Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

10. TRIEXPERT CUP - Pisárky - Hlavní závod 6 km

Datum pořádání od 04.08.2021 17:00 do 04.08.2021 19:00
Zpracování výsledkůMartin Juránek

Start: 18:00 hod

Vzdálenost (km)6,00
Počet kol1
Počet závodníků250
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 SZYMANIK Adam AKBK 1 M_A 1996 1 00:19:48
2 224 PAVELKA Jan 2BWINNER TEAM 2 M_A 1982 1 00:20:51 00:01:03
3 207 KOCUR Lukáš AKBK 1 M_B 1977 1 00:21:04 00:01:15
4 50 HRABOVSKÝ Zdeněk 3 M_A 1985 1 00:21:13 00:01:25
5 200 VANK Michal SK Skol Brno 4 M_A 1992 1 00:21:15 00:01:27
6 3 SOURAL Lukáš Siemens Energy & VSK Uni Brno 5 M_A 1982 1 00:21:21 00:01:32
7 237 JÁGR Ondřej AKBK 6 M_A 1983 1 00:21:28 00:01:40
8 232 BRABENEC Aleš 7 M_A 1987 1 00:21:36 00:01:47
9 51 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 2 M_B 1979 1 00:21:38 00:01:50
10 186 JANDA Sebastian 8 M_A 1999 1 00:21:43 00:01:55
11 157 RYBA Lukáš 3 M_B 1979 1 00:21:56 00:02:08
12 169 TKADLČÍK Zbyněk AC Moravská Slavia Brno 4 M_B 1974 1 00:21:58 00:02:09
13 245 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 5 M_B 1979 1 00:22:04 00:02:16
14 171 BALCAR Petr KB Střelka Brno 9 M_A 1985 1 00:22:05 00:02:17
15 155 ROŠKO Daniel 10 M_A 1982 1 00:22:07 00:02:19
16 231 BRÁZDA Richard 2B Winner Team 6 M_B 1975 1 00:22:09 00:02:21
17 495 BENEŠ Petr 11 M_A 1987 1 00:22:11 00:02:23
18 256 BOŘIL Petr 12 M_A 1986 1 00:22:13 00:02:25
19 455 VAŇÁČ Michal 2BWINNER TEAM 13 M_A 1982 1 00:22:16 00:02:28
20 220 KRAJČA Rudy AKBK 1 M_C 1965 1 00:22:25 00:02:37
21 201 JANÁČEK Petr 2B Winner 7 M_B 1980 1 00:22:27 00:02:39
22 182 HLUŠÍ Natálie AK Olymp Brno 1 jky 2002 1 00:22:31 00:02:42
23 356 CIHELKA Karel 14 M_A 1988 1 00:22:34 00:02:46
24 158 STRACHOTA Tomáš Opice 15 M_A 1986 1 00:22:35 00:02:47
25 21 BULÍN Martin Ivančice 16 M_A 1985 1 00:22:35 00:02:47
26 235 DOLÍHAL Luděk VSK UNI BRNO 17 M_A 1988 1 00:22:36 00:02:48
27 57 KADLEC Jaroslav MK Hlinsko 8 M_B 1980 1 00:22:42 00:02:54
28 93 POKORNÝ Václav Brno 9 M_B 1978 1 00:22:51 00:03:03
29 190 ČTVRTLÍK Miroslav IBA 18 M_A 1985 1 00:23:02 00:03:14
30 60 KAZDA Petr 2 M_C 1970 1 00:23:08 00:03:20
31 131 VOJTEK Libor ENDEKA BASSTA team 19 M_A 1984 1 00:23:11 00:03:23
32 97 REPTA Michal Po Zemi 20 M_A 1987 1 00:23:12 00:03:23
33 457 ŠTEVANKA Ladislav ENDEKA BASSTA team 10 M_B 1981 1 00:23:17 00:03:29
34 359 TOMAN Jan 21 M_A 1984 1 00:23:28 00:03:40
35 228 VIČAROVÁ Hana 2BWINNER TEAM 1 Ž_A 1988 1 00:23:34 00:03:45
36 14 BLAŽEK Martin Biatlonklub Říčany 1 jři 2003 1 00:23:34 00:03:46
37 251 ŠTOURAČ Nikola Konrad Tools Team (IBA) 22 M_A 1985 1 00:23:34 00:03:46
38 236 ČIŠECKÝ Roman AT&T 23 M_A 1988 1 00:23:37 00:03:48
39 214 DUŠIL Jaroslav BK Brno 3 M_C 1970 1 00:23:49 00:04:01
40 336 BLISA Adam 24 M_A 1991 1 00:23:52 00:04:04
41 136 ZHOŘ Tomáš Brno 25 M_A 1985 1 00:23:53 00:04:05
42 244 HORAK Honza RED HAT 26 M_A 1986 1 00:23:54 00:04:06
43 126 VACULOVÁ Lucie RUN&MUM 2 Ž_A 1982 1 00:23:59 00:04:11
44 185 KUNZ Kamil 11 M_B 1978 1 00:23:59 00:04:11
45 28 DYTRT Petr Běžci Moravany 12 M_B 1976 1 00:24:01 00:04:13
46 64 KOLÁŘ Jiří STG Česká 13 M_B 1976 1 00:24:01 00:04:13
47 152 PASEKA Tomáš Mabruk Team Brno 27 M_A 1982 1 00:24:08 00:04:19
48 101 SCHICK Jindřich 14 M_B 1975 1 00:24:08 00:04:20
49 112 ŠIMONÍK Jiří Orel-Židenice 2 jři 2001 1 00:24:10 00:04:22
50 30 FIALA Jiří Jéčka 28 M_A 1984 1 00:24:12 00:04:24
51 264 JURISA Matěj 15 M_B 1980 1 00:24:14 00:04:26
52 113 ŠIMUNEK Martin Modřice 4 M_C 1966 1 00:24:23 00:04:35
53 217 LIŠČINSKÁ Lenka SK Prostějov 3 Ž_A 1985 1 00:24:28 00:04:40
54 33 BENEŠ Jaroslav Shiji Do 16 M_B 1978 1 00:24:34 00:04:46
55 465 BUTOROVÁ Lenka 1 Ž_B 1980 1 00:24:35 00:04:47
56 238 TÁSLAR Marek 29 M_A 1988 1 00:24:38 00:04:50
57 23 DOLEŽAL Milan Horal Šumperk 17 M_B 1972 1 00:24:39 00:04:51
58 247 VRÁNA Filip Jundrov 18 M_B 1976 1 00:24:46 00:04:58
59 75 LIŠKA Aleš Universal USU team 19 M_B 1977 1 00:24:55 00:05:07
60 208 PAUSCHEK Karel 30 M_A 1985 1 00:24:56 00:05:08
61 184 CZERNÝ Pavel Never Alone 20 M_B 1981 1 00:24:58 00:05:10
62 59 KAPOUNEK Tomáš 31 M_A 1984 1 00:25:00 00:05:12
63 139 ZOUREK David Blansko 3 jři 2003 1 00:25:01 00:05:13
64 67 KRÁLÍK Luděk Veverská Bítýška 5 M_C 1965 1 00:25:02 00:05:14
65 191 SVOBODA Michal IBA 32 M_A 1991 1 00:25:09 00:05:21
66 167 SELUCKÝ Jiří 6 M_C 1965 1 00:25:10 00:05:22
67 233 BRABENEC Miroslav 1 M_D 1959 1 00:25:11 00:05:23
68 202 VLACHOVÁ_HUTOVÁ Eliška 2Bwinner 4 Ž_A 1988 1 00:25:13 00:05:25
69 206 LIŠČINSKÝ Tomáš TJ Tesla Brno 33 M_A 1984 1 00:25:13 00:05:25
70 258 KULA Michal Žvíci 34 M_A 1989 1 00:25:17 00:05:29
71 197 LÉTAL Tomáš 35 M_A 1984 1 00:25:25 00:05:36
72 301 HUŤKA Jiří 36 M_A 1991 1 00:25:26 00:05:38
73 38 HÁJEK Tomáš 37 M_A 1991 1 00:25:26 00:05:38
74 226 ŽÁČKOVÁ Eva 5 Ž_A 1994 1 00:25:34 00:05:46
75 246 MATEJ Marek 2BWINNER TEAM 21 M_B 1974 1 00:25:35 00:05:47
76 463 PIVEC Jan Pivecstomega 22 M_B 1981 1 00:25:35 00:05:47
77 55 CHARVÁT Jan Brno 7 M_C 1969 1 00:25:43 00:05:55
78 239 DUFEK Milan Mergado 38 M_A 1985 1 00:25:50 00:06:02
79 221 INDRA Marek 23 M_B 1972 1 00:25:54 00:06:06
80 204 BŘEZINA Aleš 8 M_C 1962 1 00:25:55 00:06:07
81 9 BEDNÁŘ Zbyněk AK Tišnov 24 M_B 1973 1 00:25:57 00:06:09
82 222 TRUKSOVÁ Danka 6 Ž_A 1982 1 00:25:59 00:06:11
83 234 MUNTEANU Alan 9 M_C 1969 1 00:26:00 00:06:12
84 95 POUPĚ Petr 39 M_A 1987 1 00:26:04 00:06:15
85 115 ŠOBÁŇ Vojtěch 40 M_A 1985 1 00:26:07 00:06:19
86 149 KOPLÍK Jan 41 M_A 1984 1 00:26:09 00:06:20
87 130 VODIČKA Radek ARTOSS REALITY BRNO 10 M_C 1969 1 00:26:09 00:06:20
88 70 KUČERA Josef Rosice/Kuřim 42 M_A 1985 1 00:26:12 00:06:24
89 118 ŠVIHEL Miroslav BS Slopné 43 M_A 1986 1 00:26:15 00:06:27
90 6 BÁR Lukáš Kongsberg PCS Brno 25 M_B 1974 1 00:26:16 00:06:28
91 71 KURA Jakub eWRC.cz 44 M_A 1991 1 00:26:40 00:06:52
92 29 FELLER Jan 45 M_A 1991 1 00:26:44 00:06:56
93 120 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno spolek 2 Ž_B 1976 1 00:26:46 00:06:58
94 263 DRAGOLOV Daniel 11 M_C 1967 1 00:26:46 00:06:58
95 98 RUSÍNOVÁ Monika 3 Ž_B 1977 1 00:26:50 00:07:02
96 125 VACULA Ondřej AC Lelek 26 M_B 1981 1 00:26:50 00:07:02
97 212 HAVELKA Libor 27 M_B 1979 1 00:26:51 00:07:03
98 199 CENTNEROVÁ Radmila 7 Ž_A 2000 1 00:26:51 00:07:03
99 7 BARVÍŘ Jiří 46 M_A 1982 1 00:26:53 00:07:05
100 88 OUJEZDSKÝ Vladimír 28 M_B 1976 1 00:26:55 00:07:07
101 56 JEREMIAS Lukáš A12 47 M_A 1986 1 00:26:57 00:07:09
102 32 FRANTIŠEK Jiří 48 M_A 1986 1 00:27:07 00:07:19
103 218 PECKA Luboš Pecka walking & running 49 M_A 1985 1 00:27:14 00:07:26
104 193 PAVLÍK David IBA 50 M_A 1990 1 00:27:15 00:07:26
105 198 PARMA Tomáš RUNGO.CZ 12 M_C 1970 1 00:27:16 00:07:28
106 22 ČECH Igor 29 M_B 1977 1 00:27:17 00:07:29
107 114 ŠMÍDEK Petr 30 M_B 1977 1 00:27:23 00:07:35
108 86 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 2 M_D 1958 1 00:27:24 00:07:36
109 31 FRANK Tomáš 51 M_A 1988 1 00:27:27 00:07:39
110 229 ROZHOŇOVÁ Andrea 8 Ž_A 1993 1 00:27:29 00:07:40
111 92 PIVODA Marek jsb 52 M_A 1987 1 00:27:30 00:07:41
112 54 HUPŠIL Radim 53 M_A 1984 1 00:27:31 00:07:43
113 105 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 13 M_C 1962 1 00:27:42 00:07:54
114 163 COUFALOVÁ Jiřina Brno 4 Ž_B 1978 1 00:27:45 00:07:57
115 65 KOLÁŘOVÁ Šárka STG Česká 5 Ž_B 1976 1 00:27:46 00:07:58
116 262 ČERVENKA Jiří 54 M_A 1987 1 00:27:51 00:08:03
117 261 VAN_DER_SLUIJS Niek 31 M_B 1979 1 00:27:52 00:08:04
118 143 DOKOUPILOVÁ Markéta 6 Ž_B 1977 1 00:27:54 00:08:06
119 195 VYŠKOVSKÝ Roman IBA 55 M_A 1991 1 00:27:54 00:08:06
120 242 IVAN Matej IBA 56 M_A 1996 1 00:27:55 00:08:06
121 254 ČERVINKA Martin 57 M_A 1983 1 00:27:56 00:08:08
122 211 MÁDR Pvel TO Zátka 14 M_C 1969 1 00:27:59 00:08:10
123 205 NIKOLAEVA Ekaterina 9 Ž_A 1993 1 00:28:01 00:08:13
124 187 PROCHÁZKOVÁ Renata 10 Ž_A 1986 1 00:28:05 00:08:17
125 156 RŮŽIČKA Rosťa Fklidu 32 M_B 1973 1 00:28:25 00:08:36
126 257 JÁNSKÝ David 33 M_B 1978 1 00:28:25 00:08:37
127 119 TÁBORSKÝ Radim 34 M_B 1975 1 00:28:26 00:08:38
128 76 MÁDROVÁ Lucie Track&Field Brno 7 Ž_B 1975 1 00:28:34 00:08:46
129 265 SOBOTKA Martin 35 M_B 1976 1 00:28:36 00:08:48
130 358 HAVLÍČEK Štěpán 58 M_A 1983 1 00:28:44 00:08:56
131 20 BUCHTOVÁ Šárka Fklidu 8 Ž_B 1975 1 00:28:45 00:08:57
132 225 ŘEZÁČ Radim 59 M_A 1983 1 00:28:47 00:08:59
133 124 USTOHAL Karel Zelene Rosice 36 M_B 1977 1 00:28:48 00:09:00
134 26 DUMEK Aleš Šachy Zastávka 37 M_B 1973 1 00:28:49 00:09:01
135 12 BERTA Lukáš Svobodná Vlaštovka 38 M_B 1979 1 00:28:51 00:09:03
136 292 UHEREK Tomáš 39 M_B 1975 1 00:28:52 00:09:04
137 241 SEČKÁŘ Pavel The Losers Initiative 60 M_A 1985 1 00:28:53 00:09:05
138 216 LAVIČKA Jaroslav Drásov 3 M_D 1959 1 00:29:06 00:09:18
139 137 ZIKMUND Pavel Ústavní Kokoti 61 M_A 1982 1 00:29:15 00:09:27
140 188 BABÁČEK David 40 M_B 1978 1 00:29:17 00:09:29
141 253 HUBENÝ Jan 41 M_B 1978 1 00:29:21 00:09:33
142 252 HLADKÝ Jiří 42 M_B 1975 1 00:29:27 00:09:39
143 37 GRAUEROVÁ Helena 9 Ž_B 1978 1 00:29:33 00:09:45
144 178 PASEKOVÁ Tereza 11 Ž_A 1982 1 00:29:34 00:09:45
145 4 BÁBEK Martin Šneci v běhu 15 M_C 1971 1 00:29:38 00:09:50
146 41 HANZL Vlastimil 4 M_D 1953 1 00:29:41 00:09:53
147 255 POKORNÁ Dana 12 Ž_A 1983 1 00:29:42 00:09:54
148 80 MICHÁLKOVÁ Eva 13 Ž_A 1987 1 00:29:49 00:10:01
149 89 PAPEŽ Zdeněk 62 M_A 1985 1 00:29:52 00:10:03
150 103 SKŘIVANOVÁ Marie HO Start 14 Ž_A 1987 1 00:29:54 00:10:05
151 40 HANÁK Albín AC Moravská Slavia 1 M_E 1951 1 00:29:54 00:10:06
152 181 SUCHÝ Ondřej 63 M_A 1984 1 00:29:57 00:10:09
153 43 HESS Martin 64 M_A 1987 1 00:30:04 00:10:15
154 11 TAHER Ghazi_Ben 65 M_A 1990 1 00:30:09 00:10:21
155 260 DURNA Vojtěch LS Brno 43 M_B 1977 1 00:30:16 00:10:28
156 106 SLAVÍK Jiří 5 M_D 1954 1 00:30:16 00:10:28
157 462 HOLER Vlastimil 44 M_B 1981 1 00:30:27 00:10:39
158 355 NOVAKOVA Hana 15 Ž_A 1988 1 00:30:30 00:10:42
159 73 LÁNÍČKOVÁ Martina 1 Ž_C 1964 1 00:30:48 00:11:00
160 116 ŠPLÍCHAL Jan 45 M_B 1977 1 00:30:57 00:11:09
161 192 KUDLÁČEK David IBA 66 M_A 1988 1 00:31:04 00:11:16
162 203 HRUŠKOVÁ Lucie 2Bwinner 10 Ž_B 1973 1 00:31:07 00:11:19
163 196 PŘIKRYL Adam IBA 67 M_A 1997 1 00:31:14 00:11:26
164 223 DOSTÁLOVÁ Vendula Pivec100mega 11 Ž_B 1981 1 00:31:18 00:11:30
165 111 SVOBODOVÁ Soňa SKP Kometa Brno 2 Ž_C 1968 1 00:31:30 00:11:41
166 227 ZEZULKA František VUT Brno 2 M_E 1943 1 00:31:44 00:11:55
167 189 JANÍČEK Jakub 68 M_A 1991 1 00:32:06 00:12:18
168 248 CHRÁPAVÁ Marika IBA 12 Ž_B 1973 1 00:32:35 00:12:47
169 249 NOVÁČKOVÁ Martina IBA 16 Ž_A 1989 1 00:32:53 00:13:05
170 52 HRSTKOVÁ Iva 13 Ž_B 1976 1 00:32:54 00:13:05
171 107 SOJÁK Jiří 69 M_A 1982 1 00:33:05 00:13:17
172 401 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia 3 M_E 1949 1 00:33:21 00:13:33
173 340 KALÁT Jakub 70 M_A 1986 1 00:33:33 00:13:45
174 352 DOŇAR Bohuslav Sokol Brno Královo Pole 4 M_E 1950 1 00:34:33 00:14:45
175 230 BRAŽINOVÁ Mariana 17 Ž_A 1993 1 00:34:41 00:14:53
176 78 MEDEK Jiří 46 M_B 1978 1 00:34:44 00:14:56
177 144 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_E 1950 1 00:34:45 00:14:57
178 210 MARTINEC Petr Morosystems 71 M_A 1993 1 00:34:48 00:15:00
179 87 OTOUPALÍK Pavel Brno 6 M_D 1955 1 00:35:04 00:15:16
180 250 BARVÍŘOVÁ Andrea 18 Ž_A 1985 1 00:35:13 00:15:24
181 209 OVČÁČEK Martin 72 M_A 1984 1 00:35:17 00:15:29
182 194 NOVÁKOVÁ Hana IBA 19 Ž_A 1985 1 00:35:20 00:15:32
183 183 KUČÍNSKÝ Petr 7 M_D 1959 1 00:35:50 00:16:02
184 259 HLAVÁČOVÁ Marcela Žvíci 20 Ž_A 1989 1 00:36:04 00:16:16
185 138 ZITOVÁ Iva 1 Ž_D 1959 1 00:36:06 00:16:18
186 357 JURÁK Martin 73 M_A 1989 1 00:36:24 00:16:36
187 350 SPONAR Jan KOS Tesla Brno 5 M_E 1950 1 00:36:41 00:16:53
188 314 KOCIÁNOVÁ Marie 2 Ž_E 1946 1 00:37:24 00:17:36
189 215 TŘÍSKA Roman 8 M_D 1956 1 00:37:51 00:18:03
190 100 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 9 M_D 1953 1 00:38:49 00:19:01
191 395 OCKE Pierre 47 M_B 1980 1 00:39:23 00:19:35
192 72 KYTLICOVA Eva 21 Ž_A 1984 1 00:39:39 00:19:51
193 15 BLAŽKOVÁ Alena 14 Ž_B 1977 1 00:40:26 00:20:38
194 68 KRIEG Petr BMT Brno 6 M_E 1949 1 00:40:50 00:21:02
195 25 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 10 M_D 1960 1 00:42:16 00:22:28
196 35 FUKSA Karel 7 M_E 1946 1 00:42:18 00:22:30
197 168 LIŠČINSKÁ Eva 3 Ž_E 1944 1 00:42:32 00:22:44
198 243 ŘEHOŘEK Bohumír Brno 11 M_D 1957 1 00:42:40 00:22:52
199 47 HOLÝ Josef 8 M_E 1941 1 00:43:23 00:23:35
200 351 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 9 M_E 1937 1 00:44:03 00:24:15
201 69 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 16 M_C 1964 1 00:45:27 00:25:38
202 452 JIRÁSKOVÁ Věra AC Moravská Slavia Brno 2 Ž_D 1955 1 00:48:38 00:28:50
203 58 KAŇOVSKÝ Vladimír 10 M_E 1948 1 00:54:55 00:35:07

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 2 MIHALOV Adam AKBK Prešov M_A 1992 0 1 kolo
DNS 5 BALÁK Jaroslav Vinohrady M_D 1957 0 1 kolo
DNS 8 BEČIČKA Petr Hal3000 M_D 1960 0 1 kolo
DNS 10 BĚLOHOUBEK Petr Brno M_B 1972 0 1 kolo
DNS 16 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com M_D 1954 0 1 kolo
DNS 17 BÖHMOVÁ Karen jky 2003 0 1 kolo
DNS 18 BORDOVSKÝ Pavel Pro dřeň na dřeň M_A 1985 0 1 kolo
DNS 19 BOŽKOVA Denisa Ž_B 1980 0 1 kolo
DNS 27 ĎURIAČ Peter Jedľové Kostoľany M_A 1990 0 1 kolo
DNS 34 FRANZ Jiří AKBK M_A 1990 0 1 kolo
DNS 42 HEJNA Dalibor Brno M_A 1982 0 1 kolo
DNS 44 HLADNÝ Marek Brno M_B 1972 0 1 kolo
DNS 45 HOLEČKOVÁ Kateřina Ž_B 1980 0 1 kolo
DNS 48 HOŘÍNKOVÁ Dita Ž_A 1994 0 1 kolo
DNS 49 HORKÝ Tomáš KOS TJ Tesla Brno M_C 1967 0 1 kolo
DNS 61 KOČÍ Adela SportObchod.cz Ž_A 1997 0 1 kolo
DNS 62 KOČÍ Halka Ž_B 1980 0 1 kolo
DNS 63 KOČÍ Heidi Ž_A 1997 0 1 kolo
DNS 79 MICHÁLEK Juraj Espressif Systems M_A 1982 0 1 kolo
DNS 82 MIKULA Honza Oddíl 2015 M_B 1979 0 1 kolo
DNS 83 MINAŘÍKOVÁ Michaela Ž_A 1986 0 1 kolo
DNS 84 MLČOUŠEK Hynek M_B 1977 0 1 kolo
DNS 85 MRŮZEK Alexander Univerzita Brno plavání M_C 1965 0 1 kolo
DNS 91 PENIÁKOVÁ Radka Ž_A 1983 0 1 kolo
DNS 99 RYŠKA Vít M_B 1975 0 1 kolo
DNS 102 SCHÖNOVÁ Veronika Ž_A 1989 0 1 kolo
DNS 108 SOVÁK Maroš M_A 1985 0 1 kolo
DNS 110 ŠVÁBENSKÝ Roman M_C 1970 0 1 kolo
DNS 117 ŠTĚPÁNEK Martin ENDEKA BASSTA team M_B 1981 0 1 kolo
DNS 121 TUPA Roman Řečkovice crew M_B 1981 0 1 kolo
DNS 122 UBROVÁ Veronika Body Care Brno Ž_B 1978 0 1 kolo
DNS 123 UHMANN Petr KOS Tesla Brno M_E 1951 0 1 kolo
DNS 128 VIZNER Jan M_A 1993 0 1 kolo
DNS 129 VIZNER Vojtěch M_A 1994 0 1 kolo
DNS 132 VORÁČ Ladislav M_A 1986 0 1 kolo
DNS 133 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice Ž_A 1983 0 1 kolo
DNS 134 ZELINKA Vladimír M_A 1989 0 1 kolo
DNS 142 DANĚK Jan M_A 1989 0 1 kolo
DNS 150 KROPÁČEK Jaroslav M_C 1970 0 1 kolo
DNS 162 ŠPÉRA Vít Www.sklepy-spera.cz M_A 1983 0 1 kolo
DNS 213 GLADIŠ Daniel M_C 1968 0 1 kolo
DNS 219 TECL Jan Troubsko M_D 1958 0 1 kolo
DNS 451 HÝBL Bronislav M_D 1961 0 1 kolo
DNS 453 BUREŠOVÁ Hana AC Moravská Slavia Brno Ž_A 1986 0 1 kolo
DNS 454 ŽALOUDEK Martin M_B 1978 0 1 kolo
DNS 458 ZEDNÍČEK Michal (R)UNISáci M_A 1987 0 1 kolo
DNS 461 RÝDEL Jiří M_A 1983 0 1 kolo

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

26.09.2021 10:00
Brněnský koloběžkový půlmaraton
26.09.2021 13:13
VolšoHEC run
28.09.2021 08:00
Svatováclavský běh Blažovice
02.10.2021 08:00
Běh Slavkovem 2021
02.10.2021 08:00
Běh Pístovickou riviérou - 60. ročník
02.10.2021 09:00
35. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
07.10.2021 16:00
BB 8 - Běh okolo Campusu
09.10.2021 08:30
Běh rektorky
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.