Rychlé novinky:

15.01.2019: Kupón 800Kč na oblečení BBP

28.09.2018: Brožura BBP 2018/19

BT 2015 - Šaratice, Mohyla Míru - Seriál 12km - kategorie dle seriálu BT

Datum pořádání od 07.06.2015 08:30 do 07.06.2015 15:00
Hlavní rozhodčíMgr. Petr Kotyza st.
Zpracování výsledkůLukáš Kučera
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 12:00 hod

Seriál závodůBěžecká tour 2015
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)12,30
Počet kol1
Počet závodníků197
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 2 KUČERA Martin VSK Univerzita Brno 1 M_B 1980 1 00:40:33
2 3 KUČERA Lukáš VSK Univerzita Brno 2 M_A 1981 1 00:42:20 00:01:47
3 42 TOMČAL Dušan Lipov 1 M_C 1973 1 00:43:45 00:03:12
4 11 KOTYZA Petr VSK Univerzita Brno 2 M_D 1970 1 00:44:19 00:03:46
5 262 HÉNEK Petr Kovalovice 3 M_A 1987 1 00:44:26 00:03:53
6 61 LYSÁK Vlastimil Mikulov 4 M_A 1986 1 00:44:45 00:04:12
7 13 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 5 M_B 1977 1 00:45:39 00:05:06
8 240 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 6 M_A 1993 1 00:45:47 00:05:13
9 65 GLIER Michal AC Moravská Slavia Brno 7 M_A 1982 1 00:46:16 00:05:42
10 206 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 3 M_D 1967 1 00:47:00 00:06:27
11 78 HÝBL Jiří Hrušovany u Brna 4 M_D 1967 1 00:47:33 00:07:00
12 68 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 8 M_A 1983 1 00:47:37 00:07:04
13 87 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 5 M_D 1968 1 00:47:45 00:07:11
14 315 JURČÍK Josef Skalica 9 M_B 1977 1 00:48:05 00:07:31
15 247 KLIMEŠ Jakub AK Hodonín 10 Jun 1996 1 00:48:10 00:07:36
16 227 BODIŠ Ivo newline 6 M_C 1971 1 00:48:11 00:07:38
17 244 ŽIGO Martin Behame.sk 11 M_A 1989 1 00:48:24 00:07:51
18 116 BREZOVSKÝ Dušan Belský Stricig 1 M_E 1965 1 00:48:33 00:07:59
19 27 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 2 M_F 1959 1 00:48:39 00:08:05
20 91 ŠIMUNEK Martin Modřice 7 M_D 1966 1 00:48:51 00:08:18
21 115 KAŠPAŘÍK Tomáš SK Přerov 8 M_C 1975 1 00:49:05 00:08:32
22 44 PORTÁŠIK Peter ASK grafobal Skalica 3 M_E 1963 1 00:49:22 00:08:49
23 307 KRATOCHVÍL Pavel Sokol Rudíkov 4 M_F 1960 1 00:49:31 00:08:57
24 211 FIALA Dan Týnec 12 Jun 1997 1 00:49:52 00:09:19
25 29 VEVERKA Josef AC Čejkovice 5 M_F 1958 1 00:49:57 00:09:24
26 212 FIALA Andrej Týnec 13 Jun 1998 1 00:50:03 00:09:30
27 310 HOCHMAN Zdeněk SK ICA Orel Bučina 14 M_A 1985 1 00:50:26 00:09:53
28 84 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž_A 1983 1 00:50:32 00:09:59
29 252 HOVĚŽÁK Pavel 9 M_C 1975 1 00:50:36 00:10:03
30 93 VLASÁK Miroslav Huora 15 M_A 1988 1 00:50:46 00:10:12
31 210 FARKAŠ Aleš AŠK Grafobal Skalica 10 M_C 1975 1 00:51:00 00:10:26
32 259 TRNKA Roman INA Skalica 11 M_C 1972 1 00:51:01 00:10:28
33 100 FLORIÁN Radim Brno 12 M_D 1970 1 00:51:11 00:10:38
34 33 KOMÁREK Roman DHZ Ina Skalica 16 M_B 1977 1 00:51:16 00:10:43
35 230 PATAKI Patrik AK Drnovice 17 M_B 1980 1 00:51:29 00:10:55
36 31 HALAS Petr AK Drnovice 13 M_C 1973 1 00:51:47 00:11:14
37 201 KUBÍČEK Jaroslav Senica 18 M_B 1977 1 00:51:52 00:11:19
38 37 NEMČEK Stanislav Jablonica 14 M_D 1970 1 00:51:57 00:11:24
39 14 URBÁNEK Ivan Břeclav 19 M_A 1984 1 00:52:05 00:11:31
40 39 MIKULA Miroslav Radošovce 6 M_F 1957 1 00:52:27 00:11:53
41 305 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 15 M_C 1975 1 00:52:38 00:12:04
42 52 ZAVADIL Tomáš AŠK Grafobal Skalica 20 M_A 1981 1 00:53:00 00:12:27
43 218 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 7 M_E 1963 1 00:53:27 00:12:54
44 15 KUBÁNEK Martin VSK Univerzita Brno 21 M_A 1986 1 00:53:42 00:13:09
45 106 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 M_H 1950 1 00:53:59 00:13:26
46 224 HRBÁČEK Karel Útěchov 16 M_D 1968 1 00:54:13 00:13:40
47 202 CHRENKA Josef AŠK Grafobal Skalica 8 M_F 1957 1 00:54:20 00:13:47
48 50 NAVARA Karel Uherský Ostroh 2 M_H 1950 1 00:54:33 00:13:59
49 241 ŠEVČÍK Kamil Bučovice 22 M_B 1978 1 00:54:38 00:14:05
50 261 KOCÁK Ferdinand Belský Stricig 9 M_F 1957 1 00:54:42 00:14:08
51 86 TOPOR Jaroslav AK Junior Holič 3 M_G 1954 1 00:54:48 00:14:15
52 49 DIVIŠOVÁ_VÁCLAVKOVÁ Silvie AK Drnovice 1 Ž_C 1975 1 00:54:51 00:14:18
53 63 ZOUHAR Libor Brno-Líšeň 23 M_A 1985 1 00:55:01 00:14:28
54 306 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 17 M_C 1971 1 00:55:07 00:14:34
55 30 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 4 M_G 1951 1 00:55:11 00:14:38
56 66 SCHERRER Jaroslav Moravské Budějovice 10 M_F 1960 1 00:55:14 00:14:41
57 77 FIEDLER Jan AC Moravská Slavia Brno 11 M_F 1956 1 00:55:23 00:14:49
58 223 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 18 M_D 1969 1 00:55:23 00:14:50
59 216 MEZERA Pavel Sokol Bílovice nad Svitavou 19 M_D 1968 1 00:55:36 00:15:03
60 235 ANDERLOVÁ Dorota AC Moravská Slavia Brno 2 Ž_B 1978 1 00:55:51 00:15:18
61 89 KOCÚRÍKOVÁ Blažena ŠK Jablonica 1 Ž_D 1967 1 00:56:11 00:15:38
62 98 KOLLÁR Martin Kbelskí Strýci 20 M_C 1974 1 00:56:30 00:15:57
63 225 KADLEC Roman Šaratice 24 M_A 1988 1 00:56:40 00:16:07
64 219 SKYBA Martin Fit on line 12 M_E 1962 1 00:56:42 00:16:08
65 234 ŠKRLA Petr 13 M_E 1965 1 00:56:51 00:16:18
66 62 JURČA Jaroslav :-) 14 M_E 1962 1 00:56:59 00:16:25
67 237 POLÁŠEK Vít Hodonín 25 M_B 1976 1 00:57:04 00:16:31
68 60 MAREK Jaromír STS Chvojkovice-Brod 15 M_E 1964 1 00:57:06 00:16:33
69 43 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 3 Ž_B 1979 1 00:57:11 00:16:38
70 313 FABRIK Miroslav newline 16 M_F 1959 1 00:57:21 00:16:48
71 4 HLAVÁČOVÁ Jaromíra 2 Ž_D 1969 1 00:57:24 00:16:51
72 46 BEDNAŘÍK Petr Brno 21 M_C 1971 1 00:57:36 00:17:03
73 120 DERMEKOVÁ Stanislava Gbelský strýci 2 Ž_A 1985 1 00:57:41 00:17:07
74 55 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 17 M_E 1964 1 00:57:42 00:17:09
75 41 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holič 22 M_D 1966 1 00:57:45 00:17:12
76 203 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 18 M_F 1957 1 00:57:55 00:17:21
77 76 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 3 Ž_E 1964 1 00:57:58 00:17:25
78 51 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 4 Ž_C 1975 1 00:58:04 00:17:31
79 53 RYBÁNSKÝ Štefan ŠK Jablonica 23 M_C 1971 1 00:58:09 00:17:36
80 214 DOBRODĚNKA Anton AK Dubnica nad Váhom 5 M_H 1948 1 00:58:13 00:17:40
81 35 JARÁBEK Jan Záhorácký Frišký tým 26 M_B 1976 1 00:58:19 00:17:46
82 231 BŘEZINA Aleš Brno 19 M_E 1962 1 00:59:07 00:18:34
83 308 SLOUKA Jiří Blažovice 27 M_A 1983 1 00:59:20 00:18:47
84 318 MILKA Zdeněk Brno 28 M_A 1984 1 00:59:24 00:18:51
85 204 HRADIL Stanislav BK Hodonín 20 M_F 1958 1 00:59:25 00:18:52
86 207 GOTTWALD Václav Křížanovice 6 M_G 1955 1 00:59:57 00:19:24
87 96 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 21 M_F 1958 1 00:59:59 00:19:25
88 123 STANČIAK Boris Skalica 29 M_B 1977 1 01:00:10 00:19:37
89 22 HLAVATÁ Alexandra Brno 4 Ž_D 1967 1 01:00:20 00:19:46
90 17 POHANKA Pavel Lotrando Brno 24 M_C 1973 1 01:00:20 00:19:47
91 260 CRHÁKOVÁ Eva Zetor Brno 3 Ž_A 1989 1 01:00:29 00:19:55
92 113 HUSÁR Ferdinand Trenčín 1 M_I 1944 1 01:00:42 00:20:09
93 215 SLIVKA Miloš Veselí nad Moravou 22 M_F 1957 1 01:00:51 00:20:17
94 75 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 7 M_H 1948 1 01:00:55 00:20:22
95 208 FLORIÁN Ivan Křižanovice 25 M_D 1967 1 01:01:05 00:20:31
96 229 ČERMÁK Gabriel Holíč 30 M_B 1979 1 01:01:11 00:20:38
97 107 HARASNÍK Lubomír ŠK Jablonica 23 M_E 1965 1 01:01:20 00:20:47
98 101 ROČEK Aleš Hostěrádky - Rešov 31 M_B 1978 1 01:01:45 00:21:12
99 249 KROPÁČEK Martin SK Hostěrátky Rešov 32 M_A 1995 1 01:01:52 00:21:19
100 245 ŠEVČÍK Pavel Spartan Šaratice 33 M_A 1984 1 01:01:56 00:21:22
101 251 DOLÁK Jakub Hostěrádky - Rešov 34 Jun 1997 1 01:01:56 00:21:23
102 99 KOHOUTEK Jaromír Brno 8 M_G 1955 1 01:02:33 00:21:59
103 316 MÍŠA Dušan Skalica 35 M_B 1978 1 01:02:44 00:22:11
104 124 TYLEČEK Pavel Jundrov 26 M_C 1973 1 01:02:55 00:22:21
105 118 ČERNÝ Radim Zbýšov 36 M_B 1978 1 01:03:03 00:22:30
106 221 KAŠE Jaroslav Klub běžeckých outsiderů 9 M_G 1953 1 01:03:06 00:22:33
107 23 HYNŠTOVÁ Marie AK Drnovice 1 Ž_F 1957 1 01:03:15 00:22:42
108 248 NEKUŽA Jiří Runners Zbýšov u Rosic 10 M_G 1951 1 01:03:33 00:23:00
109 243 BOBEK Josef TJ Znojmo 11 M_H 1949 1 01:03:36 00:23:03
110 95 MATULOVÁ Martina newline 5 Ž_C 1972 1 01:03:39 00:23:06
111 80 MIKUŠ Miroslav Radošovce 12 M_G 1951 1 01:04:14 00:23:41
112 233 MACHÁČEK Martin 13 M_G 1955 1 01:04:21 00:23:48
113 112 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 14 M_G 1955 1 01:04:29 00:23:55
114 19 KARAS Karel BK Hodonín 2 M_I 1945 1 01:04:34 00:24:00
115 309 VOLAVÝ Vladimír Fit online 15 M_G 1955 1 01:04:42 00:24:08
116 250 GIEBL Radek Tišnov 27 M_C 1975 1 01:04:57 00:24:23
117 222 VÁCLAVÍK Tomáš Polatice 37 M_A 1982 1 01:05:00 00:24:26
118 32 UHEREK Miloslav Bzenec 28 M_C 1972 1 01:05:24 00:24:51
119 213 KROPÁČEK Roman Hostěrádky - Rešov 29 M_D 1970 1 01:05:31 00:24:57
120 47 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 16 M_G 1953 1 01:05:51 00:25:18
121 38 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 30 M_D 1966 1 01:06:06 00:25:32
122 25 JIRÁSEK Vladimír Prdlavka SSSR Modřice 17 M_G 1953 1 01:06:13 00:25:40
123 301 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 24 M_F 1958 1 01:06:28 00:25:55
124 20 ORTH Milan IRISH PUB Břeclav 25 M_E 1961 1 01:06:39 00:26:06
125 111 KLANICOVÁ Jana AC Moravská Slavia Brno 4 Ž_A 1987 1 01:06:55 00:26:22
126 263 MOŘICKÝ Lukáš Nesovice 38 M_A 1983 1 01:07:04 00:26:31
127 28 KUBÍČEK František Relax DOBRÉ POLE 18 M_H 1946 1 01:07:13 00:26:40
128 246 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Viki Kyjov 5 Ž_E 1963 1 01:07:21 00:26:47
129 94 PODMELOVÁ Vilma AC Moravská Slavia Brno 6 Ž_E 1962 1 01:07:25 00:26:52
130 121 KADLEC Tomáš Šaratice 39 M_A 1984 1 01:07:38 00:27:05
131 264 MUNDUCH Bohumír Olbramovice 40 M_B 1979 1 01:08:10 00:27:36
132 16 DERKOVÁ Jana Brno 6 Ž_C 1971 1 01:08:10 00:27:37
133 104 KOVAŘÍK František Břeclav 19 M_H 1946 1 01:08:14 00:27:41
134 64 MARKOVÁ Alice STS Chvojkovice-Brod 7 Ž_D 1970 1 01:08:17 00:27:44
135 217 STACHA Vojtěch Gazarka Šaštín 26 M_E 1961 1 01:08:17 00:27:44
136 18 ŠIMEK Štefan ZOD Němčice nad Hanou 27 M_F 1956 1 01:08:28 00:27:55
137 209 BOUDA Lubomír 41 M_A 1983 1 01:08:39 00:28:06
138 103 DRÁPALOVÁ Anna Orel Křenovice 5 Jun 1999 1 01:08:39 00:28:06
139 320 URBANOVÁ Gabriela Miešťany 8 Ž_E 1965 1 01:08:47 00:28:14
140 58 VOLAVÁ Ivana Fit online 9 Ž_E 1964 1 01:08:51 00:28:18
141 317 CRHÁK Luděk MSD J-elita 28 M_F 1959 1 01:09:05 00:28:31
142 205 KUNC Josef LRS Vyškov 29 M_F 1960 1 01:09:21 00:28:48
143 114 SKŘIVÁNKOVÁ Dana Orel Vyškov 10 Ž_D 1967 1 01:09:21 00:28:48
144 97 MAREK Jakub Popocatepetl Znojmo 1 Jun 1999 1 01:09:35 00:29:02
145 67 ŠITKOVÁ Terezie AK Drnovice 6 Ž_A 1992 1 01:09:42 00:29:08
146 90 SKOČOVSKÝ Roman Velatice 30 M_E 1963 1 01:10:15 00:29:41
147 88 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 7 Ž_C 1971 1 01:10:52 00:30:19
148 69 KUBÍČEK Pavel Relax DOBRÉ POLE 20 M_G 1953 1 01:10:56 00:30:23
149 117 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 11 Ž_E 1965 1 01:11:45 00:31:11
150 36 KUBÍČKOVÁ Jana Záhorácký Frišký tým 8 Ž_B 1976 1 01:11:52 00:31:19
151 119 KAŠPAR Martin Zbýšov 42 M_A 1981 1 01:12:00 00:31:27
152 228 MIKLOVIČ Igor Skalica 31 M_D 1967 1 01:12:16 00:31:43
153 56 KRIEG Petr BMT Brno 21 M_H 1949 1 01:12:20 00:31:47
154 59 STRÁNÍK Aleš Blansko 22 M_H 1950 1 01:12:50 00:32:17
155 257 SILNICA Marek Šaratice 43 M_A 1981 1 01:12:50 00:32:17
156 108 POKORNÝ Zdenek Zbýšov 44 M_A 1991 1 01:13:13 00:32:40
157 226 SILNICA Pavel Šaratice 45 M_A 1991 1 01:13:13 00:32:40
158 236 POKORNÝ Zdeněk Zbýšov 32 M_D 1966 1 01:13:32 00:32:58
159 102 FIALOVÁ Kateřina AK Hodonín 7 Jky 1997 1 01:13:34 00:33:01
160 81 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 3 M_I 1945 1 01:13:54 00:33:21
161 82 BŘEZINOVÁ Renata newline 9 Ž_C 1975 1 01:14:02 00:33:29
162 71 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 2 Ž_G 1954 1 01:14:20 00:33:47
163 242 MATULA Jaroslav Zetor Brno 33 M_D 1970 1 01:14:31 00:33:58
164 304 PELC Vít OZZY Brno 34 M_D 1967 1 01:14:52 00:34:19
165 312 POKORNÝ Aleš ZŠ Hočovská Hodonín 35 M_C 1975 1 01:14:56 00:34:22
166 122 JURÁNEK Stanislav UNI Brno - Orel Židenice 31 M_F 1956 1 01:14:59 00:34:26
167 319 ŠMÍD Petr Hrušky 46 M_B 1980 1 01:16:35 00:36:02
168 74 HÁNA Květoslav (ČR) Svatobořice Mistřín 4 M_I 1937 1 01:16:50 00:36:17
169 220 HOLÝ Josef AC Moravská Slavia Brno 5 M_I 1941 1 01:17:10 00:36:37
170 311 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 12 Ž_D 1970 1 01:17:23 00:36:50
171 314 FABRIKOVÁ Blanka newline 3 Ž_F 1960 1 01:17:25 00:36:51
172 110 HAJOSSY Miroslav Kovalob 23 M_H 1946 1 01:17:40 00:37:07
173 79 HÝBLOVÁ Monika Hrušovany u Brna 1 Jky 1999 1 01:17:47 00:37:14
174 57 DVOŘÁČKOVÁ Dagmar TK Brno 4 Ž_H 1950 1 01:18:14 00:37:40
175 303 PELCOVÁ Kateřina OZZY Brno 2 Jky 1998 1 01:18:15 00:37:42
176 105 TOMÍŠEK Jindřich Orel Horní Moštěnice 6 M_I 1939 1 01:18:24 00:37:51
177 200 MACEJKA Ondrej Gbely 47 M_A 1988 1 01:18:27 00:37:54
178 258 PLANKA Vojtěch 24 M_G 1955 1 01:19:19 00:38:46
179 40 KOŽÍŠEK Dušan AŠK Grafobal Skalica 25 M_G 1955 1 01:19:48 00:39:15
180 254 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 26 M_G 1952 1 01:20:41 00:40:08
181 239 ŠVORCOVÁ Hanka Malacky 10 Ž_B 1978 1 01:21:57 00:41:24
182 238 HABA Milan AC Malacky 36 M_D 1970 1 01:21:57 00:41:24
183 34 ELLINGEROVÁ Dana LRS Vyškov 5 Ž_I 1938 1 01:24:47 00:44:13
184 21 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 27 M_G 1954 1 01:25:45 00:45:12
185 92 CUPALOVÁ Eva Sokol Bučovice 6 Ž_H 1947 1 01:25:53 00:45:20
186 83 ROUČKA Rudolf AK Junior Holič 7 M_I 1939 1 01:28:33 00:48:00
187 73 CETKOVSKÝ Vladimír ARC Brno 8 M_I 1945 1 01:29:00 00:48:27
188 256 HON Jan Šaratice 48 M_A 1992 1 01:29:59 00:49:26
189 255 SCHUSTER Milan Šaratice 49 M_A 1991 1 01:29:59 00:49:26
190 109 ŽÍLA Dalibor Zbýšov 50 M_A 1982 1 01:30:29 00:49:55
191 232 DRAŽAN Libor Univerzita Obrany 32 M_F 1960 1 01:33:19 00:52:46
192 24 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 7 Ž_G 1953 1 01:33:48 00:53:14
193 26 JIRÁSKOVÁ Věra Brno 8 Ž_G 1955 1 01:34:32 00:53:59
194 253 KADLECOVÁ Klára Spartan Šaratice 51 M_A 1989 1 01:35:13 00:54:40
195 72 MACHALA Jaroslav (ČR) Spartak Hluk 9 M_I 1938 1 01:38:31 00:57:58
196 54 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 13 Ž_E 1964 1 01:41:39 01:01:06

Neklasifikováni

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
DNF 70 STRACHOŇ Milan Slavkov u Brna M_H 1950

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

19.01.2019 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
26.01.2019 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
23.02.2019 09:00
Rohálovská desítka
09.03.2019 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
16.03.2019 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
28.03.2019 17:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
06.04.2019 08:00
BT 2019 - Silniční běh Velká Morava
11.04.2019 17:00
BB 2 - Běh na Kraví horu
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.