15 00:14:37
117 141 FABRIK Miroslav 8 M_F 1959 2 00:43:32 00:14:53
118 102 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 7 M_H 1949 2 00:43:33 00:14:54
119 69 ČAMBAL Matej Holíč 16 M_A 1986 2 00:44:05 00:15:27
120 220 SKALICA David 12 M_B 1981 2 00:44:10 00:15:32
121 6 KABÁT Juraj Šlak Senica 16 M_C 1976 2 00:44:14 00:15:36
122 239 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 1 Ž_F 1963 2 00:44:31 00:15:52
123 165 VARMUŽA Jan Bradlan Brezová 8 M_H 1952 2 00:44:35 00:15:57
124 261 HORÁK Peter Senica 13 M_B 1982 2 00:44:40 00:16:02
125 126 VACULKA Tomáš 17 M_C 1977 2 00:44:51 00:16:13
126 222 KOCÁK Marek Kbelskí Strýci 17 M_A 1991 2 00:45:01 00:16:23
127 217 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 5 Ž_C 1977 2 00:45:01 00:16:23
128 223 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 4 Ž_E 1965 2 00:45:02 00:16:24
129 230 GORBATĚNKOV Alexandr Junior Holič 18 M_D 1972 2 00:45:16 00:16:38
130 212 MORAVANSKÁ Věra Veselí nad Moravou 5 Ž_B 1979 2 00:45:23 00:16:45
131 136 HUZSDIL René OIL 18 M_C 1976 2 00:45:36 00:16:57
132 332 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 6 Ž_C 1977 2 00:45:39 00:17:01
133 204 LUKAČOVIČ Peter Slimák Ulička Zeleneč 7 M_G 1958 2 00:45:56 00:17:18
134 202 RUKAČOVIČ David 14 M_B 1983 2 00:46:18 00:17:40
135 203 UJLAKYOVÁ Monika Zeleneč 7 Ž_C 1974 2 00:46:18 00:17:40
136 150 WOJČÍK Ondřej TFA Team 18 M_A 1991 2 00:46:36 00:17:58
137 335 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 9 M_F 1961 2 00:46:57 00:18:19
138 207 HÉGROVÁ Ivona Balím Balím Hostěrádky 4 Ž_D 1969 2 00:46:58 00:18:20
139 221 GLÖCKL Jan Spartan Race Training Group Podluží 19 M_A 1992 2 00:46:59 00:18:20
140 176 SLEZÁKOVÁ Kristýna 8 Ž_A 1986 2 00:46:59 00:18:21
141 147 SVĚTLÍKOVÁ Nikola 9 Ž_A 1990 2 00:47:00 00:18:22
142 175 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 9 M_H 1953 2 00:47:01 00:18:23
143 350 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 5 Ž_D 1970 2 00:47:09 00:18:31
144 233 DIVÁCKÝ Přemysl Orel Židenice 10 M_H 1949 2 00:47:09 00:18:31
145 260 ŠEDIVÝ Jakub Slza Borský Mikuláš 20 M_A 1992 2 00:47:42 00:19:04
146 257 HYRÁNEK Vladimír 15 M_B 1979 2 00:47:44 00:19:05
147 268 HANČÍK Radovan 19 M_C 1974 2 00:47:44 00:19:06
148 319 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 6 Ž_D 1971 2 00:47:49 00:19:10
149 123 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 2 Ž_F 1959 2 00:48:12 00:19:34
150 303 MECL Karel Triathlon Hodonín 10 M_F 1963 2 00:48:21 00:19:42
151 116 PRČÍK Antonín Orel Dolní Bojanovice 8 M_G 1955 2 00:48:32 00:19:54
152 312 KARAS Karel BK Hodonín 3 M_I 1945 2 00:48:45 00:20:07
153 245 FORETNÍK František Krumvíř 11 M_H 1951 2 00:48:47 00:20:09
154 321 SLIVKA Miloš Veselí nad Moravou 9 M_G 1957 2 00:49:21 00:20:43
155 156 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 6 Ž_B 1982 2 00:49:57 00:21:18
156 232 BÁBÍKOVÁ Antonie Dolní Bojanovice 10 Ž_A 1991 2 00:50:23 00:21:44
157 160 ŠTETINA Jan Šefler Skalica 19 M_D 1971 2 00:50:23 00:21:44
158 231 BÁBÍK Antonín Orel Dolní Bojanovice 11 M_F 1963 2 00:50:26 00:21:48
159 152 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 8 Ž_C 1975 2 00:50:49 00:22:10
160 186 KUČEROVÁ Jana Rohatec 7 Ž_D 1971 2 00:50:55 00:22:16
161 159 HAJOSSY Miroslav Koválov 4 M_I 1946 2 00:51:04 00:22:25
162 317 FABRIKOVÁ Blanka 3 Ž_F 1960 2 00:51:06 00:22:28
163 342 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 12 M_H 1952 2 00:51:36 00:22:57
164 149 FLÝNČA Tryskáč AK AJAŠK Slavia Trnava 12 M_F 1961 2 00:51:36 00:22:57
165 326 TOMÁNKOVÁ Stanislava 1 Ž_G 1955 2 00:52:28 00:23:50
166 198 HURBAN Jozef 20 M_D 1971 2 00:52:45 00:24:07
167 234 PÁLKA Adam Bratislava 21 M_A 1988 2 00:52:57 00:24:19
168 172 KOLLÁROVÁ Erika Borský Svatý Júr 11 Ž_A 1997 2 00:53:35 00:24:56
169 241 WALDECKER Pavol Senica 10 M_G 1956 2 00:53:54 00:25:16
170 348 SOLDÁNOVÁ Helena Brno 8 Ž_D 1972 2 00:54:16 00:25:38
171 104 SEDLÁČEK Pavel Orel Starý Lískovec 13 M_H 1953 2 00:54:43 00:26:05
172 336 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 11 M_G 1954 2 00:55:53 00:27:15
173 315 HÁNA Květoslav Obec Svatobořice 5 M_I 1937 2 00:55:58 00:27:20
174 308 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno - Orel Židenice 6 M_I 1941 2 00:55:59 00:27:20
175 171 NEUROČNÁ Monika 9 Ž_C 1975 2 00:58:02 00:29:23
176 170 KNOTKOVÁ Ivana 7 Ž_B 1980 2 00:58:02 00:29:23
177 247 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 7 M_I 1945 2 00:59:08 00:30:30
178 174 MARTÍNKOVÁ Drahoslava Holíč 12 Ž_A 1985 2 00:59:38 00:30:59
179 309 MAIXNER Václav Orel Čebín 8 M_I 1941 2 01:00:40 00:32:01
180 191 KARAS Josef 14 M_H 1951 2 01:01:27 00:32:48
181 267 FILÍPKOVÁ Šárka Hodonín 1 Jky 1999 2 01:01:45 00:33:07
182 324 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 5 Ž_E 1964 2 01:07:31 00:38:52
183 195 HRNČÍRIK Štefan Lokomotiva Vrútky 9 M_I 1942 2 01:08:11 00:39:33
184 185 CHARVÁTOVÁ Lucie 8 Ž_B 1979 2 01:08:47 00:40:08
185 349 SOLDÁNOVÁ Jana Orel Vyškov 2 Jky 1999 2 01:10:23 00:41:44
186 240 KLIMEŠOVÁ Lucie SBK Wiky Kyjov 13 Ž_A 1994 2 01:11:04 00:42:25

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.01.2020 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
22.02.2020 09:00
Rohálovská desítka
07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
20.09.2020 10:30
7. Pivní míle
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.