Rychlé novinky:

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

Vnorovská desítka - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 10.08.2019 12:00 do 10.08.2019 20:00
Hlavní rozhodčíAntonín Koplík
Zpracování výsledkůDavid Klézl

Start: 17:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol4
Počet závodníků126
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 KERING Ezra Kenya 1 A 1986 4 00:30:21
2 2 KEMBOI Henry Kenya 2 A 1981 4 00:31:56 00:01:34
3 79 KÁKONA David AK Hodonín 3 A 1996 4 00:32:24 00:02:02
4 43 KUČERA Martin ELEVEN Run Team 4 A 1980 4 00:32:51 00:02:30
5 42 KUČERA Lukáš ELEVEN Run Team 5 A 1981 4 00:33:30 00:03:09
6 65 ONDROVIČ Marek AC Malacky 6 A 2001 4 00:33:40 00:03:19
7 85 ŠEDÍK Pavel AK Kyjov 7 A 1985 4 00:33:51 00:03:30
8 64 DVOŘÁK Pavel AC Prostějov 8 A 1982 4 00:34:05 00:03:44
9 10 SOURAL Lukáš Orel Židenice / VSK UNI BRNO 9 A 1982 4 00:35:07 00:04:46
10 61 KUČERA Petr KESBUK Grymov 1 B 1975 4 00:35:11 00:04:50
11 41 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 10 A 1983 4 00:35:15 00:04:54
12 118 SOMMER Tomas Poland 2 B 1979 4 00:35:45 00:05:24
13 48 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 3 B 1977 4 00:35:49 00:05:27
14 81 KOCUR Lukáš Orel Šitbořice 4 B 1977 4 00:36:25 00:06:04
15 53 YAMAGUCHI Nobuyuki Plzen 1 C 1967 4 00:36:47 00:06:26
16 69 HARNOŠ Petr Veselí nad Moravou 11 A 1986 4 00:36:53 00:06:32
17 103 ŠNAJDR Petr Milotice 12 A 1997 4 00:36:57 00:06:36
18 115 DANĚK Jiří Zaratice 5 B 1976 4 00:36:58 00:06:36
19 74 ŽIGO Martin Behame.sk 13 A 1989 4 00:37:04 00:06:42
20 106 JURÁNEK Stanislav Orel Brno-Židenice 14 A 1987 4 00:37:07 00:06:46
21 93 JURČÍK Jozef Skalica 6 B 1977 4 00:37:09 00:06:48
22 57 KARAFIÁT Jan AK Hodonín 15 A 1999 4 00:37:31 00:07:10
23 105 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina / SK ICA 16 A 1985 4 00:37:43 00:07:22
24 29 KOČÍB Jan Štefko running team 7 B 1979 4 00:37:47 00:07:26
25 113 KADLEC Petr Milotice 2 C 1965 4 00:38:04 00:07:42
26 75 KUSALÍK Miroslav Vnorovy v pohybu 8 B 1975 4 00:38:14 00:07:53
27 44 MATOUCH Bronislav JISVA Zlín 3 C 1965 4 00:38:42 00:08:20
28 76 BUČEK Petr Těmice 17 A 1994 4 00:38:49 00:08:27
29 97 DRZOVSKÝ Dušan Gbelskí strýci 4 C 1965 4 00:39:08 00:08:47
30 72 SVĚTÍNSKÝ Jiří TJ Spartak Hluk 9 B 1979 4 00:39:14 00:08:52
31 123 KAZDA Petr Brno 10 B 1970 4 00:39:16 00:08:55
32 71 PACHULA Jakub Gorzyce 18 A 1997 4 00:39:26 00:09:05
33 86 ADAMEC Milan Orel Vyškov 11 B 1977 4 00:39:55 00:09:34
34 45 ČERMÁK Gabriel AK Junior Holíč 12 B 1979 4 00:39:58 00:09:36
35 7 TOMEČEK Jiří Vnorovy 19 A 1983 4 00:40:00 00:09:39
36 15 STUDNIČKA Ondřej Libina Facin club 20 A 2002 4 00:40:22 00:10:01
37 96 KREJČÍK Tomáš Žirovnice 21 A 1988 4 00:40:24 00:10:03
38 28 CHADIM Stanislav TJ Jiskra Otrokovice 22 A 1991 4 00:40:24 00:10:03
39 5 IVAN František Vnorovská běhota 23 A 1982 4 00:40:24 00:10:03
40 92 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 5 C 1960 4 00:40:31 00:10:10
41 34 KOMÁREK Roman Schaeffler Skalica 13 B 1977 4 00:40:38 00:10:17
42 89 POPOV Evžen Bzenec 6 C 1969 4 00:40:44 00:10:23
43 121 LUKÁŠ Matěj SKP Ostrava 24 A 1980 4 00:40:52 00:10:31
44 94 BELLAY Jan Skalica 25 A 1982 4 00:40:54 00:10:33
45 4 ČERNÝ Antonín MK Kladni (Hos Vnorovy) 7 C 1968 4 00:41:03 00:10:42
46 37 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 1 D 1959 4 00:41:16 00:10:55
47 21 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 8 C 1968 4 00:41:24 00:11:03
48 90 NEUMANN Martin Orel Strážnice 26 A 1986 4 00:41:37 00:11:16
49 82 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 14 B 1973 4 00:41:45 00:11:24
50 52 JEDLIČKA Dalibor SSK Vítkovice 27 A 1991 4 00:41:49 00:11:28
51 110 JIČÍNSKÝ Petr Orel Moravské Budějovice 15 B 1972 4 00:41:51 00:11:29
52 60 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 E 1950 4 00:42:17 00:11:56
53 58 MIKULA Miroslav Radošovce 2 D 1957 4 00:42:44 00:12:23
54 14 STUDNIČKA Olin Libina Facin club 28 A 1999 4 00:42:45 00:12:24
55 68 VYDARENÝ Vladislav Grafobal Skalica 9 C 1966 4 00:42:50 00:12:29
56 31 PORTÁŠIK Peter AŠK Grafobal Skalica 10 C 1963 4 00:43:10 00:12:49
57 83 VAŘECHA Lubomir Kněždub 16 B 1978 4 00:43:23 00:13:02
58 59 CHRENKA Josef AŠK Skalica 3 D 1957 4 00:43:28 00:13:07
59 11 GUBANI Josef Vnorovy Facin club 11 C 1968 4 00:43:32 00:13:11
60 111 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 4 D 1957 4 00:43:36 00:13:15
61 54 NAVARA Karel Uh.Ostroh 2 E 1950 4 00:43:44 00:13:23
62 32 JURČÍK Radoslav Skalice 17 B 1970 4 00:43:57 00:13:36
63 117 DANIŠ Miroslav Senica 18 B 1973 4 00:44:32 00:14:11
64 20 KAFKA Marek Vnorovy 29 A 1980 4 00:44:33 00:14:11
65 19 ŠEBESTA Ondřej Vnorovy v pohybu 30 A 1980 4 00:44:41 00:14:20
66 122 KUCHAŘ Jan SDH Bojnice 19 B 1976 4 00:44:52 00:14:31
67 39 LORENC Marek Mattoni FREERUN 31 A 1987 4 00:45:04 00:14:43
68 125 HORKY Ivo Zlín 32 A 1984 4 00:45:11 00:14:50
69 126 LETKO Igor 33 A 1987 4 00:45:17 00:14:56
70 35 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 3 E 1951 4 00:45:18 00:14:57
71 63 BAŠE Vladimír Stráně 34 A 1995 4 00:45:35 00:15:14
72 18 IVAN Marian Vnorovská běhota 20 B 1976 4 00:45:36 00:15:15
73 87 BUJNA Robert Kuchyňa 12 C 1964 4 00:45:41 00:15:19
74 104 BÁBÍČEK František Milotice 35 A 1997 4 00:45:49 00:15:28
75 70 BUBLÁK ROMAN NESMÍŠ TO VZDÁT 21 B 1971 4 00:45:56 00:15:34
76 25 MATULA Patrik Otrokovice 36 A 2005 4 00:45:58 00:15:37
77 47 JUŘENA Ivo ŠK Po zemi 37 A 1981 4 00:46:01 00:15:40
78 30 GARŠIC Tomáš Hodonín 38 A 1985 4 00:46:01 00:15:40
79 9 PETŘÍK Patrik 39 A 1983 4 00:46:32 00:16:11
80 102 RŮŽIČKA Martin Mikulov 40 A 1983 4 00:46:32 00:16:11
81 62 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 13 C 1964 4 00:47:01 00:16:39
82 107 ONDROVIČ Martin Oreské 41 A 1990 4 00:47:19 00:16:58
83 24 ZACHAR Josef Vnorovská běhota 22 B 1978 4 00:47:23 00:17:02
84 66 KADUBEC Stanislav 14 C 1966 4 00:47:32 00:17:11
85 116 DUSEK Pavel Orel Dolni Dobrouč 23 B 1970 4 00:47:36 00:17:15
86 16 TICHÁČEK Vojtěch Troubky 42 A 1989 4 00:47:39 00:17:18
87 3 MŮČKA Rostislav Strážnice 24 B 1970 4 00:47:42 00:17:20
88 49 MAREK Jaromír Brno 15 C 1964 4 00:47:48 00:17:26
89 8 GAZÁREK Drahoslav AJAX 25 B 1974 4 00:48:05 00:17:43
90 101 JAKUBÓCY Igor Beh Pezinkom / Pezinok 26 B 1974 4 00:48:36 00:18:14
91 46 KŘIŽAN Petr TJ Sokol Tvarožná Lhota 43 A 1981 4 00:48:37 00:18:16
92 77 FANTA Tomáš Karpatské Naděje 27 B 1977 4 00:48:44 00:18:23
93 6 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 28 B 1974 4 00:48:45 00:18:24
94 56 MIKA Ivo Orel Obřany 16 C 1966 4 00:49:10 00:18:49
95 40 PRIECEL Peter Vnorovy 44 A 1985 4 00:49:18 00:18:56
96 84 SÚČEK Petr Dynamic Metal 29 B 1974 4 00:49:39 00:19:18
97 27 POSPÍŠIL Vít Kunovice 30 B 1979 4 00:49:45 00:19:24
98 666 ŠLAMPA Jakub Kyjov 45 A 1994 4 00:49:49 00:19:28
99 95 ULLER Miroslav CK Studienka 31 B 1978 4 00:49:51 00:19:29
100 17 MIKLÁNEK Andrej RungO Bratislava 32 B 1972 4 00:50:12 00:19:51
101 12 GUBANI Pavel Žeravice Facin club 33 B 1970 4 00:50:22 00:20:00
102 91 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 4 E 1954 4 00:50:23 00:20:02
103 88 PROFOUS Petr Kanoistika Ostrožská Nová Ves 5 D 1958 4 00:51:26 00:21:05
104 78 MAZŮREK Jaroslav Kunovice 46 A 1992 4 00:52:15 00:21:53
105 55 KŘÁPEK Pavel Podolí 47 A 1984 4 00:52:23 00:22:02
106 13 JANDÁSEK Tomáš Žeravice Facin club 34 B 1976 4 00:52:50 00:22:29
107 22 MOTYČKA Karel Vnorovy 35 B 1977 4 00:53:08 00:22:47
108 119 HUDEČEK Martin Hodonín 48 A 1983 4 00:53:13 00:22:52
109 112 KRIST Ondřej Rohatec 49 A 2001 4 00:54:04 00:23:43
110 99 GLOCKL Jan SRTG Podluží 50 A 1992 4 00:54:18 00:23:57
111 109 KRESTA Roman orel Brno zidenice 17 C 1965 4 00:55:32 00:25:11
112 36 PRČÍK Antonín Orel Dolní Bojanovice 6 D 1955 4 00:56:02 00:25:41
113 26 JAROSLAV Ivan Karlín 18 C 1960 4 00:56:57 00:26:36
114 23 ŠŤASTNÝ Petr Vnorovy 19 C 1969 4 00:56:58 00:26:37
115 120 NOVÁK JAN 51 A 1997 4 00:57:06 00:26:45
116 67 OREL Marek Brno 20 C 1960 4 00:57:39 00:27:18
117 38 MORRISON Michal Blatnice pod sv. Ant. 52 A 1983 4 00:57:46 00:27:24
118 100 ŠLAMPA Pavel Kyjov 21 C 1960 4 00:57:54 00:27:33
119 80 KUNC Josef Orel Vyškov 22 C 1960 4 00:57:54 00:27:33
120 108 SPARGEL Ladislav Orel Židenice 36 B 1973 4 00:58:58 00:28:37
121 98 FORETNÍK František Krumvíř 5 E 1951 4 00:59:25 00:29:04
122 33 ŠIMONÍK Roman Sport klub kopec - Brumov - Bylnice 37 B 1977 4 01:01:43 00:31:22
123 73 JURÁNEK Stanislav Orel Starý Lískovec 7 D 1956 4 01:02:18 00:31:57

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 50 SKALA Tomáš Ak Junior Holíč /ZFT A 1995
DNF 114 MĚSÍČEK Jakub Sobůlky A 1990
DNF 313 PAVKA Martin Orel Vnorovy A 2006

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.