Rychlé novinky:

18.10.2022: Propozice BBP Jehnice 2022

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

BBP 10 - Masarykův okruh - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 26.03.2022 08:00 do 26.03.2022 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek, Milan Chaloupka
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2022 - Hlavní závod 10km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol2
Počet závodníků128
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 11 PETR Jiří Salomon/Suunto 1 MV1 1979 2 00:35:41
2 69 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 1 M 2000 2 00:36:07 00:00:25
3 60 GRÜN Vojtěch Salomon/Suunto 2 M 1992 2 00:37:02 00:01:20
4 40 INDRA Daniel SSK Vítkovice 3 M 2004 2 00:37:41 00:01:59
5 59 PAVELKA Jan 2BWINNER TEAM 2 MV1 1982 2 00:38:26 00:02:44
6 104 BEJČEK Patrik Trailpoint.cz 4 M 1994 2 00:38:43 00:03:01
7 33 KOUŘIL Jiří VSK Univerzita Brno 5 M 1986 2 00:38:59 00:03:17
8 62 PAZOUREK Petr VSK Univerzita Brno 6 M 2000 2 00:39:10 00:03:28
9 78 KOLÁČKOVÁ Adéla AK Olymp Brno 1 XZ 2001 2 00:39:28 00:03:46
10 83 BRABENEC Aleš 2BWINNER TEAM 7 M 1987 2 00:39:33 00:03:51
11 100 POTŮČEK Jiří AKLD Blansko 8 M 1988 2 00:39:35 00:03:53
12 13 KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK TRIATLON 3 MV1 1979 2 00:39:58 00:04:16
13 18 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 4 MV1 1982 2 00:40:02 00:04:20
14 74 KUČERA Lukáš VSK Univerzita Brno 5 MV1 1981 2 00:40:10 00:04:28
15 98 BOŘIL Petr 9 M 1986 2 00:40:52 00:05:10
16 15 NĚMEC Ondřej AC Moravská Slavia Brno 10 M 2002 2 00:41:10 00:05:28
17 5 JANČÍK Tomáš ELITE sport Boskovice 1 MV2 1972 2 00:41:16 00:05:34
18 19 KLEMENT Marek 11 M 1985 2 00:41:25 00:05:43
19 21 RYBA Lukáš BB Cyklosport 6 MV1 1979 2 00:41:42 00:06:00
20 117 FIALA Dan VSK Univerzita Brno 12 M 1997 2 00:41:45 00:06:03
21 47 HALAMA Jiří AK Kuřim 7 MV1 1977 2 00:41:49 00:06:07
22 54 VIZNER Jan 13 M 1993 2 00:42:01 00:06:19
23 80 COUFAL Svatoš 2 MV2 1967 2 00:42:07 00:06:25
24 91 PLACHÝ Lukáš VSK Univerzita Brno 14 M 1985 2 00:42:13 00:06:31
25 134 CHVASTEK David JOBS Contact 8 MV1 1979 2 00:42:25 00:06:43
26 46 BENEŠ Ondřej gici behaj 15 M 1986 2 00:42:27 00:06:45
27 41 DERKA Radim Přerov 16 M 1991 2 00:42:42 00:07:00
28 93 LYSÁK Vlastimil fKlidu sport team 17 M 1986 2 00:43:06 00:07:24
29 82 MATOUŠEK Denis 18 M 1988 2 00:43:21 00:07:39
30 131 BENEŠ Petr Blansko 19 M 1987 2 00:43:42 00:08:00
31 124 PERNIČKA Jan 20 M 1987 2 00:44:26 00:08:44
32 20 KUCHAŘ Jan 9 MV1 1976 2 00:44:31 00:08:49
33 75 HRABOVSKÝ Petr VSK Univerzita Brno 10 MV1 1981 2 00:44:44 00:09:02
34 14 KŘIVÁNKOVÁ Simona ROCKTECHNIK TRIATLON 2 XZ 1983 2 00:44:49 00:09:07
35 7 MAŇÁSEK Lukáš SK Brno Prašnice 11 MV1 1980 2 00:45:09 00:09:27
36 132 KREIDL Lukáš Brno 12 MV1 1975 2 00:45:21 00:09:39
37 61 ZUSKA David 21 M 1989 2 00:45:27 00:09:45
38 63 KUNOVSKÝ Michal 13 MV1 1978 2 00:45:28 00:09:46
39 121 JANČAŘÍK Petr 2Bwinner 3 MV2 1968 2 00:45:30 00:09:48
40 71 BARTŮŇĚK Jan VSK Univerzita Brno 14 MV1 1981 2 00:45:45 00:10:03
41 84 BRABENEC Miroslav 2BWINNER TEAM 1 MV3 1959 2 00:45:57 00:10:15
42 39 INDRA Marek Runisáci 4 MV2 1972 2 00:46:06 00:10:24
43 17 KUBUŠ Marek 2B Winner Team 15 MV1 1978 2 00:46:23 00:10:42
44 45 DOHNAL Jiří Kolarwa bike team 22 M 1983 2 00:46:40 00:10:58
45 90 MAZAL Zdeněk 16 MV1 1981 2 00:46:47 00:11:05
46 108 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 23 M 1993 2 00:46:55 00:11:13
47 110 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 24 M 1995 2 00:47:00 00:11:18
48 30 HORÁČEK Kamil Argyšáci 17 MV1 1977 2 00:47:08 00:11:26
49 111 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 25 M 1992 2 00:47:27 00:11:45
50 94 ŠEVČÍK David Tišnov 18 MV1 1977 2 00:47:37 00:11:55
51 99 SKŘIVÁNEK Petr SK Obřany 26 M 1987 2 00:48:16 00:12:34
52 32 KRÁLÍK Luděk Veverská Bítýška 5 MV2 1965 2 00:48:33 00:12:51
53 120 SUCHÁNEK Daniel VSK Univerzita Brno 27 M 1999 2 00:48:37 00:12:55
54 37 BRYKNAR Radek 28 M 1995 2 00:48:41 00:12:59
55 31 HAŠA Martin 19 MV1 1974 2 00:48:44 00:13:02
56 44 INGR Jakub 29 M 1988 2 00:48:49 00:13:07
57 146 ŠPLÍCHAL Martin Running zone 20 MV1 1982 2 00:48:59 00:13:17
58 138 VRÁNEK David 21 MV1 1978 2 00:49:12 00:13:30
59 26 ČERNÝ Jaroslav Sokol Marefy 30 M 1985 2 00:49:37 00:13:55
60 36 PETŘEK Michal Mapei cyklo Kaňkovský 31 M 1993 2 00:49:43 00:14:01
61 141 ZEDNÍČEK Michal (R)UNISáci 32 M 1987 2 00:50:05 00:14:23
62 266 PELIKÁN Martin 22 MV1 1974 2 00:50:42 00:15:00
63 67 JÁNSKÝ David Brno 23 MV1 1978 2 00:50:44 00:15:02
64 76 GABRIEL Martin VSK Univerzita Brno 33 M 1984 2 00:51:00 00:15:18
65 96 ZEMÁNKOVÁ Eva 3 XZ 1991 2 00:51:01 00:15:19
66 135 ONDRA Jaroslav Běžecký kroužek Blučina 24 MV1 1977 2 00:51:14 00:15:32
67 107 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 34 M 1992 2 00:51:24 00:15:42
68 147 KLÍMEK Václav 35 M 1989 2 00:51:25 00:15:43
69 88 SKÝPALA Tomáš Atex 007 36 M 1983 2 00:51:29 00:15:47
70 55 ŠMÍD Jan Extra Brno 37 M 1984 2 00:51:33 00:15:51
71 16 FANFRDLA Dalimil 25 MV1 1973 2 00:51:49 00:16:07
72 86 PETR Jiří Zlín-Kudlov 2 MV3 1954 2 00:51:53 00:16:11
73 81 KALUS Zdeněk Lelekovice 26 MV1 1975 2 00:52:05 00:16:23
74 105 KOUŘIL Jan VSK Univerzita Brno 38 M 1986 2 00:52:14 00:16:32
75 142 JANOUŠEK Tomáš 6 MV2 1971 2 00:52:40 00:16:58
76 64 MALYSA Jiří VSK Univerzita Brno 7 MV2 1966 2 00:52:47 00:17:05
77 172 ARRUFÍ-FRANCH Enric 8 MV2 1972 2 00:53:00 00:17:19
78 145 HAVLÍČEK Štěpán 39 M 1983 2 00:53:32 00:17:50
79 144 DANĚK Jan Brno 40 M 1989 2 00:53:44 00:18:02
80 12 DUMEK Aleš 27 MV1 1973 2 00:54:03 00:18:21
81 189 SOBOTKA Martin 28 MV1 1976 2 00:54:11 00:18:29
82 58 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 3 MV3 1953 2 00:54:21 00:18:39
83 49 HORKÝ Tomáš KOS TJ Tesla Brno 9 MV2 1967 2 00:54:22 00:18:40
84 38 VEJMĚLEK Michal 29 MV1 1979 2 00:54:46 00:19:04
85 118 BRÁZDA Radek 10 MV2 1967 2 00:54:51 00:19:09
86 136 MRŮZEK Alexander Univerzita Brno plavání 11 MV2 1965 2 00:55:15 00:19:33
87 168 BÁBEK Martin 12 MV2 1971 2 00:55:44 00:20:02
88 70 PALKO Aleš VSK Univerzita Brno 13 MV2 1971 2 00:55:47 00:20:05
89 56 BEDNAŘÍK Petr 14 MV2 1971 2 00:55:52 00:20:10
90 72 LENHART David Brno 30 MV1 1979 2 00:56:21 00:20:39
91 143 GRAUEROVÁ Helena 4 XZ 1978 2 00:56:40 00:20:58
92 1023 POLÁČEK Kamil 31 MV1 1981 2 00:57:10 00:21:28
93 34 GNÄDINGER Steven 41 M 1983 2 00:57:20 00:21:38
94 133 VÁCHA Petr gici behaj 42 M 1987 2 00:58:31 00:22:49
95 238 SVOBODOVA Martina 5 XZ 1975 2 00:59:12 00:23:30
96 8 DURNA Vojtěch LS Brno 32 MV1 1977 2 00:59:34 00:23:52
97 42 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 4 MV3 1954 2 01:00:06 00:24:24
98 85 ŠMÍD Petr Hrušky 33 MV1 1980 2 01:03:11 00:27:29
99 137 ŠKAPOVÁ Katarína Running zone 6 XZ 1987 2 01:04:32 00:28:50
100 87 STEJSKAL Ondřej Moutnice 43 M 1988 2 01:07:11 00:31:29
101 10 MUSILOVÁ Pavla 7 XZ 1976 2 01:09:03 00:33:21
102 53 KAŠE Jaroslav VSK Univerzita Brno 5 MV3 1953 2 01:10:14 00:34:32
103 73 KRESTA Roman Orel Židenice 15 MV2 1965 2 01:11:27 00:35:45
104 275 SEDLÁČEK Pavel Orel Židenice 6 MV3 1953 2 01:15:12 00:39:30
105 259 DRAŽAN Libor 7 MV3 1960 2 01:22:42 00:47:00

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 1 KUPČÍK Roman M 1985
DNF 2 DOLÍHAL Luděk M 1988
DNF 3 BARTOLŠIC_MORAVCOVÁ Eva XZ 1986
DNF 4 BÖHMOVÁ Karen XZ 2003
DNF 9 PENIÁKOVÁ Radka XZ 1983
DNF 50 BARTOLŠIC Vít MV1 1980
DNF 51 FORAL Roman MV2 1967
DNF 65 CHALOUPKA Tomáš MV1 1982
DNF 66 WIEDERSHEIM Richard MV1 1975
DNF 68 POLÁŠEK Metoděj MV1 1980
DNF 89 KRÁLÍK Luděk MV2 1965
DNF 101 VEČEŘA Tomáš AK Blansko Dvorská M 1989
DNF 113 ŠVEC Michal M 1986
DNF 116 FUČÍK Karel MV2 1972
DNF 149 KOLÁŘ Jiří MV1 1976
DNF 249 COUFAL Svatoš MV2 1967
DNF 256 TEŠNAR Pavel MV1 1973
DNF 258 DUFEK Jiří MV2 1968
DNF 265 MARTINEC Jindřich MV3 1961
DNF 267 SLÁMA Jiří MV3 1960
DNF 272 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team MV1 1981
DNF 281 KLIMENT Pavel MV2 1968
DNF 1024 NOVÁČEK Josef MV3 1958

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.12.2022 08:00
BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
17.12.2022 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
26.12.2022 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
07.01.2023 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
21.01.2023 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
04.02.2023 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
25.02.2023 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
25.02.2023 09:00
Rohálovská desítka
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.