Rychlé novinky:

27.02.2019: ZMĚNA termínu 10. BBP - Přehrada

15.01.2019: Kupón 800Kč na oblečení BBP

Vnorovská desítka - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 11.08.2018 13:00 do 11.08.2018 20:00
Hlavní rozhodčíAntonín Koplík
Zpracování výsledkůDavid Klézl

Start: 17:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol4
Počet závodníků149
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 MWETICH Silas BENEDEK Team 1 A 1988 4 00:30:35
2 2 NGENO Isaac BENEDEK Team 2 A 1983 4 00:32:00 00:01:24
3 13 MATOUŠEK Jiří AK Kroměříž 3 A 1992 4 00:32:20 00:01:44
4 12 NAVRÁTIL Tomáš AK Kroměříž 4 A 1988 4 00:32:41 00:02:05
5 11 BLAHA Tomáš AK Kroměříž 1 B 1976 4 00:33:29 00:02:53
6 3 ŠTEFKO Róbert Štefko running team 1 C 1968 4 00:33:43 00:03:07
7 6 KOPIAR Jakub AC Malacky 5 A 1999 4 00:34:16 00:03:40
8 27 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 2 B 1977 4 00:34:22 00:03:46
9 268 SOURAL Lukáš VSK UNIVERZITA BRNO - OREL Židenice 6 A 1982 4 00:34:37 00:04:01
10 42 ZALUBIL Zdenko AŠK Grafobal Skalica 7 A 1984 4 00:34:55 00:04:19
11 247 DOBIÁŠ Ondřej AK Emila Zátopka Kopřivnice 8 A 1997 4 00:35:08 00:04:32
12 224 TOMČAL Dušan Lipov 3 B 1973 4 00:35:27 00:04:51
13 242 KOCUR Lukáš Orel Šitbořice 4 B 1977 4 00:36:02 00:05:26
14 230 KOČÍB Jan Štefko running team 9 A 1979 4 00:36:06 00:05:30
15 278 DANĚK Jiří Zarazice 5 B 1976 4 00:36:21 00:05:45
16 243 SKALA Tomáš Ak Junior Holic / ZFT 10 A 1995 4 00:36:31 00:05:55
17 249 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina / SK ICA 11 A 1985 4 00:36:37 00:06:01
18 222 ŽIGO Martin Behame.sk 12 A 1989 4 00:37:04 00:06:28
19 273 JURČÍK Jozef Skalica 6 B 1977 4 00:37:05 00:06:29
20 271 JELÍNEK Aleš Brno 2 C 1967 4 00:37:17 00:06:41
21 260 BREZOVSKÝ Dušan Kbelský 3 C 1965 4 00:37:23 00:06:48
22 286 NEUMANN Martin Strážnice 13 A 1986 4 00:37:42 00:07:06
23 255 NOŽIČKA Michal Kobalt 14 A 1990 4 00:37:48 00:07:12
24 259 KADLEC Petr Milotice 4 C 1965 4 00:37:51 00:07:15
25 79 MATOUCH Bronislav JISVA Zlín 5 C 1965 4 00:38:03 00:07:27
26 289 KAZDA Petr Brno 7 B 1970 4 00:38:05 00:07:29
27 66 KOMÁREK Roman Schaeffler Skalica 8 B 1977 4 00:38:08 00:07:33
28 281 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 6 C 1960 4 00:38:12 00:07:36
29 250 ČERMÁK Gabriel AK Junior Holíč 15 A 1979 4 00:38:16 00:07:40
30 32 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 16 A 2001 4 00:38:28 00:07:52
31 277 TOMEČEK Antonín Uherský Ostroh 7 C 1968 4 00:38:36 00:08:00
32 54 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 9 B 1971 4 00:38:45 00:08:09
33 50 GAJDOŠEK Adam Mattoni FREERUN 17 A 2000 4 00:39:10 00:08:34
34 56 SVĚTINSKÝ Jiří Hluk 18 A 1979 4 00:39:15 00:08:39
35 9 CHADIM Stanislav TJ Jiskra Otrokovice 19 A 1991 4 00:39:23 00:08:47
36 25 TOMEČEK Jiří Vnorovy 20 A 1983 4 00:39:27 00:08:52
37 8 POPOV Evžen Bzenec 10 B 1969 4 00:39:42 00:09:06
38 221 VEJMĚLEK Adam Brno 21 A 1994 4 00:40:01 00:09:25
39 47 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 8 C 1959 4 00:40:09 00:09:33
40 30 FOLDA Jan Praha 11 B 1978 4 00:40:10 00:09:34
41 22 STUDNIČKA Ondřej Fácin klub 22 A 2002 4 00:40:19 00:09:43
42 231 KOLAR Martin NAFTA AS 12 B 1974 4 00:40:25 00:09:49
43 4 IVAN František Vnorovy 23 A 1982 4 00:40:32 00:09:56
44 72 MIKULA Miroslav Radošovce (okr. Skalica) 1 D 1957 4 00:40:43 00:10:07
45 23 ČERNÝ Antonín Vnorovy 9 C 1968 4 00:40:52 00:10:16
46 234 KUSALÍK Miroslav Hroznová Lhota 424 13 B 1975 4 00:40:54 00:10:19
47 241 MINAŘÍK Miroslav EPS Kunovice 14 B 1971 4 00:41:27 00:10:51
48 49 HORÁK Pavel AK AHA Vyškov 10 C 1961 4 00:41:35 00:10:59
49 68 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 E 1950 4 00:41:37 00:11:01
50 10 NĚMEC Ondřej AK Kroměříž 2 D 1957 4 00:41:48 00:11:12
51 265 VINTR Tomáš AK Junior Holíč 24 A 1983 4 00:41:54 00:11:19
52 223 DŘIZGA Viktor Bratislava 15 B 1969 4 00:42:04 00:11:28
53 21 STUDNIČKA Olin Fácin klub 25 A 1999 4 00:42:11 00:11:35
54 76 POSPÍŠIL Petr Otice 26 A 1979 4 00:42:14 00:11:38
55 65 SALAJKA Michal Skalica 27 A 1989 4 00:42:28 00:11:52
56 16 ŽELEZNÍK Libor Babice 16 B 1978 4 00:42:32 00:11:56
57 280 VRÁNA Filip Orel Vracov 17 B 1976 4 00:42:36 00:12:00
58 229 SYNEK Lukáš Vacenovice 28 A 1988 4 00:42:38 00:12:02
59 45 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 2 E 1951 4 00:42:41 00:12:05
60 283 VINKLÁREK Jiří TJ Rožnov pod Radhoštěm 11 C 1961 4 00:42:51 00:12:15
61 239 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 18 B 1973 4 00:42:58 00:12:22
62 74 NAVARA Karel Uherský Ostroh 3 E 1950 4 00:43:00 00:12:24
63 17 GUBANI Josef Vnorovy Fácin club 12 C 1968 4 00:43:07 00:12:32
64 279 KOCÁB Ferdinand Velský strícik 3 D 1957 4 00:43:08 00:12:32
65 248 FABUŠ Milan Tomky 19 B 1972 4 00:43:11 00:12:35
66 287 LAŠTŮVKA Zdeněk Brno 29 A 1989 4 00:43:16 00:12:41
67 290 HANIKA Karel Brno 30 A 1996 4 00:43:17 00:12:41
68 80 ŠEBESTA Ondřej Vnorovy v pohybu 31 A 1980 4 00:43:21 00:12:45
69 267 SKYBA Martin Orel Židenice / Brno 13 C 1962 4 00:43:23 00:12:47
70 233 CINTULA Juraj Štefanovské Pumy/ZFT 32 A 1979 4 00:43:42 00:13:06
71 226 DANIŠ Miroslav Senica 20 B 1973 4 00:43:56 00:13:20
72 270 KOCUREK Zbyněk Vracov 33 A 1983 4 00:44:05 00:13:29
73 55 GAJDOŠ Jiří SRTG Run Kyjov 14 C 1967 4 00:44:09 00:13:33
74 26 ZACHAR Martin Vnorovy v pohybu 34 A 1987 4 00:44:11 00:13:36
75 40 VANĚK Lukáš Bratislava 35 A 1987 4 00:44:13 00:13:37
76 52 GARŠIC Tomáš Hodonín 36 A 1985 4 00:44:15 00:13:39
77 71 CHRENKA Jozef AŠK Grafobal Skalica 4 D 1957 4 00:44:30 00:13:54
78 60 MAREK Jaromír Brno 15 C 1964 4 00:44:31 00:13:55
79 254 PÁLKOVIČ Pavol AK Holíč 16 C 1959 4 00:44:34 00:13:58
80 256 RŮŽIČKA Martin Mikulov 21 B 1973 4 00:44:38 00:14:02
81 53 ŠARNÍK Adrián AC Malacky 22 B 1977 4 00:44:40 00:14:04
82 232 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 17 C 1964 4 00:44:58 00:14:22
83 244 JAKUBOCY igor Pezinok 23 B 1974 4 00:45:04 00:14:29
84 19 JANDÁSEK Michal Veverské Knínice Fácin club 37 A 1979 4 00:45:08 00:14:32
85 43 KAFKA Marek Vnorovy 38 A 1980 4 00:45:08 00:14:32
86 59 KLAPIL Luděk Klapilovi 24 B 1973 4 00:45:22 00:14:46
87 36 KADUBEC Stanislav Vnorovy 18 C 1966 4 00:45:22 00:14:46
88 37 MATULA Patrik Otrokovice 39 A 2005 4 00:45:27 00:14:51
89 15 MONAGHAN Daniel Dubňany 25 B 1975 4 00:45:42 00:15:06
90 291 HERCEG Adam Záhorácký Frišký tým Senica 40 A 1981 4 00:45:48 00:15:12
91 253 GEVĚRA David Veselí nad Moravou 41 A 1980 4 00:45:48 00:15:12
92 64 KONEČNÝ Ondřej runwiththeflow 42 A 1992 4 00:45:50 00:15:14
93 29 IVAN Marian Znorovská běhota 26 B 1976 4 00:45:55 00:15:19
94 14 KRISTEK Tomáš Kroměříž 43 A 1999 4 00:46:04 00:15:28
95 262 LÉTAL Luboš Břeclav 44 A 1990 4 00:46:12 00:15:36
96 246 ŠEDIVÝ Jakub Slzaborský Mikuláš 45 A 1992 4 00:46:15 00:15:39
97 7 MIKA Ivo Orel Obřany 19 C 1966 4 00:46:18 00:15:42
98 251 ŠLAMPA Jakub_ Kyjov 46 A 1994 4 00:46:21 00:15:45
99 5 NEKOLA Miroslav Vlčnov 27 B 1977 4 00:46:27 00:15:51
100 284 VRÁGA Zdeněk AC Moravská Slavia Brno 5 D 1958 4 00:46:27 00:15:51
101 285 SMUTNÝ Marek 47 A 1992 4 00:46:46 00:16:10
102 237 VYDARENÝ Vladislav AŠK Grafobal Skalica 20 C 1966 4 00:46:48 00:16:12
103 236 FANTA Tomáš Karpatské Naděje 28 B 1977 4 00:47:01 00:16:25
104 269 SZALVA Jiří Koválov 21 C 1967 4 00:47:04 00:16:28
105 235 OTRUBA Radek Uherský Brod 22 C 1968 4 00:47:21 00:16:45
106 272 DUBEK Petr JSDH Strážnice 48 A 1988 4 00:47:29 00:16:53
107 24 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 29 B 1974 4 00:47:34 00:16:58
108 227 JANSKÝ Václav Sokolnice 49 A 1984 4 00:47:55 00:17:19
109 67 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 50 A 1982 4 00:48:01 00:17:25
110 48 CHUDÍK Pavel Vnorovy 30 B 1977 4 00:48:04 00:17:28
111 274 KŘIŽAN Petr Tvarožná Lhota 51 A 1981 4 00:48:07 00:17:31
112 62 JUŘENA Ivo Sanasport Runners / Bratislava 52 A 1981 4 00:48:14 00:17:38
113 31 ZACHAR Josef Znorovská běhota 31 B 1978 4 00:48:22 00:17:46
114 276 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 6 D 1954 4 00:48:29 00:17:53
115 41 PRIECEL Peter Liverpool 53 A 1985 4 00:48:40 00:18:04
116 240 BARTOŠ Miroslav Enem pro nás 32 B 1973 4 00:49:00 00:18:24
117 20 JANDÁSEK Tomáš Žeravice Fácin club 33 B 1976 4 00:49:10 00:18:34
118 264 MICHÁLEK Martin Skalica 34 B 1978 4 00:49:12 00:18:36
119 228 HANZA Karel Kněždub 35 B 1973 4 00:49:22 00:18:46
120 73 MAZŮREK Jaroslav Kunovice 54 A 1992 4 00:49:23 00:18:47
121 57 KRESTA Roman Orel Brno-Zidenice 23 C 1965 4 00:49:28 00:18:52
122 266 NAVRÁTIL Lubomír 4 E 1953 4 00:49:37 00:19:01
123 75 ŠVIHÁLEK Tomáš cyklotrenink.com / Praha 24 C 1963 4 00:49:49 00:19:13
124 18 GUBANI Pavel Žeravice Fácin club 36 B 1970 4 00:49:50 00:19:14
125 70 NOSEK Miroslav Orel Židenice 7 D 1955 4 00:50:32 00:19:56
126 258 KUBÍČEK Pavel Relax-Dobré Pole Orel Žďár nad Sázavou 5 E 1953 4 00:51:13 00:20:37
127 51 DANĚK Ivo Mattoni Freerun Zlín 25 C 1967 4 00:51:41 00:21:05
128 288 NOVOTNÝ Martin Přerov 37 B 1978 4 00:51:49 00:21:13
129 225 PROKOP Jiří Běhy Zlín 8 D 1956 4 00:52:20 00:21:45
130 261 JURÁCKÝ Vladmir Svatobořice 38 B 1974 4 00:52:23 00:21:47
131 39 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 9 D 1958 4 00:52:29 00:21:53
132 257 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 26 C 1961 4 00:52:38 00:22:03
133 245 HOLEŠINSKÝ Miroslav Katastrofa Břeclav 55 A 1981 4 00:53:03 00:22:27
134 46 PRČÍK Antonín Orel Hodonín - Bojanovice 10 D 1955 4 00:53:25 00:22:49
135 263 MEČL Marek MMD as 56 A 1988 4 00:54:32 00:23:56
136 28 KŘEŠŤÁK Miloslav TJ Sokol Věteřov 27 C 1963 4 00:55:37 00:25:01
137 58 SLIVKA Miloš Veselí nad Moravou 11 D 1957 4 00:56:02 00:25:26
138 63 JURÁNEK Stanislav Orel Starý Lískovec 12 D 1956 4 00:56:09 00:25:34
139 33 MALINA Martin Praha 57 A 1990 4 00:56:36 00:26:00
140 282 STÁNEC Pavel Vnorovy 58 A 1985 4 00:56:55 00:26:19
141 34 ŠIMONÍK Roman Sport klub kopec 39 B 1977 4 00:57:33 00:26:57
142 252 ŠLAMPA Pavel_ Kyjov 28 C 1960 4 00:58:12 00:27:36
143 35 KOPŘIVA Adam Koh-i-noor 59 A 2007 4 00:58:57 00:28:21
144 275 PLANKA Vojtech BK VP Malacky 13 D 1955 4 00:59:11 00:28:35
145 44 KUNC Josef Orel Vyškov 29 C 1960 4 01:01:26 00:30:50
146 69 NOVÁK Vladimír Ladan Mor.Nová ves 14 D 1954 4 01:05:43 00:35:07
147 238 DAVID Karel Pržno 11 30 C 1961 4 01:14:45 00:44:09

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 61 PORTÁŠIK Peter AŠK Grafobal Skalica / Myjava C 1963
DQ 38 MATULA Robert Otrokovice B 1975 4 01:13:02 00:42:26

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

28.03.2019 16:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
06.04.2019 08:00
BT 2019 - Silniční běh Velká Morava
07.04.2019 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
11.04.2019 17:00
BB 2 - Běh na Kraví horu
27.04.2019 08:00
Jarní běh severem 2019
27.04.2019 08:00
Rohálovská 50ka MTB
28.04.2019 08:00
2. FORCE SPAC - Olšovské okruhy 2019 + BABY SPAC
30.04.2019 15:00
Z bačkor do tenisek
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.