Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

30. KEPÁK JM TT Liga - Xtrail Žďár nad Sázavou 2016 - Hlavní závod 600m,18km,5km

Datum pořádání od 30.07.2016 08:00 do 30.07.2016 17:00
Zpracování výsledkůMartin SÜSS
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Seriál závodů30. KEPÁK Jihomoravská triatlonová liga
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)23,80
Počet kol3
Počet závodníků73
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 23 ZAJÍC Václav Triatlonový sportovní klub České Budějovice z.s. 1 M(30-39) 1979 5 01:13:22
2 13 HANÁČEK Martin Tělovýchovná jednota Spartak Třebíč - spolek 2 M(30-39) 1977 5 01:15:18 00:01:55
3 80 HAVLÍČEK Tomáš Axiom Orbitt 3 M(30-39) 1983 5 01:15:51 00:02:28
4 33 KLEMENT Jan Alfa-Helicopter Triathlon Team z.s. 4 M(30-39) 1986 5 01:16:38 00:03:16
5 65 POSPÍCHAL Vladimír Alfa-Helicopter Triathlon Team z.s. 5 M(30-39) 1985 5 01:17:16 00:03:53
6 29 NAVRÁTIL Dušan Alfa-Helicopter Triathlon Team z.s. 6 M(30-39) 1984 5 01:17:46 00:04:24
7 71 KOZEL Tomáš Slavia Praha - plavání o.s. 7 M(30-39) 1982 5 01:18:41 00:05:19
8 21 MYŠIČKA David Slavia Praha - plavání o.s. 1 Jun(18-19) 1998 5 01:18:52 00:05:30
9 69 STEHLÍK Petr Alfa Tri Team 1 M(20-29) 1989 5 01:19:05 00:05:43
10 28 JUŘIČKA Jiří Individuální 1 M(40-49) 1976 5 01:19:11 00:05:48
11 61 HROMÁDKA Ondřej L.O.L. TEAM JIHLAVA 2 M(20-29) 1990 5 01:20:04 00:06:42
12 15 MAN Martin TJ Spartak Třebíč 3 M(20-29) 1991 5 01:20:12 00:06:50
13 63 CHRÁSTECKÝ Lukáš Individuální 8 M(30-39) 1985 5 01:20:41 00:07:18
14 67 MORAVEC Štěpán 9 M(30-39) 1981 5 01:20:42 00:07:20
15 73 DVOŘÁČEK Adam Svitavy 4 M(20-29) 1996 5 01:21:28 00:08:06
16 77 OPLETAL Jan 5 M(20-29) 1994 5 01:21:29 00:08:07
17 54 ZELENÝ Radek MST Jihlava 10 M(30-39) 1981 5 01:22:02 00:08:40
18 56 KILIAN Ondřej SK TRICYKLOCHLUBNA 6 M(20-29) 1987 5 01:23:01 00:09:39
19 20 OBEŠLO Martin 11 M(30-39) 1985 5 01:23:36 00:10:13
20 32 DRAGOLOV Daniel Botanka Running 2 M(40-49) 1967 5 01:23:58 00:10:36
21 51 VINTRLÍK Martin 12 M(30-39) 1977 5 01:24:04 00:10:42
22 70 SLEZÁK Pavel Jihlava 13 M(30-39) 1986 5 01:24:33 00:11:10
23 42 PEŠEK Lukáš 7 M(20-29) 1994 5 01:25:03 00:11:41
24 53 VESELÁ Petra MST Jihlava 1 Ž(20-29) 1989 5 01:25:28 00:12:05
25 78 PLHOŇ Patrik Elite Sport Boskovice CZSA 14 M(30-39) 1980 5 01:25:30 00:12:08
26 11 KINC Pavel VF Team Černá Hora 3 M(40-49) 1974 5 01:25:52 00:12:30
27 18 ŠKVAŘIL Jan Blansko 4 M(40-49) 1973 5 01:26:23 00:13:01
28 8 PROCHÁZKA Dušan TJ Spartak Třebíč 5 M(40-49) 1972 5 01:26:42 00:13:20
29 60 PROCHÁZKA Milan Tělovýchovná jednota Spartak Třebíč - spolek 1 M(50-59) 1966 5 01:28:08 00:14:45
30 81 VOBORNÝ Marek Křoví-ZR 8 M(20-29) 1989 5 01:28:19 00:14:57
31 40 TLAMKOVÁ Anna Moravec Team 1 Jky(18-19) 1997 5 01:28:29 00:15:07
32 17 RYZNER Miroslav SK SRCH 2 M(50-59) 1961 5 01:29:06 00:15:43
33 68 KRUTÍLEK Marek Triatlonový tým Pardubice 3 M(50-59) 1965 5 01:29:32 00:16:09
34 79 NEŠPOR Petr run Kanice 6 M(40-49) 1975 5 01:29:48 00:16:25
35 55 JELÍNEK Petr Kostelec u HM 15 M(30-39) 1978 5 01:30:00 00:16:38
36 82 BEZCHLEBA Petr SK TRI CykloChlubna-ZR 16 M(30-39) 1978 5 01:30:36 00:17:13
37 5 KAFKA Radek Tricyklo Chlubna 4 M(50-59) 1964 5 01:31:02 00:17:40
38 36 NEKUŽA Jiří 17 M(30-39) 1979 5 01:31:14 00:17:51
39 76 KARLÍK Petr TriSki Club Márovky - Blansko 18 M(30-39) 1982 5 01:31:16 00:17:53
40 30 ŠINDELÁŘ Ondřej Elite Sport Team 9 M(20-29) 1988 5 01:31:41 00:18:19
41 57 RŮŽIČKA Karel 10 M(20-29) 1996 5 01:32:46 00:19:23
42 27 ZÍTKA Martin 19 M(30-39) 1979 5 01:33:14 00:19:51
43 25 KROPÁČEK Jaroslav 7 M(40-49) 1970 5 01:33:19 00:19:57
44 72 POLÍVKA Luděk CBT Lipník nad Bečvou 20 M(30-39) 1978 5 01:33:28 00:20:05
45 59 VIDEMAN Tomáš 8 M(40-49) 1970 5 01:33:43 00:20:20
46 31 LUŽNÝ Ivo Triatlon Club Olomouc 5 M(50-59) 1965 5 01:34:06 00:20:44
47 64 ČTVRTNÍČEK Aleš BRÜNNER SPORT CLUB z.s. 6 M(50-59) 1961 5 01:34:28 00:21:05
48 34 ZATLOUKAL Tomáš Pro Žízeň 9 M(40-49) 1976 5 01:34:31 00:21:09
49 58 VIDEMAN Tomáš 2 Jun(18-19) 1997 5 01:34:57 00:21:34
50 75 POLÁŠEK Vít 10 M(40-49) 1976 5 01:35:09 00:21:46
51 43 JANKTO Petr AD team 11 M(40-49) 1971 5 01:35:46 00:22:24
52 66 VENEROVÁ Lenka Alfa-Helicopter Triathlon Team z.s. 1 Ž(30-39) 1986 5 01:35:57 00:22:34
53 1 KUCHAŘ Tomáš Cykloplus Rájec 12 M(40-49) 1972 5 01:37:30 00:24:07
54 37 FLORIÁNOVÁ Veronika 1 Ž(40-49) 1973 5 01:39:14 00:25:52
55 9 ŠKARKA René SK Termit 13 M(40-49) 1976 5 01:39:58 00:26:35
56 10 ODEHNALOVÁ Ludmila Muráňský klub 2 Ž(30-39) 1986 5 01:40:09 00:26:46
57 4 GOTTWALD Jan Agentura 2G 21 M(30-39) 1980 5 01:40:45 00:27:23
58 7 SCHWARZ Daniel Gym Blue Sun 22 M(30-39) 1977 5 01:41:30 00:28:07
59 48 SLAVÍČKOVÁ Jarmila 1 Ž(50+) 1956 5 01:42:13 00:28:51
60 3 JELÍNEK Petr True Winners 23 M(30-39) 1982 5 01:43:28 00:30:06
61 22 OUTHIEROVÁ Pavlína SK Slavia Praha 1 Dky(16-17) 2000 5 01:46:36 00:33:13
62 26 SVOBODA Karel Zetor Brno 1 M(60+) 1945 5 01:47:45 00:34:23
63 49 MECL Karel BK Hodonín 7 M(50-59) 1963 5 01:48:37 00:35:15
64 52 KUCHAŘOVÁ Jana TJ Spartak Třebíč 3 Ž(30-39) 1980 5 01:50:34 00:37:11
65 41 VYKOUKAL Ondřej SK AKVK 11 M(20-29) 1988 5 01:50:53 00:37:30
66 45 KÁŇA Jiří 12 M(20-29) 1988 5 01:52:43 00:39:21
67 50 STUDENÝ Martin 13 M(20-29) 1989 5 01:52:59 00:39:36
68 44 ČELOUD Patrik 14 M(20-29) 1989 5 01:53:45 00:40:23
69 47 ZAHRÁDKA Petr Frenštát 24 M(30-39) 1986 5 01:59:19 00:45:57
70 74 CRHÁK Luděk MSD Brno 8 M(50-59) 1959 5 01:59:53 00:46:30
71 19 ZOUBEK Daniel KPM Nymburk 14 M(40-49) 1967 5 02:00:31 00:47:09
72 35 ZATLOUKALOVÁ Monika 4 Ž(30-39) 1980 5 02:08:23 00:55:01
73 38 KALIŠ Přemysl TJ Znojmo 2 M(60+) 1952 5 02:08:24 00:55:01

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
18.04.2020 07:00
Prachem Svatební cesty (SPAC)
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
19.05.2020 06:45
Kardio běh Jiřího Tomana 2020
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
20.09.2020 10:30
7. Pivní míle
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.