Rychlé novinky:

24.05.2018: BT 2018 Šaratice - AUTOBUS

24.03.2018: ZMĚNA! Přehrada, dětské kategorie

BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 17.02.2018 08:00 do 17.02.2018 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2018 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol4
Počet závodníků197
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 81 ČÍPA Jiří Salomon-Suunto/BehejBrno.com 1 M 1985 4 00:30:04
2 10 KOHUT Jan VSK Univerzita Brno 2 M 1985 4 00:30:37 00:00:32
3 27 PETR Jiří 3 M 1979 4 00:31:54 00:01:49
4 88 ŠŤASTNÝ Petr Rajec Allivictus 4 M 1988 4 00:32:05 00:02:00
5 29 SOURAL Lukáš VSK UNI Brno / Orel Židenice 5 M 1982 4 00:32:07 00:02:02
6 231 KALUS Jiří EKOL TEAM 6 M 1993 4 00:32:47 00:02:43
7 239 JAKŮBEK Michael TJ Spartak Třebíč 7 M 1998 4 00:32:58 00:02:53
8 30 GRÜN Vojtěch Elite sport Boskovice 8 M 1992 4 00:33:09 00:03:04
9 19 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 9 M 1982 4 00:33:12 00:03:07
10 22 KLEIBL Martin AK Kuřim 1 MV1 1973 4 00:33:14 00:03:09
11 82 RUBIČ Daniel Aspire - New Balance Team 10 M 1985 4 00:33:18 00:03:13
12 18 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 2 MV1 1973 4 00:33:54 00:03:49
13 114 BOŘIL Vojtěch Lovepro Biking 11 M 1990 4 00:33:57 00:03:52
14 241 NOVÁČEK Tomáš Atletic Třebíč 12 M 1983 4 00:33:57 00:03:53
15 49 DUFEK Jan Fitness Freedom RT Hustopeče 3 MV1 1973 4 00:33:58 00:03:53
16 41 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 13 M 1983 4 00:33:59 00:03:54
17 115 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 14 M 1979 4 00:34:19 00:04:15
18 51 ŠIROKÝ Stanislav AK Blansko Dvorská 4 MV1 1977 4 00:34:21 00:04:17
19 235 FIALA Dan 15 M 1997 4 00:34:31 00:04:26
20 50 BEJČEK Patrik AK Drnovice/Ostrov u Macochy 16 M 1994 4 00:34:34 00:04:29
21 242 ČAPEK Jan 17 M 1986 4 00:34:43 00:04:39
22 236 SMITH Matthew Tri LAMY Brno 5 MV1 1978 4 00:34:51 00:04:46
23 222 MULLER Rudolf 6 MV1 1976 4 00:34:52 00:04:47
24 92 DENOUAL Stéphane 7 MV1 1978 4 00:35:16 00:05:12
25 26 VEMOLA Jiří Triatlon Bukovice 8 MV1 1977 4 00:35:31 00:05:26
26 213 BARBOŘÍK jan Elite Sport Max Team 18 M 1983 4 00:35:33 00:05:29
27 237 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 19 M 1979 4 00:35:35 00:05:31
28 85 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 20 M 1991 4 00:35:40 00:05:35
29 48 BOŘIL Petr HlavnězdravěCZ Team 21 M 1986 4 00:35:48 00:05:43
30 12 DVOŘÁČEK Jiří Elite Sport Max Team 1 MV2 1968 4 00:36:04 00:05:59
31 54 VENCBAUER Pavel 9 MV1 1978 4 00:36:14 00:06:09
32 52 VEČEŘA Tomáš AK Blansko Dvorská 22 M 1989 4 00:36:19 00:06:15
33 56 KLOPEC Aleš Blansko 10 MV1 1978 4 00:36:27 00:06:22
34 25 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 2 MV2 1968 4 00:36:35 00:06:30
35 71 ZELINKA Jiří O-mikron 23 M 1987 4 00:36:50 00:06:45
36 78 POKORNÝ Václav Papuče a lahváč 11 MV1 1978 4 00:37:25 00:07:20
37 64 FANFRDLA Ctirad Orel Silůvky 12 MV1 1974 4 00:37:32 00:07:28
38 234 FIALA Andrej Elite sport team 24 M 1998 4 00:37:43 00:07:38
39 87 BULÍN Martin Přerov 25 M 1985 4 00:37:46 00:07:41
40 6 TOMAN Igor Vyškov 13 MV1 1972 4 00:37:50 00:07:45
41 220 BENEŠ Petr Blansko 26 M 1987 4 00:37:54 00:07:49
42 230 DLOUHÝ Petr 14 MV1 1976 4 00:37:59 00:07:55
43 72 KLÍMA Miroslav Brno 15 MV1 1975 4 00:38:08 00:08:04
44 229 BRABENEC aleš 27 M 1987 4 00:38:12 00:08:07
45 84 FUČÍK Karel Černín 16 MV1 1972 4 00:38:13 00:08:09
46 31 MACHOLÁN Martin TJ Spartak Třebíč 28 M 1988 4 00:38:24 00:08:19
47 233 BŘEZINA Aleš newline 3 MV2 1962 4 00:38:28 00:08:23
48 112 PACHECO Edinson 29 M 1983 4 00:38:29 00:08:24
49 221 MAŠATA Matěj OK 99 30 M 1996 4 00:38:37 00:08:32
50 102 MATULA Petr SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 31 M 1982 4 00:38:38 00:08:33
51 3 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 17 MV1 1973 4 00:38:40 00:08:35
52 44 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 32 M 1988 4 00:38:42 00:08:37
53 28 BUREŠ Pavel PELLS MTBO Team 18 MV1 1975 4 00:38:44 00:08:39
54 16 RYBA Lukáš BB Cyklosport Superior 33 M 1979 4 00:38:49 00:08:44
55 101 HLOUŠEK Mirek Dragonclub Brno 34 M 1979 4 00:39:05 00:09:00
56 67 MELUZÍN Petr Bílovice nad Svitavou 35 M 1987 4 00:39:07 00:09:02
57 123 BOLDIŠ Pavel Weisser sport 19 MV1 1977 4 00:39:07 00:09:03
58 269 PARGAČ Martin Trenčín 36 M 1985 4 00:39:09 00:09:04
59 98 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 1 MV3 1958 4 00:39:09 00:09:04
60 77 SVOBODA Marek Běžci Moravany 20 MV1 1977 4 00:39:27 00:09:22
61 207 HIKLOVÁ Natalia SK Žabovřesky 1 XZ 1983 4 00:39:27 00:09:23
62 243 PÁVIŠ Richard 21 MV1 1978 4 00:39:51 00:09:47
63 15 POUČ Ondřej 22 MV1 1972 4 00:39:53 00:09:49
64 35 KONEČNÝ Aleš passyteam 37 M 1988 4 00:39:55 00:09:51
65 40 MAZAL Zdeněk 38 M 1981 4 00:39:56 00:09:51
66 276 VÍT Onřej 39 M 1980 4 00:40:04 00:10:00
67 99 FORAL Roman Brno 4 MV2 1967 4 00:40:06 00:10:01
68 274 ALMAN Dušan Babice 5 MV2 1967 4 00:40:12 00:10:07
69 37 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 2 MV3 1958 4 00:40:15 00:10:11
70 206 HIKL Tomáš SK Žabovřesky Brno 40 M 1981 4 00:40:34 00:10:29
71 34 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 2 XZ 1978 4 00:40:39 00:10:35
72 61 BAZALA Oldřich 23 MV1 1971 4 00:40:40 00:10:36
73 89 ČÍŽEK Petr OB Adamov 24 MV1 1971 4 00:40:41 00:10:36
74 216 MÜLLER Tomáš AK Drnovice 25 MV1 1977 4 00:40:42 00:10:37
75 117 BILÍK Martin Orel Brno-Řečkovice 6 MV2 1968 4 00:40:48 00:10:44
76 86 ZEMÁNEK Miroslav Bořitov 41 M 1979 4 00:40:51 00:10:46
77 5 ODVÁŘKA Libor Fitnessfreedom race team 26 MV1 1971 4 00:40:53 00:10:49
78 57 KROPÁČEK Jaroslav 27 MV1 1970 4 00:41:01 00:10:56
79 58 ŠTĚPÁNEK Martin Popůvky 42 M 1981 4 00:41:03 00:10:58
80 42 BĚLOHOUBEK Petr Brno 28 MV1 1972 4 00:41:04 00:10:59
81 127 JANHUBA Bořivoj Brno 43 M 1980 4 00:41:10 00:11:06
82 263 CAIZL Michal 44 M 1982 4 00:41:13 00:11:08
83 65 BARTOŇKOVÁ Nina 3 XZ 1990 4 00:41:16 00:11:11
84 62 CIBULKA Pavel Brno 7 MV2 1964 4 00:41:22 00:11:17
85 59 GIEBL Radek Tišnov 29 MV1 1975 4 00:41:30 00:11:25
86 268 TOPINKA Martin Vysočina Cycling 45 M 1984 4 00:41:34 00:11:29
87 93 BEDNÁŘ Zbyněk Tišnov 30 MV1 1973 4 00:41:38 00:11:33
88 259 KRÁTKÝ Ivo ----------------------- 8 MV2 1968 4 00:41:45 00:11:40
89 103 DUFEK Jiří 9 MV2 1968 4 00:41:47 00:11:43
90 270 KOLÁŘ Ladislav Brno 46 M 1986 4 00:41:47 00:11:43
91 23 HLAVATÝ Radek vrtulníci Náměšť 10 MV2 1966 4 00:41:48 00:11:43
92 260 ČIŠECKÝ Roman 47 M 1988 4 00:41:54 00:11:50
93 116 GONČÁR Jiří Weisser sport 48 M 1981 4 00:42:00 00:11:56
94 8 VINTERA Petr AHA Vyškov 31 MV1 1975 4 00:42:06 00:12:01
95 91 BITTNER Josef BehejBrno.com 32 MV1 1970 4 00:42:18 00:12:13
96 32 POHANKA Pavel Lotrando Brno 33 MV1 1973 4 00:42:20 00:12:15
97 256 ŠVESTKA Petr Brnet.cz 34 MV1 1975 4 00:42:21 00:12:16
98 273 PAVLOVEC Marek 49 M 1985 4 00:42:24 00:12:19
99 384 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 35 MV1 1972 4 00:42:25 00:12:20
100 244 ZÁVODNÍK Milan Extra Brno 36 MV1 1973 4 00:42:34 00:12:29
101 90 VOJTÍŠEK Tomáš SC Testudo Brno 37 MV1 1973 4 00:42:35 00:12:30
102 122 VRÁNA Filip Turun Urheiluliito 38 MV1 1976 4 00:42:42 00:12:37
103 109 LENOCH Vítězslav SK Bobrava 39 MV1 1975 4 00:42:43 00:12:38
104 55 MAŇÁSEK Lukáš YSoft 50 M 1980 4 00:42:44 00:12:40
105 66 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 40 MV1 1976 4 00:42:50 00:12:45
106 252 KOVAŘÍK Daniel BKB Brno 41 MV1 1975 4 00:42:51 00:12:46
107 63 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 3 MV3 1951 4 00:42:57 00:12:52
108 203 TOPINKA Jiří AC Moravská Slavia Brno 11 MV2 1966 4 00:43:04 00:12:59
109 257 MACHALA Jiří Běhej Brno.com 51 M 1983 4 00:43:08 00:13:04
110 1 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 42 MV1 1976 4 00:43:11 00:13:06
111 69 NEPUSTILOVÁ Monika 4 XZ 1981 4 00:43:15 00:13:10
112 214 STEJSKAL Roman Bučovice 52 M 1991 4 00:43:22 00:13:18
113 265 MELICHÁREK Lukáš 53 M 1983 4 00:43:25 00:13:20
114 83 MAREK Jaromír Brno 12 MV2 1964 4 00:43:35 00:13:30
115 232 VÁCLAVÍK Tomáš BOLATICE 54 M 1982 4 00:43:40 00:13:36
116 73 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 13 MV2 1967 4 00:43:48 00:13:44
117 106 LEXMAUL Petr 55 M 1990 4 00:43:57 00:13:52
118 121 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 14 MV2 1968 4 00:44:04 00:13:59
119 38 LEDVINA Luděk Bílovice nad Svitavou 43 MV1 1976 4 00:44:11 00:14:07
120 264 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 15 MV2 1962 4 00:44:16 00:14:11
121 53 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 4 MV3 1951 4 00:44:18 00:14:13
122 104 NĚMEC Vladimír SK Lišeň 44 MV1 1977 4 00:44:19 00:14:14
123 120 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 16 MV2 1965 4 00:44:20 00:14:16
124 217 SEKERKA Antonín AC Moravská Slavia Brno 56 M 2003 4 00:44:21 00:14:16
125 218 NĚMEC Ondřej AC Moravská Slavia Brno 57 M 2002 4 00:44:21 00:14:17
126 105 DVOŘÁK Martin Extra Brno 58 M 1988 4 00:44:26 00:14:21
127 20 SIKORA Aleš Jeden za 18 a druhý bez dvou za 20 45 MV1 1973 4 00:44:32 00:14:28
128 205 SZNAPKA Eduard Modřice 59 M 1985 4 00:44:36 00:14:31
129 33 FIKERA Michal Brno 46 MV1 1974 4 00:44:39 00:14:35
130 250 STIBAL Jan 60 M 1989 4 00:44:49 00:14:45
131 212 HEJTMÁNEK Miroslav Brno 47 MV1 1970 4 00:45:15 00:15:10
132 7 PALAŠ Zdeněk Valtice 17 MV2 1961 4 00:45:17 00:15:13
133 211 HRŮZA Vladimír Brno 18 MV2 1960 4 00:45:21 00:15:17
134 2 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 48 MV1 1974 4 00:45:22 00:15:17
135 75 MATULOVÁ Martina Brno 5 XZ 1972 4 00:45:30 00:15:25
136 24 HRSTKA Pavel Medlov 49 MV1 1971 4 00:45:31 00:15:26
137 14 ARRUFI Franch Katalánsko 50 MV1 1972 4 00:45:42 00:15:38
138 118 SMUTNÝ Tomáš 61 M 1992 4 00:45:53 00:15:48
139 68 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 5 MV3 1953 4 00:45:58 00:15:53
140 275 DVOŘÁK David (CZE) 51 MV1 1976 4 00:46:10 00:16:05
141 253 LORENC Antonín Bertík Blansko 19 MV2 1964 4 00:46:15 00:16:10
142 125 HAVLÍČEK Štěpán Brno 62 M 1983 4 00:46:30 00:16:25
143 107 VESELÝ Karel AC Moravská Slavia Brno 52 MV1 1970 4 00:46:34 00:16:29
144 202 ŠTEFAN Martin Běhej Brno 53 MV1 1972 4 00:46:36 00:16:32
145 111 POLÁČEK Kamil 63 M 1981 4 00:46:41 00:16:37
146 261 KUBUŠ Marek 54 MV1 1978 4 00:46:48 00:16:44
147 266 VLASÁK Ota Brno 20 MV2 1968 4 00:46:53 00:16:48
148 219 HLADKÝ Jiří Orel Židenice 55 MV1 1975 4 00:46:58 00:16:53
149 126 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 6 XZ 1976 4 00:47:22 00:17:17
150 46 UHLÍŘ Dalibor AT&T 64 M 1980 4 00:47:30 00:17:25
151 100 LENHART David newline 65 M 1979 4 00:47:36 00:17:31
152 39 MOUČKA Jan BKB Brno 6 MV3 1956 4 00:47:36 00:17:31
153 124 ZEMANDLOVÁ Anna 7 XZ 1982 4 00:47:37 00:17:32
154 204 JURA Luboš 56 MV1 1975 4 00:47:43 00:17:38
155 74 MATULA Jaroslav Brno 57 MV1 1970 4 00:47:43 00:17:38
156 209 NOVÁK Martin Brno 7 MV3 1951 4 00:48:03 00:17:58
157 249 ŠIMKO Peter 66 M 1987 4 00:48:07 00:18:02
158 272 TYLEČEK Pavel Jundrováci 58 MV1 1973 4 00:48:17 00:18:12
159 248 KALUŽÍK Luděk 67 M 1982 4 00:48:47 00:18:43
160 245 BERNACÍK Stanislav Modřice 68 M 1984 4 00:48:52 00:18:47
161 94 REDERER Zbyněk Divadlo na dlani 69 M 1987 4 00:49:14 00:19:09
162 113 KAPAVÍK Radim 70 M 1985 4 00:49:20 00:19:16
163 251 PROCHÁZKOVÁ renáta 8 XZ 1986 4 00:49:21 00:19:16
164 9 UHŘÍK Jaromír Modřice 59 MV1 1973 4 00:49:21 00:19:17
165 246 ODSTRČIL Martin 60 MV1 1974 4 00:49:22 00:19:17
166 119 SOBOTKA Martin 61 MV1 1976 4 00:49:23 00:19:18
167 47 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 8 MV3 1954 4 00:49:30 00:19:25
168 240 BALÁK Martin CBS Blansko 62 MV1 1970 4 00:49:32 00:19:28
169 201 FORET Zdeněk Starostlivý táta 63 MV1 1977 4 00:50:11 00:20:06
170 4 PELC Vít OZZY Brno 21 MV2 1967 4 00:50:11 00:20:06
171 254 PENCIK Jiří 71 M 1988 4 00:50:33 00:20:29
172 36 ONODI Otto Elpis klub Brno 64 MV1 1974 4 00:51:04 00:20:59
173 43 BŘEZA Miroslav Brno 22 MV2 1959 4 00:51:05 00:21:00
174 70 SKYPALA Tomáš Atex 007 72 M 1983 4 00:51:08 00:21:03
175 79 HARTMANN Petr Brno 23 MV2 1959 4 00:51:11 00:21:06
176 262 WIEDERSHEIM Richard Modřice 65 MV1 1975 4 00:51:39 00:21:35
177 97 SVOBODA Jan Garko Brno 24 MV2 1961 4 00:51:51 00:21:46
178 108 SMEJKAL Michal Brno 73 M 1984 4 00:51:57 00:21:52
179 13 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 25 MV2 1961 4 00:52:20 00:22:15
180 76 VOLAVÝ Vladimír Fit online 9 MV3 1955 4 00:53:08 00:23:04
181 215 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 10 MV3 1946 4 00:53:08 00:23:04
182 271 TYLEČEK Michal Sokol Jundrov 74 M 2004 4 00:53:28 00:23:23
183 247 PERNICA Josef SDH Kotvrdovice 75 M 1982 4 00:53:35 00:23:31
184 80 BIL Jaroslav newline 26 MV2 1959 4 00:53:52 00:23:47
185 96 SAJDL Ondřej Brno - Nový Lískovec 66 MV1 1978 4 00:54:22 00:24:18
186 210 TŘÍSKA Roman 11 MV3 1956 4 00:54:24 00:24:19
187 45 SVOBODA Karel Moravská Slavia Brno 12 MV3 1945 4 00:54:52 00:24:47
188 238 ZEMAN Martin Kr. Pole 27 MV2 1963 4 00:55:06 00:25:01
189 258 MACHATKOVÁ Kateřina 9 XZ 1978 4 00:55:20 00:25:15
190 17 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 28 MV2 1961 4 00:55:52 00:25:47
191 60 ZEJDA Ivo Orel Židenice 13 MV3 1956 4 00:56:03 00:25:58
192 21 KUČEROVÁ Jana Rohatec 10 XZ 1971 4 00:57:44 00:27:40
193 208 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 11 XZ 1982 4 00:57:45 00:27:40
194 255 BAJEROVÁ Eva Brnet.cz 12 XZ 1977 4 00:57:46 00:27:41
195 267 FUKSA Karel TTC Brno 14 MV3 1946 4 01:02:06 00:32:02
196 110 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 29 MV2 1960 4 01:02:27 00:32:22
197 95 KUBÍK Radomír Triatlon klub Brno 30 MV2 1964 4 01:05:16 00:35:12

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

28.07.2018 08:00
32. KEPÁK JM TT Liga - Xtrail Žďár nad Sázavou 2018
28.07.2018 08:30
MTB Sádecká pila
28.07.2018 12:00
Tylovská dvacítka
29.07.2018 08:00
Amper cup Moravská Třebová 2018
04.08.2018 10:00
32. KEPÁK JM TT Liga - Hostěradský TRIATLON 2018
09.08.2018 17:00
BB 5 - Běh okolo Olympie
08.09.2018 08:30
BT 2018 - Velká Cena města Holíč
08.09.2018 09:00
WOODS RACE
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.