Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

Kuřimská hodinovka - 60 - minutovka

Datum pořádání od 26.10.2013 08:00 do 26.10.2013 20:00
Zpracování výsledkůAleš MACHO

Start: 16:00 hod

Vzdálenost (km)24,00
Počet kol60
Počet závodníků54
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 74 VEČEŘA Tomáš Relax Olešnice 1 M 1989 41 00:59:44
2 46 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 1 M40+ 1973 41 00:59:45 00:00:01
3 68 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 2 M40+ 1973 39 00:58:58 2 kola
4 66 HORÁK Petr Sokol Prštice 2 M 1976 37 00:58:47 4 kola
5 60 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 3 M 1975 36 00:58:29 5 kol
6 71 VEŠKRNA Ivan Brno 4 M 1983 36 00:58:48 5 kol
7 83 DOČKAL Radek RILA Team Brno 3 M40+ 1966 36 00:59:57 5 kol
8 82 HALOUZKA Karel Javorníky 4 M40+ 1973 35 00:58:54 6 kol
9 84 JURČA Jaroslav :-) 1 M50+ 1962 35 00:59:06 6 kol
10 93 ŠMÍD Zbyněk Kuřim 5 M 1988 35 00:59:29 6 kol
11 78 POLÁK Pavel Team Nutrilite 6 M 1981 35 00:59:35 6 kol
12 6 KUNC Josef LRS Vyškov 2 M50+ 1960 34 00:58:50 7 kol
13 3 KROPÁČEK Jaroslav Brno 5 M40+ 1970 34 00:59:04 7 kol
14 90 PRŮDEK Luboš Kuřim 3 M50+ 1961 34 00:59:34 7 kol
15 94 KONEČNÝ Libor Kuřim 6 M40+ 1971 34 01:00:02 7 kol
16 63 NOVOTNÝ Petr Kuřim 7 M40+ 1965 33 00:58:48 8 kol
17 89 MRŮZEK Alexander VSK Univerzita Brno 8 M40+ 1965 33 00:59:38 8 kol
18 67 HORÁKOVÁ Šárka Sokol Prštice 1 Z35+ 1977 33 00:59:44 8 kol
19 91 TECL Jan Troubsko 4 M50+ 1958 33 00:59:44 8 kol
20 72 BARTÁK Ronald Kuřim 9 M40+ 1965 33 00:59:52 8 kol
21 73 CHROMÝ Bořivoj Tišnov 1 M60+ 1953 32 00:58:23 9 kol
22 70 PROCHÁZKOVÁ Tereza Ořechov 1 Z 1990 32 00:58:23 9 kol
23 85 ŠŤASTA Libor Kuřim 10 M40+ 1966 32 00:59:13 9 kol
24 54 MAREK Jaromír 11 M40+ 1964 32 00:59:25 9 kol
25 40 DOČKAL Karel Slovan Podlesí 12 M40+ 1971 32 00:59:39 9 kol
26 55 STRÁNÍK Aleš Blansko 2 M60+ 1950 32 00:59:59 9 kol
27 48 VOTÝPKA Tomáš AK Kuřim 7 M 1988 31 00:58:33 10 kol
28 57 SIKORA Aleš AK Kuřim 13 M40+ 1973 31 00:58:47 10 kol
29 96 ZOUREK Karel 5 M50+ 1959 31 00:59:14 10 kol
30 95 KONEČNÝ Marek Kuřim 8 M 1996 31 00:59:15 10 kol
31 32 NOVOTNÝ Libor Kuřim 6 M50+ 1961 31 00:59:38 10 kol
32 88 BAŤA Jiří Brno 7 M50+ 1960 30 00:58:55 11 kol
33 58 SIKORA Vít AK Kuřim 9 M 1995 30 00:59:37 11 kol
34 81 BRTNÍK Jiří Babice nad Svitavou 3 M60+ 1952 30 00:59:41 11 kol
35 59 VOLAVÝ Vladimír Fit online 8 M50+ 1955 30 00:59:49 11 kol
36 92 NOVOTNÁ Lucie Brno 2 Z35+ 1975 29 00:59:17 12 kol
37 79 NOVOTNÝ Ondřej 14 M40+ 1973 29 00:59:33 12 kol
38 61 REZNER Luboš Kuřim 15 M40+ 1965 28 00:58:30 13 kol
39 44 KRATOCHVÍL Jaroslav Lelekovice 9 M50+ 1963 28 00:58:31 13 kol
40 86 JASKULKA Martin Kuřim 16 M40+ 1968 28 00:59:11 13 kol
41 69 KRIEG Petr BMT Brno 4 M60+ 1949 28 00:59:26 13 kol
42 52 MAIXNER Václav Tišnov 1 M70+ 1941 27 00:58:44 14 kol
43 80 VONEŠ Jiří PK Kuřim 10 M 1989 27 00:59:17 14 kol
44 65 LIŠKA Lubomír Kuřim 10 M50+ 1955 27 00:59:47 14 kol
45 53 KRCHÁK František Velká nad Veličkou 17 M40+ 1964 26 00:59:29 15 kol
46 49 VOTÝPKOVÁ Alice AK Kuřim 3 Z35+ 1971 25 00:58:12 16 kol
47 87 NOVÁKOVÁ Eliška PK Kuřim 2 Z 1996 24 00:58:06 17 kol
48 62 TOMIŠKOVÁ Alexandra 3 Z 1982 24 00:59:55 17 kol
49 75 BOUDNÍKOVÁ Věra Blansko 4 Z35+ 1975 23 00:59:02 18 kol
50 8 BRADÁČ Alois Orel Žďár nad Sázavou 2 M70+ 1940 23 00:59:46 18 kol
51 77 VEJROSTA Aleš Brno 5 M60+ 1947 22 00:59:36 19 kol
52 76 VEJROSTOVÁ Lenka Brno 4 Z 1985 21 00:57:57 20 kol
53 56 MRKOS Jaroslav Kuřim 6 M60+ 1950 16 00:56:49 25 kol
54 50 BUNDO Paul New Zealand 11 M50+ 1955 10 00:24:32 31 kol

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

25.01.2020 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
22.02.2020 09:00
Rohálovská desítka
07.03.2020 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
14.03.2020 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
22.03.2020 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
25.04.2020 08:00
Rohálovská 50ka MTB
23.05.2020 13:13
VolšoHEC run
20.09.2020 10:30
7. Pivní míle
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.