Rychlé novinky:

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

BBP 7 - Ráječkovská desítka - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 07.02.2015 08:00 do 07.02.2015 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůLukáš Kučera, Michal Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2015 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků236
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 280 HOMOLÁČ Jiří ADIDAS BOOST Team 1 M 1990 1 00:33:44
2 112 BRLICA Pavel SK Žabovřesky 2 M 1993 1 00:33:55 00:00:11
3 120 MÍČ Robert RELAX Fit.cz Team / UNI Brno 3 M 1992 1 00:34:32 00:00:47
4 282 PETR Jiří Diadora 4 M 1979 1 00:34:44 00:01:00
5 265 KUBÍNEK František Škola triatlon 5 M 1988 1 00:34:51 00:01:07
6 132 ŠŤASTNÝ Petr Česká Spořitelna Specialized 6 M 1988 1 00:34:57 00:01:13
7 273 KRATOCHVÍL Miloš Hvězda SKP Pardubice 1 MV1 1975 1 00:35:01 00:01:17
8 77 MAHOVSKÝ František AC Moravská Slavia Brno 7 M 1983 1 00:35:15 00:01:31
9 62 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 8 M 1992 1 00:35:36 00:01:52
10 18 LYSÁK Vlastimil Mikulov 9 M 1986 1 00:36:21 00:02:36
11 11 KOTYZA Petr VSK Univerzita Brno 2 MV1 1970 1 00:36:32 00:02:48
12 118 ŠTĚRBÁK Eduard Brno 3 MV1 1975 1 00:37:28 00:03:44
13 36 DVOŘÁK Pavel Team PaK 10 M 1982 1 00:37:33 00:03:49
14 76 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 11 M 1992 1 00:37:46 00:04:02
15 93 DOLÁK Hynek Blansko 4 MV1 1972 1 00:37:52 00:04:08
16 70 RUBIČ Daniel New Balance Team 12 M 1985 1 00:38:08 00:04:23
17 168 HÉNEK Petr Kovalovice 13 M 1987 1 00:38:32 00:04:48
18 98 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 14 M 1984 1 00:38:48 00:05:03
19 304 PAJER Ondřej žádný 15 M 1989 1 00:38:56 00:05:12
20 256 ŠIROKÝ Stanislav ASK Blansko Dvorská 16 M 1977 1 00:38:59 00:05:15
21 113 HRUŠKA Jakub SK Žabovřesky 17 M 1995 1 00:39:06 00:05:21
22 277 CHLUP Roman Boskovice 18 M 1985 1 00:39:15 00:05:31
23 108 NĚMEC Jan OK Chrastava 19 M 1986 1 00:39:20 00:05:36
24 46 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 20 M 1983 1 00:39:23 00:05:39
25 71 POLÁK Marek HO Lemra 5 MV1 1973 1 00:39:26 00:05:42
26 269 KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK Triatlon 21 M 1979 1 00:39:27 00:05:43
27 51 KHÝN Vítězslav Magnus Orienteering 22 M 1983 1 00:39:32 00:05:47
28 151 BACIU Serban Romania 23 M 1980 1 00:39:35 00:05:51
29 129 ROŠKO Daniel 24 M 1982 1 00:39:43 00:05:59
30 42 DUŠIL Jaroslav newline 6 MV1 1970 1 00:39:44 00:06:00
31 123 VINTRLÍK Martin Křepice 25 M 1977 1 00:39:49 00:06:05
32 24 DOLEŽAL Ondřej AK Tišnov 26 M 1979 1 00:39:52 00:06:08
33 56 NOHEL Petr MO runers 27 M 1990 1 00:40:00 00:06:16
34 40 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 7 MV1 1968 1 00:40:04 00:06:20
35 41 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 28 M 1979 1 00:40:05 00:06:21
36 127 BOŘIL Petr Moravec Team 29 M 1986 1 00:40:13 00:06:28
37 58 CINTULA Lukáš Pells Team 30 M 1991 1 00:40:17 00:06:33
38 92 RERYCH Jiří AC Moravská Slavia Brno 1 MV2 1962 1 00:40:21 00:06:37
39 165 VABROUŠEK Petr Author Tufo TRILIFE 8 MV1 1973 1 00:40:22 00:06:38
40 136 BŘEZINA Jiří MOTOLEVEL Team 9 MV1 1972 1 00:40:27 00:06:42
41 107 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 10 MV1 1967 1 00:40:33 00:06:49
42 119 BORTLÍK Pavel AK Tišnov 31 M 1983 1 00:40:36 00:06:51
43 158 ŠMÍD Miroslav Bóchači z ÚFM 32 M 1984 1 00:40:46 00:07:02
44 272 TIHON Jakub FitPlus-Blansko 33 M 1991 1 00:41:01 00:07:17
45 133 FUČÍK Karel AC Moravská Slavia Brno 11 MV1 1972 1 00:41:09 00:07:25
46 260 CHLUP Tomáš SKST Kamenice nad Lipou 34 M 1993 1 00:41:23 00:07:38
47 181 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 12 MV1 1967 1 00:41:34 00:07:49
48 99 POKORNÝ Václav Brno 35 M 1978 1 00:41:38 00:07:53
49 95 ŠIMUNEK Martin Modřice 13 MV1 1966 1 00:41:41 00:07:56
50 425 KAŠPAŘÍK Tomáš SK Přerov 14 MV1 1975 1 00:41:43 00:07:59
51 90 PERNIČKA Jan Hory z dálky 36 M 1987 1 00:41:48 00:08:04
52 142 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 15 MV1 1975 1 00:41:56 00:08:11
53 294 KLOPEC Aleš Blansko 37 M 1978 1 00:42:05 00:08:20
54 300 KUBALÁK Jiří 38 M 1986 1 00:42:15 00:08:31
55 66 ŠOLC Filip SKI Žabiny 39 M 1985 1 00:42:27 00:08:43
56 37 LORENZ Marek Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 40 M 1979 1 00:42:35 00:08:50
57 45 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 1 MV3 1950 1 00:42:38 00:08:54
58 48 KREJČÍ Bronislav Prdlavka SSSR Modřice 2 MV2 1964 1 00:42:43 00:08:59
59 23 ŠTEFANIK Martin Sokol Přísnotice 41 M 1981 1 00:42:50 00:09:05
60 144 POSPÍCHAL Vladimír 42 M 1985 1 00:42:50 00:09:06
61 139 ČUMA Josef Milonice 43 M 1980 1 00:43:03 00:09:18
62 96 SVOBODA Marek Běžci Moravany 44 M 1977 1 00:43:03 00:09:19
63 306 KYTNER Václav Tišnov 45 M 1991 1 00:43:03 00:09:19
64 79 JANČÍK Tomáš Boskovice 16 MV1 1972 1 00:43:05 00:09:21
65 109 KUNEŠ David Tišnov 17 MV1 1974 1 00:43:11 00:09:27
66 303 ŠENKÝŘ Michal 46 M 1983 1 00:43:12 00:09:28
67 291 HRBÁČEK Karel Útěchov 18 MV1 1968 1 00:43:23 00:09:39
68 55 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 3 MV2 1958 1 00:43:25 00:09:41
69 162 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 47 M 1978 1 00:43:33 00:09:48
70 171 MACURA Jan Horizont Kola Novák Blansko 19 MV1 1972 1 00:43:37 00:09:53
71 143 KONEČNÝ Libor Kuřim 20 MV1 1971 1 00:43:45 00:10:01
72 153 MATĚJA Roman 48 M 1988 1 00:43:45 00:10:01
73 155 BRTNA David Brno 49 M 1982 1 00:43:48 00:10:03
74 52 SUCHARDA Pavel CYCLING BRNO 21 MV1 1970 1 00:43:52 00:10:08
75 94 HUŤKA Jiří Brno 50 M 1991 1 00:43:59 00:10:15
76 160 HUDEC Radoslav Bystrc 51 M 1980 1 00:43:59 00:10:15
77 74 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 2 MV3 1955 1 00:44:14 00:10:30
78 154 MAZAL Zdeněk VSK MendelU 52 M 1981 1 00:44:18 00:10:34
79 106 FLORIÁN Radim Brno 22 MV1 1970 1 00:44:25 00:10:41
80 14 BUŠ Ondřej Ráječko 53 M 1985 1 00:44:36 00:10:52
81 60 CIBULKA Pavel Brno 4 MV2 1964 1 00:44:38 00:10:54
82 286 DRAGOLOV Daniel FIDES Brno 23 MV1 1967 1 00:44:42 00:10:58
83 426 ZELENÝ Pavel SK Žabovřesky 24 MV1 1973 1 00:44:46 00:11:02
84 175 KUNITSKI Evghenii Brno 54 M 1981 1 00:44:53 00:11:08
85 121 ŠVESTKA Petr Brnet.cz 25 MV1 1975 1 00:44:53 00:11:09
86 180 COUFAL Svatoš ZBM Brno 26 MV1 1967 1 00:44:56 00:11:12
87 82 STEHLÍK Pavel VP Agro 27 MV1 1974 1 00:45:05 00:11:21
88 179 HLAVIČKA Lukáš Černá Hora 55 M 1987 1 00:45:11 00:11:26
89 173 TKADLČÍK Zbyněk Borci zdar! 28 MV1 1974 1 00:45:16 00:11:32
90 25 GRIC Antonín Synthon Blansko 56 M 1992 1 00:45:19 00:11:35
91 43 CZERNÝ Pavel Karviná 57 M 1981 1 00:45:22 00:11:38
92 289 MUSIL Karel Brno 58 M 1978 1 00:45:25 00:11:41
93 73 ROZMAN Ladislav Cyklo Lasl 3 MV3 1954 1 00:45:27 00:11:43
94 67 MELUZÍN Petr Bílovice nad Svitavou 59 M 1987 1 00:45:31 00:11:46
95 266 PAVLAS Antonín Přibyslav 5 MV2 1956 1 00:45:32 00:11:48
96 22 JUŘICA Pavel Ostrava 60 M 1979 1 00:45:37 00:11:53
97 276 ŠTERC Jan Boskovice 29 MV1 1971 1 00:45:44 00:12:00
98 156 ŠOUKAL Ondřej ALFA PROFI 61 M 1977 1 00:45:45 00:12:01
99 159 KUČERA Josef Rosice 62 M 1985 1 00:45:45 00:12:01
100 114 ZOUBEK Karel Vanovice 6 MV2 1960 1 00:45:55 00:12:11
101 81 SLÁMA Lukáš Automedia 63 M 1984 1 00:45:58 00:12:13
102 185 CHOBOLA David Brno-Komín 64 M 1983 1 00:45:59 00:12:15
103 264 KOUŘIL Jan Brno 65 M 1986 1 00:46:03 00:12:19
104 89 SOTOLÁŘ Stanislav Veselice 30 MV1 1970 1 00:46:07 00:12:23
105 75 HEJTMÁNEK Miroslav Brno 31 MV1 1970 1 00:46:08 00:12:24
106 148 VACULA Ondřej Lelekovice 66 M 1981 1 00:46:08 00:12:24
107 290 BACHRATÝ Pavel Blansko 7 MV2 1965 1 00:46:15 00:12:31
108 186 VOTÍPKA Jiří HR 32 MV1 1974 1 00:46:18 00:12:34
109 111 HARESTA Petr Blansko 67 M 1986 1 00:46:20 00:12:36
110 164 FORAL Roman Brno 33 MV1 1967 1 00:46:20 00:12:36
111 134 BILÍK Martin Orel Brno - Řečkovice 34 MV1 1968 1 00:46:25 00:12:41
112 28 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 8 MV2 1962 1 00:46:27 00:12:43
113 49 JURČA Jaroslav :-) 9 MV2 1962 1 00:46:31 00:12:47
114 271 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 68 M 1988 1 00:46:34 00:12:49
115 53 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 69 M 1985 1 00:46:42 00:12:58
116 91 BEDNAŘÍK Petr Brno 35 MV1 1971 1 00:46:46 00:13:02
117 297 KINC Pavel VF Team Černá Hora 36 MV1 1974 1 00:46:47 00:13:03
118 285 KOSMÁK Václav SKL C 70 M 1983 1 00:46:47 00:13:03
119 309 ADÁMEK Hubert Staré Blansko 37 MV1 1971 1 00:46:56 00:13:12
120 84 URBÁNEK Ivan Břeclav 71 M 1984 1 00:47:03 00:13:19
121 16 ŠINDELÁŘ Ondřej Relax Fit Team Blansko 72 M 1988 1 00:47:09 00:13:25
122 27 JANEK Petr Brno 38 MV1 1969 1 00:47:09 00:13:25
123 308 MEZERA Pavel Sokol Bílovice nad Svitavou 39 MV1 1968 1 00:47:15 00:13:30
124 124 BEDNÁŘ Zbyněk (ČR) Jamné 40 MV1 1973 1 00:47:19 00:13:35
125 110 DURNA Pavel Brno 73 M 1983 1 00:47:22 00:13:38
126 262 CHARVÁT Bohdan Lhota Rapotina 41 MV1 1973 1 00:47:29 00:13:45
127 284 RAGULIN Ievgen BehejBrno.com 74 M 1991 1 00:47:35 00:13:51
128 19 SUCHÝ Karel Náměšť nad Oslavou 10 MV2 1956 1 00:47:36 00:13:52
129 288 RAMŠA Aleš Hostěnice 75 M 1978 1 00:47:51 00:14:07
130 281 OPLETAL Jan Jedovnice 76 M 1994 1 00:47:54 00:14:10
131 138 BEDNÁŘ Petr 77 M 1981 1 00:47:57 00:14:12
132 54 KUNC Josef LRS Vyškov 11 MV2 1960 1 00:48:07 00:14:23
133 100 JANÁČEK Petr KONWA team 78 M 1980 1 00:48:15 00:14:30
134 178 DOKOUPIL Petr Brno 79 M 1977 1 00:48:20 00:14:36
135 122 KALAŠ Rudolf Boskovice 42 MV1 1971 1 00:48:28 00:14:44
136 253 OPÁLKA Marek Sport Club Ráječko z.s. 80 M 1989 1 00:48:29 00:14:45
137 163 DVOŘÁK Vojtěch Brno 43 MV1 1974 1 00:48:33 00:14:49
138 44 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 44 MV1 1972 1 00:48:38 00:14:53
139 140 ČECH Ladislav BehejBrno.com 45 MV1 1973 1 00:48:46 00:15:01
140 34 BŘEZA Miroslav Brno 12 MV2 1959 1 00:48:57 00:15:13
141 131 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 81 M 1976 1 00:48:59 00:15:15
142 176 MRŮZEK Alexander VSK Univerzita Brno 13 MV2 1965 1 00:49:01 00:15:17
143 254 BAČA Martin Sport Club Ráječko z.s. 82 M 1989 1 00:49:07 00:15:23
144 423 DVOŘÁČEK Roman Boskovice 83 M 1986 1 00:49:07 00:15:23
145 83 SEZIMA Petr Tandem Brno 84 M 1986 1 00:49:12 00:15:28
146 172 MILKA Zdeněk Brno 85 M 1984 1 00:49:14 00:15:30
147 21 HLAVÁČ Jaroslav Ráječko 86 M 1983 1 00:49:14 00:15:30
148 65 STRACHOŇ Milan Slavkov u Brna 4 MV3 1950 1 00:49:17 00:15:32
149 97 FELIX Břetislav C BASE Brno 14 MV2 1961 1 00:49:20 00:15:36
150 157 SLÍVA Dalibor Diaspol.cz 87 M 1977 1 00:49:43 00:15:59
151 116 JURŮJ Daniel BehejBrno.com 46 MV1 1973 1 00:49:45 00:16:01
152 177 DUFEK Jiří Vranov 47 MV1 1968 1 00:49:53 00:16:09
153 147 NOVOTNÝ Petr Kuřim 15 MV2 1965 1 00:49:56 00:16:12
154 33 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 16 MV2 1961 1 00:49:58 00:16:14
155 152 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 88 M 1994 1 00:50:01 00:16:16
156 38 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 48 MV1 1966 1 00:50:02 00:16:18
157 145 VENEROVÁ Lenka newline 1 XZ 1986 1 00:50:07 00:16:22
158 166 TYLEČEK Pavel Jundrov 49 MV1 1973 1 00:50:23 00:16:38
159 29 FOJTÁŠEK David Beskyd Triatlon 89 M 1980 1 00:50:33 00:16:49
160 283 GRAFFY Ivo Boskovice 50 MV1 1975 1 00:50:35 00:16:51
161 422 VINKLER Jakub Boskovice 90 M 1988 1 00:50:38 00:16:54
162 167 BŘEZINA Aleš newline 17 MV2 1962 1 00:50:41 00:16:57
163 251 MORAVEC Jiří Horizont Kola Novák Blansko 91 M 1977 1 00:50:47 00:17:02
164 424 ŠILHAN Vladimír BehejBrno.com 18 MV2 1957 1 00:50:54 00:17:09
165 72 KRÁTKÝ Jan HO Lemra 51 MV1 1969 1 00:50:58 00:17:14
166 307 KLUSÁČEK Ondřej Brno 92 M 1985 1 00:51:01 00:17:17
167 299 BUŠ Roman Rájec - Jestřabí 19 MV2 1965 1 00:51:05 00:17:21
168 182 STRAKOŠ Vilém SK Fuga 52 MV1 1969 1 00:51:05 00:17:21
169 30 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 5 MV3 1951 1 00:51:07 00:17:23
170 279 NÁDHERA Jiří Hradec Králové 93 M 1993 1 00:51:13 00:17:29
171 295 JANOVÁČ Dušan Relax-Fit.cz Team 94 M 1978 1 00:51:14 00:17:30
172 32 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 95 M 1986 1 00:51:19 00:17:35
173 80 KOŘAN Pavel VBM Brno 53 MV1 1974 1 00:51:24 00:17:40
174 150 ŠOUMAL Vladimír Brno 96 M 1980 1 00:51:36 00:17:52
175 137 NEDVĚD Martin Blansko 97 M 1983 1 00:51:40 00:17:56
176 292 POLÁCH Petr Blansko 54 MV1 1975 1 00:51:42 00:17:57
177 252 MARTÉNEK Jaroslav Sport Club Ráječko z.s. 55 MV1 1974 1 00:51:44 00:18:00
178 104 DURNA Petr Brno 98 M 1983 1 00:51:50 00:18:06
179 87 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 6 MV3 1954 1 00:52:04 00:18:20
180 258 PROCHÁZKA Jan Ráječko 99 M 1979 1 00:52:05 00:18:20
181 117 BAŠE Tomáš (CZ) FILA BLACK ICE 56 MV1 1974 1 00:52:12 00:18:28
182 128 VOJTÍŠEK Tomáš SC Testudo Brno 57 MV1 1973 1 00:52:14 00:18:29
183 149 STRÁNÍK Aleš Blansko 7 MV3 1950 1 00:52:16 00:18:32
184 68 POKLUDA Tomáš CHRT Brno 58 MV1 1970 1 00:52:23 00:18:38
185 287 CIKRLE Tomáš Sinthon Blansko 59 MV1 1973 1 00:52:30 00:18:46
186 301 BAŘINA Jiří Černá Hora 100 M 1981 1 00:52:34 00:18:49
187 278 ANTONÍČEK Petr MK Prostějov 20 MV2 1964 1 00:52:36 00:18:52
188 20 VOLAVÝ Vladimír Fit online 8 MV3 1955 1 00:52:38 00:18:54
189 255 WUTKA Miroslav Ráječko 60 MV1 1973 1 00:52:45 00:19:01
190 310 SKOTÁK Pavel Letovice 101 M 1995 1 00:52:57 00:19:12
191 298 NESRSTA Libor Sinthon Blansko 61 MV1 1969 1 00:52:57 00:19:13
192 15 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 102 M 1976 1 00:53:00 00:19:16
193 311 ŠEBELA Vojtěch 103 M 1985 1 00:53:22 00:19:38
194 161 HEJL Tomáš Bystrc 104 M 1986 1 00:53:26 00:19:42
195 17 MACHARÁČEK Roman 62 MV1 1973 1 00:53:27 00:19:43
196 64 SKLENKA Tomáš Individuální 105 M 1976 1 00:53:38 00:19:54
197 102 DVOŘÁK David newline 106 M 1976 1 00:54:01 00:20:17
198 141 SKOČOVSKÝ Roman Velatice 21 MV2 1963 1 00:54:20 00:20:35
199 105 SAJDL Ondřej Brno 107 M 1978 1 00:54:24 00:20:40
200 170 HÉNKOVÁ Alena Kovalovice 2 XZ 1986 1 00:54:26 00:20:42
201 315 KORČÁK Pavel Vyškov 108 M 1983 1 00:54:40 00:20:56
202 115 FLORIÁNOVÁ Veronika 3 XZ 1973 1 00:54:40 00:20:56
203 39 BAYER Miloslav Trilife 9 MV3 1947 1 00:55:01 00:21:17
204 293 BEZDĚK Radim Individuální 109 M 1981 1 00:55:37 00:21:53
205 257 SUCHÝ Marek Relax-Fit.cz Team 110 M 1976 1 00:55:38 00:21:53
206 174 SVOBODA Jan Garko Brno 22 MV2 1961 1 00:55:50 00:22:05
207 88 MOKRÝ Pavel Brno 63 MV1 1968 1 00:56:01 00:22:17
208 130 TŘÍSKA Roman newline 23 MV2 1956 1 00:56:14 00:22:30
209 61 OTRUSINA Jan KOB Moira Brno 111 M 1992 1 00:56:28 00:22:44
210 69 SPONAR Jan Tesla Brno 10 MV3 1950 1 00:56:37 00:22:52
211 26 VAŠÁK Pavel BehejBrno.com 11 MV3 1955 1 00:56:48 00:23:04
212 261 CHLUP Petr SKST Kamenice nad Lipou 24 MV2 1963 1 00:57:01 00:23:16
213 274 NOVÁK Martin Brno 12 MV3 1951 1 00:57:06 00:23:22
214 259 FLEK Pavel Horní Lhota 64 MV1 1972 1 00:57:17 00:23:33
215 296 BAŘINKA Jan Boskovice 112 M 1984 1 00:57:24 00:23:39
216 103 LENHART David newline 113 M 1979 1 00:57:47 00:24:03
217 78 SOBOTKA Martin Brno 114 M 1976 1 00:57:53 00:24:09
218 184 VYROUBAL Michal Rájec - Jestřabí 65 MV1 1968 1 00:57:54 00:24:09
219 305 BALÁK Martin Bruslárna .cz 66 MV1 1970 1 00:58:01 00:24:16
220 146 JASKULKA Martin BehejBrno.com 67 MV1 1968 1 00:58:24 00:24:40
221 101 VODIČKOVÁ Barbora 4 XZ 1983 1 00:58:26 00:24:42
222 47 BUBENÍK Jiří LRS Vyškov 13 MV3 1944 1 00:58:35 00:24:51
223 126 BIL Jaroslav newline 25 MV2 1959 1 00:58:46 00:25:01
224 183 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 26 MV2 1962 1 00:58:59 00:25:15
225 35 MAIXNER Václav Tišnov 14 MV3 1941 1 01:00:17 00:26:33
226 125 PODMELOVÁ Vilma AC Moravská Slavia Brno 5 XZ 1962 1 01:00:48 00:27:04
227 31 ONODI Otto 68 MV1 1974 1 01:01:47 00:28:03
228 63 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 27 MV2 1961 1 01:01:59 00:28:15
229 57 SEDLÁČEK Pavel RS Olomoučany 15 MV3 1953 1 01:02:12 00:28:28
230 270 FREITINGER Pavel Vanovice 28 MV2 1964 1 01:02:59 00:29:14
231 135 KNECHT Milan Eldo Brno 29 MV2 1961 1 01:05:12 00:31:28
232 86 KRÁL Michal 30 MV2 1965 1 01:06:10 00:32:26
233 59 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 16 MV3 1941 1 01:11:43 00:37:59
234 50 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 31 MV2 1964 1 01:11:44 00:37:59
235 275 HRUBÝ Milan Blansko 17 MV3 1938 1 01:19:59 00:46:14
236 420 CAHEL Pavel Sokol Brno 18 MV3 1938 1 01:35:44 01:01:59

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

21.09.2019 08:30
Běh rektorky
21.09.2019 08:30
17. FORCE SPAC - Staříčská časovka
22.09.2019 08:30
Hvězdná desítka 27. ročník
27.09.2019 09:45
Želešická růže
28.09.2019 08:00
BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice
29.09.2019 10:30
6. Pivní míle
05.10.2019 08:00
Běh Slavkovem 2019
06.10.2019 09:00
Slatinský kros 2019
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.