Rychlé novinky:

24.05.2018: BT 2018 Šaratice - AUTOBUS

24.03.2018: ZMĚNA! Přehrada, dětské kategorie

BBP 10 - Brněnská přehrada - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 25.03.2018 08:00 do 25.03.2018 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátKarel Zadák
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2018 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků183
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 95 ČÍPA Jiří Salomon-Suunto/BehejBrno.com 1 M 1985 1 00:34:17
2 69 KOHUT Jan VSK Univerzita Brno 2 M 1985 1 00:36:40 00:02:22
3 67 ŠŤASTNÝ Petr Rajec Allivictus 3 M 1988 1 00:36:41 00:02:23
4 249 BOŘIL Martin TJ Žďár nad Sázavou 4 M 1998 1 00:37:40 00:03:22
5 90 RUBIČ Daniel Aspire - New Balance Team 5 M 1985 1 00:37:50 00:03:32
6 213 NAVRÁTIL Tomáš AK Kroměříž 6 M 1988 1 00:38:01 00:03:43
7 292 ZALUBIL Zdenko AŠK Grafobal Skalica 7 M 1984 1 00:38:31 00:04:13
8 4 GRÜN Vojtěch Elite sport Boskovice 8 M 1992 1 00:38:41 00:04:23
9 23 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 9 M 1982 1 00:39:02 00:04:44
10 106 BOŘIL Vojtěch XC Vysočina 10 M 1990 1 00:39:14 00:04:56
11 291 SOURAL Lukáš VSK UNI Brno / Orel Židenice 11 M 1982 1 00:39:40 00:05:22
12 230 CHLUPÁČ Dominik 12 M 1993 1 00:39:42 00:05:24
13 55 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 13 M 1979 1 00:39:42 00:05:25
14 118 NĚMEC Jan 14 M 1986 1 00:40:03 00:05:45
15 255 POZDENKOV Michael 15 M 1994 1 00:40:13 00:05:55
16 13 BEJČEK Patrik AK Drnovice/Ostrov u Macochy 16 M 1994 1 00:40:30 00:06:12
17 240 ČAPEK Jan 17 M 1986 1 00:40:52 00:06:34
18 203 KOLÁŘ Jan Lodní sporty Brno 18 M 1991 1 00:40:54 00:06:36
19 108 BÁRTA Jaroslav 19 M 1982 1 00:41:18 00:07:00
20 12 DVOŘÁČEK Jiří Elite Sport Max Team 1 MV2 1968 1 00:41:18 00:07:00
21 57 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 20 M 1985 1 00:41:34 00:07:16
22 21 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 2 MV2 1968 1 00:41:41 00:07:23
23 28 VENCBAUER Pavel 1 MV1 1978 1 00:41:51 00:07:33
24 229 BARBOŘÍK jan Elite Sport Max Team 21 M 1983 1 00:41:54 00:07:36
25 74 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 3 MV2 1967 1 00:42:09 00:07:51
26 91 ŠKODA Kristián Nesyčet a sypat 22 M 1990 1 00:42:37 00:08:19
27 5 HRABOVSKÝ Petr AK Drnovice 23 M 1981 1 00:42:42 00:08:25
28 216 DOKULIL Zdeněk TJ Liga 100 Olmouc 24 M 1980 1 00:42:43 00:08:25
29 208 VABROUŠEK Petr TITAN TRILIFE ZLÍN 2 MV1 1973 1 00:43:04 00:08:46
30 120 CZERNÝ Pavel Karviná 25 M 1981 1 00:43:09 00:08:51
31 15 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 4 MV2 1960 1 00:43:12 00:08:54
32 110 CHALK Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 5 MV2 1965 1 00:43:13 00:08:55
33 65 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 3 MV1 1978 1 00:43:15 00:08:57
34 11 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 26 M 1998 1 00:43:41 00:09:23
35 49 HLOUŠEK Mirek Dragonclub Brno 27 M 1979 1 00:43:50 00:09:32
36 81 KOZÁNEK Petr Extra Brno 28 M 1989 1 00:44:02 00:09:44
37 257 PARGAČ Martin Trenčín 29 M 1985 1 00:44:04 00:09:46
38 85 SLÁMA Lukáš 30 M 1984 1 00:44:05 00:09:47
39 27 FIALA Jiří 31 M 1984 1 00:44:08 00:09:50
40 254 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 32 M 1982 1 00:44:15 00:09:58
41 102 BOLDIŠ Pavel Weisser sport 4 MV1 1977 1 00:44:24 00:10:06
42 58 KORCIÁN Petr Fitness Freedom 5 MV1 1978 1 00:44:33 00:10:15
43 89 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 1 MV3 1958 1 00:44:52 00:10:34
44 260 DOKOUPIL Petr Na Konečné 6 MV1 1977 1 00:44:54 00:10:36
45 222 KONEČNÝ Libor Kuřim 7 MV1 1971 1 00:44:54 00:10:36
46 77 BUCHTÍK Aleš 33 M 1982 1 00:45:04 00:10:47
47 234 LIŠKA Aleš 8 MV1 1977 1 00:45:10 00:10:52
48 38 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 34 M 1988 1 00:45:26 00:11:08
49 99 PERNIČKA Jan Hory z dálky 35 M 1987 1 00:45:28 00:11:10
50 10 BUREŠ Pavel PELLS MTBO Team 9 MV1 1975 1 00:45:32 00:11:14
51 29 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 36 M 1997 1 00:45:36 00:11:18
52 111 KONEČNÝ Aleš passyteam 37 M 1988 1 00:45:36 00:11:18
53 64 SPÁČIL Leopold NOVATOP LAPIERRE Letovice 6 MV2 1959 1 00:45:51 00:11:34
54 235 POŽÁR Karel 38 M 1979 1 00:45:54 00:11:36
55 51 BŘEZINA Aleš newline 7 MV2 1962 1 00:45:57 00:11:39
56 97 BRTNA David 39 M 1982 1 00:46:00 00:11:42
57 45 SUCHARDA Pavel _CYCLING BRNO 10 MV1 1970 1 00:46:04 00:11:46
58 76 FORAL Roman Brno 8 MV2 1967 1 00:46:06 00:11:48
59 48 NOVOTKA Marcel 40 M 1979 1 00:46:08 00:11:50
60 79 VOLEC Michal Hrušovany u Brna 11 MV1 1978 1 00:46:11 00:11:53
61 214 ELZNER Petr 41 M 1981 1 00:46:16 00:11:58
62 241 KAHÁNEK Stanislav Dýmka míru 42 M 1981 1 00:46:21 00:12:03
63 25 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 2 MV3 1958 1 00:46:25 00:12:07
64 30 BARTOŇKOVÁ Nina 1 XZ 1990 1 00:46:31 00:12:13
65 212 NĚMEC Ondřej AK Kroměříž 3 MV3 1957 1 00:46:35 00:12:18
66 109 BAZALA Vít 43 M 2001 1 00:46:53 00:12:35
67 18 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 12 MV1 1973 1 00:46:58 00:12:40
68 3 TOMAN Igor Vyškov 13 MV1 1972 1 00:47:00 00:12:42
69 8 POUČ Ondřej 14 MV1 1972 1 00:47:02 00:12:44
70 59 CIBULKA Pavel Brno 9 MV2 1964 1 00:47:14 00:12:56
71 40 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 15 MV1 1972 1 00:47:21 00:13:03
72 94 ZEMÁNEK Miroslav Bořitov 44 M 1979 1 00:47:35 00:13:17
73 20 POHANKA Pavel Lotrando Brno 16 MV1 1973 1 00:47:46 00:13:28
74 122 DYTRT Petr BehejBrno.com 17 MV1 1976 1 00:47:50 00:13:32
75 227 ZÁVODNÍK Milan Extra Brno 18 MV1 1973 1 00:47:54 00:13:36
76 54 DRAGOLOV Daniel Botanka Running 10 MV2 1967 1 00:47:55 00:13:37
77 78 JANUŠKA Ivan Šanov 4 MV3 1958 1 00:48:23 00:14:06
78 104 VRÁNA Filip Turun Urheiluliito 19 MV1 1976 1 00:48:30 00:14:12
79 42 GIEBL Radek Tišnov 20 MV1 1975 1 00:48:36 00:14:18
80 242 BENEŠ Ondřej 45 M 1986 1 00:48:43 00:14:25
81 204 PUČERA Jan 21 MV1 1975 1 00:48:50 00:14:32
82 256 LAZAR Lukáš 46 M 1982 1 00:48:54 00:14:36
83 238 RICHTER Zdeněk Kohoutovice 47 M 1980 1 00:48:56 00:14:38
84 46 BITTNER Josef BehejBrno.com 22 MV1 1970 1 00:48:57 00:14:39
85 62 NEPUSTILOVÁ Monika 2 XZ 1981 1 00:49:03 00:14:45
86 236 WEISSOVÁ Gabriela 3 XZ 1991 1 00:49:10 00:14:52
87 50 LENOCH Vítězslav SK Bobrava 23 MV1 1975 1 00:49:16 00:14:58
88 247 VACULA Ondřej --- 48 M 1981 1 00:49:18 00:15:00
89 201 PROKOP Viktor 24 MV1 1974 1 00:49:19 00:15:01
90 88 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 11 MV2 1962 1 00:49:33 00:15:15
91 226 NĚMEC Vladimír SK Lišeň 25 MV1 1977 1 00:49:35 00:15:17
92 259 SURÝ Petr 49 M 1994 1 00:49:35 00:15:17
93 100 SLOUKA Jiří Blažovice 50 M 1983 1 00:49:52 00:15:34
94 84 HLAVATÝ Radek vrtulníci Náměšť 12 MV2 1966 1 00:49:54 00:15:36
95 60 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 26 MV1 1973 1 00:50:03 00:15:45
96 228 PĚNČÍK Jiří 51 M 1988 1 00:50:19 00:16:01
97 239 INGR Jakub 52 M 1988 1 00:50:19 00:16:01
98 258 CICHÁ Barbora Extra Brno 4 XZ 1994 1 00:50:36 00:16:18
99 44 ODVÁŘKA Libor Fitnessfreedom race team 27 MV1 1971 1 00:50:41 00:16:23
100 39 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 5 MV3 1951 1 00:50:42 00:16:24
101 103 BORKOVEC Luděk 53 M 1985 1 00:50:55 00:16:37
102 22 HANOUSEK Kamil RBK Blansko 28 MV1 1974 1 00:51:06 00:16:48
103 210 KOŠŤÁL Rostislav 29 MV1 1973 1 00:51:23 00:17:05
104 107 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 54 M 1979 1 00:51:25 00:17:07
105 252 MACHALA Jiří Běhej Brno.com 55 M 1983 1 00:51:28 00:17:10
106 246 ZWIENEROVÁ Jitka Tišnov 5 XZ 1995 1 00:51:28 00:17:10
107 75 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 30 MV1 1975 1 00:51:29 00:17:11
108 261 ODEHNAL Martin Lodní sporty Brno 56 M 1982 1 00:51:30 00:17:12
109 115 DOKOUPILOVÁ Markéta 6 XZ 1977 1 00:51:30 00:17:12
110 105 MAREK Jaromír Brno 13 MV2 1964 1 00:51:32 00:17:14
111 116 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 31 MV1 1976 1 00:51:40 00:17:22
112 215 MICHÁLEK Juraj Brno 57 M 1982 1 00:51:44 00:17:26
113 232 VÁCLAVÍK Tomáš BOLATICE 58 M 1982 1 00:51:51 00:17:33
114 34 MAREŠ Bohumil Posilovna Průvan 6 MV3 1951 1 00:51:54 00:17:36
115 1 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 32 MV1 1976 1 00:51:58 00:17:41
116 101 LEXMAUL Petr 59 M 1990 1 00:52:04 00:17:46
117 245 VRBA Marek 60 M 1987 1 00:52:04 00:17:46
118 248 KALUS Zdeněk Lelekovice 33 MV1 1975 1 00:52:13 00:17:55
119 31 FANFRDLA Dalimil Maty team 34 MV1 1973 1 00:52:32 00:18:14
120 32 FANFRDLA Ctirad Orel Silůvky 35 MV1 1974 1 00:52:32 00:18:14
121 205 JANÁS Pavel 61 M 1984 1 00:52:34 00:18:16
122 26 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 14 MV2 1968 1 00:52:36 00:18:18
123 9 JURA Luboš SK Speed Brno 36 MV1 1975 1 00:52:43 00:18:25
124 207 HRŮZA Vladimír Brno 15 MV2 1960 1 00:52:56 00:18:38
125 6 ARRUFI Franch Katalánsko 37 MV1 1972 1 00:53:01 00:18:43
126 24 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 7 MV3 1957 1 00:53:03 00:18:45
127 225 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 62 M 1981 1 00:53:12 00:18:54
128 119 INDRA Radovan 38 MV1 1976 1 00:53:34 00:19:16
129 56 DVOŘÁK Martin Extra Brno 63 M 1988 1 00:54:08 00:19:50
130 82 KOHOUTEK Jaromír watter & snow ski club 8 MV3 1955 1 00:54:21 00:20:03
131 53 MATULOVÁ Martina Brno 7 XZ 1972 1 00:54:26 00:20:08
132 47 REDERER Zbyněk Divadlo na dlani 64 M 1987 1 00:54:34 00:20:16
133 93 ZEZULA Martin Běžci Moravany 39 MV1 1977 1 00:54:52 00:20:34
134 92 SVOBODA Marek Běžci Moravany 40 MV1 1977 1 00:54:52 00:20:34
135 244 VLASÁK Ota Brno 16 MV2 1968 1 00:55:15 00:20:57
136 113 HRSTKA Pavel Medlov 41 MV1 1971 1 00:55:15 00:20:58
137 70 ŠMEJDÍŘ Radek Brňáci 65 M 1987 1 00:55:26 00:21:08
138 87 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 66 M 1994 1 00:55:36 00:21:19
139 250 ŠIMEK Matěj BKČS 67 M 1981 1 00:55:41 00:21:23
140 17 MOUČKA Jan BKB Brno 9 MV3 1956 1 00:55:47 00:21:29
141 223 RŮŽIČKOVÁ Lenka Brno 8 XZ 1971 1 00:55:51 00:21:33
142 7 PELC Vít OZZY Brno 17 MV2 1967 1 00:56:00 00:21:42
143 96 POLÁČEK Kamil 68 M 1981 1 00:56:09 00:21:51
144 41 SOBOTKA Martin 42 MV1 1976 1 00:56:11 00:21:53
145 231 KALUŽÍK Luděk 69 M 1982 1 00:56:15 00:21:57
146 117 HAVLÍČEK Štěpán Brno 70 M 1983 1 00:56:56 00:22:38
147 224 HOLACKÁ Zuzana GEDASS 9 XZ 1980 1 00:56:58 00:22:40
148 33 BŘEZA Miroslav Brno 18 MV2 1959 1 00:57:04 00:22:46
149 43 SUCHÁNEK Ladislav PELLS MTBO Team 43 MV1 1970 1 00:57:16 00:22:58
150 2 MACHARÁČEK Roman Orel Židenice 44 MV1 1973 1 00:57:23 00:23:05
151 112 TYLEČEK Pavel Jundrováci 45 MV1 1973 1 00:57:29 00:23:12
152 233 KUBÍČEK Pavel Relax Dobré Pole Orel Žďár nad Sázavou 10 MV3 1953 1 00:57:34 00:23:16
153 211 PETŘEK Zdenek Sokol Bohuňovice 11 MV3 1958 1 00:58:01 00:23:44
154 206 ŠLEZINGER Radek 71 M 1981 1 00:58:10 00:23:52
155 52 MATULA Jaroslav Brno 46 MV1 1970 1 00:58:23 00:24:05
156 253 VYHLÍDAL Ondřej 72 M 1988 1 00:58:24 00:24:07
157 86 ŠTĚPÁNEK Jiří LBM 12 MV3 1954 1 00:58:24 00:24:07
158 63 JIRKOVSKÁ Veronika Extra Brno 10 XZ 1989 1 00:59:22 00:25:04
159 121 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 11 XZ 1976 1 00:59:38 00:25:21
160 221 FABRIK Miroslav 19 MV2 1959 1 00:59:43 00:25:25
161 61 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 13 MV3 1954 1 01:00:17 00:25:59
162 37 KRESTA Roman Orel Židenice 20 MV2 1965 1 01:00:45 00:26:27
163 19 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 14 MV3 1956 1 01:01:02 00:26:44
164 209 NOVÁK Martin Brno 15 MV3 1951 1 01:01:02 00:26:44
165 243 TRIŠČÍK Kamil Slovensko 73 M 1993 1 01:02:04 00:27:46
166 114 SKYPALA Tomáš Atex 007 74 M 1983 1 01:02:23 00:28:05
167 219 ŠPATNÝ Jakub 75 M 1991 1 01:02:27 00:28:09
168 68 HOLEČEK Stanislav Harekrišna Jeseník Team 16 MV3 1955 1 01:02:34 00:28:16
169 36 TŘÍSKA Roman 17 MV3 1956 1 01:02:45 00:28:27
170 251 LACHOWICZOVÁ Monika 12 XZ 1993 1 01:03:06 00:28:48
171 217 JEŽOVÁ Martina 13 XZ 1975 1 01:03:17 00:28:59
172 66 FABRIKOVÁ Blanka 14 XZ 1960 1 01:03:25 00:29:07
173 71 SVOBODA Jan Garko Brno 21 MV2 1961 1 01:03:59 00:29:41
174 35 HARTMANN Petr Brno 22 MV2 1959 1 01:04:09 00:29:51
175 202 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 15 XZ 1982 1 01:04:16 00:29:58
176 14 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 23 MV2 1961 1 01:04:52 00:30:34
177 237 ZEMAN Martin Kr. Pole 24 MV2 1963 1 01:05:55 00:31:37
178 218 VRÁBEL Michal 76 M 1991 1 01:06:14 00:31:56
179 80 VOLAVÝ Vladimír Fit online 18 MV3 1955 1 01:08:21 00:34:03
180 72 BIL Jaroslav newline 25 MV2 1959 1 01:08:36 00:34:19
181 16 KUNC Josef Orel Vyškov 26 MV2 1960 1 01:09:01 00:34:43
182 98 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 27 MV2 1964 1 01:19:55 00:45:37
183 73 HOLÝ Josef Orel Židenice 19 MV3 1941 1 01:23:00 00:48:42

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

28.07.2018 08:00
32. KEPÁK JM TT Liga - Xtrail Žďár nad Sázavou 2018
28.07.2018 08:30
MTB Sádecká pila
28.07.2018 12:00
Tylovská dvacítka
29.07.2018 08:00
Amper cup Moravská Třebová 2018
04.08.2018 10:00
32. KEPÁK JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2018
09.08.2018 17:00
BB 5 - Běh okolo Olympie
08.09.2018 08:30
BT 2018 - Velká Cena města Holíč
08.09.2018 09:00
WOODS RACE
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.