Rychlé novinky:

19.07.2019: Startovní listina Mistrovství S.A.C

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

Vnorovská desítka - Hlavní závod 5km

Datum pořádání od 13.08.2016 13:00 do 13.08.2016 20:00
Hlavní rozhodčíAntonín Koplík
Zpracování výsledkůVít Síkora
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 17:00 hod

Vzdálenost (km)5,00
Počet kol2
Počet závodníků82
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 306 MURINGI Margaret Benede Team - Keňa 1 ŽA 1990 2 00:16:41
2 303 PREIBISCHOVÁ Monika AC Mariánské Lázně / adidas BOOST Team 2 ŽA 1985 2 00:16:44 00:00:03
3 307 KWAMBOKA Teresa Benede Team - Keňa 3 ŽA 1988 2 00:17:18 00:00:37
4 301 KAMÍNKOVÁ Petra Svatý Kapeček 1 ŽB 1973 2 00:17:28 00:00:47
5 60 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 4 ŽA 1983 2 00:18:51 00:02:10
6 138 ZACHARIÁŠOVÁ Alice Orel Židenice 5 ŽA 1987 2 00:20:01 00:03:20
7 96 FOŘTOVÁ Iveta ELEVEN Run Team 2 ŽB 1972 2 00:20:08 00:03:26
8 176 MIKULOVÁ Vanesa Skalica 6 ŽA 1999 2 00:20:17 00:03:36
9 177 KOCÚRIKOVÁ Blažena ŠK Jablonica 1 ŽC 1967 2 00:20:35 00:03:53
10 200 TRUISSARD Mária Dubovce 7 ŽA 1987 2 00:20:52 00:04:11
11 122 KADLECOVÁ Jana AK Hodonín 3 ŽB 1977 2 00:20:57 00:04:16
12 185 PROCHÁZKOVÁ Monika Elite Sport Team 8 ŽA 1988 2 00:21:22 00:04:41
13 82 KROČOVÁ Zuzana SK Hranice 4 ŽB 1977 2 00:21:42 00:05:01
14 103 DURNOVÁ Marta BRANOPAC 1 ŽD 1964 2 00:22:11 00:05:30
15 143 PORTÁŠIKOVÁ Anna AŠK Grafobal Skalica / Myjava 2 ŽD 1963 2 00:22:40 00:05:58
16 101 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod / Brno 2 ŽC 1970 2 00:22:44 00:06:02
17 147 HUSÁR Ferdinand Trenčín 1 F 1944 2 00:23:05 00:06:24
18 196 MĚSÍČKOVÁ Petra Sobůlky 9 ŽA 1988 2 00:23:11 00:06:29
19 239 HŘEBAČKOVÁ Iva Hodonín 10 ŽA 1984 2 00:23:24 00:06:42
20 242 HORÁKOVÁ-KOČENDOVÁ Kristýna Jolanka team 11 ŽA 1986 2 00:23:25 00:06:44
21 99 KLUKNAVSKÁ Iveta Hodonín 12 ŽA 1989 2 00:23:38 00:06:57
22 92 KARAS Karel BK Hodonín 2 F 1945 2 00:24:01 00:07:20
23 150 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 3 ŽD 1963 2 00:24:09 00:07:27
24 202 BERKYOVÁ Veronika Praha 13 ŽA 1986 2 00:24:09 00:07:28
25 225 KOLIBOVÁ Marie Sudoměřice 14 ŽA 1984 2 00:24:09 00:07:28
26 171 MIKULOVÁ Anna Radošovce 5 ŽB 1975 2 00:24:12 00:07:31
27 54 ZICHOVA Miroslava Slavicin 6 ŽB 1981 2 00:24:13 00:07:32
28 219 SOJKOVÁ Alena RUNGO pro ženy 7 ŽB 1975 2 00:24:17 00:07:35
29 222 ŘEZÁČ Ivo Chemopetrl Litvínov Kopistská 226 Litvínov 8 3 F 1941 2 00:24:26 00:07:45
30 172 KUDLAČOVÁ Ivana Radošovce 8 ŽB 1978 2 00:24:34 00:07:52
31 180 MYNAŘÍKOVÁ Jana Uherský Brod 15 ŽA 1985 2 00:24:36 00:07:54
32 42 TOMANOVÁ Lenka Orel Vyškov 9 ŽB 1976 2 00:24:37 00:07:55
33 52 SKOUPÁ Vendula Slavičín 16 ŽA 1985 2 00:24:41 00:07:59
34 107 MEJTSKÁ Jana EPS Kunovice 10 ŽB 1981 2 00:24:43 00:08:02
35 154 PETŐCZ Karol AK Veterán Bratislava 4 F 1940 2 00:24:52 00:08:11
36 61 KOVAŘÍK František Břeclav 5 F 1946 2 00:25:04 00:08:23
37 183 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 4 ŽD 1959 2 00:25:06 00:08:25
38 94 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 6 F 1946 2 00:25:18 00:08:37
39 48 URBANČÍKOVÁ Marie Vnorovy 11 ŽB 1975 2 00:25:22 00:08:41
40 193 REMEŠOVÁ Monika Veletiny 17 ŽA 1996 2 00:25:25 00:08:44
41 230 RYBANSKÁ Denisa ŠkJablonica 12 ŽB 1976 2 00:25:26 00:08:45
42 119 HAJOSSÝ Miroslav Koválov 7 F 1946 2 00:25:30 00:08:49
43 209 SVETLANA Raffayova Kúty 3 ŽC 1967 2 00:26:06 00:09:24
44 238 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 4 ŽC 1970 2 00:26:14 00:09:33
45 165 BÁRTOVÁ Karolína Fanclub Bíla Velké Pavlovice 13 ŽB 1977 2 00:26:14 00:09:33
46 216 GORBATĚNKOVÁ Soňa AK Junior Holíč 14 ŽB 1981 2 00:26:28 00:09:46
47 58 SLABÁKOVÁ Lenka Orel - Židenice 5 ŽD 1966 2 00:26:36 00:09:54
48 160 PACHULOVÁ Jitka Ostrava 5 ŽC 1967 2 00:26:41 00:10:00
49 135 ZDAŘILOVÁ Zuzana Orel Židenice 18 ŽA 1983 2 00:26:57 00:10:16
50 140 KOCÁK Jan AK Junior Holíč 8 F 1940 2 00:26:59 00:10:18
51 191 GRABCOVÁ Šárka Strážnice 19 ŽA 1983 2 00:27:00 00:10:18
52 212 ZITOVÁ Iva Brno 6 ŽD 1959 2 00:27:01 00:10:20
53 169 JEŽKOVÁ Ludmila Vnorovy 15 ŽB 1973 2 00:27:22 00:10:41
54 244 MALINOVÁ Helena Staré Město 20 ŽA 1989 2 00:27:26 00:10:45
55 157 ŠVORCOVÁ Hanka Malacky 16 ŽB 1978 2 00:27:39 00:10:58
56 51 KOŠULIČOVÁ Vladimíra Vracov 17 ŽB 1973 2 00:27:58 00:11:16
57 69 MACEK Petr Orel Kuřim 1 A 1985 2 00:28:02 00:11:21
58 74 KRISTOVÁ Andrea Kyjov 18 ŽB 1973 2 00:28:12 00:11:30
59 127 JUROŠKOVÁ Miluše Orel Židenice 7 ŽD 1958 2 00:28:16 00:11:34
60 43 KUČOVÁ Pavla DR.A.CY./ Mervartova 10 Přerov 75002 21 ŽA 1983 2 00:28:34 00:11:52
61 120 PONCE Beatriz Rohatec 19 ŽB 1980 2 00:28:37 00:11:56
62 211 FUKSA Karel AC Moravská Slavia Brno 9 F 1946 2 00:28:39 00:11:58
63 118 HLADKÁ Klára Orel Židenice 20 ŽB 1978 2 00:28:51 00:12:10
64 56 MANOVÁ Michaela Klenoty Slavičín 21 ŽB 1980 2 00:28:52 00:12:11
65 31 SVOBODOVÁ Martina Orel Obřany 22 ŽB 1975 2 00:28:54 00:12:13
66 132 HOLÝ Josef Orel Židenice 10 F 1941 2 00:28:57 00:12:16
67 83 CHLUBNOVÁ Markéta Olomouc 22 ŽA 1994 2 00:28:59 00:12:18
68 104 HÁNA Květoslav Obec Svatobořice 11 F 1937 2 00:29:02 00:12:21
69 84 TYLLICHOVÁ Kateřina Vnorovy 23 ŽA 1991 2 00:29:22 00:12:41
70 87 DERMEKOVÁ Janka Kbelský strýci 8 ŽD 1961 2 00:29:26 00:12:45
71 187 KOLÁROVÁ Erika Borský Svatý Júr 24 ŽA 1997 2 00:29:32 00:12:51
72 206 SMUTNÁ Jana Vnorovy 25 ŽA 1987 2 00:29:47 00:13:06
73 68 MACKOVÁ Markéta Orel Kuřim 26 ŽA 1987 2 00:29:56 00:13:14
74 249 SOLDÁNOV Jana AK Drnovice 27 ŽA 1999 2 00:30:38 00:13:57
75 50 JURÁNEK Petr Veselí Zarazice 9 ŽD 1958 2 00:31:12 00:14:31
76 73 ŠŤASTNÁ Jana Vnorovy 23 ŽB 1975 2 00:31:17 00:14:35
77 89 HLADKÁ Ivana Cyklo klub Morava 6 ŽC 1969 2 00:31:17 00:14:36
78 55 DURĎÁKOVÁ Dominika SDH Rohatec 28 ŽA 1988 2 00:32:57 00:16:16
79 162 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 10 ŽD 1964 2 00:33:41 00:17:00
80 151 KLIMEŠOVÁ Lucie SBK Wiky Kyjov 29 ŽA 1994 2 00:34:06 00:17:25
81 33 ZEJDOVÁ Eva Orel Obřany 30 ŽA 1983 2 00:35:44 00:19:03
82 121 MACHALA Jaroslav Hluk 12 F 1938 2 00:35:56 00:19:15

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

21.09.2019 08:30
Běh rektorky
21.09.2019 08:30
17. FORCE SPAC - Staříčská časovka
22.09.2019 08:30
Hvězdná desítka 27. ročník
27.09.2019 09:45
Želešická růže
28.09.2019 08:00
BT 2019 - Svatováclavský běh Blažovice
29.09.2019 10:30
6. Pivní míle
05.10.2019 08:00
Běh Slavkovem 2019
06.10.2019 09:00
Slatinský kros 2019
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.