Rychlé novinky:

16.10.2019: Brožura BBP 2019/20

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

BBP 8 - Modřický pohár - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 04.03.2017 08:00 do 04.03.2017 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek, Josef Fógl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBBP 2017 - Hlavní závod 10km
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol4
Počet závodníků249
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 121 MÍČ Robert VSK Univerzita Brno 1 M 1992 4 00:31:30
2 57 ZÁVESKÝ Filip Iscarerex team Česká Třebová 2 M 1993 4 00:31:38 00:00:07
3 148 BRLICA Pavel Tréninková skupina Pavla B./Atletika Polička 3 M 1993 4 00:32:24 00:00:53
4 47 SOURAL Lukáš VSK UNI Brno / Orel Židenice 4 M 1982 4 00:32:34 00:01:03
5 61 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 1 MV1 1973 4 00:32:34 00:01:04
6 234 ROŠKO Daniel 5 M 1982 4 00:33:11 00:01:40
7 212 HORÁČEK Michal ISCAREX Česká Třebová 2 MV1 1975 4 00:33:50 00:02:19
8 44 DVOŘÁČEK Adam AC TRACK and FIELD 6 M 1996 4 00:33:54 00:02:23
9 93 HRDINA Tomáš AC Moravská Slavia Brno 7 M 1979 4 00:33:57 00:02:26
10 100 POHANKA Martin AC Track & Field Brno 3 MV1 1973 4 00:34:02 00:02:31
11 250 KOCIÁN Aleš 8 M 1982 4 00:34:10 00:02:39
12 41 GRÜN Vojtěch Elite sport Boskovice 9 M 1992 4 00:34:20 00:02:50
13 203 KŘIVÁNEK Josef ROCKTECHNIK Triatlon 10 M 1979 4 00:34:55 00:03:24
14 79 RERYCH Jiří AC Moravská Slavia Brno 1 MV2 1962 4 00:34:56 00:03:26
15 70 BEJČEK Patrik AK Drnovice 11 M 1994 4 00:34:58 00:03:27
16 204 ZAHUBIL Zdenko AŠK Grafobal Skalica 12 M 1984 4 00:35:01 00:03:30
17 214 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 13 M 1993 4 00:35:02 00:03:31
18 227 POZDENKOV Michael 14 M 1994 4 00:35:06 00:03:36
19 139 DLABÁČEK Lukáš Orel Řečkovice 15 M 1979 4 00:35:17 00:03:47
20 243 JELÍNEK Aleš ----------------------- 2 MV2 1967 4 00:35:20 00:03:49
21 123 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 4 MV1 1977 4 00:35:22 00:03:51
22 160 SERBAN Baciu Rumunsko 16 M 1980 4 00:35:34 00:04:03
23 147 ZIMMERMANN Štěpán SK Žabovřesky Brno 17 M 1991 4 00:35:38 00:04:07
24 25 VEMOLA Jiří Triatlon Bukovice 5 MV1 1977 4 00:35:40 00:04:10
25 17 PLEKANEC Juraj Brněnský běžecký klub 6 MV1 1974 4 00:35:49 00:04:18
26 129 BOŘIL Petr HlavnězdravěCZ Team 18 M 1986 4 00:36:03 00:04:32
27 149 KRAJČA Rudolf RARECACTI.com 3 MV2 1965 4 00:36:10 00:04:39
28 136 MUSIL Pavel Brno - Medlánky 7 MV1 1975 4 00:36:12 00:04:42
29 14 POHL Tomáš PBV MTB Team Brno 8 MV1 1973 4 00:36:21 00:04:50
30 267 ŠIMONEK Libor Brno 9 MV1 1970 4 00:36:41 00:05:11
31 375 HAJDAMACH Jiří 19 M 1994 4 00:36:44 00:05:14
32 104 SVOBODA Petr SKI Jilemnice 10 MV1 1968 4 00:36:49 00:05:18
33 71 JANČÍK Tomáš ELITE sport Boskovice 11 MV1 1972 4 00:36:53 00:05:22
34 99 HUŤKA Jiří Bořitov/Brno 20 M 1991 4 00:37:05 00:05:34
35 144 HOCHMAN Zdeněk SK ICA / Orel Blučina 21 M 1985 4 00:37:09 00:05:38
36 236 POSPÍŠIL David Palackého 23 22 M 1985 4 00:37:17 00:05:47
37 26 POKORNÝ Václav Papuče a lahváč 23 M 1978 4 00:37:19 00:05:48
38 275 KAZDA Petr Brno 12 MV1 1970 4 00:37:19 00:05:48
39 36 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 13 MV1 1968 4 00:37:24 00:05:53
40 50 COUFAL Svatoš SK Žabovřesky Brno 4 MV2 1967 4 00:37:27 00:05:56
41 67 BRÁZDA Richard AC NotarBrazda.cz 14 MV1 1975 4 00:37:28 00:05:57
42 28 KRATOCHVÍL Pavel Atletik Třebíč 5 MV2 1960 4 00:37:29 00:05:59
43 223 DLOUHÝ Petr TJ Nové Město na Moravě 15 MV1 1976 4 00:37:36 00:06:06
44 224 KOCUR Lukáš 2K BRNO 16 MV1 1977 4 00:37:37 00:06:07
45 38 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 24 M 1982 4 00:37:38 00:06:07
46 138 PRIPUTEN Radek 25 M 1985 4 00:37:40 00:06:09
47 114 ŠERÁK Martin TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 26 M 1978 4 00:37:51 00:06:20
48 215 CHADIM Vlastimil AC Moravská Slavia Brno 17 MV1 1976 4 00:37:53 00:06:22
49 219 MACHOLÁN Martin TJ Spartak Třebíč 27 M 1988 4 00:37:56 00:06:26
50 235 KLÍMA Miroslav 18 MV1 1975 4 00:38:05 00:06:34
51 141 ŠPRINGER Václav 19 MV1 1974 4 00:38:12 00:06:41
52 55 SLÁMA Lukáš Brno 28 M 1984 4 00:38:12 00:06:42
53 167 MACURA Jan Horizont kola Novák 20 MV1 1972 4 00:38:14 00:06:43
54 102 BĚLÍK Vladimír Sokol Syrovice 29 M 1978 4 00:38:17 00:06:46
55 211 TOMEK Jiří Athletic runners club 30 M 1997 4 00:38:29 00:06:58
56 263 PARGAČ Martin Trenčín 31 M 1985 4 00:38:39 00:07:08
57 276 ALMAN Dušan Babice 6 MV2 1967 4 00:38:46 00:07:15
58 128 RYBA Lukáš BB Cyklosport Superior 32 M 1979 4 00:38:59 00:07:28
59 109 VÁVRA Robert KONWA team 21 MV1 1977 4 00:39:02 00:07:31
60 66 ZELINKA Jiří O-mikron 33 M 1987 4 00:39:02 00:07:32
61 16 ROČEK Radim Brno 22 MV1 1969 4 00:39:04 00:07:33
62 77 ŠIMUNEK Martin Botanka Running 7 MV2 1966 4 00:39:08 00:07:37
63 217 PLECHATÝ Ondřej Run sport team 34 M 1984 4 00:39:20 00:07:49
64 177 BRTNA David Brno 35 M 1982 4 00:39:21 00:07:50
65 31 FUČÍK Karel Černín 23 MV1 1972 4 00:39:24 00:07:53
66 230 MIŠÁK Milan Eleven Test Team 8 MV2 1963 4 00:39:27 00:07:57
67 278 JENEŠ Kamil 36 M 1984 4 00:39:35 00:08:04
68 84 BŘEZINA Aleš newline 9 MV2 1962 4 00:39:37 00:08:06
69 97 SVOBODA Marek Běžci Moravany 24 MV1 1977 4 00:39:41 00:08:10
70 240 ŠVIHÁLEK Petr Vranovice 37 M 1988 4 00:39:46 00:08:16
71 62 BĚLOHOUBEK Petr 25 MV1 1972 4 00:39:48 00:08:17
72 20 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 26 MV1 1968 4 00:39:56 00:08:25
73 124 SUCHARDA Pavel _CYCLING BRNO 27 MV1 1970 4 00:39:56 00:08:25
74 88 KROPÁČEK Jaroslav 2K BRNO 28 MV1 1970 4 00:39:57 00:08:26
75 154 DYTRT Petr BehejBrno.com 29 MV1 1976 4 00:40:00 00:08:29
76 34 POHANKA Libor KC Brno 38 M 1978 4 00:40:02 00:08:31
77 162 ŠANCA Pavel TJ Strart Brno 39 M 1979 4 00:40:04 00:08:33
78 140 JÁGR Ondřej Brno 40 M 1983 4 00:40:05 00:08:34
79 237 KRČÁL Michal 41 M 1983 4 00:40:10 00:08:39
80 118 DRAGOLOV Daniel Brno 10 MV2 1967 4 00:40:12 00:08:41
81 218 VOBORNÝ Marek Křoví-ZR 42 M 1989 4 00:40:14 00:08:43
82 73 LAŠTŮVKA Zdeněk sKým.cz 43 M 1989 4 00:40:18 00:08:47
83 232 PEŠÁKOVÁ Mirka AC Racers 1 XZ 1985 4 00:40:19 00:08:48
84 145 FORAL Roman Brno 11 MV2 1967 4 00:40:21 00:08:50
85 53 HALAS Petr (ČR) AK Drnovice 30 MV1 1973 4 00:40:24 00:08:53
86 168 BOLDIŠ Pavel Weisser sport 31 MV1 1977 4 00:40:33 00:09:02
87 151 JUPP Ashley Tristan 44 M 1992 4 00:40:48 00:09:17
88 246 KOLÁŘ Ladislav 45 M 1986 4 00:40:51 00:09:20
89 130 HRBÁČEK Karel Útěchov 32 MV1 1968 4 00:41:10 00:09:39
90 274 KACAFÍREK Jiří 46 M 1986 4 00:41:14 00:09:43
91 216 VODIČKA Pavel Orel Brno-Lesná 47 M 1993 4 00:41:21 00:09:50
92 161 POSPÍCHAL Vladimír Alfa-Helicopter Triathlon Team 48 M 1985 4 00:41:25 00:09:55
93 112 BEDNÁŘ Zbyněk Jamné 33 MV1 1973 4 00:41:27 00:09:56
94 272 KRÁTKÝ Ivo ----------------------- 34 MV1 1968 4 00:41:30 00:09:59
95 172 VRÁNA Filip newline 35 MV1 1976 4 00:41:39 00:10:09
96 231 JANDA Sebastian ABND Racing Team 49 M 1999 4 00:41:45 00:10:15
97 85 BUCHTÍK Aleš 50 M 1982 4 00:41:47 00:10:16
98 132 KRÁTKÝ Jiří Honzíkovi Plavci 36 MV1 1977 4 00:41:59 00:10:28
99 64 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 12 MV2 1964 4 00:42:05 00:10:34
100 82 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 13 MV2 1962 4 00:42:15 00:10:44
101 169 GONČÁR Jiří Weisser sport 51 M 1981 4 00:42:17 00:10:46
102 142 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 52 M 1978 4 00:42:18 00:10:47
103 155 NACHTNEBLOVÁ Kristína BehejBrno.com 2 XZ 1972 4 00:42:23 00:10:53
104 87 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 3 XZ 1978 4 00:42:27 00:10:57
105 78 BITTNER Josef 37 MV1 1970 4 00:42:31 00:11:00
106 125 FIKERA Michal Brno 38 MV1 1974 4 00:42:34 00:11:04
107 166 SLOUKA Jiří Blažovice 53 M 1983 4 00:42:40 00:11:09
108 110 PRAŽÁK Jiří 39 MV1 1971 4 00:42:41 00:11:10
109 42 BARTOŇKOVÁ Nina Fan 4 XZ 1990 4 00:42:42 00:11:11
110 48 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 40 MV1 1973 4 00:42:47 00:11:16
111 247 ČERBÁK Adam 54 M 2000 4 00:42:49 00:11:18
112 156 NOVÁČEK Josef SDH Čučice 14 MV2 1958 4 00:42:49 00:11:18
113 208 PAVLAS Antonín Přibyslav 1 MV3 1956 4 00:42:51 00:11:20
114 225 CAMACHO Carlos BehejBrno.com 41 MV1 1972 4 00:42:58 00:11:27
115 90 CIBULKA Pavel Brno 15 MV2 1964 4 00:42:58 00:11:27
116 86 GAJDÁR Michal Bardejov 55 M 1991 4 00:43:04 00:11:33
117 268 KNOTEK David 56 M 1982 4 00:43:06 00:11:35
118 171 ŠIRŮČEK Petr Dolní Loučky 42 MV1 1976 4 00:43:07 00:11:36
119 178 ŠKROB Petr Kuřim 43 MV1 1975 4 00:43:10 00:11:39
120 75 BEDNAŘÍK Petr Sokol Radostice 44 MV1 1971 4 00:43:12 00:11:41
121 58 KOUTNÝ Jan AK Drnovice 45 MV1 1972 4 00:43:16 00:11:45
122 173 HUDEC Radoslav Bystrc 57 M 1980 4 00:43:25 00:11:54
123 52 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 46 MV1 1972 4 00:43:26 00:11:56
124 153 BRÁZDA Radek Tatran Kohoutovice 16 MV2 1967 4 00:43:37 00:12:06
125 163 KNAP Zdeněk Brno 58 M 1991 4 00:43:41 00:12:10
126 32 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 47 MV1 1976 4 00:43:48 00:12:17
127 91 MATULOVÁ Martina Brno 5 XZ 1972 4 00:43:49 00:12:18
128 33 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 2 MV3 1955 4 00:43:54 00:12:23
129 117 SLÁMA Jiří Brno 17 MV2 1960 4 00:43:55 00:12:25
130 244 BORKOVEC Luděk 59 M 1985 4 00:43:56 00:12:25
131 49 VOTÍPKA Jiří HR 48 MV1 1974 4 00:43:58 00:12:27
132 116 PRUŠA Michal Třebíč 60 M 1993 4 00:44:01 00:12:30
133 256 HOZÁK Michal 61 M 1981 4 00:44:03 00:12:32
134 371 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 3 MV3 1953 4 00:44:04 00:12:33
135 135 BULÍN Martin Přerov 62 M 1985 4 00:44:05 00:12:34
136 127 LABEDZ Jan Brno 63 M 1984 4 00:44:05 00:12:35
137 260 ČIŠECKÝ Roman 64 M 1988 4 00:44:07 00:12:37
138 15 KUNDRÁT Jaroslav AK Tišnov 49 MV1 1976 4 00:44:09 00:12:38
139 30 MĚŘÍNSKÝ Jaroslav AK Perná 18 MV2 1961 4 00:44:27 00:12:56
140 262 JANÍK Martin SK Meteor Brno 65 M 1981 4 00:44:29 00:12:58
141 120 DVOŘÁK Martin Extra Brno 50 MV1 1975 4 00:44:31 00:13:00
142 159 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 19 MV2 1965 4 00:44:34 00:13:03
143 45 POUČ Ondřej HO Vyškov 51 MV1 1972 4 00:44:38 00:13:07
144 206 STRAKOŠ Vilém SK Fuga 52 MV1 1969 4 00:44:40 00:13:09
145 143 SEIBT David Neslovice 53 MV1 1975 4 00:44:43 00:13:12
146 228 LOKAJÍČKOVÁ Veronika 6 XZ 1986 4 00:44:44 00:13:14
147 60 HANÁK Albín AC Moravská Slavia Brno 4 MV3 1951 4 00:44:54 00:13:23
148 107 GIEBL Radek Tišnov 54 MV1 1975 4 00:44:57 00:13:26
149 24 BĚLÍK Richard Hrušovany u Brna 66 M 1981 4 00:45:02 00:13:31
150 209 KUČERA Viktor SK Žabovřesky Brno 55 MV1 1976 4 00:45:04 00:13:33
151 252 TECL Jan Troubsko 20 MV2 1958 4 00:45:10 00:13:39
152 233 PACHECO Edinson SK Sever Brno 67 M 1983 4 00:45:25 00:13:54
153 19 KORPAS Jaroslav Lokomotiva Insta Brno 21 MV2 1961 4 00:45:32 00:14:01
154 74 VESELÝ Karel AC Moravská Slavia Brno 56 MV1 1970 4 00:45:35 00:14:04
155 264 DULÍK RObert 68 M 1978 4 00:45:39 00:14:08
156 220 HRŮZA Vladimír 22 MV2 1960 4 00:45:40 00:14:09
157 89 NOVOTNÁ Lucie Veverské Kninice 7 XZ 1975 4 00:45:41 00:14:10
158 69 DURNA Vojtěch Lodní sporty Brno 57 MV1 1977 4 00:45:49 00:14:19
159 266 BAKALKA Lukáš Syrovice 69 M 1979 4 00:45:53 00:14:22
160 239 ZEZULA Martin 58 MV1 1977 4 00:45:57 00:14:26
161 261 ZÁVODNÍK Milan 59 MV1 1973 4 00:45:59 00:14:29
162 158 KOHOUTEK Jaromír watter & snow ski club 5 MV3 1955 4 00:46:00 00:14:29
163 29 SIKORA Aleš Jeden za 18 a druhý bez dvou za 20 60 MV1 1973 4 00:46:11 00:14:41
164 39 KOBLIHA Milan LRS Vyškov 6 MV3 1957 4 00:46:35 00:15:04
165 59 LEXMAUL Petr 70 M 1990 4 00:46:43 00:15:12
166 119 LENOCH Vítězslav SK Bobrava 61 MV1 1975 4 00:46:43 00:15:12
167 56 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 7 MV3 1954 4 00:46:44 00:15:13
168 253 JAKUS Jan Brno 71 M 1979 4 00:46:47 00:15:16
169 134 HANZL Vlastimil VSK Mendelu Brno 8 MV3 1953 4 00:46:47 00:15:16
170 248 ČERBÁK Bořek 23 MV2 1967 4 00:46:50 00:15:19
171 72 ANTONÍČEK Petr MK Prostějov 24 MV2 1964 4 00:47:02 00:15:32
172 51 UHLÍŘ Patrik 62 MV1 1976 4 00:47:08 00:15:37
173 164 PELIKÁN Martin Individuální 72 M 1984 4 00:47:09 00:15:38
174 80 SLÁMA Richard PBV MTB Team Brno 25 MV2 1962 4 00:47:23 00:15:52
175 103 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 73 M 1984 4 00:47:25 00:15:55
176 249 LORENC Antonín Bertík Blansko 26 MV2 1964 4 00:47:26 00:15:55
177 95 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia Brno 9 MV3 1949 4 00:47:26 00:15:56
178 270 ŠIMEK Matěj BKČS 74 M 1981 4 00:47:28 00:15:57
179 269 KRČÁLOVÁ Barbora 8 XZ 1982 4 00:47:32 00:16:01
180 202 PALAŠ Zdeněk Valtice 27 MV2 1961 4 00:47:39 00:16:08
181 43 BŘEZA Miroslav Brno 28 MV2 1959 4 00:47:41 00:16:10
182 54 SOBOTKA Martin 63 MV1 1976 4 00:47:42 00:16:11
183 40 KUNC Josef Orel Vyškov 29 MV2 1960 4 00:47:43 00:16:12
184 279 DVOŘÁK David (CZE) 64 MV1 1976 4 00:47:50 00:16:20
185 213 SUCHÝ Karel Atletic Třebíč 10 MV3 1956 4 00:48:01 00:16:30
186 176 TYLEČEK Pavel Jundrováci 65 MV1 1973 4 00:48:15 00:16:44
187 94 KAPAVÍK Radim 75 M 1985 4 00:48:22 00:16:51
188 108 SVOBODA Jan Garko Brno 30 MV2 1961 4 00:48:27 00:16:56
189 101 UHLÍŘ Dalibor AT&T 76 M 1980 4 00:48:29 00:16:58
190 277 ŽÁK Stanislav 66 MV1 1972 4 00:48:29 00:16:58
191 92 MATULA Jaroslav Zetor Brno 67 MV1 1970 4 00:48:31 00:17:01
192 273 DVOŘÁK Martin Extra Brno 77 M 1988 4 00:48:38 00:17:08
193 254 THÁL Jan Brno 78 M 1978 4 00:48:40 00:17:09
194 255 RŮŽIČKOVÁ Lenka Brno 9 XZ 1971 4 00:48:56 00:17:25
195 21 UHŘÍK Jaromír Modřice 68 MV1 1973 4 00:49:03 00:17:32
196 207 POLÁČEK Kamil 79 M 1981 4 00:49:06 00:17:36
197 113 VLASÁK Ota Šmeral Brno 69 MV1 1968 4 00:49:12 00:17:41
198 35 ONODI Otto Elpis klub Brno 70 MV1 1974 4 00:49:22 00:17:51
199 83 VOLAVÝ Vladimír Fit online 11 MV3 1955 4 00:49:30 00:17:59
200 174 HEJL Tomáš Bystrc 80 M 1986 4 00:49:32 00:18:01
201 238 ŽDÁNSKÝ Petr 81 M 1985 4 00:49:44 00:18:13
202 137 LENHART David newline 82 M 1979 4 00:49:55 00:18:24
203 257 HOLACKÁ Zuzana --- 10 XZ 1980 4 00:50:23 00:18:52
204 372 HLAVSA František APK 99 Pohořelice 12 MV3 1947 4 00:50:24 00:18:53
205 18 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 31 MV2 1961 4 00:50:26 00:18:55
206 76 TŘÍSKA Roman 13 MV3 1956 4 00:50:34 00:19:03
207 221 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 14 MV3 1946 4 00:50:34 00:19:04
208 242 FREITINGER Pavel Vanovice 32 MV2 1964 4 00:50:39 00:19:09
209 271 KNECHT Milan Eldo Brno 33 MV2 1961 4 00:50:54 00:19:23
210 210 HABERLAND Jan Sokol Brno 15 MV3 1942 4 00:50:58 00:19:28
211 146 SLÍVA Dalibor Diaspol.cz 71 MV1 1977 4 00:51:03 00:19:32
212 222 NOVÁK Martin Brno 16 MV3 1951 4 00:51:18 00:19:47
213 27 JIRKOVSKÁ Veronika Extra Brno 11 XZ 1989 4 00:51:31 00:20:00
214 265 SZNAPKA Eduard 83 M 1985 4 00:51:35 00:20:04
215 201 FORET Zdeněk Starostlivý táta 72 MV1 1977 4 00:51:44 00:20:13
216 150 ZALUBIL Bruno Horní Heršpice 12 XZ 1972 4 00:51:54 00:20:23
217 131 HARTMANN Petr 34 MV2 1959 4 00:51:57 00:20:26
218 152 SVOBODA Karel TJ Zetor Brno 17 MV3 1945 4 00:52:12 00:20:41
219 81 MARŠÁLEK Jiří newline 35 MV2 1958 4 00:52:25 00:20:54
220 241 JAŠEK Roman Syrovice 84 M 1986 4 00:52:27 00:20:56
221 133 KRIEG Petr BMT Brno 18 MV3 1949 4 00:53:13 00:21:42
222 46 VOSTREJŠ Radek Nezávislí Modřice 36 MV2 1961 4 00:53:16 00:21:45
223 68 ZEJDA Ivo Orel Židenice 19 MV3 1956 4 00:53:25 00:21:54
224 259 CAIZL Josef 85 M 1992 4 00:53:29 00:21:58
225 245 NOVÁK Vladimír AK Tišnov 86 M 1979 4 00:53:29 00:21:59
226 258 CAIZL Michal 87 M 1982 4 00:53:29 00:21:59
227 115 KOVAŘÍK František Břeclav 20 MV3 1946 4 00:53:52 00:22:21
228 165 PELC Vít OZZY Brno 37 MV2 1967 4 00:54:05 00:22:35
229 170 VOREL Petr Brňáci 88 M 1986 4 00:54:13 00:22:43
230 63 SPONAR Jan Tesla Brno 21 MV3 1950 4 00:54:14 00:22:43
231 98 ZEMAN Martin Kr. Pole 38 MV2 1963 4 00:54:44 00:23:13
232 179 ŠKROBOVÁ Jana 13 XZ 1971 4 00:55:08 00:23:38
233 180 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 22 MV3 1952 4 00:55:20 00:23:49
234 122 BIL Jaroslav newline 39 MV2 1959 4 00:55:23 00:23:53
235 37 FRANTA Michal Prdlavka SSSR Modřice 89 M 1988 4 00:55:44 00:24:13
236 251 PERNICA Josef SDH Kotvrdovice 90 M 1982 4 00:55:58 00:24:28
237 226 HANUŠ Pavel Sokol Syrovice 91 M 1986 4 00:55:59 00:24:28
238 111 ŠPAČEK Pavel AK Tišnov 73 MV1 1974 4 00:55:59 00:24:28
239 157 JEŽOVÁ Martina Brno 14 XZ 1975 4 00:56:10 00:24:39
240 106 MAIXNER Václav Orel Čebín 23 MV3 1941 4 00:57:59 00:26:28
241 105 HOLÝ Josef Orel Židenice 24 MV3 1941 4 01:02:37 00:31:06
242 175 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 40 MV2 1960 4 01:05:24 00:33:53
243 126 HRUBÝ Milan Blansko 25 MV3 1938 4 01:20:23 00:48:52

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNS 365 PAGÁČ Ján Košice M 1983 0 4 kola
DNF 22 HIKL Tomáš SK Žabovřesky Brno M 1981
DNF 23 BARTÁL Lubomír BK Hodonín MV3 1951
DNF 65 HAVRÁNEK Jan Brno MV1 1977
DNF 205 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno M 1995
DNF 229 VÁVRA Antonín Zbrojovka Brno MV2 1959

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.