Rychlé novinky:

28.09.2018: Brožura BBP 2018/19

25.09.2018: BT 2018 Blažovice - AUTOBUS

BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 17.02.2018 08:00 do 17.02.2018 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2018 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)5,00
Počet kol2
Počet závodníků149
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 61 VABROUŠEK Filip AK Zlín 1 Jři 1999 2 00:15:36
2 56 ŠVEJNOHA Jan VSK Univerzita Brno 1 Dci 2001 2 00:15:45 00:00:09
3 37 STANÍČEK Pavel VSK Univerzita Brno 2 Dci 2001 2 00:15:57 00:00:21
4 193 STIBAL Jakub AC Moravská Slavia Brno 3 Dci 2001 2 00:15:57 00:00:21
5 48 BUČEK Petr AC Moravská Slavia Brno 1 XM 1994 2 00:16:24 00:00:48
6 185 SLAVÍK Ondřej VSK Univerzita Brno 4 Dci 2001 2 00:16:38 00:01:02
7 158 TLAMKA Filip KONRAD TOOLS TEAM 5 Dci 2002 2 00:16:46 00:01:09
8 29 PRÁŠEK Štefan VSK Univerzita Brno 2 Jři 2000 2 00:16:52 00:01:16
9 44 PAZOUREK Petr AC Moravská Slavia Brno 3 Jři 2000 2 00:17:02 00:01:26
10 83 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 6 Dci 2001 2 00:17:19 00:01:43
11 82 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 4 Jři 1999 2 00:17:35 00:01:59
12 3 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 7 Dci 2002 2 00:17:44 00:02:08
13 36 PUKLOVÁ Patrícia AK Steeple Poprad 1 Ž 1986 2 00:17:49 00:02:13
14 161 MORÁVEK Jaromír AC Moravská Slavia Brno 8 Dci 2003 2 00:17:54 00:02:18
15 67 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 2 00:17:56 00:02:20
16 7 RŮŽA Daniel ATK Šlapanice 9 Dci 2002 2 00:18:05 00:02:29
17 2 VODIČKA Martin VSK UNI Brno / Orel Židenice 5 Jři 2000 2 00:18:10 00:02:34
18 50 ČERBÁK Adam 6 Jři 2000 2 00:18:11 00:02:34
19 184 HRUŠKOVÁ Alžběta Konrád TOOLS 1 Jky 2000 2 00:18:16 00:02:40
20 54 HALAS Pavel Orel Šitbořice 7 Jři 1999 2 00:18:25 00:02:49
21 69 JANKOVÁ Magda RUN&MUM 2 Ž 1980 2 00:18:27 00:02:51
22 33 KOPŘIVOVÁ Barbora TJ Sokol Přísnotice 3 Ž 1993 2 00:18:33 00:02:57
23 41 MATĚJÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 2 Jky 2000 2 00:18:46 00:03:10
24 68 VACULOVÁ Lucie Individuální 4 Ž 1982 2 00:18:47 00:03:11
25 14 TEŠNAR Michal Moravská Slavia Brno 10 Dci 2001 2 00:18:50 00:03:13
26 73 BENIAČOVÁ Linda Běžecký klub Brno 2 ŽV1 1978 2 00:18:54 00:03:18
27 77 POHANKA Martin AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 11 Dci 2002 2 00:19:13 00:03:36
28 169 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 5 Ž 1986 2 00:19:13 00:03:37
29 24 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 6 Ž 1993 2 00:19:14 00:03:38
30 42 KLEM Robert Brno 8 Jři 2000 2 00:19:17 00:03:41
31 75 HLADKÝ Adam AC Moravská Slavia Brno 9 Jři 2000 2 00:19:17 00:03:41
32 159 VYBÍHAL Josef 2 XM 1991 2 00:19:18 00:03:41
33 22 HAVELKA Martin Brno 3 XM 1974 2 00:19:28 00:03:52
34 21 HAVELKOVÁ Kristýna AC Moravská Slavia Brno 3 Jky 2000 2 00:19:28 00:03:52
35 160 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 3 ŽV1 1976 2 00:19:33 00:03:57
36 153 CHARVÁTOVÁ Tereza Elite sport Boskovice 1 Dky 2002 2 00:19:41 00:04:05
37 180 POHL Štěpán Elite sport Boskovice 12 Dci 2002 2 00:19:43 00:04:07
38 43 ZEMÁNKOVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 7 Ž 1991 2 00:19:46 00:04:10
39 198 TOMEK Václav Brno 4 XM 1991 2 00:19:51 00:04:15
40 89 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 8 Ž 1991 2 00:20:06 00:04:30
41 46 KLEIBLOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 2 Dky 2002 2 00:20:09 00:04:33
42 23 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 2 00:20:09 00:04:33
43 6 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 4 Jky 2000 2 00:20:10 00:04:34
44 71 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 4 ŽV1 1970 2 00:20:11 00:04:35
45 91 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 5 ŽV1 1976 2 00:20:25 00:04:49
46 10 PUČERA Jan Sebastian AC Moravská Slavia Brno 13 Dci 2002 2 00:20:36 00:04:59
47 196 ČAPKOVÁ Barbora 9 Ž 1985 2 00:20:40 00:05:04
48 152 STLOUKAL Richard ACT Lerak 14 Dci 2002 2 00:20:51 00:05:15
49 195 OBOŘILOVÁ Tereza SK Speed Brno 3 Dky 2002 2 00:20:59 00:05:23
50 177 LEVÍČKOVÁ Veronika Lodní sporty Brno 4 Dky 2004 2 00:20:59 00:05:23
51 45 FORAL Zdeněk TJ Sokol Přísnotice 5 XM 1991 2 00:21:05 00:05:29
52 93 HIRŠOVÁ Gabriela SK Žabovřesky 10 Ž 1996 2 00:21:07 00:05:31
53 65 BUREŠOVÁ Veronika ABND Racing Team 5 Dky 2005 2 00:21:11 00:05:35
54 32 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 2 ŽV2 1964 2 00:21:20 00:05:44
55 171 HLAVATÁ Alexandra Brno 3 ŽV2 1967 2 00:21:27 00:05:50
56 70 RUSÍNOVÁ Monika 6 ŽV1 1977 2 00:21:29 00:05:52
57 178 ZÁDRAPOVÁ Zuzana AC Moravská Slavia Brno 6 Dky 2003 2 00:21:40 00:06:04
58 201 VIČAROVÁ Hana 11 Ž 1988 2 00:21:45 00:06:08
59 57 VEMOLOVÁ Barbora Individuální 7 ŽV1 1977 2 00:21:46 00:06:10
60 12 MACHALOVÁ Denisa AK Drnovice 5 Jky 2000 2 00:21:52 00:06:15
61 95 VOLCOVÁ Vladimíra Sokec Hrušovany 12 Ž 1986 2 00:21:55 00:06:19
62 18 SUCHÁNEK Zdeněk Brno Slatina 6 XM 1964 2 00:21:58 00:06:21
63 157 UHŘÍKOVÁ Gabriela Modřice 8 ŽV1 1976 2 00:22:13 00:06:37
64 174 MRÁZKOVÁ Natalie AK Olymp Brno 6 Jky 2000 2 00:22:14 00:06:37
65 183 DOKOUPILOVÁ Markéta 9 ŽV1 1977 2 00:22:20 00:06:43
66 58 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 10 Jři 1999 2 00:22:22 00:06:46
67 173 KOLEGAROVÁ Gabriela AK Olymp Brno 7 Jky 1999 2 00:22:24 00:06:48
68 8 ZÁDRAPOVÁ Dagmar 10 ŽV1 1978 2 00:22:27 00:06:51
69 5 SVOBODOVÁ Martina RSFK 11 ŽV1 1975 2 00:22:30 00:06:54
70 155 MACHARÁČEK Roman Orel Židenice 7 XM 1973 2 00:22:35 00:06:59
71 179 ŠPAČEK Josef 8 XM 1989 2 00:22:36 00:07:00
72 49 SLAVÍČKOVÁ Jarmila RSFK 1 ŽV3 1956 2 00:22:38 00:07:02
73 55 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 12 ŽV1 1971 2 00:22:40 00:07:04
74 96 HÁLKOVÁ Dagmar Tišnov 13 Ž 1982 2 00:22:46 00:07:10
75 28 SMRČKOVÁ Jana RSFK 4 ŽV2 1964 2 00:22:47 00:07:11
76 38 STANÍČEK Pavel Brno 9 XM 1973 2 00:22:56 00:07:20
77 30 DOBROVOLNÁ Andrea AC Moravská Slavia Brno 7 Dky 2001 2 00:23:00 00:07:24
78 16 ŽÁKOVSKÁ Alena pedagog VŠ - Horizont Blansko 5 ŽV2 1962 2 00:23:07 00:07:31
79 151 PÁLENÍKOVÁ Lenka 14 Ž 1985 2 00:23:11 00:07:34
80 62 PETROVÁ Katarína ----------------------- 15 Ž 1981 2 00:23:13 00:07:37
81 78 ŠIRŮČKOVÁ Martina Dolní Loučky 16 Ž 1983 2 00:23:18 00:07:42
82 39 KUČEROVÁ Jana Rohatec 13 ŽV1 1971 2 00:23:18 00:07:42
83 52 CHALOUPKOVÁ Kateřina RSFK 14 ŽV1 1978 2 00:23:21 00:07:45
84 181 BUČEK Miroslav Radostice 10 XM 1997 2 00:23:25 00:07:48
85 4 MARYŠLEROVÁ Monika RSFK 15 ŽV1 1974 2 00:23:27 00:07:50
86 85 FIKERA Michal Brno 11 XM 1974 2 00:23:28 00:07:52
87 34 KOUŘILOVÁ Soňa AC Moravská Slavia Brno 8 Dky 2001 2 00:23:29 00:07:52
88 165 HLADÍKOVÁ Monica AC Moravská Slavia Brno 9 Dky 2001 2 00:23:29 00:07:53
89 17 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 16 ŽV1 1974 2 00:23:31 00:07:55
90 176 SCHMID Katharina 10 Dky 2003 2 00:23:35 00:07:59
91 9 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 8 Jky 1999 2 00:23:40 00:08:04
92 15 TOMANOVÁ Lenka Orel Vyškov 17 ŽV1 1976 2 00:23:43 00:08:07
93 40 KOUDELKOVÁ Zdeňka BehejBrno.com 18 ŽV1 1974 2 00:23:45 00:08:09
94 188 BARBOŘÍKOVÁ Lenka 17 Ž 1986 2 00:23:46 00:08:10
95 26 KOBÁŇOVÁ Kateřina 18 Ž 1981 2 00:23:48 00:08:11
96 81 KOČÍ Heidi MU student/ fKlidu 19 Ž 1997 2 00:23:56 00:08:20
97 59 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 2 ŽV3 1955 2 00:23:57 00:08:21
98 53 ŠVARCOVÁ Petra 20 Ž 1981 2 00:24:02 00:08:25
99 162 TVRDÍKOVÁ Pavla 21 Ž 1993 2 00:24:08 00:08:32
100 182 SEVERINOVÁ Ivana 22 Ž 1980 2 00:24:09 00:08:33
101 63 HRONOVÁ Natálie SK Speed Brno 9 Jky 2000 2 00:24:11 00:08:34
102 51 HÉGROVÁ Ivona Hostěrádky - Rešov 19 ŽV1 1969 2 00:24:11 00:08:35
103 66 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 12 XM 1957 2 00:24:23 00:08:47
104 11 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 13 XM 1972 2 00:24:26 00:08:49
105 92 HIRŠOVÁ Marcela VSK Mendelu Brno 20 ŽV1 1970 2 00:24:35 00:08:59
106 154 MACHARÁČKOVÁ Karolína 14 XM 1978 2 00:24:42 00:09:06
107 194 LACHOWICZOVÁ Monika 23 Ž 1993 2 00:24:43 00:09:07
108 74 CHOCHOLOUŠOVÁ Martina 21 ŽV1 1973 2 00:24:45 00:09:09
109 72 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 6 ŽV2 1964 2 00:24:51 00:09:15
110 76 POLÁČKOVÁ Barbora Brno 22 ŽV1 1973 2 00:24:53 00:09:17
111 191 BUČKOVÁ Nikola 24 Ž 1996 2 00:24:56 00:09:20
112 90 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 23 ŽV1 1973 2 00:24:57 00:09:21
113 25 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK 24 ŽV1 1973 2 00:25:10 00:09:34
114 86 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 15 XM 1997 2 00:25:13 00:09:37
115 87 ŠANCOVÁ Marta Veverská Bitýška 25 ŽV1 1972 2 00:25:13 00:09:37
116 80 KOČÍ Adéla LF UPOL/ Brno 25 Ž 1997 2 00:25:29 00:09:52
117 31 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 3 ŽV3 1954 2 00:25:31 00:09:55
118 64 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 26 Ž 1980 2 00:25:36 00:10:00
119 172 HRSTKOVÁ Iva Medlov 26 ŽV1 1976 2 00:25:42 00:10:06
120 19 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 16 XM 1961 2 00:25:46 00:10:10
121 168 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 27 Ž 1982 2 00:25:56 00:10:20
122 186 HRUŠKOVÁ Anežka KONRAD TOOLS TEAM 10 Jky 1999 2 00:26:03 00:10:26
123 60 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 4 ŽV3 1950 2 00:26:06 00:10:30
124 1 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 17 XM 1973 2 00:26:30 00:10:54
125 163 ŠEBKOVÁ Iva RSFK 27 ŽV1 1974 2 00:26:32 00:10:56
126 187 OCHRÁNKOVÁ Aneta 28 Ž 1993 2 00:26:40 00:11:04
127 202 BACHANOVÁ Michaela 29 Ž 1991 2 00:26:40 00:11:04
128 189 MAMULA Lukáš 18 XM 1987 2 00:26:42 00:11:06
129 199 VESELÁ Veronika Rosice u Brna 30 Ž 1986 2 00:26:52 00:11:16
130 79 KOČÍ Hana Brno 28 ŽV1 1971 2 00:27:05 00:11:29
131 190 OSTRÁ Kateřina 29 ŽV1 1976 2 00:27:08 00:11:32
132 167 STRÁŽNICKÝ Jan OSP Hodonín 15 Dci 2003 2 00:27:40 00:12:04
133 170 ZITOVÁ Iva Brno 7 ŽV2 1959 2 00:27:44 00:12:08
134 164 SZNAPKOVÁ Karína 31 Ž 1985 2 00:27:57 00:12:20
135 88 SPARGEL Ladislav 19 XM 1973 2 00:28:18 00:12:42
136 94 SVOBODA Martin 20 XM 1975 2 00:28:28 00:12:52
137 20 BEEROVÁ Kamila OZZY Brno 30 ŽV1 1975 2 00:28:35 00:12:59
138 47 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 5 ŽV3 1946 2 00:28:44 00:13:08
139 204 ADAMIKOVÁ Michaela Brno 32 Ž 1984 2 00:29:08 00:13:31
140 175 NOVÁKOVÁ Petra Modřice 33 Ž 1980 2 00:29:15 00:13:38
141 13 ONDROVÁ Barbora 31 ŽV1 1977 2 00:29:21 00:13:44
142 97 SAJDLOVÁ Zuzana 34 Ž 1979 2 00:30:32 00:14:56
143 197 NEVĚČNÁ Kamila Brno 32 ŽV1 1978 2 00:30:47 00:15:11
144 35 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 21 XM 1937 2 00:31:12 00:15:36
145 200 LIPOVSKÁ Markéta 35 Ž 1986 2 00:32:26 00:16:49
146 192 NOVÁKOVÁ Zdeňka 33 ŽV1 1972 2 00:32:26 00:16:49
147 203 MAKOVSKÁ Zdeňka Rosice u Brna 34 ŽV1 1977 2 00:33:52 00:18:16
148 166 HRUBÝ Milan Blansko 22 XM 1938 2 00:39:24 00:23:47

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 27 FAUTUSOVÁ Nela Ž 1992

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.