Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

BBP 3 - Vranovský žleb - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 13.12.2014 08:00 do 13.12.2014 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůLukáš Kučera, Michal Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2015 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,90
Počet kol2
Počet závodníků244
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 257 HOMOLÁČ Jiří ADIDAS Runnig Team 1 M 1990 1 00:29:55
2 132 MÍČ Robert RELAX Fit.cz Team / UNI Brno 2 M 1992 1 00:30:26 00:00:31
3 108 ORÁLEK Daniel AC Mor. Slavia Brno / Adidas Boost team 1 MV1 1970 1 00:31:16 00:01:20
4 161 LYSÁK Vlastimil Mikulov 3 M 1986 1 00:31:29 00:01:33
5 143 ŠŤASTNÝ Petr Česká Spořitelna Specialized 4 M 1988 1 00:31:34 00:01:39
6 88 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 5 M 1992 1 00:31:39 00:01:43
7 11 KOTYZA Petr VSK Univerzita Brno 2 MV1 1970 1 00:31:59 00:02:03
8 119 RUBIČ Daniel New Balance Team 6 M 1985 1 00:32:16 00:02:20
9 124 BURYŠKA Tomáš 7 M 1988 1 00:32:30 00:02:34
10 57 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 3 MV1 1973 1 00:32:41 00:02:46
11 145 PAJER Ondřej žádný 8 M 1989 1 00:32:59 00:03:04
12 112 ŠTĚRBÁK Eduard Brno 4 MV1 1975 1 00:33:21 00:03:25
13 28 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 9 M 1984 1 00:33:25 00:03:30
14 174 STRNAD Václav Brno 10 M 1983 1 00:33:29 00:03:33
15 65 GLIER Michal AC Moravská Slavia Brno 11 M 1982 1 00:33:32 00:03:36
16 129 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 12 M 1987 1 00:33:47 00:03:51
17 73 NĚMEČEK Marek Brno 13 M 1977 1 00:33:53 00:03:57
18 128 HRUŠKA Jakub SK Žabovřesky 14 M 1995 1 00:33:53 00:03:58
19 122 BACIU Serban Romania 15 M 1980 1 00:33:54 00:03:59
20 259 NĚMEC Jan OK Chrastava 16 M 1986 1 00:34:12 00:04:17
21 167 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 17 M 1979 1 00:34:25 00:04:29
22 120 CHADIM Michal KC Brno 18 M 1978 1 00:34:29 00:04:33
23 52 KOUDELKA Lukáš (ČR) AK Drnovice 19 M 1983 1 00:34:30 00:04:35
24 95 POLÁK Marek HO Lemra 5 MV1 1973 1 00:34:33 00:04:37
25 177 HROBAŘ Štěpán KOB Moira Brno 20 M 1991 1 00:34:36 00:04:41
26 81 MAŠATA Matěj OK 99 1 1996 1 00:34:39 00:04:43
27 152 HÉNEK Petr Kovalovice 21 M 1987 1 00:34:48 00:04:53
28 24 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 22 M 1995 1 00:34:49 00:04:53
29 160 PÍRO Matěj Instruktoři Brno 23 M 1988 1 00:34:59 00:05:03
30 133 ČTVRTNÍČEK Jakub BehejBrno.com 24 M 1990 1 00:35:00 00:05:04
31 60 MOKRÝ Stanislav KOB Moira Brno 25 M 1992 1 00:35:21 00:05:26
32 63 DUŠIL Jaroslav newline 6 MV1 1970 1 00:35:36 00:05:41
33 251 HORÁK Pavel AHA Vyškov 1 MV2 1961 1 00:35:42 00:05:46
34 25 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 7 MV1 1968 1 00:36:01 00:06:06
35 49 BŘEZINA Jiří MOTOLEVEL Team 8 MV1 1972 1 00:36:03 00:06:08
36 175 MATULA Petr SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 26 M 1982 1 00:36:06 00:06:11
37 70 KOLÍNEK František AK Perná 2 MV2 1956 1 00:36:21 00:06:25
38 30 CETKOVSKÝ Petr 27 M 1987 1 00:36:25 00:06:29
39 36 KHÝN Vítězslav Magnus Orienteering 28 M 1983 1 00:36:29 00:06:33
40 178 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 29 M 1982 1 00:36:37 00:06:41
41 113 SPÁČIL Leopold Letovice 3 MV2 1959 1 00:36:41 00:06:45
42 107 FUČÍK Karel AC Moravská Slavia Brno 9 MV1 1972 1 00:36:43 00:06:48
43 144 HRBÁČEK Karel Útěchov 10 MV1 1968 1 00:36:46 00:06:51
44 94 ŠIMUNEK Martin Modřice 11 MV1 1966 1 00:36:48 00:06:52
45 74 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát p. R. 30 M 1990 1 00:37:05 00:07:09
46 26 BUREŠ Pavel PELLS MTBO Team 12 MV1 1975 1 00:37:08 00:07:12
47 292 KUNOVSKÝ Radek Popůvky 31 M 1977 1 00:37:12 00:07:16
48 193 POSPÍCHAL Vladimír 32 M 1985 1 00:37:15 00:07:20
49 264 PEŠKA Pavel CBASE 33 M 1983 1 00:37:19 00:07:23
50 130 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 13 MV1 1967 1 00:37:21 00:07:25
51 176 DOLEŽAL Ondřej AK Tišnov 34 M 1979 1 00:37:24 00:07:29
52 51 KUDLIČKA Svatopluk (ČR) LRS Vyškov 1 MV3 1950 1 00:37:24 00:07:29
53 103 PERNIČKA Jan Hory z dálky 35 M 1987 1 00:37:27 00:07:31
54 117 KONEČNÝ Libor Kuřim 14 MV1 1971 1 00:37:27 00:07:31
55 75 KOCUR Lukáš 2K BRNO 36 M 1977 1 00:37:36 00:07:40
56 118 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 15 MV1 1975 1 00:37:41 00:07:45
57 272 INDRÁKOVÁ Adéla AC Moravská Slavia Brno 1 XZ 1991 1 00:37:45 00:07:50
58 72 DOLEŽEL Radek Brno 16 MV1 1972 1 00:37:47 00:07:51
59 80 ROZMAN Ladislav Cyklo Lasl 2 MV3 1954 1 00:37:48 00:07:52
60 39 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 4 MV2 1958 1 00:37:50 00:07:55
61 77 KUPKA Jan Uherské Hradiště 37 M 1993 1 00:37:56 00:08:00
62 37 JURČA Jaroslav :-) 5 MV2 1962 1 00:37:57 00:08:02
63 68 FLORIÁN Radim Brno 17 MV1 1970 1 00:37:57 00:08:02
64 76 HLOUŠEK Mirek Dragonclub Brno 38 M 1979 1 00:38:09 00:08:13
65 206 BRTNA David Brno 39 M 1982 1 00:38:19 00:08:23
66 140 VACEK Pavel Bílovice nad Svitavou 18 MV1 1975 1 00:38:20 00:08:24
67 142 HUDEC Radoslav Bystrc 40 M 1980 1 00:38:24 00:08:28
68 207 MACEK Lubomír Břeclav 41 M 1983 1 00:38:25 00:08:29
69 135 MAZAL Zdeněk VSK MendelU 42 M 1981 1 00:38:29 00:08:33
70 196 SUCHARDA Pavel CYCLING BRNO 19 MV1 1970 1 00:38:31 00:08:35
71 46 BORTLÍK Pavel AK Tišnov 43 M 1983 1 00:38:31 00:08:35
72 127 DRÁBEK Jan SK Žabovřesky 44 M 1985 1 00:38:32 00:08:36
73 22 ŠTEFANIK Martin Sokol Přísnotice 45 M 1981 1 00:38:35 00:08:39
74 61 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 46 M 1994 1 00:38:36 00:08:40
75 111 ČUMA Josef Milonice 47 M 1980 1 00:38:36 00:08:40
76 281 DOKOUPIL Bohuslav Tetčice 48 M 1980 1 00:38:46 00:08:50
77 42 ROČEK Radim Brno 20 MV1 1969 1 00:38:47 00:08:52
78 203 ČÍŽ Radim VUT Brno 21 MV1 1974 1 00:38:49 00:08:53
79 43 HLADKÝ Jiří Brno Nový Lískovec 22 MV1 1975 1 00:38:50 00:08:55
80 48 HAMÁK Aleš Bílovice nad Svitavou 49 M 1985 1 00:38:52 00:08:57
81 270 MATTŮŠ Pavel Mattuš sport 23 MV1 1971 1 00:39:00 00:09:05
82 157 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 50 M 1978 1 00:39:04 00:09:09
83 158 SKLENÁŘ Martin AK Olymp Brno 51 M 1995 1 00:39:06 00:09:11
84 58 MARVÁNEK Ondřej HO Tesla Brno 52 M 1979 1 00:39:07 00:09:11
85 54 KRAJČÍR Dan 24 MV1 1966 1 00:39:15 00:09:20
86 290 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 53 M 1978 1 00:39:25 00:09:29
87 183 PARGAČ Martin Trenčín 54 M 1985 1 00:39:27 00:09:31
88 44 ŠTĚPÁN Vladimír Moravany 25 MV1 1971 1 00:39:28 00:09:33
89 273 HUŤKA Jiří 55 M 1991 1 00:39:30 00:09:34
90 274 DRAGOLOV Daniel FIDES Brno 26 MV1 1967 1 00:39:30 00:09:34
91 253 KRÁTKÝ Ivo LRS Vyškov 27 MV1 1968 1 00:39:31 00:09:35
92 295 KUCHAŘÍK Jiří Žebětín 28 MV1 1971 1 00:39:34 00:09:38
93 205 ZELENÝ Pavel SK Žabovřesky 29 MV1 1973 1 00:39:39 00:09:43
94 276 GLOSER Vít Merida Biking Team 30 MV1 1971 1 00:39:40 00:09:44
95 179 KUČERA Josef Rosice 56 M 1985 1 00:39:40 00:09:45
96 29 KUNEŠ David Tišnov 31 MV1 1974 1 00:39:40 00:09:45
97 201 SLOUKA Jiří Blažovice 57 M 1983 1 00:39:45 00:09:49
98 86 NĚMEC Petr Zastávka 58 M 1986 1 00:39:51 00:09:55
99 131 JANÁČEK Vladimír Sk 24 Brno 32 MV1 1973 1 00:39:53 00:09:58
100 106 COUFAL Svatoš ZBM Brno 33 MV1 1967 1 00:39:57 00:10:02
101 194 PALÁSEK Martin Lotrando Brno 59 M 1977 1 00:40:04 00:10:09
102 191 MEZERA Pavel Sokol Bílovice nad Svitavou 34 MV1 1968 1 00:40:07 00:10:12
103 146 JELÍNEK Pavel Blansko 35 MV1 1975 1 00:40:10 00:10:15
104 109 KROPÁČEK Jaroslav 2K BRNO 36 MV1 1970 1 00:40:13 00:10:17
105 302 MOTYČKA Jaromír Brno 60 M 1996 1 00:40:14 00:10:19
106 121 BEDNÁŘ Petr 61 M 1981 1 00:40:15 00:10:19
107 115 ŠVESTKA Petr Brnet.cz 37 MV1 1975 1 00:40:24 00:10:28
108 41 KUČERA Jan INKOSPORT-TEAM.CZ 62 M 1985 1 00:40:31 00:10:36
109 33 MIKA Ivo Orel Obřany 38 MV1 1966 1 00:40:32 00:10:37
110 197 UHLÍŘ Dalibor AT&T 63 M 1980 1 00:40:37 00:10:41
111 269 ODEHNAL Tomáš Skalica 39 MV1 1968 1 00:40:38 00:10:43
112 182 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 64 M 1985 1 00:40:39 00:10:43
113 209 DYTRT Petr BehejBrno.com 65 M 1976 1 00:40:41 00:10:45
114 40 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 6 MV2 1962 1 00:40:41 00:10:45
115 195 LAPČÍK Michael newline 66 M 1988 1 00:40:45 00:10:49
116 190 KUNITSKI Evghenii Brno 67 M 1981 1 00:40:46 00:10:50
117 186 DVOŘÁK Pavel KaP 68 M 1987 1 00:40:49 00:10:53
118 27 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 69 M 1982 1 00:40:51 00:10:56
119 91 KOVAČIČ Sebastian Brno 70 M 1978 1 00:40:53 00:10:57
120 21 FINSTRLE Luděk SK Žabovřesky 71 M 1979 1 00:40:54 00:10:58
121 79 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 3 MV3 1955 1 00:40:56 00:11:00
122 114 ČÍŽEK Petr OB Adamov 40 MV1 1971 1 00:40:57 00:11:01
123 19 VÁVRA Václav VIDA! 41 MV1 1971 1 00:40:57 00:11:02
124 138 FORAL Roman Brno 42 MV1 1967 1 00:40:58 00:11:03
125 280 ŠEVČÍK Dalibor Medlov 43 MV1 1967 1 00:41:01 00:11:05
126 59 JUŘICA Pavel Ostrava 72 M 1979 1 00:41:03 00:11:08
127 83 DVOŘÁK Vojtěch Brno 44 MV1 1974 1 00:41:08 00:11:13
128 159 ŠTĚPÁNEK Martin Popůvky 73 M 1981 1 00:41:11 00:11:15
129 185 VACULA Ondřej Lelekovice 74 M 1981 1 00:41:12 00:11:16
130 62 MILKA Zdeněk Brno 75 M 1984 1 00:41:12 00:11:17
131 139 SLÁMA Jiří Automedia 7 MV2 1960 1 00:41:16 00:11:20
132 299 RAGULIN Ievgen BehejBrno.com 76 M 1991 1 00:41:16 00:11:21
133 18 PŘIKRYL Adam Blansko 2 1997 1 00:41:17 00:11:21
134 149 PETRŮJOVÁ Hana Inkospor team 2 XZ 1984 1 00:41:22 00:11:27
135 297 MUSIL Karel Brno 77 M 1978 1 00:41:44 00:11:48
136 55 BARTÁK Miroslav Mokrá Horákov 45 MV1 1967 1 00:41:45 00:11:50
137 15 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 46 MV1 1973 1 00:41:47 00:11:51
138 82 STUDENÝ Lubomír BehejBrno.com 47 MV1 1967 1 00:41:47 00:11:51
139 293 ZBOŘILOVÁ Jana 3 XZ 1975 1 00:41:52 00:11:56
140 204 MRŮZEK Alexander VSK Univerzita Brno 8 MV2 1965 1 00:41:54 00:11:58
141 100 MELUZÍN Petr Bílovice nad Svitavou 78 M 1987 1 00:41:57 00:12:01
142 20 POHANKA Pavel Lotrando Brno 48 MV1 1973 1 00:42:00 00:12:04
143 208 VRÁNA Filip newline 79 M 1976 1 00:42:01 00:12:05
144 69 ŠRAJER Jan VUT Brno 80 M 1991 1 00:42:03 00:12:08
145 260 KALAŠ Rudolf Boskovice 49 MV1 1971 1 00:42:07 00:12:11
146 287 DANIEL Petr Start Brno 50 MV1 1971 1 00:42:14 00:12:18
147 294 VOTÍPKA Jiří HR 51 MV1 1974 1 00:42:15 00:12:19
148 255 ZAVADIL Alexandr Triexpert adidas team 52 MV1 1966 1 00:42:20 00:12:24
149 35 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 9 MV2 1964 1 00:42:20 00:12:24
150 258 DOKOUPIL Petr Brno 81 M 1977 1 00:42:24 00:12:28
151 283 JASINSKÝ Štěpán 82 M 1994 1 00:42:31 00:12:35
152 181 SLÍVA Dalibor Diaspol.cz 83 M 1977 1 00:42:32 00:12:36
153 155 LENĎÁK Štěpán Sokol Zdětín 84 M 1981 1 00:42:34 00:12:38
154 279 MAGRINI Nicola Luxemburk CSL 85 M 1994 1 00:42:35 00:12:39
155 151 FRANTIŠEK Jiří 86 M 1986 1 00:42:40 00:12:44
156 265 KRUML Tomáš Brno 53 MV1 1966 1 00:42:43 00:12:47
157 256 MAREK Patrik Tišnov 87 M 1983 1 00:42:47 00:12:51
158 278 SKLENÁŘOVÁ Radka AK Olymp Brno 4 XZ 1992 1 00:42:49 00:12:53
159 286 HOJAČ Petr Start Brno 54 MV1 1970 1 00:42:55 00:12:59
160 38 STRACHOŇ Milan Slavkov u Brna 4 MV3 1950 1 00:42:59 00:13:03
161 170 BEDAN Petr Spešov 209 55 MV1 1973 1 00:43:06 00:13:11
162 150 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 56 MV1 1967 1 00:43:17 00:13:21
163 45 BŘEZINA Aleš newline 10 MV2 1962 1 00:43:18 00:13:23
164 277 GEBAUEROVÁ Jana SK Žabovřesky 5 XZ 1979 1 00:43:21 00:13:25
165 66 FELIX Břetislav C BASE Brno 11 MV2 1961 1 00:43:34 00:13:38
166 104 MIKITA Pavel Sever Brno 5 MV3 1952 1 00:43:36 00:13:40
167 34 BŘEZA Miroslav Brno 12 MV2 1959 1 00:43:37 00:13:41
168 148 KOHOUTEK Jaromír Brno 6 MV3 1955 1 00:43:38 00:13:43
169 266 ŠLEZINGER Radek Ostrovačice 88 M 1981 1 00:43:40 00:13:45
170 85 BEDNAŘÍK Petr Brno 57 MV1 1971 1 00:43:49 00:13:53
171 67 KUNC Josef LRS Vyškov 13 MV2 1960 1 00:43:51 00:13:56
172 188 DUFEK Jiří Vranov 58 MV1 1968 1 00:43:54 00:13:58
173 202 BARTL Lukáš (CZ) Brno 89 M 1983 1 00:43:58 00:14:02
174 134 ČTVRTNÍČEK Aleš BehejBrno.com 14 MV2 1961 1 00:43:58 00:14:03
175 53 GOTTWALD Václav Křížanovice 7 MV3 1955 1 00:44:00 00:14:04
176 192 VENEROVÁ Lenka newline 6 XZ 1986 1 00:44:01 00:14:05
177 123 DURNA Pavel Brno 90 M 1983 1 00:44:01 00:14:05
178 172 ČADEK Martin 15 MV2 1957 1 00:44:03 00:14:07
179 168 STRÁNÍK Aleš Blansko 8 MV3 1950 1 00:44:06 00:14:11
180 92 MUSIL Josef Náměšť nad Oslavou 16 MV2 1964 1 00:44:09 00:14:13
181 64 ŽÁK Jan Vltava FUND 59 MV1 1972 1 00:44:12 00:14:16
182 126 KRÁL Jan ABND Racing Team 60 MV1 1969 1 00:44:14 00:14:18
183 84 JURŮJ Daniel Brno 61 MV1 1973 1 00:44:31 00:14:35
184 189 SMEJKAL Jan Brno - Medlánky 17 MV2 1961 1 00:44:36 00:14:41
185 31 BULÍN Martin Přerov 91 M 1985 1 00:44:39 00:14:44
186 162 JANÁČEK Petr KONWA team 92 M 1980 1 00:44:42 00:14:46
187 16 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 18 MV2 1961 1 00:44:51 00:14:55
188 56 HEJTMÁNEK Miroslav Brno 62 MV1 1970 1 00:45:17 00:15:21
189 90 ŠILHAN Vladimír BehejBrno.com 19 MV2 1957 1 00:45:17 00:15:22
190 102 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 9 MV3 1951 1 00:45:28 00:15:33
191 156 ZEZULKA Luděk newline 20 MV2 1962 1 00:45:36 00:15:41
192 289 ŠTENCL Jiří Fixed Beer Brno 93 M 1984 1 00:45:40 00:15:45
193 14 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 94 M 1976 1 00:45:44 00:15:48
194 50 HORÁK Pavel Acer Bike Team 95 M 1976 1 00:45:45 00:15:50
195 32 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 96 M 1984 1 00:45:53 00:15:57
196 262 BAŠE Tomáš (CZ) FILA BLACK ICE 63 MV1 1974 1 00:45:57 00:16:01
197 296 SLÁMA Richard BVV MTB Brno 21 MV2 1962 1 00:46:10 00:16:15
198 96 KRESTA Roman MSD Brno 22 MV2 1965 1 00:46:15 00:16:20
199 125 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 10 MV3 1954 1 00:46:21 00:16:25
200 141 HEJL Tomáš Bystrc 97 M 1986 1 00:46:25 00:16:29
201 199 STRAKOŠ Vilém SK Fuga 64 MV1 1969 1 00:46:28 00:16:33
202 163 DVOŘÁK David newline 98 M 1976 1 00:46:40 00:16:45
203 275 MACHÁČEK Martin 11 MV3 1955 1 00:46:59 00:17:03
204 97 BŮŽEK Jan newline 23 MV2 1957 1 00:47:10 00:17:14
205 184 HROMÁDKA Jaroslav Brno 99 M 1976 1 00:47:16 00:17:21
206 105 TŘÍSKA Roman newline 24 MV2 1956 1 00:47:24 00:17:28
207 78 SKOČOVSKÝ Roman Velatice 25 MV2 1963 1 00:47:34 00:17:38
208 137 MOKRÝ Pavel Brno 65 MV1 1968 1 00:47:38 00:17:42
209 87 OTRUSINA Jan KOB Moira Brno 100 M 1992 1 00:47:41 00:17:46
210 291 ROTEK Pavel Brno 101 M 1977 1 00:47:43 00:17:48
211 136 MÜNSTER Libor Blansko 66 MV1 1966 1 00:47:44 00:17:48
212 17 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 12 MV3 1953 1 00:47:44 00:17:48
213 252 DIVÁCKÝ Přemysl Tatran Kohoutovice 13 MV3 1949 1 00:47:46 00:17:51
214 171 SPONAR Jan Tesla Brno 14 MV3 1950 1 00:48:08 00:18:12
215 200 PSOTA Václav Divadlo na dlani 102 M 1981 1 00:48:14 00:18:18
216 198 CZÓKOLY Jan Moravský kras 103 M 1978 1 00:48:18 00:18:22
217 166 USTOHAL Karel Zelene Rosice 104 M 1977 1 00:48:22 00:18:27
218 271 SVOBODA Jan Garko Brno 26 MV2 1961 1 00:48:27 00:18:31
219 116 JASKULKA Martin BehejBrno.com 67 MV1 1968 1 00:48:46 00:18:50
220 47 KRIEG Petr BMT Brno 15 MV3 1949 1 00:49:01 00:19:06
221 288 PAVEL Jakub Lažany 105 M 1980 1 00:49:13 00:19:18
222 99 SOBOTKA Martin Brno 106 M 1976 1 00:49:13 00:19:18
223 23 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 27 MV2 1962 1 00:49:37 00:19:42
224 282 STRNKA Zdeněk Brno 68 MV1 1970 1 00:49:53 00:19:58
225 187 ŠŇUPÁREK Martin ABND Racing Team 69 MV1 1971 1 00:50:07 00:20:11
226 165 LENHART David newline 107 M 1979 1 00:50:09 00:20:13
227 254 VAŠÁK Pavel BehejBrno.com 16 MV3 1955 1 00:50:18 00:20:23
228 93 PELC Vít OZZY Brno 70 MV1 1967 1 00:50:25 00:20:30
229 98 SEDLÁČEK Pavel RS Olomoučany 17 MV3 1953 1 00:50:39 00:20:43
230 300 MACKOWIAK Maria Krystyna Wroclaw 7 XZ 1994 1 00:50:41 00:20:45
231 101 PODMELOVÁ Vilma AC Moravská Slavia Brno 8 XZ 1962 1 00:51:15 00:21:20
232 301 ANTCZAK Malgorzata Jolanta Wroclaw 9 XZ 1993 1 00:51:41 00:21:45
233 173 BUBENÍK Jiří LRS Vyškov 18 MV3 1944 1 00:51:45 00:21:50
234 284 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 28 MV2 1956 1 00:52:03 00:22:07
235 154 PÁTEK Richard SK Žabovřesky 108 M 1976 1 00:52:22 00:22:26
236 298 TAKÁČ Peter 109 M 1981 1 00:52:34 00:22:38
237 285 ŠRÁMEK Petr Vysoké Popovice 110 M 1985 1 00:53:34 00:23:38
238 180 ŠRÁMEK Pavel Vysoké Popovice 111 M 1983 1 00:53:34 00:23:38
239 89 MAIXNER Václav Tišnov 19 MV3 1941 1 00:54:28 00:24:32
240 147 JEŽOVÁ Martina Brno 10 XZ 1975 1 00:56:07 00:26:11
241 110 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 20 MV3 1941 1 01:00:25 00:30:30
242 71 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 29 MV2 1960 1 01:03:49 00:33:53

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 153 HÉNKOVÁ Alena Kovalovice XZ 1986
DNF 261 ONDRAŠÍK Richard Ostrava M 1990

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

22.02.2020 09:00
Rohálovská desítka
07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
18.04.2020 07:00
Prachem Svatební cesty (SPAC)
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
19.05.2020 06:45
Kardio běh Jiřího Tomana 2020
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.