Rychlé novinky:

15.01.2019: Kupón 800Kč na oblečení BBP

28.09.2018: Brožura BBP 2018/19

Rohálovská 50ka MTB - Hlavní závod 50km

Datum pořádání od 28.04.2018 08:00 do 28.04.2018 18:00
Hlavní rozhodčíMartin Gahura
Zpracování výsledkůPetr Mrázek

Start: 12:30 hod

Vzdálenost (km)50,00
Počet kol1
Počet závodníků674
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 JOBÁNEK Jan Superior Suninvent MTB Team 1 Muži I 1983 3 01:44:53
2 2 RAUCHFUSS Marek Kellys Bikeranch Team 2 Muži I 1990 3 01:45:24 00:00:31
3 8 SKALICKÝ Pavel Kolovna KM-BT Morkovice 3 Muži I 1992 3 01:45:34 00:00:40
4 4 FOJTÍK Jan Force Kck Zlín 4 Muži I 1988 3 01:46:51 00:01:57
5 3 FOJTÍK Ondra Force Kck Zlín 1 Muži II 1977 3 01:48:45 00:03:51
6 121 BÁRTEK David Kellys Bikeranch Team 1 Under 23 1998 3 01:48:54 00:04:01
7 6 HRADIL Jiří Force Kck Zlín 5 Muži I 1986 3 01:49:33 00:04:39
8 22 STRNKA Tomáš Bike Team Sazovice 6 Muži I 1984 3 01:49:57 00:05:04
9 30 KOBLIHA Ondřej WWW ZLINSKA50 CZ 7 Muži I 1980 3 01:50:31 00:05:38
10 637 MALÝ Matěj Kellys Bikeranch Team 1 Junioři 2000 3 01:51:00 00:06:06
11 638 MALÝ Jakub VRV TEAM 2 Junioři 2001 3 01:51:14 00:06:21
12 14 PETŘÍČEK Tomáš Kolovna KM-BT Morkovice 8 Muži I 1990 3 01:51:14 00:06:21
13 16 KRČMA Michal OD MORAVA 9 Muži I 1988 3 01:51:22 00:06:29
14 530 STĘPIEŃ Tomasz SUP Lifting Team 2 Muži II 1977 3 01:51:32 00:06:39
15 406 SKYBA Zdeněk Team Force Drásal 2 Under 23 1999 3 01:51:41 00:06:48
16 11 VÁCLAVEK Lukáš Kolovna KM-BT Morkovice 10 Muži I 1991 3 01:52:09 00:07:15
17 118 KRESTA Jan Amenity-Extrem Sport Team 3 Under 23 1997 3 01:52:12 00:07:19
18 21 DOLEŽAL Vladislav Ceska spořitelna Specialized Junior MTB team 4 Under 23 1999 3 01:52:55 00:08:02
19 595 FICEK Michal SUP Lifting Team 11 Muži I 1992 3 01:53:00 00:08:07
20 18 BABIÁNEK David IN-LIFE Cycling team 12 Muži I 1993 3 01:53:03 00:08:09
21 667 ŠPILER Stanislav CK PeMaP Přerov 13 Muži I 1981 3 01:54:32 00:09:39
22 17 NERADIL Vojtěch TUFO CykloZákladna Otrokovice 3 Junioři 2001 3 01:54:47 00:09:53
23 41 PONÍŽIL Radek NESTLÉ 14 Muži I 1981 3 01:54:54 00:10:01
24 669 FEDAK Ruslan Kola Svorada 3 Muži II 1977 3 01:55:12 00:10:19
25 639 HOMOLA Jakub Head bike Opava 4 Junioři 2000 3 01:55:21 00:10:27
26 554 SMOLKA Michal IN-LIFE Cycling team 15 Muži I 1981 3 01:55:26 00:10:32
27 563 POSPÍŠIL Petr 16 Muži I 1991 3 01:55:37 00:10:44
28 12 KLÁR Martin CYKLOSPORT CHROPYNĚ - 4ever Cyklo Bulis 17 Muži I 1986 3 01:55:45 00:10:52
29 23 FUKALA Ondřej SK edie team 18 Muži I 1993 3 01:55:55 00:11:01
30 9 FORMÁNEK Adam Ceska spořitelna Specialized Junior MTB team 5 Under 23 1999 3 01:56:16 00:11:22
31 610 HYNEČEK Michal Aspire SC1 19 Muži I 1987 3 01:56:46 00:11:53
32 24 STRNAD Vašek ENDEKA BASSTA team 20 Muži I 1983 3 01:56:54 00:12:01
33 20 HUDEČEK Dalibor Ceska spořitelna Specialized Junior MTB team 5 Junioři 2000 3 01:57:00 00:12:06
34 31 ŠŤASTNÝ Zdeněk ENDEKA BASSTA team 21 Muži I 1987 3 01:57:07 00:12:14
35 35 SOVADINA Martin TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 4 Muži II 1978 3 01:57:23 00:12:30
36 482 VÁLEK Adam Drásal team Holešov 22 Muži I 1984 3 01:57:25 00:12:31
37 10 CHOVANEC Filip CYKLOSPORT CHROPYNĚ - 4ever Cyklo Bulis 23 Muži I 1993 3 01:57:40 00:12:47
38 27 DAREBNÍK Libor TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 24 Muži I 1981 3 01:57:45 00:12:52
39 659 ŠIDLÍK Tomáš Amenity - Extrem 25 Muži I 1993 3 01:58:23 00:13:29
40 19 MINAŘÍK Ondřej Valachbajk tým 26 Muži I 1992 3 01:58:40 00:13:47
41 627 SLAVÍK_JIŘÍ Slavík_Dušan OD MORAVA 1 Tandem 1904 3 01:58:47 00:13:54
42 51 VRUBEL Radek Cykloklub Rohálov 27 Muži I 1994 3 01:58:50 00:13:56
43 614 PONÍŽIL Karel 4ever Cyklo Bulis 6 Junioři 2001 3 01:59:33 00:14:39
44 81 EICHNER Tomáš Bajker eu 1 Muži III 1967 3 01:59:37 00:14:43
45 421 SPÁČIL Leopold NOVATOP - LAPIERRE Letovice 2 Muži III 1959 3 01:59:53 00:14:59
46 95 CHRÁSTECKÝ David SK EDIE team Vsetín 6 Under 23 1996 3 02:00:10 00:15:17
47 46 DUBOVECKÝ Andrej Bike Team Sazovice 28 Muži I 1986 3 02:00:23 00:15:29
48 73 KLOUPAR Karel CK Salaš 5 Muži II 1978 3 02:00:36 00:15:43
49 621 KRASKI Stanislaw SUP Lifting Team 2 6 Muži II 1974 3 02:01:05 00:16:12
50 586 BARTÁK Radim BT Morkovice 29 Muži I 1980 3 02:01:13 00:16:20
51 82 NERADIL Tomáš Cykloteam MXM Hulín 7 Muži II 1974 3 02:01:19 00:16:26
52 37 PODOLA Lukáš Cykloklub Rohálov 30 Muži I 1994 3 02:01:45 00:16:51
53 531 VESELÝ Miloš Truxxxik cycling 8 Muži II 1973 3 02:01:46 00:16:53
54 593 ŽALOUDÍK Přemysl cyklogat 9 Muži II 1977 3 02:02:01 00:17:08
55 43 KAROLA Martin Kolovrat 31 Muži I 1986 3 02:02:06 00:17:13
56 430 ŠTULER Roman 32 Muži I 1979 3 02:02:06 00:17:13
57 142 OBRUČA Jaroslav ADI bajk tým 10 Muži II 1978 3 02:02:23 00:17:30
58 116 VUKELIČ Jakub force kck zlin 2 33 Muži I 1995 3 02:02:31 00:17:38
59 194 FLANDERKA Michal 34 Muži I 1989 3 02:02:42 00:17:49
60 13 DEDEK Aleš AD team 11 Muži II 1975 3 02:03:04 00:18:10
61 66 TVARÓG Martin MG bike team 7 Junioři 2000 3 02:03:09 00:18:15
62 78 VINKLÁREK František 4EVERCykloBulis 8 Junioři 2001 3 02:03:19 00:18:26
63 256 KAŠPÁREK Jiří REGA team 1 35 Muži I 1980 3 02:03:19 00:18:26
64 668 KUCHAŘÍK Jiří HD Kvartet 12 Muži II 1971 3 02:03:19 00:18:26
65 34 MIKLÍK Pavel Bike Team Sazovice 13 Muži II 1976 3 02:03:27 00:18:34
66 528 KRZYSTAŁA-STĘPIEŃ Zuzanna SUP Lifting Team 1 Ženy I 1990 3 02:03:31 00:18:38
67 40 ONDROUŠEK Stanislav StaniOn bike 14 Muži II 1978 3 02:03:47 00:18:54
68 524 ZOBANÍK Tomáš Hydro-Eko 36 Muži I 1979 3 02:03:55 00:19:02
69 53 KŘIVÁNEK Tomáš Cyklosport Unite 37 Muži I 1994 3 02:03:57 00:19:04
70 623 MAROSZEK Adam SUP Lifting Team 2 15 Muži II 1976 3 02:04:14 00:19:20
71 565 DUSÍK Martin 16 Muži II 1974 3 02:04:16 00:19:23
72 620 NEŠPOR Patrik IN-LIFE Cycling team 38 Muži I 1986 3 02:04:22 00:19:28
73 39 KLEMENT JIRI DRESSME CZ 39 Muži I 1988 3 02:04:23 00:19:30
74 62 SÝKORA Jan cyklodresy cz 17 Muži II 1974 3 02:04:24 00:19:30
75 653 VRBA Ivo Rolk Technik TT 40 Muži I 1980 3 02:04:26 00:19:33
76 605 ŘÍHA Marek 41 Muži I 1988 3 02:04:37 00:19:43
77 645 CHRÁSTEK Pavel Continental sport team 18 Muži II 1975 3 02:04:54 00:20:01
78 87 ŠIMONÍK David IN-LIFE Cycling team 42 Muži I 1991 3 02:04:57 00:20:03
79 97 VRBATA Jan Nadšenci z Posázaví 43 Muži I 1986 3 02:05:04 00:20:11
80 52 ŠEVČÍK Kamil Doubrava Zahnašovice 44 Muži I 1990 3 02:05:18 00:20:25
81 28 TICHOVSKÁ Martina USK Praha 2 Ženy I 1986 3 02:05:31 00:20:38
82 114 ODSTRČILÍK Tomáš Sokol Třebětice 1 45 Muži I 1983 3 02:05:33 00:20:39
83 564 HOFEREK Martin J B Team 46 Muži I 1983 3 02:05:40 00:20:46
84 462 ŠŤASTA Libor REGA team 1 3 Muži III 1966 3 02:05:43 00:20:50
85 50 PĚČEK Martin Superior riders 47 Muži I 1993 3 02:05:48 00:20:54
86 48 KREJČÍŘ Marek Bike Triatlon Morkovice 48 Muži I 1985 3 02:06:27 00:21:34
87 108 JURTÍK Radovan Doubrava Zahnašovice 49 Muži I 1988 3 02:06:39 00:21:46
88 89 MLČÁK Jan Cyklosport Hranice 7 Under 23 1998 3 02:06:40 00:21:47
89 305 MAKOVICKÝ Martin EAGLE sc Orel jednota Zlín 50 Muži I 1981 3 02:06:46 00:21:53
90 65 ČTVRTLÍK Jaroslav Kolex Valašské Klobouky 19 Muži II 1972 3 02:06:50 00:21:57
91 365 PAVELKA Ondřej Tajmac - ZPS 8 Under 23 1998 3 02:06:58 00:22:05
92 60 DOLEŽEL Jaroslav Bike Team Sazovice 20 Muži II 1974 3 02:07:09 00:22:16
93 611 HABÁŇ Ondřej C4 Salaš 51 Muži I 1980 3 02:07:51 00:22:58
94 631 FOJT Milič 21 Muži II 1972 3 02:07:59 00:23:06
95 568 EIM Daniel Kroměřížské bajker 22 Muži II 1978 3 02:08:02 00:23:09
96 55 VARHANÍČEK Lukáš Kroměřížské bajker 52 Muži I 1990 3 02:08:04 00:23:10
97 466 ŠTÍCHA David 23 Muži II 1972 3 02:08:04 00:23:11
98 662 ŠTĚPÁNEK Martin Tesla Brno 24 Muži II 1973 3 02:08:14 00:23:20
99 273 KOZEL Tom Würth Cycling Team CZ 53 Muži I 1981 3 02:08:35 00:23:42
100 269 KOUBEK Petr CYKLOSPORT CHROPYNĚ 4 Muži III 1960 3 02:08:41 00:23:48
101 476 TRYNER Lukáš 54 Muži I 1985 3 02:08:53 00:23:59
102 119 KARSCH Dominik 4EVERCykloBulis 9 Under 23 1998 3 02:08:57 00:24:04
103 38 RUBEŠ Matěj FORCE KCK team 25 Muži II 1976 3 02:09:12 00:24:19
104 646 VÁLEK Petr Sky MTB Team 55 Muži I 1984 3 02:09:20 00:24:26
105 115 ŽÍDEK Vojtěch 4EVERCykloBulis 9 Junioři 2000 3 02:09:22 00:24:29
106 57 BARTÍK Patrik Drásal team Holešov 26 Muži II 1976 3 02:09:27 00:24:34
107 340 NÁBĚLEK Aleš CYKLOSPORT CHROPYNĚ 27 Muži II 1973 3 02:09:34 00:24:41
108 80 CHOLEČEK Jiří force kck zlin 2 56 Muži I 1979 3 02:09:39 00:24:46
109 79 HOLUBEC Zdeněk Bike Triatlon Morkovice 28 Muži II 1975 3 02:09:41 00:24:47
110 90 BUCŇÁK Ondřej Bike Triatlon Morkovice 57 Muži I 1991 3 02:09:45 00:24:51
111 527 KOZÁK David AD team 58 Muži I 1984 3 02:09:51 00:24:57
112 29 POTŮČEK Šimon REGA team 1 10 Under 23 1997 3 02:10:08 00:25:15
113 657 ROSMANIT Michal Novatop Lapierre 11 Under 23 1996 3 02:10:45 00:25:52
114 49 SALAČ Petr Amenity-Extrem Sport Team 5 Muži III 1959 3 02:10:50 00:25:56
115 54 PEKAŘ Martin WWW ZLINSKA50 CZ 59 Muži I 1980 3 02:10:52 00:25:59
116 63 VANĚK Petr 29 Muži II 1973 3 02:11:07 00:26:14
117 92 KREJČÍ Lukáš Cykloklub Rohálov 60 Muži I 1993 3 02:11:34 00:26:41
118 107 DOLEŽEL Michal Doubrava Zahnašovice 61 Muži I 1989 3 02:11:36 00:26:42
119 602 GRANÁT David KL SPORT Děčín 30 Muži II 1972 3 02:11:53 00:26:59
120 56 DOVRTĚL David CYKLO ŽOPY 1 62 Muži I 1993 3 02:12:00 00:27:07
121 86 HALUZÍK Marek DR A CY 31 Muži II 1974 3 02:12:02 00:27:09
122 59 GALA Aleš 63 Muži I 1989 3 02:12:17 00:27:23
123 71 ZEMÁNEK Petr DR A CY 6 Muži III 1968 3 02:12:35 00:27:42
124 467 ŠUSTR Jiří Silný Team Uničov 64 Muži I 1980 3 02:12:37 00:27:44
125 354 NEUMANN Boris eSeNBaci Jeseník 7 Muži III 1968 3 02:12:37 00:27:44
126 280 KRESTA Marek 65 Muži I 1990 3 02:12:50 00:27:56
127 604 KROČA Michal 66 Muži I 1981 3 02:12:51 00:27:58
128 5 GREMLICA Jakub Kolovna KM-BT Morkovice 67 Muži I 1993 3 02:12:58 00:28:04
129 76 GREGOR Jirka Cyklosport Unite 68 Muži I 1981 3 02:13:10 00:28:17
130 239 JANDA Jakub Rohálov 69 Muži I 1991 3 02:13:12 00:28:19
131 318 MENŠÍK Jan Kroměřížské bajker 32 Muži II 1977 3 02:13:25 00:28:32
132 351 NERADIL Richard Líšna 70 Muži I 1979 3 02:13:33 00:28:40
133 532 DIVIŠ Radek AD team 33 Muži II 1975 3 02:13:42 00:28:48
134 190 DVOŘÁK Petr 34 Muži II 1972 3 02:14:04 00:29:11
135 104 POSPÍŠILOVÁ Radka Kolovna KM-BT Morkovice 3 Ženy I 1990 3 02:14:36 00:29:43
136 395 ROSMANIT Aleš BIKE TEAM OPAVA 35 Muži II 1971 3 02:14:43 00:29:50
137 103 HOLOTÍK Jiří Tajfun - Team 71 Muži I 1992 3 02:14:47 00:29:54
138 585 TABARKA Ondřej X-TRAIL RychloHrad 72 Muži I 1985 3 02:14:48 00:29:54
139 263 KOLÁŘ David 73 Muži I 1990 3 02:14:48 00:29:55
140 138 BEDNAŘÍK Lukáš Nový Jičín 74 Muži I 1993 3 02:14:54 00:30:00
141 559 HANÁK Petr CRAZY Bike Team 75 Muži I 1985 3 02:15:18 00:30:25
142 68 SOBEK Roman BT Rumunsko 76 Muži I 1980 3 02:15:23 00:30:29
143 665 ŠEVČÍK Karel Joga v denním životě 77 Muži I 1982 3 02:15:26 00:30:33
144 555 KOLOMAZNÍK Miroslav OD MORAVA 8 Muži III 1963 3 02:15:51 00:30:58
145 609 BŘEZÍK Martin 36 Muži II 1971 3 02:15:51 00:30:58
146 33 OVESNÝ Pavel Zvonek Sport Valašské Klobouky 37 Muži II 1975 3 02:16:05 00:31:11
147 141 BERGMANN Filip Buď win nebo hin 78 Muži I 1987 3 02:16:06 00:31:12
148 286 KUČNÁ Svatava 4EVERCykloBulis 4 Ženy I 1995 3 02:16:07 00:31:14
149 64 RUBEŠ Michal FORCE KCK team 38 Muži II 1974 3 02:16:26 00:31:33
150 656 KOUNOVSKÝ Karel Crazy Team 79 Muži I 1987 3 02:16:27 00:31:34
151 296 LESKOVJAN Tomáš 39 Muži II 1976 3 02:16:32 00:31:39
152 88 BUČEK Petr Novatop-Lapierre 9 Muži III 1968 3 02:16:33 00:31:40
153 619 FOJT Kamil CYKLOSPORT CHROPYNĚ 40 Muži II 1969 3 02:16:45 00:31:52
154 67 KAROL Marek Canyon Racing Team 41 Muži II 1977 3 02:16:53 00:32:00
155 146 BLAHA Aleš 42 Muži II 1972 3 02:17:03 00:32:09
156 643 MRÁZEK Daniel Bike Tour Team 43 Muži II 1974 3 02:17:14 00:32:21
157 705 JANOŠ_ROMAN Ševčák_Miroslav TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 2 Tandem 1904 3 02:17:19 00:32:26
158 398 RUSO Radek 80 Muži I 1984 3 02:17:28 00:32:35
159 91 PATÁK Michal Bike Team Sazovice 44 Muži II 1976 3 02:17:29 00:32:35
160 192 FISCHER Petr REGA team 2 10 Muži III 1968 3 02:17:29 00:32:36
161 427 STOKLÁSEK Tomáš Všetulské bajk tým 81 Muži I 1995 3 02:17:58 00:33:05
162 134 BAMBUCH Miroslav 45 Muži II 1977 3 02:18:10 00:33:16
163 343 NADVORNIK Zdenek kolarna Olomouc 11 Muži III 1962 3 02:18:21 00:33:28
164 312 MAREK Vladimír 1 Veteráni 1957 3 02:18:31 00:33:38
165 581 HOŠŤÁLEK Marek StaniOn bike 46 Muži II 1969 3 02:18:33 00:33:40
166 44 NAVRÁTIL Jakub 47 Muži II 1974 3 02:18:39 00:33:45
167 93 PTÁČEK Pavel NEKO Prusinovice 48 Muži II 1974 3 02:18:41 00:33:48
168 518 ZICHÁČEK Vladimír SKP Zlín 82 Muži I 1981 3 02:18:52 00:33:58
169 152 BRÁZDIL Zdeněk Rexite zambikos Zlín 49 Muži II 1973 3 02:19:04 00:34:10
170 652 STRNADEL Miroslav Sokol Opatovice 83 Muži I 1985 3 02:19:06 00:34:13
171 106 NOVOTNÁ Martina TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 5 Ženy I 1988 3 02:19:09 00:34:16
172 310 MANIŠ Josef SK Tichov 84 Muži I 1985 3 02:19:29 00:34:36
173 641 ONDRÁŠEK Roman HAPE Brno 50 Muži II 1977 3 02:19:36 00:34:43
174 367 PAVLACKÝ Zdenek Zvonek Sport Valašské Klobouky 85 Muži I 1988 3 02:19:52 00:34:59
175 391 PŘIKRYL Jindřich Juvacyklo 51 Muži II 1976 3 02:20:04 00:35:11
176 431 SUCHÝ Tomáš Ghost Blansko 52 Muži II 1977 3 02:20:06 00:35:13
177 405 SKŘIVÁNKOVÁ Lucie SUPGIRLS 6 Ženy I 1991 3 02:20:11 00:35:18
178 77 ČÁP Zdeněk MTB Roštění 53 Muži II 1971 3 02:20:13 00:35:19
179 664 VALA Martin 54 Muži II 1969 3 02:20:13 00:35:20
180 94 KAŠÍK Martin Cobram Bike Team 55 Muži II 1978 3 02:20:15 00:35:22
181 105 ADAMÍK Lukáš Koryčany Bikers 86 Muži I 1982 3 02:20:19 00:35:26
182 503 VYBÍRAL Martin 87 Muži I 1989 3 02:20:29 00:35:35
183 36 ORNER Zdeněk FORCE cykloteam Zlín 2 Veteráni 1956 3 02:20:32 00:35:39
184 537 GRACLA Tomáš 88 Muži I 1987 3 02:20:33 00:35:40
185 143 BÍLEK Jiří Ghost Blansko 89 Muži I 1979 3 02:20:42 00:35:49
186 98 ŽÁČEK Michal AMENITY-EXTREM SPORT TEAM 2 56 Muži II 1970 3 02:20:45 00:35:52
187 182 DOVRTĚL David Bike Team Sazovice 90 Muži I 1980 3 02:20:49 00:35:55
188 506 VYKOUKAL Petr Bike team Píchači 57 Muži II 1971 3 02:20:51 00:35:58
189 299 MACÁK Miroslav MTB Team Broken Nový Bydžov 91 Muži I 1989 3 02:20:52 00:35:58
190 483 VÁLEK Jaromír Kroměřížské bajker 92 Muži I 1982 3 02:21:01 00:36:07
191 102 ŠEVČÁK Karel TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 58 Muži II 1970 3 02:21:02 00:36:08
192 615 COOPANER Petr 4ever Cyklo Bulis 10 Junioři 2002 3 02:21:09 00:36:16
193 112 FIŠERA Ondřej Amenity-Extrem Sport Team 93 Muži I 1990 3 02:21:10 00:36:17
194 259 KLIMEŠOVÁ Monika ENDEKA BASSTA team 7 Ženy I 1987 3 02:21:24 00:36:30
195 45 KOPŘIVA Jaroslav SK Pacetluky 94 Muži I 1984 3 02:21:24 00:36:31
196 75 HÁJEK Pavel WWW ZLINSKA50 CZ 95 Muži I 1983 3 02:21:24 00:36:31
197 642 POTŮČEK Vladimír REGA team 2 12 Muži III 1960 3 02:21:25 00:36:32
198 159 BURGET Miloslav 1 MtB Opatovice 13 Muži III 1961 3 02:21:31 00:36:38
199 625 ŠMÍD Martin Ecolove cz 59 Muži II 1971 3 02:21:42 00:36:49
200 441 ŠESTÁK Radim Fortex Moravsky Beroun 60 Muži II 1971 3 02:22:00 00:37:07
201 456 ŠPALEK Vít Edhouse RegEx 96 Muži I 1982 3 02:22:03 00:37:10
202 415 SOLDÁN Ondřej Cyklozastávka Pod Jabloní 97 Muži I 1991 3 02:22:11 00:37:18
203 96 TOMEČEK Petr RBT Slimáci 61 Muži II 1971 3 02:22:24 00:37:30
204 281 KROPÁČEK Jan Slečinky Napajedla 98 Muži I 1983 3 02:22:42 00:37:49
205 126 BABIÁNEK Milan Miko Cycles Přerov 14 Muži III 1963 3 02:22:45 00:37:52
206 358 ONDRA Jaromír 62 Muži II 1978 3 02:22:46 00:37:53
207 85 KLAKURKA Václav AD team 99 Muži I 1983 3 02:23:00 00:38:06
208 499 VRBA Drahomír Koryčany Bikers 63 Muži II 1976 3 02:23:00 00:38:06
209 204 HAJEK josef 100 Muži I 1980 3 02:23:00 00:38:07
210 385 POLÍVKA Luděk CBT Lipník nad Bečvou 64 Muži II 1978 3 02:23:17 00:38:24
211 408 SLANÁ Michaela PePe Bike Brno 8 Ženy I 1993 3 02:23:18 00:38:24
212 353 NEUMANN Tomáš TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 101 Muži I 1980 3 02:23:52 00:38:59
213 594 PLACHÝ Jiří Drásal team Holešov 15 Muži III 1963 3 02:23:58 00:39:04
214 207 HAVLÍČEK Milan HELLANGIS 65 Muži II 1969 3 02:24:00 00:39:07
215 402 SIMERSKÝ Martin Beeda's No Zee 102 Muži I 1984 3 02:24:05 00:39:12
216 401 SICHÁLKOVÁ Natálie 9 Ženy I 1994 3 02:24:10 00:39:16
217 297 LOVEČEK Daniel POWER BIKE PORR 66 Muži II 1977 3 02:24:27 00:39:34
218 622 ADAMIZITE Sandre SUP Lifting Team 2 10 Ženy I 2000 3 02:24:38 00:39:44
219 25 LETEV Jakub Tufo CZ Otrokovice 11 Junioři 2001 3 02:24:49 00:39:55
220 592 PECHAN Rostislav 16 Muži III 1961 3 02:25:07 00:40:14
221 148 BLAŽKOVÁ Vendula SUPGIRLS 11 Ženy I 1996 3 02:25:27 00:40:34
222 644 HUDEČEK Lubomír Kroměřížskej Bajek 103 Muži I 1984 3 02:25:28 00:40:34
223 628 KOVAŘÍK Lubomír AD team 67 Muži II 1971 3 02:25:38 00:40:45
224 203 HAJDA Jiří Kojetin 17 Muži III 1968 3 02:25:40 00:40:46
225 635 MARKOVIČ Lukáš 104 Muži I 1986 3 02:25:41 00:40:47
226 275 KRCMA Tomas 105 Muži I 1980 3 02:25:47 00:40:53
227 185 DUBČÁK Pavel 106 Muži I 1986 3 02:25:49 00:40:55
228 323 MIKULÁŠTÍK Petr Bike team Police 107 Muži I 1981 3 02:25:53 00:40:59
229 522 ZLÁMAL Jiří Cyklosport Unite 108 Muži I 1988 3 02:26:02 00:41:09
230 165 CAHA Martin Všetulské Bajk Tým B 109 Muži I 1981 3 02:26:12 00:41:18
231 448 ŠIMOŇUK František Cykloteam MXM Hulín 110 Muži I 1982 3 02:26:12 00:41:18
232 603 ROZUM Lubomír Symbio Energy 3 Veteráni 1951 3 02:26:20 00:41:26
233 61 VYCHODIL Lubomír Cykloteam Kolárrna 4 Veteráni 1957 3 02:26:27 00:41:33
234 113 KREJČÍ Dominik Cykloklub Rohálov 12 Under 23 1998 3 02:26:33 00:41:40
235 407 SKÝVA Josef 18 Muži III 1968 3 02:26:34 00:41:40
236 500 VRBA Radim Koryčany Bikers 68 Muži II 1977 3 02:27:00 00:42:07
237 634 KRATOCHVÍL Lukáš 111 Muži I 1984 3 02:27:00 00:42:07
238 172 DĚDEK Hynek Batman-Bike Zlín 112 Muži I 1986 3 02:27:02 00:42:09
239 389 POVOLNÝ Petr 2P 113 Muži I 1979 3 02:27:03 00:42:09
240 326 MIKULÍK Jaroslav Zlín 19 Muži III 1965 3 02:27:07 00:42:14
241 481 VALD Jiří EKODRILL Rymice 69 Muži II 1973 3 02:27:14 00:42:21
242 335 MOREV Jiří 114 Muži I 1982 3 02:27:16 00:42:23
243 432 SVOBODA Roman X-TRAIL RychloHrad 70 Muži II 1973 3 02:27:20 00:42:27
244 211 HOLEC Radek CEMEX bike team 71 Muži II 1974 3 02:27:26 00:42:32
245 156 BRTNÍČEK Petr Špica team Dřevohostice 20 Muži III 1968 3 02:27:33 00:42:40
246 341 NÁBĚLKOVÁ Kateřina CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1 Ženy II 1974 3 02:27:34 00:42:41
247 378 PLACHÝ Roman 72 Muži II 1969 3 02:27:36 00:42:43
248 548 ŠKNOUŘIL Martin Miko Cycles 73 Muži II 1977 3 02:27:38 00:42:45
249 553 OLŠA Martin SAKO Bystřice p H 74 Muži II 1976 3 02:27:46 00:42:53
250 423 STIBOR Daniel Truhlařstvi Pumprla 115 Muži I 1990 3 02:28:06 00:43:12
251 153 BRÁZDIL Petr Bajk tým Přílepy 75 Muži II 1973 3 02:28:07 00:43:14
252 291 KUTŇÁK Ota TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 5 Veteráni 1956 3 02:28:12 00:43:18
253 392 PTÁČEK Michal 116 Muži I 1989 3 02:28:21 00:43:28
254 454 ŠNAJDR Michal Bike Kitchen Brno 117 Muži I 1988 3 02:28:26 00:43:33
255 461 ŠRŮTEK Michal Kongo Team 118 Muži I 1983 3 02:28:27 00:43:34
256 382 POLÁŠEK Martin Hc Holešov Gators 119 Muži I 1985 3 02:28:36 00:43:43
257 271 KOVANDA Boris Kolokroužek Zlín 21 Muži III 1967 3 02:28:52 00:43:59
258 308 MANIŠ Martin 120 Muži I 1990 3 02:28:53 00:44:00
259 560 KOTAS Pavel CK Frenštát 6 Veteráni 1955 3 02:29:18 00:44:25
260 470 ŠVUB Zdeněk Force CZ 76 Muži II 1972 3 02:29:19 00:44:26
261 212 HORÁK David 121 Muži I 1993 3 02:29:21 00:44:28
262 109 PUMPRLA Libor 77 Muži II 1975 3 02:29:22 00:44:29
263 486 VAŠICA Martin Sokol Třebětice 1 78 Muži II 1972 3 02:29:42 00:44:49
264 508 VYSLOUŽIL Jan NightMares 122 Muži I 1981 3 02:29:46 00:44:52
265 498 VRABČEK Lukáš Bike Team Sazovice 123 Muži I 1986 3 02:29:47 00:44:54
266 577 ZRNÍK Jiří Bike team Píchači 79 Muži II 1976 3 02:29:56 00:45:03
267 616 KŘEČEK Miroslav KOB Prostějov 22 Muži III 1962 3 02:30:06 00:45:12
268 629 HEJDA Martin CK Salaš 124 Muži I 1987 3 02:30:19 00:45:26
269 410 SMÉKAL Karel AWL-technic 125 Muži I 1985 3 02:30:27 00:45:34
270 295 LAVIČKA David Ghost team 80 Muži II 1973 3 02:30:32 00:45:38
271 488 VAŠÍČEK Milan Ricoh 23 Muži III 1962 3 02:31:11 00:46:17
272 413 SOHR Ladislav EAGLE sc Orel jednota Zlín 126 Muži I 1988 3 02:31:28 00:46:35
273 446 ŠIMARA Petr OD MORAVA 81 Muži II 1977 3 02:31:29 00:46:36
274 240 JANDA Josef 24 Muži III 1966 3 02:31:35 00:46:41
275 224 HUBÁČEK Oldřich Sokol Želechovice nad Dřevnicí 25 Muži III 1961 3 02:31:37 00:46:44
276 347 NAVRÁTIL Milan HELLANGIS 82 Muži II 1971 3 02:31:39 00:46:46
277 331 MIŠÁK Jiří kolo-běžky 26 Muži III 1962 3 02:31:41 00:46:48
278 472 TOPOLSKÝ Radek NemažeNejede 83 Muži II 1973 3 02:31:53 00:46:59
279 231 CHVATÍK Zdeněk SPEDOS TEAM 127 Muži I 1986 3 02:31:53 00:46:59
280 569 TONŠŮ Petr AWL techniek 128 Muži I 1990 3 02:31:54 00:47:01
281 330 MINKS Tomáš 129 Muži I 1980 3 02:31:57 00:47:03
282 626 ROMAŇÁK Jan dotacecgp cz 130 Muži I 1992 3 02:32:00 00:47:07
283 74 NAVRÁTIL Michal DR A CY 84 Muži II 1974 3 02:32:06 00:47:13
284 262 KOLÁŘ Zdeněk HEARTATTACK RACING 131 Muži I 1986 3 02:32:07 00:47:14
285 213 HORÁK Jan Hledám tým 132 Muži I 1988 3 02:32:45 00:47:52
286 372 PERUTKA Karel 85 Muži II 1973 3 02:32:52 00:47:59
287 539 VYMĚTAL Pavel 27 Muži III 1960 3 02:33:10 00:48:17
288 426 STOKLÁSEK Robert Všetulské bajk tým 86 Muži II 1973 3 02:33:17 00:48:24
289 122 ADÁMEK Jan 28 Muži III 1967 3 02:33:19 00:48:25
290 538 KRHOVSKÝ Milan Kolokroužek Zlín 87 Muži II 1977 3 02:33:22 00:48:29
291 447 ŠIMEK Ondřej Motorcentrum 13 Under 23 1996 3 02:33:29 00:48:36
292 491 VEJMOLA František IRON MAIDEN SKT Brankovice 88 Muži II 1972 3 02:33:39 00:48:46
293 572 BUKSA Petr Salát z Hranic 89 Muži II 1969 3 02:34:03 00:49:09
294 584 SMAŽIL Martin Cobram Bike Team 133 Muži I 1981 3 02:34:10 00:49:17
295 329 MINAŘÍK Tomáš ZAPRO Team 90 Muži II 1978 3 02:34:17 00:49:23
296 26 PÁNEK Libor CYKLOSPORT CHROPYNĚ 134 Muži I 1979 3 02:34:17 00:49:24
297 583 TVARŮŽKA Tomáš 91 Muži II 1972 3 02:34:19 00:49:25
298 250 KARAS Josef 14 Under 23 1997 3 02:34:19 00:49:26
299 552 ŽÁKOVÁ Petra DT SWISS Bike Team 2 Ženy II 1980 3 02:34:20 00:49:26
300 195 FOMÍN Miroslav Vodafone Cycling Club 135 Muži I 1986 3 02:34:31 00:49:38
301 151 BRÁZDA Miroslav 92 Muži II 1977 3 02:35:00 00:50:07
302 139 BENEŠ Jan 136 Muži I 1991 3 02:35:46 00:50:53
303 120 JURČÍK Pavel ZAPRO Team 29 Muži III 1965 3 02:35:50 00:50:57
304 356 NOVOTNÝ Jan Drtič 137 Muži I 1986 3 02:35:52 00:50:58
305 373 PETR Ondřej Zlínský Šumák 138 Muži I 1983 3 02:35:55 00:51:02
306 171 DALECKÝ Jiří Bike Team Sazovice 93 Muži II 1974 3 02:36:02 00:51:08
307 490 VEČEŘOVÁ Simona Cykloteam KOLARNA 3 Ženy II 1978 3 02:36:05 00:51:12
308 509 WOLINGER Jiří Bohemia chips 139 Muži I 1981 3 02:36:08 00:51:15
309 181 DOSTALÍK Miroslav TOSHULIN 30 Muži III 1961 3 02:36:09 00:51:16
310 202 GREGOR Vladimír DMD Team 94 Muži II 1976 3 02:37:12 00:52:19
311 501 VRTĚL Robert TAJMAC-ZPS 95 Muži II 1975 3 02:37:14 00:52:20
312 484 VANEČEK Peter 96 Muži II 1975 3 02:37:27 00:52:34
313 624 KOŇAŘÍK Kamil 140 Muži I 1980 3 02:37:31 00:52:38
314 492 VICENÍK petr 97 Muži II 1971 3 02:37:38 00:52:44
315 162 BURY Vladislav sunny bike 7 Veteráni 1953 3 02:37:51 00:52:58
316 396 ROSMANIT Jakub BIKE TEAM OPAVA 12 Junioři 2001 3 02:38:01 00:53:08
317 217 HRADECKÝ Rostislav Bajk tým Přílepy 141 Muži I 1981 3 02:38:14 00:53:21
318 361 OSTRČIL Tomáš AD team 98 Muži II 1975 3 02:38:15 00:53:22
319 633 JANOUŠEK Ivo 142 Muži I 1986 3 02:38:15 00:53:22
320 505 VYBÍRAL Zdeněk Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 99 Muži II 1973 3 02:38:30 00:53:36
321 700 BURDA Rosta ASPOT Hulín 100 Muži II 1976 3 02:38:45 00:53:52
322 228 HYJÁNEK Karel Kolokroužek Zlín 101 Muži II 1970 3 02:38:46 00:53:53
323 386 POLNICKÝ Adam 102 Muži II 1977 3 02:38:48 00:53:54
324 660 DVOŘÁK Filip Sihelné 103 Muži II 1974 3 02:38:48 00:53:55
325 422 STÁREK Miloslav ASPOT Hulín 31 Muži III 1963 3 02:38:48 00:53:55
326 242 JASANSKÝ Petr Novatop Lapierre 143 Muži I 1985 3 02:38:50 00:53:57
327 304 MACHOVSKÝ Ladislav Holešov 32 Muži III 1962 3 02:38:56 00:54:03
328 377 PLAČEK Rudolf FORCE Vybitej blesk 8 Veteráni 1950 3 02:38:59 00:54:06
329 617 PETRŮ Pavel 144 Muži I 1987 3 02:39:03 00:54:10
330 383 POLEDŇÁK Tomáš Kotár Enduro Team 145 Muži I 1984 3 02:39:25 00:54:31
331 443 ŠÍBL Zdeněk Bohemia chips 104 Muži II 1974 3 02:39:25 00:54:32
332 380 PODOLA Dominik 15 Under 23 1999 3 02:39:26 00:54:33
333 140 BENEŠ Zdenek Bystřický Pinec 33 Muži III 1965 3 02:39:28 00:54:35
334 292 KYRYCH Vladimír DeathstoneBikes 105 Muži II 1977 3 02:39:45 00:54:51
335 440 ŠESTÁK Jan 34 Muži III 1959 3 02:39:50 00:54:56
336 536 ADÁMEK Ladislav V I K Movid Pro 9 Veteráni 1958 3 02:40:00 00:55:07
337 135 BARFUS Miroslav CYKLO ŽOPY 1 10 Veteráni 1958 3 02:40:21 00:55:28
338 111 GAHURA Roman Vesani cz 146 Muži I 1990 3 02:40:44 00:55:51
339 451 ŠKOPÍK Ondřej Sokol Třebětice 4 147 Muži I 1990 3 02:41:01 00:56:07
340 477 ULEHLA Viktor 106 Muži II 1978 3 02:41:19 00:56:26
341 534 VALÁŠEK Pavel KULA TEAM 11 Veteráni 1950 3 02:41:23 00:56:30
342 342 NÁBĚLKOVÁ Adéla CYKLOSPORT CHROPYNĚ 12 Ženy I 2001 3 02:41:24 00:56:31
343 612 DANOVÁČ Michal C4 Salaš 148 Muži I 1990 3 02:41:32 00:56:39
344 133 BALNER Matouš C-URAN-CI 13 Junioři 2001 3 02:41:40 00:56:46
345 251 KARAS Vít 149 Muži I 1994 3 02:41:41 00:56:47
346 350 NĚMEC David MTB KOZÍ CHLÍVEK 107 Muži II 1976 3 02:41:47 00:56:53
347 243 JAŠA Stanislav 150 Muži I 1986 3 02:41:49 00:56:56
348 254 KARSCH Tomáš 108 Muži II 1970 3 02:41:50 00:56:57
349 166 ČABLA Jiří 151 Muži I 1979 3 02:42:18 00:57:24
350 571 URBIŠ Jakub Stolní tenis BpH 152 Muži I 1994 3 02:42:20 00:57:27
351 205 HALUZA Martin KP Cycling 153 Muži I 1983 3 02:42:42 00:57:48
352 267 KONVIČNÝ Jaroslav SPEDOS TEAM 12 Veteráni 1957 3 02:42:42 00:57:49
353 123 AUSFICÍROVÁ Veronika Mike Bike 4 Ženy II 1983 3 02:43:14 00:58:21
354 473 TRÁVNÍK Lukáš Mike Bike 154 Muži I 1980 3 02:43:14 00:58:21
355 535 BURŠA Milan 155 Muži I 1987 3 02:43:39 00:58:46
356 325 MIKULÍK Daniel 109 Muži II 1973 3 02:43:46 00:58:53
357 578 ODLOŽIL Jiří Všetulské Bajk Tým B 110 Muži II 1978 3 02:43:59 00:59:05
358 348 NEDBAL Tomáš NAPOHODU sport team 111 Muži II 1977 3 02:44:05 00:59:11
359 270 KOUDELA Ladislav AD team 112 Muži II 1973 3 02:44:05 00:59:12
360 529 PÁTEK Jan Bike Team Sovadina 16 Under 23 1998 3 02:44:05 00:59:12
361 468 ŠUTOVÁ Romana AK Assics Kroměříž 13 Ženy I 1986 3 02:44:07 00:59:14
362 346 NAVRÁTIL Petr 113 Muži II 1970 3 02:44:22 00:59:28
363 397 ROŠTEJNSKÝ Marek Vodafone Cycling Club 156 Muži I 1994 3 02:44:23 00:59:29
364 649 DIVÍLEK Petr Vizovické střely 157 Muži I 1987 3 02:44:45 00:59:52
365 439 ŠENOVSKÝ Daniel Rohal Alpine Club 158 Muži I 1979 3 02:44:48 00:59:55
366 155 BRÁZDOVÁ Veronika SYKORA RUNNING 14 Ženy I 1990 3 02:44:55 01:00:01
367 517 ZHÁNĚL Petr HE-CENTRUM Holešov 159 Muži I 1981 3 02:45:11 01:00:18
368 479 URBIŠ Jan Stolní tenis BpH 17 Under 23 1997 3 02:45:12 01:00:18
369 523 ZMEŠKAL Robert 114 Muži II 1970 3 02:45:53 01:00:59
370 359 ONDRUCH Ludek Nasamoteulesatym 115 Muži II 1971 3 02:45:56 01:01:02
371 209 HELIS Luděk HELLANGIS 116 Muži II 1972 3 02:45:56 01:01:02
372 196 FORMÁNEK Martin HELLANGIS 160 Muži I 1993 3 02:46:11 01:01:17
373 702 STIBORA_RADEK Smahel_Jakub Ten vzadu vůbec nešlapal! 3 Tandem 1904 3 02:46:24 01:01:31
374 469 ŠVAJKA Pavel 117 Muži II 1977 3 02:46:28 01:01:35
375 475 TRUBELÍK Milan 118 Muži II 1974 3 02:46:38 01:01:45
376 411 SMILEK Petr Zlínský Šumák 161 Muži I 1984 3 02:46:42 01:01:49
377 338 MRTVÝ Jan KP Cycling 162 Muži I 1993 3 02:46:48 01:01:55
378 453 ŠKUTA Přemysl POP BIKE ZLÍN 35 Muži III 1968 3 02:47:12 01:02:19
379 591 JOKLÍK Pavel 119 Muži II 1978 3 02:47:18 01:02:24
380 150 BOUSKA Jaroslav Cyklozastávka Pod Jabloní 163 Muži I 1991 3 02:47:24 01:02:31
381 463 ŠTEKL Petr Salix 120 Muži II 1971 3 02:47:39 01:02:45
382 99 NEDVÍDEK Pavel Vesani cz 164 Muži I 1979 3 02:47:39 01:02:45
383 608 LUŇÁK Zdeněk Vesani cz 121 Muži II 1976 3 02:47:39 01:02:45
384 164 CABLÍK Martin 36 Muži III 1967 3 02:47:39 01:02:46
385 279 KREJZA Tomáš Vodafone Cycling Club 165 Muži I 1986 3 02:47:40 01:02:46
386 317 MĚCHÁČEK Martin Bike team Píchači 122 Muži II 1976 3 02:47:55 01:03:02
387 306 MÁLEK Tomáš KEPORKAK!!! 18 Under 23 1997 3 02:48:21 01:03:28
388 450 ŠIŠKA Pavel NEKO PRUSINOV ICE 13 Veteráni 1954 3 02:48:28 01:03:34
389 278 KREJČÍ Pavel J R P Bike team 123 Muži II 1975 3 02:48:28 01:03:35
390 344 NÁPLAVA Robert sportovnisrdce cz 124 Muži II 1970 3 02:48:31 01:03:38
391 587 ŠŤASTNÝ Jan Nevyměknem 166 Muži I 1986 3 02:48:40 01:03:47
392 489 VAŠÍK Jan Stolní tenis BpH 167 Muži I 1994 3 02:48:48 01:03:55
393 371 PELKA Radek 125 Muži II 1977 3 02:48:52 01:03:59
394 170 ČIHÁK Josef Už nemůžu 168 Muži I 1979 3 02:48:56 01:04:03
395 218 HRADIL Tomáš 169 Muži I 1986 3 02:48:58 01:04:05
396 244 JAVORA Evžen ZAMBICOS 37 Muži III 1959 3 02:49:05 01:04:12
397 174 DOBROVOLNÝ Štěpán 38 Muži III 1967 3 02:49:09 01:04:16
398 178 DORŇÁK David 126 Muži II 1972 3 02:49:12 01:04:19
399 283 KUBÍK Lubomír Wintech 39 Muži III 1966 3 02:49:14 01:04:21
400 384 POLEŠOVSKÝ Libor 170 Muži I 1982 3 02:49:23 01:04:29
401 647 SALÍKOVÁ Markéta SUPGIRLS 15 Ženy I 1999 3 02:49:30 01:04:37
402 520 ZIMA Aleš 171 Muži I 1982 3 02:50:18 01:05:25
403 180 DOSEDLA Michal 172 Muži I 1982 3 02:50:18 01:05:25
404 222 KONECNY Mira Miskovice 173 Muži I 1982 3 02:50:19 01:05:25
405 260 KOJECKÝ Jan 174 Muži I 1980 3 02:50:44 01:05:50
406 303 MACKOVÍK Dušan Pilana Market 127 Muži II 1969 3 02:50:48 01:05:54
407 493 VLACH Martin 175 Muži I 1993 3 02:51:14 01:06:20
408 465 ŠTĚRBA Petr SPPPPK 40 Muži III 1966 3 02:51:14 01:06:20
409 658 PERŮTKA Karel SK Horní Lhota 14 Veteráni 1949 3 02:51:33 01:06:40
410 661 TEPLÝ Jan 176 Muži I 1980 3 02:51:34 01:06:41
411 168 ČÁPOVÁ Marie MTB Roštění 5 Ženy II 1975 3 02:51:41 01:06:48
412 420 SOVADINA Petr CYKLO ŽOPY 1 128 Muži II 1969 3 02:52:06 01:07:13
413 512 ZAPLETAL Kamil Sokol Třebětice 2 129 Muži II 1977 3 02:52:51 01:07:57
414 582 SARAMÁK Jan Drásal team Holešov 177 Muži I 1982 3 02:53:07 01:08:14
415 149 BOSÁK Martin PSK Přerov 178 Muži I 1979 3 02:53:19 01:08:25
416 215 HRABAL Tomáš 179 Muži I 1985 3 02:53:24 01:08:31
417 261 KOLÁŘ Pavel Drásal teamHolešov 15 Veteráni 1953 3 02:53:29 01:08:35
418 590 GLOSOVÁ Ivana VK Drcman 6 Ženy II 1965 3 02:53:34 01:08:41
419 387 POSPÍŠIL Martin Sokol Třebětice 1 130 Muži II 1974 3 02:53:36 01:08:43
420 495 VOJÁČEK Jan NAPOHODU sport team 131 Muži II 1973 3 02:53:47 01:08:54
421 703 GARGULÁK_VLADIMÍR Holínek_Jiří Vokurka a Jitrnice 4 Tandem 1904 3 02:53:50 01:08:57
422 630 VÁCLAVEK Martin EAGLE sc Orel jednota Zlín 132 Muži II 1970 3 02:53:54 01:09:00
423 376 PITNER Ivo Kotár Enduro Team 180 Muži I 1987 3 02:53:55 01:09:02
424 650 STUCHLÍK Vojtěch Vizovické střely 181 Muži I 1985 3 02:53:57 01:09:04
425 129 BAKALA Jaroslav 182 Muži I 1985 3 02:53:59 01:09:06
426 547 ZMEŠKAL David D R A C Y 133 Muži II 1973 3 02:54:03 01:09:09
427 497 VOLÁK Petr Bohamia chips 134 Muži II 1976 3 02:54:20 01:09:27
428 400 SEDLÁŘ Michal EAGLE-sc Orel jednota Zlín 183 Muži I 1983 3 02:54:21 01:09:27
429 249 KADŮREK Tomáš Tomytruhlarstvi 184 Muži I 1979 3 02:54:28 01:09:34
430 199 GLOSOVÁ Markéta Za losy 16 Ženy I 1985 3 02:54:36 01:09:43
431 613 PONÍŽIL Karel 135 Muži II 1974 3 02:55:21 01:10:27
432 449 ŠIŠKA Oldřich Špica team Dřevohostice 16 Veteráni 1955 3 02:55:21 01:10:28
433 268 KOTAS František CYKLO ŽOPY 3 136 Muži II 1971 3 02:55:22 01:10:29
434 570 SOVADINOVÁ Soňa CYKLO ŽOPY 7 Ženy II 1970 3 02:55:22 01:10:29
435 549 ŽIŽKA Zbyněk 137 Muži II 1969 3 02:55:23 01:10:30
436 567 VÁVRA Petr Unite Holešov 41 Muži III 1963 3 02:55:23 01:10:30
437 777 HYÁNEK Roman Všetulské bajk tým 138 Muži II 1974 3 02:55:39 01:10:46
438 533 PTÁK Pavel 139 Muži II 1972 3 02:55:40 01:10:46
439 464 ŠTĚPÁN Jaromír 140 Muži II 1978 3 02:55:45 01:10:52
440 137 BAZALKA Miroslav 141 Muži II 1972 3 02:55:48 01:10:55
441 300 MACEK David CykloTeam Vizovice 185 Muži I 1991 3 02:55:53 01:10:59
442 651 MACEK Ladislav CykloTeam Vizovice 142 Muži II 1970 3 02:55:53 01:11:00
443 197 FUKSA Jaroslav NightMares 186 Muži I 1985 3 02:55:57 01:11:04
444 561 ĎURICA Štefan CRAZY Bike Team 187 Muži I 1986 3 02:56:14 01:11:21
445 540 BRADÍK Vojtěch 188 Muži I 1992 3 02:56:22 01:11:28
446 219 HRACHOVÝ Ondřej Hypoteční banka 189 Muži I 1984 3 02:56:43 01:11:50
447 332 MLČÁK Roman RAAB COMPUTER 190 Muži I 1987 3 02:56:45 01:11:52
448 458 ŠRÁMEK René Pohodička 19 Under 23 1996 3 02:56:58 01:12:04
449 236 IVIČIČ Stanislav 191 Muži I 1984 3 02:56:59 01:12:06
450 566 PĚLUCHA Filip Sokol Třebětice 2 20 Under 23 1999 3 02:57:08 01:12:15
451 117 KURCIK Daniel Holešovští Pokalíšci 143 Muži II 1973 3 02:57:25 01:12:31
452 381 POLÁCH Viktor Cobram Bike Team 192 Muži I 1983 3 02:57:40 01:12:47
453 277 KREJČÍ David Cyklozastávka Pod Jabloní 193 Muži I 1992 3 02:58:24 01:13:31
454 580 VRUBEL Vít 17 Veteráni 1957 3 02:58:42 01:13:49
455 502 VRUBEL Tomáš SANITA CAR Holešov 42 Muži III 1965 3 02:58:42 01:13:49
456 70 DOSTÁL Pavel DR A CY 144 Muži II 1970 3 02:59:02 01:14:09
457 655 ZÁDILSKÝ Vojtěch SK Hovězí 194 Muži I 1983 3 02:59:37 01:14:43
458 574 VYSTAVĚL Richard 195 Muži I 1980 3 02:59:49 01:14:56
459 435 ŠATNÝ Pavel PSK Přerov 43 Muži III 1963 3 03:00:00 01:15:07
460 369 PECL Jiří MTB KOZÍ CHLÍVEK 145 Muži II 1970 3 03:00:07 01:15:14
461 575 SOVADINA Petr CYKLO ŽOPY 3 196 Muži I 1990 3 03:00:11 01:15:17
462 546 SKUPNÍK Jiří Mrchostav 146 Muži II 1975 3 03:00:31 01:15:38
463 314 MARTINEC Stanislav Koma Team 44 Muži III 1961 3 03:01:20 01:16:27
464 163 BUŠ jíří Sokol Třebětice 2 21 Under 23 1998 3 03:01:26 01:16:33
465 670 PEŘINA Martin 147 Muži II 1972 3 03:01:31 01:16:38
466 345 NAVRÁTIL Tomáš Crazy Bike Team Lipník nad Bečvou 148 Muži II 1978 3 03:01:38 01:16:44
467 414 SOJÁK Martin Sportbar Baďa Lobodice 149 Muži II 1972 3 03:01:48 01:16:55
468 357 OMELKA Tomáš JAKOOŽIVOT 14 Junioři 2004 3 03:01:48 01:16:55
469 515 ZÁVRBSKÝ Ladislav CYKLO ŽOPY 2 45 Muži III 1964 3 03:01:50 01:16:56
470 241 JANEČKA Pavel 46 Muži III 1968 3 03:02:03 01:17:10
471 370 PEČAR Martin Taky Cyklozastávka pod jabloní 197 Muži I 1992 3 03:02:09 01:17:15
472 457 ŠRÁMEK Jiří Pohodička 150 Muži II 1970 3 03:02:15 01:17:22
473 128 ŠMIDRA Jaroslav Bábovky 151 Muži II 1972 3 03:02:16 01:17:23
474 287 KUDLA Roman Bohemia chips 152 Muži II 1974 3 03:02:20 01:17:27
475 179 DORNIČÁK Lukáš CykloTeam Vizovice 198 Muži I 1994 3 03:03:14 01:18:21
476 264 KOLOMAZNÍK Tomáš 199 Muži I 1980 3 03:03:21 01:18:28
477 154 BRÁZDIL Jaroslav Všetulské bajk tým 153 Muži II 1976 3 03:04:02 01:19:09
478 433 ŠAFER Radim Kroměřížská střela 200 Muži I 1988 3 03:04:08 01:19:15
479 130 BALÁŠ Petr Taky Cyklozastávka pod jabloní 201 Muži I 1990 3 03:04:17 01:19:24
480 255 MUZIKANT Alois Cobram Bike Team 154 Muži II 1973 3 03:04:29 01:19:35
481 339 MUZIKANT Michal 155 Muži II 1975 3 03:04:48 01:19:55
482 276 KREJČÍ Petr 156 Muži II 1976 3 03:04:57 01:20:04
483 145 BÍLÝ Jiří 202 Muži I 1980 3 03:04:58 01:20:05
484 375 PITNER Karel Kotár Enduro Team 203 Muži I 1986 3 03:05:38 01:20:44
485 618 MALINA Michal 204 Muži I 1982 3 03:05:41 01:20:48
486 390 PROVAZNÍK Bohumil 47 Muži III 1966 3 03:05:47 01:20:54
487 388 POSPÍŠILÍK Jiří Dopiju a jedu Holešov 157 Muži II 1978 3 03:05:54 01:21:01
488 184 DRDA Martin Hostašovjan 158 Muži II 1973 3 03:06:10 01:21:16
489 321 MIKLÍK Tomáš Bike Team Sazovice 205 Muži I 1983 3 03:06:22 01:21:28
490 487 VAŠICOVÁ Radka Sokol Třebětice 3 8 Ženy II 1973 3 03:06:24 01:21:31
491 425 STOJAR Vladimír SALIX Zlín 48 Muži III 1968 3 03:06:26 01:21:33
492 393 RABINA Ladislav 159 Muži II 1970 3 03:06:44 01:21:50
493 526 ŽÁKOVČÍK Vojtěch Dopiju a jedu Holešov 160 Muži II 1970 3 03:06:49 01:21:56
494 252 KARKOŠKA Jan SKP Zlín 206 Muži I 1983 3 03:07:23 01:22:29
495 186 DUBŠÍK Lukáš Taky Cyklozastávka pod jabloní 207 Muži I 1992 3 03:07:27 01:22:34
496 544 ŠÍN Daniel 15 Junioři 2001 3 03:07:31 01:22:37
497 496 VOJTĚŠEK Jiří 208 Muži I 1979 3 03:07:35 01:22:42
498 232 CHVATÍK Martin 209 Muži I 1979 3 03:07:42 01:22:49
499 412 SMOLA Marek Orel Jednota Hulín 161 Muži II 1973 3 03:07:51 01:22:58
500 606 NOVOTNÝ Petr VOKNO 210 Muži I 1980 3 03:07:55 01:23:02
501 403 SKLENÁŘ Martin 211 Muži I 1985 3 03:07:57 01:23:04
502 579 VÁCLAVÍK Libor 212 Muži I 1979 3 03:08:39 01:23:46
503 521 ZIMA Radek 162 Muži II 1977 3 03:09:12 01:24:19
504 176 DOHNÁLEK Dušan Bajk tým Přílepy 49 Muži III 1965 3 03:09:12 01:24:19
505 632 MAREK Jiří 213 Muži I 1989 3 03:09:19 01:24:25
506 216 HRÁČEK Jiří MTB Kostelec 50 Muži III 1959 3 03:09:21 01:24:27
507 436 ŠEBÍKOVÁ Soňa 9 Ženy II 1980 3 03:09:41 01:24:48
508 589 DOUBRAVSKÝ Marek Bajk tým Přílepy 214 Muži I 1983 3 03:09:45 01:24:51
509 289 KUKLA Zdeněk CYKLO ŽOPY 2 215 Muži I 1993 3 03:09:48 01:24:55
510 237 JAKUBEC Ladislav SERNATTO 51 Muži III 1963 3 03:09:50 01:24:57
511 379 PODOLA Michal T J Sokol Chomýž 216 Muži I 1989 3 03:10:07 01:25:13
512 419 SOVADINA Pavel T J Sokol Chomýž 22 Under 23 1997 3 03:10:07 01:25:14
513 478 ULLÍKOVÁ Pavla MTB Team Broken Nový Bydžov 17 Ženy I 1988 3 03:10:08 01:25:14
514 265 KONEČNÝ Pavel Kurovice 217 Muži I 1993 3 03:10:28 01:25:35
515 455 ŠNAJDR Radomír TJ Sokol Vracov 52 Muži III 1963 3 03:10:32 01:25:39
516 334 MORAVCOVÁ Martina saquapoute 10 Ženy II 1983 3 03:10:36 01:25:42
517 183 DOVRTĚL Zdeněk CYKLO ŽOPY 3 53 Muži III 1963 3 03:10:46 01:25:53
518 459 ŠRÁMEK Vladimír RBT Slimáci 54 Muži III 1965 3 03:11:07 01:26:14
519 545 ODLOŽILÍK Pavel Holešov 218 Muži I 1983 3 03:11:19 01:26:26
520 158 BUCKOVÁ Markéta Orel Bystřice pH 11 Ženy II 1975 3 03:11:25 01:26:32
521 309 MANIŠ Miloslav 55 Muži III 1964 3 03:11:42 01:26:49
522 225 HUBÍK Radomír 56 Muži III 1963 3 03:11:45 01:26:51
523 551 SKŘÍČEK Martin ASPOT Hulín 16 Junioři 2000 3 03:11:47 01:26:53
524 550 SKŘÍČEK Roman ASPOT Hulín 57 Muži III 1968 3 03:11:47 01:26:54
525 374 PETRŮ Vlastislav DINAZ Zlín 219 Muži I 1986 3 03:12:04 01:27:11
526 132 BALNER Petr C-URAN-CI 163 Muži II 1972 3 03:13:06 01:28:13
527 175 DOČKAL Radek 220 Muži I 1982 3 03:13:09 01:28:16
528 640 KOLÁČEK Tomáš P B D Bike Tlupa Přerov 164 Muži II 1971 3 03:13:20 01:28:27
529 187 DUNDÁLEK Ladislav 165 Muži II 1976 3 03:13:38 01:28:45
530 514 ZAVADIL Vladimír Holešovští Pokalíšci 58 Muži III 1967 3 03:13:40 01:28:47
531 485 VAŠALOVSKÝ Vítězslav JAKOOŽIVOT 59 Muži III 1959 3 03:13:41 01:28:48
532 253 KAROLOVÁ Sylvie Kolovrat 18 Ženy I 1990 3 03:13:47 01:28:54
533 248 KADLEC Jiří Všetulské bajk tým 221 Muži I 1987 3 03:14:04 01:29:10
534 510 ZAORAL Josef 222 Muži I 1991 3 03:14:19 01:29:26
535 315 MARTÍNEK Vladimír 18 Veteráni 1956 3 03:14:24 01:29:31
536 654 ČECHMÁNKOVÁ Olga AD team 12 Ženy II 1981 3 03:14:38 01:29:44
537 337 MRÁZKOVÁ Michala NightMares 19 Ženy I 1987 3 03:14:40 01:29:47
538 189 DVORNIK Zdenek NightMares 223 Muži I 1985 3 03:14:40 01:29:47
539 333 DRÁŇ Radim SANITA CAR Holešov 166 Muži II 1975 3 03:15:17 01:30:24
540 409 SLEZÁKOVÁ Ilona 20 Ženy I 1990 3 03:15:43 01:30:50
541 288 KUDLÁČEK Martin CykloMyslo 224 Muži I 1982 3 03:15:50 01:30:57
542 294 LANGER Jakub KEPORKAK!!! 23 Under 23 1998 3 03:15:56 01:31:02
543 471 TICHÝ Tomáš KEPORKAK!!! 24 Under 23 1997 3 03:15:56 01:31:02
544 418 SONNTAG Robert CYKLO ŽOPY 167 Muži II 1973 3 03:16:22 01:31:29
545 298 LUŽA Josef Doubrava 19 Veteráni 1958 3 03:16:26 01:31:33
546 349 NEDBAL Ondřej Rohal Alpine Club 225 Muži I 1982 3 03:16:28 01:31:35
547 516 ZBOŘIL Jan Kroměřížská střela 226 Muži I 1985 3 03:16:31 01:31:37
548 319 MICHALÍK Radek NightMares 227 Muži I 1985 3 03:16:52 01:31:59
549 504 VYBÍRAL Pavel NAPOHODU sport team 168 Muži II 1974 3 03:16:56 01:32:02
550 233 IGLIAR Radovan Zlínský Šumák 228 Muži I 1984 3 03:17:52 01:32:59
551 416 SOLDÁN Tomáš CYKLO ŽOPY 169 Muži II 1977 3 03:18:22 01:33:28
552 188 DUNDÁLEK Pavel 229 Muži I 1980 3 03:18:22 01:33:29
553 274 KRÁLÍČKOVÁ Šárka Wintech 13 Ženy II 1966 3 03:18:38 01:33:44
554 284 KUBIŠOVÁ Veronika Holešovští Pokalíšci 21 Ženy I 1993 3 03:19:02 01:34:08
555 282 KRUPICOVÁ Markéta 22 Ženy I 1988 3 03:20:30 01:35:36
556 366 PAVELKA František Bike Buls Pravčice 60 Muži III 1960 3 03:20:31 01:35:38
557 424 STÍSKAL Mojmír Sokol Třebětice 3 170 Muži II 1972 3 03:20:35 01:35:41
558 266 KONEČNÝ Jaroslav J R P Bike team 171 Muži II 1971 3 03:20:41 01:35:47
559 167 ČÁP Daniel 172 Muži II 1974 3 03:21:01 01:36:08
560 328 MIKULKA Petr 173 Muži II 1976 3 03:22:17 01:37:24
561 125 BÁBEK Pavel Vesani cz 174 Muži II 1971 3 03:22:38 01:37:44
562 541 ŠÍPEK Tomáš Kavárna Kafky 230 Muži I 1979 3 03:22:48 01:37:55
563 100 KRATOCHVÍLA Libor 231 Muži I 1979 3 03:23:00 01:38:07
564 588 ČÁP Jan MTB Roštění 175 Muži II 1969 3 03:23:01 01:38:08
565 558 NOVÁK Václav Dopiju a jedu Holešov 61 Muži III 1965 3 03:23:27 01:38:34
566 257 KLÍČOVÁ Lenka 23 Ženy I 1987 3 03:24:02 01:39:09
567 227 HURT Štěpán RAAB COMPUTER 17 Junioři 2001 3 03:24:33 01:39:40
568 399 SADÍLKOVÁ Jana 14 Ženy II 1980 3 03:24:39 01:39:45
569 200 POSPIŠILÍK Lukáš Dobrotice 232 Muži I 1981 3 03:26:11 01:41:17
570 191 PILAŘ Michal Slavkov PH Bike 176 Muži II 1977 3 03:26:17 01:41:23
571 363 PALA Marek ZAMBICOS 233 Muži I 1988 3 03:26:30 01:41:37
572 704 DVOULETÝ_VLADIMÍR Dvouletý_Filip Kupkolo SRNCI 5 Tandem 1904 3 03:26:55 01:42:01
573 352 NERADIL Josef Roštění 20 Veteráni 1953 3 03:27:28 01:42:34
574 136 BAROT Jaromír Mrchostav sro 177 Muži II 1977 3 03:29:09 01:44:15
575 672 JANOŠEK Daniel 178 Muži II 1974 3 03:30:16 01:45:22
576 161 BÜRGL Ladislav RAAB COMPUTER 179 Muži II 1974 3 03:31:33 01:46:40
577 445 ŠILDOVÁ Ilona 15 Ženy II 1967 3 03:31:44 01:46:50
578 322 MIKULÁŠEK libor 180 Muži II 1975 3 03:31:48 01:46:55
579 573 KURŠNER Roman 62 Muži III 1965 3 03:32:03 01:47:09
580 177 DOLEŽELOVÁ Jitka 16 Ženy II 1966 3 03:32:45 01:47:52
581 666 MUSIL Petr Všetulské Bajk Tým B 181 Muži II 1971 3 03:33:26 01:48:32
582 124 BÁBEK Radomír Bábovky 182 Muži II 1970 3 03:33:45 01:48:52
583 438 ŠENKÝŘ Daniel Hlinsko pod Hostýnem 234 Muži I 1983 3 03:34:36 01:49:43
584 221 HRUDA Jiří 63 Muži III 1965 3 03:34:39 01:49:46
585 223 HRUDOVÁ Hana 17 Ženy II 1972 3 03:34:39 01:49:46
586 362 PAGÁČOVÁ Irena TITAN TRILIFE ZLÍN 18 Ženy II 1974 3 03:35:07 01:50:13
587 127 BÁBKOVÁ Zuzana Bábovky 24 Ženy I 1991 3 03:35:26 01:50:32
588 157 BUBÍKOVÁ Karla Holešovští Pokalíšci 19 Ženy II 1971 3 03:35:33 01:50:40
589 208 HEJNÍKOVÁ Hana 20 Ženy II 1969 3 03:35:43 01:50:50
590 596 HLOBYL František Bask Tým Přílepy 64 Muži III 1967 3 03:36:09 01:51:15
591 246 JONÁK Milan Sokol Třebětice 3 183 Muži II 1976 3 03:36:40 01:51:47
592 302 MACEŠKA Jan RAAB COMPUTER 18 Junioři 2003 3 03:36:57 01:52:03
593 452 ŠKRABALA Oldřich MTB Roštění 21 Veteráni 1952 3 03:37:18 01:52:25
594 169 ČEPICA Jaroslav Špica team Dřevohostice 22 Veteráni 1956 3 03:37:20 01:52:27
595 206 HAVIROVA Sylva 21 Ženy II 1980 3 03:38:24 01:53:31
596 556 DOLEŽEL Jan Kočičáci z Olympusu 235 Muži I 1980 3 03:38:32 01:53:39
597 301 MACEŠKA Tomáš RAAB COMPUTER 184 Muži II 1975 3 03:39:32 01:54:39
598 525 ZWICKER Pavel saquapoute 185 Muži II 1976 3 03:39:50 01:54:56
599 214 HOTAŘ Petr Chomýž 25 Under 23 1998 3 03:39:55 01:55:01
600 160 BURGL Tomáš Hledám tým 186 Muži II 1976 3 03:41:55 01:57:02
601 543 KRAJČA Petr Trachea 236 Muži I 1987 3 03:42:09 01:57:15
602 542 NOVOTNÝ Tomáš Trachea 187 Muži II 1975 3 03:42:09 01:57:15
603 513 ZAVADIL Martin PSK Přerov 188 Muži II 1978 3 03:42:25 01:57:32
604 599 POTÁČ Kristian 189 Muži II 1973 3 03:42:34 01:57:40
605 173 DLABAČ Jiří DINAZ Zlín 65 Muži III 1962 3 03:43:35 01:58:42
606 600 HAMPL Petr 190 Muži II 1973 3 03:46:03 02:01:10
607 238 JANALÍK Aleš 66 Muži III 1967 3 03:46:28 02:01:34
608 210 HERMAN Tomáš 237 Muži I 1984 3 03:46:39 02:01:46
609 671 RYBECKÁ Marcela 22 Ženy II 1980 3 03:48:58 02:04:05
610 226 HURT HONZA RAAB COMPUTER 191 Muži II 1976 3 03:50:45 02:05:52
611 494 VLČEK Rostislav CYKLO ŽOPY 192 Muži II 1976 3 03:52:00 02:07:07
612 290 KUKLOVÁ Martina CYKLO ŽOPY 2 25 Ženy I 1994 3 03:52:56 02:08:03
613 230 CHOLASTOVA Ilona DUO RUMPIEM 23 Ženy II 1970 3 03:56:16 02:11:23
614 229 CHOLASTA Radek DUO RUMPIEM 193 Muži II 1969 3 03:56:17 02:11:23
615 480 VACLAVIK karel 23 Veteráni 1955 3 03:56:58 02:12:05
616 507 VYNIKAL Jan C-URAN-CI 194 Muži II 1976 3 03:58:45 02:13:52
617 131 BALNER Jan C-URAN-CI 195 Muži II 1976 3 03:58:55 02:14:02
618 437 ŠEDIVÝ Petr C-URAN-CI 196 Muži II 1976 3 03:58:58 02:14:05
619 247 JULINA Eduard Veselský Cykloklub 238 Muži I 1984 3 04:04:49 02:19:56
620 313 MARTINEC Petr 197 Muži II 1975 3 04:05:04 02:20:11
621 519 ZICHÁČEK Jaroslav 24 Veteráni 1956 3 04:06:58 02:22:04
622 557 DOLEŽELOVÁ Monika Kočičáci z Olympusu 26 Ženy I 1988 3 04:07:14 02:22:21
623 336 MRÁZEK David RAAB COMPUTER 239 Muži I 1995 3 04:07:14 02:22:21
624 360 OPRŠAL Jakub 240 Muži I 1991 3 04:09:48 02:24:55
625 320 MIKEŠ Bronislav RAAB COMPUTER 198 Muži II 1972 3 04:18:21 02:33:28
626 404 KOCIÁNOVÁ Lenka AQ electronic 24 Ženy II 1979 3 04:21:49 02:36:56
627 444 KOCIÁN Radek AQ electronic 199 Muži II 1978 3 04:21:49 02:36:56
628 598 PAJURKOVÁ Karla Ostrava 25 Ženy II 1976 3 04:25:46 02:40:52
629 193 FISCHEROVÁ Žaneta 27 Ženy I 1991 3 04:30:59 02:46:06
630 460 ŠRÁMKOVÁ Daniela 28 Ženy I 1992 3 04:30:59 02:46:06
631 597 KRUL Tomáš Ostrava 200 Muži II 1977 3 04:31:05 02:46:12
632 607 DOŠEK František Holešov 25 Veteráni 1951 3 04:34:06 02:49:13
633 663 VÁVRŮ Ivana 29 Ženy I 1985 3 04:40:07 02:55:13
634 394 ROHOVÁ Kateřina Na pohodu 30 Ženy I 1986 3 04:40:07 02:55:14
635 201 GOTTWALD Petr Na pohodu 241 Muži I 1986 3 04:40:07 02:55:14
636 307 MANIŠ Jaroslav Cobram Bike Team 201 Muži II 1969 3 04:40:09 02:55:16
637 316 MAZOUCHOVÁ Blanka Na pohodu 26 Ženy II 1972 3 04:40:10 02:55:16
638 293 LAITOCH David Z T Š Přerov 202 Muži II 1975 3 04:44:04 02:59:11

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNP 198 GAZDAČKO Jan GazBig9 Muži I 1984 0 3 kola
DNP 245 JÍLEK Richard Bike team Porsche Olomouc Muži II 1972 0 3 kola
DNP 272 KOVÁŘ Daniel cyklodresy cz Muži II 1972 0 3 kola
DNP 285 KUČERA Jan ENDEKA BASSTA team Muži I 1985 0 3 kola
DNP 311 MAREK Jaroslav Superior riders Muži I 1986 0 3 kola
DNP 428 STRUHELKA Vít Rafkarna IDEA Cycling Team Muži I 1981 0 3 kola
DNP 434 ŠARMAN Petr SK Hasiči Zlín Muži I 1979 0 3 kola
DNF 442 ŠEVČÍK Libor Sanitka66 Holešov Muži III 1966
DNF 474 TRNAK jiri Truhlářství Pumprla Muži II 1977
DNF 511 ZAPLETAL Petr OD MORAVA Muži III 1967
DNF 562 DOLEŽELOVÁ Martina Bike Team Sazovice Ženy I 1985
DNF 576 KUBÍČEK Matěj Pingu Sport Junioři 2001
DNF 601 SKLENÁŘOVÁ Petra Ženy I 1986
DNF 636 NAVRÁTIL Jan Biketriatlon Morkovice Veteráni 1952
DNF 648 TAKÁČ David HEAD BIKE TJ OPAVA Junioři 2000
DNF 701 JARKOVSKÝ_JAROSLAV Fux_Jakub cyklounite Holešov Tandem 1904
DNF 324 MIKULČÍK Petr Všetulské bajk tým Muži I 1986
DNF 327 MIKULÍK David Muži I 1991
DNF 355 NOVÁK Jiří JR Engineering Muži III 1963
DNF 364 PAVELEK Jaromír Mountaintime cz Muži III 1964
DNF 258 KLIMEŠ Miloš ENDEKA BASSTA team Veteráni 1955
DNF 234 ILEK Rudolf J R P Bike team Muži II 1972
DNF 235 IVÁNEK Martin Muži II 1975
DNF 7 ŠÍBL Radoslav CYKLOSPORT CHROPYNĚ - 4ever Cyklo Bulis Muži I 1980
DNF 15 DŘEVOJÁNEK Jan valmezbike Muži II 1975
DNF 32 VOJTEK Libor ENDEKA BASSTA team Muži I 1984
DNF 42 ODSTRČILÍK Roman TITAN TRILIFE ZLÍN Muži II 1975
DNF 47 JOANNIDU Sofie SUPGIRLS Ženy I 1999
DNF 58 MEZIHORÁK Roman Muži III 1964
DNF 69 ZÁBOJNÍK Aleš AMENITY-EXTREM SPORT TEAM 2 Muži III 1968
DNF 72 JAVŮREK Martin AMENITY-EXTREM SPORT TEAM 2 Muži I 1989
DNF 84 CHOLEČEK olda force kck zlin 2 Muži I 1979
DNF 101 TOPIČ Patrik JUNIORKA Muži I 1979
DNF 110 MĚCHURA Roman PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM Muži II 1972
DNF 144 BILÍK Jan TJG Zlín Muži II 1976
DNF 147 BLAHA František Muži I 1982

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

19.01.2019 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
26.01.2019 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
23.02.2019 09:00
Rohálovská desítka
09.03.2019 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
16.03.2019 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
28.03.2019 17:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
06.04.2019 08:00
BT 2019 - Silniční běh Velká Morava
11.04.2019 17:00
BB 2 - Běh na Kraví horu
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.