Rychlé novinky:

18.10.2022: Propozice BBP Jehnice 2022

04.10.2022: Brněnský běžecký pohár 2022/23

BBP 10 - Masarykův okruh - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 26.03.2022 08:00 do 26.03.2022 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Juránek, Milan Chaloupka
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2022 - Hlavní závod 5km
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků94
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 110 ODEHNAL Jan VSK Univerzita Brno 1 Jři 2004 1 00:17:49
2 77 KOSINA Adam VSK Univerzita Brno 2 Jři 2004 1 00:19:14 00:01:25
3 37 PAVELKOVÁ Hana AK Olymp Brno 1 Ž 2000 1 00:19:15 00:01:25
4 64 FURCHOVÁ Natálie AK Olymp Brno 1 Jky 2003 1 00:19:56 00:02:07
5 147 KOUŘILOVÁ Soňa AC Moravská Slavia Brno 2 Ž 2001 1 00:20:01 00:02:11
6 193 KŘIVÁNKOVÁ Simona ROCKTECHNIK TRIATLON 3 Ž 1983 1 00:20:10 00:02:21
7 106 PUKLOVÁ Patrícia AC Moravská Slavia 4 Ž 1986 1 00:20:14 00:02:25
8 17 SVOBODOVÁ Barbora VSK Univerzita Brno 2 Jky 2004 1 00:20:17 00:02:28
9 52 VLACHOVÁ HUTOVÁ Eliška 2B Winner Team 5 Ž 1988 1 00:20:26 00:02:36
10 31 KOCOUREK Martin SK Speed Brno 1 XM 2000 1 00:20:39 00:02:49
11 126 KOSTRUH Jan VSK Univerzita Brno 3 Jři 2004 1 00:21:31 00:03:41
12 145 BEER Matyáš OZZY Brno 1 Dci 2005 1 00:22:03 00:04:13
13 30 KLUSÁČEK Ondřej SK Speed Brno 2 XM 1997 1 00:22:20 00:04:30
14 198 STACH Tomáš 3 XM 2001 1 00:22:41 00:04:51
15 155 KOUŘIL Milan 4 Jři 2003 1 00:22:42 00:04:52
16 25 VYKYPĚL Petr 4 XM 1981 1 00:22:44 00:04:54
17 186 DOUŠEK Tomáš TJ Tesla Brno 5 Jři 2004 1 00:22:50 00:05:01
18 195 KŘIVÁNEK Matěj 2 Dci 2005 1 00:22:58 00:05:09
19 194 KŘIVÁNEK František AC Moravská Slavia Brno 5 XM 2002 1 00:23:09 00:05:20
20 127 TRUKSOVÁ Danka 1 ŽV1 1982 1 00:23:12 00:05:22
21 6 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK Univerzita Brno 6 Ž 2001 1 00:23:17 00:05:27
22 49 KADEŘÁBEK Michal VSK Univerzita Brno 6 Jři 2003 1 00:23:17 00:05:27
23 160 KAMENICKÁ Kateřina Orel Židenice 2 ŽV1 1973 1 00:23:18 00:05:29
24 112 RUSÍNOVÁ Monika 3 ŽV1 1977 1 00:23:32 00:05:42
25 179 ROZHOŇOVÁ Andrea 7 Ž 1993 1 00:23:33 00:05:43
26 199 STACH Martin SK Speed Brno 7 Jři 2004 1 00:23:55 00:06:06
27 61 SADÍLKOVÁ Arleta VSK Univerzita Brno 1 Dky 2006 1 00:23:58 00:06:08
28 14 CÉSAR Martin 6 XM 1990 1 00:23:59 00:06:09
29 54 NOVOTNÁ Lucie 2BWINNER TEAM 4 ŽV1 1975 1 00:24:00 00:06:11
30 221 REIŠTETTEROVÁ Carla 8 Ž 1999 1 00:24:48 00:06:58
31 165 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 7 XM 1982 1 00:25:25 00:07:35
32 102 KOČÍ Adela 9 Ž 1997 1 00:25:28 00:07:39
33 33 KOŠICKÁ Karolína SK Speed Brno 2 Dky 2005 1 00:25:33 00:07:43
34 56 NEVĚČNÝ Milan Brno 8 XM 1976 1 00:25:40 00:07:51
35 163 HAVLENOVÁ Martina 10 Ž 1992 1 00:25:46 00:07:56
36 187 PELLOVÁ Gabriela 5 ŽV1 1979 1 00:25:46 00:07:57
37 108 ŠKVAŘILOVÁ Eva 2Bwinner 6 ŽV1 1973 1 00:25:46 00:07:57
38 34 BOBEK Josef TJ Znojmo 1 MV4 1949 1 00:25:57 00:08:07
39 67 SMRČKOVÁ Jana 2BWINNER TEAM 1 ŽV2 1964 1 00:26:07 00:08:17
40 48 SLABÁKOVÁ Lenka Orel - Židenice 2 ŽV2 1966 1 00:26:17 00:08:27
41 129 POKORNÁ Dana 11 Ž 1983 1 00:26:19 00:08:29
42 107 HÉGROVÁ Ivona Valím Valím Hostěrádky 3 ŽV2 1969 1 00:26:27 00:08:37
43 274 HÁLKOVÁ Dagmar 7 ŽV1 1982 1 00:26:34 00:08:44
44 184 MORÁVEK Jan 3 Dci 2006 1 00:26:45 00:08:55
45 139 HAMŠÍKOVÁ Romana Sokol Syrovice 8 ŽV1 1975 1 00:26:49 00:08:59
46 146 STRACHOŇ Milan Slavkov u Brna 2 MV4 1950 1 00:26:54 00:09:05
47 80 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 3 MV4 1951 1 00:26:57 00:09:07
48 5 MUSILOVÁ Pavla 9 ŽV1 1976 1 00:27:10 00:09:21
49 84 DOBEŠOVÁ Pavlína AC Moravská Slavia Brno 3 Dky 2007 1 00:27:18 00:09:29
50 220 KAŇOVSKÝ Petr AC Moravská Slavia Brno 9 XM 1976 1 00:27:21 00:09:32
51 103 KOČÍ Heidi 12 Ž 1997 1 00:27:36 00:09:46
52 46 PETROVÁ Katarína Kovalovice 10 ŽV1 1981 1 00:27:36 00:09:47
53 130 UBROVÁ Veronika 11 ŽV1 1978 1 00:27:39 00:09:50
54 39 OLIVOVÁ Lenka 12 ŽV1 1976 1 00:27:40 00:09:50
55 159 PASTUŠEK Lukáš FSpS 10 XM 1998 1 00:28:18 00:10:28
56 156 GREGAR Karel FSpS 11 XM 1998 1 00:28:18 00:10:28
57 197 ŠMERDOVÁ Jarmila 1 ŽV3 1958 1 00:28:47 00:10:58
58 183 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 4 MV4 1949 1 00:28:55 00:11:05
59 96 DOBEŠOVÁ Petra Střelka Brno 4 Dky 2008 1 00:29:19 00:11:29
60 29 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 13 Ž 1999 1 00:29:23 00:11:33
61 192 MÍČOVÁ Lenka 14 Ž 1984 1 00:29:40 00:11:50
62 28 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 12 XM 1972 1 00:30:13 00:12:24
63 40 NOVOTNÁ Michaela 13 ŽV1 1975 1 00:30:47 00:12:57
64 92 DOŇAR Bohuslav 5 MV4 1950 1 00:30:48 00:12:58
65 35 SPONAR Jan 6 MV4 1950 1 00:31:11 00:13:22
66 158 RÝDZA Barbora FSpS 15 Ž 1998 1 00:31:16 00:13:27
67 157 KOUTOVÁ Terezie FSpS 16 Ž 1998 1 00:31:16 00:13:27
68 180 BUDINSKÁ Hana Brno 2 ŽV3 1960 1 00:32:01 00:14:12
69 105 DOBEŠOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 4 ŽV2 1972 1 00:33:59 00:16:09
70 178 STRÁŽNICKÁ Jitka Textil u Jitky 5 ŽV2 1963 1 00:34:21 00:16:31
71 18 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 13 XM 1973 1 00:34:47 00:16:58
72 181 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 7 MV4 1952 1 00:35:48 00:17:58
73 202 HÁNA Květoslav Obec Svatobořice - Mistřín 8 MV4 1937 1 00:40:18 00:22:29
74 343 HOLÝ Josef 9 MV4 1941 1 00:44:45 00:26:55

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 4 BÖHMOVÁ Karen Jky 2003
DNF 9 PENIÁKOVÁ Radka Ž 1983
DNF 13 MARYŠLEROVÁ Monika ŽV1 1974
DNF 15 VAŠULÍN Martin XM 1987
DNF 41 NOVOTNÝ Vojtěch Dci 2005
DNF 42 MARTINCOVÁ Lucie Ž 1987
DNF 45 HOŘÍNKOVÁ Dita Ž 1994
DNF 57 ZOUHAR Tadeáš Dci 2005
DNF 117 FUČÍKOVÁ Hana ŽV1 1977
DNF 119 BEGUNOVA Oxana Ž 1989
DNF 120 JANČAŘÍKOVÁ Lenka 2Bwinner ŽV2 1970
DNF 122 JANČAŘÍK Tomáš Dci 2005
DNF 133 COUFALOVÁ Jiřina ŽV1 1978
DNF 148 SIMERSKÁ Martina Ž 1985
DNF 150 KOLÁŘOVÁ Šárka ŽV1 1976
DNF 174 QAZIMI Monika ŽV2 1972
DNF 219 ŠENKÝŘ Michal STS CHVOJKOVICE BROD XM 1983
DNF 257 TEŠNAROVÁ Lucie ŽV1 1974
DNF 273 DOKOUPILOVÁ Markéta ŽV1 1977
DNF 282 KLIMENTOVÁ Hana ŽV2 1971

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

03.12.2022 08:00
BBP 2 - Mikulášský běh Okrouhlá
17.12.2022 08:00
BBP 3 - Vranovský žleb
26.12.2022 08:00
BBP 4 - Štěpánský běh Syrovice
07.01.2023 08:00
BBP 5 - Kuřimský kros
21.01.2023 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
04.02.2023 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
25.02.2023 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
25.02.2023 09:00
Rohálovská desítka
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.