Rychlé novinky:

10.09.2020: Brněnský běžecký pohár 2020/21

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

Běh na Svatý Hostýn - 5000 m

Datum pořádání od 22.08.2020 10:00 do 22.08.2020 16:00
Zpracování výsledkůMichal Juránek
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 13:00 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků164
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 59 KUČERA Lukáš ELEVENRUNTEAM 1 MA 1981 1 00:22:19
2 141 AMBROS Jakub AKEZ Kopřivnice 2 MA 1987 1 00:23:22 00:01:03
3 122 DVOŘÁK Pavel Atletika Alojzov 3 MA 1982 1 00:23:50 00:01:31
4 157 BLAHA Tomáš AK ASICS Kroměříž 1 MB 1976 1 00:24:01 00:01:42
5 21 EFFENBERGER Marek VSK Univerzita Brno 1 jři 2001 1 00:24:45 00:02:26
6 101 VELIČKA Ondřej www.ultramaratonec.cz 4 MA 1983 1 00:25:19 00:03:00
7 91 STRNAD Vaclav Vranov 5 MA 1983 1 00:25:43 00:03:23
8 107 SOURAL Lukáš Orel Židenice 6 MA 1982 1 00:25:55 00:03:36
9 6 BOHUSLAV Tomáš AK Drnovice 2 jři 2001 1 00:25:58 00:03:39
10 44 JANICEK Tomas Lysa pod Makytou 3 jři 2004 1 00:26:06 00:03:47
11 66 MARTINEK Jaroslav TRISK Olomouc 1 MC 1969 1 00:26:10 00:03:51
12 76 PLEVAK Milan Bezecky klub Lysa pod Makytou 2 MB 1972 1 00:26:22 00:04:02
13 110 NOVOTNÝ Jiří Kladníky 3 MB 1977 1 00:26:30 00:04:11
14 156 SEHNAL Tomáš KHB Radegast 4 MB 1973 1 00:26:36 00:04:16
15 48 JURÁNEK Stanislav Orel- Židenice 7 MA 1987 1 00:26:41 00:04:21
16 71 NERADIL Tomáš ASPOT Hulín 5 MB 1974 1 00:26:49 00:04:30
17 1 ADAMEC Milan Orel Vyškov 6 MB 1977 1 00:26:57 00:04:38
18 32 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina / SK I.CA 8 MA 1985 1 00:27:09 00:04:49
19 14 DOHNAL Matej ORUN running 9 MA 1992 1 00:27:14 00:04:55
20 102 VYMAZAL Petr Olomouc 7 MB 1975 1 00:27:25 00:05:06
21 5 BENEŠ Petr Blansko 10 MA 1987 1 00:27:31 00:05:11
22 74 PAVLÍČEK Roman RRP 11 MA 1990 1 00:27:42 00:05:23
23 77 PLHOŇ Jakub Mattoni Freerun Zlín 8 MB 1978 1 00:27:53 00:05:34
24 133 OMELKA Tomáš Bystřice pod Hostýnem 4 jři 2004 1 00:27:56 00:05:37
25 99 VACARDA Vladimír ELEVEN Run Team 1 MD 1959 1 00:28:01 00:05:41
26 45 JANOVSKÝ Daniel VIVATSPORT 12 MA 1993 1 00:28:07 00:05:48
27 3 BAROT Josef Tj Slavkov pod Hostýnem 13 MA 1982 1 00:28:22 00:06:02
28 150 ŽERAVÍK Vojtěch Ústí 136 14 MA 1995 1 00:28:38 00:06:19
29 155 SKOPALÍK Zbyněk KVS Olomouc 9 MB 1978 1 00:28:42 00:06:22
30 72 NOVOTNÁ Martina TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 1 ŽA 1988 1 00:28:55 00:06:35
31 97 ŠKRABÁNEK Petr MK SEITL Ostrava 2 MD 1960 1 00:28:56 00:06:37
32 95 ŠIMONÍK Jiří Orel-Židenice 5 jři 2001 1 00:29:08 00:06:48
33 151 BURDA Filip IN Trenér Petr Kopřiva 15 MA 1991 1 00:29:21 00:07:02
34 115 JURČÍK Zdeněk Brno 10 MB 1976 1 00:29:22 00:07:02
35 94 ŠIMEK Milan Zlín 16 MA 1993 1 00:29:22 00:07:03
36 153 MATOUCH Bronislav JISVA Zlín 2 MC 1965 1 00:29:46 00:07:26
37 118 JASEK Tadeusz Pzlam-Polska 3 MD 1951 1 00:30:00 00:07:40
38 108 PALÍŠEK Tomáš Kroměříž 17 MA 1994 1 00:30:11 00:07:51
39 43 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno - Orel Židenice 1 ŽC 1970 1 00:30:13 00:07:54
40 40 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 3 MC 1968 1 00:30:25 00:08:05
41 145 KUCHAŘ Jan SDH Vojnice 11 MB 1976 1 00:30:30 00:08:11
42 92 STRNADOVÁ Eva Vranov 2 ŽA 1986 1 00:30:32 00:08:13
43 11 DERKA Radim Přerov 18 MA 1991 1 00:30:43 00:08:24
44 29 GRYCMAN Kazimierz Ciechowice 12 MB 1972 1 00:30:53 00:08:33
45 119 KUKUČKA Jaroslav Bystřice pod Hostýnem 19 MA 1986 1 00:31:15 00:08:55
46 51 KAŇOVSKÝ Petr AC Moravská Slavia spolek 13 MB 1976 1 00:31:18 00:08:59
47 128 HROUZA Michal Krnov 14 MB 1978 1 00:31:28 00:09:09
48 2 BALÁŽ Roman Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R. 4 MC 1965 1 00:31:32 00:09:13
49 70 NERADIL Svatopluk Líšná 15 MB 1980 1 00:31:33 00:09:14
50 127 POSPÍŠILOVÁ Pavla CYKLONOVÁK Team Opava 1 ŽB 1977 1 00:31:53 00:09:34
51 80 PŠENICA Julius Zlín 5 MC 1967 1 00:31:59 00:09:39
52 147 KOVAŘČÍKOVÁ Helena Poličná 2 ŽB 1978 1 00:32:06 00:09:47
53 37 CHROMIŠÍN Marián Teplice nad Bečvou 6 MC 1965 1 00:32:13 00:09:54
54 170 POSPÍŠIL Petr Otice 16 MB 1979 1 00:32:23 00:10:04
55 4 BARTOŇ Martin CX Slušovice 20 MA 1987 1 00:32:30 00:10:11
56 168 KOLÁČEK Aleš Slavíč 17 MB 1976 1 00:32:32 00:10:12
57 19 DROZDEK Tomáš PES a VLK 18 MB 1974 1 00:32:40 00:10:21
58 166 HORÁK Petr Orel Silůvky 19 MB 1976 1 00:32:43 00:10:23
59 149 TVARŮŽKA Tomáš Kroměříž 20 MB 1972 1 00:32:50 00:10:31
60 137 VIZNER Radovan TJ Holešov házená 6 jři 2001 1 00:32:55 00:10:35
61 136 VIZNER Martin TJ Házená Holešov 7 jři 2004 1 00:32:55 00:10:36
62 105 ZEMÁNEK Petr DR.A.CY. 7 MC 1968 1 00:33:01 00:10:42
63 98 TŘÍSKA Michal Orel Domanín 21 MB 1979 1 00:33:18 00:10:58
64 103 ZÁLEŠÁK Josef Orel Vyškov 8 MC 1967 1 00:33:20 00:11:01
65 104 ZÁTOPEK Jiří AK EZ Kopřivnice 4 MD 1960 1 00:33:25 00:11:05
66 55 KOSÍK Michal Orel Domanín 22 MB 1976 1 00:33:26 00:11:06
67 171 SVITÁK Stanislav Ak Žilina 1 ME 1950 1 00:33:29 00:11:10
68 161 VRBA Pavel Orel-Morkovice 9 MC 1968 1 00:33:33 00:11:13
69 30 HAVRÁNEK Aleš Hranice 23 MB 1975 1 00:33:48 00:11:29
70 31 HELÍSKOVÁ Lucie ORUN running 3 ŽA 1992 1 00:33:55 00:11:36
71 65 MALENOVSKÝ Pavel STS CHVOJKOVICE BROD 10 MC 1967 1 00:34:08 00:11:49
72 120 DOLEŽÍLEK Jakub Pardubice 21 MA 1986 1 00:34:14 00:11:54
73 132 BRUGER Jiří Kopřivnice 11 MC 1964 1 00:34:15 00:11:55
74 146 KOVAŘČÍK Daniel Poličná 24 MB 1979 1 00:34:25 00:12:05
75 24 FRYDRYCH Martin Líšná 22 MA 1983 1 00:34:26 00:12:07
76 50 KAMENICKÝ Petr Orel Židenice 12 MC 1969 1 00:34:34 00:12:15
77 165 JEDZINIAK Michal Ostrava 25 MB 1974 1 00:34:46 00:12:27
78 53 KLOBÁSKOVÁ Marta AK Drnovice 1 jky 2003 1 00:34:56 00:12:37
79 164 DOLEŽELOVÁ Veronika Holešov 4 ŽA 1986 1 00:35:12 00:12:53
80 144 ZAJÁC Marek TJ Sokol Třebětice 23 MA 1997 1 00:35:19 00:13:00
81 57 KOUŘIL Kryštof Tatran Střešovice 8 jři 2005 1 00:35:27 00:13:08
82 28 GROŠ štefan S.K ZaFaR Frenštát p.R 13 MC 1961 1 00:35:28 00:13:09
83 82 SEDLÁŘ Zbyněk Brusné 26 MB 1977 1 00:35:31 00:13:12
84 86 SLABÁKOVÁ Lenka Orel Židenice/AC Moravská Slavia Brno 2 ŽC 1966 1 00:35:38 00:13:19
85 158 MIHOLA Jiří Orel Brno-Lesná 9 jři 2005 1 00:35:41 00:13:22
86 131 GREGUŠ Michal STG Vyškov 27 MB 1980 1 00:35:52 00:13:33
87 15 DOLEŽAL Pavel Orel Vyškov 24 MA 1984 1 00:35:55 00:13:36
88 140 TOMEČKA Libor Hranice 14 MC 1962 1 00:35:57 00:13:38
89 113 BURDIK Martin Bystřice pod Hostýnem 25 MA 1983 1 00:36:01 00:13:41
90 93 ŠANA Radek Cholina 28 MB 1972 1 00:36:12 00:13:53
91 20 DUŠEK Pavel OREL Dolní Dobrouč 15 MC 1970 1 00:36:22 00:14:02
92 73 ONDRUŠEK Pavel Orel Obřany 26 MA 1989 1 00:36:28 00:14:09
93 138 KUBIČÍK David Mattoni Freerun Zlín 29 MB 1972 1 00:36:29 00:14:10
94 25 GREC Pavel Orel Vyškov 30 MB 1980 1 00:36:31 00:14:12
95 60 KUCHAŘ Adam Orel Domanín 10 jři 2007 1 00:36:41 00:14:22
96 154 MIKA Ivo Orel Obřany Brno 16 MC 1966 1 00:37:05 00:14:46
97 143 ZAJÁC Pavel TJ Sokol Třebětice 17 MC 1970 1 00:37:09 00:14:50
98 46 JIŘÍČEK Jaromír Tj Zákovice 31 MB 1974 1 00:37:11 00:14:52
99 38 CHRUDINA Robert Stěbořice 32 MB 1973 1 00:37:20 00:15:01
100 126 ČERNÝ Radek Orel Vyškov 33 MB 1978 1 00:37:24 00:15:05
101 49 KAMENICKÁ Kateřina Orel Židenice 3 ŽC 1973 1 00:37:26 00:15:07
102 152 SUCHÁNEK Lukáš KHB Radegast 34 MB 1979 1 00:37:29 00:15:10
103 26 GREC Radka Orel Vyškov 3 ŽB 1984 1 00:37:32 00:15:12
104 36 HYNŠTOVÁ Marie AK Drnovice 1 ŽD 1957 1 00:37:47 00:15:28
105 69 NAVRÁTIL Michal DR.A.CY. 35 MB 1974 1 00:37:48 00:15:29
106 163 RYS Rudolf Superhuman Holešov 27 MA 1991 1 00:37:50 00:15:31
107 54 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 2 ME 1949 1 00:37:51 00:15:32
108 160 VYBÍRAL Jakub Superhuman Žopy 36 MB 1975 1 00:37:56 00:15:36
109 109 NOVOTNÁ Monika Kladníky 4 ŽB 1981 1 00:38:03 00:15:44
110 8 BUBENÍK Jiří AK Drnovice 18 MC 1969 1 00:38:07 00:15:48
111 84 SEDLÁŘOVÁ Zuzana Bystřice pod Hostýnem 5 ŽB 1984 1 00:38:10 00:15:51
112 79 PŘÍVĚTIVÝ Miroslav Příbor 5 MD 1953 1 00:38:11 00:15:52
113 10 ČÁP Bohuslav Orel Hradec Králové 6 MD 1951 1 00:38:16 00:15:57
114 68 MAZAČ Jan Praha 37 MB 1980 1 00:38:26 00:16:07
115 106 ŽDYCH Jaroslav ZIVA 19 MC 1962 1 00:38:29 00:16:10
116 12 DIVÁCKÝ Přemysl Orel Židenice 3 ME 1949 1 00:38:47 00:16:28
117 111 HRADIL Petr Bystřice pod Hostýnem 38 MB 1971 1 00:39:01 00:16:42
118 112 HORT Aleš Slavkov pod Hostýnem 28 MA 1983 1 00:39:01 00:16:42
119 162 VYMAZAL Aleš Orel Morkovice 29 MA 1994 1 00:39:17 00:16:57
120 125 DRÁPAL Pavel Orel Křenovice 20 MC 1963 1 00:39:19 00:17:00
121 34 HRADILEK Jaroslav Sk 24 Brno 39 MB 1977 1 00:39:20 00:17:01
122 169 SKUPIEŇ Josef Slavíč 7 MD 1957 1 00:39:21 00:17:02
123 27 GREC Stanislav SGI 30 MA 1993 1 00:39:24 00:17:05
124 172 STRAKOŠ Jiří Tatra-Kopřivnice 4 ME 1950 1 00:39:25 00:17:06
125 142 TURČANOVÁ Lenka Prostějov 5 ŽA 1995 1 00:39:33 00:17:13
126 18 DRHOVÁ Marie S.K ZaFaR Frenštát p.R 4 ŽC 1969 1 00:39:33 00:17:13
127 67 MATĚJIČEK Petr OREL Dolní Dobrouč 21 MC 1964 1 00:39:48 00:17:28
128 17 DOSTÁL Pavel DRACY 22 MC 1970 1 00:39:54 00:17:35
129 123 LEJSEK Jaroslav Kessy Plešovec 8 MD 1953 1 00:40:02 00:17:43
130 41 JANČAŘÍK Tomáš Orel Židenice 11 jři 2005 1 00:40:10 00:17:51
131 47 JIŘÍČEK Jaromír Žákovice 12 jři 2009 1 00:40:36 00:18:16
132 56 KOSÍKOVÁ Markéta Orel Domanín 2 jky 2004 1 00:40:36 00:18:16
133 116 VELIČKA Marek Bystřice pod Hostýnem 40 MB 1976 1 00:40:40 00:18:20
134 148 PURGERT Michal Olomouc 31 MA 1987 1 00:40:54 00:18:35
135 90 STANOVSKÝ Jakub tým partnerství Bystřice - Salzkotten 32 MA 1984 1 00:40:56 00:18:37
136 124 BULIČKA Vojtěch AK Kroměříž 13 jři 2010 1 00:41:36 00:19:17
137 159 MIHOLA Jiří Orel Brno-Lesná 41 MB 1972 1 00:41:48 00:19:29
138 130 GREGUŠOVÁ Gabriela Domeg 6 ŽB 1978 1 00:42:04 00:19:44
139 16 DOLEŽALOVÁ Vladimíra Orel Vyškov 5 ŽC 1974 1 00:42:28 00:20:09
140 35 HRONEK Jaroslav Orel Obřany 33 MA 1991 1 00:42:29 00:20:10
141 100 VELIČKA Jaroslav TJ Bystřice pod Hostýnem 5 ME 1944 1 00:42:46 00:20:27
142 89 SPARGEL Ladislav Orel Židenice 42 MB 1973 1 00:42:58 00:20:39
143 121 PETŘEK Zdeněk Sokol Bohuňovice 9 MD 1958 1 00:43:07 00:20:48
144 42 JANČAŘÍKOVÁ Karolína VSK UNI Brno - Orel Židenice 3 jky 2008 1 00:43:07 00:20:48
145 129 BRUGEROVÁ Martina Kopřivnice 6 ŽC 1973 1 00:43:12 00:20:53
146 139 JURÁNEK Stanislav Orel Starý Lískovec 10 MD 1956 1 00:43:13 00:20:54
147 78 POPRACOVÁ Drahomíra Kežmarok 2 ŽD 1958 1 00:43:43 00:21:24
148 63 KUNCOVÁ Martina Orel Vyškov 4 jky 2001 1 00:43:54 00:21:34
149 61 KUCHAŘOVÁ Lucie Orel Domanín 5 jky 2001 1 00:44:23 00:22:04
150 9 BUDINSKÁ Hana Brno 3 ŽD 1960 1 00:44:42 00:22:23
151 75 PECHÁČEK Miroslav Orel Dolní Čermná 6 ME 1948 1 00:45:15 00:22:56
152 7 BOMBIK Tomas ALL DOWNHILL 43 MB 1974 1 00:45:46 00:23:26
153 135 VIZNEROVÁ Lucie Atletika Holešov 6 jky 2008 1 00:46:05 00:23:46
154 114 STEJSKAL Ondřej Moutnice 34 MA 1988 1 00:46:06 00:23:47
155 134 VIZNER Marek SK Alexovice 44 MB 1972 1 00:46:07 00:23:47
156 62 KUNC Josef Orel Vyškov 11 MD 1960 1 00:47:18 00:24:58
157 117 VÁLKOVÁ Anna Otroci Srdcí hořících Láskou Ježíše a Marie 7 ŽB 1980 1 00:47:42 00:25:23
158 167 VODIČKA Jan M. K. Radslavice 7 ME 1945 1 00:48:32 00:26:13
159 81 SEDLÁČEK Pavel Orel Židenice/Moravská Slavia 12 MD 1953 1 00:49:28 00:27:09
160 39 JABŮRKOVÁ Jitka Orel Vyškov 8 ŽB 1979 1 00:49:29 00:27:10
161 87 SOLAŘOVÁ Eva Otrokovice 7 ŽC 1970 1 00:49:47 00:27:27
162 64 KUNCOVÁ Monika Orel Vyškov 6 ŽA 1999 1 00:51:10 00:28:51
163 96 ŠKLÍBA Karel TJ Maratonstav Úpice 8 ME 1950 1 00:52:18 00:29:59
164 33 HOŠŤÁLKOVÁ Jitka Šneci v běhu 7 ŽA 1988 1 00:58:08 00:35:48

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

28.09.2020 08:00
Svatováclavský běh Blažovice
03.10.2020 08:00
!!ZRUŠENO!! Běh Slavkovem 2020
03.10.2020 08:00
Běh Pístovickou riviérou - 59. ročník
03.10.2020 09:00
34. KALÁB JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
08.10.2020 17:00
BB 9 - Běh okolo Campusu
11.10.2020 09:00
Slatinský kros 2020
17.10.2020 09:00
Běh Komory daňových poradců
18.10.2020 08:00
Česko-rakouský maraton
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.