Rychlé novinky:

24.03.2018: ZMĚNA! Přehrada, dětské kategorie

21.03.2018: Nová brožura Běžecké tour 2018

BBP 6 - Radostická nerezová desítka - Hlavní závod 10,5km

Datum pořádání od 20.01.2018 08:00 do 20.01.2018 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Technický delegátJindřich Martinec
Zpracování výsledkůMartin Juránek
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2018 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,50
Počet kol3
Počet závodníků197
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 36 SOURAL Lukáš VSK UNI Brno / Orel Židenice 1 M 1982 3 00:36:38
2 35 DVOŘÁČEK Adam VSK Univerzita Brno 2 M 1996 3 00:36:41 00:00:03
3 209 ZHÁŇAL Jan SK Žabovřesky 3 M 1987 3 00:37:53 00:01:15
4 25 DVOŘÁK Pavel TJ Liga 100 Olomouc 4 M 1982 3 00:38:05 00:01:27
5 22 GRÜN Vojtěch Elite sport Boskovice 5 M 1992 3 00:38:24 00:01:45
6 21 NOVOTNÝ Ondřej VSK Univerzita Brno 6 M 1992 3 00:39:22 00:02:44
7 259 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 1 MV1 1973 3 00:39:42 00:03:04
8 15 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 7 M 1982 3 00:39:54 00:03:15
9 59 ŠIROKÝ Stanislav AK Blansko Dvorská 2 MV1 1977 3 00:40:32 00:03:53
10 19 VEMOLA Jiří Triatlon Bukovice 3 MV1 1977 3 00:40:42 00:04:04
11 69 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 8 M 1984 3 00:40:52 00:04:14
12 10 OSOLSOBĚ Jan AHA Vyškov 9 M 1998 3 00:41:05 00:04:26
13 92 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 4 MV1 1977 3 00:41:27 00:04:49
14 28 FIALA Dan VSK Univerzita Brno 10 M 1997 3 00:41:29 00:04:50
15 62 KOCUR Lukáš Orel Šitborice 5 MV1 1977 3 00:41:31 00:04:52
16 101 DENOUAL Stéphane 6 MV1 1978 3 00:41:31 00:04:53
17 232 ČAPEK Jan 11 M 1986 3 00:41:40 00:05:01
18 213 FIALA Andrej Elite sport team 12 M 1998 3 00:41:42 00:05:03
19 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 7 MV1 1970 3 00:41:51 00:05:13
20 70 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 1 MV2 1960 3 00:41:56 00:05:17
21 33 VENCBAUER Pavel 8 MV1 1978 3 00:42:09 00:05:30
22 41 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 2 MV2 1968 3 00:42:10 00:05:31
23 130 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 13 M 1979 3 00:42:14 00:05:36
24 235 KONEČNÝ Libor Kuřim 9 MV1 1971 3 00:42:25 00:05:47
25 29 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 14 M 1991 3 00:42:44 00:06:05
26 211 VELEBA Martin Run sport team 15 M 1998 3 00:42:54 00:06:16
27 113 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 16 M 1985 3 00:42:55 00:06:17
28 66 CHALK Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 3 MV2 1965 3 00:42:56 00:06:17
29 98 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 4 MV2 1967 3 00:43:00 00:06:21
30 99 PŘIKRYL Petr SK Žabovřesky Brno 5 MV2 1967 3 00:43:13 00:06:34
31 71 MATOUŠEK Pavel KC Brno 10 MV1 1978 3 00:43:18 00:06:39
32 240 DOKULIL Zdeněk TJ Liga 100 Olmouc 17 M 1980 3 00:43:22 00:06:43
33 37 KLÍMA Miroslav Brno 11 MV1 1975 3 00:43:26 00:06:47
34 207 POKORNÝ Václav Papuče a lahváč 12 MV1 1978 3 00:43:33 00:06:55
35 83 ZELINKA Jiří O-mikron 18 M 1987 3 00:43:35 00:06:57
36 45 FANFRDLA Ctirad Orel Silůvky 13 MV1 1974 3 00:43:36 00:06:57
37 82 DRÁBEK Jan SK Žabovřesky 19 M 1985 3 00:43:57 00:07:19
38 68 PERNIČKA Jan Hory z dálky 20 M 1987 3 00:44:21 00:07:43
39 34 SÁŇKA Ondřej 21 M 1984 3 00:44:23 00:07:45
40 26 BUREŠ Pavel PELLS MTBO Team 14 MV1 1975 3 00:44:30 00:07:52
41 125 MARTINEC Jindřich Sokol Radostice 6 MV2 1961 3 00:44:35 00:07:56
42 20 CHALOUPKA Ondřej RED HAT 22 M 1983 3 00:44:37 00:07:59
43 80 SLÁMA Lukáš 23 M 1984 3 00:44:42 00:08:03
44 48 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 24 M 1997 3 00:44:48 00:08:09
45 203 DUŠIL Jaroslav Běžecký klub Brno 15 MV1 1970 3 00:44:50 00:08:12
46 51 SVOBODA Marek Běžci Moravany 16 MV1 1977 3 00:44:50 00:08:12
47 7 TOMAN Igor Vyškov 17 MV1 1972 3 00:44:55 00:08:17
48 54 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 7 MV2 1967 3 00:44:56 00:08:18
49 61 MATULA Petr SK Radio Sport Bílovice nad Svitavou 25 M 1982 3 00:44:57 00:08:19
50 12 SUCHARDA Pavel _CYCLING BRNO 18 MV1 1970 3 00:45:25 00:08:47
51 254 LIŠKA Aleš 19 MV1 1977 3 00:45:31 00:08:53
52 210 MACHOLÁN Martin TJ Spartak Třebíč 26 M 1988 3 00:45:32 00:08:54
53 133 SPÁČIL Leopold NOVATOP LAPIERRE Letovice 8 MV2 1959 3 00:45:46 00:09:08
54 8 RYBA Lukáš BB Cyklosport Superior 27 M 1979 3 00:45:56 00:09:17
55 2 JANČAŘÍK Petr AAC Brno - Orel Židenice 9 MV2 1968 3 00:46:02 00:09:23
56 1 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 20 MV1 1973 3 00:46:09 00:09:30
57 52 ČÍŽEK Petr OB Adamov 21 MV1 1971 3 00:46:17 00:09:38
58 230 ŠVÁB Štěpán Bruslárna.cz 28 M 1994 3 00:46:20 00:09:42
59 118 ČUHEL Jiří SK Křtěnov 1 MV3 1958 3 00:46:22 00:09:43
60 38 FANFRDLA Dalimil Maty team 22 MV1 1973 3 00:46:23 00:09:44
61 16 POUČ Ondřej Individuální 23 MV1 1972 3 00:46:41 00:10:02
62 214 KAHÁNEK Stanislav JEDNA - Dýmka míru 29 M 1981 3 00:47:18 00:10:40
63 60 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 24 MV1 1978 3 00:47:18 00:10:40
64 128 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 30 M 1982 3 00:47:26 00:10:47
65 246 BŘEZINA Aleš newline 10 MV2 1962 3 00:47:31 00:10:53
66 251 VÍT Onřej 31 M 1980 3 00:47:33 00:10:54
67 40 JANUŠKA Ivan Šanov 2 MV3 1958 3 00:47:34 00:10:56
68 217 VOLEC Michal Hrušovany u Brna 25 MV1 1978 3 00:47:38 00:11:00
69 89 FORAL Roman Brno 11 MV2 1967 3 00:47:43 00:11:04
70 227 PEŘINA Ivo Kuřim 12 MV2 1966 3 00:47:46 00:11:08
71 72 KOUPÝ Leoš Jedem stopem 32 M 1995 3 00:47:47 00:11:08
72 231 MAREK Jakub Jedem stopem 33 M 1988 3 00:47:47 00:11:09
73 14 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 3 MV3 1958 3 00:47:49 00:11:10
74 49 ZEMÁNEK Miroslav Bořitov 34 M 1979 3 00:47:54 00:11:16
75 46 BARTOŇKOVÁ Nina 1 XZ 1990 3 00:48:10 00:11:32
76 97 CIBULKA Pavel Brno 13 MV2 1964 3 00:48:21 00:11:43
77 250 BOTIKOVÁ Daniela TJ Slovan Luhačovice 2 XZ 1991 3 00:48:28 00:11:50
78 23 PLECHATÝ Ondřej Run sport team 35 M 1984 3 00:48:30 00:11:51
79 65 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 4 MV3 1958 3 00:48:37 00:11:59
80 123 BILÍK Martin Orel Brno-Řečkovice 14 MV2 1968 3 00:48:44 00:12:05
81 47 KABÁTHOVÁ Eva Žabovřesky Brno 3 XZ 1989 3 00:48:49 00:12:11
82 140 DYTRT Petr BehejBrno.com 26 MV1 1976 3 00:49:13 00:12:34
83 117 POHANKA Pavel Lotrando Brno 27 MV1 1973 3 00:49:28 00:12:50
84 6 SIKORA Aleš Jeden za 18 a druhý bez dvou za 20 28 MV1 1973 3 00:49:28 00:12:50
85 205 PISKAČ Pavel Horizontal Brno 36 M 1985 3 00:49:38 00:12:59
86 244 PÁVIŠ Richard 29 MV1 1978 3 00:49:45 00:13:07
87 90 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 30 MV1 1975 3 00:49:47 00:13:08
88 247 ROSENBERG Pavel 37 M 1985 3 00:49:48 00:13:09
89 4 VINTERA Petr AHA Vyškov 31 MV1 1975 3 00:49:59 00:13:21
90 132 MARTINÁK Viktor 32 MV1 1978 3 00:50:02 00:13:24
91 127 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 33 MV1 1976 3 00:50:04 00:13:26
92 109 SLOUKA Jiří Blažovice 38 M 1983 3 00:50:07 00:13:29
93 96 VRÁNA Filip newline 34 MV1 1976 3 00:50:22 00:13:43
94 63 GIEBL Radek Tišnov 35 MV1 1975 3 00:50:26 00:13:48
95 241 LAZAR Lukáš 39 M 1982 3 00:50:49 00:14:10
96 258 RICHTER Zdeněk Brno 40 M 1980 3 00:51:10 00:14:32
97 215 DUFEK Martin RSFK 41 M 1983 3 00:51:14 00:14:35
98 255 KOLÁŘ Ladislav Brno 42 M 1986 3 00:51:15 00:14:36
99 86 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 15 MV2 1967 3 00:51:21 00:14:43
100 57 BEDNAŘÍK Petr Sokol Radostice 36 MV1 1971 3 00:51:25 00:14:46
101 44 HANOUSEK Kamil RBK Blansko 37 MV1 1974 3 00:51:31 00:14:52
102 5 MEZERA Pavel Bílovice nad Svitavou 16 MV2 1968 3 00:51:39 00:15:00
103 257 SRNEC Lukáš MÁME SE MOC RÁDI 43 M 1990 3 00:51:39 00:15:01
104 201 DULÍK RObert 38 MV1 1978 3 00:51:44 00:15:05
105 119 JANHUBA Bořivoj Brno 44 M 1980 3 00:51:50 00:15:12
106 121 SLÁMA Jiří Brno 17 MV2 1960 3 00:51:52 00:15:13
107 129 INDRA Radovan 39 MV1 1976 3 00:51:59 00:15:21
108 234 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 40 MV1 1972 3 00:52:05 00:15:26
109 249 MACHALA Jiří Běhej Brno.com 45 M 1983 3 00:52:20 00:15:41
110 27 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 18 MV2 1961 3 00:52:26 00:15:48
111 226 VÁCLAVÍK Tomáš BOLATICE 46 M 1982 3 00:52:31 00:15:52
112 116 LEDVINA Luděk Bílovice nad Svitavou 41 MV1 1976 3 00:52:37 00:15:58
113 94 KOHOUTEK Jaromír watter & snow ski club 5 MV3 1955 3 00:52:38 00:15:59
114 75 LENOCH Vítězslav SK Bobrava 42 MV1 1975 3 00:52:50 00:16:11
115 220 JEŘÁBEK Petr Vyškov 43 MV1 1970 3 00:52:54 00:16:16
116 204 TOPINKA Jiří 19 MV2 1966 3 00:52:54 00:16:16
117 228 BARVÍŘ Jiří Brno 47 M 1982 3 00:52:57 00:16:18
118 242 OBLESER David 48 M 1987 3 00:52:57 00:16:18
119 218 FINSTRLE Aleš Žabovřesky Brno 44 MV1 1976 3 00:52:59 00:16:21
120 24 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 6 MV3 1957 3 00:53:17 00:16:39
121 13 PALAŠ Zdeněk Valtice 20 MV2 1961 3 00:53:22 00:16:44
122 256 DILHOF Tomáš 49 M 1981 3 00:53:28 00:16:50
123 105 PELIKÁN Martin Individuální 50 M 1984 3 00:53:31 00:16:53
124 3 PROVAZNÍK Zdeněk Orel Vyškov 45 MV1 1974 3 00:53:50 00:17:12
125 138 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 21 MV2 1965 3 00:53:52 00:17:14
126 238 MÁŠA Václav Pokořen 51 M 1989 3 00:53:55 00:17:17
127 208 HRŮZA Vladimír Brno 22 MV2 1960 3 00:54:04 00:17:25
128 88 MATULOVÁ Martina Brno 4 XZ 1972 3 00:54:04 00:17:26
129 224 STRÁŽNICKÝ Jan Orel Kuřim 52 M 1982 3 00:54:14 00:17:36
130 31 KUNC Josef Orel Vyškov 23 MV2 1960 3 00:54:25 00:17:46
131 42 RICHTER Martin 46 MV1 1972 3 00:54:34 00:17:56
132 53 STANĚK Martin TJ Oslavany 53 M 1987 3 00:54:40 00:18:02
133 106 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 54 M 1981 3 00:54:45 00:18:07
134 222 KUBÍČEK Pavel Relax Dobré Pole Orel Žďár nad Sázavou 7 MV3 1953 3 00:54:53 00:18:15
135 50 MOUČKA Jan BKB Brno 8 MV3 1956 3 00:54:57 00:18:18
136 139 HAVLÍČEK Štěpán Brno 55 M 1983 3 00:55:01 00:18:23
137 103 LEXMAUL Petr 56 M 1990 3 00:55:05 00:18:26
138 84 NĚMEC Vladimír SK Lišeň 47 MV1 1977 3 00:55:05 00:18:26
139 67 ANTONÍČEK Petr MK Prostějov 24 MV2 1964 3 00:55:12 00:18:34
140 136 MUSILOVÁ Pavla Dýmka míru 5 XZ 1976 3 00:55:18 00:18:40
141 104 ARRUFI Franch Katalánsko 48 MV1 1972 3 00:55:19 00:18:40
142 73 JOSEFÍK maria Moje kolo 57 M 1983 3 00:55:29 00:18:51
143 115 ZEMANDLOVÁ Anna 6 XZ 1982 3 00:55:34 00:18:56
144 111 LENHART David newline 58 M 1979 3 00:55:38 00:19:00
145 122 HOLACKÁ Zuzana GEDASS 7 XZ 1980 3 00:55:40 00:19:02
146 252 ČÁP Pavel 59 M 1986 3 00:55:51 00:19:13
147 110 POLÁČEK Kamil 60 M 1981 3 00:55:59 00:19:20
148 107 DVOŘÁK Martin Extra Brno 61 M 1988 3 00:56:00 00:19:21
149 135 BORKOVEC Luděk 62 M 1985 3 00:56:12 00:19:33
150 56 HUMLÍČEK Aleš Střelice u Brna 49 MV1 1975 3 00:56:14 00:19:36
151 100 VLASÁK Ota 25 MV2 1968 3 00:56:16 00:19:37
152 225 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 9 MV3 1952 3 00:56:20 00:19:42
153 237 RŮŽIČKOVÁ Lenka Brno 8 XZ 1971 3 00:56:23 00:19:44
154 87 MATULA Jaroslav Brno 50 MV1 1970 3 00:56:42 00:20:04
155 18 HRSTKA Pavel Medlov 51 MV1 1971 3 00:56:43 00:20:05
156 131 MARŠÁLEK Jiří newline 10 MV3 1958 3 00:57:09 00:20:30
157 206 NOVÁK Martin Brno 11 MV3 1951 3 00:57:13 00:20:34
158 30 SOBOTKA Martin 52 MV1 1976 3 00:57:16 00:20:38
159 134 ŠTEFAN Martin Běhej Brno.com 53 MV1 1972 3 00:57:20 00:20:41
160 114 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 54 MV1 1977 3 00:57:30 00:20:52
161 79 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 26 MV2 1961 3 00:57:34 00:20:56
162 108 MUSIL Josef CK Vinohradské Šlapky 27 MV2 1964 3 00:57:56 00:21:17
163 85 SVOBODA Jan Garko Brno 28 MV2 1961 3 00:58:03 00:21:25
164 243 THÁL Jan 55 MV1 1978 3 00:58:11 00:21:33
165 202 SLANINA Jan Sokol Radostice 63 M 1982 3 00:58:13 00:21:34
166 74 REDERER Zbyněk Divadlo na dlani 64 M 1987 3 00:58:15 00:21:37
167 58 ŠTĚPÁNEK Jiří LBM 12 MV3 1954 3 00:58:34 00:21:55
168 32 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 65 M 1994 3 00:58:39 00:22:00
169 112 DVOŘÁK David (CZE) 56 MV1 1976 3 00:58:46 00:22:08
170 248 KALUŽÍK Luděk 66 M 1982 3 00:58:47 00:22:09
171 120 UHŘÍK Jaromír Modřice 57 MV1 1973 3 00:59:17 00:22:39
172 239 ZWETTLER Oto AK Kuřim 58 MV1 1978 3 00:59:24 00:22:46
173 77 SKYPALA Tomáš Atex 007 67 M 1983 3 01:00:21 00:23:42
174 253 STUCHLÍK Jan 68 M 1989 3 01:00:21 00:23:42
175 236 DVORSKÝ Jan 69 M 1981 3 01:00:38 00:23:59
176 216 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 13 MV3 1946 3 01:00:48 00:24:10
177 102 HARTMANN Petr Brno 29 MV2 1959 3 01:01:08 00:24:29
178 76 VOLAVÝ Vladimír Fit online 14 MV3 1955 3 01:01:19 00:24:41
179 39 KROUPA Jiří newline 30 MV2 1959 3 01:01:41 00:25:03
180 137 MRŮZKOVÁ Markéta Kometa Brno 9 XZ 1997 3 01:02:11 00:25:33
181 221 PAVLAS Antonín Přibyslav 15 MV3 1956 3 01:02:21 00:25:43
182 91 HANČÍK Radovan 59 MV1 1974 3 01:02:41 00:26:03
183 223 STRÁŽNICKÁ Jana Orel Kuřim 10 XZ 1982 3 01:03:19 00:26:41
184 233 KNECHT Milan Eldo Brno 31 MV2 1961 3 01:03:23 00:26:45
185 43 BŘEZA Miroslav Brno 32 MV2 1959 3 01:03:35 00:26:56
186 93 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 33 MV2 1962 3 01:03:44 00:27:05
187 17 ONODI Otto Elpis klub Brno 60 MV1 1974 3 01:04:13 00:27:34
188 124 SMEJKAL Michal Brno 70 M 1984 3 01:04:27 00:27:48
189 229 VRÁNOVÁ Zuzana 11 XZ 1959 3 01:04:57 00:28:19
190 126 BIL Jaroslav newline 34 MV2 1959 3 01:04:59 00:28:21
191 95 SVOBODA Karel Moravská Slavia Brno 16 MV3 1945 3 01:05:32 00:28:54
192 55 TŘÍSKA Roman 17 MV3 1956 3 01:06:12 00:29:33
193 9 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 18 MV3 1956 3 01:06:17 00:29:38
194 78 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 35 MV2 1960 3 01:19:01 00:42:22
195 245 HOLÝ Josef Orel Židenice 19 MV3 1941 3 01:22:28 00:45:50

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 212 VOBORNÝ Marek Křoví-ZR M 1989 0 3 kola
DNF 81 MOKRÝ Stanislav SK Žabovřesky Brno M 1992

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

26.05.2018 09:00
KOLKOLEM.com VÉMYSLICE
26.05.2018 12:00
Happy run
26.05.2018 13:13
VolšoHEC run
27.05.2018 09:30
5. FORCE SPAC - O cenu Krnova - Mistrovství SPAC + BABY SPAC
03.06.2018 08:30
BT 2018 - Šaratice, Mohyla Míru
03.06.2018 09:00
6. FORCE SPAC - VC Frýdku-Místku
08.06.2018 16:00
Zámecká 5
09.06.2018 08:00
7. FORCE SPAC - Mokrolazecká 60
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.