Rychlé novinky:

18.03.2022: Závěr seriálu BBP (doplněno)

04.01.2022: Změny Kuřimský kros (5. BBP)

BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 26.12.2014 08:00 do 26.12.2014 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůAleš MACHO, Martin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2015 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)9,40
Počet kol2
Počet závodníků305
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 258 HOMOLÁČ Jiří ADIDAS Runnig Team 1 M 1990 2 00:30:00
2 269 ORÁLEK Daniel AC Mor. Slavia Brno / Adidas Boost team 1 MV1 1970 2 00:30:53 00:00:52
3 176 BRLICA Pavel SK Žabovřesky 2 M 1993 2 00:31:06 00:01:05
4 349 ZADÁK Karel Triexpert adidas team 3 M 1978 2 00:31:12 00:01:11
5 152 ŠŤASTNÝ Petr Česká Spořitelna Specialized 4 M 1988 2 00:31:16 00:01:15
6 337 NĚMEČEK Jiří AHA Vyškov 5 M 1982 2 00:31:18 00:01:17
7 285 KUBÍNEK František Orel Blažovice 6 M 1988 2 00:31:45 00:01:44
8 153 LYSÁK Vlastimil Mikulov 7 M 1986 2 00:31:53 00:01:52
9 260 BURIAN Jan Gymázium Nové město na Moravě 8 M 1995 2 00:32:00 00:01:59
10 11 KOTYZA Petr VSK Univerzita Brno 2 MV1 1970 2 00:32:11 00:02:10
11 77 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 9 M 1992 2 00:32:18 00:02:17
12 166 RUBIČ Daniel New Balance Team 10 M 1985 2 00:32:41 00:02:40
13 151 ŠTĚRBÁK Eduard Brno 3 MV1 1975 2 00:33:08 00:03:07
14 104 DVOŘÁK Pavel Team PaK 11 M 1982 2 00:33:18 00:03:17
15 224 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 12 M 1987 2 00:33:25 00:03:24
16 121 BOREK Aleš UNI Brno - ASC Bučovice 13 M 1977 2 00:33:33 00:03:32
17 282 AMBROS Jakub Masaryk run 14 M 1987 2 00:33:48 00:03:47
18 33 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 15 M 1984 2 00:33:54 00:03:53
19 164 BACIU Serban Romania 16 M 1980 2 00:34:07 00:04:06
20 49 KOUDELKA Lukáš (ČR) AK Drnovice 17 M 1983 2 00:34:24 00:04:23
21 102 VABROUŠEK Petr Author Tufo TRILIFE 4 MV1 1973 2 00:34:27 00:04:26
22 265 MIŠÁK Milan Imperial XC 18 M 1990 2 00:34:28 00:04:27
23 84 POLÁK Marek HO Lemra 5 MV1 1973 2 00:34:57 00:04:56
24 75 MOKRÝ Stanislav KOB Moira Brno 19 M 1992 2 00:35:00 00:04:59
25 139 ŠTERC Jiří Blažovice 20 M 1990 2 00:35:01 00:05:00
26 126 CHADIM Michal KC Brno 21 M 1978 2 00:35:06 00:05:05
27 79 ČTVRTNÍČEK Jakub BehejBrno.com 22 M 1990 2 00:35:09 00:05:08
28 115 VINTRLÍK Martin Křepice 23 M 1977 2 00:35:21 00:05:20
29 88 ZÁDĚRA Pavel BETA URSUS Orienteering 24 M 1995 2 00:35:23 00:05:22
30 113 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 6 MV1 1967 2 00:35:32 00:05:31
31 202 STEHLÍK Petr Medikobra 25 M 1989 2 00:35:39 00:05:38
32 188 POHANKA Libor KC Brno 26 M 1978 2 00:35:41 00:05:40
33 199 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 27 M 1979 2 00:35:43 00:05:42
34 168 DUFEK Jan Hustopeče 7 MV1 1973 2 00:35:44 00:05:43
35 46 KHÝN Vítězslav Magnus Orienteering 28 M 1983 2 00:35:50 00:05:49
36 334 ADAMEC Radek 29 M 1991 2 00:35:54 00:05:53
37 45 HRUŠKA Jakub SK Žabovřesky 30 M 1995 2 00:35:57 00:05:56
38 155 LEPIER Jan ČVK Brno 31 M 1976 2 00:36:07 00:06:06
39 137 RERYCH Jiří AC Moravská Slavia Brno 1 MV2 1962 2 00:36:09 00:06:08
40 312 HROBAŘ Štěpán KOB Moira Brno 32 M 1991 2 00:36:17 00:06:16
41 305 KABÁTH David SK Žabovřesky 33 M 1984 2 00:36:19 00:06:18
42 186 MATULA Petr SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 34 M 1982 2 00:36:35 00:06:34
43 71 KOLÍNEK František AK Perná 2 MV2 1956 2 00:36:37 00:06:36
44 293 BŘEZINA Jiří MOTOLEVEL Team 8 MV1 1972 2 00:36:41 00:06:40
45 51 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 35 M 1995 2 00:36:44 00:06:43
46 50 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 9 MV1 1968 2 00:36:47 00:06:46
47 207 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 36 M 1982 2 00:36:55 00:06:54
48 65 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 10 MV1 1967 2 00:36:56 00:06:55
49 310 KUNOVSKÝ Radek Popůvky 37 M 1977 2 00:36:56 00:06:55
50 193 ŠMÍD Miroslav Bóchači z ÚFM 38 M 1984 2 00:37:00 00:06:59
51 39 DOLEŽAL Ondřej AK Tišnov 39 M 1979 2 00:37:11 00:07:10
52 72 MALEŇÁK Filip UNI Brno - ASC Bučovice 40 M 1990 2 00:37:16 00:07:15
53 56 DUŠIL Jaroslav newline 11 MV1 1970 2 00:37:17 00:07:16
54 47 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 3 MV2 1960 2 00:37:18 00:07:17
55 62 PERNIČKA Jan Hory z dálky 41 M 1987 2 00:37:19 00:07:18
56 264 MIŠÁK Milan Eleven Test Team 4 MV2 1963 2 00:37:21 00:07:20
57 197 POSPÍCHAL Vladimír 42 M 1985 2 00:37:22 00:07:21
58 147 FLORIÁN Radim Brno 12 MV1 1970 2 00:37:24 00:07:23
59 101 DOLÍHAL Luděk Sokol Syrovice 43 M 1988 2 00:37:26 00:07:25
60 61 ŠROM Jakub VSK Univerzita Brno 44 M 1995 2 00:37:26 00:07:25
61 40 BORTLÍK Pavel AK Tišnov 45 M 1983 2 00:37:27 00:07:26
62 185 BIL Jaroslav Brno 46 M 1985 2 00:37:28 00:07:27
63 163 ŠRUBAŘ Michal Brno 47 M 1986 2 00:37:31 00:07:30
64 48 KUDLIČKA Svatopluk (ČR) LRS Vyškov 1 MV3 1950 2 00:37:33 00:07:32
65 107 KOCUR Lukáš 2K BRNO 48 M 1977 2 00:37:34 00:07:33
66 171 KUPKA Jan Uherské Hradiště 49 M 1993 2 00:37:59 00:07:58
67 275 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 13 MV1 1975 2 00:38:02 00:08:01
68 162 SUCHOMEL Vít O-mikron 50 M 1984 2 00:38:03 00:08:02
69 233 KONEČNÝ Libor Kuřim 14 MV1 1971 2 00:38:11 00:08:10
70 82 JURČA Jaroslav :-) 5 MV2 1962 2 00:38:16 00:08:15
71 28 ŠTEFANIK Martin TJ Sokol Přísnotice 51 M 1981 2 00:38:17 00:08:16
72 24 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 6 MV2 1958 2 00:38:23 00:08:22
73 271 MATOUŠEK Pavel KC Brno 52 M 1978 2 00:38:26 00:08:25
74 145 ČUMA Josef Milonice 53 M 1980 2 00:38:27 00:08:26
75 31 ROZMAN Ladislav Cyklo Lasl 2 MV3 1954 2 00:38:30 00:08:29
76 27 HLADKÝ Jiří Brno Nový Lískovec 15 MV1 1975 2 00:38:38 00:08:37
77 117 VACEK Pavel Bílovice nad Svitavou 16 MV1 1975 2 00:38:45 00:08:44
78 141 SUCHARDA Pavel CYCLING BRNO 17 MV1 1970 2 00:38:45 00:08:44
79 135 NAVRÁTIL Dušan EKOL TEAM o.s. 54 M 1984 2 00:38:48 00:08:47
80 23 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 55 M 1985 2 00:38:50 00:08:49
81 97 DOLEŽEL Radek Brno 18 MV1 1972 2 00:38:54 00:08:53
82 110 MACHOLÁN Martin Velká Bíteš 56 M 1988 2 00:38:57 00:08:56
83 41 ŠPACÍR Ladislav Lokomotiva Břeclav 3 MV3 1955 2 00:39:00 00:08:59
84 226 KABÁTHOVÁ Eva Žabovřesky Brno 1 XZ 1989 2 00:39:03 00:09:02
85 30 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 4 MV3 1955 2 00:39:06 00:09:05
86 132 ŠENKÝŘ Michal 57 M 1983 2 00:39:10 00:09:09
87 307 HOCHMAN Zdeněk SK ICA 58 M 1985 2 00:39:11 00:09:10
88 60 HAMÁK Aleš Bílovice nad Svitavou 59 M 1985 2 00:39:12 00:09:11
89 129 URBÁNEK Ivan Břeclav 60 M 1984 2 00:39:12 00:09:11
90 37 KUNEŠ David Tišnov 19 MV1 1974 2 00:39:13 00:09:12
91 205 FERENČÁK Marek Brno 20 MV1 1970 2 00:39:16 00:09:15
92 192 KRAJČÍR Dan 21 MV1 1966 2 00:39:20 00:09:19
93 194 JANÁČEK Vladimír Sk 24 Brno 22 MV1 1973 2 00:39:21 00:09:20
94 74 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 61 M 1994 2 00:39:23 00:09:22
95 159 ZELINKA Jiří O-mikron 62 M 1987 2 00:39:28 00:09:27
96 257 FREIBERGER Tomáš AC Moravská Slavia Brno 23 MV1 1970 2 00:39:31 00:09:30
97 76 HUDEC Radoslav Bystrc 63 M 1980 2 00:39:34 00:09:33
98 172 MAZAL Zdeněk VSK Mendelu Brno 64 M 1981 2 00:39:38 00:09:37
99 69 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 65 M 1978 2 00:39:41 00:09:40
100 189 DOKOUPIL Bohuslav Tetčice 66 M 1980 2 00:39:43 00:09:42
101 253 KOUŘIL Jan Brno 67 M 1986 2 00:39:44 00:09:43
102 340 PRÁŠEK Ondřej KAJAK VUT 68 M 1978 2 00:39:47 00:09:46
103 210 COUFAL Svatoš ZBM Brno 24 MV1 1967 2 00:39:52 00:09:51
104 277 ŽALKOVSKÝ Stanislav Brno 69 M 1989 2 00:39:52 00:09:51
105 259 HUŤKA Jiří Brno 70 M 1991 2 00:39:52 00:09:51
106 296 JURÁČEK Petr Acer Bike Team 71 M 1981 2 00:39:54 00:09:53
107 95 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 72 M 1988 2 00:40:00 00:09:59
108 221 NĚMEC Petr Zastávka 73 M 1986 2 00:40:03 00:10:02
109 167 KOVAČIČ Sebastian Brno 74 M 1978 2 00:40:08 00:10:07
110 229 ZELENÝ Pavel SK Žabovřesky 25 MV1 1973 2 00:40:13 00:10:12
111 146 ŠVESTKA Petr Brnet.cz 26 MV1 1975 2 00:40:16 00:10:15
112 291 ZOUREK Pavel PBV MTB Team Brno 7 MV2 1960 2 00:40:25 00:10:24
113 284 SUCHÝ Karel Náměšť nad Oslavou 8 MV2 1956 2 00:40:30 00:10:29
114 26 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 27 MV1 1973 2 00:40:33 00:10:32
115 87 DYTRT Petr BehejBrno.com 75 M 1976 2 00:40:35 00:10:34
116 311 TRÁVNÍČEK Martin MILT TEAM 28 MV1 1975 2 00:40:36 00:10:35
117 119 BEDNÁŘ Petr 76 M 1981 2 00:40:39 00:10:38
118 290 KOHOUTEK Jiří Brno 77 M 1989 2 00:40:40 00:10:39
119 220 KOLAŘÍK Miroslav Rozdrojovice 29 MV1 1970 2 00:40:40 00:10:39
120 16 SVOBODA Marek Běžci Moravany 78 M 1977 2 00:40:43 00:10:42
121 251 GLADIŠ Daniel SKG Brno 30 MV1 1968 2 00:40:47 00:10:46
122 22 BĚLOHOUBEK Petr Brno 31 MV1 1972 2 00:40:48 00:10:47
123 122 SÝKORA Lukáš SK Skol Brno 79 M 1980 2 00:40:50 00:10:49
124 286 JELÍNEK Pavel Blansko 32 MV1 1975 2 00:40:51 00:10:50
125 25 FINSTRLE Luděk SK Žabovřesky 80 M 1979 2 00:40:52 00:10:51
126 149 POSPÍŠIL David Aj MY sme BEH 81 M 1985 2 00:40:52 00:10:51
127 120 ZAHRADNÍK Jan TJ Kanojistika Znojmo 82 M 1986 2 00:40:54 00:10:53
128 148 TKADLČÍK Zbyněk Borci zdar! 33 MV1 1974 2 00:41:03 00:11:02
129 344 ODEHNAL Tomáš Skalica 34 MV1 1968 2 00:41:05 00:11:04
130 182 MAZEL Zbyněk Vinopa 83 M 1986 2 00:41:06 00:11:05
131 235 ŠOUKAL Ondřej ALFA PROFI 84 M 1977 2 00:41:06 00:11:05
132 42 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 9 MV2 1962 2 00:41:07 00:11:06
133 252 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 85 M 1982 2 00:41:11 00:11:10
134 219 ŠEVČÍK Dalibor Medlov 35 MV1 1967 2 00:41:11 00:11:10
135 44 JÍLEK Josef AK Moravská Třebová 86 M 1989 2 00:41:13 00:11:12
136 276 VÍTEK Tomáš MILT TEAM 36 MV1 1975 2 00:41:15 00:11:14
137 55 MELUZÍN Petr Bílovice nad Svitavou 87 M 1987 2 00:41:15 00:11:14
138 174 KUČERA Josef Rosice 88 M 1985 2 00:41:16 00:11:15
139 96 DVOŘÁK Vojtěch Brno 37 MV1 1974 2 00:41:19 00:11:18
140 170 MILKA Zdeněk Brno 89 M 1984 2 00:41:20 00:11:19
141 99 ČERMÁK Vítězslav Šlapanice 10 MV2 1959 2 00:41:22 00:11:21
142 109 KROPÁČEK Jaroslav 2K BRNO 38 MV1 1970 2 00:41:30 00:11:29
143 18 VÁVRA Václav VIDA! 39 MV1 1971 2 00:41:34 00:11:33
144 256 FIKERA Michal Brno 40 MV1 1974 2 00:41:34 00:11:33
145 223 MRŮZEK Alexander VSK Univerzita Brno 11 MV2 1965 2 00:41:37 00:11:36
146 213 FORAL Roman Brno 41 MV1 1967 2 00:41:38 00:11:37
147 274 KRAJČA Rudolf 12 MV2 1965 2 00:41:39 00:11:38
148 200 SLÁMA Jiří Automedia 13 MV2 1960 2 00:41:42 00:11:41
149 178 DVOŘÁK Pavel KaP 90 M 1987 2 00:41:54 00:11:53
150 34 KALAŠ Rudolf Boskovice 42 MV1 1971 2 00:41:56 00:11:55
151 301 POZLER Jiří Hradec Králové 91 M 1983 2 00:41:57 00:11:56
152 279 POTĚŠIL Václav Curych 92 M 1982 2 00:41:57 00:11:56
153 191 BŘEZINA Aleš newline 14 MV2 1962 2 00:42:06 00:12:05
154 237 VOTÍPKA Jiří HR 43 MV1 1974 2 00:42:09 00:12:08
155 313 ZBOŘILOVÁ Jana 2 XZ 1975 2 00:42:12 00:12:12
156 298 ADÁMEK Hubert AC Moravská Slavia Brno 44 MV1 1971 2 00:42:13 00:12:12
157 287 BOLDIŠ Pavel Weisser sport 93 M 1977 2 00:42:15 00:12:14
158 304 HLOUŠEK Jan Atrex 94 M 1984 2 00:42:20 00:12:19
159 38 MIKA Ivo Orel Obřany 45 MV1 1966 2 00:42:23 00:12:22
160 94 BARTÁK Miroslav Mokrá Horákov 46 MV1 1967 2 00:42:26 00:12:25
161 63 ROZEHNAL Pavel Hory z dálky 95 M 1983 2 00:42:28 00:12:27
162 280 GONČÁR Jiří VA Vyškov 15 MV2 1957 2 00:42:29 00:12:28
163 195 SLÍVA Dalibor Diaspol.cz 96 M 1977 2 00:42:31 00:12:30
164 78 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 97 M 1994 2 00:42:37 00:12:36
165 20 STRACHOŇ Milan Slavkov u Brna 5 MV3 1950 2 00:42:37 00:12:36
166 124 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 98 M 1977 2 00:42:44 00:12:43
167 59 BUBLA Michal SK Sever Brno 47 MV1 1974 2 00:42:48 00:12:47
168 211 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 16 MV2 1964 2 00:42:49 00:12:48
169 92 FELIX Břetislav C BASE Brno 17 MV2 1961 2 00:42:51 00:12:50
170 236 SEDLÁČEK Svatopluk Brno 18 MV2 1957 2 00:42:54 00:12:53
171 227 KRUML Tomáš Brno 48 MV1 1966 2 00:43:00 00:12:59
172 58 SKŘIVÁNEK Petr LRS Vyškov 49 MV1 1966 2 00:43:07 00:13:06
173 218 PAULÍK Petr HP KARTON 50 MV1 1974 2 00:43:11 00:13:10
174 90 BŘEZA Miroslav Brno 19 MV2 1959 2 00:43:15 00:13:14
175 180 BEDNÁŘ Zbyněk (ČR) Jamné 51 MV1 1973 2 00:43:18 00:13:17
176 143 BEDAN Petr Spešov 209 52 MV1 1973 2 00:43:19 00:13:18
177 343 KOŘAN Pavel VBM Brno 53 MV1 1974 2 00:43:21 00:13:20
178 228 SLAVÍK Jiří Hustopeče 6 MV3 1954 2 00:43:27 00:13:26
179 300 MIŠOVE Pavel Rugby Bystrc 99 M 1991 2 00:43:33 00:13:32
180 68 JANÁČEK Petr KONWA team 100 M 1980 2 00:43:34 00:13:33
181 281 GONČÁR Jiří Weisser sport 101 M 1981 2 00:43:35 00:13:34
182 54 KUNC Josef LRS Vyškov 20 MV2 1960 2 00:43:42 00:13:41
183 303 ŠKROB Petr Kuřim 54 MV1 1975 2 00:43:49 00:13:48
184 136 ČADEK Martin 21 MV2 1957 2 00:43:53 00:13:52
185 272 HAŠPL Marcel Pohořelice 102 M 1977 2 00:43:56 00:13:55
186 142 VRÁNEK David Brno 103 M 1978 2 00:44:11 00:14:10
187 177 KOHOUTEK Jaromír Brno 7 MV3 1955 2 00:44:15 00:14:14
188 80 ČTVRTNÍČEK Aleš BehejBrno.com 22 MV2 1961 2 00:44:16 00:14:15
189 160 MEZERA Pavel Sokol Bílovice nad Svitavou 55 MV1 1968 2 00:44:16 00:14:15
190 43 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 23 MV2 1961 2 00:44:19 00:14:18
191 204 MIKITA Pavel Sever Brno 8 MV3 1952 2 00:44:23 00:14:22
192 57 ŽÁK Jan Vltava FUND 56 MV1 1972 2 00:44:26 00:14:25
193 266 KRČÁL Michal Brno 104 M 1983 2 00:44:26 00:14:25
194 118 JURŮJ Daniel Brno 57 MV1 1973 2 00:44:29 00:14:28
195 14 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 105 M 1986 2 00:44:30 00:14:29
196 181 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 9 MV3 1952 2 00:44:30 00:14:29
197 70 BARÁK Martin Bučovice 106 M 1980 2 00:44:36 00:14:35
198 239 BŮBELA Michal Slavkov u Brna 58 MV1 1972 2 00:44:39 00:14:38
199 198 HORÁK Pavel Acer Bike Team 107 M 1976 2 00:44:44 00:14:43
200 217 SMEJKAL Jan Brno - Medlánky 24 MV2 1961 2 00:44:48 00:14:47
201 196 VENEROVÁ Lenka newline 3 XZ 1986 2 00:44:53 00:14:52
202 108 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 10 MV3 1951 2 00:44:55 00:14:54
203 85 LIBENSKÝ David Brno 59 MV1 1970 2 00:44:58 00:14:57
204 231 BARTL Lukáš (CZ) Brno 108 M 1983 2 00:45:02 00:15:01
205 130 DURNA Pavel Brno 109 M 1983 2 00:45:03 00:15:02
206 234 ČECH Ladislav BehejBrno.com 60 MV1 1973 2 00:45:04 00:15:03
207 283 KUDRNÁČ Jan Chuchelná 110 M 1978 2 00:45:05 00:15:04
208 161 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 11 MV3 1953 2 00:45:13 00:15:12
209 209 KRESTA Roman MSD Brno 25 MV2 1965 2 00:45:22 00:15:21
210 98 KRYL Tomáš X-Sports 111 M 1978 2 00:45:30 00:15:29
211 314 ŠLEZINGER Radek Ostrovačice 112 M 1981 2 00:45:33 00:15:33
212 190 TYLEČEK Pavel Jundrov 61 MV1 1973 2 00:45:38 00:15:37
213 240 ŠOUMAL Vladimír Brno 113 M 1980 2 00:45:39 00:15:38
214 158 ZEZULKA Luděk newline 26 MV2 1962 2 00:45:41 00:15:40
215 83 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 62 MV1 1966 2 00:45:44 00:15:43
216 17 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 114 M 1976 2 00:45:45 00:15:44
217 292 SLÁMA Richard BVV MTB Brno 27 MV2 1962 2 00:45:54 00:15:53
218 86 KRÁTKÝ Jan HO Lemra 63 MV1 1969 2 00:45:55 00:15:54
219 175 VALENT Radek Brněnský Půlmaraton 64 MV1 1970 2 00:45:58 00:15:58
220 103 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 12 MV3 1954 2 00:46:12 00:16:11
221 73 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 65 MV1 1966 2 00:46:16 00:16:15
222 179 ŠILHAN Vladimír BehejBrno.com 28 MV2 1957 2 00:46:32 00:16:31
223 341 VEJTASA Simon Fakulta sportovních studii 115 M 1992 2 00:46:46 00:16:45
224 208 DVOŘÁK David newline 116 M 1976 2 00:46:48 00:16:47
225 347 LINHART Petr Uherský Ostroh 66 MV1 1973 2 00:46:49 00:16:48
226 133 HEJL Tomáš Bystrc 117 M 1986 2 00:46:56 00:16:55
227 138 SUCHÁNEK Václav Sokol Sobotovice 29 MV2 1956 2 00:46:58 00:16:57
228 64 VOLAVÝ Vladimír Fit online 13 MV3 1955 2 00:47:05 00:17:04
229 128 DIVÁCKÝ Přemysl Tatran Kohoutovice 14 MV3 1949 2 00:47:23 00:17:22
230 342 MACHÁČEK Martin 15 MV3 1955 2 00:47:39 00:17:38
231 278 JANHUBA Bořivoj Brno 118 M 1980 2 00:47:56 00:17:55
232 123 DURNA Petr Brno 119 M 1983 2 00:48:00 00:17:59
233 297 RŮŽIČKOVÁ Lucie Prostějov 120 M 1990 2 00:48:02 00:18:01
234 230 ŠRÁMEK Pavel Vysoké Popovice 121 M 1983 2 00:48:04 00:18:03
235 67 JIRÁSEK Vladimír Prdlavka SSSR Modřice 16 MV3 1953 2 00:48:06 00:18:05
236 150 SKOČOVSKÝ Roman Velatice 30 MV2 1963 2 00:48:28 00:18:27
237 206 MARŠÁLEK Jiří newline 31 MV2 1958 2 00:48:35 00:18:34
238 93 SLOVÁČEK Jaroslav Brno 17 MV3 1954 2 00:48:37 00:18:36
239 299 DANĚK Roman Tvarožná 122 M 1981 2 00:48:38 00:18:37
240 255 HLAVSA František APK 99 Pohořelice 18 MV3 1947 2 00:48:39 00:18:38
241 183 ČERNÁ Andrea Viničné Šumice 4 XZ 1991 2 00:48:50 00:18:49
242 106 STRÁNÍK Aleš Blansko 19 MV3 1950 2 00:49:00 00:18:59
243 254 NEJEZ Leoš AK Tišnov 67 MV1 1967 2 00:49:01 00:19:00
244 212 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod 5 XZ 1970 2 00:49:06 00:19:05
245 214 ŠKROBOVÁ Jana 6 XZ 1971 2 00:49:12 00:19:11
246 157 SVOBODA Jan Garko Brno 32 MV2 1961 2 00:49:15 00:19:14
247 52 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 123 M 1984 2 00:49:17 00:19:16
248 203 PSOTA Václav Divadlo na dlani 124 M 1981 2 00:49:18 00:19:17
249 165 ŠPAČEK Pavel AK Tišnov 68 MV1 1974 2 00:49:20 00:19:19
250 100 SOBOTKA Martin Brno 125 M 1976 2 00:49:31 00:19:30
251 15 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 20 MV3 1953 2 00:49:34 00:19:33
252 140 MOKRÝ Pavel Brno 69 MV1 1968 2 00:49:46 00:19:45
253 306 VAŠÍČEK David ALVA REAL 70 MV1 1975 2 00:50:13 00:20:12
254 295 JURÁČEK Pavel Acer Bike Team 126 M 1978 2 00:50:14 00:20:13
255 32 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 33 MV2 1961 2 00:50:16 00:20:15
256 156 KRIEG Petr BMT Brno 21 MV3 1949 2 00:50:17 00:20:16
257 270 SKLENKA Tomáš Individuální 127 M 1976 2 00:50:20 00:20:19
258 309 KELLNER Ondřej Slavkov u Brna 128 M 1983 2 00:50:20 00:20:19
259 216 ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 34 MV2 1965 2 00:50:22 00:20:21
260 91 BUBENÍK Jiří LRS Vyškov 22 MV3 1944 2 00:50:28 00:20:27
261 232 JASKULKA Martin BehejBrno.com 71 MV1 1968 2 00:50:29 00:20:28
262 105 VAŠÁK Pavel BehejBrno.com 23 MV3 1955 2 00:50:32 00:20:31
263 215 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 35 MV2 1961 2 00:50:32 00:20:31
264 238 BRTNÍK Radim Blažovice 129 M 1980 2 00:50:34 00:20:33
265 66 VODIČKOVÁ Barbora 7 XZ 1983 2 00:50:40 00:20:39
266 173 LENHART David newline 130 M 1979 2 00:50:43 00:20:42
267 335 MUNDUCH Bohumír Olbramovice 131 M 1979 2 00:50:44 00:20:44
268 35 KOHOUTEK Miloš SDH Svitávka 36 MV2 1961 2 00:50:46 00:20:45
269 225 BOŽEK Petr Lodní sporty Brno 132 M 1977 2 00:50:47 00:20:46
270 134 DOJIVA Radomil BLACK ICE BRNO 72 MV1 1966 2 00:50:51 00:20:50
271 81 KROUPA Jiří newline 37 MV2 1959 2 00:50:55 00:20:54
272 29 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 38 MV2 1962 2 00:51:10 00:21:09
273 112 PÁTEK Richard SK Žabovřesky 133 M 1976 2 00:51:18 00:21:17
274 19 SUCHÁNEK Oto Sokol Syrovice 39 MV2 1958 2 00:51:31 00:21:30
275 294 VLASÁK Michal Rajhrad 73 MV1 1974 2 00:51:35 00:21:34
276 111 KNECHT Milan Eldo Brno 40 MV2 1961 2 00:51:37 00:21:36
277 345 FISCHER Mojmír Brno 41 MV2 1963 2 00:52:01 00:22:00
278 261 BURIANOVÁ Martina Sokol Drnovice 8 XZ 1975 2 00:52:13 00:22:12
279 53 KOUDELKA Tomáš BehejBrno.com 74 MV1 1970 2 00:52:15 00:22:14
280 333 ONODI Otto 75 MV1 1974 2 00:52:31 00:22:30
281 308 MOŘICKÝ Lukáš Nesovice 134 M 1983 2 00:52:35 00:22:34
282 184 BIL Jaroslav newline 42 MV2 1959 2 00:52:40 00:22:39
283 222 KONEČNÝ Jaroslav Tri LAMY Brno 76 MV1 1969 2 00:52:52 00:22:51
284 338 VECHETA Lukáš SK Meteor 135 M 1986 2 00:53:10 00:23:09
285 144 ZEMAN Martin newline 43 MV2 1963 2 00:53:16 00:23:15
286 36 MAIXNER Václav Tišnov 24 MV3 1941 2 00:53:17 00:23:16
287 89 PELC Vít OZZY Brno 77 MV1 1967 2 00:53:22 00:23:21
288 288 FRANC Zbyněk Weisser sport 78 MV1 1967 2 00:53:25 00:23:24
289 116 VACKOVÁ Hana Bílovice nad Svitavou 9 XZ 1978 2 00:53:26 00:23:25
290 127 UHMANN Petr TJ Tesla Brno 25 MV3 1951 2 00:53:34 00:23:33
291 241 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 26 MV3 1952 2 00:53:42 00:23:41
292 131 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 10 XZ 1960 2 00:53:43 00:23:42
293 21 KRCHÁK František Velká nad Veličkou 44 MV2 1964 2 00:53:49 00:23:48
294 289 MORÁVEK Richard Želešice 136 M 1977 2 00:54:09 00:24:08
295 348 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 27 MV3 1949 2 00:55:54 00:25:53
296 336 ŠMÍD Petr Hrušky 137 M 1980 2 00:56:09 00:26:08
297 262 STUCHLÍK Ivan 28 MV3 1954 2 00:56:41 00:26:40
298 187 VLASÁK Ota Šmeral Brno 79 MV1 1968 2 00:56:54 00:26:53
299 201 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 29 MV3 1941 2 00:59:07 00:29:06
300 154 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 45 MV2 1964 2 00:59:35 00:29:34
301 339 FUKSA Karel AC Moravská Slavia Brno 30 MV3 1946 2 01:00:38 00:30:37
302 125 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 46 MV2 1960 2 01:00:48 00:30:47

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 114 HÝBLOVÁ Monika Hrušovany u Brna XZ 1999
DNF 273 MOTYČKA Jaromír Brno M 1996
DNF 346 HRBÁČEK Karel Útěchov MV1 1968

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

02.07.2022 07:00
30. ročník mezi. silničního běhu Skalica - Holíč - Hodonín
02.07.2022 10:00
Osecký triatlon 2022
07.07.2022 17:00
BB 5 - Běh okolo Bílé hory
25.08.2022 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
08.09.2022 17:00
BB 7 - Běh Akátkami
17.09.2022 07:00
Brněnský MASAKR
18.09.2022 08:30
Hvězdná desítka 30. ročník
24.09.2022 09:00
Havlíčkobrodský půlmaraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.