Rychlé novinky:

23.11.2019: Běh pro křehké bojovníky  - výtěžek

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

BBP 9 - Běh kolem Myslivny - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 25.03.2017 08:00 do 25.03.2017 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek, David Klézl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:30 hod

Seriál závodůBBP 2017 - Hlavní závod 5km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)5,60
Počet kol1
Počet závodníků125
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 11 KOTYZA Daniel VSK UNI Brno / Orel Židenice 1 Dci 2000 1 00:19:35
2 220 FOLLER David VSK Univerzita Brno 1 Jři 1999 1 00:19:45 00:00:09
3 33 KLÍČ David Elite Sport Team 2 Dci 2000 1 00:19:52 00:00:16
4 227 VANDROVEC Václav Best for run TEAM 3 Dci 2001 1 00:19:57 00:00:21
5 222 AUDA Michael JAC Brno 4 Dci 2000 1 00:20:27 00:00:51
6 59 ŘÍHA Jaroslav VSK Univerzita Brno 2 Jři 1999 1 00:20:40 00:01:04
7 74 STIBAL Jakub AC Moravská Slavia Brno 5 Dci 2001 1 00:20:54 00:01:18
8 30 NOVÁKOVÁ Lada AK Olymp Brno 1 Ž 1993 1 00:21:02 00:01:26
9 22 PRÁŠEK Štefan VSK Univerzita Brno 6 Dci 2000 1 00:21:18 00:01:42
10 229 PLACHÝ Lukáš Koblížek Team 1 XM 1985 1 00:21:22 00:01:46
11 245 HLAVÁČ Ondřej Tesla Brno 3 Jři 1999 1 00:21:25 00:01:49
12 230 EFFENBERGER Marek Elite Sport Team Blansko 7 Dci 2001 1 00:21:36 00:02:00
13 236 SLAVÍK Ondřej Sokol Přísnotice 8 Dci 2001 1 00:21:46 00:02:10
14 46 PUKLOVÁ Patrícia AK Steeple Poprad 2 Ž 1986 1 00:21:51 00:02:15
15 231 KŘIVÁNKOVÁ Simona BehejBrno.com 3 Ž 1983 1 00:22:17 00:02:41
16 34 JANÍK Petr Orel Židenice 4 Jři 1999 1 00:22:24 00:02:49
17 60 KOLÁČKOVÁ Adéla AK Olymp Brno 1 Dky 2001 1 00:22:35 00:03:00
18 41 KOPŘIVOVÁ Barbora TJ Sokol Přísnotice 4 Ž 1993 1 00:22:39 00:03:03
19 57 KUČERA Jan BKP 2 XM 1981 1 00:22:45 00:03:09
20 9 ŠTĚPÁNEK Radek RSFK 5 Jři 1998 1 00:22:48 00:03:12
21 215 ŠKRABAL Hynek KB Střelka Brno 9 Dci 2001 1 00:22:57 00:03:21
22 44 FANFRDLA Ctirad Silůvky 3 XM 1974 1 00:22:58 00:03:23
23 218 ČERBÁK Adam 10 Dci 2000 1 00:23:25 00:03:49
24 216 STANOVSKÝ Jakub Tatran Bohunice 4 XM 1997 1 00:23:31 00:03:55
25 49 JANKOVÁ Magda RUN& MUM 5 Ž 1980 1 00:23:32 00:03:56
26 223 FILIPOVÁ Lucie AK Olymp Brno 2 Dky 2000 1 00:23:42 00:04:07
27 233 FANFDLA Dalimil Brno 5 XM 1973 1 00:23:46 00:04:10
28 4 VODIČKA Martin VSK UNI Brno / Orel Židenice 11 Dci 2000 1 00:24:00 00:04:25
29 228 HRABOVSKÁ Lenka AK Drnovice 6 Ž 1983 1 00:24:11 00:04:35
30 24 MATĚJÁKOVÁ Alena AC Moravská Slavia Brno 3 Dky 2000 1 00:24:23 00:04:47
31 31 OPÁLKOVÁ Martina TJ Oslavany 4 Dky 2000 1 00:24:34 00:04:59
32 45 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 7 Ž 1978 1 00:25:04 00:05:29
33 47 BARTOŇKOVÁ Nina Fan 8 Ž 1990 1 00:25:05 00:05:29
34 210 JEŘÁBKOVÁ Alžběta AC Moravská Slavia Brno 1 Jky 1999 1 00:25:15 00:05:39
35 235 KIESELOVÁ Michaela Sokol Bílovice nad Svitavou 5 Dky 2000 1 00:25:18 00:05:42
36 221 KROPÁČKOVÁ Daniela Brno 6 Dky 2001 1 00:25:21 00:05:45
37 206 TOPINKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV1 1976 1 00:25:23 00:05:47
38 56 GORECKÁ Marcela AC Moravská Slavia Brno 9 Ž 1988 1 00:25:41 00:06:05
39 17 ŠTĚPÁNKOVÁ Kateřina TJ Tesla Brno 2 ŽV1 1976 1 00:25:46 00:06:10
40 70 MENŠÍKOVÁ Pavlína 10 Ž 1979 1 00:25:47 00:06:11
41 243 JESTŘÍBKOVÁ Lada Brno 3 ŽV1 1977 1 00:25:49 00:06:13
42 208 HANEK Štěpán ŠAK Židlochovice 12 Dci 2005 1 00:25:51 00:06:15
43 209 HANEK Kryštof ŠAK Židlochovice 13 Dci 2005 1 00:25:51 00:06:16
44 15 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 ŽV2 1963 1 00:25:59 00:06:24
45 25 KOUŘILOVÁ Soňa AC Moravská Slavia Brno 7 Dky 2001 1 00:26:00 00:06:24
46 71 URBÁNEK Radek BehejBrno.com 6 Jři 1999 1 00:26:00 00:06:24
47 202 JUŘENČÁKOVÁ Petra AC Moravská Slavia Brno 11 Ž 1995 1 00:26:05 00:06:29
48 62 PŘIKRYLOVÁ Lenka SK Podolí 2 Jky 1998 1 00:26:10 00:06:34
49 224 HLAVATÁ Alexandra Brno 2 ŽV2 1967 1 00:26:16 00:06:40
50 19 KAŇOVSKÝ Petr Slunečná 6 6 XM 1976 1 00:26:20 00:06:44
51 5 ROČKOVÁ Karolína AC Moravská Slavia Brno 3 Jky 1999 1 00:26:50 00:07:14
52 12 NOVOTNÁ Lucie Veverské Kninice 4 ŽV1 1975 1 00:26:51 00:07:16
53 241 NEVĚČNÝ Milan 7 XM 1976 1 00:26:53 00:07:17
54 72 KOUDELKOVÁ Dagmar ASK Blansko 12 Ž 1991 1 00:26:55 00:07:19
55 2 GÖGHOVÁ Zuzana VSK Univerzita Brno 8 Dky 2000 1 00:26:59 00:07:23
56 212 ZABLOUDILOVÁ Eva AK Olymp Brno 9 Dky 2001 1 00:26:59 00:07:24
57 16 MAHELOVÁ Jitka Atletic Třebíč 3 ŽV2 1962 1 00:27:01 00:07:26
58 75 VOJTÍŠEK Tomáš SC Testudo Brno 8 XM 1973 1 00:27:06 00:07:30
59 77 DOKOUPILOVÁ Markéta 5 ŽV1 1977 1 00:27:08 00:07:32
60 203 MACHARÁČEK Roman 9 XM 1973 1 00:27:11 00:07:36
61 237 RICHTER Zdeněk Brno - Kohoutovice 10 XM 1980 1 00:27:23 00:07:48
62 8 ZÁDRAPOVÁ Dagmar 13 Ž 1978 1 00:27:27 00:07:51
63 201 SIGMUNDOVÁ Adéla ŠAK Židlochovice 10 Dky 2005 1 00:27:30 00:07:54
64 63 RUSÍNOVÁ Monika 6 ŽV1 1977 1 00:27:31 00:07:55
65 36 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 ŽV3 1955 1 00:27:37 00:08:02
66 204 TOMÍČKOVÁ Dana SK Speed Brno 14 Ž 1980 1 00:27:51 00:08:16
67 205 VACKOVÁ Veronika ŠAK Židlochovice 11 Dky 2006 1 00:27:53 00:08:17
68 27 FABRIK Miroslav 11 XM 1959 1 00:28:14 00:08:38
69 225 KRŠÁKOVÁ Zuzana Elite sport Boskovice 15 Ž 1995 1 00:28:19 00:08:43
70 42 KORPASOVÁ Tereza Lokomotiva Ingstav Brno 4 Jky 1998 1 00:28:24 00:08:48
71 50 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod / Brno 7 ŽV1 1970 1 00:28:26 00:08:50
72 67 SLAVÍČKOVÁ Jarmila Brno 2 ŽV3 1956 1 00:28:30 00:08:54
73 79 ČAPKOVÁ Barbora TJ Sokol Valeč 16 Ž 1985 1 00:28:35 00:08:59
74 65 SVÍTIL Pavel ČVK Brno 12 XM 1965 1 00:28:37 00:09:02
75 238 RICHTER Jakub AC Moravská Slavia Brno 7 Jři 1998 1 00:28:41 00:09:05
76 1 DOLEŽALOVÁ Dagmar VSK UNI Brno - Jehnice 12 Dky 2001 1 00:28:54 00:09:18
77 10 SVOBODOVÁ Martina BehejBrno.com 8 ŽV1 1975 1 00:28:55 00:09:19
78 7 MARČÍKOVÁ Lenka AC Moravská Slavia Brno 5 Jky 1999 1 00:28:56 00:09:20
79 39 STAŇKOVÁ Lucie Magnus Orienteering 17 Ž 1987 1 00:28:58 00:09:23
80 6 MARČÍK Petr AC Moravská Slavia Brno 13 XM 1972 1 00:29:04 00:09:28
81 43 SKŘIVÁNKOVÁ Dana LRS Vyškov 4 ŽV2 1967 1 00:29:06 00:09:30
82 48 KUNC Josef Orel Vyškov 14 XM 1960 1 00:29:06 00:09:30
83 76 SMETANOVÁ Kateřina AK Tišnov 9 ŽV1 1975 1 00:29:11 00:09:36
84 23 CENTNEROVÁ Radmila JAC Brno 13 Dky 2000 1 00:29:22 00:09:46
85 214 MEJZLÍK Vojtěch Březník 15 XM 1985 1 00:29:24 00:09:48
86 58 PETROVÁ Katarína 18 Ž 1981 1 00:29:25 00:09:49
87 61 PELLOVÁ Gabriela 19 Ž 1979 1 00:29:45 00:10:09
88 211 ŠENKÝŘ Dominik Orel Silůvky 14 Dci 2008 1 00:29:49 00:10:14
89 207 SUCHÁNKOVÁ Renata Brno 10 ŽV1 1974 1 00:29:51 00:10:15
90 18 MARYŠLEROVÁ Monika BehejBrno.com 11 ŽV1 1974 1 00:29:55 00:10:19
91 73 SLÁMOVÁ Barbora Brno 20 Ž 1981 1 00:30:10 00:10:34
92 38 HRONOVÁ Natálie SK Speed Brno 14 Dky 2000 1 00:30:17 00:10:41
93 217 FRYBORT Ondřej Klub chemiků 16 XM 1994 1 00:30:28 00:10:52
94 20 ŠKVAŘILOVÁ Eva RSFK 12 ŽV1 1973 1 00:30:29 00:10:53
95 32 ŠANCA Filip SDH Veverská Bitýška 8 Jři 1999 1 00:30:32 00:10:56
96 219 MÍČKOVÁ Martina 21 Ž 1985 1 00:30:37 00:11:01
97 51 VALENTOVÁ Klára Brno 13 ŽV1 1973 1 00:30:41 00:11:05
98 66 TESAŘOVÁ Jitka RBK Blansko 5 ŽV2 1964 1 00:30:51 00:11:15
99 213 HORÁČKOVÁ Pavla AC Moravská Slavia Brno 14 ŽV1 1977 1 00:30:57 00:11:21
100 78 SZÖKEOVÁ Jana newline 6 ŽV2 1965 1 00:31:03 00:11:28
101 234 LATTENBERGOVÁ Zora Střelice 15 ŽV1 1976 1 00:31:06 00:11:31
102 35 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 3 ŽV3 1954 1 00:31:08 00:11:32
103 242 JUŘICOVÁ Helena VUVEL 22 Ž 1980 1 00:31:11 00:11:35
104 21 CRHÁN Jiří Brno 17 XM 1979 1 00:31:22 00:11:46
105 54 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 16 ŽV1 1973 1 00:31:32 00:11:56
106 53 KELBLOVÁ Adéla ŠAK Židlochovice 15 Dky 2001 1 00:31:50 00:12:14
107 26 FABRIKOVÁ Blanka 7 ŽV2 1960 1 00:32:11 00:12:36
108 28 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 4 ŽV3 1950 1 00:32:23 00:12:47
109 3 KOUDELKA Marek VSK Univerzita Brno 18 XM 1973 1 00:32:45 00:13:09
110 226 SVOBODOVÁ Jarmila Rajhrad 17 ŽV1 1977 1 00:32:51 00:13:16
111 13 ŠTEFANOVÁ Petra TOM Rokytná 409 18 ŽV1 1975 1 00:33:04 00:13:28
112 244 SOLDÁNOVÁ Jana Orel Vyškov 6 Jky 1999 1 00:33:29 00:13:53
113 239 MELICHAROVÁ Jana Velká Bíteš 23 Ž 1989 1 00:34:07 00:14:31
114 246 POSPÍCHALOVÁ Renata Brno 24 Ž 1983 1 00:34:10 00:14:35
115 52 PURŠOVÁ Lenka Brno 19 ŽV1 1972 1 00:34:17 00:14:42
116 40 MOKRÁ Regina Brno 20 ŽV1 1968 1 00:34:22 00:14:46
117 14 KOUKOLOVÁ Pavla TOM Rokytná 21 ŽV1 1975 1 00:34:28 00:14:53
118 64 SLABÁKOVÁ Lenka AK Olymp Brno 8 ŽV2 1966 1 00:34:30 00:14:54
119 55 JUROŠKOVÁ Miluše AC Moravská Slavia Brno 9 ŽV2 1958 1 00:34:59 00:15:23
120 240 MINAŘÍK Martin 19 XM 1975 1 00:35:55 00:16:19
121 68 KONEČNÝ Jan AC Okrouhlá 20 XM 1997 1 00:37:59 00:18:23
122 232 SPARGEL Ladislav 21 XM 1973 1 00:38:21 00:18:46
123 29 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 5 ŽV3 1938 1 00:43:36 00:24:00
124 69 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 6 ŽV3 1955 1 00:44:38 00:25:02
125 37 HRUBÝ Milan Blansko 22 XM 1938 1 00:47:09 00:27:33

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.