Rychlé novinky:

27.02.2019: ZMĚNA termínu 10. BBP - Přehrada

15.01.2019: Kupón 800Kč na oblečení BBP

29. KEPÁK JM TT Liga - Xtrail Žďár nad Sázavou 2015 - Hlavní závod 600m,18km,5km

Datum pořádání od 28.06.2015 08:00 do 28.06.2015 17:00
Zpracování výsledkůAleš MACHO
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 13:00 hod

Seriál závodů29. KEPÁK Jihomoravská triatlonová liga
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)23,80
Počet kol3
Počet závodníků84
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 79 BEDNARSKÝ Vojtěch Individuální 1 Jun(18-19) 1997 5 01:14:01
2 14 POSPÍCHAL Zbyněk Alfa-Helicopter Triathlon Team 1 M(20-29) 1986 5 01:14:34 00:00:33
3 47 NOVOTNÝ Daniel Cykloservis Moravský Krumlov 1 M(40-49) 1974 5 01:14:57 00:00:56
4 46 BERÁNEK Jiří Individuální 1 M(30-39) 1983 5 01:16:19 00:02:18
5 13 MALEŇÁK Filip Alfa-Helicopter Triathlon Team 2 M(20-29) 1990 5 01:17:11 00:03:10
6 70 HROMÁDKA Ondřej L.O.L. TEAM JIHLAVA 3 M(20-29) 1990 5 01:17:39 00:03:38
7 34 DLABAJA Roman TITAN sport club Zlín 2 M(40-49) 1970 5 01:18:23 00:04:22
8 20 KLEMENT Jan EKOL TEAM o.s. 4 M(20-29) 1986 5 01:18:36 00:04:35
9 7 MAN Martin TJ Spartak Třebíč 5 M(20-29) 1991 5 01:19:05 00:05:03
10 60 POSPÍCHAL Vladimír EKOL ELITE TRIATLON TEAM 2 M(30-39) 1985 5 01:19:24 00:05:22
11 18 DOLEŽAL Marek MST Jihlava 3 M(30-39) 1980 5 01:19:42 00:05:40
12 48 MILÁČEK Petr 4 M(30-39) 1981 5 01:21:21 00:07:20
13 72 PLHOŇ Patrik 5 M(30-39) 1980 5 01:21:42 00:07:41
14 49 SALAJ Lukáš OMT 6 M(30-39) 1985 5 01:21:57 00:07:56
15 23 ZELENÝ Radek MST Jihlava 7 M(30-39) 1981 5 01:22:26 00:08:25
16 68 KNYTL Martin Kola Ledeč 6 M(20-29) 1988 5 01:22:35 00:08:33
17 36 MYŠIČKA David SK Slavia Praha 1 Dci(16-17) 1998 5 01:23:26 00:09:25
18 42 PAVELKA Marek OMT 7 M(20-29) 1988 5 01:23:36 00:09:35
19 35 PROCHÁZKA Milan TJ Spartak Třebíč 3 M(40-49) 1966 5 01:24:06 00:10:05
20 76 ŠENKÝŘ Michal 8 M(30-39) 1983 5 01:24:22 00:10:20
21 9 SLEZÁK Pavel 8 M(20-29) 1986 5 01:24:56 00:10:55
22 52 KRUTÍLEK Marek TT Pardubice 1 M(50-59) 1965 5 01:25:35 00:11:33
23 86 NEDĚLKA Lukáš MST Jihlava 9 M(30-39) 1983 5 01:25:52 00:11:51
24 28 SVOBODA Josef Extrem Team Vystrkov 4 M(40-49) 1971 5 01:25:56 00:11:55
25 24 SÁDOVSKÝ Luboš 2 M(50-59) 1965 5 01:26:01 00:12:00
26 12 MRKVIČKA Robert Fanatic Havl. Brod 5 M(40-49) 1971 5 01:26:21 00:12:20
27 43 DRAGOLOV Daniel FIDES 6 M(40-49) 1967 5 01:26:25 00:12:24
28 69 PÁRAL Marek SK TRI CYKLOCHLUBNA z.s. 2 Jun(18-19) 1996 5 01:26:27 00:12:26
29 85 CHRÁSTECKÝ Lukáš KKRD 10 M(30-39) 1985 5 01:26:46 00:12:45
30 17 POSPÍŠIL Josef Moravská Třebová 11 M(30-39) 1985 5 01:27:12 00:13:11
31 30 PŘIKRYL Adam ASK Blansko 3 Jun(18-19) 1997 5 01:27:50 00:13:49
32 54 PEROCHÁZKA Dušan Triatlon Třebíč 7 M(40-49) 1972 5 01:28:23 00:14:22
33 77 SMETANA Marcel Plavecký klub kurim 4 Jun(18-19) 1996 5 01:28:25 00:14:24
34 66 TRÝB Vladislav Extrem Team Vystrkov 12 M(30-39) 1983 5 01:29:09 00:15:08
35 32 FLORIÁN Radim 8 M(40-49) 1970 5 01:29:13 00:15:12
36 21 VESELÁ Petra Žďár n. S. - Sweep sport 1 Ž(20-29) 1989 5 01:29:25 00:15:24
37 4 KACAFÍREK Jiří 9 M(20-29) 1986 5 01:29:50 00:15:49
38 81 CRHÁK Tomáš MSD J-elita 2 Dci(16-17) 1998 5 01:30:13 00:16:12
39 6 DOKOUPIL Petr Brno 13 M(30-39) 1977 5 01:30:16 00:16:15
40 38 JELÍNEK Petr Kostelec u H.M. 14 M(30-39) 1978 5 01:30:19 00:16:18
41 83 DLOUHÝ Filip 3 Dci(16-17) 1998 5 01:30:22 00:16:21
42 65 VINOPAL Jiří 15 M(30-39) 1978 5 01:30:52 00:16:51
43 64 PETRŮJOVÁ Hana 1 Ž(30-39) 1984 5 01:31:04 00:17:02
44 5 BEZCHLEBA Petr SK TRI CYKLOCHLUBNA z.s. 16 M(30-39) 1978 5 01:31:13 00:17:12
45 63 MARTINCOVÁ Andrea Inkosport-team 2 Ž(20-29) 1992 5 01:31:24 00:17:22
46 3 JANSA Martin Velatice 17 M(30-39) 1979 5 01:31:32 00:17:31
47 62 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 9 M(40-49) 1967 5 01:32:01 00:18:00
48 44 KUBICKÝ Pavel K3 Sport 3 M(50-59) 1965 5 01:32:16 00:18:15
49 55 JELÍNEK Tomáš 10 M(40-49) 1974 5 01:32:35 00:18:34
50 51 ČECH Ladislav Mokrá 11 M(40-49) 1973 5 01:33:01 00:18:59
51 41 OPLETAL Jan 10 M(20-29) 1994 5 01:33:19 00:19:17
52 59 MEJZLÍK Petr TJ Spartak Třebíč 4 M(50-59) 1959 5 01:33:35 00:19:34
53 27 PROKŮPEK Vít Individuální 12 M(40-49) 1973 5 01:33:43 00:19:42
54 67 BODNÁR Jan Raw Satisfaction 13 M(40-49) 1971 5 01:33:48 00:19:46
55 10 UHLÍŘ Dalibor AT&T 18 M(30-39) 1980 5 01:34:44 00:20:42
56 80 POLÁŠEK Vít 19 M(30-39) 1976 5 01:35:15 00:21:14
57 26 TŮMOVÁ Michaela Prštice 3 Ž(20-29) 1990 5 01:37:10 00:23:09
58 75 MIKITA Pavel SK Sever Brno 1 M(60+) 1952 5 01:37:23 00:23:22
59 29 ROŠKO Daniel 20 M(30-39) 1982 5 01:37:25 00:23:23
60 22 KOUBKOVÁ Jana SK TRI CYKLOCHLUBNA z.s. 1 Dky(16-17) 1999 5 01:37:28 00:23:27
61 8 SLAVÍČKOVÁ Jarmila BehejBrno.com 1 Ž(50+) 1956 5 01:37:44 00:23:42
62 58 BRABCOVÁ Milada Běhání Okříšky 1 Ž(40-49) 1975 5 01:37:44 00:23:43
63 31 FLORIÁNOVÁ Veronika 2 Ž(40-49) 1973 5 01:37:59 00:23:58
64 50 KOKEŠ Jiří Delta Team o.s. 2 M(60+) 1951 5 01:38:48 00:24:47
65 33 SYCHRA Petr 11 M(20-29) 1989 5 01:39:08 00:25:07
66 71 ŠVEC Luděk TK DUKO RÝMAŘOV 21 M(30-39) 1978 5 01:39:08 00:25:07
67 2 LHOTSKY Michal kovarstvi soucek team 14 M(40-49) 1972 5 01:40:14 00:26:13
68 61 VENEROVÁ Lenka 12 M(20-29) 1986 5 01:40:57 00:26:56
69 73 KRUML Tomáš 15 M(40-49) 1966 5 01:41:32 00:27:31
70 19 DOLEŽAL Tomáš Varani Brno 16 M(40-49) 1972 5 01:42:26 00:28:25
71 15 MECL Karel BK Hodonín 5 M(50-59) 1963 5 01:43:00 00:28:59
72 53 PYTLÍKOVÁ Sandra P-TEAM s.r.o 2 Ž(30-39) 1984 5 01:44:14 00:30:13
73 25 BARTÁK Vladimír Šrouby a matice, Bártová, Šutri Prachatice 3 M(60+) 1946 5 01:44:24 00:30:23
74 56 ŠKARKA René SK Termit 22 M(30-39) 1976 5 01:46:03 00:32:02
75 84 DVORAK Jan 23 M(30-39) 1983 5 01:47:01 00:33:00
76 82 CRHÁK Luděk MSD J-elita 6 M(50-59) 1959 5 01:49:08 00:35:07
77 57 PILÁT Zdeněk Běhání Okříšky 7 M(50-59) 1958 5 01:49:29 00:35:27
78 74 KUBĚNA Ivo 24 M(30-39) 1984 5 01:49:59 00:35:58
79 37 PAULÍKOVÁ Martina Brno 4 Ž(20-29) 1990 5 01:52:38 00:38:36
80 78 HORÁKOVÁ Zdena 3 Ž(40-49) 1969 5 01:53:40 00:39:38
81 45 FILDÁN Ladislav EKOL Brno 4 M(60+) 1955 5 01:56:10 00:42:09
82 1 HAVLÍKOVÁ Jana SK TRI CYKLOCHLUBNA z.s. 3 Ž(30-39) 1978 5 01:56:40 00:42:38
83 11 KONEČNÁ Markéta 4 Ž(30-39) 1976 5 02:00:35 00:46:34

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 40 DITTRICH Jiří F-bike klub Sádek M(30-39) 1984

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

28.03.2019 16:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
06.04.2019 08:00
BT 2019 - Silniční běh Velká Morava
07.04.2019 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
11.04.2019 17:00
BB 2 - Běh na Kraví horu
27.04.2019 08:00
Jarní běh severem 2019
27.04.2019 08:00
Rohálovská 50ka MTB
28.04.2019 08:00
2. FORCE SPAC - Olšovské okruhy 2019 + BABY SPAC
30.04.2019 15:00
Z bačkor do tenisek
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.