Rychlé novinky:

27.02.2019: ZMĚNA termínu 10. BBP - Přehrada

15.01.2019: Kupón 800Kč na oblečení BBP

BT 2015 Svatováclavský běh Blažovice - Seriál 11km - kategorie dle BT

Datum pořádání od 28.09.2015 08:00 do 28.09.2015 18:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza st.
Zpracování výsledkůLukáš Kučera
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:45 hod

Seriál závodůBěžecká tour 2015
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků336
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 319 KUČERA Lukáš VSK Univerzita Brno 1 M_A 1981 5 00:35:12
2 243 PETR Jiří Diadora 2 M_B 1979 5 00:35:58 00:00:46
3 387 ČÍPA Jiří Bystré 3 M_A 1985 5 00:36:43 00:01:31
4 213 KUBÍNEK František RSFK 4 M_A 1988 5 00:37:32 00:02:20
5 230 ZADÁK Karel Triexpert adidas team 5 M_B 1978 5 00:37:50 00:02:38
6 321 HÉNEK Petr AK Drnovice 6 M_A 1987 5 00:38:08 00:02:55
7 395 STEINER Tomáš AK Drnovice 7 M_A 1986 5 00:38:40 00:03:28
8 113 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 8 M_A 1992 5 00:38:54 00:03:42
9 43 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 9 M_B 1977 5 00:39:05 00:03:52
10 79 LYSÁK Vlastimil 10 M_A 1986 5 00:39:25 00:04:13
11 127 ADAMEC Milan Orel Vyškov 11 M_B 1977 5 00:39:32 00:04:20
12 11 KOTYZA Petr VSK UNI Brno / Orel Židenice 1 M_D 1970 5 00:39:39 00:04:27
13 41 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 12 M_A 1987 5 00:39:45 00:04:32
14 305 CZERNÝ Pavel Karviná 13 M_A 1981 5 00:40:00 00:04:48
15 270 HOFF Jakub Brno 14 M_B 1977 5 00:40:08 00:04:55
16 228 VINTRLÍK Martin Křepice 15 M_B 1977 5 00:40:11 00:04:59
17 369 KUČERA Josef 16 M_A 1985 5 00:40:18 00:05:05
18 47 HRDINA Tomáš Moravský Krumlov 17 M_B 1979 5 00:40:52 00:05:40
19 301 KLÍMA Tomáš EKOL TEAM o.s. 18 M_B 1980 5 00:40:54 00:05:42
20 145 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 2 M_D 1967 5 00:41:09 00:05:56
21 32 ZAVADIL Tomáš AŠK Grafobal Skalica 19 M_A 1981 5 00:41:15 00:06:02
22 137 JURČÍK Josef Skalica 20 M_B 1977 5 00:41:15 00:06:03
23 98 TOMČAL Dušan Lipov 3 M_C 1973 5 00:41:17 00:06:04
24 64 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 21 M_A 1983 5 00:41:22 00:06:10
25 67 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 1 M_F 1960 5 00:41:25 00:06:13
26 111 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 4 M_D 1968 5 00:41:30 00:06:17
27 97 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 5 M_D 1967 5 00:41:49 00:06:37
28 70 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 2 M_E 1965 5 00:42:06 00:06:53
29 220 BODIŠ Ivo newline 6 M_C 1971 5 00:42:13 00:07:01
30 341 DVOŘÁK Pavel Team PaK 22 M_A 1982 5 00:42:14 00:07:01
31 326 KŘIVÁNKOVÁ Simona ROCKTECHNIK Triatlon 1 Ž_A 1983 5 00:42:15 00:07:03
32 15 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 7 M_C 1975 5 00:42:22 00:07:09
33 61 VEVERKA Josef AC Čejkovice 3 M_F 1958 5 00:42:34 00:07:21
34 19 POKORNÝ Václav Brno 23 M_B 1978 5 00:42:37 00:07:24
35 106 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 2 Ž_A 1983 5 00:42:40 00:07:27
36 148 BÁRTA Jaroslav Sobůlky 24 M_A 1982 5 00:42:49 00:07:36
37 359 PAKAN Vlado Dema Racing Team 8 M_C 1975 5 00:42:53 00:07:40
38 251 DUŠIL Jaroslav ŽÁR TRVÁ 9 M_D 1970 5 00:43:00 00:07:48
39 267 DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ Šárka 3 Ž_A 1983 5 00:43:01 00:07:48
40 342 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 25 M_A 1993 5 00:43:03 00:07:51
41 68 ŠIMUNEK Martin Modřice 10 M_D 1966 5 00:43:03 00:07:51
42 339 TEJNIL Ivo Krokodýl Brno 26 M_A 1991 5 00:43:14 00:08:02
43 133 URBÁNEK Ivan Hostěrádky - Rešov 27 M_A 1984 5 00:43:18 00:08:06
44 62 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 4 M_F 1959 5 00:43:34 00:08:21
45 313 HUDEC Radoslav Bystrc 28 M_B 1980 5 00:43:47 00:08:35
46 292 PLEKANEC Juraj Individuální 11 M_C 1974 5 00:43:52 00:08:40
47 386 KAŠPAŘÍK Tomáš SK Přerov 12 M_C 1975 5 00:43:52 00:08:40
48 138 TRNKA Roman INA Skalica 13 M_C 1972 5 00:43:58 00:08:45
49 249 HOVĚŽÁK Pavel 14 M_C 1975 5 00:44:01 00:08:48
50 275 CHRENKA Josef AŠK Grafobal Skalica 5 M_F 1957 5 00:44:06 00:08:54
51 107 NEMČEK Stanislav Jablonica 15 M_D 1970 5 00:44:08 00:08:55
52 109 KROPÁČEK Jaroslav 16 M_D 1970 5 00:44:15 00:09:03
53 227 ZEJDA Jiří 29 M_A 1985 5 00:44:20 00:09:07
54 377 KOMÁREK Roman DHZ Ina Skalica 30 M_B 1977 5 00:44:24 00:09:11
55 142 STEHLÍK Pavel VP Agro 17 M_C 1974 5 00:44:24 00:09:12
56 307 KUNČICKÁ Jana Masaryk run 4 Ž_A 1988 5 00:44:27 00:09:14
57 122 HOCHMAN Zdeněk SK ICA Orel Bučina 31 M_A 1985 5 00:44:29 00:09:16
58 286 JAGOŠOVÁ Tereza AC Moravská Slavia Brno 5 Ž_A 1993 5 00:44:30 00:09:18
59 235 ŘEHOŘ Aleš Auto Pokorný 32 M_A 1989 5 00:44:36 00:09:24
60 357 LIŠKA Petr Tvarožná 33 M_A 1995 5 00:44:42 00:09:30
61 66 KOLLÁR Martin Kbelskí Strýci 18 M_C 1974 5 00:44:44 00:09:31
62 363 ŠTĚPÁNEK Martin 34 M_A 1981 5 00:44:44 00:09:32
63 74 MIKULA Miroslav Radošovce 6 M_F 1957 5 00:44:47 00:09:34
64 248 ELIÁŠKOVÁ Tereza AK Olymp Brno 6 Ž_A 1995 5 00:44:53 00:09:40
65 308 KUBÍČEK Jaroslav Záhorácký Frišký tým 35 M_B 1977 5 00:45:01 00:09:48
66 331 NOISEK Pavel 7 M_E 1965 5 00:45:02 00:09:49
67 25 VERDES Alexandru 36 M_A 1982 5 00:45:07 00:09:54
68 333 MĚSÍČEK Jakub DRUŽBA Sobolky 37 M_A 1990 5 00:45:15 00:10:02
69 203 HORÁK Petr Orel Silůvky 38 M_B 1976 5 00:45:18 00:10:05
70 349 ŽELEZNÁ Lada Mladá Boleslav 7 M_A 1989 5 00:45:30 00:10:17
71 370 KYJOVSKÝ Radovan Cyklo Kyjovský 39 M_A 1986 5 00:45:32 00:10:19
72 40 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 40 M_A 1985 5 00:45:41 00:10:28
73 277 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 8 M_E 1963 5 00:45:41 00:10:28
74 73 TOPOR Jaroslav AK Junior Holič 1 M_G 1954 5 00:45:42 00:10:30
75 201 MALÝ Václav Tvarožná 41 M_A 1988 5 00:45:45 00:10:32
76 136 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 19 M_C 1971 5 00:45:49 00:10:37
77 51 JURČA Jaroslav 9 M_E 1962 5 00:45:55 00:10:43
78 205 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 20 M_D 1969 5 00:45:56 00:10:43
79 233 MORAVEC Pavel - 42 M_B 1980 5 00:46:15 00:11:03
80 332 ŠŤASTNÝ Jan RED HAD 43 M_A 1989 5 00:46:15 00:11:03
81 344 DRAGOLOV Daniel FIDES 21 M_D 1967 5 00:46:16 00:11:04
82 22 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 22 M_D 1968 5 00:46:22 00:11:10
83 155 MATĚJA Roman 44 M_A 1988 5 00:46:24 00:11:12
84 125 ČERMÁK Jan Šlapanice 45 M_A 1989 5 00:46:27 00:11:15
85 271 BOUBÍN Jan BK Slavkov U Brna 10 M_E 1963 5 00:46:33 00:11:20
86 325 ŠKRLA Petr 11 M_E 1965 5 00:46:33 00:11:20
87 358 KOCÁK Ferdinand Belský Stricig 12 M_F 1957 5 00:46:33 00:11:20
88 69 HALAS Petr (ČR) AK Drnovice 23 M_C 1973 5 00:46:35 00:11:23
89 328 HAŠPL Marcel Pohořelice 46 M_B 1977 5 00:46:36 00:11:23
90 315 KRÁTKÝ Ivo Otaslavice 24 M_D 1968 5 00:46:38 00:11:26
91 337 MAREŠ Petr Brno 47 M_A 1983 5 00:46:42 00:11:30
92 29 SLOUKA Jiří Blažovice 48 M_A 1983 5 00:46:45 00:11:33
93 50 DIVIŠOVÁ_VÁCLAVKOVÁ Silvie AK Drnovice 1 Ž_C 1975 5 00:46:47 00:11:35
94 258 DOBRODĚNKA Anton AK Dubnica nad Váhom 2 M_H 1948 5 00:46:52 00:11:39
95 343 ŠKOPEK Ondrej 1 Jun 1996 5 00:46:52 00:11:40
96 375 KNOTEK David 49 M_A 1992 5 00:46:54 00:11:42
97 324 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 8 Ž_B 1978 5 00:46:56 00:11:44
98 385 STUDENÝ Lubomír BehejBrno.com 25 M_D 1967 5 00:46:58 00:11:46
99 63 KOCÚRÍKOVÁ Blažena ŠK Jablonica 2 Ž_D 1967 5 00:46:59 00:11:47
100 260 URBÁNEK JIří Slávia Liberec 50 M_A 1987 5 00:47:03 00:11:51
101 293 STUCHLÍK Radek - 51 M_A 1981 5 00:47:04 00:11:51
102 21 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 3 Ž_D 1970 5 00:47:06 00:11:53
103 378 POLÁŠEK Vít Hodonín 52 M_B 1976 5 00:47:15 00:12:03
104 254 ČTVRTEČKA Václav Blažovice 53 M_A 1994 5 00:47:17 00:12:05
105 104 FABRIK Miroslav Brno 13 M_F 1959 5 00:47:18 00:12:05
106 210 KALÁB Ondřej Blažovice 54 M_A 1992 5 00:47:25 00:12:12
107 391 SEDLÁČEK Svatopluk Brno 14 M_F 1957 5 00:47:27 00:12:15
108 255 VLASÁK Pavel 55 M_A 1989 5 00:47:32 00:12:20
109 221 KOLAJA Marcel RED HAT 56 M_B 1980 5 00:47:32 00:12:20
110 347 ČÍŽ Radim VUT Brno 26 M_C 1974 5 00:47:33 00:12:20
111 353 MRŮZEK Alexander UNI Brno - plavání 15 M_E 1965 5 00:47:34 00:12:21
112 310 JOHANÍKOVÁ Lucie AC Moravská Slavia Brno 9 Ž_A 1986 5 00:47:34 00:12:21
113 257 PIVEC Jan Oddíl Hal 3000 57 M_A 1981 5 00:47:35 00:12:22
114 20 ŠTEFANIK Martin Sokol Přísnotice 58 M_A 1981 5 00:47:36 00:12:23
115 141 CRHÁKOVÁ Eva Zetor Brno 10 Ž_A 1989 5 00:47:37 00:12:24
116 48 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 16 M_F 1958 5 00:47:38 00:12:26
117 119 BEDNAŘÍK Petr Brno 27 M_C 1971 5 00:47:39 00:12:26
118 300 HANÁKOVÁ Miroslava Sokol Bučovice 4 Ž_D 1966 5 00:47:46 00:12:34
119 39 SCHERRER Jaroslav Moravské Budějovice 17 M_F 1960 5 00:47:47 00:12:35
120 264 BAJÁK Marek 28 M_C 1972 5 00:47:58 00:12:45
121 49 ŠTĚPÁN Vladimír Moravany 29 M_C 1971 5 00:48:00 00:12:48
122 229 DOKOUPIL Petr Brno 59 M_B 1977 5 00:48:03 00:12:51
123 18 POHANKA Pavel Lotrando Brno 30 M_C 1973 5 00:48:05 00:12:52
124 266 KAŠE Jaroslav Klub běžeckých outsiderů 3 M_G 1953 5 00:48:06 00:12:53
125 83 FIKERA Michal Brno 31 M_C 1974 5 00:48:06 00:12:54
126 56 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 4 M_G 1951 5 00:48:10 00:12:58
127 31 LORENZ Marek Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 60 M_B 1979 5 00:48:16 00:13:03
128 71 BŘEZINA Aleš newline 18 M_E 1962 5 00:48:18 00:13:05
129 126 SKŘIVÁNEK Petr LRS Vyškov 32 M_D 1966 5 00:48:21 00:13:08
130 231 REDLICH Tomáš KČT Aš 61 M_A 1982 5 00:48:25 00:13:13
131 114 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 11 Ž_B 1979 5 00:48:28 00:13:15
132 350 RAMŠA Aleš Hostěnice 62 M_B 1978 5 00:48:46 00:13:33
133 35 HLAVÁČOVÁ Jaromíra 5 Ž_D 1969 5 00:48:48 00:13:35
134 55 NAVARA Karel Uherský Ostroh 5 M_H 1950 5 00:48:52 00:13:39
135 285 MAŇÁSEK Lukáš Y Soft 63 M_B 1980 5 00:48:55 00:13:43
136 212 FIALA Ondřej Slavkov u Brna 64 M_B 1976 5 00:49:04 00:13:51
137 352 PETR Lukáš TJ Favorit Brno 65 M_B 1980 5 00:49:05 00:13:52
138 156 MÍŠA Dušan Skalica 66 M_B 1978 5 00:49:05 00:13:53
139 238 NOHEL Pavel Romza Klub Blažovice 67 M_B 1978 5 00:49:06 00:13:54
140 30 FRANK Jakub 68 M_A 1985 5 00:49:06 00:13:54
141 288 NEŠPOR Martin 33 M_C 1973 5 00:49:10 00:13:57
142 76 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 19 M_F 1957 5 00:49:13 00:14:01
143 206 KOUTNÝ Jan Prostějov 34 M_C 1972 5 00:49:14 00:14:02
144 53 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 20 M_E 1964 5 00:49:16 00:14:04
145 204 PAUS Jiří Orel Hranice 69 M_B 1978 5 00:49:21 00:14:08
146 147 JÍLEK Josef AK Moravská Třebová 70 M_A 1989 5 00:49:30 00:14:17
147 314 ŠÍMOVÁ Lucie 12 Ž_A 1986 5 00:49:38 00:14:26
148 334 LOUBEK Bronislav 71 M_A 1989 5 00:49:45 00:14:32
149 272 ONDROUŠKOVÁ Ivana Blansko 6 Ž_D 1970 5 00:49:49 00:14:37
150 400 PARMA Tomáš 35 M_D 1970 5 00:49:54 00:14:42
151 123 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 72 M_A 1984 5 00:49:56 00:14:43
152 115 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 7 Ž_C 1975 5 00:50:00 00:14:48
153 393 TYLEČEK Pavel Jundrov 36 M_C 1973 5 00:50:02 00:14:50
154 207 KUNC Josef Orel Vyškov 21 M_F 1960 5 00:50:04 00:14:52
155 89 MATULOVÁ Martina newline 8 Ž_C 1972 5 00:50:06 00:14:54
156 23 HYNŠTOVÁ Marie AK Drnovice 1 Ž_F 1957 5 00:50:08 00:14:55
157 390 HAŠKA Pavel 73 M_A 1983 5 00:50:10 00:14:57
158 279 MIKITA Pavel Sever Brno 6 M_G 1952 5 00:50:11 00:14:58
159 110 KOHOUTEK Jaromír WSSC 7 M_G 1955 5 00:50:13 00:15:01
160 245 PORTÁŠÍKOVÁ Anna AŠK Grafobal Skalica 2 Ž_E 1963 5 00:50:30 00:15:18
161 398 ZIEGLER Jiří Brno 74 M_A 1986 5 00:50:44 00:15:31
162 291 JAKUS Jan Brno 75 M_B 1979 5 00:51:04 00:15:51
163 374 DERMEKOVÁ Stanislava Gbelský strýci 13 Ž_A 1985 5 00:51:07 00:15:54
164 306 HRADIL Stanislav Běžěcký klub Hodonín 22 M_F 1958 5 00:51:13 00:16:00
165 252 ŠTĚPÁNOVÁ Lenka (CZE) EKOL TEAM 14 Ž_A 1993 5 00:51:14 00:16:02
166 214 ČECH Ladislav BehejBrno.com 37 M_C 1973 5 00:51:15 00:16:02
167 282 JIŘIKOVSKÝ Martin Brno 38 M_C 1973 5 00:51:16 00:16:03
168 100 ČTVRTNÍČEK Aleš BRÜNNER SPORT CLUB 23 M_E 1961 5 00:51:18 00:16:06
169 261 HUSÁR Ferdinand Trenčín 1 M_I 1944 5 00:51:22 00:16:09
170 121 RYBÁNSKÝ Štefan ŠK Jablonica 39 M_C 1971 5 00:51:25 00:16:12
171 373 MYŠKA Radek 76 M_A 1986 5 00:51:28 00:16:16
172 88 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 3 Ž_E 1964 5 00:51:29 00:16:16
173 131 POKORNÝ Aleš ZŠ Hočovská Hodonín 40 M_C 1975 5 00:51:32 00:16:19
174 280 RÝDEL Jiří newline 77 M_A 1983 5 00:51:35 00:16:22
175 320 TUPA Roman 78 M_A 1981 5 00:51:40 00:16:28
176 102 DVOŘÁK David (CZE) 79 M_B 1976 5 00:51:42 00:16:29
177 93 KAPAVÍK Radim Přerov 80 M_A 1985 5 00:51:42 00:16:30
178 297 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 8 M_G 1955 5 00:51:43 00:16:31
179 284 HLAVATÁ Alexandra Brno 9 Ž_D 1967 5 00:51:43 00:16:31
180 274 MAREŠ Bohumil LEAR Brno 9 M_G 1951 5 00:51:48 00:16:36
181 311 ŠIMEK Matěj 81 M_A 1981 5 00:51:49 00:16:36
182 242 BRZOBOHATÝ Jiří Sokol Tvarožná 41 M_C 1975 5 00:51:51 00:16:38
183 276 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 10 M_G 1952 5 00:51:55 00:16:42
184 86 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 24 M_E 1962 5 00:51:55 00:16:42
185 302 BOHÁČ Jiří BehejBrno.com 11 M_G 1954 5 00:51:58 00:16:46
186 218 PETR Jiří KUDLOV 12 M_G 1954 5 00:51:58 00:16:46
187 78 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holič 42 M_D 1966 5 00:51:59 00:16:46
188 384 ŘEZÁČ Oto 82 M_B 1976 5 00:51:59 00:16:46
189 239 PETRŮ Roman Drnovice 83 M_B 1976 5 00:52:04 00:16:52
190 253 ODVÁŘKA Michal Blažovice 84 M_A 1995 5 00:52:15 00:17:02
191 132 PETŘÍKOVÁ Kateřina Brno 10 Ž_C 1971 5 00:52:18 00:17:06
192 90 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 13 M_H 1948 5 00:52:20 00:17:08
193 330 KVOCHOVÁ Simona 11 Ž_C 1975 5 00:52:23 00:17:10
194 45 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 25 M_F 1958 5 00:52:30 00:17:17
195 77 ČADEK Martin 26 M_F 1957 5 00:52:32 00:17:19
196 317 KALÁB Jiří 85 M_A 1989 5 00:52:39 00:17:27
197 289 VRÁNEK David Brno 86 M_B 1978 5 00:52:49 00:17:36
198 256 ZEZULKA Petr Blansko 87 M_A 1981 5 00:52:49 00:17:37
199 82 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 43 M_C 1972 5 00:52:50 00:17:37
200 250 NOVOTNÝ Ondřej 44 M_C 1973 5 00:52:56 00:17:44
201 383 HAVLÍČEK Štěpán 88 M_A 1983 5 00:53:01 00:17:49
202 101 LENHART David newline 89 M_B 1979 5 00:53:04 00:17:52
203 392 HRABÁLEK Jakub Hraspo team 90 M_A 1985 5 00:53:12 00:17:59
204 116 NEČASOVÁ Klára Brno 15 Ž_A 1994 5 00:53:12 00:17:59
205 323 SMRČKOVÁ Jana BehejBrno.com 4 Ž_E 1964 5 00:53:33 00:18:21
206 33 PORTÁŠIK Peter ASK grafobal Skalica 27 M_E 1963 5 00:53:34 00:18:21
207 87 MATULA Jaroslav Zetor Brno 45 M_D 1970 5 00:53:35 00:18:22
208 367 KRÁSNÝ Kamil 91 M_A 1987 5 00:53:45 00:18:32
209 94 ŽÁKOVSKÁ Alena horizont.Kola Novák Blansko 5 Ž_E 1962 5 00:53:48 00:18:36
210 278 KOŽUSZNIK Petr Havířov 92 M_A 1983 5 00:53:51 00:18:38
211 152 HABA Milan AC Malacky 46 M_D 1970 5 00:53:52 00:18:40
212 75 MIKUŠ Miroslav Radošovce 14 M_G 1951 5 00:53:54 00:18:41
213 327 REZNER Luboš Kuřim 28 M_E 1965 5 00:53:55 00:18:43
214 80 JÍLEK Radim 47 M_C 1971 5 00:54:00 00:18:47
215 202 HORÁKOVÁ Šárka Orel Silůvky 16 Ž_B 1977 5 00:54:00 00:18:48
216 283 BÍNA Miroslav Brno 48 M_C 1973 5 00:54:06 00:18:54
217 360 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Viki Kyjov 6 Ž_E 1963 5 00:54:13 00:19:00
218 388 CIESAROVÁ Denisa Slavkov u Brna 17 Ž_A 1989 5 00:54:17 00:19:04
219 241 BŮBELA Michal Slavkov u Brna 49 M_C 1972 5 00:54:22 00:19:09
220 345 URBÁNKOVÁ ALFERY Hana 18 Ž_A 1982 5 00:54:24 00:19:12
221 17 DERKOVÁ Jana Brno 12 Ž_C 1971 5 00:54:28 00:19:15
222 281 NEPUSTILOVÁ Monika 19 Ž_A 1981 5 00:54:31 00:19:18
223 351 ŠILHAN Vladimír BehejBrno.com 29 M_F 1957 5 00:54:33 00:19:20
224 262 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 15 M_G 1955 5 00:54:36 00:19:24
225 298 OBRDLÍK Jiří 93 M_A 1984 5 00:54:37 00:19:25
226 65 VOLAVÝ Vladimír Fit online 16 M_G 1955 5 00:54:40 00:19:27
227 26 ŠMERDA Bohuslav Viničné Šumice 17 M_G 1952 5 00:54:47 00:19:35
228 265 SLIVKA Miloš Veselí nad Moravou 30 M_F 1957 5 00:54:50 00:19:38
229 322 SZABOVÁ Dana Orel Vyškov 13 Ž_D 1967 5 00:55:00 00:19:47
230 232 VEČEŘA Michal Blažovice 94 M_A 1984 5 00:55:04 00:19:51
231 335 PLACHÝ Lukáš Koblížek Team 95 M_A 1985 5 00:55:04 00:19:52
232 368 BENDA Lubor 31 M_E 1963 5 00:55:09 00:19:57
233 396 DANĚK Roman Tvarožná 96 M_A 1981 5 00:55:22 00:20:09
234 118 NEČASOVÁ Gabriela Brno 20 Ž_A 1989 5 00:55:27 00:20:14
235 57 VOLAVÁ Ivana Fit online 7 Ž_E 1964 5 00:55:32 00:20:20
236 209 ŠKAŘOUBKOVÁ Ivana Orel Vyškov 14 Ž_C 1974 5 00:55:34 00:20:21
237 236 HROMÁDKA Patrik 97 M_B 1980 5 00:55:35 00:20:23
238 338 KUBĚNA Tomáš 98 M_A 1987 5 00:55:39 00:20:27
239 354 HRŮZA Libor 99 M_A 1983 5 00:55:42 00:20:30
240 124 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 21 Ž_A 1986 5 00:55:46 00:20:33
241 34 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 18 M_H 1946 5 00:55:53 00:20:41
242 234 UHŘÍK Jaromír Modřice 50 M_C 1973 5 00:55:55 00:20:43
243 294 DIVÁCKÝ Přemysl Tatran Kohoutovice 19 M_H 1949 5 00:55:57 00:20:45
244 295 STÖGER Karel 100 M_B 1976 5 00:55:59 00:20:47
245 329 MÁDROVÁ Lucie 15 Ž_C 1975 5 00:56:14 00:21:01
246 303 LABUDA Tomáš 101 M_A 1981 5 00:56:17 00:21:05
247 108 KUBÍČKOVÁ Jana Záhorácký Frišký tým 22 Ž_B 1976 5 00:56:20 00:21:08
248 380 ŠLEZINGER Radek Ostrovačice 102 M_A 1981 5 00:56:21 00:21:09
249 240 MALEČEK Pavel Slavkov u Brna 103 M_B 1980 5 00:56:23 00:21:10
250 299 LAŠTŮVKA Petr - 104 M_A 1981 5 00:56:28 00:21:15
251 316 DOČKALOVÁ Veronika 23 Ž_A 1988 5 00:56:31 00:21:18
252 348 ŽIGOVÁ Veronika 24 Ž_A 1990 5 00:56:36 00:21:24
253 336 BLATNÝ Oldřich 105 M_A 1982 5 00:56:54 00:21:41
254 91 DVOŘÁKOVÁ Eva Prostějov 1 Ž_G 1955 5 00:56:56 00:21:44
255 376 NAVRÁTIL Lubomír Vracov 20 M_G 1953 5 00:57:04 00:21:52
256 372 FIALOVÁ Kateřina Zbýšov 25 Ž_B 1977 5 00:57:09 00:21:57
257 208 MÁLKOVÁ Anna Orel Vyškov 8 Ž_E 1963 5 00:57:10 00:21:58
258 237 ZEJDA Ivo AC Moravská Slavia Brno 32 M_F 1956 5 00:57:13 00:22:00
259 44 SKOČOVSKÝ Roman Velatice 33 M_E 1963 5 00:57:36 00:22:24
260 269 BŘEZINA Petr newline 21 M_H 1950 5 00:57:52 00:22:39
261 129 KARAS Karel BK Hodonín 2 M_I 1945 5 00:58:01 00:22:48
262 397 JONÁKOVÁ Eliška 26 Ž_A 1985 5 00:58:08 00:22:56
263 361 SPILKA Jiří Komín 22 M_H 1950 5 00:58:09 00:22:57
264 318 USTOHAL Karel Zelene Rosice 106 M_B 1977 5 00:58:14 00:23:02
265 14 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 34 M_F 1958 5 00:58:21 00:23:09
266 58 STRÁNÍK Aleš Blansko 23 M_H 1950 5 00:58:23 00:23:11
267 222 TOMANOVÁ Lenka Orel Vyškov 27 Ž_B 1976 5 00:58:27 00:23:15
268 364 ČERVINKA František Brno 35 M_E 1961 5 00:58:29 00:23:16
269 246 HAJOSSY Miroslav Kovalob 24 M_H 1946 5 00:58:44 00:23:31
270 1 SEDLÁČEK Pavel Orel Starý Lískovec 25 M_G 1953 5 00:58:45 00:23:33
271 60 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 2 Ž_G 1954 5 00:58:47 00:23:35
272 247 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 36 M_F 1956 5 00:58:49 00:23:37
273 346 KURA Jakub 107 M_A 1991 5 00:58:50 00:23:37
274 312 SZÖKEOVÁ Jana Brno 9 Ž_E 1965 5 00:58:58 00:23:45
275 362 KONEČNÝ Jaroslav Tri LAMY Brno 51 M_D 1969 5 00:58:59 00:23:47
276 259 DOSTÁLOVÁ Vendula Hal 3000 28 Ž_A 1981 5 00:59:02 00:23:50
277 130 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 16 Ž_D 1970 5 00:59:27 00:24:14
278 112 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 17 Ž_C 1971 5 00:59:37 00:24:25
279 149 DOČKALOVÁ Věra Šťastní běžci 29 Ž_B 1976 5 00:59:43 00:24:31
280 54 BŘEZINOVÁ Renata newline 18 Ž_C 1975 5 00:59:44 00:24:32
281 27 JIRÁSEK Vladimír Prdlavka SSSR Modřice 26 M_G 1953 5 00:59:47 00:24:35
282 244 KOVAŘÍK František Břeclav 27 M_H 1946 5 00:59:53 00:24:40
283 96 ZEMAN Martin Kr. Pole 37 M_E 1963 5 00:59:57 00:24:44
284 224 BUČEK Štěpán Orel Jiříkovice 2 Jun 2001 5 01:00:14 00:25:01
285 150 KRATOCHVÍLOVÁ Taťána Kupařovice 19 Ž_C 1973 5 01:00:15 00:25:02
286 139 CRHÁK Luděk MSD Brno J-elita 38 M_F 1959 5 01:00:23 00:25:10
287 92 BULÍN Martin Přerov 108 M_A 1985 5 01:00:27 00:25:14
288 36 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 39 M_E 1961 5 01:00:27 00:25:14
289 217 SVOBODOVÁ Martina BehejBrno.com 20 Ž_C 1975 5 01:00:32 00:25:19
290 355 MRŮZKOVÁ Pavlína UNI Brno - plavání 21 Ž_D 1970 5 01:00:32 00:25:19
291 268 VOJTOVÁ Barbora 30 Ž_A 1984 5 01:00:46 00:25:34
292 38 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 10 Ž_E 1965 5 01:00:53 00:25:41
293 134 PELC Vít OZZY Brno 52 M_D 1967 5 01:00:55 00:25:42
294 399 BOBKOVÁ Milada Brno 31 Ž_A 1982 5 01:00:55 00:25:43
295 211 KALÁB Alois Orel Blažovice 28 M_H 1949 5 01:01:03 00:25:51
296 309 DANĚK Jiří Romza Klub Blažovice 109 M_A 1981 5 01:01:04 00:25:51
297 215 VALTR Luboš Romza Klub Blažovice 110 M_B 1977 5 01:01:04 00:25:51
298 394 BARTÁK Jan Kobylnice 111 M_A 1990 5 01:01:04 00:25:52
299 290 DRÁPAL Ivan Jiříkovice 40 M_E 1964 5 01:01:19 00:26:07
300 46 MAREK Jakub Popocatepetl Znojmo 3 Jun 1999 5 01:01:20 00:26:08
301 81 SLÁMA Vladimír Marvan tým 29 M_G 1954 5 01:01:26 00:26:13
302 153 ŠMÍD Petr Hrušky 112 M_B 1980 5 01:01:43 00:26:31
303 59 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 30 M_G 1952 5 01:01:52 00:26:39
304 304 TOMÁNKOVÁ Dana Orel Křenovice 32 Ž_B 1979 5 01:02:19 00:27:07
305 219 TIHELKA Petr Hostěrádky - Rešov 113 M_B 1979 5 01:02:52 00:27:39
306 144 HÝBLOVÁ Monika Hrušovany u Brna 1 Jky 1999 5 01:03:09 00:27:57
307 216 LANGROVÁ Martina Romza Klub Blažovice 33 Ž_A 1989 5 01:04:39 00:29:27
308 128 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 3 M_I 1945 5 01:04:39 00:29:27
309 223 DRÁPAL Pavel 41 M_E 1963 5 01:05:14 00:30:02
310 105 FABRIKOVÁ Blanka Brno 11 Ž_F 1960 5 01:06:09 00:30:57
311 42 HOLÝ Josef Orel Židenice 4 M_I 1941 5 01:06:42 00:31:30
312 365 BAUMLOVÁ Sabina 34 Ž_A 1993 5 01:07:02 00:31:50
313 151 ŠVORCOVÁ Hanka Malacky 35 Ž_B 1978 5 01:07:36 00:32:23
314 296 PLANKA Vojtěch BK VP Malacky 31 M_G 1955 5 01:07:36 00:32:23
315 287 DUDOVÁ Silvie 36 Ž_B 1979 5 01:07:48 00:32:35
316 226 MACH Jiř Brno 42 M_E 1962 5 01:07:52 00:32:40
317 366 SOLDÁNOVÁ Helena newline 22 Ž_C 1972 5 01:08:21 00:33:08
318 120 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 3 Ž_G 1953 5 01:08:30 00:33:17
319 37 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 1 Ž_I 1938 5 01:09:06 00:33:53
320 381 KREJČÍŘ Jan Dědci Sobě 114 M_B 1980 5 01:09:14 00:34:01
321 379 ČADOVÁ Adéla 37 Ž_A 1983 5 01:09:56 00:34:43
322 135 PELCOVÁ Kateřina OZZY Brno 2 Jky 1998 5 01:10:08 00:34:55
323 84 HÁNA Květoslav (ČR) Svatobořice Mistřín 5 M_I 1937 5 01:10:08 00:34:56
324 356 CUPALOVÁ Eva Sokol Bučovice 4 Ž_H 1947 5 01:11:36 00:36:23
325 146 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 43 M_F 1960 5 01:13:10 00:37:57
326 52 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 12 Ž_E 1964 5 01:13:20 00:38:08
327 389 KUBÍK Radomír Triatlon 44 M_E 1964 5 01:13:27 00:38:14
328 382 KREJČÍŘOVÁ Lívia Holubice 38 Ž_A 1986 5 01:17:25 00:42:13
329 28 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 5 Ž_G 1955 5 01:18:15 00:43:03
330 85 MACHALA Jaroslav (ČR) Spartak Hluk 6 M_I 1938 5 01:24:58 00:49:46

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 24 VÉGH Ondrej Újezd u Brna M_D 1966
DNF 154 ČERNÁ Andrea Viničné Šumice Ž_A 1991
DNF 225 BUČEK Jan Jiříkovice Jun 2000
DNF 273 KRIEG Petr BMT Brno M_H 1949
DNF 340 ROŠKO Daniel M_A 1982
DNF 371 VYSLOUŽIL Libor EKOL ELITE TRIATLON TEAM M_A 1989

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

28.03.2019 16:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
06.04.2019 08:00
BT 2019 - Silniční běh Velká Morava
07.04.2019 08:00
BBP 10 - Brněnská přehrada
11.04.2019 17:00
BB 2 - Běh na Kraví horu
27.04.2019 08:00
Jarní běh severem 2019
27.04.2019 08:00
Rohálovská 50ka MTB
28.04.2019 08:00
2. FORCE SPAC - Olšovské okruhy 2019 + BABY SPAC
30.04.2019 15:00
Z bačkor do tenisek
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.