Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

ORKA triatlon 2021 - Triatlon 0,9/31/5,5

Datum pořádání od 10.07.2021 09:00 do 10.07.2021 14:30
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:30 hod

Vzdálenost (km)37,40
Počet kol4
Počet závodníků82
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 46 PEŠEK Pavel SBR TRI-TEAM LITOMYŠL 1 mA 1990 3 01:21:56
2 27 MILÁČEK Petr 1 mB 1981 3 01:22:41 00:00:44
3 69 KUČERA Jan Alfa Tri Team 2 mB 1981 3 01:22:50 00:00:53
4 71 TUNA Jaroslav TJ Spartak Třebíč 3 mB 1977 3 01:22:56 00:00:59
5 85 WALTER Jan TRI SKI Horní Počernice 2 mA 1992 3 01:23:03 00:01:06
6 37 ZEMAN David KSM Hrádek 3 mA 1992 3 01:23:08 00:01:11
7 32 IMRÍŠEK Lukáš Preba realiz team 4 mA 1991 3 01:23:24 00:01:27
8 97 MIČKOVÁ Kateřina 2BWINNER TEAM 1 žA 2004 3 01:23:43 00:01:46
9 106 VRBA Ondřej TJ Sokol Studenec 5 mA 1984 3 01:24:13 00:02:16
10 98 BALCAROVÁ Julie Here To Win team 2 žA 2003 3 01:24:49 00:02:52
11 34 KUDRNA Zbyněk Enduraining 4 mB 1980 3 01:25:18 00:03:21
12 2 VODEHNAL Jan ONT Pardubice 5 mB 1973 3 01:25:24 00:03:27
13 82 KLEMENT Jan Alfa Tri Team 6 mA 1986 3 01:25:50 00:03:53
14 55 HORŇOVÁ Adriana KONRAD TOOLS TEAM 3 žA 2000 3 01:26:05 00:04:08
15 45 MRKVIČKA Robert Individuální 1 mC 1971 3 01:26:22 00:04:25
16 10 POSPÍCHAL Vladimír Alfa Tri Team 7 mA 1985 3 01:26:32 00:04:35
17 90 HAVRAN Jaroslav SBR TRI-TEAM LITOMYŠL 8 mA 1982 3 01:26:37 00:04:40
18 21 PROCHÁZKOVÁ Nikola KONRAD TOOLS TEAM 4 žA 2002 3 01:27:20 00:05:23
19 79 DLOUHÝ Filip SK TRI CykloChlubna 9 mA 1998 3 01:27:47 00:05:50
20 77 FANTUROVÁ Lenka VSK FTVS Praha 1 žB 1978 3 01:27:55 00:05:58
21 23 PECH Michal 2BWINNER TEAM 10 mA 1989 3 01:28:05 00:06:08
22 60 GOTTLIEB Miroslav TJ Spartak Třebíč 6 mB 1975 3 01:29:27 00:07:30
23 80 STUNA Tomáš Superior Velsbike Team 11 mA 1985 3 01:29:44 00:07:47
24 102 VRÁBEL Pavel MST Jihlava 7 mB 1979 3 01:30:02 00:08:05
25 73 MATOUŠOVÁ Michaela KONRAD TOOLS TEAM 5 žA 2000 3 01:30:45 00:08:49
26 89 DOKOUPIL Petr 8 mB 1977 3 01:31:39 00:09:42
27 100 BEZCHLEBA Petr SK TRI CykloChlubna 9 mB 1978 3 01:31:51 00:09:54
28 83 SEDLÁK Lukáš BĚHEJŽĎÁRÁK.CZ 10 mB 1980 3 01:31:54 00:09:57
29 75 ODVÁRKA Leoš HISPORT Team 12 mA 1988 3 01:31:59 00:10:02
30 31 REJDA Jan OMT 2 mC 1970 3 01:32:20 00:10:23
31 28 PITTNER Roman SBR TRI-TEAM LITOMYŠL 11 mB 1974 3 01:32:42 00:10:45
32 14 SMETANA Josef Eurofoam Sport Team 3 mC 1969 3 01:32:57 00:11:00
33 33 KUDRNA David Individuální 12 mB 1977 3 01:33:34 00:11:37
34 87 MORAVEC Štěpán OK Jihlava 13 mB 1981 3 01:34:15 00:12:18
35 57 LAPEŠ Jaromír Individuální 14 mB 1976 3 01:34:20 00:12:23
36 58 URBAN Michal TRI Chrudim 13 mA 1985 3 01:34:31 00:12:34
37 86 KUNZ Kamil 15 mB 1978 3 01:34:34 00:12:37
38 67 KAFKA Šimon 14 mA 2004 3 01:34:57 00:13:00
39 84 VINOPAL Jiří SK TRI CykloChlubna 16 mB 1978 3 01:36:06 00:14:09
40 78 KOCÍK Vojtěch Individuální 17 mB 1981 3 01:36:43 00:14:46
41 40 ČERNÝ Jan Hr. Kr. 18 mB 1975 3 01:36:57 00:15:00
42 96 ŠKARKA René SK Termit 19 mB 1976 3 01:37:02 00:15:05
43 48 BRABCOVÁ Milada TJ Spartak Třebíč 2 žB 1975 3 01:37:04 00:15:07
44 74 HANSL Milan SK TRI CykloChlubna 20 mB 1972 3 01:39:44 00:17:47
45 17 FÍK Zdeněk Praha 15 mA 1983 3 01:40:30 00:18:33
46 36 TOMAŠTÍK Antonín Vyškov 21 mB 1977 3 01:41:02 00:19:05
47 22 SCHWARZ Daniel 2BWINNER TEAM 22 mB 1977 3 01:41:11 00:19:14
48 4 RYZNER Jan TT Pardubice 1 mD 1959 3 01:41:32 00:19:35
49 47 HRDINA Milan 23 mB 1976 3 01:41:42 00:19:46
50 61 ZBOŽÍNKOVÁ Lucie TJ Spartak Třebíč 6 žA 1991 3 01:42:27 00:20:30
51 18 ŠIRCOVÁ Ludmila 7 žA 1993 3 01:42:49 00:20:52
52 76 ANDRLE Richard PKVM 24 mB 1974 3 01:43:21 00:21:24
53 43 ARRUFÍ-FRANCH Enric CNL´H 25 mB 1972 3 01:44:06 00:22:09
54 51 ČERMÁK Jan Individuální 4 mC 1966 3 01:44:17 00:22:20
55 95 ŠKARKA Dan SK Termit 26 mB 1978 3 01:44:54 00:22:57
56 62 ŠUBRTOVÁ Eliška SK TRI CykloChlubna 8 žA 2003 3 01:45:31 00:23:34
57 30 LHOTSKÝ Michal Kovářství Souček benátky 27 mB 1972 3 01:46:01 00:24:04
58 105 STRAKOŠ Vilém 2BWINNER TEAM 5 mC 1969 3 01:46:34 00:24:37
59 52 ŠEVČÍK Luděk AZ tým Světlá nad Sázavou 2 mD 1959 3 01:46:43 00:24:47
60 88 DOKOUPILOVÁ Markéta 3 žB 1977 3 01:47:29 00:25:32
61 19 VÁCHOVÁ Petra Individuální 4 žB 1973 3 01:48:06 00:26:09
62 94 JÁNA Lubomír Cyklo 6 mC 1964 3 01:48:50 00:26:53
63 54 SOCHOROVÁ Věra AZ tým Světlá nad Sázavou 5 žB 1978 3 01:49:11 00:27:14
64 6 KOVAŘÍK Oldřich TTC Olomouc 3 mD 1960 3 01:49:14 00:27:17
65 93 POLÍVKA Martin 28 mB 1973 3 01:49:15 00:27:19
66 92 POLÍVKOVÁ Kateřina SK TRI CykloChlubna 6 žB 1975 3 01:49:16 00:27:20
67 68 VINOPAL Tomáš 29 mB 1979 3 01:50:20 00:28:23
68 91 BROUM Tomáš HOPík run 30 mB 1978 3 01:51:17 00:29:20
69 101 HOŘICKÝ Martin 31 mB 1981 3 01:52:32 00:30:35
70 66 ŠUBRTOVÁ Šárka SK TRI CykloChlubna 9 žA 2005 3 01:52:34 00:30:37
71 15 JIRÁSKO Lubomír Lubomír Jirásko 7 mC 1971 3 01:53:55 00:31:58
72 16 ČEPKOVÁ Hana Český běžecký klub 7 žB 1980 3 01:56:06 00:34:09
73 50 VAVROCHOVÁ Jaroslava Individuální 8 žB 1976 3 01:56:40 00:34:43
74 56 BAYER Miloslav KONRAD TOOLS TEAM 4 mD 1947 3 01:58:14 00:36:17
75 81 STUNOVÁ Alžběta Superior Velsbike Team 10 žA 1987 3 01:58:30 00:36:33
76 5 MOGROVICS Michal TTC Olomouc 5 mD 1947 3 02:03:21 00:41:24
77 99 HAVLÍKOVÁ Jana SK TRI CykloChlubna 9 žB 1978 3 02:05:25 00:43:28
78 49 FEJTOVÁ Zuzana 11 žA 1983 3 02:05:40 00:43:43
79 20 VÁCHA Pavel 32 mB 1973 3 02:06:10 00:44:13
80 39 KALÁB Miloš TTC Brno 6 mD 1950 3 02:06:34 00:44:37
81 104 ŠKARKA Libor Termit 16 mA 1983 3 02:18:47 00:56:50

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 103 MATYÁŠ Jan mA 1983 0 3 kola

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

26.09.2021 10:00
Brněnský koloběžkový půlmaraton
26.09.2021 13:13
VolšoHEC run
28.09.2021 08:00
Svatováclavský běh Blažovice
02.10.2021 08:00
Běh Slavkovem 2021
02.10.2021 08:00
Běh Pístovickou riviérou - 60. ročník
02.10.2021 09:00
35. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
07.10.2021 16:00
BB 8 - Běh okolo Campusu
09.10.2021 08:30
Běh rektorky
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.