Rychlé novinky:

15.01.2019: Kupón 800Kč na oblečení BBP

28.09.2018: Brožura BBP 2018/19

Vnorovská desítka - Hlavní závod 10km

Datum pořádání od 13.08.2016 13:00 do 13.08.2016 20:00
Hlavní rozhodčíAntonín Koplík
Zpracování výsledkůVít Síkora
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 17:00 hod

Vzdálenost (km)10,00
Počet kol4
Počet závodníků134
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 304 MELLY Edwin BENEDET team -Keňa 1 A 1988 4 00:30:35
2 305 KOMON Moses BENEDET team -Keňa 2 A 1992 4 00:30:48 00:00:12
3 229 KOCOUREK Milan Olymp Praha 3 A 1987 4 00:31:12 00:00:36
4 179 KOHUT Jan Elite Sport Team 4 A 1985 4 00:32:44 00:02:08
5 71 PAULÍK Roman TJ Lokomotiva Břeclav 5 A 1988 4 00:33:04 00:02:28
6 250 ŠTEFKO Robert Stefko running team 1 B 1968 4 00:33:06 00:02:30
7 78 BITALA Václav AK EZ Kopřivnice 6 A 1977 4 00:33:56 00:03:20
8 156 ROSA Ondřej VSK UNI Brno / Orel Židenice 7 A 1988 4 00:34:23 00:03:47
9 182 SOURAL Lukáš VSK Univerzita Brno 8 A 1982 4 00:34:46 00:04:10
10 115 DVOŘÁK Pavel Biatlon Prostějov 9 A 1982 4 00:34:47 00:04:12
11 53 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 10 A 1977 4 00:34:50 00:04:14
12 205 DUFEK Jan Hustopeče 2 B 1973 4 00:35:50 00:05:15
13 41 VOKOLEK Michal AC Pardubice 3 B 1972 4 00:35:56 00:05:20
14 44 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 11 A 1983 4 00:36:01 00:05:25
15 155 GAJDUŠEK Jakub TJ Jiskra Otrokovice 12 A 1991 4 00:36:17 00:05:41
16 130 KADLEC Petr obec Milotice 1 C 1965 4 00:36:25 00:05:49
17 164 PSOTA Andrej AŠK Grafobal Skalica 4 B 1970 4 00:36:28 00:05:52
18 210 BREZOVSKY Dusan Gbelski stryci 2 C 1965 4 00:36:30 00:05:54
19 221 HARNOŠ Petr Veselí nad Moravou 13 A 1986 4 00:36:55 00:06:19
20 181 DVOŘÁČEK Jiří Elite Sport Team 5 B 1968 4 00:37:06 00:06:30
21 90 DANĚK Jiří Uherské Hradiště 6 B 1976 4 00:37:17 00:06:42
22 126 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice 14 A 1987 4 00:37:18 00:06:42
23 163 ŽIGO Martin Behame.sk 15 A 1989 4 00:37:18 00:06:43
24 102 FOŘT Martin ELEVEN Run Team 7 B 1968 4 00:37:20 00:06:44
25 95 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 3 C 1960 4 00:38:09 00:07:34
26 220 JURČÍK Jozef Skalica 16 A 1977 4 00:38:15 00:07:39
27 45 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 8 B 1971 4 00:38:32 00:07:56
28 223 HOCHMAN Zdeněk Orel Blučina 17 A 1985 4 00:38:35 00:08:00
29 85 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 4 C 1959 4 00:38:46 00:08:11
30 199 PRACHAŘ Roman Praha 18 A 1985 4 00:39:41 00:09:05
31 86 VEVERKA Josef AC Čejkovice 5 C 1958 4 00:39:51 00:09:15
32 174 KOLLÁR Martin Nafta a.s. 9 B 1974 4 00:40:00 00:09:24
33 207 TOMEČEK Antonín Uherský Ostroh 10 B 1968 4 00:40:01 00:09:25
34 146 PORTÁŠIK Peter AŠK Grafobal Skalica - Myjava 6 C 1963 4 00:40:12 00:09:36
35 79 HORÁK Petr Orel Silůvky 11 B 1976 4 00:40:27 00:09:51
36 139 CHRENKA Jozef AŠK Grafobal Skalica 7 C 1957 4 00:40:29 00:09:54
37 186 KOMÁREK Roman DHZ Ina Skalica 19 A 1977 4 00:40:35 00:10:00
38 237 KAZDA Petr Brno 12 B 1970 4 00:40:36 00:10:01
39 136 MIKULA Miroslav Radošovce 8 C 1957 4 00:40:46 00:10:10
40 235 WEINERT Petr Uherské Hradiště 20 A 1987 4 00:41:21 00:10:45
41 204 HYRÁNEK Vladimír Kúty 21 A 1979 4 00:41:22 00:10:46
42 47 TOMEČEK Jiří Vnorovy 22 A 1983 4 00:41:22 00:10:47
43 192 MĚSÍČEK Jakub Sobůlky 23 A 1990 4 00:41:55 00:11:19
44 161 DŘIZGA Viktor Bratislava 13 B 1969 4 00:41:59 00:11:23
45 233 DANEŠ Martin GUMOTEX Břeclav 24 A 1985 4 00:42:15 00:11:39
46 39 CHADIM Stanislav TJ Jikra |Otrokovice 25 A 1991 4 00:42:25 00:11:50
47 198 ČERNÝ Antonín Vnorovy 14 B 1968 4 00:42:29 00:11:54
48 189 SLOUKA Jiří Blažovice 26 A 1983 4 00:42:34 00:11:58
49 57 GREGUŠIAK Lubomír Rokytnice 27 A 1992 4 00:42:39 00:12:03
50 124 HLADKÝ Jiří Orel Židenice 15 B 1975 4 00:42:41 00:12:05
51 35 VAJDÍK Dominik Vnorovy 28 A 2001 4 00:42:47 00:12:11
52 243 KREMR Daniel Běhající chemici 29 A 1988 4 00:43:00 00:12:24
53 144 JARSKÝ Miroslav Radějov 16 B 1967 4 00:43:02 00:12:26
54 88 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 1 E 1951 4 00:43:07 00:12:32
55 178 CAMARDA Olivier Uherské Hradiště 17 B 1975 4 00:43:14 00:12:38
56 110 LISINOVIČ Anton Sparta 300 30 A 1994 4 00:43:14 00:12:38
57 113 BEDNÁŘ Zbyněk Jamné 18 B 1973 4 00:43:18 00:12:42
58 203 ŠEDIVÝ Jakub Borský Mikuláš 31 A 1992 4 00:43:23 00:12:47
59 248 BUZEK Jan borsky mikulas 19 B 1973 4 00:43:25 00:12:49
60 133 ČERMÁK Gabriel Holíč 32 A 1979 4 00:43:27 00:12:51
61 98 HANIKA Karel Brno 33 A 1996 4 00:43:28 00:12:52
62 123 FABUŠ Milan Borský svätý Jur 20 B 1972 4 00:43:31 00:12:55
63 153 NAVARA Karel Uh.Ostroh 2 E 1950 4 00:43:45 00:13:10
64 38 FORMAN Aleš BOX Těmice 34 A 1986 4 00:43:51 00:13:15
65 236 HORÁK Aleš Continentalsportteam 35 A 1980 4 00:43:52 00:13:16
66 128 JIRMUS Pavel Sokol Ovčáry 1 D 1954 4 00:43:53 00:13:17
67 72 GUBANI Josef Facin club Vnorovy 21 B 1968 4 00:44:02 00:13:26
68 36 VODIČKA Pavel Orel Brno-Lesná 36 A 1993 4 00:44:12 00:13:36
69 240 POLÁŠEK Vít Hodonín 22 B 1976 4 00:44:25 00:13:49
70 37 GOIŠ Jindřich OS Krok 37 A 1995 4 00:44:31 00:13:55
71 184 NAVRÁTIL Lubomír Luhačovice 38 A 1981 4 00:44:35 00:13:59
72 166 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 9 C 1964 4 00:44:43 00:14:07
73 215 HUDEČEK Petr Tvarožná 39 A 1978 4 00:44:53 00:14:17
74 112 LISINOVIČ Marián Senica 40 A 1988 4 00:44:54 00:14:19
75 66 KADUBEC Stanislav Vnorovy 10 C 1966 4 00:44:57 00:14:21
76 149 SKYBA Martin Orel Židenice 11 C 1962 4 00:45:13 00:14:37
77 129 VINKLÁREK Jiří TJ Rožnov pod Radh.-Kulturní 1761 Rožnov pod Radh. 12 C 1961 4 00:45:17 00:14:41
78 65 DORŮŠEK Pavel Klenoty Slavičín 2 D 1954 4 00:45:19 00:14:43
79 106 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod - Brno 13 C 1964 4 00:45:32 00:14:57
80 190 HRADIL Stanislav BK Hodonín 14 C 1958 4 00:45:34 00:14:59
81 152 HABA Milan AC Malacky 23 B 1970 4 00:45:59 00:15:23
82 134 CINTULA Juraj MŠK Borský Mikuláš 41 A 1979 4 00:46:04 00:15:28
83 63 STUDNIČKA Olin Facin klub Vnorovy 42 A 1999 4 00:46:24 00:15:48
84 76 KURYVIÁL Martin Vnorovy U Jazera 43 A 1986 4 00:46:26 00:15:50
85 137 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 15 C 1957 4 00:46:46 00:16:10
86 32 MALŮŠ Stanislav Vnorovy 44 A 1977 4 00:47:20 00:16:44
87 100 SLIVKA Miloš Veselí nad Moravou 16 C 1957 4 00:48:14 00:17:38
88 241 POKORNÝ Aleš ZŠ Očovská Hodonín 24 B 1975 4 00:48:24 00:17:49
89 77 CHYTIL Vladimír Hranice 3 E 1951 4 00:48:47 00:18:11
90 142 SÚČEK Petr DYNAMIC Metals 25 B 1974 4 00:48:51 00:18:16
91 81 MACHALA Miroslav Veselí nad Moravou 45 A 1982 4 00:48:53 00:18:18
92 67 STUDNIČKA Ondřej Facin klub Vnorovy 46 A 2002 4 00:48:56 00:18:20
93 195 STÁNEC Pavel Vnorovy 47 A 1985 4 00:48:56 00:18:20
94 131 KRESTA Roman Orel Brno Židenice 17 C 1965 4 00:48:59 00:18:23
95 111 ŠLAMPA Jakub AK Kyjov 48 A 1994 4 00:49:03 00:18:27
96 232 RYBANSKÝ Štefan ŠkJablonica 26 B 1971 4 00:49:04 00:18:28
97 97 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 3 D 1953 4 00:49:06 00:18:31
98 40 IVAN Marian Znorovská běhota 27 B 1976 4 00:49:09 00:18:34
99 62 GUBANI Pavel žeravice 16 28 B 1970 4 00:49:15 00:18:39
100 170 BOHÁČ Jiří Běhej Brno.com 4 D 1954 4 00:49:16 00:18:40
101 226 VACKE David Uherské Hradiště 29 B 1976 4 00:49:30 00:18:55
102 64 ORTH Milan Břeclav 18 C 1961 4 00:49:43 00:19:07
103 231 LÍPA Lukáš Atletický klub Hodonín z.s 49 A 1983 4 00:49:45 00:19:09
104 224 NAVRÁTIL Lubomír Vracov 5 D 1953 4 00:50:01 00:19:25
105 208 RAFFAY lvan Kúty 19 C 1966 4 00:50:02 00:19:27
106 109 DIVÁCKÝ Přemysl AC Moravská Slavia Brno 4 E 1949 4 00:50:04 00:19:28
107 46 FLÍČEK Jaroslav Čejkovice 30 B 1976 4 00:50:21 00:19:46
108 125 PROKOP Jiří CGS Tyres Zlín 6 D 1956 4 00:50:30 00:19:55
109 70 JANDÁSEK Tomáš Facin club Žeravice 31 B 1976 4 00:50:34 00:19:59
110 218 TOPOLČÁNY Rastislav Skalica 50 A 1979 4 00:51:34 00:20:58
111 158 VARMUŽA Ján Brezová pod Bradlom 7 D 1952 4 00:51:52 00:21:17
112 105 ORTH Ján Zohor 20 C 1963 4 00:51:53 00:21:18
113 91 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 8 D 1955 4 00:52:13 00:21:38
114 168 BAŤA Jiří Brno 21 C 1960 4 00:52:20 00:21:45
115 214 BAŤKO Luboš BK VP Malacky 32 B 1975 4 00:53:00 00:22:24
116 201 RINKA Erich Prajzský BK Kravaře 9 D 1954 4 00:53:22 00:22:46
117 227 KŘIŽAN Petr Tvarožná Lhota 51 A 1981 4 00:53:25 00:22:49
118 194 ALFERY Vladimír kiwicom 52 A 1993 4 00:54:37 00:24:02
119 148 BUBLÁK ROMAN NESMÍŠ TO VZDÁT 33 B 1971 4 00:54:37 00:24:02
120 175 JURÁNEK Stanislav Orel Židenice 10 D 1956 4 00:55:05 00:24:30
121 75 ŠTŤASTNÝ Petr Vnorovy 34 B 1969 4 00:55:12 00:24:36
122 93 FANTA Tomas Straznice 53 A 1977 4 00:55:18 00:24:42
123 167 FORETNÍK František Krumvíř 5 E 1951 4 00:56:34 00:25:58
124 114 PIKAL Karel KVS Olomouc 6 E 1949 4 00:57:51 00:27:15
125 49 SKOUPÍ Líbor Slavičín 54 A 1983 4 00:58:14 00:27:38
126 141 SEDLÁČEK Pavel Orel Starý Lískovec 11 D 1953 4 00:58:24 00:27:48
127 217 ŠLAMPA Pavel Kyjov 22 C 1960 4 01:00:02 00:29:27
128 213 PLANKA Vojtech BK VP Malacky 12 D 1955 4 01:03:22 00:32:46
129 234 MAREČEK Ján Opava 23 C 1959 4 01:16:25 00:45:50
130 228 ZATLOUKAL Jiří Štefko running team 55 A 1979 4 01:26:36 00:56:00

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 34 ZEJDA Jiří Orel Obřany A 1985
DNF 80 CHLUBNA Jaroslav Ostravský maraton C 1963
DNF 116 KUDRNA Pavel EPS Kunovice B 1968
DNF 145 KOŠŤÁL Jakub Plzeňský kraj A 1999

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

19.01.2019 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
26.01.2019 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
23.02.2019 09:00
Rohálovská desítka
09.03.2019 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
16.03.2019 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
28.03.2019 17:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
06.04.2019 08:00
BT 2019 - Silniční běh Velká Morava
11.04.2019 17:00
BB 2 - Běh na Kraví horu
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.