Rychlé novinky:

15.01.2019: Kupón 800Kč na oblečení BBP

28.09.2018: Brožura BBP 2018/19

BT 2015 - Silniční běh Velká Morava - Seriál 10km - kategorie dle seriálu BT

Datum pořádání od 18.04.2015 08:00 do 18.04.2015 16:00
Hlavní rozhodčíKoplík Antonín
Technický delegátBělohoubek Petr
Zpracování výsledkůLukáš Kučera
Propozice ke staženístáhnout výsledky

Start: 11:15 hod

Seriál závodůBěžecká tour 2015
Propozice seriálu ke staženístáhnout výsledky
Detail seriáludetail seriálu
Vzdálenost (km)10,00
Počet kol1
Počet závodníků250
StavOficiální výsledky

Seznam účastníků a výsledky

Výsledky

Výsledky dle kategorií:

Poř. St.
číslo
Jméno Oddíl Poř. kat. Kateg. Ročník Kola Výkon Ztráta
1 250 KUČERA Lukáš VSK Univerzita Brno 1 M_A 1981 2 00:31:27
2 303 HRDINA Pavel AK Perná 2 M_A 1988 2 00:31:38 00:00:11
3 306 MAHOVSKÝ František AC Moravská Slavia Brno 3 M_A 1983 2 00:31:55 00:00:27
4 268 TROTSIUK Volodymyr PSK Olymp Praha 4 M_A 1988 2 00:32:43 00:01:15
5 278 KÁKONA David AK Hodonín 5 Jun 1996 2 00:32:51 00:01:23
6 54 STEINER Tomáš VSK UNI Brno / AK Drnovice 6 M_A 1986 2 00:32:56 00:01:28
7 273 GAJDUŠEK Jakub TJ Jiskra Otrokovice 7 M_A 1991 2 00:33:25 00:01:57
8 222 ČIVRNÝ Jiří ELEVEN Run Team 8 M_B 1980 2 00:33:30 00:02:02
9 11 KOTYZA Petr VSK Univerzita Brno 1 M_D 1970 2 00:33:44 00:02:17
10 45 KLEIBL Martin Slovan Podlesí 2 M_C 1973 2 00:33:59 00:02:31
11 281 TOMČAL Dušan Lipov 3 M_C 1973 2 00:34:57 00:03:29
12 305 DURĎÁK Luděk SDH Rohatec 9 M_B 1977 2 00:35:07 00:03:39
13 246 PORTAŠIK Martin ASK grafobal Skalica 10 M_A 1983 2 00:36:00 00:04:32
14 229 MORAVEC Jiří ISCAREX Česká Třebová 11 Jun 1996 2 00:36:11 00:04:44
15 63 ZAVADIL Tomáš AŠK Grafobal Skalica 12 M_A 1981 2 00:36:17 00:04:49
16 359 TOKÁR Michal Šušky - Hrušky 13 M_A 1982 2 00:36:23 00:04:55
17 275 KANTEK Miroslav VSK Univerzita Brno 14 M_A 1993 2 00:36:36 00:05:08
18 69 GRÜN Gustav AC Okrouhlá 4 M_D 1968 2 00:36:44 00:05:16
19 221 KADLEC Petr Milotice 1 M_E 1965 2 00:36:48 00:05:21
20 324 KLIMEŠ Jakub AK Hodonín 15 Jun 1996 2 00:37:01 00:05:34
21 356 KRATOCHVÍL Pavel Atletic Třebíč 2 M_F 1960 2 00:37:02 00:05:34
22 81 MIŠKEŘÍK Jan Lipov 5 M_D 1967 2 00:37:05 00:05:37
23 239 FIALA Dan Týnec 16 Jun 1997 2 00:37:08 00:05:40
24 270 BALÁŽ Roman Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 3 M_E 1965 2 00:37:19 00:05:51
25 267 KUDRNA Pavel EPS Kunovice 6 M_D 1968 2 00:37:22 00:05:54
26 49 KOUDELKA Lukáš AC Okrouhlá 17 M_A 1983 2 00:37:30 00:06:02
27 17 KAŠPAŘÍK Pavel Orel Blažovice 7 M_C 1975 2 00:37:37 00:06:09
28 109 ZÁHONČÍK David Jako Borský Mikuláš 18 M_A 1990 2 00:37:40 00:06:12
29 284 TOKAR Pavol Šušky - Hrušky 19 M_A 1981 2 00:37:42 00:06:14
30 307 BREZOVSKÝ Dušan Gbelski stríci 4 M_E 1965 2 00:37:44 00:06:16
31 282 FIALA Andrej Týnec 20 Jun 1998 2 00:37:44 00:06:16
32 47 VEVERKA Josef AC Čejkovice 5 M_F 1958 2 00:38:03 00:06:35
33 245 PORTÁŠIK Peter ASK grafobal Skalica 6 M_E 1963 2 00:38:12 00:06:44
34 220 KORVAS Josef AK Hodonín 7 M_E 1964 2 00:38:13 00:06:46
35 60 JASENSKÝ Oldřich AK Kroměříž 21 M_A 1982 2 00:38:14 00:06:47
36 84 POSPÍŠILOVÁ Irena AK Drnovice 1 Ž_A 1983 2 00:38:15 00:06:47
37 15 KAŇA Miroslav Mikulčice 8 M_D 1968 2 00:38:19 00:06:51
38 242 KAŠPAŘÍK Tomáš SK Přerov 9 M_C 1975 2 00:38:26 00:06:58
39 48 GULIŠ Václav Dolní Bojanovice 8 M_F 1959 2 00:38:28 00:07:00
40 249 HRABAL Tomáš 22 M_A 1985 2 00:38:32 00:07:04
41 304 VÉVODOVÁ Martina AK Perná 2 Ž_A 1990 2 00:38:35 00:07:07
42 364 JURČÍK Josef Skalica 23 M_B 1977 2 00:38:40 00:07:12
43 279 ZÁDRAPOVÁ Karolína AK Drnovice 3 Jky 1996 2 00:38:41 00:07:13
44 290 KYNICKÝ Radek Velké Pavlovice 10 M_C 1972 2 00:38:53 00:07:25
45 41 MITOŠINKA Jan 11 M_C 1975 2 00:38:58 00:07:30
46 36 JURČA Jaroslav :-) 9 M_E 1962 2 00:38:59 00:07:32
47 95 FLORIÁN Radim Brno 12 M_D 1970 2 00:39:01 00:07:33
48 40 JUŘICA Pavel Ostrava 24 M_B 1979 2 00:39:02 00:07:35
49 114 KOVÁŘ Lubomír OZZY Brno 13 M_C 1971 2 00:39:16 00:07:48
50 89 NEMČEK Stanislav Jablonica 14 M_D 1970 2 00:39:22 00:07:55
51 62 MINAŘÍK Miroslav EPS Kunovice 15 M_C 1971 2 00:39:29 00:08:01
52 103 HOCHMAN Zdeněk SK ICA 25 M_A 1985 2 00:39:32 00:08:05
53 59 STANĚK Petr TJ Velké Těšany 16 M_C 1974 2 00:39:34 00:08:07
54 92 HOVĚŽÁK Pavel AC Moravská Slavia Brno 17 M_C 1975 2 00:39:35 00:08:08
55 106 HALAS Petr (ČR) AK Drnovice 18 M_C 1973 2 00:39:36 00:08:09
56 299 TRNKA Roman INA Skalica 19 M_C 1972 2 00:39:46 00:08:18
57 255 KUBÍČEK Jaroslav Záhorácký Frišký tým 26 M_B 1977 2 00:39:57 00:08:29
58 107 SLAVÍK Šimon VSK Univerzita Brno 27 Jun 1996 2 00:40:00 00:08:32
59 65 MIKULA Miroslav Radošovce 10 M_F 1957 2 00:40:05 00:08:37
60 123 VEJROSTOVÁ Hana Lukovany 4 Ž_A 1983 2 00:40:09 00:08:41
61 119 TOPOR Jaroslav AK Junior Holič 1 M_G 1954 2 00:40:11 00:08:44
62 128 URBÁNEK Ivan Břeclav 28 M_A 1984 2 00:40:15 00:08:47
63 256 VARMUŽA Vladimír BK Hodonín 1 M_H 1950 2 00:40:18 00:08:50
64 318 HERCEG Adam Časta 29 M_A 1981 2 00:40:26 00:08:58
65 34 SKYBA Martin Fit online / Orel Židenice 11 M_E 1962 2 00:40:33 00:09:05
66 122 HYRÁNEK Vladimír Kuty 30 M_B 1979 2 00:40:34 00:09:06
67 29 TEŠNAR Pavel AC Moravská Slavia Brno 20 M_C 1973 2 00:40:38 00:09:11
68 309 ZVÁČ Jozef Gazarka Šaštín 12 M_E 1963 2 00:40:43 00:09:16
69 366 HRBÁČEK Karel Útěchov 21 M_D 1968 2 00:40:49 00:09:22
70 31 JANČAŘÍK Petr AAC Brno 22 M_D 1968 2 00:40:53 00:09:26
71 90 MEDLEN Marian Sekov Senica 13 M_F 1960 2 00:40:55 00:09:27
72 132 VESELÝ Pavel Tvrdonice 23 M_C 1975 2 00:41:01 00:09:34
73 43 NOSEK Miroslav AC Moravská Slavia Brno 2 M_G 1955 2 00:41:03 00:09:35
74 56 KOMÁREK Roman DHZ Ina Skalica 31 M_B 1977 2 00:41:07 00:09:39
75 258 POKLUDA Ondřej Zlín 24 M_D 1969 2 00:41:08 00:09:40
76 223 BROŽÍK Jiří BK Hodonín 25 M_C 1971 2 00:41:08 00:09:40
77 347 KOCÚRÍKOVÁ Blažena ŠK Jablonica 1 Ž_D 1967 2 00:41:13 00:09:45
78 230 SCHERRER Jaroslav Moravské Budějovice 14 M_F 1960 2 00:41:18 00:09:50
79 308 KLAŠKA Michal Disco Kenny Blazovice 26 M_D 1969 2 00:41:24 00:09:57
80 32 JANČAŘÍKOVÁ Lenka AAC Brno 2 Ž_D 1970 2 00:41:29 00:10:02
81 259 HRADIL Stanislav Běžěcký klub Hodonín 15 M_F 1958 2 00:41:30 00:10:02
82 52 KUDLIČKA Svatopluk LRS Vyškov 2 M_H 1950 2 00:41:32 00:10:04
83 46 BARTÁL Lubomír BK Hodonín 3 M_G 1951 2 00:41:33 00:10:06
84 55 NAVARA Karel Uherský Ostroh 3 M_H 1950 2 00:41:37 00:10:09
85 339 LING Milan Břeclav 27 M_D 1968 2 00:41:39 00:10:11
86 98 DIVIŠOVÁ_VÁCLAVKOVÁ Silvie AK Drnovice 1 Ž_C 1975 2 00:41:41 00:10:13
87 124 KUPKA Pavel Lukovany 28 M_C 1975 2 00:41:50 00:10:22
88 20 MÜLLER Tomáš AK Drnovice 32 M_B 1977 2 00:41:51 00:10:23
89 362 TOMEČEK Jiří 33 M_A 1983 2 00:42:13 00:10:45
90 274 GAJDŮŠEK Miloslav Fryšták 29 M_D 1968 2 00:42:23 00:10:55
91 322 MĚSÍČEK Jakub DRUŽBA Sobolky 34 M_A 1990 2 00:42:25 00:10:57
92 262 SLIVKA Miloš Veselí nad Moravou 16 M_F 1957 2 00:42:29 00:11:02
93 127 VOTÍPKA Jiří HR 30 M_C 1974 2 00:42:40 00:11:12
94 271 ŠANDA Zbyněk Zběsilost v nohách 31 M_C 1972 2 00:42:42 00:11:15
95 311 DOBRODĚNKA Anton AK Dubnica nad Váhom 4 M_H 1948 2 00:42:47 00:11:19
96 280 REICH Libor RSC Zlín 35 M_B 1979 2 00:42:55 00:11:27
97 334 VÍTR Tomáš AK Junior Holič 36 M_A 1983 2 00:42:56 00:11:28
98 78 KONEČNÝ Petr VSK Univerzita Brno 37 M_A 1995 2 00:42:57 00:11:30
99 253 KUHN Lukáš Kluci z Brd 38 M_A 1988 2 00:42:58 00:11:30
100 337 CHOCHOLÁČEK Blažej AK Junior Holič 32 M_D 1966 2 00:43:08 00:11:40
101 134 RYBÁNSKÝ Štefan ŠK Jablonica 33 M_C 1971 2 00:43:15 00:11:47
102 30 KUSYOVÁ Veronika 5 Ž_A 1987 2 00:43:21 00:11:53
103 130 BŘEZINA Aleš newline 17 M_E 1962 2 00:43:22 00:11:55
104 326 HANÁKOVÁ Miroslava Sokol Bučovice 3 Ž_D 1966 2 00:43:24 00:11:57
105 105 KOLLÁR Martin Kbelskí Strýci 34 M_C 1974 2 00:43:26 00:11:58
106 276 CHRENKA Josef AŠK Grafobal Skalica 18 M_F 1957 2 00:43:26 00:11:59
107 244 MACHAČ Milan Břeclav 19 M_E 1965 2 00:43:28 00:12:00
108 115 SLOUKA Jiří Blažovice 39 M_A 1983 2 00:43:31 00:12:03
109 111 VONDRÁČEK Dušan Trenčín 20 M_E 1964 2 00:43:33 00:12:05
110 293 MIKULECKÝ Robert Záhorácký Frišký tým 40 M_B 1976 2 00:43:40 00:12:12
111 68 BAUMGARTNER Eduard Radošovce 21 M_F 1957 2 00:43:42 00:12:14
112 317 KAŠE Jaroslav Klub běžeckých outsiderů 4 M_G 1953 2 00:43:51 00:12:23
113 108 GRUFÍK Jaroslav 35 M_C 1972 2 00:43:58 00:12:31
114 294 TRŽILOVÁ Iva TJ Maratonstav Úpice 6 Ž_A 1986 2 00:44:00 00:12:32
115 235 WILLMANN Jiří Mikulčice 41 M_A 1987 2 00:44:03 00:12:35
116 19 KADLECOVÁ Jana_X AK Hodonín 2 Ž_B 1977 2 00:44:05 00:12:37
117 37 HLAVÁČOVÁ Jaromíra 4 Ž_D 1969 2 00:44:07 00:12:39
118 121 DANEŠ Martin HC Lvi Břeclav 42 M_A 1985 2 00:44:11 00:12:43
119 82 STRACHOŇ Milan Slavkov u Brna 5 M_H 1950 2 00:44:14 00:12:47
120 351 KOCÁK Ferdinand Belský Stricig 22 M_F 1957 2 00:44:16 00:12:49
121 93 FABRIK Miroslav newline 23 M_F 1959 2 00:44:25 00:12:57
122 236 FOLTÝNEK Lukáš Herbert swing 43 M_B 1980 2 00:44:28 00:13:00
123 292 JARÁBEK Jan Záhorácký Frišký tým 44 M_B 1976 2 00:44:29 00:13:01
124 113 HLAVATÁ Alexandra Brno 5 Ž_D 1967 2 00:44:31 00:13:03
125 344 NAVRÁTIL Lubomír Luhačovice 45 M_A 1981 2 00:44:33 00:13:05
126 330 CRHÁKOVÁ Eva Zetor Brno 7 Ž_A 1989 2 00:44:39 00:13:11
127 346 STRÁNÍK Aleš Blansko 6 M_H 1950 2 00:44:40 00:13:12
128 64 HYNŠTOVÁ Marie (ČR) AK Drnovice 6 Ž_F 1957 2 00:44:42 00:13:15
129 286 BÁBÍK Antonín Orel Dolní Bojanovice 24 M_E 1963 2 00:44:44 00:13:16
130 66 MIKUŠ Miroslav Radošovce 5 M_G 1951 2 00:44:47 00:13:19
131 300 MICHNA Miroslav K2 Fitness 46 M_B 1978 2 00:44:51 00:13:23
132 73 DURNOVÁ Marta (ČR) Branopac ANTALIS 7 Ž_E 1964 2 00:44:57 00:13:29
133 80 ŠOHAJ Josef (ČR) Uherský Brod 7 M_H 1948 2 00:45:03 00:13:35
134 345 KOHOUTEK Jaromír Brno 6 M_G 1955 2 00:45:05 00:13:37
135 365 MÍŠA Dušan Skalica 47 M_B 1978 2 00:45:10 00:13:43
136 241 SMOLA Josef MK SEITL Ostrava 7 M_G 1951 2 00:45:12 00:13:44
137 233 RECH Pavel Mikulčice 48 M_A 1982 2 00:45:17 00:13:49
138 301 MICHNOVÁ Jitka 8 Ž_A 1982 2 00:45:22 00:13:54
139 22 MATULOVÁ Martina newline 3 Ž_C 1972 2 00:45:22 00:13:54
140 367 HOZA Michal Hodonín 49 M_B 1977 2 00:45:23 00:13:55
141 131 TYLEČEK Pavel Jundrov 36 M_C 1973 2 00:45:25 00:13:57
142 102 ZÍŠKOVÁ Miroslava ŠK Jablonica 4 Ž_C 1975 2 00:45:27 00:13:59
143 61 MALÍK Lukáš Viničné Šumice 50 M_A 1984 2 00:45:37 00:14:09
144 35 SKLENKA Tomáš Individuální 51 M_B 1976 2 00:45:44 00:14:16
145 312 BÍLKA Michal 52 M_A 1983 2 00:45:50 00:14:22
146 57 ZAHRADNÍK Miroslav Viničné Šumice 37 M_C 1972 2 00:45:52 00:14:24
147 361 UHEREK Miloslav Bzenec 38 M_C 1972 2 00:46:12 00:14:44
148 83 GOTTWALD Václav Křížanovice 8 M_G 1955 2 00:46:15 00:14:48
149 360 POLÁŠEK Vít Hodonín 53 M_B 1976 2 00:46:22 00:14:54
150 332 ŠIMONOVSKÝ Jakub 39 M_C 1974 2 00:46:31 00:15:03
151 331 ŠIMONOVSKÁ Eva 5 Ž_B 1979 2 00:46:32 00:15:04
152 88 FARKAŠOVÁ Erika AŠK Grafobal Skalica 6 Ž_B 1979 2 00:46:33 00:15:05
153 27 MAREK Ludvík Popocatepetl Znojmo 25 M_F 1958 2 00:46:38 00:15:10
154 341 DERMEKOVÁ Stanislava Gbelský strýci 9 Ž_A 1985 2 00:46:39 00:15:11
155 21 MATULA Jaroslav Zetor Brno 40 M_D 1970 2 00:46:40 00:15:13
156 310 HUSÁR Ferdinand Trenčín 1 M_I 1944 2 00:46:55 00:15:27
157 234 HŘEBAČKA Antonín Hodonín 26 M_E 1964 2 00:47:09 00:15:42
158 44 KARAS Karel BK Hodonín 2 M_I 1945 2 00:47:13 00:15:45
159 91 VÉGH Ondrej Újezd u Brna 41 M_D 1966 2 00:47:14 00:15:46
160 368 BRTNÍK Jiří Orel Obřany 9 M_G 1952 2 00:47:16 00:15:49
161 85 KRESÁNEK Miroslav Bratislava 8 M_H 1949 2 00:47:21 00:15:53
162 340 LING David Břeclav 54 Jun 1997 2 00:47:35 00:16:07
163 33 JOSEF Ján Mikulčice 55 M_A 1986 2 00:47:36 00:16:08
164 51 ŠITKOVÁ Terezie AK Drnovice 10 Ž_A 1992 2 00:47:42 00:16:14
165 358 VOLANSKÁ Daniela Šušky - Hrušky 11 Ž_A 1991 2 00:47:44 00:16:16
166 323 KLIMEŠOVÁ Jana SBK Viki Kyjov 8 Ž_E 1963 2 00:47:52 00:16:24
167 86 KUNC Josef LRS Vyškov 27 M_F 1960 2 00:47:59 00:16:31
168 295 TOTH Tomáš Šušky - Hrušky 56 M_A 1981 2 00:48:16 00:16:48
169 79 KONEČNÝ Jan AC Okrouhlá 57 Jun 1997 2 00:48:32 00:17:04
170 285 PRČÍK Antonín Orel Hodonín 10 M_G 1955 2 00:48:46 00:17:18
171 240 ŠVEC Jaroslav AK Mikulčice 28 M_E 1965 2 00:48:54 00:17:26
172 25 ŠLANCAR Lubomír ZŠ Nikolčice 11 M_G 1953 2 00:49:21 00:17:53
173 287 STIBUREK Radim Mikulčice 58 M_A 1990 2 00:49:31 00:18:03
174 129 VOLAVÁ Ivana Fit online 9 Ž_E 1964 2 00:49:47 00:18:19
175 321 LUKÁŠEK Milan 42 M_C 1972 2 00:49:56 00:18:29
176 219 KOLENKO Petr AK Mikulčice 59 M_A 1982 2 00:50:03 00:18:36
177 371 MIHÁLKOVIČ Jozef Modra 43 M_C 1972 2 00:50:04 00:18:36
178 26 KUBÍČEK František (ČR) Relax Dobré Pole 9 M_H 1946 2 00:50:11 00:18:44
179 58 MALÍKOVÁ Helena Vítovice 12 Ž_A 1986 2 00:50:13 00:18:45
180 313 KUBÍNEK František SpSb-Vévoda 29 M_F 1958 2 00:50:27 00:18:59
181 228 KOVAŘÍK František Břeclav 10 M_H 1946 2 00:50:41 00:19:13
182 251 HAJOSSY Miroslav Kovalob 11 M_H 1946 2 00:50:44 00:19:16
183 125 RÍZEK Milan TTKMR Skalica 12 M_G 1953 2 00:50:45 00:19:17
184 357 MACEJKA Ondrej 60 M_A 1988 2 00:50:45 00:19:18
185 354 VOLAVÝ Vladimír Fit online 13 M_G 1955 2 00:50:53 00:19:25
186 231 MAREK Jakub Popocatepetl Znojmo 61 Jun 1999 2 00:50:55 00:19:27
187 14 DERKOVÁ Jana Brno 7 Ž_C 1971 2 00:50:55 00:19:28
188 264 KURKA Jan 62 M_A 1995 2 00:51:02 00:19:35
189 96 FLORIÁNOVÁ Veronika 8 Ž_C 1973 2 00:51:06 00:19:38
190 348 JANOTA Michal AŠK Grafobal Skalica 3 M_I 1945 2 00:51:09 00:19:41
191 116 MARŠÁLEK Jiří newline 30 M_F 1958 2 00:51:10 00:19:42
192 333 ALTMANN Žaneta 9 Ž_B 1979 2 00:51:14 00:19:46
193 28 MAIXNER Václav Tišnov 4 M_I 1941 2 00:51:17 00:19:49
194 363 VAVREČAN Jan K2 Fitness 31 M_E 1965 2 00:51:22 00:19:54
195 126 MIKLOVIČ Igor Skalica 44 M_D 1967 2 00:51:33 00:20:05
196 254 KUBÍČKOVÁ Jana Záhorácký Frišký tým 10 Ž_B 1976 2 00:51:36 00:20:08
197 260 JEDLIČKA Marek OSP Hodonín 63 M_B 1978 2 00:51:37 00:20:09
198 328 PŘÍBORSKÝ Pavel Brno 45 M_D 1967 2 00:51:44 00:20:16
199 283 PASTYŘÍKOVÁ Šárka 13 Ž_A 1988 2 00:51:55 00:20:27
200 118 KAŠOVÁ Hana Barnex Sport Brno 10 Ž_G 1954 2 00:52:14 00:20:46
201 226 HOLUB Miroslav 32 M_F 1960 2 00:52:25 00:20:57
202 298 DRIML Petr Kostelec nad Labem 64 M_A 1984 2 00:52:29 00:21:01
203 71 GRÜNOVÁ Ivana AC Okrouhlá 11 Ž_C 1971 2 00:52:30 00:21:02
204 288 KNAPIL Josef 65 M_A 1990 2 00:52:31 00:21:03
205 329 CRHÁK Luděk MSD J-elita 33 M_F 1959 2 00:52:36 00:21:09
206 218 MECL Karel Triathlon Hodonín 34 M_E 1963 2 00:52:41 00:21:13
207 94 FABRIKOVÁ Blanka newline 11 Ž_F 1960 2 00:53:00 00:21:32
208 335 MACÁKOVÁ Irena Hodonín 12 Ž_D 1970 2 00:53:16 00:21:48
209 101 PELC Vít OZZY Brno 46 M_D 1967 2 00:53:16 00:21:48
210 67 KOŽÍŠEK Dušan AŠK Grafobal Skalica 14 M_G 1955 2 00:53:25 00:21:57
211 232 HOŘÍNKOVÁ Jana Střelka Brno 13 Ž_E 1965 2 00:53:39 00:22:11
212 53 NOVÁK Vladimír Ladán Moravská Nová Ves 15 M_G 1954 2 00:53:57 00:22:29
213 327 HANÁČEK Luděk Mikulčice 47 M_D 1966 2 00:53:58 00:22:31
214 42 SEDLÁČEK Pavel AC Moravská Slavia Brno 16 M_G 1953 2 00:54:36 00:23:08
215 302 BŘEZINOVÁ Renata newline 12 Ž_C 1975 2 00:54:48 00:23:20
216 247 MARŠÁLEK Tomáš 66 M_B 1976 2 00:54:48 00:23:20
217 370 MIHÁLIK Juraj Modra 67 M_B 1978 2 00:54:52 00:23:24
218 100 PELCOVÁ Kateřina OZZY Brno 14 Jky 1998 2 00:55:31 00:24:03
219 319 JAROŠKOVÁ Marcela 13 Ž_B 1978 2 00:55:42 00:24:14
220 133 KOCÁK Ján AK Junior Holič 5 M_I 1940 2 00:55:50 00:24:22
221 23 JABLUNKOVÁ Andrea 14 Ž_B 1977 2 00:55:51 00:24:23
222 24 JABLUNKA Dušan 68 M_B 1977 2 00:55:51 00:24:23
223 352 LASICA Stanislav Gbelský strýci 17 M_G 1955 2 00:55:56 00:24:29
224 350 KUNÍK Jan Gbelský strýci 12 M_H 1946 2 00:55:56 00:24:29
225 237 ŠPAČKOVÁ Eliška Mikulčice 15 Ž_A 1990 2 00:55:57 00:24:29
226 349 JUREŇA Miroslav Gbelski stríci 18 M_G 1954 2 00:55:57 00:24:29
227 353 KOCÍN Jan Gbelský strýci 35 M_E 1965 2 00:55:58 00:24:30
228 257 POKLUDOVÁ Kateřina Zlín 15 Ž_C 1975 2 00:55:59 00:24:31
229 265 HOŘÍNEK Michal www.honza.holinek.cz 69 M_B 1978 2 00:56:08 00:24:40
230 224 STRÁŽNICKÝ Jan Mikulčice 70 M_A 1982 2 00:56:12 00:24:44
231 217 BEŠTA Michal Mikulčice 71 M_B 1976 2 00:56:25 00:24:57
232 120 STŘÍBRNÝ Rostislav AC Moravská Slavia Brno 19 M_G 1952 2 00:56:55 00:25:27
233 117 HABA Milan AC Malacky 48 M_D 1970 2 00:57:05 00:25:37
234 320 ŠVORCOVÁ Hanka Malacky 16 Ž_B 1978 2 00:57:05 00:25:37
235 238 CETKOVSKÝ Vladimír ARC Brno 6 M_I 1945 2 00:57:19 00:25:51
236 248 MARŠÁLKOVÁ Jana Lužice 17 Ž_B 1977 2 00:57:23 00:25:55
237 225 STRÁŽNICKÁ Jana Mikulčice 16 Ž_A 1982 2 00:57:38 00:26:10
238 266 JURÁČKOVÁ Pavlína 17 Ž_A 1985 2 00:58:00 00:26:32
239 104 KOLLÁROVÁ Andrea Báječné ženy v běhu 18 Ž_B 1977 2 00:58:18 00:26:51
240 243 TOMÍŠEK Jindřich Orel Horní Moštěnice 7 M_I 1939 2 00:58:54 00:27:26
241 272 KONEČNÝ Radim Bratislava 72 M_B 1979 2 00:58:54 00:27:27
242 74 HÁNA Květoslav (ČR) Svatobořice Mistřín 8 M_I 1937 2 00:59:07 00:27:39
243 314 WALDECKER Pavol Senica 36 M_F 1956 2 00:59:31 00:28:03
244 38 ŠTRAJT Jiří AK Drnovice 9 M_I 1944 2 01:00:18 00:28:50
245 76 HROZOVÁ Milena Orel Vyškov 14 Ž_G 1953 2 01:02:08 00:30:41
246 343 DERMEKOVÁ Janka Gebelski strýci 15 Ž_E 1961 2 01:02:14 00:30:46
247 261 TOMAN Josef BK Hodonín 13 M_H 1950 2 01:02:30 00:31:02
248 325 CUPALOVÁ Eva Sokol Bučovice 16 Ž_H 1947 2 01:04:34 00:33:06
249 110 VONDRÁČKOVÁ Mária Trenčín 17 Ž_E 1964 2 01:12:54 00:41:26
250 77 MACHALA Jaroslav (ČR) Spartak Hluk 10 M_I 1938 2 01:14:45 00:43:17

<< zpět

Přehled nejbližších akcí

19.01.2019 08:00
BBP 6 - Radostická nerezová desítka
26.01.2019 08:00
BBP 7 - Rájecká desítka
23.02.2019 09:00
Rohálovská desítka
09.03.2019 08:00
BBP 8 - Modřický pohár
16.03.2019 08:00
BBP 9 - Běh kolem Myslivny
28.03.2019 17:00
BB 1 - Běh Čertovou roklí
06.04.2019 08:00
BT 2019 - Silniční běh Velká Morava
11.04.2019 17:00
BB 2 - Běh na Kraví horu
Další akce

MYLAPS ProChip

Nejspolehlivější a nejpřesnější čipová technologie od společnosti MYLAPS. Tato technologie je používána na olympijských hrách pro měření cyklistiky, MTB, triatlonu, biatlonu, lyžování, rychlobruslení.

Náš tým

Náš tým je schopen na profesionální úrovni zajistit pořádání sportovních soutěží. Organizaci závodů, registraci na místě, měření, zpracování a publikaci výsledků.

SW vybavení

Pro měření, zpracování a publikaci výsledků používáme software vyvinutý na zakázku. Lze online publikovat výsledky komentátorovi na obrazovky a s nepatrným zpožděním na webových stránkách.