Rychlé novinky:

24.03.2018: ZMĚNA! Přehrada, dětské kategorie

21.03.2018: Nová brožura Běžecké tour 2018

BBP 7 - Rájecká desítka - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 27.01.2018 08:00 do 27.01.2018 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Zpracování výsledkůDavid Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2018 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)5,00
Počet kol1
Počet závodníků98
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 1 KOTYZA Daniel VSK Univerzita Brno 1 Jři 2000 1 00:18:42
2 38 ŠVEJNOHA Jan VSK Univerzita Brno 1 Dci 2001 1 00:18:51 00:00:09
3 155 PRÁŠEK Štefan VSK Univerzita Brno 2 Jři 2000 1 00:19:40 00:00:58
4 31 VABROUŠEK Filip AK Zlín 3 Jři 1999 1 00:19:43 00:01:01
5 159 SLAVÍK Ondřej VSK Univerzita Brno 2 Dci 2001 1 00:19:48 00:01:06
6 43 COUFAL Jáchym SK Žabovřesky Brno 3 Dci 2002 1 00:19:54 00:01:12
7 28 STANÍČEK Pavel VSK Univerzita Brno 4 Dci 2001 1 00:20:35 00:01:53
8 32 AUDA Michal JAC Brno 4 Jři 2000 1 00:21:13 00:02:31
9 52 ŘÍHA Jaroslav VSK UNI Brno / Orel Kuřim 5 Jři 1999 1 00:21:19 00:02:37
10 49 ŠMÍDA Michal Drahanský sport team 5 Dci 2001 1 00:21:22 00:02:40
11 154 TLAMKA Filip KONRAD TOOLS TEAM 6 Dci 2002 1 00:21:26 00:02:44
12 2 RŮŽA Daniel ATK Šlapanice 7 Dci 2002 1 00:21:44 00:03:02
13 33 PUKLOVÁ Patrícia AK Steeple Poprad 1 Ž 1986 1 00:21:45 00:03:03
14 4 CHALOUPKA Milan VSK Univerzita Brno 8 Dci 2002 1 00:21:57 00:03:15
15 14 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 1 ŽV1 1970 1 00:22:01 00:03:19
16 152 MAREK Samuel Elite sport Boskovice 9 Dci 2002 1 00:22:10 00:03:28
17 5 VODIČKA Martin VSK UNI Brno / Orel Židenice 6 Jři 2000 1 00:22:14 00:03:32
18 3 ŠÍPEK Kryštof VSK UNI Brno - Jehnice 10 Dci 2002 1 00:22:21 00:03:39
19 48 ŠMÍDA Jan Drahanský sport team 7 Jři 1999 1 00:22:24 00:03:42
20 37 ČERBÁK Adam 8 Jři 2000 1 00:22:39 00:03:57
21 46 KOLÁČKOVÁ Adéla AK Olymp Brno 1 Dky 2001 1 00:22:40 00:03:58
22 61 GRYC Vojtěch Tesla Brno 11 Dci 2001 1 00:23:03 00:04:21
23 23 KOPŘIVOVÁ Barbora TJ Sokol Přísnotice 2 Ž 1993 1 00:23:22 00:04:40
24 53 HLADKÝ Adam AC Moravská Slavia Brno 9 Jři 2000 1 00:23:29 00:04:47
25 35 TESAŘOVÁ Markéta SK Žabovřesky Brno 3 Ž 1994 1 00:23:35 00:04:53
26 62 ŠŤASTA Šimon Lodní sporty Brno 12 Dci 2002 1 00:23:37 00:04:55
27 34 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 2 ŽV1 1978 1 00:23:42 00:05:00
28 151 CHARVÁTOVÁ Tereza Elite sport Boskovice 2 Dky 2002 1 00:23:46 00:05:04
29 21 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 4 Ž 1983 1 00:23:52 00:05:10
30 65 MULÍČKOVÁ Markéta KOB Alfa Brno 3 Dky 2003 1 00:23:56 00:05:14
31 11 TEŠNAR Michal Moravská Slavia Brno 13 Dci 2001 1 00:24:03 00:05:21
32 153 SLAVÍČEK Michal VSK Univerzita Brno 14 Dci 2002 1 00:24:09 00:05:27
33 18 HAVELKOVÁ Kristýna AC Moravská Slavia Brno 1 Jky 2000 1 00:24:49 00:06:07
34 56 KOMÁRKOVÁ Zdenka Kometky 3 ŽV1 1974 1 00:24:53 00:06:11
35 19 HAVELKA Martin Brno 1 XM 1974 1 00:24:56 00:06:14
36 22 KLEM Robert Brno 10 Jři 2000 1 00:25:10 00:06:28
37 72 HAVLENOVÁ Barbora SK SPIRIT Brno 2 Jky 2000 1 00:25:11 00:06:29
38 54 HORÁKOVÁ Šárka Orel Silůvky 4 ŽV1 1977 1 00:25:28 00:06:46
39 9 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 3 Jky 2000 1 00:25:29 00:06:47
40 160 POPELKOVÁ Veronika Olymp Brno 4 Dky 2001 1 00:25:31 00:06:49
41 45 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 5 ŽV1 1970 1 00:25:35 00:06:53
42 44 HLAVATÁ Alexandra Brno 1 ŽV2 1967 1 00:26:10 00:07:28
43 170 KNOL Petr SK Vojkovice 15 Dci 2002 1 00:26:21 00:07:39
44 30 FORAL Zdeněk TJ Sokol Přísnotice 2 XM 1991 1 00:26:21 00:07:39
45 25 DURNOVÁ Marta ANTALIS Branopac 2 ŽV2 1964 1 00:26:23 00:07:41
46 77 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 5 Ž 1991 1 00:26:34 00:07:52
47 42 HLUŠÍ Natálie SK Speed Brno 5 Dky 2002 1 00:26:45 00:08:03
48 166 TOMEK Václav Brno 3 XM 1991 1 00:26:54 00:08:12
49 50 VEMOLOVÁ Barbora Individuální 6 ŽV1 1977 1 00:27:38 00:08:56
50 40 RUSÍNOVÁ Monika 7 ŽV1 1977 1 00:27:39 00:08:57
51 55 SLAVÍČKOVÁ Jarmila RSFK 1 ŽV3 1956 1 00:27:46 00:09:04
52 75 HYNKOVÁ Lada VVM 3 ŽV2 1965 1 00:27:53 00:09:11
53 27 SUCHÁ Monika Atletic Třebíč 6 Ž 1991 1 00:27:57 00:09:15
54 69 JEŘÁBKOVÁ Jana TJ Spartak Třebíč 7 Ž 1998 1 00:28:11 00:09:29
55 17 SUCHÁNEK Zdeněk Brno Slatina 4 XM 1964 1 00:28:29 00:09:47
56 36 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 4 ŽV2 1964 1 00:28:30 00:09:48
57 12 ŽÁKOVSKÁ Alena pedagog VŠ - Horizont Blansko 5 ŽV2 1962 1 00:28:35 00:09:53
58 168 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 5 XM 1982 1 00:29:15 00:10:33
59 39 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 8 ŽV1 1971 1 00:29:22 00:10:40
60 16 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 9 ŽV1 1974 1 00:29:26 00:10:44
61 64 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 11 Jři 1999 1 00:29:41 00:10:59
62 67 KUNC Josef Orel Vyškov 6 XM 1960 1 00:29:59 00:11:17
63 13 TOMANOVÁ Lenka Orel Vyškov 10 ŽV1 1976 1 00:30:02 00:11:20
64 26 KUČEROVÁ Jana Rohatec 11 ŽV1 1971 1 00:30:08 00:11:26
65 60 HRONOVÁ Natálie SK Speed Brno 4 Jky 2000 1 00:30:25 00:11:43
66 51 HÉGROVÁ Ivona Hostěrádky - Rešov 12 ŽV1 1969 1 00:30:28 00:11:46
67 66 PELLOVÁ Gabriela 8 Ž 1979 1 00:30:34 00:11:52
68 8 MACHALOVÁ Denisa AK Drnovice 5 Jky 2000 1 00:30:39 00:11:57
69 158 KUCHAŘOVÁ Petra Cykloplus Rájec 9 Ž 1979 1 00:30:45 00:12:03
70 29 STANÍČEK Pavel Brno 7 XM 1973 1 00:30:47 00:12:05
71 78 HÁLKOVÁ Dagmar Tišnov 10 Ž 1982 1 00:30:52 00:12:10
72 165 JALOVÁ Margita Elite sport Boskovice 2 ŽV3 1954 1 00:30:56 00:12:14
73 161 KOUTNÁ Lenka Blansko 11 Ž 1988 1 00:31:01 00:12:19
74 70 KLUKNAVSKÁ Iveta Gelnica 12 Ž 1989 1 00:31:25 00:12:43
75 76 ŠIRŮČKOVÁ Martina Dolní Loučky 13 Ž 1983 1 00:31:55 00:13:13
76 63 ŠANCOVÁ Marta Veverská Bitýška 13 ŽV1 1972 1 00:31:55 00:13:13
77 73 KOUKOLOVÁ Petra 14 Ž 1996 1 00:32:33 00:13:51
78 167 STRÁŽNICKÝ Jan OSP Hodonín 16 Dci 2003 1 00:32:42 00:14:00
79 59 HRSTKOVÁ Iva Medlov 14 ŽV1 1976 1 00:32:42 00:14:00
80 15 ŠTEFANOVÁ Petra 15 ŽV1 1975 1 00:32:47 00:14:05
81 57 KOČÍ Heidi MU student/ fKlidu 15 Ž 1997 1 00:33:08 00:14:26
82 10 TEŠNAROVÁ Eva AC Moravská Slavia Brno 6 Jky 1999 1 00:34:15 00:15:33
83 58 KOČÍ Adéla LF UPOL/ Brno 16 Ž 1997 1 00:34:19 00:15:37
84 41 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 3 ŽV3 1950 1 00:34:23 00:15:41
85 164 OSTRÁ Kateřina 16 ŽV1 1976 1 00:34:39 00:15:57
86 6 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 8 XM 1973 1 00:35:20 00:16:38
87 156 KOLOUCHOVÁ Ivana 6 ŽV2 1967 1 00:35:27 00:16:45
88 163 KOVÁCSOVÁ Alžběta ELITE sport Boskovice 6 Dky 2005 1 00:36:10 00:17:28
89 162 WEISOVÁ Barbora ELITE sport Boskovice 17 Ž 1980 1 00:36:11 00:17:29
90 169 KŘÍŽ Jiří Bruslárna.cz 9 XM 1953 1 00:36:36 00:17:54
91 68 KOCIÁNOVÁ Marie Křenovice 4 ŽV3 1946 1 00:37:58 00:19:16
92 24 HÁNA Květoslav HC Kometa Brno 10 XM 1937 1 00:38:08 00:19:26
93 7 PELCOVÁ Kateřina OZZY Brno 18 Ž 1998 1 00:38:39 00:19:57
94 74 KELBLOVÁ Adéla SK Vojkovice 7 Dky 2001 1 00:40:13 00:21:31
95 71 SPARGEL Ladislav 11 XM 1973 1 00:41:19 00:22:37
96 20 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 5 ŽV3 1955 1 00:45:36 00:26:54
97 47 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 7 ŽV2 1964 1 00:48:59 00:30:17
98 157 HRUBÝ Milan Blansko 12 XM 1938 1 00:51:08 00:32:26

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

21.04.2018 08:00
Jarní běh severem 2018
22.04.2018 08:00
1. FORCE SPAC - Olšovské okruhy 2018
28.04.2018 08:00
Rohálovská 50ka MTB
28.04.2018 09:00
32. KEPÁK JM TT Liga - KALÁB AQUATLON
05.05.2018 09:00
Běh daňových poradců
08.05.2018 06:45
Kardio běh Jiřího Tomana 2018
10.05.2018 17:00
BB 2 - Běh Holednou
12.05.2018 10:00
OIP 2018 I
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.