Rychlé novinky:

06.04.2019: Místo registrace BBP Přehrada

06.04.2019: Brožura BT 2019

BT 2015 Velká Cena města Holíč - Seriál 10km - kategorie dle BT

Datum pořádání od 12.09.2015 08:00 do 12.09.2015 18:00
Hlavní rozhodčíPavel Bíla
Technický delegátPetr Kotyza
Zpracování výsledkůLukáš Kučera
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 10:50 hod

Seriál závodůBěžecká tour 2015
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)8,90
Počet kol1
Počet závodníků182
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 399 KUČERA Lukáš VSK Univerzita Brno 1 M_A 1981 2 00:28:50
2 46 ROSA Ondřej VSK UNI Brno / Orel Židenice 2 M_A 1988 2 00:29:50 00:01:00
3 47 SUK Ladislav VSK Univerzita Brno 3 M_A 1983 2 00:30:06 00:01:16
4 29 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 1 M_C 1973 2 00:30:18 00:01:28
5 280 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 4 M_B 1977 2 00:30:20 00:01:30
6 27 TOMČAL Dušan Lipov 2 M_C 1973 2 00:30:24 00:01:34
7 64 GRÜN Vojtěch VSK Univerzita Brno 5 M_A 1992 2 00:30:41 00:01:51
8 257 ZALUBIL Zdenko AŠK Grafobal Skalica 6 M_A 1984 2 00:30:55 00:02:05
9 11 KOTYZA Petr VSK Univerzita Brno 3 M_D 1970 2 00:31:02 00:02:12
10 282 PSOTA Andrej AŠK Skalica 4 M_D 1970 2 00:31:36 00:02:46
11 60 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 5 M_D 1968 2 00:31:59 00:03:09
12 238 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 1 M_F 1960 2 00:32:05 00:03:15
13 231 VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice 7 M_B 1977 2 00:32:26 00:03:36
14 278 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 6 M_C 1975 2 00:32:34 00:03:44
15 311 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 2 M_E 1965 2 00:32:56 00:04:06
16 89 JURČÍK Josef Skalica 8 M_B 1977 2 00:32:56 00:04:06
17 70 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 9 M_A 1983 2 00:33:01 00:04:11
18 262 FERENC Luboš Fešák team 7 M_C 1972 2 00:33:03 00:04:13
19 83 ZAVADIL Tomáš AŠK Grafobal Skalica 10 M_A 1981 2 00:33:05 00:04:15
20 28 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 8 M_D 1967 2 00:33:10 00:04:20
21 210 PALOTÁS Bálint Hungaria 11 M_A 1983 2 00:33:25 00:04:35
22 85 HOCHMAN Zdeněk SK ICA 12 M_A 1985 2 00:33:32 00:04:42
23 223 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 3 M_F 1959 2 00:33:45 00:04:55
24 224 ŠMÝD Jaroslav BK Hodonín 1 M_G 1955 2 00:33:49 00:04:59
25 301 BELLAY Jan Skalica 13 M_A 1982 2 00:34:00 00:05:10
26 30 NEMČEK Stanislav Jablonica 9 M_D 1970 2 00:34:13 00:05:23
27 304 KORVAS Josef AK Hodonín 4 M_E 1964 2 00:34:13 00:05:23
28 266 KAŠPAŘÍK Tomáš SK Přerov 10 M_C 1975 2 00:34:14 00:05:24
29 57 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž_A 1983 2 00:34:17 00:05:27
30 208 PORTÁŠIK Peter AŠK Grafobal Skalica 5 M_E 1963 2 00:34:21 00:05:31
31 302 TRNKA Roman INA Skalica 11 M_C 1972 2 00:34:23 00:05:33
32 52 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 12 M_C 1975 2 00:34:31 00:05:41
33 225 VEVERKA Josef AC Čejkovice 6 M_F 1958 2 00:34:31 00:05:41
34 67 TOPOR Jaroslav AK Junior Holič 2 M_G 1954 2 00:34:46 00:05:56
35 312 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 14 M_A 1993 2 00:34:48 00:05:58
36 86 KOMÁREK Roman DHZ Ina Skalica 15 M_B 1977 2 00:34:49 00:05:59
37 220 KUBÍČEK Jaroslav Záhorácký Frišký tým 16 M_B 1977 2 00:34:50 00:06:00
38 307 ZÁHONČÍK David Jako Borský Mikuláš 17 M_A 1990 2 00:34:55 00:06:05
39 56 JURČA Jaroslav 7 M_E 1962 2 00:35:08 00:06:18
40 290 HERCEG Adam Časta 18 M_A 1981 2 00:35:22 00:06:32
41 274 MĚSÍČEK Jakub DRUŽBA Sobolky 19 M_A 1990 2 00:35:23 00:06:33
42 74 HALAS Petr (ČR) AK Drnovice 13 M_C 1973 2 00:35:27 00:06:37
43 270 MESÍČEK Andrej BK Vktoria Horné Orešany 20 M_A 1993 2 00:35:29 00:06:39
44 314 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 8 M_E 1963 2 00:35:30 00:06:40
45 258 DOBRODĚNKA Anton AK Dubnica nad Váhom 1 M_H 1948 2 00:35:31 00:06:41
46 248 CHRENKA Josef AŠK Grafobal Skalica 9 M_F 1957 2 00:35:36 00:06:46
47 78 DANEŠ Martin HC Lvi Břeclav 21 M_A 1985 2 00:35:41 00:06:51
48 256 KOLLÁR Martin Gbelský strýci 14 M_C 1974 2 00:35:44 00:06:54
49 245 TOMEČEK Antonín Uherský Ostroh 15 M_D 1968 2 00:35:49 00:06:59
50 26 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 2 M_H 1950 2 00:35:51 00:07:01
51 69 SLOUKA Jiří Blažovice 22 M_A 1983 2 00:35:54 00:07:04
52 271 BLAŽO Vladislav BK Vktoria Horné Orešany 16 M_C 1971 2 00:36:15 00:07:25
53 322 KOCÁK Ferdinand Belský Stricig 10 M_F 1957 2 00:36:23 00:07:33
54 45 DIVIŠOVÁ_VÁCLAVKOVÁ Silvie AK Drnovice 1 Ž_C 1975 2 00:36:40 00:07:50
55 48 MIKULA Miroslav Radošovce 11 M_F 1957 2 00:36:42 00:07:52
56 298 TOMEČEK Jiří Vnorovy 23 M_A 1983 2 00:36:44 00:07:54
57 277 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 17 M_D 1969 2 00:37:09 00:08:19
58 217 MACHAČ Milan Břeclav 12 M_E 1965 2 00:37:14 00:08:24
59 50 SCHERRER Jaroslav Moravské Budějovice 13 M_F 1960 2 00:37:19 00:08:29
60 243 TOMEK Radovan Skalica 24 M_A 1987 2 00:37:22 00:08:32
61 53 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 25 M_A 1985 2 00:37:23 00:08:33
62 96 FABRIK Miroslav Brno 14 M_F 1959 2 00:37:23 00:08:33
63 58 KOCÚRÍKOVÁ Blažena ŠK Jablonica 1 Ž_D 1967 2 00:37:28 00:08:38
64 300 BŘEZINA Aleš newline 15 M_E 1962 2 00:37:32 00:08:42
65 79 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 18 M_C 1971 2 00:37:40 00:08:50
66 230 ČERMÁK Gabriel 26 M_B 1979 2 00:37:48 00:08:58
67 327 POLÁŠEK Vít Hodonín 27 M_B 1976 2 00:37:51 00:09:01
68 51 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 16 M_E 1962 2 00:37:52 00:09:02
69 68 NAVARA Karel Uherský Ostroh 3 M_H 1950 2 00:37:53 00:09:03
70 31 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 2 Ž_B 1979 2 00:37:57 00:09:07
71 244 PALKOVIČ Pavol AK Junior Holič 17 M_F 1959 2 00:38:04 00:09:14
72 94 MÍŠA Dušan Skalica 28 M_B 1978 2 00:38:12 00:09:22
73 222 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 3 M_G 1951 2 00:38:14 00:09:24
74 73 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 18 M_E 1964 2 00:38:22 00:09:32
75 272 BLAŽO Eduard BK Viktoria Horné Orešany 29 M_A 1991 2 00:38:23 00:09:33
76 297 ČUVALA Štefan Brezová pod Bradlom 30 M_B 1976 2 00:38:23 00:09:33
77 279 KAŠE Jaroslav Klub běžeckých outsiderů 4 M_G 1953 2 00:38:30 00:09:40
78 14 HLAVÁČOVÁ Jaromíra Brno 2 Ž_D 1969 2 00:38:44 00:09:54
79 252 NOVÁK Viliam Ž S Bratislava 1 M_I 1942 2 00:38:45 00:09:55
80 323 HUJÍK Peter Gbelskí strýci 19 M_D 1970 2 00:38:46 00:09:56
81 265 BARTOVIČ Juraj Zeleněč 31 M_B 1980 2 00:38:49 00:09:59
82 255 VÍT Vojtěch AC Okrouhlá 32 M_A 1991 2 00:38:50 00:10:00
83 75 KUNC Josef LRS Vyškov 19 M_F 1960 2 00:38:51 00:10:01
84 286 CRHÁKOVÁ Eva Zetor Brno 2 Ž_A 1989 2 00:39:02 00:10:12
85 49 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 20 M_F 1957 2 00:39:07 00:10:17
86 54 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holič 20 M_D 1966 2 00:39:07 00:10:17
87 285 VYDARENÝ Vladislav Grafo Banská Bystrica 21 M_D 1966 2 00:39:33 00:10:43
88 59 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 3 Ž_C 1975 2 00:39:37 00:10:47
89 34 MATULOVÁ Martina newline 4 Ž_C 1972 2 00:39:47 00:10:57
90 62 HYNŠTOVÁ Marie (ČR) AK Drnovice 3 Ž_F 1957 2 00:39:47 00:10:57
91 42 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 4 Ž_E 1964 2 00:39:48 00:10:58
92 232 ŠKOJEC Peter Holíč 21 M_E 1965 2 00:40:02 00:11:12
93 44 UHEREK Miloslav Bzenec 22 M_C 1972 2 00:40:11 00:11:21
94 209 PORTÁŠÍKOVÁ Anna AŠK Grafobal Skalica 5 Ž_E 1963 2 00:40:13 00:11:23
95 236 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 4 M_H 1948 2 00:40:24 00:11:34
96 318 STANČIAK Boris 33 M_B 1977 2 00:40:30 00:11:40
97 33 MIKUŠ Miroslav Radošovce 5 M_G 1951 2 00:40:30 00:11:40
98 268 HRADIL Stanislav Běžěcký klub Hodonín 22 M_F 1958 2 00:40:31 00:11:41
99 246 DERMEKOVÁ Stanislava Gbelský strýci 3 Ž_A 1985 2 00:40:34 00:11:44
100 38 HLAVATÁ Alexandra Brno 6 Ž_D 1967 2 00:40:35 00:11:45
101 88 POKORNÝ Aleš ZŠ Hočovská Hodonín 23 M_C 1975 2 00:40:39 00:11:49
102 250 KRAJČIOVÁ Vladimíra Fitnes klub Trenčín 5 Ž_C 1974 2 00:40:49 00:11:59
103 251 KRAJČI Rorand Fitnes klub Trenčín 24 M_C 1974 2 00:40:50 00:12:00
104 260 HUSÁR Ferdinand Trenčín 2 M_I 1944 2 00:41:09 00:12:19
105 92 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 5 M_H 1949 2 00:41:14 00:12:24
106 242 GRUNNER Juraj 34 M_A 1991 2 00:41:20 00:12:30
107 275 SLIVKA Miloš Veselí nad Moravou 23 M_F 1957 2 00:41:25 00:12:35
108 37 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 24 M_F 1958 2 00:41:29 00:12:39
109 254 STOLÁRIK Peter Vrbové 6 M_H 1947 2 00:41:59 00:13:09
110 299 DUDO Vladimír Holíč 35 M_A 1985 2 00:42:20 00:13:30
111 247 DERMEKOVÁ Andrea TTK MR Skalica 4 Ž_A 1981 2 00:42:39 00:13:49
112 25 KARAS Karel BK Hodonín 3 M_I 1945 2 00:43:02 00:14:12
113 93 RYBÁNSKÝ Štefan ŠK Jablonica 25 M_C 1971 2 00:43:03 00:14:13
114 226 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 6 M_G 1955 2 00:43:07 00:14:17
115 294 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Viki Kyjov 7 Ž_E 1963 2 00:43:09 00:14:19
116 289 RYBANSKÝ Matuš ŠK Jablonica 36 Jun 1998 2 00:43:10 00:14:20
117 40 VOLAVÝ Vladimír Fit online 7 M_G 1955 2 00:43:13 00:14:23
118 15 DERKOVÁ Jana Brno 6 Ž_C 1971 2 00:43:18 00:14:28
119 35 MATULA Jaroslav Zetor Brno 26 M_D 1970 2 00:43:19 00:14:29
120 295 BREHOVSKÝ Tomáš Senica 37 M_A 1983 2 00:43:19 00:14:29
121 287 HYŽA Ivan 27 M_C 1975 2 00:43:22 00:14:32
122 292 MICHÁLEK Martin Skalica 38 M_B 1978 2 00:43:45 00:14:55
123 41 STRÁNÍK Aleš Blansko 7 M_H 1950 2 00:43:47 00:14:57
124 293 PAVLÍK Ammbróz Trnava 8 M_G 1951 2 00:44:00 00:15:10
125 326 GABIK Peter 39 M_A 1981 2 00:44:13 00:15:23
126 32 KUBÍČKOVÁ Jana Záhorácký Frišký tým 7 Ž_B 1976 2 00:44:17 00:15:27
127 36 MAREK Jakub Popocatepetl Znojmo 40 Jun 1999 2 00:44:26 00:15:36
128 66 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 25 M_F 1958 2 00:44:41 00:15:51
129 319 TOPOLČÁNY Rastislav 41 M_B 1979 2 00:44:45 00:15:55
130 24 SLEZÁK Pavol Bratislava 28 M_C 1974 2 00:44:55 00:16:05
131 84 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 29 M_D 1966 2 00:44:57 00:16:07
132 313 STACHA Vojtěch Gazarka Šaštín 26 M_E 1961 2 00:44:58 00:16:08
133 39 VOLAVÁ Ivana Fit online 8 Ž_E 1964 2 00:45:28 00:16:38
134 90 CRHÁK Luděk MSD Brno J-elita 27 M_F 1959 2 00:45:45 00:16:55
135 261 CVEČKOVÁ Anna Štefanov 5 Ž_A 1986 2 00:45:49 00:16:59
136 87 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 9 Ž_D 1970 2 00:46:05 00:17:15
137 249 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 10 Ž_E 1965 2 00:46:07 00:17:17
138 216 KOVAŘÍK František Břeclav 8 M_H 1946 2 00:46:14 00:17:24
139 229 HAJOSSY Miroslav Kovalob 9 M_H 1946 2 00:46:25 00:17:35
140 303 ŠLAMBORA Tomáš Holíč 42 M_A 1987 2 00:46:30 00:17:40
141 212 VARMUŽA Jan MU Brezová 9 M_G 1952 2 00:46:42 00:17:52
142 310 TIRPAK Onrej Senica 10 M_H 1948 2 00:46:45 00:17:55
143 8 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 28 M_F 1956 2 00:46:58 00:18:08
144 17 KOCÁK Ján AK Junior Holič 4 M_I 1940 2 00:47:08 00:18:18
145 281 KUNOVSKÁ Miroslava 11 Ž_D 1968 2 00:47:10 00:18:20
146 264 BEDNÁRIK Anton Fešák team 29 M_E 1961 2 00:47:10 00:18:20
147 234 DUFKOVÁ Katarína Holíč 12 Ž_D 1968 2 00:47:18 00:18:28
148 61 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 8 Ž_C 1971 2 00:47:22 00:18:32
149 218 ORTH Ján Zohor 30 M_E 1963 2 00:47:23 00:18:33
150 241 GRUNNER Andrej 43 M_A 1989 2 00:48:00 00:19:10
151 91 BŘEZINOVÁ Renata newline 9 Ž_C 1975 2 00:48:24 00:19:34
152 65 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 13 Ž_G 1954 2 00:48:46 00:19:56
153 63 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 5 M_I 1945 2 00:48:55 00:20:05
154 43 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 10 M_G 1952 2 00:49:06 00:20:16
155 276 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 10 Ž_B 1977 2 00:49:08 00:20:18
156 80 PELCOVÁ Kateřina OZZY Brno 6 Jky 1998 2 00:49:18 00:20:28
157 235 OLIVOVÁ Lubica 14 Ž_E 1965 2 00:49:47 00:20:57
158 233 ŠKOJCOVÁ Vladimíra Holíč 15 Ž_D 1966 2 00:49:48 00:20:58
159 284 PLANKA Vojtěch BK VP Malacky 11 M_G 1955 2 00:49:55 00:21:05
160 97 FABRIKOVÁ Blanka Brno 16 Ž_F 1960 2 00:50:08 00:21:18
161 211 HODÁŇ Josef Prietrž 11 M_H 1949 2 00:50:12 00:21:22
162 305 PLEVZA Ivan Klub důchodců Trnava 12 M_G 1951 2 00:50:32 00:21:42
163 296 WALDECKER Pavol Senica 31 M_F 1956 2 00:51:37 00:22:47
164 219 STANEK Peter ŠK Jablonica 44 M_A 1983 2 00:52:37 00:23:47
165 325 BAUML Sabina 7 Ž_A 1993 2 00:52:54 00:24:04
166 273 BLAŽOVÁ Lucia BK Viktoria Horné Orešany 8 Ž_A 1993 2 00:53:40 00:24:50
167 320 PETRÁŠ Marek DHZ Senica 45 M_A 1986 2 00:55:08 00:26:18
168 81 ŠVORCOVÁ Hanka Malacky 11 Ž_B 1978 2 00:55:18 00:26:28
169 82 HABA Milan AC Malacky 30 M_D 1970 2 00:55:19 00:26:29
170 71 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 17 Ž_E 1964 2 00:55:24 00:26:34
171 76 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 18 Ž_G 1953 2 00:55:44 00:26:54
172 239 ŠKOJCOVÁ Klára SOŠ Holíč 9 Ž_A 1987 2 00:55:53 00:27:03
173 240 NOVÁK Erik 46 M_B 1980 2 00:55:53 00:27:03
174 4 VLČEJ Jozef Holíč 47 M_A 1985 2 00:56:33 00:27:43
175 7 JOZEFOVIČ Milan Holíč 48 M_B 1978 2 00:56:33 00:27:43
176 2 ČAMBAL Zdenko Mesto Holič 32 M_E 1962 2 00:56:33 00:27:43
177 5 ŠEBESTA Pavel Holíč 33 M_E 1964 2 00:56:35 00:27:45
178 55 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 19 Ž_I 1938 2 00:56:36 00:27:46
179 288 SELECKÝ Pavel Klub důchodců 6 M_I 1937 2 00:57:27 00:28:37
180 77 CUPALOVÁ Eva Sokol Bučovice 20 Ž_H 1947 2 00:57:37 00:28:47
181 237 MACHALA Jaroslav (ČR) Spartak Hluk 7 M_I 1938 2 01:03:05 00:34:15

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 308 ZÁHONČÍK Jan Jako Borský Mikuláš M_E 1965

<< zpět

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.