Rychlé novinky:

29.04.2020: Zrušení Běžecké tour 2020

13.03.2020: Zrušení závodů Březen 2020

BT 2016 - Velká Cena města Holíč - Seriál 10km - kategorie dle BT

Datum pořádání od 10.09.2016 08:00 do 10.09.2016 18:00
Hlavní rozhodčíPavel Bíla
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůMartin Süss
Výsledky ke staženístáhnout výsledky
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:50 hod

Seriál závodůBěžecká tour 2016
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)8,90
Počet kol1
Počet závodníků190
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 114 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 1 M_B 1977 2 00:29:59
2 18 PUKL Rostislav UNI Brno - ASC Bučovice 1 M_A 1982 2 00:30:15 00:00:15
3 141 TOMČAL Dušan Lipov 1 M_C 1973 2 00:30:31 00:00:31
4 81 REHUŠ Lubomír AŠK Grafobal Skalica 2 M_A 1985 2 00:30:46 00:00:46
5 82 PSOTA Andrej AŠK Skalica 1 M_D 1970 2 00:30:53 00:00:53
6 136 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 3 M_A 1983 2 00:31:16 00:01:16
7 43 MARENČÍK Ondrej AK Junior Holič 4 M_A 1996 2 00:31:50 00:01:50
8 151 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 2 M_B 1977 2 00:32:05 00:02:05
9 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 2 M_D 1970 2 00:32:17 00:02:17
10 72 KRÁLIK Eduard AŠK Grafobal Skalica 2 M_C 1973 2 00:32:21 00:02:21
11 190 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 1 M_E 1965 2 00:32:34 00:02:34
12 135 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 1 M_F 1960 2 00:32:43 00:02:43
13 199 JURČÍK Josef Skalica 3 M_B 1977 2 00:32:48 00:02:48
14 147 HOCHMAN Zdeněk SK ICA / Orel Blučina 5 M_A 1985 2 00:32:56 00:02:56
15 3 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 3 M_D 1971 2 00:33:10 00:03:10
16 207 BELLAY Peter TRI Velo Rohatec 6 M_A 1988 2 00:33:26 00:03:26
17 124 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 2 M_F 1959 2 00:33:30 00:03:30
18 91 MASARYK Pavol Dojč 4 M_B 1980 2 00:33:43 00:03:43
19 105 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 3 M_C 1975 2 00:33:52 00:03:52
20 220 MEDVECKÝ Daniel BK Viktoria Horné Orešany 4 M_C 1975 2 00:34:04 00:04:04
21 172 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž_A 1983 2 00:34:08 00:04:08
22 167 MIKULA Miroslav Radošovce 3 M_F 1957 2 00:34:12 00:04:12
23 215 PALKOVIČ Tomáš AK Junior Holič 7 M_A 1985 2 00:34:17 00:04:17
24 125 VEVERKA Josef AC Čejkovice 4 M_F 1958 2 00:34:24 00:04:24
25 162 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 8 M_A 1983 2 00:34:27 00:04:27
26 166 URBÁNEK Ivan Hostěrádky - Rešov 9 M_A 1984 2 00:34:33 00:04:33
27 163 KOLLÁR Martin NAFTA a. s. 5 M_C 1974 2 00:34:38 00:04:38
28 155 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 4 M_D 1971 2 00:34:51 00:04:51
29 128 JOHANÍK Jakub Uherské Hradiště 10 M_A 1982 2 00:34:56 00:04:56
30 71 SKALA Tomáš Záhorácký Frišký tým 11 M_A 1995 2 00:34:59 00:04:59
31 150 NEMČEK Stanislav Jablonica 5 M_D 1970 2 00:35:05 00:05:05
32 77 CHRENKA Josef AŠK Grafová Skalica 5 M_F 1957 2 00:35:21 00:05:21
33 191 BELAJ Ján 12 M_A 1982 2 00:35:27 00:05:27
34 106 NOVÁK Erik 13 M_A 1988 2 00:35:32 00:05:32
35 29 BĚLOHOUBEK Petr Brno 6 M_C 1972 2 00:35:37 00:05:37
36 146 JASENSKÝ Oldřich AK Kromeriz 14 M_A 1982 2 00:35:46 00:05:46
37 67 TOMEČEK Jiří Vnorovy 15 M_A 1983 2 00:35:56 00:05:56
38 93 MĚSÍČEK Jakub Sobůlky 16 M_A 1990 2 00:36:06 00:06:06
39 152 KOMÁREK Roman DHZ Ina Skalica 5 M_B 1977 2 00:36:17 00:06:17
40 79 HAKL Jakub 1 Jun 1998 2 00:36:20 00:06:20
41 189 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 2 M_E 1963 2 00:36:25 00:06:26
42 58 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 M_H 1950 2 00:36:28 00:06:28
43 127 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 2 Ž_A 1986 2 00:36:29 00:06:29
44 41 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 6 M_D 1967 2 00:36:31 00:06:31
45 98 KUBÍČEK Jaroslav Záhorácký Frišký tým 6 M_B 1977 2 00:36:36 00:06:36
46 126 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 2 M_H 1951 2 00:36:37 00:06:37
47 198 SLOUKA Jiří Blažovice 17 M_A 1983 2 00:36:38 00:06:38
48 131 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 3 M_E 1962 2 00:36:38 00:06:38
49 203 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 7 M_D 1969 2 00:36:43 00:06:43
50 90 VINTR Tomáš AK Junior Holič 18 M_A 1983 2 00:36:45 00:06:45
51 179 DANEŠ Martin HC Lvi Břeclav 19 M_A 1985 2 00:36:50 00:06:50
52 64 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 1 Ž_B 1979 2 00:37:06 00:07:06
53 65 HRBÁČEK Karel Útěchov 8 M_D 1968 2 00:37:07 00:07:07
54 88 KOCÁK Ferdinand Gbelskí strýci 6 M_F 1957 2 00:37:10 00:07:10
55 84 KOCÁK Martin Gbelskí strýci 20 M_A 1995 2 00:37:12 00:07:12
56 204 TRUISSARD Mária AK Junior Holič 3 Ž_A 1987 2 00:37:13 00:07:13
57 85 DŘIZGA Viktor Bratislava 9 M_D 1969 2 00:37:15 00:07:15
58 138 NAVARA Karel Uherský Ostroh 3 M_H 1950 2 00:37:20 00:07:20
59 118 FABUŠ Milan Borský Svietý Jur 7 M_C 1972 2 00:37:21 00:07:21
60 51 STANĚK Petr TJ Velké Těšany 8 M_C 1974 2 00:37:37 00:07:37
61 133 MARTINCOVÁ Ivana AC Moravská Slavia Brno 1 Ž_E 1963 2 00:37:41 00:07:41
62 137 ČERMÁK Gabriel Holíč 7 M_B 1979 2 00:37:49 00:07:49
63 213 RICHVALSKÝ Dušan Almark Group 8 M_B 1980 2 00:38:06 00:08:06
64 27 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 4 M_E 1964 2 00:38:14 00:08:14
65 176 PAVELKA Richard newline 9 M_B 1981 2 00:38:18 00:08:18
66 95 NOVOTNÝ Pavel 10 M_B 1981 2 00:38:23 00:08:23
67 89 ŠEDIVÝ Jakub Borský Mikuláš 21 M_A 1982 2 00:38:24 00:08:25
68 66 LISINOVIČ Anton Sparta 300 22 M_A 1994 2 00:38:25 00:08:25
69 216 PALKOVIČ Pavol AK Junior Holič 7 M_F 1959 2 00:38:29 00:08:29
70 157 KOCÚRÍKOVÁ Blažena ŠK Jablonica 1 Ž_D 1967 2 00:38:35 00:08:35
71 111 VARGOVÁ Dagmar 2 Ž_B 1981 2 00:38:44 00:08:44
72 158 HLAVATÝ Radek Brno 5 M_E 1966 2 00:38:57 00:08:57
73 63 LISINOVIČ Marián Senica 23 M_A 1988 2 00:39:12 00:09:12
74 113 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 3 Ž_B 1978 2 00:39:13 00:09:13
75 36 HERCEG Adam Časta 11 M_B 1981 2 00:39:24 00:09:24
76 239 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holič 6 M_E 1966 2 00:39:52 00:09:52
77 205 BŘEZINA Aleš newline 7 M_E 1962 2 00:39:55 00:09:55
78 156 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 1 Ž_C 1975 2 00:39:56 00:09:56
79 94 RIGO Tomáš Vrbové 24 M_A 1982 2 00:39:59 00:09:59
80 183 POKORNÝ Aleš ZŠ Hočovská Hodonín 9 M_C 1975 2 00:40:01 00:10:01
81 75 MIKUŠ Miroslav Radošovce 4 M_H 1951 2 00:40:14 00:10:14
82 200 TOPOR Jaroslav AK Junior Holič 1 M_G 1954 2 00:40:20 00:10:20
83 107 ŠKOJEC Peter 8 M_E 1966 2 00:40:21 00:10:21
84 23 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 2 Ž_E 1964 2 00:40:22 00:10:22
85 134 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 2 Ž_D 1969 2 00:40:26 00:10:26
86 161 KUNC Josef Orel Vyškov 8 M_F 1960 2 00:40:27 00:10:27
87 97 KALMAN Pavol Záhorácký Friški team 9 M_E 1965 2 00:40:37 00:10:37
88 117 GEMOVIČ Štefan 10 M_E 1964 2 00:40:41 00:10:41
89 159 HLAVATÁ Alexandra Brno 3 Ž_D 1967 2 00:40:53 00:10:53
90 219 STAROČIAK Boris Skalica 12 M_B 1977 2 00:40:58 00:10:58
91 129 MATULOVÁ Martina Brno 2 Ž_C 1972 2 00:41:04 00:11:04
92 123 BAŠISTA Vincent OÚ Demjata 1 M_I 1942 2 00:41:11 00:11:11
93 92 MIRVALDOVÁ Klára AC Moravská Slavia Brno 4 Ž_A 1993 2 00:41:19 00:11:19
94 160 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 11 M_E 1966 2 00:41:20 00:11:20
95 96 STAŇKOVÁ Kateřina AC Moravská Slavia Brno 5 Ž_A 1988 2 00:41:22 00:11:22
96 169 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 9 M_F 1957 2 00:41:29 00:11:29
97 6 UHEREK Miloslav Bzenec 10 M_C 1972 2 00:41:37 00:11:37
98 24 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 5 M_H 1948 2 00:41:41 00:11:41
99 46 NOVÁK Viliam Ž S Bratislava 2 M_I 1942 2 00:41:47 00:11:47
100 120 RAFFAY Ivan 12 M_E 1966 2 00:41:58 00:11:58
101 49 CRHÁKOVÁ Eva Zetor Brno 6 Ž_A 1989 2 00:42:01 00:12:02
102 99 KRÍŽIK Rudolf Bratislava 10 M_D 1968 2 00:42:10 00:12:10
103 174 MÍŠA Dušan Skalica 13 M_B 1978 2 00:42:19 00:12:19
104 102 ŠEBESTA Pavel Holíč 13 M_E 1964 2 00:42:27 00:12:27
105 35 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 2 M_G 1953 2 00:42:32 00:12:32
106 30 MATULA Jaroslav Zetor Brno 11 M_D 1970 2 00:42:46 00:12:46
107 83 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 25 M_A 1982 2 00:42:54 00:12:54
108 192 RYŠAVÝ David 26 M_A 1989 2 00:43:01 00:13:01
109 185 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 14 M_B 1979 2 00:43:09 00:13:09
110 80 FLIČEK Jaroslav Čejkovice 11 M_C 1976 2 00:43:10 00:13:11
111 74 DUDO Vladimír Holíč 27 M_A 1985 2 00:43:27 00:13:27
112 68 MICHALIČKA Radoslav Záhorácký Friški team 12 M_C 1975 2 00:43:37 00:13:37
113 54 ŠKOJEC Jaroslav Mikulčice 14 M_E 1965 2 00:43:37 00:13:37
114 7 HŘEBAČKA Antonín Hodonín 15 M_E 1964 2 00:43:38 00:13:38
115 180 KUBÍČKOVÁ Jana Záhorácký Frišký tým 3 Ž_C 1976 2 00:43:41 00:13:41
116 142 SLIVKA Miloš Veselí nad Moravou 10 M_F 1957 2 00:43:41 00:13:41
117 201 HRUŠECKÝ Igor Holíč 12 M_D 1971 2 00:43:42 00:13:42
118 181 MĚSÍČKOVÁ Petra Subůlky 7 Ž_A 1988 2 00:43:43 00:13:43
119 86 URBANOVÁ Gabriela Gbelskí strýci 3 Ž_E 1965 2 00:43:44 00:13:44
120 148 SVOBODA Jan Garko Brno 11 M_F 1961 2 00:43:45 00:13:45
121 165 VOLAVÝ Vladimír Fit online 3 M_G 1955 2 00:43:49 00:13:49
122 193 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Wiky Kyjov 4 Ž_E 1963 2 00:43:50 00:13:50
123 76 PAVLÍK Ammbróz Trnava 6 M_H 1951 2 00:43:56 00:13:56
124 62 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 4 M_G 1953 2 00:44:06 00:14:06
125 19 KARAS Karel BK Hodonín 3 M_I 1945 2 00:44:14 00:14:14
126 140 KRESTA Roman Brno 16 M_E 1965 2 00:44:36 00:14:36
127 13 GLÖCKL Jan 28 M_A 1992 2 00:44:36 00:14:37
128 130 MAREK Jakub Popocatepetl Znojmo 2 Jun 1999 2 00:44:48 00:14:48
129 132 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 17 M_E 1964 2 00:44:48 00:14:48
130 196 KLUKNAVSKÁ Iveta 8 Ž_A 1989 2 00:44:55 00:14:55
131 21 HAJOSSY Miroslav Kovalob 4 M_I 1946 2 00:45:00 00:15:00
132 44 VARMUŽA Jan MU Brezová 5 M_G 1952 2 00:45:11 00:15:11
133 22 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 5 M_I 1946 2 00:45:14 00:15:14
134 149 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 12 M_F 1961 2 00:45:21 00:15:21
135 28 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 6 M_G 1955 2 00:45:37 00:15:37
136 55 KOLLÁR Martin Kúty 29 M_A 1983 2 00:45:41 00:15:41
137 32 ORTH Ján Zohor 18 M_E 1963 2 00:45:51 00:15:51
138 61 NOSKOVÁ Stanislava Břeclav 4 Ž_D 1970 2 00:45:59 00:15:59
139 182 NOSKOVÁ Renata SOŠ Holíč 9 Ž_A 1985 2 00:46:06 00:16:06
140 223 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 4 Ž_B 1977 2 00:46:10 00:16:10
141 188 STACHA Vojtěch Gazarka Šaštín 13 M_F 1961 2 00:46:11 00:16:11
142 59 GEJDOŠOVÁ Lenka Hodonín 1 Ž_F 1959 2 00:46:21 00:16:21
143 31 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 14 M_F 1958 2 00:46:35 00:16:35
144 56 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 7 M_G 1956 2 00:46:35 00:16:35
145 194 KUDLÁČKOVÁ Ivana Radošovce 5 Ž_B 1978 2 00:46:45 00:16:46
146 53 ZDENĚK Hynek SHK Veselí nad Moravou 13 M_C 1973 2 00:47:03 00:17:03
147 195 MIKULOVÁ Anna Radošovce 4 Ž_C 1975 2 00:47:18 00:17:18
148 1 MARX Péter Györ 14 M_C 1973 2 00:47:38 00:17:38
149 164 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 6 Ž_B 1977 2 00:47:46 00:17:46
150 57 ODEHNALOVÁ Radoslava Břeclav 7 Ž_B 1977 2 00:47:46 00:17:46
151 60 KOVAŘÍK František Břeclav 6 M_I 1946 2 00:47:57 00:17:57
152 101 ČAMBAL Matej Holíč 30 M_A 1986 2 00:48:03 00:18:03
153 38 TOMÁNKOVÁ Stanislava 1 Ž_G 1955 2 00:48:46 00:18:46
154 115 TOPOLČÁNY Rastislav 15 M_B 1979 2 00:48:54 00:18:55
155 119 RAFFAYOVÁ Světlana 5 Ž_D 1967 2 00:49:02 00:19:02
156 153 PELC Vít OZZY Brno 13 M_D 1967 2 00:49:29 00:19:29
157 78 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 10 Ž_A 1982 2 00:49:39 00:19:39
158 48 MATOCHA David Vsetín 16 M_B 1980 2 00:49:52 00:19:52
159 202 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 15 M_F 1958 2 00:50:03 00:20:03
160 184 FORETNÍK František Krumvíř 7 M_H 1951 2 00:50:17 00:20:17
161 173 ŠVORCOVÁ Hanka Malacky 8 Ž_B 1978 2 00:50:56 00:20:56
162 171 HABA Milan AC Malacky 14 M_D 1970 2 00:50:57 00:20:57
163 177 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 6 Ž_D 1970 2 00:51:02 00:21:02
164 50 CRHÁK Luděk MSD Brno J-elita 16 M_F 1959 2 00:51:08 00:21:08
165 175 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 5 Ž_C 1973 2 00:51:11 00:21:11
166 168 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 8 M_G 1952 2 00:51:30 00:21:30
167 211 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 7 M_I 1945 2 00:51:34 00:21:34
168 110 STANEK Peter ŠK Jablonica 31 M_A 1983 2 00:52:17 00:22:17
169 222 STRÁNSKÁ Lenka 6 Ž_C 1976 2 00:52:35 00:22:35
170 70 DERMEKOVÁ Janka Gebelski strýci 2 Ž_F 1961 2 00:52:48 00:22:48
171 25 HÁNA Květoslav (ČR) Svatobořice Mistřín 8 M_I 1937 2 00:52:58 00:22:58
172 209 KUNÍK Jan Gbelský strýci 9 M_I 1946 2 00:53:19 00:23:19
173 45 HODÁŇ Josef Prietrž 8 M_H 1949 2 00:53:20 00:23:20
174 208 JUREŇA Miroslav Gbelski stríci 9 M_G 1954 2 00:53:43 00:23:43
175 212 LASICA Stanislav Gbelský strýci 10 M_G 1955 2 00:53:43 00:23:43
176 109 KLIMEK Jan Sokol Čachtice 10 M_I 1944 2 00:53:44 00:23:44
177 16 VARGOVÁ Anna 2 Ž_G 1953 2 00:53:50 00:23:50
178 20 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 11 M_G 1954 2 00:53:52 00:23:53
179 214 WALDECKER Pavol Senica 12 M_G 1956 2 00:54:59 00:24:59
180 143 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno / Orel Židenice 11 M_I 1941 2 00:55:41 00:25:41
181 5 MRÁZOVÁ Miroslava AK Junior Holič 5 Ž_E 1965 2 00:56:21 00:26:21
182 221 HRADSKÁ Eva 9 Ž_B 1977 2 00:58:06 00:28:06
183 154 PELCOVÁ Marcela OZZY Brno 7 Ž_C 1975 2 01:00:36 00:30:36
184 170 HROZOVÁ Milena LRS a Orel Vyškov 3 Ž_G 1953 2 01:01:02 00:31:02
185 73 CUPALOVÁ Eva Sokol Bučovice 1 Ž_H 1947 2 01:02:52 00:32:52
186 12 HANČERÍK Štefan Vrútky 12 M_I 1942 2 01:06:09 00:36:09
187 139 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 1 Ž_I 1938 2 01:08:58 00:38:58
188 122 VONDRÁČKOVÁ Mária 6 Ž_E 1964 2 01:10:08 00:40:08
189 116 MACHALA Jaroslav (ČR) Spartak Hluk 13 M_I 1938 2 01:10:32 00:40:32
190 37 DURĎÁKOVÁ Dominika SDH Rohatec 11 Ž_A 1988 2 01:11:22 00:41:22

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

06.08.2020 17:00
BB 6 - Běh okolo Olympie
08.08.2020 12:00
Vnorovská desítka
22.08.2020 10:00
Běh na Svatý Hostýn
29.08.2020 08:00
10. FORCE SPAC - Beskydský maraton
29.08.2020 13:13
VolšoHEC run
05.09.2020 08:00
11. FORCE SPAC - Velká cena SPAC
12.09.2020 08:30
BT 2020 - Velká Cena města Holíč
12.09.2020 08:45
12. FORCE SPAC - Časovka na Kasárny + Junior SPAC
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.