Rychlé novinky:

12.10.2020: Aktuální informace BBP

10.09.2020: Brněnský běžecký pohár 2020/21

BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 25.03.2017 08:00 do 25.03.2017 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek, David Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2017 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,60
Počet kol1
Počet závodníků188
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 91 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 1 M 1992 1 00:35:52
2 20 ZÁVESKÝ Filip Iscarerex team Česká Třebová 2 M 1993 1 00:36:21 00:00:28
3 125 BRLICA Pavel Tréninková skupina Pavla B./Atletika Polička 3 M 1993 1 00:36:22 00:00:30
4 24 GRÜN Vojtěch Elite Sport Boskovice 4 M 1992 1 00:38:07 00:02:14
5 39 SOURAL Lukáš VSK UNI Brno / Orel Židenice 5 M 1982 1 00:38:08 00:02:15
6 204 HORÁČEK Michal ISCAREX Česká Třebová 1 MV1 1975 1 00:38:11 00:02:18
7 66 DVOŘÁČEK Adam AC TRACK and FIELD 6 M 1996 1 00:38:19 00:02:26
8 102 LYSÁK Vlastimil Mikulov 7 M 1986 1 00:38:25 00:02:33
9 101 RUBIČ Daniel New Balance Team 8 M 1985 1 00:38:29 00:02:36
10 29 DVOŘÁK Pavel Biatlon Prostějov 9 M 1982 1 00:38:50 00:02:58
11 237 ROŠKO Daniel 10 M 1982 1 00:38:55 00:03:02
12 82 PALKO Aleš VSK Univerzita Brno 2 MV1 1971 1 00:39:58 00:04:05
13 103 NĚMEC Jan 11 M 1986 1 00:40:03 00:04:11
14 69 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 12 M 1983 1 00:40:16 00:04:23
15 27 ŠIROKÝ Stanislav AK Blansko Dvorská 3 MV1 1977 1 00:40:16 00:04:24
16 208 KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK Triatlon 13 M 1979 1 00:40:35 00:04:43
17 203 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 14 M 1993 1 00:40:41 00:04:49
18 83 ČAPEK Jan TJ Sokol Valeč 15 M 1986 1 00:40:56 00:05:03
19 52 ŠKODA Kristián CK Continental Frenštát I. 16 M 1990 1 00:41:38 00:05:45
20 44 SVOBODA Petr AC Moravská Slavia Brno 4 MV1 1968 1 00:41:46 00:05:53
21 135 HOCHMAN Zdeněk SK ICA / Orel Blučina 17 M 1985 1 00:42:00 00:06:07
22 134 KONEČNÝ Libor Kuřim 5 MV1 1971 1 00:42:14 00:06:21
23 65 POHL Tomáš PBV MTB Team Brno 6 MV1 1973 1 00:42:19 00:06:26
24 212 TOMEK Jiří Athletic runners club 18 M 1997 1 00:42:35 00:06:42
25 42 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 1 MV2 1960 1 00:42:50 00:06:57
26 127 CZERNÝ Pavel Karviná 19 M 1981 1 00:43:04 00:07:11
27 210 REZNÍČEK Tomáš Střelka Brno 20 M 1990 1 00:43:13 00:07:20
28 28 ŠANCA Ondřej ČVK Brno 21 M 1997 1 00:43:24 00:07:31
29 113 CHALK Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2 MV2 1965 1 00:43:32 00:07:39
30 48 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 22 M 1995 1 00:43:34 00:07:41
31 112 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 23 M 1978 1 00:43:38 00:07:45
32 88 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 3 MV2 1967 1 00:43:39 00:07:46
33 25 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 7 MV1 1968 1 00:43:41 00:07:48
34 50 SLÁMA Lukáš Brno 24 M 1984 1 00:43:45 00:07:52
35 59 ŠIMUNEK Martin Botanka Running 4 MV2 1966 1 00:43:55 00:08:02
36 53 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 25 M 1978 1 00:43:58 00:08:05
37 114 MELUZÍN Petr Bílovice nad Svitavou 26 M 1987 1 00:44:03 00:08:10
38 85 PRIPUTEN Radek 27 M 1985 1 00:44:07 00:08:14
39 37 KHÝN Vítězslav Magnus Orienteering 28 M 1983 1 00:44:13 00:08:20
40 78 VÁVRA Robert KONWA team 8 MV1 1977 1 00:44:18 00:08:26
41 254 KUČERA Josef 29 M 1985 1 00:44:21 00:08:28
42 61 LIŠČINSKÝ Tomáš SK Žabovřesky 30 M 1984 1 00:44:28 00:08:35
43 206 HRABOVSKÝ Petr Racers Club 31 M 1981 1 00:44:35 00:08:42
44 109 MACURA Jan Horizont kola Novák 9 MV1 1972 1 00:44:36 00:08:43
45 33 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 5 MV2 1967 1 00:44:46 00:08:53
46 252 VEMOLA Jiří Triatlon Bukovice 10 MV1 1977 1 00:44:55 00:09:02
47 117 ŠPRINGER Václav 11 MV1 1974 1 00:45:01 00:09:08
48 244 PARGAČ Martin Trenčín 32 M 1985 1 00:45:08 00:09:15
49 81 CHADIM Michal 33 M 1978 1 00:45:08 00:09:15
50 58 SUCHARDA Pavel _CYCLING BRNO 12 MV1 1970 1 00:45:09 00:09:17
51 60 RYBA Lukáš BB Cyklosport Superior 34 M 1979 1 00:45:10 00:09:18
52 132 VARGA Juraj Extra Brno 35 M 1993 1 00:45:15 00:09:23
53 221 KUCHAŘ Lukáš Extra Brno 36 M 1986 1 00:45:17 00:09:24
54 245 FILIP Marcel 37 M 1989 1 00:45:19 00:09:27
55 64 TIHON Jakub fitplusblansko.cz 38 M 1991 1 00:45:35 00:09:43
56 256 ALMAN Dušan Babice 6 MV2 1967 1 00:45:35 00:09:43
57 246 KACAFÍREK Jiří 39 M 1986 1 00:45:37 00:09:44
58 15 ROČEK Radim Brno 13 MV1 1969 1 00:45:40 00:09:47
59 22 KROPÁČEK Jaroslav 2K BRNO 14 MV1 1970 1 00:45:51 00:09:58
60 93 BUCHTÍK Aleš 40 M 1982 1 00:45:53 00:10:01
61 95 BŘEZINA Aleš newline 7 MV2 1962 1 00:45:58 00:10:05
62 238 CHVASTEK David 41 M 1979 1 00:46:06 00:10:13
63 19 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 15 MV1 1968 1 00:46:49 00:10:56
64 129 POSPÍCHAL Vladimír Alfa-Helicopter Triathlon Team 42 M 1985 1 00:46:59 00:11:06
65 243 LIŠKA Aleš USU 16 MV1 1977 1 00:46:59 00:11:06
66 218 PŘIKRYL Roman Brněnský klub Brno 43 M 1988 1 00:47:03 00:11:10
67 220 MAREK Karel Extra Brno 44 M 1987 1 00:47:07 00:11:14
68 77 HRBÁČEK Karel Útěchov 17 MV1 1968 1 00:47:10 00:11:17
69 56 VODIČKA Pavel Orel Brno-Lesná 45 M 1993 1 00:47:16 00:11:23
70 34 SVOBODA Marek Běžci Moravany 18 MV1 1977 1 00:47:21 00:11:28
71 133 FORAL Roman Brno 8 MV2 1967 1 00:47:27 00:11:35
72 16 POHANKA Pavel Lotrando Brno 19 MV1 1973 1 00:47:34 00:11:41
73 250 LACZO Ján 9 MV2 1965 1 00:47:44 00:11:52
74 223 VACHATA Vladimír Extra Brno 46 M 1993 1 00:47:55 00:12:02
75 231 MAZUCH František RELAX Brno 47 M 1990 1 00:47:58 00:12:05
76 257 KNOTEK David 48 M 1982 1 00:47:59 00:12:06
77 120 KRÁTKÝ Jiří Honzíkovi Plavci 20 MV1 1977 1 00:48:25 00:12:32
78 140 VRÁNA Filip newline 21 MV1 1976 1 00:48:45 00:12:52
79 87 BEDNÁŘ Zbyněk Jamné 22 MV1 1973 1 00:48:51 00:12:58
80 31 MOKRÝ Ondřej KOB Moira Brno 49 M 1994 1 00:48:59 00:13:06
81 145 SLOUKA Jiří Blažovice 50 M 1983 1 00:49:14 00:13:21
82 38 CIBULKA Pavel Brno 10 MV2 1964 1 00:49:29 00:13:36
83 137 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 23 MV1 1976 1 00:49:33 00:13:40
84 131 KNAP Zdeněk Brno 51 M 1991 1 00:49:44 00:13:51
85 92 KOČA Jaroslav SK Žabovřesky 52 M 1982 1 00:49:44 00:13:52
86 84 BORKOVEC Luděk 53 M 1985 1 00:49:44 00:13:52
87 253 DUFEK Jiří 24 MV1 1968 1 00:49:51 00:13:58
88 107 ROZMAN Ladislav Cyklo Lasl 1 MV3 1954 1 00:49:54 00:14:01
89 215 HOZÁK Michal AC Moravská Slavia Brno 54 M 1981 1 00:50:00 00:14:07
90 227 KOLOŠ Martin Sk 24 Brno 25 MV1 1975 1 00:50:03 00:14:10
91 211 DANĚK Jan --- 55 M 1989 1 00:50:15 00:14:22
92 116 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 56 M 1978 1 00:50:18 00:14:25
93 94 ŠEVČÍK David Tišnov 26 MV1 1977 1 00:50:20 00:14:27
94 222 ŽÁČKOVÁ Eva 1 XZ 1994 1 00:50:21 00:14:29
95 26 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 2 MV3 1955 1 00:50:42 00:14:49
96 67 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 27 MV1 1972 1 00:50:42 00:14:50
97 118 SLÁMA Jiří Brno 11 MV2 1960 1 00:50:47 00:14:54
98 51 BEDNAŘÍK Petr Sokol Radostice 28 MV1 1971 1 00:50:59 00:15:06
99 108 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 12 MV2 1962 1 00:51:06 00:15:13
100 63 POTŮČEK Jiří FitPlus-Blansko 57 M 1988 1 00:51:09 00:15:16
101 255 HUDEC Radoslav Bystrc 58 M 1980 1 00:51:14 00:15:22
102 80 BULÍN Martin Přerov 59 M 1985 1 00:51:16 00:15:23
103 30 MOKRÝ Jan KOB Moira Brno 13 MV2 1966 1 00:51:22 00:15:29
104 209 SKŘIVÁNEK Pavel LRS Vyškov 14 MV2 1966 1 00:51:28 00:15:36
105 57 BITTNER Josef 29 MV1 1970 1 00:51:33 00:15:40
106 41 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 3 MV3 1953 1 00:51:37 00:15:44
107 105 MATULOVÁ Martina Brno 2 XZ 1972 1 00:51:41 00:15:48
108 14 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 30 MV1 1976 1 00:51:53 00:16:00
109 121 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 15 MV2 1964 1 00:51:58 00:16:06
110 35 KUNC Josef Orel Vyškov 16 MV2 1960 1 00:52:01 00:16:08
111 242 SKLENÁŘ Jan Tišnov 60 M 1988 1 00:52:30 00:16:37
112 54 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 61 M 1981 1 00:52:38 00:16:45
113 49 LEXMAUL Petr 62 M 1990 1 00:52:50 00:16:57
114 72 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 4 MV3 1951 1 00:53:05 00:17:12
115 213 HRŮZA Vladimír 17 MV2 1960 1 00:53:12 00:17:19
116 76 VRÁNEK David 63 M 1978 1 00:53:15 00:17:23
117 139 KOHOUTEK Jaromír watter & snow ski club 5 MV3 1955 1 00:53:19 00:17:26
118 233 KRČÁLOVÁ Barbora 3 XZ 1982 1 00:53:23 00:17:30
119 46 SKLENKA Tomáš Individuální 31 MV1 1976 1 00:53:27 00:17:34
120 45 PELIKÁN Martin Individuální 64 M 1984 1 00:53:31 00:17:38
121 226 JAKUS Jan Brno 65 M 1979 1 00:53:31 00:17:39
122 73 LENOCH Vítězslav SK Bobrava 32 MV1 1975 1 00:53:32 00:17:39
123 86 OBRÁTIL Štěpán KOB Moira Brno 66 M 1994 1 00:53:45 00:17:52
124 110 BAŠE Tomáš BLACK ICE BRNO 33 MV1 1974 1 00:53:55 00:18:02
125 68 ANTONÍČEK Petr MK Prostějov 18 MV2 1964 1 00:53:57 00:18:04
126 17 ŠTEFAN Martin FAVORIT Brno 34 MV1 1972 1 00:54:01 00:18:08
127 126 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 35 MV1 1977 1 00:54:13 00:18:20
128 205 HRABEC Vladimír RSFK 36 MV1 1968 1 00:54:15 00:18:22
129 229 NEPUSTILOVÁ Monika 4 XZ 1981 1 00:54:15 00:18:22
130 32 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 19 MV2 1961 1 00:54:27 00:18:34
131 230 KAŠE Jaroslav Klub běžeckých outsiderů 6 MV3 1953 1 00:54:42 00:18:49
132 106 MATULA Jaroslav Brno 37 MV1 1970 1 00:54:43 00:18:50
133 202 ŠENKÝŘ Petr Orel Silůvky 38 MV1 1974 1 00:54:45 00:18:52
134 228 HRADÍLEK Jaroslav Sk 24 Brno 39 MV1 1977 1 00:54:49 00:18:56
135 214 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 7 MV3 1956 1 00:54:55 00:19:03
136 201 ARRUFI Franch Katalánsko 40 MV1 1972 1 00:55:07 00:19:15
137 235 LORENC Antonín Bertík Blansko 20 MV2 1964 1 00:55:23 00:19:30
138 40 SOBOTKA Martin 41 MV1 1976 1 00:55:25 00:19:32
139 225 DANIEL Roman 42 MV1 1972 1 00:55:27 00:19:34
140 207 PALAŠ Zdeněk Valtice 21 MV2 1961 1 00:55:31 00:19:38
141 248 ČÍPEK Radek 67 M 1986 1 00:55:36 00:19:43
142 224 HEJL Tomáš Bystrc 68 M 1986 1 00:55:37 00:19:44
143 240 THÁL Jan Brno 69 M 1978 1 00:55:38 00:19:45
144 97 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia Brno 8 MV3 1949 1 00:55:42 00:19:49
145 115 VLASÁK Ota Šmeral Brno 43 MV1 1968 1 00:55:46 00:19:53
146 55 BŘEZA Miroslav Brno 22 MV2 1959 1 00:55:47 00:19:54
147 239 RŮŽIČKOVÁ Lenka Brno 5 XZ 1971 1 00:55:57 00:20:04
148 146 KRESTA Roman Orel Židenice 23 MV2 1965 1 00:56:06 00:20:13
149 74 SVOBODA Jan Garko Brno 24 MV2 1961 1 00:56:11 00:20:18
150 79 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 9 MV3 1953 1 00:56:30 00:20:37
151 249 ŠIMEK Matěj BKČS 70 M 1981 1 00:57:03 00:21:10
152 234 BUTOROVÁ Lenka 6 XZ 1980 1 00:57:17 00:21:24
153 111 LENHART David newline 71 M 1979 1 00:57:33 00:21:40
154 90 HARTMANN Petr 25 MV2 1959 1 00:57:43 00:21:50
155 247 TEFELNEROVÁ Pavla 7 XZ 1994 1 00:58:29 00:22:37
156 47 ŠIMEK Štefan ZOD Němčice nad Hanou 10 MV3 1956 1 00:58:46 00:22:53
157 144 HOLACKÁ Zuzana --- 8 XZ 1980 1 00:59:15 00:23:22
158 216 FREITINGER Pavel Vanovice 26 MV2 1964 1 00:59:35 00:23:43
159 21 ONODI Otto Elpis klub Brno 44 MV1 1974 1 00:59:48 00:23:55
160 36 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 11 MV3 1957 1 00:59:56 00:24:03
161 124 SLÍVA Dalibor Diaspol.cz 45 MV1 1977 1 01:00:11 00:24:18
162 100 JIRKOVSKÁ Veronika Extra Brno 9 XZ 1989 1 01:00:13 00:24:20
163 75 TŘÍSKA Roman 12 MV3 1956 1 01:00:14 00:24:21
164 219 NOVÁK Martin Brno 13 MV3 1951 1 01:00:16 00:24:23
165 241 KNECHT Milan Eldo Brno 27 MV2 1961 1 01:01:06 00:25:13
166 138 IVANČICOVÁ Iva Brno 10 XZ 1988 1 01:01:12 00:25:19
167 143 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 28 MV2 1961 1 01:01:26 00:25:33
168 251 BDINKOVÁ Markéta Brno 11 XZ 1988 1 01:01:29 00:25:36
169 122 PELC Vít OZZY Brno 29 MV2 1967 1 01:01:39 00:25:46
170 217 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 72 M 1986 1 01:01:55 00:26:02
171 43 HLAVSA František APK 99 Pohořelice 14 MV3 1947 1 01:02:22 00:26:29
172 142 ŽÁK Jaroslav Nezávislí Modřice 30 MV2 1965 1 01:02:36 00:26:43
173 104 SVOBODA Karel TJ Zetor Brno 15 MV3 1945 1 01:02:41 00:26:48
174 98 KRIEG Petr BMT Brno 16 MV3 1949 1 01:03:05 00:27:12
175 99 ZALUBIL Bruno Horní Heršpice 12 XZ 1972 1 01:03:33 00:27:41
176 18 DANĚK Milan Horizont Kola Novák Blansko 31 MV2 1962 1 01:03:48 00:27:55
177 70 BUDINSKÁ Hana AC Moravská Slavia Brno 13 XZ 1960 1 01:04:20 00:28:27
178 128 SPONAR Jan Tesla Brno 17 MV3 1950 1 01:05:00 00:29:07
179 62 JEŽOVÁ Martina Brno 14 XZ 1975 1 01:06:21 00:30:29
180 89 MAIXNER Václav Orel Čebín 18 MV3 1941 1 01:06:43 00:30:50
181 141 KOPEČEK Ivan AC Moravská Slavia Brno 19 MV3 1949 1 01:07:18 00:31:25
182 136 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 20 MV3 1952 1 01:08:43 00:32:50
183 130 BIL Jaroslav newline 32 MV2 1959 1 01:14:05 00:38:12
184 123 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 33 MV2 1960 1 01:18:46 00:42:53
185 23 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 21 MV3 1941 1 01:18:57 00:43:04
186 119 POSPÍCHAL Vladimír EKOL TEAM 22 MV3 1952 1 01:20:32 00:44:39

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 236 LORENC Adam Bertík Blansko M 1996
DQ 232 CAHEL Pavel Sokol Brno MV3 1938 1

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

31.10.2020 08:00
Česko-rakouský maraton
15.11.2020 09:00
Slatinský kros 2020
17.11.2020 08:00
Přihlašování BBP
17.11.2020 08:00
BBP 1 - Běh o pohár Jehnic
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.