Rychlé novinky:

08.03.2021: Startovní čísla BBP

04.01.2021: Zrušení 5. závodu BBP Kuřim

BBP 8 - Modřický pohár - Přípravky mladší dívky

Datum pořádání od 04.03.2017 08:00 do 04.03.2017 18:00
Hlavní rozhodčíPetr Kotyza st.
Zpracování výsledkůMartin Juránek, Josef Fógl
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 09:45 hod

Vzdálenost (km)0,20
Počet kol1
Počet závodníků40
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 303 ČECHOVÁ Johana Tesla Brno 1 Př_Ml_D 2008 1 00:00:49
2 317 JANČAŘÍKOVÁ Karolína VSK UNI Brno / Orel Židenice 2 Př_Ml_D 2008 1 00:00:49 00:00:00
3 300 MATEJOVÁ Marie SK Speed Brno 3 Př_Ml_D 2008 1 00:00:50 00:00:00
4 349 KRÁLOVÁ Ema AK Blansko Dvorská 4 Př_Ml_D 2008 1 00:00:51 00:00:01
5 334 NOVOTNÁ Kateřina Veverské Knínice 5 Př_Ml_D 2008 1 00:00:53 00:00:04
6 304 NEČASOVÁ Lucie 6 Př_Ml_D 2009 1 00:00:54 00:00:04
7 346 NAVRÁTILOVÁ Stela AC Moravská Slavia Brno 7 Př_Ml_D 2009 1 00:00:54 00:00:05
8 305 JANDÁKOVÁ Zuzana ASK Blansko 8 Př_Ml_D 2009 1 00:00:55 00:00:06
9 312 KVAPILOVÁ Ella SK Speed Brno 9 Př_Ml_D 2009 1 00:00:55 00:00:06
10 342 UHŘIKOVÁ Barbora ŠAK Židlochovice 10 Př_Ml_D 2008 1 00:00:56 00:00:07
11 323 HORKÁ Kateřina SK Speed Brno 11 Př_Ml_D 2008 1 00:00:57 00:00:08
12 316 DUŠKOVÁ Aneta SK Speed Brno 12 Př_Ml_D 2008 1 00:00:58 00:00:09
13 340 HAMERSKÁ Týna Brno 13 Př_Ml_D 2009 1 00:00:59 00:00:09
14 301 SKŘIVÁNKOVÁ Anna SK Speed Brno 14 Př_Ml_D 2008 1 00:00:59 00:00:09
15 326 KROUPOVÁ Bára AK Blansko Dvorská 15 Př_Ml_D 2008 1 00:01:00 00:00:11
16 302 HANKOVÁ Anežka ŠAK Židlochovice 16 Př_Ml_D 2009 1 00:01:00 00:00:11
17 358 SMOLÍKOVÁ Lucie SK Speed Brno 17 Př_Ml_D 2009 1 00:01:02 00:00:12
18 345 PŠENICOVÁ Veronika SK Speed Brno 18 Př_Ml_D 2009 1 00:01:02 00:00:13
19 328 JURÍKOVÁ Beáta 19 Př_Ml_D 2009 1 00:01:03 00:00:13
20 309 BRADÁČOVÁ Aneta ACT leraK Blansko 20 Př_Ml_D 2010 1 00:01:03 00:00:14
21 311 FRITZOVÁ Tereza Drahanský sport team 21 Př_Ml_D 2010 1 00:01:04 00:00:15
22 347 VALÁŠKOVÁ Anna ASK Dvorska Blansko 22 Př_Ml_D 2009 1 00:01:05 00:00:16
23 332 VYKOUPILOVÁ Dora SK Speed Brno 23 Př_Ml_D 2010 1 00:01:06 00:00:17
24 350 KERPLOVÁ KAROLÍNA SK Speed Brno 24 Př_Ml_D 2010 1 00:01:06 00:00:17
25 343 UHŘIKOVÁ KAROLÍNA ŠAK Židlochovice 25 Př_Ml_D 2010 1 00:01:06 00:00:17
26 321 HAJNÁ Oxana SK Speed Brno 26 Př_Ml_D 2008 1 00:01:07 00:00:17
27 322 HAJNÁ Světlana SK Speed Brno 27 Př_Ml_D 2010 1 00:01:07 00:00:17
28 331 SVOBODOVÁ Sára Rajhrad 28 Př_Ml_D 2008 1 00:01:07 00:00:18
29 337 VAVŘIČKOVÁ Magdalena TJ Bečkodrom 29 Př_Ml_D 2010 1 00:01:08 00:00:19
30 336 KOUTNÁ Kristýna TJ Bečkodrom 30 Př_Ml_D 2009 1 00:01:08 00:00:19
31 330 VYKOUPILOVÁ Klára SK Speed Brno 31 Př_Ml_D 2010 1 00:01:09 00:00:19
32 353 VŘEŠŤÁLOVÁ Tereza SK Speed Brno 32 Př_Ml_D 2010 1 00:01:09 00:00:20
33 354 PYTLUKOVÁ Julie VSK UNI Brno - Botanická 33 Př_Ml_D 2010 1 00:01:10 00:00:20
34 352 ŠÍMOVÁ Lucie 34 Př_Ml_D 2009 1 00:01:11 00:00:22
35 339 BORDOVSKÁ Amalie SK Speed Brno 35 Př_Ml_D 2009 1 00:01:11 00:00:22
36 360 JEŽKOVÁ Eliška Hrušovany u Brna 36 Př_Ml_D 2010 1 00:01:14 00:00:24
37 338 BORDOVSKÁ Kristýna SK Speed Brno 37 Př_Ml_D 2009 1 00:01:14 00:00:25
38 341 ŠŤASTOVÁ Viktorie SK Speed Brno 38 Př_Ml_D 2010 1 00:01:15 00:00:26
39 363 VLASÁKOVÁ Viktorie Rajhrad 39 Př_Ml_D 2010 1 00:01:17 00:00:27
40 362 VLASÁKOVÁ Alžběta Rajhrad 40 Př_Ml_D 2010 1 00:01:20 00:00:30

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.